PDA

View Full Version : Virtuaalne Golf Shot-Online



RudiTurbo
09.03.15, 15:12
Kuna olen taas aastate taguse sõltuvuse küüsi langenud, siis mõtlesin, miks mitte hävitada ka teiste elud :D

http://shotonline.gamescampus.com/


Tegemist on siis virtuaalse golfimänguga, kus pead onlines teistega mängima, et Characterit arendada ning leveleid koguda. Avastasin mängu ise kuskil 2006 paiku ja mängisin üle aasta väga aktiivselt ning olin umbes lvl 74'ni jõudnud ja sel hetkel oli levelite tegemine juba ülimalt vaevaline. Kuna aastad on mõõdunud ja Expi itemid on veidi arenenud, siis pühkisin tolmu Characterilt ja avastasin, et leveleid tuleb taas kolinal ning kahe Expi nv'ga olen jõudnud lvl 101'ni ja hetkel suht sõltuvuses taas :D Ehk siis kui alustad nullist, siis on probably võimalik 0'st 100'ni jõuda ka hetkel vb vähem kui mõne nädalaga isegi, kui ise pidin 2006-07 vahemikus selleks ligi aasta mängima, solid :)

Mäng ise on tasuta, kuid obv rahalise süstiga kogud leveleid kõvasti kõvasti kiiremini ja kõrgematel levelitel tundub hetkel, et ilma rahata on üpriski tüütu ja aeganõudev mängida, aga kuna meil siin ballerite foorum, siis ei tohiks probleem olla.

Ilmselgelt , mida kõrgem level, seda kergemini scoorid tulevad, kuid mäng on päris kõvasti skilli ja eelkõige analüüsi võimet nõudev mäng, löögi tegemisel on väga palju faktoreid, tuule tugevus, suund, kõrgustevahe, maandumisnurgad, palli asetsemise nurgad, temperatuur jms.

Ise olen igatahes viimased paar nv'd grindi selle mängu pärast raisku lasknud, seega enne lingile klikkimist mõelge läbi, kas tasub riskida :biggrin:

VisaHing
09.03.15, 15:15
no proovime

reggie
10.03.15, 00:50
Mäletades kui mitu tundi röövis mu elust see fkn suusahüppe asi siis nõup.