PDA

View Full Version : ilma deposiidita väike bankroll?



R1naldo
19.05.09, 23:50
kas on kuskil pokkeritoas nii, et saaks ilma deposiidita mingid taalad alguseks. hetkel al bundy seis, ei saa deponeerida, aga isu oleks grindida kuskil vahet pole kus urkas. AIDAKE!


rinalts

Rage
19.05.09, 23:57
kas on kuskil pokkeritoas nii, et saaks ilma deposiidita mingid taalad alguseks. hetkel al bundy seis, ei saa deponeerida, aga isu oleks grindida kuskil vahet pole kus urkas. AIDAKE!
rinalts
ega siin muud pulli pole kui Freerolle möllata... võis siis läbi pokerstrategy vms saidi mingeid tasuta taalasid kanda kuhugi... aga nendega see jama, et siis pole sul rakebacki vastavates tubades...

raidov
20.05.09, 08:30
Läbi pokerstrategy on Full Tiltis vähemalt rakeback küll olemas ...

R1naldo
20.05.09, 10:33
kuidas spikerdada saab seal? :heart:

kivisaba
20.05.09, 11:10
kuidas spikerdada saab seal? :heart:

strateegia ertiklite lõpus samad küsimused ja vastused olemas

bubba
20.05.09, 11:15
selle testi vastused on netis olemas ka. kui ise ei viitsi artikleid lugeda seal. Näiteks siin http://nodeposit150.webs.com/

R1naldo
20.05.09, 12:15
aitäh kõigile. sain läbi ja vast tegin kõik õigesti, et raha tuleks mu pokkerikontole.

Cash87
20.05.09, 20:21
on veel mingi Poker770 kus saab lihtsalt $7.70

Provoker
20.05.09, 20:27
on veel mingi Poker770 kus saab lihtsalt $7.70


Selles kohas on real money betid eestlastele keelatud.

dabljuu
20.05.09, 21:29
regasin eelmine aasta Patcifiku pokkerituppa ja seal anti 3$ kontole kohe. ( nüüd on sellest saanud 50 $) :)

timukasr
20.05.09, 22:21
Päris loll peab olema, kui võtad pokerstrategy raha ja siis insta ilma strateegiat/mängu õppimata hakkad kohe NL50s lammutama. Miks mitte näha veits vaeva ja saada võitvaks mängijaks? Aga too veits teine teema. Good luck!

Maheaatom
20.05.09, 22:28
regasin eelmine aasta Patcifiku pokkerituppa ja seal anti 3$ kontole kohe. ( nüüd on sellest saanud 50 $) :)

$3 "free deposit" on minu hinnagul küll pokkerimängija mõnitamine. Mina ei julgeks sellist "diili" kellelgi pakkudagi.

Cash87
20.05.09, 23:04
purple loungeis sain ka kunagi 3$ aga see küll seal isegi 5min ei pidanud vastu :P

R1naldo
20.05.09, 23:21
ma siiani ootan seda PStrategy raha. Teab keegi rääkida selle asja konksudest? Lasin selle kanda Starsi, 150$
Et nagu on mingi konks ka asjal?

alaska
20.05.09, 23:22
Pole seal mingit konksu, mul sellest tehtud juba 1500$ ja kasvab.

Cash87
20.05.09, 23:23
nad saadavad 50$ ja ülejäänud 100$ saad läbi sõprade kutsumise vm aga üldjuhul läheb ikka vähemalt 24h enne kui laekub niiet rahu :)

R1naldo
20.05.09, 23:31
Pole seal mingit konksu, mul sellest tehtud juba 1500$ ja kasvab.


minu ees pole vaja kõvatada :P

masterpuppet
20.05.09, 23:34
Suhtumine on viimasepeal.

dabljuu
20.05.09, 23:38
$3 "free deposit" on minu hinnagul küll pokkerimängija mõnitamine. Mina ei julgeks sellist "diili" kellelgi pakkudagi.


Ütleme nii, et antud pokkeritoas ( Patcific) on 3$ piisav , et mõne päevaga 50 teha ;D , kontrollitud. Ainult soft on selline, et ei kannata seal olla kahjuks.

Marek K.
21.05.09, 00:17
Ütleme nii, et antud pokkeritoas ( Patcific) on 3$ piisav , et mõne päevaga 50 teha ;D , kontrollitud. Ainult soft on selline, et ei kannata seal olla kahjuks.


No selles suhtes, et kui algul rämedalt hitid ja luckid võid 3$ suuremaks ka kasvatada kui 50$. Samahästi võid ju 50$-st 5000$ ka teha. Aga asi pole gämblimises. Üldjuhul on ikka nii, et kui hakata mängu tõsisemalt õppima, siis just täpselt nii ongi, et kas luckid algul veits ja teed sellest "3-st daalast" saja kuni paarisaja daalase rolli ja siis hakkad juba Bankroll managementi järgi mängima ja õppima. Soft ei puutu siin üldse eriti asjasse.

Ei taha midagi halvasti öelda, aga liiga pealiskaudne suhtumine tundub sul asjasse olevat esialgu.

muhkLionu
21.05.09, 08:32
ma siiani ootan seda PStrategy raha. Teab keegi rääkida selle asja konksudest? Lasin selle kanda Starsi, 150$
Et nagu on mingi konks ka asjal?


Mina sain ka 24 tunniga kätte, aga nad sealt helistasid enne ja kontrollisid isikuandmed üle.

timukasr
21.05.09, 16:36
Pole seal mingit konksu, mul sellest tehtud juba 1500$ ja kasvab.


8k+ siin

R1naldo
21.05.09, 17:35
hmm. üle 24h möödas ja ei midagi?

kollane
21.05.09, 18:21
hmm. üle 24h möödas ja ei midagi?


vaata meili millega registreerisid , äkki soovivad ID kaardi koopiat

R1naldo
21.05.09, 19:52
küsisin neilt, et kas tegin kõik õigesti? öeldi, et palun ole kannatlik. eks ma siis ootan ja kannatan

jota
21.05.09, 20:52
bankrollmob pakub ka no-deposit boonuseid

pkmarek
22.05.09, 00:20
võin omast kogemusest öelda et sain ka PStrategyst oma poonuse kunagi ilusti kätte. (kui see info kedagi aitab) muuseas oli seal kunagi ja võibolla ka praegu selline promo et kui kogud 500 PStrategy punni siis saad teise starting capitali ka kuskile saidile. ::)

R1naldo
22.05.09, 07:42
võin omast kogemusest öelda et sain ka PStrategyst oma poonuse kunagi ilusti kätte. (kui see info kedagi aitab) muuseas oli seal kunagi ja võibolla ka praegu selline promo et kui kogud 500 PStrategy punni siis saad teise starting capitali ka kuskile saidile. ::)

ja kaua sul läks kättesaamisega? kas helistati sulle või küsiti ID koopiat ka?

bubba
22.05.09, 08:48
mul läks mingi 3 päeva aega, sõbral läks nädal. Ta pidi ID kaardi koopia ka saatma.

pkmarek
22.05.09, 22:32
tegin ise id koopia ja jõrgmine päev oli raha pokkeritoa kontol

Tarq666
23.05.09, 10:43
Proovisin bankrollmobi ja pokkeritoa valisin Actionpoker. Taheti ID scaneeritud koopiat ja lisaks kompuuter helistas ja ütles validation numbri. Natuke registreerimise vaeva ja raha 40$ oli käes 8 tunniga. Soft kehv ja seetõttu ka kehv tase. Loodan, et ei viska kergelt saadud raha tuulde. Proovin turnasid ja natuke cashi sai toksitud. 700 pointiga saab bankrollmobilt veel 50$ + veel 700 pointi 50$. Aega vabastamiseks 30 päeva. Lisaks saab mob pointe mida saab samuti rahaks vahetada ja siis veel Actionpokeri poindid mida peaks samuti saama rahaks vahetada. Liiklus vähene. Aga ameeriklastele avatud ja seetõttu õhtul liiklus suureneb. Võimalik, et hea koht bankrolli kasvatamiseks. Välja saab kanda alles siis kui teed väikse deposiidi. Deposiidiga kaasneb newbie freeroll lobbys näitas 500$iline. Nii, et kui roll suureks kasvatatud, siis tasub riskida küll väikse deposiidi tegemisega, kuigi need väiksed toad on alati tundunud kahtlased. Korduvalt tekkis probleem, et soft kiilus kinni poole mängu pealt. Õnneks oli võimalik kiiresti taastada. Good luck!

alaska
23.05.09, 11:14
Proovisin bankrollmobi ja pokkeritoa valisin Actionpoker. Taheti ID scaneeritud koopiat ja lisaks kompuuter helistas ja ütles validation numbri. Natuke registreerimise vaeva ja raha 40$ oli käes 8 tunniga. Soft kehv ja seetõttu ka kehv tase. Loodan, et ei viska kergelt saadud raha tuulde. Proovin turnasid ja natuke cashi sai toksitud. 700 pointiga saab bankrollmobilt veel 50$ + veel 700 pointi 50$. Aega vabastamiseks 30 päeva. Lisaks saab mob pointe mida saab samuti rahaks vahetada ja siis veel Actionpokeri poindid mida peaks samuti saama rahaks vahetada. Liiklus vähene. Aga ameeriklastele avatud ja seetõttu õhtul liiklus suureneb. Võimalik, et hea koht bankrolli kasvatamiseks. Välja saab kanda alles siis kui teed väikse deposiidi. Deposiidiga kaasneb newbie freeroll lobbys näitas 500$iline. Nii, et kui roll suureks kasvatatud, siis tasub riskida küll väikse deposiidi tegemisega, kuigi need väiksed toad on alati tundunud kahtlased. Korduvalt tekkis probleem, et soft kiilus kinni poole mängu pealt. Õnneks oli võimalik kiiresti taastada. Good luck!


kas seal kaob rakeback ära, kui nende kaudu liituda? On seal üldse rakeback? Pacificus vist muidu saab, aga kui nende kaudu liituda, siis enam ei saa.

Tarq666
23.05.09, 11:29
kas seal kaob rakeback ära, kui nende kaudu liituda? On seal üldse rakeback? Pacificus vist muidu saab, aga kui nende kaudu liituda, siis enam ei saa.


Rakebacki kohta infot ei leidnud ja tõenäoliselt ei ole ka. Algselt puhtalt rakei pakkuvate lehekülgede järgi on rakeback 35%. Bankrollmobi kaudu seda tõenäoliselt ei saa. Bankrollmobi accoundil jooksevad mingid punktid mida saab rahaks vahetada. Näiteks teenisin Action pokkeris 50 punkti ja sain 20mob punkti. Mob punktid saab bankrollmobis $ vahetada 20mob punkti = 0,2$ ja näiteks moneybooksersisse kanda. Action punktid saab softwarei kaudu samuti vahetada rahaks 375p = 1$ 1500p = 5$ ja punktide tõustes value kasvab.

Kahjuks ei oska öelda, kui palju ma rakei maksin 50ne punkti eest. Aga vähe seda ei olnud sest gamblisin natuke :) Nüüd proovin korralikumalt kasvatada rolli, sest iseenesest tundub soodus koht olevat, mitte millegagi riskides.

Edit: Kui ma ei eksi, siis 50 punkti on 5$makstud rakeis.

JarmoH
05.06.09, 10:33
http://www.yourpokercash.com/

Sealt on ka võimalik tasuta 50 taala alustuseks saada. Pidi ka ID koopia saatma ja kompuuter helistas ning raha laekumisega läks ka päris pikalt aega. Aga toimib kõik.

variatsioon
05.06.09, 11:48
kas on kuskil pokkeritoas nii, et saaks ilma deposiidita mingid taalad alguseks. hetkel al bundy seis, ei saa deponeerida, aga isu oleks grindida kuskil vahet pole kus urkas. AIDAKE!


rinalts

googleda: free poker money vms.. päris palju saite peaks ikka olema kus pakutakse up to 100$ starting bankrolli..

Provoker
11.06.09, 16:10
Heh sain just bankrollmobist 51$ moneybookersisse 8)

Tarq666
14.06.09, 06:32
Sain bankrollmob actionpokkerisse kingitud 40$ 120$ kasvatatud ja välja kantud. Väljakandmiseks oli vaja teenida 450 pop pointi, mis teeb rakeis 45$. Parimaid diile mida olen kasutanud viimasel ajal 8)

Urb666
30.06.09, 21:47
Bankrollmob no deposit bankrolls on praeguseks vähemalt eestiga lepingu lõetanud...ma mõtlen siis haakuvaid pokkeritubasid, ükski bankroll ei kandu eesti playerile

iqzero1983
01.07.09, 11:01
jep, ma ise üritasin ka seal regada aga igalpool oli country restriction ees.
Pokerstrategysse siis tegin konto ja järgmiseks päevaks oli 50$ full tiltis olemas, mida nüüd üritan vabastada.
ja lihtne 10EUR saab kätte Betraiser Pokerist, 10EUR freerollid on iga tund ja eriti raske neid võita ei ole. Siis raha kiirelt moneybookersisse ja olemas.muidugi 10% on house fee, niiet 9eur puhakasum.

talendijaht
06.07.09, 08:55
Kui ma betraiserisse regada tahan siis küsib mobiilinumbrile linnakoodi, kust ma selle saan?

mcbethk
06.07.09, 09:03
Linnakoodi?!?! regionaalkoodi mõtled äkki? see peaks +372 olema..

talendijaht
06.07.09, 10:04
seal on kolm lahtrit: +372 ,siis mingi linnakoodi lahter ja telefoninumbri lahter, ning kui seda koodi ei pane siis aktiveerimiskoodi ei saa saata vms

Potsataja
06.07.09, 10:07
seal on kolm lahtrit: +372 ,siis mingi linnakoodi lahter ja telefoninumbri lahter, ning kui seda koodi ei pane siis aktiveerimiskoodi ei saa saata vms


Pane siis linnakoodiks kaks esimest numbrit ehk 5x

iqzero1983
06.07.09, 10:13
Nii ta on, et sinna 2nrt 5x panna.
jama on selles ainult et iga useriga saab võita ainult 1 freerolli. võibolla aitab uue konto tegemine, aga siis soovitatavalt teise IP pealt.

talendijaht
06.07.09, 13:43
mu nr hakkab 555...., panin 55 selleks koodiks, kuid pole aktiveerimiskoodi ~40 mindiga saanud veel, kaua sellega läheb või tegin üldse õigesti kõik?

mcbethk
06.07.09, 17:03
Mul oli ka see probleem kunagi, lasin vähemalt 10x seda krdi koodi saata ja lõpuks siis tuli.

ingu
17.01.10, 10:41
Sorry et üpriski vana teema üles kakun, muid mul sama küsimus, nagu selle teema algatajal.
pokerstrategy lehelt ma seda tasuta algusraha linki ei leia, kuid minu inglisekeel ei ole ka just viiepeal. Kas seal on veel selline võimalus, et teen mingi testi ja saad ise valitud pokkerituppa 50. USD vms ?
See Party no deposit bonus on minujaoks mõttetu, ootan seda ma ei tea mis ajast ei tule ühtki tagasisidet ja tean ise 100%, et pole ühtki reeglit kampaanial osalemisel rikkunud.

Veel midagi??

EDIT: Proovisin http://www.yourpokercash.com/ kaudu endale Titan Pokeri kontole 50 Taala alustusraha saada. Eks vaatame kas õnnestub, saatsin vajalikud pildid ja asjad neile ära.
EDIT2: Titanis vist ei saa eestlased mängida, nagu ma sisselogides teada sain ...

mkva
17.01.10, 12:49
läbi pokernewsi saad partypokerisse $50.. uuri

ingu
17.01.10, 13:04
läbi pokernewsi saad partypokerisse $50.. uuri


Mis ma just kirjutasin oma eelmises postis ?

See Party no deposit bonus on minujaoks mõttetu, ootan seda ma ei tea mis ajast ei tule ühtki tagasisidet ja tean ise 100%, et pole ühtki reeglit kampaanial osalemisel rikkunud.

Youpokercash lehel tegin kahele saidile cashi küsimuse.. Kõik sai täidetud ja eks nüüd ootab ning vaatap kas tuleb ka mingit cashi mu kontole.

mkva
17.01.10, 13:26
See on eniveis mõttetu teema. Pead neile saatma igast oma dokumentide koopiaid ja ei tea mida kõike veel. Parem tee pacificusse või ma ei tea triobeti konto, mängi freerolle .. paar korda tuled rahadesse saad juba mingeid sngsid mngida ju..

ingu
17.01.10, 16:08
Mul on nendest unibeti ja triobeti freerollidest ausaltöeldes kõrini. Eeldame, et endal on AK teen preflopraise, flopist tuleb K 4 6, river ja turn ka mingid suvalised kaartid ja ikka võtab mingi vend 46 ga ära omale. Vaatan täna varsti hakkan triokas freeroll kingi mängima, äkki õnnestub sealt midagi omale näpata. Anyway kui saaks kuskilt 25 or 50 USD vms siis pole raske oma ID kaartist pilti teha ja kellegile saata see, palju nussim on mingite debiilikute koos lauas mängida, kes oma 29-ga sisse lasevad.

$$$
17.01.10, 16:11
Aga äkki on siis viga sinu mängus? sest selliste tüüpide vastu on eriti lihtne mängida.

ingu
17.01.10, 16:17
Aga äkki on siis viga sinu mängus? sest selliste tüüpide vastu on eriti lihtne mängida.


Võimalik jah, et on. Aga selle jutuga läheme hetkel teemast väga välja?

Vandalar
17.01.10, 16:30
Proovisin ka täna seda pokerstrategy testi teemat, et 50 saada. Näe ei tee ära.

bubba
17.01.10, 16:42
netis vastused olemas testile. google abiks ja märksõnaks nodeposit150

Provoker
17.01.10, 17:23
Proovisin ka täna seda pokerstrategy testi teemat, et 50 saada. Näe ei tee ära.


Artikleid saad lugeda testi ajal, niiet ei tohiks väga keeruline olla. Samas on kasu ka tiba nende artiklite lugemisest kindlasti.

ingu
17.01.10, 17:24
Sain testi tehtud umbes 15 minutiga. Kõige kergem kopeeri testi küsimus tervikuna googlisse ja saadki vastuse kätte.

eddi
17.01.10, 17:31
Sain testi tehtud umbes 15 minutiga. Kõige kergem kopeeri testi küsimus tervikuna googlisse ja saadki vastuse kätte.

kui sa artikleid üldse ei lugenud, siis kaovad need 50$ ka 15 minutiga :)

ingu
17.01.10, 17:32
kui sa artikleid üldse ei lugenud, siis kaovad need 50$ ka 15 minutiga :)


nonoh :D

Vandalar
18.01.10, 11:59
Pff, läbisin testi aga selgus, et kõigis tubades on juba konto olemas...
Bad beat?

ingu
19.01.10, 09:50
Pff, läbisin testi aga selgus, et kõigis tubades on juba konto olemas...
Bad beat?


Said targemaks miskit? Ma ootan teist päeva nüüd, aga senini pole mingit boonust tulnud. Ei pokerstrategyst ega YouPokerCashist. Eks ootan edasi. Mõlemas vist lubati 48h jooksul. Seega peaks 10h veel umbes aega olema.
Eile ööse veel igavusest googeldasin. Leidsin päris palju selliseid lehti, mis pakub no deposit bonusest 50 dollarit, 100 dollarit, isegi 150 dollarit.. Ja palju oli selliseid kasiino pakkumisi ka. Aga usun et väga palju on ikka crapp. Ning päris paljud pokkeritoad, ei luba millegipärast eestlastel mängida, seega boonus meile ei kehti.

Muckyourcards
19.01.10, 09:56
Said targemaks miskit? Ma ootan teist päeva nüüd, aga senini pole mingit boonust tulnud. Ei pokerstrategyst ega YouPokerCashist. Eks ootan edasi. Mõlemas vist lubati 48h jooksul. Seega peaks 10h veel umbes aega olema.
Eile ööse veel igavusest googeldasin. Leidsin päris palju selliseid lehti, mis pakub no deposit bonusest 50 dollarit, 100 dollarit, isegi 150 dollarit.. Ja palju oli selliseid kasiino pakkumisi ka. Aga usun et väga palju on ikka crapp. Ning päris paljud pokkeritoad, ei luba millegipärast eestlastel mängida, seega boonus meile ei kehti.

YPC- st tuli mulle umbes nädal aega ( see oli mingi aasta tagasi)
PS- st tuli 2-3 päeva.

Ole rahulik, küll tuleb :D

Rage
19.01.10, 09:58
Pff, läbisin testi aga selgus, et kõigis tubades on juba konto olemas...
Bad beat?
einoh.. edu sulle.. 50 taala nimel kaotada kõikides suurtes ja olulistes pokkerisaitides soodsad promod ja/või rakeback ja/või boonused

Madis Very
19.01.10, 09:59
Sain testi tehtud umbes 15 minutiga. Kõige kergem kopeeri testi küsimus tervikuna googlisse ja saadki vastuse kätte.


Hea on näha, et pokkerit osatakse nii hästi ja see 50$ paisutatakse koheselt miljoniteks.



einoh.. edu sulle.. 50 taala nimel kaotada kõikides suurtes ja olulistes pokkerisaitides soodsad promod ja/või rakeback ja/või boonused


+1, standard http://static.howstuffworks.com/gif/siamese-fighting-fish.jpg

nomerlot
19.01.10, 15:09
einoh.. edu sulle.. 50 taala nimel kaotada kõikides suurtes ja olulistes pokkerisaitides soodsad promod ja/või rakeback ja/või boonused


Noh, kui tõesti pappi ei ole, siis ühte võib ju orgunnida oma 50-150 taala, aga sellest võiks ise 600 grindida ja seda siis teistes tubades boonustega kasvatada.

ingu
21.01.10, 00:00
Hea on näha, et pokkerit osatakse nii hästi ja see 50$ paisutatakse koheselt miljoniteks.

Mida sa irised, ma ütlesin kuidas saab testile vastused kõige kergemini minumeelest. Kui testis on näiteks küsimus, et mis on miinimum buy in millega ma saan istuda NL10 lauda, siis selle küsimuse läbilugemine/analüüsimine minu mängu tõepoolest ei paranda.

Anyway, 25 USD tuli üle läbi Pokerstrategy

vapsik
21.01.10, 00:10
Mida sa irised, ma ütlesin kuidas saab testile vastused kõige kergemini minumeelest. Kui testis on näiteks küsimus, et mis on miinimum buy in millega ma saan istuda NL10 lauda, siis selle küsimuse läbilugemine/analüüsimine minu mängu tõepoolest ei paranda.

Anyway, 25 USD tuli üle läbi Pokerstrategy


Vastalt BI suurusele tuleb mõnikord mängustrateegia kohendada. IMHO on suur vahe sees, kas istud NL-10 laus vendadega kellel on 8-10$ või mänijgatega, kellel on 2-3$. Mõlemad on NL-10 lauad, aga strateegia on seal mõnevõrra teistsugune.

Kotkas1000
21.01.10, 01:23
Tundub, et küsimused on mingi aeg ära vahetatud. Igatahes tänastele küsimusetle ma googli abiga vastust ei leidnud. Oma peaga põrusin tesi :P.

Provoker
21.01.10, 08:02
Lol. Siin eespool juba mainiti, et artikleid võib lugeda testi ajal. Ja iga artikli lõpus on ka küsimused ning vastused artikli sisu kohta. Ei ole ju raske nendest uurida ja puurida tiba. Jääb ühteist külge ning saad tasuta algbankrolli ka.

Kotkas1000
22.01.10, 17:05
Võtsin täna kätte ja tegin läbi selle asja. Muuseas, ilma googli abita. täiesti tehtav ja ega algajale mööde külge see maha küll ei jookse. Samuti on sealt algajatele väga hea õppevideod. Imelik on see, et video läbiviija on shortstackerina laudades.
Kingituseks sain 50$ Party Pokeri tuppa stardiraha :) Proovime ülesse grindida selle :)

nikitheone
22.01.10, 17:14
kuskohas sa täpsemalt tegid selle? mul naine tahab pokkerit mängida, vaja tema bankrollile alus panna

mkva
22.01.10, 17:16
kuskohas sa täpsemalt tegid selle? mul naine tahab pokkerit mängida, vaja tema bankrollile alus panna


kergem on teda steikida, kui seda jura teha imo. Seal pead pärast saatma neile oma id koopia+ pildi kus sa ise peal+ obv aadressi, ja tõestuseks veel oma elukoha mingid kommunaaliarve koopia või tel arve koopia vms.. suht mõttetu. Aga noh, see ainult minu arvamus.

nikitheone
22.01.10, 17:17
heameelega steigiks, aga mul on endal diil ja ei saa rolli muuks otstarbeks kasutada.

Kotkas1000
22.01.10, 17:23
Mis kuradi ID kaardi koopia??? Mina tegin ära testi pokerstrategy.com
Protsess nägi välja säherdune:

Lugesin 3 peatükki kiiruga läbi ja vastasin iga peatükki lõpus olevatele küsimustele. Kui see oli tehtud, siis võtsin ette lõpu testi. Seal oli 20 küsimust. Tegin esimese korraga asja ära kuna see on väga easy, kui vähegi oled pokkeri teooriaga tutvunud. Korra vist tekkis kahtlus vastamisega, aga ju siis panin ikkagi täppi. Kui see tehtud (kokku läks aega kindlasti alla 1h), siis pead downloadima poker clienti, kuhu tahad oma deposiiti saada (saad valida mitme erineva vahel). Siis ennast ära regama ja pokerstrategysse oma username sisestama. Paari päeva jooskul lubati tekitada minule 50$ arvele. Eks elame näeme...

mkva
22.01.10, 17:29
OMG!!!! Varsti saadetaksegi sulle kiri, et mis tegema pead!

Kui nii oleks siis käiksid kõik ja toppiksid kõik järjest oma kõikide sõprade aadressid ja andmed ja aina koguksi tasuta raha.

fckin tliti ajavad sellised lihtsameelsed vennad :S

Provoker
22.01.10, 17:51
hoia suu koomal vähe oma tildiga. Minult omal ajal ei küsinud keegi mitte midagi niiet ei saa väita, et küsitakse KINDLASTI seda ja teist ja kolmandat. Kui sinu käest küsiti siis see ei tähenda, et kõikide käest küsitakse. Üldjuhul on need kontrollid ikkagi pistelised.

mkva
22.01.10, 17:54
Minu käest pole midagi küsitud, ma tean et nii on. Ja kui vähe uurid siis leiad, et nii ka on. Pistelised myass

Provoker
22.01.10, 17:57
hoia suu koomal vähe oma tildiga. Minult omal ajal ei küsinud keegi mitte midagi niiet ei saa väita, et küsitakse KINDLASTI seda ja teist ja kolmandat. Kui sinu käest küsiti siis see ei tähenda, et kõikide käest küsitakse. Üldjuhul on need kontrollid ikkagi pistelised.


Vb on praeguseks asi muutunud, aga ma sügavalt kahteln, et kõiki kontrollitaske kuna PS on ma usun pärsi mitusada tuhat kasutajat juba.

Tarq666
22.01.10, 19:37
Minult nõuti vaid ID koopiat. Sai ära saadetud ja asi toimis.

BuildUp
22.01.10, 22:16
Minu käest pole midagi küsitud, ma tean et nii on. Ja kui vähe uurid siis leiad, et nii ka on. Pistelised myass


Mida sa tõmbled siin? Kui mina tegin selle testi seal ja sain oma esimesed rahad, siis minult ka midagi enamat ei küsitud ja raha tuli kohe ilusasti üle.

Mina kiidan küll seda süsteemi, sest sealt saigi alguse mu pokkeri teekond ja ma isegi arvan, et kui ma poleks leidnud sellist kohta, kus tasuta starting capitali oleks saanud, siis ma arvatavasti poleks praegu seal maal, kus ma pokkeriga hetkel olen.

pkmarek
23.01.10, 02:21
+1 buildup,... anyway mkva, sa pole seda süsteemi proovinud, aga väidad et tead... aga mina olen süsteemi proovinud ja ma TEAN. Minult küsiti peale testi ja pokkerisaidile regamist ID koopiat ja isegit olulisemad väljad võisid ära paintida. vot tak. mingit arvet sult ei nõuta!

Kotkas1000
23.01.10, 03:05
Sain ka siis maili neilt ja tahavad saada pilti id kaardist või autojuhi lubadest. No see ei tohiks ju mingi ületamatu probleem küll olla. Kokkuvõttes 50$ nagu maast letud. Sina, Mkva, mine ela oma tilt kuskil mujal välja.

totaldonk
24.01.10, 21:54
Ma tegin ka kunagi ja mult küsiti id-kaardi/juhilubade koopiat + arve koopiat nii, et pole mõtet vaielda kutid

mkva
24.01.10, 22:40
Ma tegin ka kunagi ja mult küsiti id-kaardi/juhilubade koopiat + arve koopiat nii, et pole mõtet vaielda kutid


lõpuks

BuildUp
24.01.10, 23:31
ROFL

Aga mina, aga mina, aga mina tegin ka kunagi ja minult ei küsitud mitte midagi. Päriselt! Isegi id-checki ei pidand saatma! ;D ;D ;D

Mis vahe seal on kas küsiti või ei küsitud?! Iga inimese enda asi kas viitsib jännata natuke ja free money saada või mitte.

Tõesti ajavad naerma mõned vennad siin. ;D

vapsik
24.01.10, 23:33
lõpuks


Ühel tuttaval näiteks ei küsitud. Peab vist lipu välja võtma ja tänavale jooksma selle suure sündmuse puhul, sest paistab et suutsin väitluse edukalt kotti panna ja kuna mu ühel tuttaval ei küsitud, siis järelikult nii ongi.

Igati loogiline ju?

mkva
25.01.10, 01:31
Ma ei viitsi üldse kellegiga vaielda siin tegelikult või kiskuda. Jah, see on iga ühe oma asi kas viitsib jännata. Kõik algas sellest, et ma ütlesin kellegile, et kergem on steikida oma tüdruksõpra, kui jännata sellega..
Minupoolt kõik.

markolem
26.01.10, 11:49
tegin ka pokerstrategys testi ära.. nüüd tuleb ainult raha oodata:)

cacapall
26.01.10, 20:47
Tegin ka eelmine aasta kõik ära, saatsin juhiloa koopiad ja kommunaal arve ning seejärel öeldi, et kahjuks ei saa kanda, et proovi parem first deposit bonust. Selle peale läksin närvi ja ütlesin, et selle aja raiskamise peale ära imesta kui sa saad poolvenna/õe 9 kuu pärast ja tea, et see oli kuna ma ei saanud oma 50 dollarit. Krdi mankid seal...

jarlop
26.01.10, 22:57
wtf :D

ingu
26.01.10, 23:35
wtf :D


Liitun arvamusega :D

antnx
26.01.10, 23:53
Tegelt ei pea ju postitama wtf ja wtf-ile +1 tegema. Sorry for OT aga seda saab ju väga vabalt ka endamisi teha??

fikuuu
27.01.10, 00:15
Nendele kes keeli oskavad soovitan tsekkida saiti nimega www.intellipoker.com .Sealt saab pokerstarsi 5 taala ja 1000 FPP-d, kui mingid küsimustikud ära teed.

fikuuu
27.01.10, 00:16
Copy-paste'ige see link,mul viskas lingile vajutades mingi jama ette

cacapall
27.01.10, 11:16
See pole eestlastele ju?

edit: Aa, sa ütlesid, et kes keeli oskavad:P

jarlop
27.01.10, 14:14
Tegelt ei pea ju postitama wtf ja wtf-ile +1 tegema. Sorry for OT aga seda saab ju väga vabalt ka endamisi teha??

Poste kogun obv. Ei tohi siis oma hämmingut väljendada?

E: Tegelt ei suutnud lihtsalt endale hoida, sry. Peace!

olympus999
28.01.10, 16:37
Everestis on ka sellised lahedad freerollid kus on 10 mängijat. 1. 0.05$ 2. 0.03$ 3. 0.02$
Kui saad enda viis senti kätte siis saad kohe mängida 0.04$+0.01$ ja nii edasi kuni BR on meeletu :D
Sellistele kes pokkerit for fun mängivad on see hea ajaviide :)

Sinnerman
28.01.10, 18:52
einoh.. edu sulle.. 50 taala nimel kaotada kõikides suurtes ja olulistes pokkerisaitides soodsad promod ja/või rakeback ja/või boonused


Mis pokerstrategysse puutub, siis mina tegin läbi nende konto omale Cakesse ja ei ole mitte ühestki promost, rakebackist vm ilma jäänud. Veel parem, mul on tänu sellele ka lisaboonuseid. Ntx PStrategy jagab iga kuu läbi nende liitunud Cakes mängijate vahel laiali 10k$, mis pole paha ja suht tihti on ka muid lisaboonuseid, mida iga sait ei paku.

Mina sain samamoodi eelmine kevad just sellele 50usdile jalad alla, muidu oleks vb loobunud. Ja mis testi puutub, siis krt see ei ole nii raske, et ära õppida.

Platinum
30.01.10, 23:28
ma tegin pokerstrategys testi , oma peaga muidugi ära ei teinud, vastused googledasin. Nädala pärast u. oli 100$ pacificu arvel. Et siis Pacific lisas omalt poolt 50$.
Pacificus soovitan kindlasti mängida sunday 50k, miinimum overlay on olnud 10,5k$ ja osalejaid 500. Kuna pilet on kallis, 80$ siis olen saanud sinna 5.50 sub-satikalt ja nii BR kasvab!

BuildUp
31.01.10, 07:41
Kuna pilet on kallis, 80$ siis olen saanud sinna 5.50 sub-satikalt ja nii BR kasvab!



OT, aga ma küll 5.50 satikat ei leia. Küll on aga 25 seat gtd 22$ ja 15 seat gtd 16+1.60$.

Platinum
31.01.10, 14:23
nüüd viimased 2 nädalat miskipärast on sub-satikad ära jäetud. 5.50 sub-satikalt saigi pileti 22$ satikale. See 5.50 hakkas juba esmasp. pihta, ja nii iga päev, niiet 22$ satikal oli kuni 250 mängijat ja 1/4 sai edasi. Esmaspäeva öösel nt. sain mängida HU 5.50 kuna rohkem mängijaid lihtsalt ei tulnud, seega oli ka sellel 50% overlay.

nalg
27.02.10, 19:42
Keegi saadaks lingi, kust neid vastuseid saada pokerstrategy küsimustele?
Kõik räägivad siin, et artiklite lõpus küsimused ja vastused. Mina ei leia küll midagi.

vapsik
27.02.10, 19:44
Tee oma peaga. Enne loe artiklid läbi ja easy money.

mkva
27.02.10, 19:48
Keegi saadaks lingi, kust neid vastuseid saada pokerstrategy küsimustele?
Kõik räägivad siin, et artiklite lõpus küsimused ja vastused. Mina ei leia küll midagi.

Kui ei viitsita artikkleid lugeda ja sealt vastused teada saada siis mida sa selle rahaga seal mängus peale hakkad?

vapsik
27.02.10, 19:49
Domination muidugi.

nalg
27.02.10, 20:22
Tehtud, nö oma peaga.

yolpa
27.02.10, 20:40
pokerstrategy see test minu arust ülikerge, ma tegin kah sõbrale selle ära esimese korraga ja ka nö oma peaga.

kollane
28.02.10, 10:34
Keegi saadaks lingi, kust neid vastuseid saada pokerstrategy küsimustele?
Kõik räägivad siin, et artiklite lõpus küsimused ja vastused. Mina ei leia küll midagi.

http://mica-xs.blogspot.com/2009/02/pokerstrategy-quiz-answers.html

nalg
01.03.10, 19:31
Kaua teil rahade kätte saamisega aega läks? Mina tegin 27. veb testi ära. Järgmise päeva hommikul, 28. veb oli kiri postkastis, et palun saatke pilt passist või id kaardist. Igatahes saatsin kohe pildi ära. Kuid siiani pole raha tulnud. Lubasid saata raha 1-2 päeva jooksul, kuid ma nüüd ei mäletagi täpselt, kas oli 1-2 tööpäeva jooksul? Keegi teab?

foreverer
01.03.10, 19:34
Kaua teil rahade kätte saamisega aega läks? Mina tegin 27. veb testi ära. Järgmise päeva hommikul, 28. veb oli kiri postkastis, et palun saatke pilt passist või id kaardist. Igatahes saatsin kohe pildi ära. Kuid siiani pole raha tulnud. Lubasid saata raha 1-2 päeva jooksul, kuid ma nüüd ei mäletagi täpselt, kas oli 1-2 tööpäeva jooksul? Keegi teab?

1-2 tööpäeva ikka.

nalg
01.03.10, 19:36
Uh väga nuts. Ma juba arvasin, et vanad lasid mu üle :)

air343
05.05.10, 15:21
sai ka läbi PS tehtud konto Full tilt pokerisse ,oskab keegi öelda , kui suureks peab mul pank kasvatatud olema kui saan raha mujale kanda/välja võtta?

olavike
05.05.10, 15:39
sai ka läbi PS tehtud konto Full tilt pokerisse ,oskab keegi öelda , kui suureks peab mul pank kasvatatud olema kui saan raha mujale kanda/välja võtta?
Full Tildis on minimaalne cashout $50.

air343
05.05.10, 16:49
okei

JohnnyDolce
05.05.10, 17:11
Full Tildis on minimaalne cashout $50.

Nein, kui ta PS-i läbi konto tegi, sai ta nagunii 50 dollarit ning siis tuleb koguda 1000 FTP punkti, et esimene väljamakse teha.

air343
05.05.10, 19:52
Nein, kui ta PS-i läbi konto tegi, sai ta nagunii 50 dollarit ning siis tuleb koguda 1000 FTP punkti, et esimene väljamakse teha. tänud täpse info eest

olympus999
10.05.10, 23:53
Mul tuli teine meil pokerstrageyst, kunagi sain sealt 50$, nüüd saadeti meil ja pakkuti veel ühte 50$ partypokkerisse:D Ja sain kätte ka mõlemad, joppas mul. Ainult partypoker on sitt koht.