PDA

View Full Version : NL50 flopatud kolmik niti vastu



Ghost0
20.05.09, 01:04
Hei :)


SB ($37.80)
BB ($50)
UTG ($8.50)
UTG+1 ($17.15)
MP1 ($30)
Hero (MP2) ($101.55)
MP3 ($50)
CO ($55.15)
Button ($25)

Preflop: Hero is MP2 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
1 fold, UTG+1 calls $0.50, 1 fold, Hero bets $2.50, MP3 calls $2.50, 2 folds, SB calls $2.25, 1 fold, UTG+1 calls $2

Flop: ($10.50) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (4 players)
SB bets $2.50, 1 fold, Hero calls $2.50, MP3 raises to $12, 1 fold, Hero ???

Villain on 2/2/- 50 käe põhjal
Ise ma ei oska midagi arvata...
50 kätt on liiga väike sampel ,et siin üldse foldile mõelda? :-\
Kas me foldime siin üldse kunagi?
Kas villainil siin kunagi peale AK ja 44 ka midagi on? ::)
Ahjaa, seda pole vaja kritiseerida ,et peale flopi raisi ei teinud, ei ole minu standard play. Tundus lihtsalt hea koht kus SB vastu nii mängida.

Tänks :)

BuildUp
20.05.09, 02:20
50 käeline sample on liiga väike, et teha mingeid järeldusi.

Flopis oleks pidanud obv tõstma.

Ma ei näe NEVER mingit foldi siin.

Rahapada
20.05.09, 07:24
ei näe foldi, eriti, kui tõesti vastas on 44.... jõle kaka lugu.. thou u got some outs there.... aga foldi ei näe ikkagi

alaska
20.05.09, 07:44
2/2/50, mnjahh. Ei foldi. Ehk tõmbab ruutut.

muhkLionu
20.05.09, 08:10
Kogu probleem sai alguse sellest, et ei reisinud flopil. Nüüd sa enam tea , mis villainil olla võib. Pakun et kas: 44 või A10+.
Oleks sa tõstnud, siis ta veavalt oleks reraisinud sind mingi A10-AQ -ga, kui siis ainult AK-ga, sest stattige järgi on ta üsna money scared tegelane (mis sest et aind 50 jaotust). Muud võimalikud variandid temalt call, sealhulgas ka 44-ga. Kuigi ma kahtlen, kas tal 44 üldse on, mina oleks slowplayd teinud, milleks kahte klienti varakult ära ehmatada. Aga see sõltub muidugi ka sinu eelnevast käitumisest selles lauas, kui tal on alust arvata, et sa oled valmis tema suurt reisi callima, siis võib ta teha muuvi ka 44-ga flopil.
Nüüd pole enam miskit peale hakata, kui silmad kinni ja shove.

tolmuahv
20.05.09, 08:36
Kui 50 käelise sample põhjal tahad üldse mingeid järeldusi teha, siis SB oleks pidanud juba preflop 44 ära viskama. 2/2/50 on starting handid ju AA/KK/QQ/AK. Ma ise ei välistaks ka KK või QQ seal, nit ei raatsi võib-olla kohe ära visata ja tuleb proovima, kas kellelgi on A. Foldi ei ole seal kohe täiesti kindlalt, sul pole põhjust teda 44 peale panna.

tolmuahv
20.05.09, 08:37
Kui 50 käelise sample põhjal tahad üldse mingeid järeldusi teha, siis SB oleks pidanud juba preflop 44 ära viskama. 2/2/50 on starting handid ju AA/KK/QQ/AK. Ma ise ei välistaks ka KK või QQ seal, nit ei raatsi võib-olla kohe ära visata ja tuleb proovima, kas kellelgi on A. Foldi ei ole seal kohe täiesti kindlalt, sul pole põhjust teda 44 peale panna.


SB asemel peaks MP olema muidugi.

muhkLionu
20.05.09, 09:00
Nõus, 44 on siin väga ebatõenäoline. Samas QQ ja KK -ga poleks ta sellise boardi vastu sellist reisi teinud, eriti kahe vastase vastu. Seega ikkagi tal on AJ, AQ või AK.
Sellisel juhul on praegune flopi mäng Herolt parim, sest meelitas raha sisse, kui villanil tõesti AQ on ainult. Nii või teisiti all-in nüüd, et kaitsta võimaliku draw vastu.

Ajuvaba
20.05.09, 09:05
Shove. Mis seal mõelda. Kaotad ainult 44le, vaadates selle mehe statse. 50 kätt on vähe, et teda millegi kindla käe peale panna.

rohelinekonn
20.05.09, 11:36
Shove. Mis seal mõelda. Kaotad ainult 44le, vaadates selle mehe statse. 50 kätt on vähe, et teda millegi kindla käe peale panna.


Nõustun sellega, tal on miski Ax kuna SB tegi sellise min raise ja sina callisid siis arvan et ta kardab teie poolt masti tõmmet ning ei hakka oma A siin slowplayima. Ja kui ongi 44 mida ma hästi ei usu siis reload ja lased edasi. Isiklikult siin foldimis kohta ei näe.

Rahapada
20.05.09, 12:53
keegi ei näe foldi, kas kõigil oli õigus?
mis tal oli siis?

Ghost0
21.05.09, 20:41
Tagantjärele mõeldes on tõesti 50 kätt liiga väike sample ,et teda millelegi panna aga üsna tõenäoline on see ,et tegemist on nitiga...
KK ja QQ ei usu siin.
44 on imo üsna tõenäoline, samas 44'ga oleks võinud paremad oddsid anda ,et äkki keegi tõmbab flushi...ja 44 ei slowplayks ma siin vist kunagi villaini asemel ,sest pärast keegi saab oma pocketiga parema maja turnis või Ax'ga maja...
Flush drawi ka eriti ei taha uskuda...suht mõttetu koht semi-bluffiks juu.
AJ ja väiksemaga ei usu hästi ,et mingi nit möllama tuleb.
AQ..hmm, vb aga siin on ainult fold või raise, nit võib siin vabalt AQ raisi peale ära visata.
Mina usun ikkagi siin kõige rohkem AK, 44.

Igatahes, ma foldisin :D Sessioni lõpp oli ka just ja ma ei tahtnud seda enam ära rikkuda ;D Väga raske oli foldida, see 2/2 ajas segadusse ja teised lauad hakkasid juba taga vilkuma, tuli otsus ära teha :-\
Krt see käsi jääb mind vist päris pikalt painama :D

EGERT
21.05.09, 23:13
INSTASNAPSHOVE!

Rahapada
21.05.09, 23:19
oot, sa tõsiselt mõtleksid majaga, et äkki keegi imeb oma pocketiga parema maja?

Ghost0
21.05.09, 23:26
oot, sa tõsiselt mõtleksid majaga, et äkki keegi imeb oma pocketiga parema maja?

No ma ei näe mõtet slowplayda kui kaks donky ka mängus on, raisiks veits vähem lihtsalt aga ei calliks.

hotcocacola
21.05.09, 23:29
allin!

tõenäoliselt tal see AQs-AK on

neeme
22.05.09, 00:30
Flush drawi ka eriti ei taha uskuda...suht mõttetu koht semi-bluffiks juu.


Miks ei ???
Minumeelest ideaalne koht tal flushdrawiga raiseda - (tema poolt vaadates siis) 1. võimalus et kõik foldivad 2. odavalt river näha (vastane callib ja checkib turni) 3. kui tuleb 3-bet siis teab, et kellegil Ax käes ja olenevalt oddsidest saab callida/foldida

Tema asemel flushdrawil olles raiseks sellise koha peal olles 75%+ kordadest.