PDA

View Full Version : AK vs 3bet



chrosmos
20.05.09, 01:06
NL50 6-max, stäkid kõigil 50$ ringi

Mina raise´n UTG AK-ga 2$
CO (ABC tight) reraise´b 7$-le


Kui ma 4Betiks umbes 20-le ja vastane läheks all-in, kas ma olen siis potcommited, kuigi ta range on siis arvatavasti AA ja KK?

Kas oleks parim käik callida tighti CO reraise ja vaadata flop ära?

K2snakas
20.05.09, 02:09
kui flipata tahad siis lükka nupud muidu call ja kui midagi monsterit flopil kokku ei saa siis fold:)

ESTPatrick
20.05.09, 02:54
NL50 6-max, stäkid kõigil 50$ ringi

Mina raise´n UTG AK-ga 2$
CO (ABC tight) reraise´b 7$-le


Kui ma 4Betiks umbes 20-le ja vastane läheks all-in, kas ma olen siis potcommited, kuigi ta range on siis arvatavasti AA ja KK?

Kas oleks parim käik callida tighti CO reraise ja vaadata flop ära?



1. 4bet on parem minu arvates
2. ära 4beti nii kallilt, sobib ka miski 14-15 panna, siis saad foldida kui oled bluff4beti pannud
3. praegu sa callida ei tohiks AK-ga OOP 3beti kas raise/fold vastavalt oma variatsiooni taluvusele

Ajuvaba
20.05.09, 09:09
Minu jaoks on see standard 4bet. Eriti veel short lauas. Ma arvan, et 16-17 taala võiks olla 4beti suurus, et teada saada, mis sind ees ootab. Shove peale on minu puhul 70% call ja 30% fold.

tdx
20.05.09, 09:42
2ra 4bet-foldi plz.

k1ly
20.05.09, 12:46
1. 4bet on parem minu arvates
2. ära 4beti nii kallilt, sobib ka miski 14-15 panna, siis saad foldida kui oled bluff4beti pannud
3. praegu sa callida ei tohiks AK-ga OOP 3beti kas raise/fold vastavalt oma variatsiooni taluvusele



+1

call on jube..

timz0333
20.05.09, 23:01
+1

call on jube..


Mina ei saa aru miks jube on? kui tight p threebetib sind siis peaks kohe oma un made handiga "nuputama"? minu arust on siin üldse fold kõige lihtsam lahendus. Oletame et ei pane nuppe vaid teeme calli. flop ATK näib just kui nuts aga tegelt võib üsna kindel olla et oled taga. Seega, et jamadesse mitte sattuda siis fold preflop. või panna see 4bet ja siis foldida? pole nagu kasumlik ju siis peaks ikkagi kas kohe ründama või foldima, mina igatahes viskaks muck, aga noh see minu arvamus. Turniiril ma insta 4betiks seal hoopis.

Cash87
20.05.09, 23:03
Mina ütleks 4bet

Ajuvaba
21.05.09, 00:59
CAll on mitte jube, vaid pigem vale. Ok, callid tuleb flop 774, vana paneb panuse, mis edasi? callida ei saa, pushima ei hakka?

alaska
21.05.09, 08:37
Mina ei saa aru miks jube on? kui tight p threebetib sind siis peaks kohe oma un made handiga "nuputama"? minu arust on siin üldse fold kõige lihtsam lahendus. Oletame et ei pane nuppe vaid teeme calli. flop ATK näib just kui nuts aga tegelt võib üsna kindel olla et oled taga. Seega, et jamadesse mitte sattuda siis fold preflop. või panna see 4bet ja siis foldida? pole nagu kasumlik ju siis peaks ikkagi kas kohe ründama või foldima, mina igatahes viskaks muck, aga noh see minu arvamus. Turniiril ma insta 4betiks seal hoopis.



Fold on muidugi kõige lihtsam lahendus, aga kust sa siis raha teenid? Kui su 4bet range on KK+ ( kuna JJ,QQ vastu on su AK coinflip), siis hakatakse sind ära kasutama. Pannakse sulle igal võimalusel 3bet.

Minu esimene katsetus NL50 näitas, et lauas oli 3 venda, kelle 3bet oli 15%+. See tähendab seda, et meie AK on ülim nuts nende 3bet range vastu.

ESTPatrick
21.05.09, 11:05
kui mina puhkan 50NL 6maxis, siis ma ei foldi sisuliselt kunagi AK

timz0333
22.05.09, 13:20
Tänud Alaska väga põhjaliku vastuse eest :)

RudiTurbo
22.05.09, 14:32
Fold on muidugi kõige lihtsam lahendus, aga kust sa siis raha teenid? Kui su 4bet range on KK+ ( kuna JJ,QQ vastu on su AK coinflip), siis hakatakse sind ära kasutama. Pannakse sulle igal võimalusel 3bet.

Minu esimene katsetus NL50 näitas, et lauas oli 3 venda, kelle 3bet oli 15%+. See tähendab seda, et meie AK on ülim nuts nende 3bet range vastu.



Praegune postitaja mainis ära, et meil on vastas tight mängija. Ma küll ei mängi hetkel 6maxi ning AK on obv kõvem nuts 6maxis kui full ringis.

Aga tighti mängija 3Beti vastu mina foldin AK. Mina panen 4Beti peale mängijatele, kelle 3Bet on alates 4-5% ning NL50's ma shove ei calli, sest olen seda varem teinud ning siiamaani ma pole näinud peale QQ+ midagi. Seega siis, kuidas ma raha teen? Viimasel ajal , kuna olen 4bettinud ainult alates 4% 3Bet vendasi, siis on mu 4bet õnnestunud 85% kordadest ja sedasi teengi raha, 4% on juba piisavalt lai range, et saada piisavalt tihti fold ning kui shovetakse, siis on see õnnetu olukord, kus oled lihtsalt väga halvas seisus ja tasub ära foldida.

alaska
22.05.09, 16:54
Tight mängija foldib samuti tightimalt 4beti saades. JJ-QQ võivad tal kergesti mucki lennata. 6max on natuke teine kui fullring, alates NL50 ei maksa AK 3beti peale foldida, eriti pokerstarsis. Eks kui read on, siis on loomulikult teine teema.

Roland
24.05.09, 23:34
1. 4bet on parem minu arvates
2. ära 4beti nii kallilt, sobib ka miski 14-15 panna, siis saad foldida kui oled bluff4beti pannud
3. praegu sa callida ei tohiks AK-ga OOP 3beti kas raise/fold vastavalt oma variatsiooni taluvusele

OK küsisin sisuliselt sama situatsiooni kohta NL25. 4bet ja vastane callib. Minu arust tundub võimalik, et vastane vaatab flopi ära olenevalt 77-JJ. Sisuliselt on meile head ju ainult flopid, kus on A või K. Kuidas edasi mängida? Beti peale muck kui AK flopis ei ole?

ESTPatrick
25.05.09, 15:31
OK küsisin sisuliselt sama situatsiooni kohta NL25. 4bet ja vastane callib. Minu arust tundub võimalik, et vastane vaatab flopi ära olenevalt 77-JJ. Sisuliselt on meile head ju ainult flopid, kus on A või K. Kuidas edasi mängida? Beti peale muck kui AK flopis ei ole?


4bet call on regulari poolt 95% ajast AA, KK. tohmani poolt on seal any2, mis talle meeldib ja seal checkid järgi või kui betid siis oled commited ka allinn callima üsna tihti.

mina checkiks ka tohmani vastu maha, kuna ka nemad ei ole eriti tugevad foldijad kui miski miljon ülekaardi parasjagu ära just ei ehmata neid, mida tihti ei pruugi juhtuda

Roland
25.05.09, 20:53
4bet call on regulari poolt 95% ajast AA, KK. tohmani poolt on seal any2, mis talle meeldib ja seal checkid järgi või kui betid siis oled commited ka allinn callima üsna tihti.

mina checkiks ka tohmani vastu maha, kuna ka nemad ei ole eriti tugevad foldijad kui miski miljon ülekaardi parasjagu ära just ei ehmata neid, mida tihti ei pruugi juhtuda

Tänud. Nl25, Nl50 olen küll 4beti callimist taoliste stäkkidega täheldanud. Ise ka callinud keskmiste paaridega. Asja pluss minu arvates - ütleme callin 4beti kaartidega 1010.
1.Flop on AKx, kui vastasel on JJ, QQ või madalam pocket, saan võibolla maha checkitud ja kaotan ainult pool stäkki.
2. Flop madalad kaardid, siis AI
Kas on selge leak?

alaska
25.05.09, 20:59
Väga suur leak. Üldjuhul tehakse sulle madalamates limiitides 4bet QQ+ AK, ees oled sa ainult AK-st ja selle vastu oled ees ka ainult preflop, postflop ei saa sa alati nuppe sisse, kui flop on madal ja oled beat, kui AK flopis.

Roland
26.05.09, 12:04
Väga suur leak. Üldjuhul tehakse sulle madalamates limiitides 4bet QQ+ AK, ees oled sa ainult AK-st ja selle vastu oled ees ka ainult preflop, postflop ei saa sa alati nuppe sisse, kui flop on madal ja oled beat, kui AK flopis.

WOWW Sa foldiksid enamjaolt 4beti peale JJ? Seda trikki ma küll ära ei õpi.

alaska
26.05.09, 12:16
ma ei foldiks seda alati, ma ei paneks sellega 3betti alati, osade vastaste vastu ma lükkaks sellega isegi allin, aga ma ei calliks sellega kunagi 4betti microlimiitides.