PDA

View Full Version : Preflop Activity, kus on kasum ja kahjum?



sada
20.05.09, 04:26
Holdemis on Reportsi all filter kus saab valida Preflop Activity, kus siis tulevad järgnevad statsid:
unopended
1 limper
2+limpers
raiser
raiser+callers
2+raisers
Omal mul on kõik peale limperite ja unopendedi miinustes :(.Kas pikas jooksus peabki raise(de) callimine miinusesse jääma või on lihtsalt strateegias mingi viga?
Vaatasin vähe holdemist teiste statse ka ja paistab, et enamusel on raisede callimine miinuses.Huvitav kas vähem callimine ja reraisemine oleks lõpuks kasumlikum?Paistab et see unopended on kõikidel mängijatel vist 50% kogu käte arvust ;)
Kuidas on lood siinsete mängiatel, kas suurem osa rahast tuleb esimesena raisemisest+limpijate karistamisest või raisede callimisest + 3bettimisest?

Cash87
20.05.09, 20:22
Mul ka miinuses :(

RudiTurbo
20.05.09, 23:45
Probleem on selles, et selle raiseri hulka lähevad ka need potid, kus Sa oled lihtsalt blind ja viskad oma kaardid minema.
Võta Big blind ja small blind välja ja vaata, kas siis ka oled miinuses.

masterpuppet
21.05.09, 12:40
Võtsin blindid maha ja kui enne olin kõvas miinuses, siis nüüd on ainult 1 raiseriga miinuses ja see miinus on ka marginaale.

Foux
21.05.09, 15:22
Mul kõik +'is ilma blindideta

virx747
21.05.09, 19:55
Kuidas te võtsite blindid välja?
Õige oleks panna lisaks peale VPIP=TRUE, siis peaks ikka kõik tugevas plussis olema.
Mul on viimase 100k käe kohta bb/100:
- unopened 72
- 1 limper 117
- 2+ limpers 190
- raiser 178
- raiser + caller 158
- 2+ raisers 356

ranka
21.05.09, 22:07
Täpselt, VPIP = TRUE korral arvestatakse kõike käsi, kus Te vajutasite preflopis kas call või raise nuppu. Sunniviisiliselt postitatud blainde, mis Te ära foldisite eiratakse.

masterpuppet
21.05.09, 22:12
Nõnda pannes on jah täitsa ilusasti plussis.

sada
23.05.09, 02:47
Seda filtrit kasutades paistab ka kõvasti kaotav mängja võitjana ;D Ilmselt ilma filtrita ikka õigem vaadata, koos filtriga paistab ainult välja kui meeletu osa võidust sõõvad ikka blaindid ära :o.
BB/100 vaadates ka mingid meganumbrid nõnda ;D Mul igatahes paistab unopended kõige suurem kasumitootja olevat ja limperite karistamine annab ka umbes 50% juurde kui reaalseid rahanumbreid vaadata ilma filtrita.Igasugune raisedega jamamine tundub suht nulli ümber keerutamisena.Jääb mulje nagu ei tasuks üldse mitte kunagi raiset callida ;D

ranka
23.05.09, 04:58
Seda filtrit kasutades paistab ka kõvasti kaotav mängja võitjana ;D Ilmselt ilma filtrita ikka õigem vaadata, koos filtriga paistab ainult välja kui meeletu osa võidust sõõvad ikka blaindid ära :o.
BB/100 vaadates ka mingid meganumbrid nõnda ;D Mul igatahes paistab unopended kõige suurem kasumitootja olevat ja limperite karistamine annab ka umbes 50% juurde kui reaalseid rahanumbreid vaadata ilma filtrita.Igasugune raisedega jamamine tundub suht nulli ümber keerutamisena.Jääb mulje nagu ei tasuks üldse mitte kunagi raiset callida ;D


Selle filtri mõte ei ole vaadata üldkasumit vaid kasumit, kui topid raha sisse PF. Kui see on kasumis, siis on +EV otsuses kindlas kohas aga pokkeris neid "kindlaid kohti" on kümneid, kui isegi mitte sadu ja tuhandeid.

Aga jah, blaindid söövad väga suure osa kasumist ja ilma blindideta oleksid enamus mängijad võitvad NON-SD pottides.

virx747
23.05.09, 10:23
Seda filtrit kasutades paistab ka kõvasti kaotav mängja võitjana ;D Ilmselt ilma filtrita ikka õigem vaadata, koos filtriga paistab ainult välja kui meeletu osa võidust sõõvad ikka blaindid ära :o.
BB/100 vaadates ka mingid meganumbrid nõnda ;D Mul igatahes paistab unopended kõige suurem kasumitootja olevat ja limperite karistamine annab ka umbes 50% juurde kui reaalseid rahanumbreid vaadata ilma filtrita.Igasugune raisedega jamamine tundub suht nulli ümber keerutamisena.Jääb mulje nagu ei tasuks üldse mitte kunagi raiset callida ;D


Ega need plussis numbrid veel ei tähenda, et mängija võitev on. Pigem oleks neid erinevaid näitajaid hea omavahel võrrelda, igaljuhul on neid kõiki võimalik mängida väga kasumlikult.

Kui vaatad minu näitajaid, siis tegelikult mida agressiivsemad on vastasmängijad preflop, seda suurema kasuteguriga on võimalik võita. Tundub ebaloogiline, aga tegelikult õigesti mängides võimalik. Kõigepealt tuleb muidugi valida väga hoolikalt, milliste taskukaartitega sellistes olukordardades mängida. Teiseks postflop mäng, kus tuleb teha võimalikult õigeid otsuseid kas foldides või edasi mängides.

Asi nimelt selles, et kui vastasmängija(d) on näidanud agressiivsust preflop, siis väga suure tõenäosusega näitavad nad seda ka vähemalt flopil. Seda on võimalik ära kasutada, lastes neil näiteks tegelikult taga olles panustada.

Nii et vastas(t)e raise (loe agressiivsus) preflop on vastupidi, just võimalus teatud olukordades rohkem teenida.

Siin on üks käsi heaks näiteks. Tegemist küll kehva mängijaga, aga nende arvel me ju elamegi :D
Ta ei saanud isegi shove callides üle oma preflop näidatud agressiivsusest, kuigi oli rõvedalt taga.

$0.25/$0.5 No Limit Holdem
8 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 ($37.91)
MP1 ($44.21)
MP2 ($20.32)
CO ($48.75)
BTN ($36.35)
Hero (SB) ($50.25)
BB ($110.23)

Pre-flop: ($0.75, 8 players) Hero is SB Q :heart: Q :diamond:
UTG+1 raises to $1, 1 fold, MP2 calls $1, CO calls $1, BTN raises to $4.50, 1 fold, Hero calls $4.25, 1 fold, UTG+1 folds, MP2 calls $3.50, CO folds

Flop: 6 :diamond: 7 :diamond: 7 :club: ($16, 3 players)
Hero checks, MP2 checks, BTN bets $16, Hero raises to $45.75, MP2 folds, BTN calls $15.85

Turn: K :heart: ($93.60, 2 players)

River: 3 :spade: ($93.60, 2 players)

Final Pot: $93.60
BTN shows: A :club: Q :spade:
Hero shows: Q :heart: Q :diamond:

Hero wins $92.10 ( won +$41.85 )
MP2 lost -$4.50
CO lost -$1
BTN lost -$36.35
UTG+1 lost -$1