PDA

View Full Version : Juuli OFFTOPIC - Li*sid pääle ->> Otepäääle



VisaHing
03.07.15, 16:07
Head uudised. Talv pole enam kaugel. :D.

Kakahirmutis
03.07.15, 17:13
Head uudised. Talv pole enam kaugel. :D.

nice , saabki rohkem grindida

Potsataja
03.07.15, 18:08
https://www.facebook.com/events/895287923877763/

Homme hakatakse siis gaasi ja piitsa andma andma.

Potsataja
04.07.15, 10:16
Muide ma loodan, et pastilaa, Kari Käsper, Kristiina kallas, Rein Raud jt. on täna samuti Vao külas kohal, sest muidu on kogu nende jutt puhas BS.

atsetoon
04.07.15, 13:38
puhka jalga robocop.
http://www.postimees.ee/3241883/vallavanem-vao-kula-suurimaks-probleemiks-on-provokatsioonid

pastilaa
04.07.15, 15:25
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/pagulased/video-vao-kula-elanik-kui-pagulased-on-juba-vastu-voetud-siis-tuleb-lihtsalt-viisakalt-kaituda-ka-meie-rahval?id=71841979

potsatajale soovin kena päeva jätku

pastilaa
04.07.15, 15:35
suht äge oleng tundub täna Vaos olevat. asjalikud tyybid tunduvad:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/delfi-video-ja-fotod-vao-kulas-kohalikke-oli-toetama-tulnud-ligi-1000-inimest?id=71844013#!dgs=dgsee-156341:6VAjYAjZab39QkucrI7s4t

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/delfi-video-ja-fotod-vao-kulas-kohalikke-oli-toetama-tulnud-ligi-1000-inimest?id=71844013#!dgs=dgsee-156341:F2G5NItH4VJBZTtGzoqGKi

Potsataja
04.07.15, 16:24
http://www.postimees.ee/3249365/vao-pagulased-on-tana-kulast-valjas

Ilma pagulasteta polegi ruumi muuks, kui asjalikuks olenguks ja ratsavõistluse jälgmiseks.

Potsataja
05.07.15, 08:47
puhka jalga robocop.
http://www.postimees.ee/3241883/vallavanem-vao-kula-suurimaks-probleemiks-on-provokatsioonid

Ma ei provotseerinud mingil moel ja sinu lingitud artikli kohta olen ma juba varem kommentaari andnud. Pastilaa lisatud lingis olev mutike on parimal juhul skämmer.

Kõik läks, nagu mina arvasin, ehk tsiklid said gaasi ja hobused piitsa, kusjuures viimast ei kiida ma üldse heaks.

pastilaa
05.07.15, 09:03
kuidas kommenteerid potsataja svastika mütsiga venda ja breiviku piltidega toredaid noormehi tsiklimeeste hulgas? etv uudistes tegi keegi kiilakas korraldaja ka "toreda" neegrirepliigi.

Codecci
06.07.15, 11:30
jälle sa kommenteerid üksikuid indiviide ja kui keegi 1:1 'le sama asja teeb vastasleeri kohta a'la JKR Valli baari pagulasest siis on nutt lahti lols

pastilaa
06.07.15, 12:09
pidi ju olema rahumeelne ja sõbralik üritus - sa korraldajana tahaksid pildil olla sellise sõnumiga? ei ole võrreldav ju suvaline töll valli baaris ja need tegelased "rambivalguses" sõnumit edastamas - organiseeritud yritusel, mis meedia fookus nr 1. tundub, et korraldajatele sõnum sobis

Potsataja
06.07.15, 12:25
Üritus oligi rahumeelne ja kui pastilaal svastika ning Breiviku piltidega seoses mingu reaktsioon tekib, on see tema probleem.

vsiu100
06.07.15, 12:35
Minul kui pigem pagulaste teema vastasel(sellisel kujul, nagu see hetkel on) tekkis ka sellega probleem.
Tekitab tunde, et sellised jörmid saboteerivad mugavus-pagulaste vastast argumenteeritud debatti.

Vandalar
06.07.15, 12:48
See breiviku pildiga pagulaste külas lehvitamine oleks sama, kui ma läheksin Siseministeeriumi ette kanepi keelustamise vastu "rahumeelselt" meelt avaldama ja jätaksin neile hobusepea uksetaha. See on ju konkreetne ähvardamine.

Potsataja
06.07.15, 12:52
Minu varasema lingi põhjal polnud Vao külas laupäeval mitte ühtegi pagulast. Ausalt ma ei usu, et neil oli ekskursioonil osalemisel mingitki valikut.

E. Beivik on lastetapja ja kui mõni tsiklimees arvab teisiti, siis on ta idioot.

Codecci
06.07.15, 13:20
pidi ju olema rahumeelne ja sõbralik üritus - sa korraldajana tahaksid pildil olla sellise sõnumiga? ei ole võrreldav ju suvaline töll valli baaris ja need tegelased "rambivalguses" sõnumit edastamas - organiseeritud yritusel, mis meedia fookus nr 1. tundub, et korraldajatele sõnum sobis
Korraldajad on heaks kiitnud Breivikud ja Svastikad?

Kui ei siis mis screeningu-protsess tehti, et kes võib osaleda ja kes mitte? Niipalju kui mina tean võis iga jorss sinna kohale ilmuda ja mingit kontrolli polnud, üritust sellise asja tõttu hinnata on naeruväärne.

That being said, mingi tsiklisõit Vao küla toetuseks on solid maakate üritus anyway, isegi kui kõik tsiklimehed ülikondades ja kõrgharidusega kohale ilmuvad :D

pastilaa
06.07.15, 14:20
ma ise olen ka maalt pärit, aga selliseid symbole pole seni maal ka poe taga kohanud :p

Herbert Sammal
06.07.15, 14:35
Svastika on ju iidvana sümbol ning mina ei näe selles midagi taunitavat, kui keegi seda kanda tahab. Kui igas asjas NSDAP-d näha.. nägijate probleem. Sama hästi võiks ju keelata ristiusku inimestel kaelas risti kandmise ära. Kristluse pärast oleme arengus vaat, et tuhatkond aastat maas. Rääkimata, kui palju selle nimel on inimesi tapetud. Olen kindel, et nii mõnelgi tsiklimehel oli see sümbol kuskil. Jube eks!

Potsataja
06.07.15, 14:47
ma ise olen ka maalt pärit, aga selliseid symbole pole seni maal ka poe taga kohanud :p

Sa Võid ju maalt pärit olla, aga sa oled samas ka unustanud kõik selle, mida maa tähendab.

virukunn
06.07.15, 15:40
pidi ju olema rahumeelne ja sõbralik üritus - sa korraldajana tahaksid pildil olla sellise sõnumiga? ei ole võrreldav ju suvaline töll valli baaris ja need tegelased "rambivalguses" sõnumit edastamas - organiseeritud yritusel, mis meedia fookus nr 1. tundub, et korraldajatele sõnum sobis

Miks te teete üldse mingit numbrit kahest isikust, kes ei saa ise ka aru mida nad öelda tahavad ja kelle ainuke tõsine soov on tsikli pagasnikus asetseva sooja orika kork lõpuks maha lüüa. See on mingi avaldus ainult siis kui keegi sellest räägib. Otherwise on nad 2 jorssi kes otsisid tähelepanu ja kellel on reaalselt jumala poogen kes kuskil külas elab, vaadake neile näkku. Kuskil meedias pole ka keegi neist õnneks numbrit teinud.

virukunn
06.07.15, 15:42
pidi ju olema rahumeelne ja sõbralik üritus - sa korraldajana tahaksid pildil olla sellise sõnumiga? ei ole võrreldav ju suvaline töll valli baaris ja need tegelased "rambivalguses" sõnumit edastamas - organiseeritud yritusel, mis meedia fookus nr 1. tundub, et korraldajatele sõnum sobis

Miks te teete üldse mingit numbrit kahest isikust, kes ei saa ise ka aru mida nad öelda tahavad ja kelle ainuke tõsine soov on tsikli pagasnikus asetseva sooja orika kork lõpuks maha lüüa. See on mingi avaldus ainult siis, kui keegi sellest räägib. Otherwise on nad 2 jorssi kes otsisid tähelepanu ja kellel on reaalselt jumala poogen kes kuskil külas elab, vaadake neile näkku. Kuskil meedias pole ka keegi neist õnneks numbrit teinud.

rasmer
06.07.15, 15:49
Ma arvan ka, et ei tasu kahe tüübi särki üle tähtsustada, kogu üritus ju oli imbetsillide kogunemine ilma reaalse sisuta.

alaska
06.07.15, 17:12
Piinlik üritus jah. Kõik saavad aru, miks sinna mindi ja mis minejate vaated on aga suust aeti mingit kelbast välja.

donkament
06.07.15, 17:37
Miks te teete üldse mingit numbrit kahest isikust, kes ei saa ise ka aru mida nad öelda tahavad ja kelle ainuke tõsine soov on tsikli pagasnikus asetseva sooja orika kork lõpuks maha lüüa. See on mingi avaldus ainult siis kui keegi sellest räägib. Otherwise on nad 2 jorssi kes otsisid tähelepanu ja kellel on reaalselt jumala poogen kes kuskil külas elab, vaadake neile näkku. Kuskil meedias pole ka keegi neist õnneks numbrit teinud.

Selliseid tüübid on Eesti riigi õõnestajad ja kurat teab, palju sellised lollused maksma minna võivad. Venemaa propagandale on iga selline asi võit ja Eestile rahvusvahelises pildis kaotus. Küll need pildid millalgi tulevikus Vene propagandakanalites välja ilmuvad kui vaja on, selles pole imo kahtlustki.

Herbert Sammal
06.07.15, 18:25
Selliseid tüübid on Eesti riigi õõnestajad ja kurat teab, palju sellised lollused maksma minna võivad. Venemaa propagandale on iga selline asi võit ja Eestile rahvusvahelises pildis kaotus. Küll need pildid millalgi tulevikus Vene propagandakanalites välja ilmuvad kui vaja on, selles pole imo kahtlustki.

Üks asi on tõesti see, kui ida poolt väevõimuga tullakse ja vägisi võõraid sisse surutakse. Teine asi on ise vabatahtlikult sama moodi võõraid sisse tuua.

Ning on seal nii suur vahe- Venemaa propaganda või EL/USA propaganda?

pastilaa
06.07.15, 19:08
Ning on seal nii suur vahe- Venemaa propaganda või EL/USA propaganda?

natuke on nagu

https://rsf.org/index2014/en-index2014.php

Vandalar
06.07.15, 19:45
Ma nägin unes, et kaotasin nl5-s kuskil 100 eur. Nii sitt oli olla hommikul nagu päriselt oleks tiltis olnud :D

LuuK
06.07.15, 22:29
kuidas kommenteerid potsataja svastika mütsiga venda ja breiviku piltidega toredaid noormehi tsiklimeeste hulgas? etv uudistes tegi keegi kiilakas korraldaja ka "toreda" neegrirepliigi.

Meil tuleb ikka suht peeneks minna et niisuguseid asju leida. Mujal pmst vajub rohkem natse kohale kui algseid korraldajaid ja suht tihti läheb mölluks..

LuuK
06.07.15, 22:34
See breiviku pildiga pagulaste külas lehvitamine oleks sama, kui ma läheksin Siseministeeriumi ette kanepi keelustamise vastu "rahumeelselt" meelt avaldama ja jätaksin neile hobusepea uksetaha. See on ju konkreetne ähvardamine.

jep. viimane aeg kkomando reformarite suvepäevi turvama saata.

tafka31
07.07.15, 11:56
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/arileht-muhumaal-katusemeistrit-hammastab-konkurentide-hind?id=71854053

Täismahus palun

bluelite
07.07.15, 12:54
.

karupoeg
07.07.15, 14:19
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/arileht-muhumaal-katusemeistrit-hammastab-konkurentide-hind?id=71854053

Täismahus palun

Muhumaa majade üks visiitkaart on rookatused. Kohalik kuulsaim katuse-ehitaja on Muhro OÜ.

Katuseehituse firma Muhro juhataja Mihkel Ling sõnas, et nende pakutav teenus on Eestis omataoliste seas kalleim.

„Mina ei tea, et keegi rohkem küsiks ja ma ei saa aru, kuidas saab odavamalt teha,” põrutas Ling. Ruutmeeter rookatuse tegemist maksab neil 45 eurot. Teiste viletsat tööd on neil tulnud mitu korda lappimas käia.

Üks asi on katuste ehitamine, teine nende väljavahetamine. Rookatuse harja tuleb iga kümne aasta tagant uuendada. Muhro jaoks on nüüd kätte jõudnud aeg, kui hakatakse vahetama neid katuseid, mis on pandud buumi ajal. Viimastel aastatel palju uusi katuseid ei tellita. Just seetõttu on firma teinud tööd ka välismaal.

KIndel garantii
„Parematel aegadel tegime aastas 8000 ruutmeetrit katuseid, viimasel ajal 3000–4000 ruutmeetrit. Välismaal oleme ka teinud, aga me ei taha Kalevipoja elu elada,” nentis Ling.

Roogu varutakse Muhumaalt mere äärest ja ka mujalt Eestist, seda tuuakse isegi Ukrainast. Roogu oleks rohkem, kui loomakasvatajatele ei makstaks karjatamistoetust, mis tähendab, et loomad söövad mere ääre puhtaks.

Roogu oleks rohkem, kui loomakasvatajatele ei makstaks karjatamistoetust.
Ling sõnas, et kõige kindlam garantii tehtud tööle on see, et nad on alati olemas ja valmis katuse taastamise või remondiga aitama. Nad ei ütle kunagi, et lind istus katuse katki, vaid teevad korda.

„Saaremaal pole paika, kus me poleks katust tegemas käinud ja ega kogu Eestiski sellist kohta naljalt ei leia. Muhu saarel on rookatus siiani populaarne. Kui keegi siia maja ostab, siis kindlasti peab sel rookatus olema,” selgitas Ling.

„Muhus on hea elada ja töötada. Kõik on olemas ja päevas läheb pealinna poole 17 bussi. Mida sa, hing, veel ihkad,” kiitis Ling.

sadakrooni
08.07.15, 20:34
http://www.ohtuleht.ee/684281/sander-post-parimas-eas-jalgpallur-kelle-viisid-tallinnast-koju-viljandisse-naftapuurtornid
Äkki keegi saab selle ka panna siia?

karupoeg
08.07.15, 21:23
http://www.ohtuleht.ee/684281/sander-post-parimas-eas-jalgpallur-kelle-viisid-tallinnast-koju-viljandisse-naftapuurtornid
Äkki keegi saab selle ka panna siia?

Enamiku karjäärist välismaal ja Tallinna Floras veetnud 30aastane Sander Post naasis käimasolevaks hooajaks kodulinna Viljandi klubisse Tulevik. Profijalgpalluri elu amatööri oma vastu vahetanud Post ei kahetse otsust põrmugi.

Novembris lõppes Posti leping Floraga. Teda pandi paari Tallinna Levadiaga, kellega ta ka treenis, aga Post jahmatas Eesti vutiavalikkust, kui otsustas Viljandi Tuleviku kasuks. "Ma polnud alguses kahe käega poolt, kuid pakkumisest ära ka ei öelnud. Jätsin otsad lahti, sest raha, millest elada, on vaja. Ainus lahendus oli, et Tulevik aitab mulle töökoha leida."

Nii ka läks. Post on Eesti kõrgliigas jätkuvalt tegija, kes suudab mänge otsustada – reedese 1:0 võidu Nõmme Kalju üle võttis Tulevik eelkõige tänu kahemeetrise mehe kangelaslikule kaitsetööle – aga on amatöör. Elatist ei teeni ta jalgpalliga, vaid Norra firmas Bestra Engineering (Tuleviku suursponsor), mis tegeleb naftapuurtornidele seadmete valmistamisega. "Töötan koostamisosakonnas lõppkvaliteedi kontrollina, vastavalt kliendi ettenähtud nõuetele."

Töö ja kolleegidega on Post väga rahul ning vutimeest ei heiduta ka tõik, et tal pole spetsiaalset haridust. "Seda ei saagi kuskil õppida, inimesed on mind välja koolitanud ning õpe kestab siiani."


Üleöö profist amatööriks

Post on küll sündinud Raplas, kuid peab koduks Lõuna-Eestit. "Olen terve elu olnud Viljandi patrioot. Pere, elukaaslane ja paljud sõbrad on siit pärit, mitmed elavad siiani Viljandis." Post lisas, et pealinnast lahkumise otsust ei langetanud ta üksinda. "Arutasin perega läbi ja ma arvan, et [Viljandi] keskkond on parem kui Tallinnas."

Jalgpalli mõistes muutus Flora särgi Tuleviku oma vastu vahetamisega palju. "Suurim vahe – Tulevik on amatöörvõistkond, aga olen pea terve karjääri profi-meeskonnas olnud. Mänguliselt annab ka tunda, et tase pole kõige kõrgem."

Sellele vaatamata on mees otsusega koju naasta rahul. Kahe väikelapse isa elu pole lihtne, sest lisaks vutile tuleb tal tähelepanu pöörata ka tööle ning perele. Nii pole ime, kui hommikul 6.30 ärkav Post jõuab koju alles hilisõhtul, kuna pärast kella 8–17 kestvat tööd on vaja Tuleviku eest platsile joosta. Näiteks toosama mesimagus võidumäng Kalju vastu algas 20.45.

Tulevikus karjääri alustanud Post mängis noorteklassides koos koondise tugitala ja kapteni Ragnar Klavaniga, samuti ründaja Jarmo Ahjuperaga. Muide, Saksamaal Augsburgis leiba teeniva Klavaniga suhtleb Post tänini. Lapsena ei tegelenud Post vaid jalgpalliga: kahemeetrine "Viljandi torn" mängis näiteks võrkpalli ning käis esimeses klassis ka maadlustrennis, mis talle aga väga ei sobinud. "Liiga palju kukerpalle oli teha vaja, [neist] oli paha olla," lõõpis Post.

Värvikas soomlane tegi kaitsja Postist ründaja

Kui meeste seas karjääri alustades oli Post keskkaitsja, siis 2008 oli FC Florat juhendanud koloriitsel soomlasel Pasi Rautiainenil vaja ründejõudu, kuna mitmed edurivimehed olid vigastustega väljas. Mõeldud-tehtud – Post liigutati ründesse, kus lõi 20 mänguga muljetavaldavad 19 väravat.

Juba keset hooaega laenati Post välismaale, Hollandi esiliiga klubisse Go Ahead Eagles, kus veedetud kahte aastat peab ta oma välismaa-käikudest edukaimaks. "Õppisin palju ning seal oli suurepärane keskkond. Hollandlased armastavad jalgpalli, kliima ja treeningtingimused olid väga head, samuti oli vabal ajal palju teha. Näiteks sõitsin klubi poolt antud autoga Prantsusmaale, Saksamaale ja Belgiasse."

Post lisas, et just Eaglesis õppis ta mängima kesktormajana. "Minu tugevusteks olid realiseerimine ja peaga mäng, väga tehniline pole ma kunagi olnud ning Hollandis kasutasin lihtsalt oma trumpe." Lõbusa nimega klubis (ingl k – minge aga, kotkad) lõi ta ründes 41 kohtumisega kümme väravat.

Väliskarjäärile tagasi vaadates ei kahetse Post midagi, kuigi tunnistab, et alati oleks võinud paremini minna. Lisaks usub mitmekülgne mängumees, et realiseeris oma täispotentsiaali. Tuleviku jaoks on Posti mitmekülgsus oluline relv – kuigi enamasti kasutab peatreener Aivar Lillevere teda keskkaitsjana, siis pole Posti jaoks mingi probleem hetkega ründeliinis vastast kollitama asuda. Amet on ju tuttav.

Tulevikus alustanu Tulevikus ka lõpetab

Viljandi esivõistkond on hetkel meistriliigas üllatavalt kõrgel seitsmendal kohal, kusjuures Narva Transile kaotatakse vaid punktiga. "Hooaeg pole veel läbi, aga praegu oleme tabeliseisuga rahul. Meistriliigasse tõusmine oli paljudele mängijatele suur hüpe, eelmine aasta olime ju esiliiga viies võistkond. Sihiks on kõrgliigasse püsima jääda."

Posti sõnul jääb kasvatajaklubi Tulevik mängijana ilmselt tema viimaseks meeskonnaks Eesti tipptasemel. Karjääri lõppedes plaanib ta südamelähedase klubi ja linnaga seotuks jääda. "Praegugi olen Tulevikus nõustaja rollis, aga aega klubi juhtimises osalemiseks napib ja poolikult ei taha ma asju teha. Samuti on mul treeneripaberid (UEFA B-litsents – H.R)."

trasadonkad
12.07.15, 20:19
http://epl.delfi.ee/news/lp/kelmidest-kaksikud-tiit-ja-teet-olid-taas-kohtukulli-ees?id=71889751 täismahus palun? :D :D

Fabulous
12.07.15, 20:50
http://epl.delfi.ee/news/lp/kelmidest-kaksikud-tiit-ja-teet-olid-taas-kohtukulli-ees?id=71889751 täismahus palun? :D :D
Kelmidest kaksikud Tiit ja Teet olid taas kohtukulli ees
Üks vendadest, Tiit Märtman, pole korduvalt kohtuistungitele ilmunud ja on endiselt tagaotsitav.
Avalikkusele ilmselt kõige paremini saatest „Võsareporter” tuttavad ropu suuga kaksikvennad Tiit ja Teet Märtman (endise nimega Kääpa) on taas seadusega pahuksis. Eelmise aastakümnendi lõpus eetris olnud saatelõigus tänavakive müünud vennad on endistele „ärikommetele” truuks jäänud.
Mõni aasta pärast kuulsat saatelõiku mõisteti kaksikvennad kelmuses esimest korda süüdi. Toona pandi neile süüks üsna eriilmelisi kuritegusid, mis hõlmasid endas teistele inimestele teadlikult ebaõige ettekujutuse loomist. Vennad käisid lõbumajas, kus maksid valerahaga, rentisid autosid, mis kohe välismaale maha müüdi, ning võtsid tänavakivide müümise ja paigaldamise eest raha, kuigi kive ükski klient tegelikult ei näinud. 2011. aasta sügisel mõistis kohus selleks hetkeks juba pikalt eelvangistuses viibinud Teedule nimetatud tegude eest kaheaastase ja Tiidule kahe ja poole aasta pikkuse vanglakaristuse.
Kuigi neile esitatud süüdistus oli üsna pikk ja detailne, ei hõlmanud see tegelikult kõiki süütegusid, mille nad selleks ajaks olid toime pannud. Näiteks rentis Tiit 2010. aasta suvel Irus asuvast autoteenuseid pakkuvast firmast BMW ja Teet Mercedes Benzi. Koos Erkki Sepa ja Sander Himbekuga sõideti päev hiljem Leetu Kaunase autoturule, kus Sepal oli tuttavaid. Ta vormistas Leedus autodele dokumendid ja juba 27. juulil olid sõidukid maha müüdud. Sama aasta augusti keskel rentisid vennad ka Audi Allroadi, kuid seda autot polegi leitud.
Augusti lõpus rentis sama kvartett Volvo ja Saabi, millega sõideti taas Kaunasesse. Seal suudeti Saab maha müüa, kuid Volvot ei tahtnud keegi. Seepärast viis teekond neliku edasi Hollandisse, kuid müük ei õnnestunud ka seal. Septembri keskel pidas Hollandi politsei nad röövis kahtlustatuna kinni. Petturid toodi Tallinnasse kohtu alla ja 2011. aasta jaanuaris sai auto tagasi ka laenutaja, tõsi tugevalt kahjustatuna. Nelik jäi toona eelvangistusse ja saadeti esimeses asjas kohtu alla.
Tänavu mai lõpus mõistis Harju maakohus Teet Märtmani, Sepa ja Himbeki nende, hiljem selgunud tegude eest süüdi teises kohtuasjas. Vangi neist keegi ei läinud, sest karistus loeti kantuks varasema raskema karistusega.
Pikalt jooksus
Tiit Märtmani üle pole aga seni kohut pidada õnnestunud, kuna ta ei ilmunud sel kevadel korduvalt kohtuistungile ja on seetõttu kuulutatud tagaotsitavaks. Tema puhul on prokuratuuril tõendid eelkirjeldatud süütegude ja ka teiste kuritegude kohta. Lõbutüdrukute juures ta raha enam pesemas ei käinud, aga ta tegeles vanglast välja tulles taas ehitusmaterjalide müümisega, kuigi kliendid ostetud kaupa ei saanud. Samuti süüdistatakse teda auto rentimises, mida ta rendileandjale tagastanud ei ole. Auto on praeguseks mitmes välisriigis mitu korda omanikku vahetanud.
Ehitusmaterjalide eest võttis Tiit tavapäraselt ettemaksu 200, 300, 600 või ka 1200 eurot ning seejärel ennast enam näole ei andnud. Viimati tegi ta seda 2014. aasta juunis. Kuna Tiidu uued teod on toime pandud pärast kohtuotsust ja vanglakaristust, peaks ta süüdimõistmisel tõenäoliselt taas vangi minema. Siin võib peituda ka põhjus, miks ta ennast näole andnud ei ole.

donkament
12.07.15, 22:15
http://epl.delfi.ee/news/lp/kelmidest-kaksikud-tiit-ja-teet-olid-taas-kohtukulli-ees?id=71889751 täismahus palun? :D :D

järgmiseks korraks

http://epl.delfi.ee/pime/

Kakahirmutis
13.07.15, 03:59
Pastilaa on raudselt Tiit :eek:

kardaanirist
13.07.15, 12:53
kellelgi PT4 full versiooni ühte koodi on müüa?

reggie
19.07.15, 16:13
http://www.kesknadal.ee/est/uudised?id=25199 Kuld

rasmer
19.07.15, 23:42
http://www.kesknadal.ee/est/uudised?id=25199 Kuld

http://replygif.net/i/147.gif

CheckRaise
20.07.15, 01:04
Sooviks ka üht PT4 võtit osta.

pastilaa
27.07.15, 08:45
vapsik tsüklis jälle - foorum kohe s*tta täis :(.

siit ka küsimus - mida soovitate teha, kui tunnete kedagi, kes ei saa tsüklist kuidagi välja? kes ainult roojab ja lagastab.

alaska
27.07.15, 09:31
http://www.stepanjan.com/index.php?lang=et

virukunn
27.07.15, 10:32
vapsik tsüklis jälle - foorum kohe s*tta täis :(.

siit ka küsimus - mida soovitate teha, kui tunnete kedagi, kes ei saa tsüklist kuidagi välja? kes ainult roojab ja lagastab.

Muud ei oskagi öelda, kui et korrata eelmisel korral antud soovitus üle: https://www.youtube.com/watch?v=kwzq1R6gnQM&feature=youtu.be&t=335

Codecci
27.07.15, 12:36
http://www.stepanjan.com/index.php?lang=et
Mis jama see on? Viskas malware hoiatuse kohe

Vandalar
27.07.15, 12:43
Tere, keegi siin juriidilist nõu oskab anda? http://epl.delfi.ee/news/sport/suusahuppaja-sammelselg-porus-narkoproovis?id=71996103&com=1&reg=1&no=0&s=1&r=2690&reg=1#c51990981
Siin üks (Roman Ungern kasutaja) nimetab mind avalikult (kuna kasutan oma nime ja tegu nimelise, registreeritud kommentaariumiga ja seda loeb nö. laiem avalikkus) narkarvärdjaks. Hea oleks, kui keegi saaks juriidilist nõu anda, et mida seadus selle kohta ütleb, kui üldse ütleb. Kas ma saan selle tegelase vastu midagi ette võtta (seaduse raames) peale kommentaarist teavitamise, et oma nime ja väärikust kaitsta või kuidas sellist solvamist/mahategemist defineeritakse, millega tegu on?

Kakahirmutis
27.07.15, 12:43
Mis jama see on? Viskas malware hoiatuse kohe

sama

Rage
27.07.15, 13:17
Hea oleks, kui keegi saaks juriidilist nõu anda, et mida seadus selle kohta ütleb, kui üldse ütleb. Narkojama eest lähed kinnimajja..

rahvavaenlane
27.07.15, 13:30
sa saad raisale ju 3 päeva bänni lajatada. mis sellest, et ta enne järgmist aastat siia foorumisse oma nägu ei n'ita.

Vandalar
27.07.15, 13:31
Narkojama eest lähed kinnimajja..
:D

Fabulous
27.07.15, 17:28
Tere, keegi siin juriidilist nõu oskab anda? http://epl.delfi.ee/news/sport/suusahuppaja-sammelselg-porus-narkoproovis?id=71996103&com=1®=1&no=0&s=1&r=2690®=1#c51990981
Siin üks (Roman Ungern kasutaja) nimetab mind avalikult (kuna kasutan oma nime ja tegu nimelise, registreeritud kommentaariumiga ja seda loeb nö. laiem avalikkus) narkarvärdjaks. Hea oleks, kui keegi saaks juriidilist nõu anda, et mida seadus selle kohta ütleb, kui üldse ütleb. Kas ma saan selle tegelase vastu midagi ette võtta (seaduse raames) peale kommentaarist teavitamise, et oma nime ja väärikust kaitsta või kuidas sellist solvamist/mahategemist defineeritakse, millega tegu on?

Esiteks kas ta ütles midagi mis ei ole tõsi? Võttes su minevikku ja sõnavõtte kanepi teemal arvesse ei ole ilmselt eriti küsimust kas oled ka tarvitanud või mitte. Tema poolt sind värdjaks nimetada on tema subjektiivne arvamus sest seda ei saa binaarselt defineerida ja ilmtingimata öelda kas sa oled seda või mitte.
Ühesõnaga ainukene mida sa teha saad on tulevikus kommentaariumites veidi rahulikumalt võtta ja mitte igal võimalusel oma seisukohti teistele kurgust alla suruda.

Vandalar
27.07.15, 20:27
Edaspidi surun ma kurgust alla juba midagi muud, kui seisukohti. GL.

Vandalar
27.07.15, 20:29
Esiteks kas ta ütles midagi mis ei ole tõsi? Võttes su minevikku ja sõnavõtte kanepi teemal arvesse ei ole ilmselt eriti küsimust kas oled ka tarvitanud või mitte. Tema poolt sind värdjaks nimetada on tema subjektiivne arvamus sest seda ei saa binaarselt defineerida ja ilmtingimata öelda kas sa oled seda või mitte.
Ühesõnaga ainukene mida sa teha saad on tulevikus kommentaariumites veidi rahulikumalt võtta ja mitte igal võimalusel oma seisukohti teistele kurgust alla suruda.
Ma ei ole midagi valesti ütelnud. Kanep on ohutum, kui alkohol. Seadus eksib. PUNKT. Ma kordan- seadus eksib. Eesti riik kotib oma kodanikke valeliku keeluseadusega.

Fabulous
27.07.15, 21:39
Ma ei ole midagi valesti ütelnud. Kanep on ohutum, kui alkohol. Seadus eksib. PUNKT. Ma kordan- seadus eksib. Eesti riik kotib oma kodanikke valeliku keeluseadusega.
Ma ei olegi vastupidist väitnud (mitte, et ma sinuga nõustuksin, aga ütleme nii, et mind lihtsalt ei huvita). Mida ma tahan öelda on see, et pole mõtet igal võimalusel sellest seletama hakata. Siis tekib ka vähem taolisi olukordi kus keegi võib-olla midagi hingeminevat ütleb.

pastilaa
27.07.15, 21:51
https://lh3.googleusercontent.com/-kT1jenfWSQo/VbCmuX0OagI/AAAAAAAAfgY/1OXk11YbkYg/w556-h310/%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-2280290.gif

VisaHing
27.07.15, 21:58
Edaspidi surun ma kurgust alla juba midagi muud, kui seisukohti. GL.

rofl..gayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Kakahirmutis
28.07.15, 00:17
rofl..gayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

lol

vsiu100
29.07.15, 09:00
http://www.pokerisivut.com/news/ilari-sahamiehesta-tulee-isa

LuuK
29.07.15, 11:20
ei tea miks vasta tsitaadiga ja multitsiteeri ei tööta?

Vandalar
29.07.15, 13:56
Mul tuleb postituse tegemisel ette: "This page has asked you to confirm that you wan't to leave" vms. Kaks valikut: leave or stay. Kui leave panen, siis teeb posti ära.

rahvavaenlane
29.07.15, 14:03
mul sama mis vandalaril

Oliverk
29.07.15, 14:28
Mul tuleb postituse tegemisel ette: "This page has asked you to confirm that you wan't to leave" vms. Kaks valikut: leave or stay. Kui leave panen, siis teeb posti ära.

Katki jah midagi

pastilaa
29.07.15, 15:50
tsüklis vapsik ilmselt näppis siin midagi

Mrt1989
29.07.15, 16:17
Win 8.1 - Win 10 upgrade läks väga kiiresti. Kõik tundub töötavat, ui scaling on kõvasti parem.

pastilaa
29.07.15, 19:15
Win 8.1 - Win 10 upgrade läks väga kiiresti. Kõik tundub töötavat, ui scaling on kõvasti parem.

sama siin. suht ulme ikka, kui mugavalt OS vahetus käis + kõik programmid tunduvad ka kenasti töötavat

-andres-
30.07.15, 00:08
Win 8.1 - Win 10 upgrade läks väga kiiresti. Kõik tundub töötavat, ui scaling on kõvasti parem.

Ma pidin regional settingutes muutma kõik English (United States) peale, edasi läks ka mul valutult.
Win7 -> Win10

Kakahirmutis
30.07.15, 01:11
IE on nüüd vist kõige kiirem browser? :D


ja IEst default search pakub ainult bingi , google peale muuta ei saa O.o

ranka
31.07.15, 15:59
http://i.gyazo.com/5398f629127a059217350f5e955635e9.png


omg, mis luckbox

Rigged
31.07.15, 17:11
http://i.gyazo.com/5398f629127a059217350f5e955635e9.png


omg, mis luckbox

Unreal :P

Üks eesti spinide reg on ka just 180k võitnud, aga uudist veel pole.

ranka
31.07.15, 18:06
Aga eufooria ei tasu minna. üle 600bi alla ev - 5% ROI-ga vend.

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/11794245_10153507859657937_4243205422640136399_o.p ng

ranka
31.07.15, 18:06
miks tsitaadid ei tööta?

Kakahirmutis
31.07.15, 19:19
miks tsitaadid ei tööta?

sa küsid meilt? :D