PDA

View Full Version : Oktoobri offtopic. Kaua võib?



Rigged
09.10.15, 12:49
Lets go.

VisaHing
10.10.15, 10:05
RIP pokkeriprod.

Kakahirmutis
11.10.15, 23:08
RIP pokkeriprod.

talv tulekul ja ikkagist vaikne :(

pastilaa
12.10.15, 06:02
lauad on lihtsalt nii magusaks läinud viimasel ajal, et pole aega kellelgi

Rage
12.10.15, 12:45
lauad on lihtsalt nii magusaks läinud viimasel ajal, et pole aega kellelgi
http://www.reactiongifs.us/wp-content/uploads/2014/07/lol_vladimir_putin.gif

qbj0hn
12.10.15, 13:05
See mingi üldine olek praegu mitte aint prod.
2+2 plo foorumis kuu graphide teemas tuli peale minu aint 1 post lol, low contect thread mis muidu väga active on ka dead.

vsiu100
12.10.15, 14:03
mul on filosoofiline küsimus - kas nl10-25 on võimalik end ära elatada? kui jah, siis mitu h päevas, kuus tuleb grindida?

pastilaa
12.10.15, 14:18
skypes mul mitu tuttavat meilt ja mujalt, kes nl25 peamiselt lastes teevad ka 2015 stabiilselt €1-2k kuid. odad eestist kordades vaesematest riikidest, nii et neid mõistan täitsa

donkament
12.10.15, 14:19
no nl25s tunnis pakun koos rbga 10 taala teha ei tundu eriti ulme saavutus, seega kuus 20 päeva iga päev mingi 6h grindida venitab umbes keskmise palga välja. nl10s raskem juba, kuna rb osakaal väiksem, aga etem ikka kui maximat grindida prolly.

pastilaa
12.10.15, 14:19
sry telef.

donkament
12.10.15, 14:34
Samas 3 taalaseid spinne crushides (cev 80 või rohkem) võib hourly saada 2 korda suuremaks kui nl25s ja roll ei pea suurem olema. Samas variance suurem ja rb osakaal väiksem.

minbetmillionaire
12.10.15, 15:41
Kui kellegil endal või tuttaval-sugulasel on Tallinnas maja või majaosa välja üürida siis ootan pm-i.

pastilaa
12.10.15, 17:52
kuidas hetkel väljaspool eestit saaks ETV+ pealt võrgu ylekande käima?

r1v0
12.10.15, 21:31
mingi Eesti vpn vb?

privador
12.10.15, 21:36
skypes mul mitu tuttavat meilt ja mujalt, kes nl25 peamiselt lastes teevad ka 2015 stabiilselt €1-2k kuid. odad eestist kordades vaesematest riikidest, nii et neid mõistan täitsa Peab arvestama ka sellega, et keskmine palk eestis siiski touseb, aga nl25 vaevalt tingimused paremaks lahevad, pigem sitemaks

viki
13.10.15, 00:07
See mingi üldine olek praegu mitte aint prod.
2+2 plo foorumis kuu graphide teemas tuli peale minu aint 1 post lol, low contect thread mis muidu väga active on ka dead.
Mul kadus pokkeri mängimise isu täiesti ootamatult.Alguses mõtlesin,et vahest ikka tunnikese mängin.Praeguseks pole üle kuue kuu ühtegi pokkerituba avanud.Foorumit vahest ikka loen.

Kakahirmutis
13.10.15, 01:45
Peab arvestama ka sellega, et keskmine palk eestis siiski touseb, aga nl25 vaevalt tingimused paremaks lahevad, pigem sitemaks

Ei tea millal võib uus buum lõhkeda kui mõned riigid juurde tulevad , näiteks USA tava PSi tuleks oleks kõik kohad fishe täis

Kakahirmutis
13.10.15, 01:47
keegi tasuta coachib jälle :)

http://www.twitch.tv/mingthemerciless93

privador
13.10.15, 08:45
Ei tea millal võib uus buum lõhkeda kui mõned riigid juurde tulevad , näiteks USA tava PSi tuleks oleks kõik kohad fishe täisMis buumist räägid? Kui aasiasse levib, kus tekivad arvuti ja internet. Tuleb pigem juurde Low limitisse regze, kes nõus 2$/tund high level pokkerit mängima-lisaks botid

qbj0hn
13.10.15, 09:03
Mingit buumi ei tule, lüpske mis lüpsta annab

Rigged
13.10.15, 09:28
Suht nutune on kui vaadata erinevate pokkerialaste saitide trafficut, aastaga paljudel 2-3x langus.

Kakahirmutis
13.10.15, 10:02
Mingit buumi ei tule, lüpske mis lüpsta annab

Praegu koguma bingo loto bankrolli kokku ja siis bingot grindima

Rage
13.10.15, 10:54
Mul hea meel, et kadus pokkeri isu iseenesest ja lahkusin mõistliku BRiga.. head mälestused jäid :) nüüd aega muid asju teha kui koguaeg arvuti taga istuda..

donkament
13.10.15, 11:31
ei maksa nii pessimistlik ka olla :). olge ikka printerid, mitte heiterid.

gamblingFTW
13.10.15, 13:27
ei maksa nii pessimistlik ka olla :). olge ikka printerid, mitte heiterid.

+1

Fabulous
13.10.15, 13:34
Minu arvates on paljudel inimestel see "pokker on surnud" mentaliteet tekkinud seetõttu, et ei viitsita ise õppida ja kurvist ees püsida. Tänasel päeval tuleb edu saavutamiseks kõvasti rohkem, kui näiteks 2010. aastal, õppida, aga samas olekski naiivne arvata, et igavesti põhitõed ja paar tabelit pähe õppides 100k aastas teenida saab. Lisaks on hetkel veel palju formaate kus korraliku raha annab teha, aga kuna see eeldaks millegi uue nullist õppimist ja/või kuna paljude mängude kohta pole nii palju strateegiat nagu näiteks NLHE kohta, siis ei keskmine regular ei viitsi oma pead vaevama hakata ja nühib ikka oma põhiformaati edasi ning vingub kuidas elu järjest raskemaks läheb.
See, miks inimesed enam nii palju foorumitesse, jms ei postita tuleneb pigem sellest, et kõik ajavad vaikselt oma asja ning ei näe vajalikuks avalikkusele oma tegemistest kuulutada.

rynno
13.10.15, 14:19
w0000rd ! +2

ranka
13.10.15, 18:38
Minu arvates on paljudel inimestel see "pokker on surnud" mentaliteet tekkinud seetõttu, et ei viitsita ise õppida ja kurvist ees püsida. Tänasel päeval tuleb edu saavutamiseks kõvasti rohkem, kui näiteks 2010. aastal, õppida, aga samas olekski naiivne arvata, et igavesti põhitõed ja paar tabelit pähe õppides 100k aastas teenida saab. Lisaks on hetkel veel palju formaate kus korraliku raha annab teha, aga kuna see eeldaks millegi uue nullist õppimist ja/või kuna paljude mängude kohta pole nii palju strateegiat nagu näiteks NLHE kohta, siis ei keskmine regular ei viitsi oma pead vaevama hakata ja nühib ikka oma põhiformaati edasi ning vingub kuidas elu järjest raskemaks läheb.
See, miks inimesed enam nii palju foorumitesse, jms ei postita tuleneb pigem sellest, et kõik ajavad vaikselt oma asja ning ei näe vajalikuks avalikkusele oma tegemistest kuulutada.

Poker is dead mõiste on tegelikult Poker is «dead». Ja seda viimast sa oma kommentaariga ka kinnitad.

ranka
13.10.15, 18:42
See, miks inimesed enam nii palju foorumitesse, jms ei postita tuleneb pigem sellest, et kõik ajavad vaikselt oma asja ning ei näe vajalikuks avalikkusele oma tegemistest kuulutada.

Tegelikult pigem sellest, et pokkeris ei ole enam suuri AHA-momente. Kõik baas-strateegiad on ammu läbi nämmutatud ning praegu mängu biitimiseks pead oskama mängule keerulisemalt lähenema ja seda arutada avalikus foorumis on liiga ajakulukas või isegi võimatu, sest enamus kätes puudub ka dünaamika ja muud muutujad, mida ei suuda juba strateegilise abi küsija.

Teine põhjus on see, et pokker on «surnud». Selle all peetakse silmas, et pokkerimängijate arv ei ole enam pikalt tõusu, vaid languseteel ehk iive on negatiivne. Kui vanad lahkuvad ja uusi tuleb vähem peale, siis tahest-tahtmata jääb aktiivsust vähemaks. Neid põhjuseid on tegelikult veel (näiteks Skype-grupid), aga kõik nad töötavad koos ning seetõttu ka aktiivsus paratamatult väheneb.

ok2aa
13.10.15, 21:13
kuku klubi on nüüd vist kinni? kuhu nüüd nädalavahetuse hommikutundidel ilma häbitundeta minna saab?

Codecci
13.10.15, 22:24
Minu arvates on paljudel inimestel see "pokker on surnud" mentaliteet tekkinud seetõttu, et ei viitsita ise õppida ja kurvist ees püsida. Tänasel päeval tuleb edu saavutamiseks kõvasti rohkem, kui näiteks 2010. aastal, õppida, aga samas olekski naiivne arvata, et igavesti põhitõed ja paar tabelit pähe õppides 100k aastas teenida saab. Lisaks on hetkel veel palju formaate kus korraliku raha annab teha, aga kuna see eeldaks millegi uue nullist õppimist ja/või kuna paljude mängude kohta pole nii palju strateegiat nagu näiteks NLHE kohta, siis ei keskmine regular ei viitsi oma pead vaevama hakata ja nühib ikka oma põhiformaati edasi ning vingub kuidas elu järjest raskemaks läheb.
See, miks inimesed enam nii palju foorumitesse, jms ei postita tuleneb pigem sellest, et kõik ajavad vaikselt oma asja ning ei näe vajalikuks avalikkusele oma tegemistest kuulutada.
Muidugi on võimalik, kõik on võimalik. Ja whinemist whinemise pärast ei ole kunagi ühelgi elualal toetanud.

Lihtsalt fakt, et isegi asjalike Eesti regularide jaoks tundub, et hakkab asi vaikselt sinna punkti jõudma kus ei ole enam reward eriti sissepandud aega väärt. Inimesed pole kunagi viitsinud õppida ja kurvist ees püsida, lihtsalt varem see oli tunduvalt lihtsam. Ja jõuab ka asi sinna punkti, kus isegi Eesti parimad ja töökamad pojad peavad alla vanduma mingi aeg kurvist ees püsimisele. Endiselt on isegi siis olemas inimesi, kes teenivad pokkeriga palju, aga lihtsalt finantsiline point kaob mingi hetk ära, et hääbuvas ja ülikompetitiivses elualas täiskohaga tegutseda.

Tundub, et olen ise ka vaikselt jõudmas sinna punkti, kus enam finantsiliselt pole mõtet - jah, pead on piisavalt tõenäoliselt, et endiselt $100K teenida aastas kui sitaks pingutada, aga arvan, et on kohti kus seda pingutust on ehk mõtekam rakendada. Kohe kindlasti sellist sissetulekut ei saa, aga tuleviku suhtes on vb long runis paremad väljavaated, ja isikliku arengu koha pealt kasulik ka teisi asju proovida. Aga ei whine - see anyway oli ja on retardselt 'süsteemi cheatimine' ehk väga korraliku sissetuleku teenimine ilma reaalset tööd tegemata (ja maksuvaba!) ja olen väga happy, et õnnestus selline asi suht õigel ajal ära kasutada ja piisavalt kapitali koguda, et ei peaks kohe tavatööle minema ja saab ka midagi omal käel katsetada :)

rynno
13.10.15, 22:49
see, et kui sa võrdled nädalas 3-5h pokkeriõpingut , kui pingutust mingi muu pingutusega elus, et see babloo teenida, siis ei anna võrrelda üldse.
too eluline võrdlus, siis vb usun. olgem ausad, enamus rege on laiskuse maailmameistrid ja õppimine tundub räme pain in da ass, kuigi ta tegelikult seda ei ole. võrdle seda " pingutust " teiste aladega, kus peab ennast ebareaalselt pushima, et pildile jõuda. haaaah. pokkeris on nii palju easy money et yksikute regude jaoks imho praegu kyll midagi muutumas ei ole

rynno
13.10.15, 23:00
isegi 3-5h nädalas oleks liiga palju, kui täpselt kurvist ees tahad pysida. viimase lause pokkeri all mõtlesin obv netipokkerit. edit nupuga mingi nuss

rynno
13.10.15, 23:38
selleks, et reaalselt kurvist ees püsida, läheb kuus umbes 2-4h kvaliteetset tegelemist kuus, mis ei ole mitte midagi.
need vennad kes reaalselt pingutavad, teenivadki praegu suuri pappe, nii see on ja nii see jääb mõneks ajaks.vot seda saab pingutamiseks nimetada, aga see, mis meie teeme on amatöörtasemel "õppimine",laisklemine.
ma usun , et su jutt on täiesti õige, aint et 4-5a pärast maybe
või rohkem

Codecci
14.10.15, 00:11
See on su oma mätta otsast vaadatuna. Tõenäoliselt sul eestlastest üks efektiivsemaid õppimissüsteeme, paljudel ei ole ei ressurssi ega sellist valikut (heal tasemel mõistliku hinnaga coach). Ja lisaks ju siis sa tublisti üle keskmise õppija kui sellest piisab, on ka lademetes vendi kes vaatavad hunniku videosid jms ja ei jõua eriti kuskile.

Aga tõsi ta on jah, et helge pea saab nii täitsa hakkama nagu sa kirjeldasid... Lihtsalt võrreldes varasemaga on see kordades rohkem tööd :D

Edit: muidugi ei saa öelda, et ma sinuga suhteliselt samas olukorras pole võimaluste koha pealt :P

rynno
14.10.15, 01:49
asi ei ole yldse minu mätta otsast vaadatuna.asi on õppima õppimises. kui keegi sulle kord crev selgeks teeb ja +flopzillaga paar sessi , siis edaspidi saad juba sama asja ilma coachita teha.mid to high teooria osa leiab kah parimatest raamatutest yles. seega reaalsuses on vaja ainult crev kasutamine ladusalt ära õppida ja sellega NATUKENE tööd teha ja oledki teistest miilides ees. videote vaatamine on olnud alati passiivne ja laiskade inimese õppeviis.
reaalsus on see, et ykski reg ei viitsi õppida, yldse kohe mitte. selleks need paar h kuus/nädalas effektiivselt annaksid väga hea tulemuse, kus oleks halli massi regudest räigelt ees. nimetagem õppimist enda harimiseks, siis kui palju on vaja ükskõik mis teisel alal ennast harida, ennem kui selliste rahaliste võimaluste juurde tavatööga jõuaksid. ma arvan et pokkeris on see kordades kordades kergem
jep, ma olen nõus, et varem oli netis teenimine mitmetes kordades lihtsam, aga see jutt , et teeks nüüd järsku tavatööd või vaataks selle poole paluks ruttu suhu tagasi :D
ma arvan et balla pokkerplaya elu pealt 9to5 minna tööd tegema on ebareaalne pingutus ja enesepiitsutus. kergem on ikka alati juurde õppida, kui lambi ala peale uuesti ennast yles ehitama minna .

ranka
14.10.15, 05:51
test test2 sfdsf

ranka
14.10.15, 06:34
edittest 3 sssss

ranka
14.10.15, 06:35
edit on nüüd korras.

Priidix
15.10.15, 08:59
See on su oma mätta otsast vaadatuna. Tõenäoliselt sul eestlastest üks efektiivsemaid õppimissüsteeme, paljudel ei ole ei ressurssi ega sellist valikut (heal tasemel mõistliku hinnaga coach). Ja lisaks ju siis sa tublisti üle keskmise õppija kui sellest piisab, on ka lademetes vendi kes vaatavad hunniku videosid jms ja ei jõua eriti kuskile.

Aga tõsi ta on jah, et helge pea saab nii täitsa hakkama nagu sa kirjeldasid... Lihtsalt võrreldes varasemaga on see kordades rohkem tööd :D

Edit: muidugi ei saa öelda, et ma sinuga suhteliselt samas olukorras pole võimaluste koha pealt :P
Said enough. Alustuseks võib öelda lihtsalt, et juba coachi leidmine/otsimine võtab nii palju vaeva, et ei hakata pead vaevamagi .. ja siis juba muud probleemid (ressurss, keel jm)

Kui tahad mõnes asjas hea olla, siis - Näe vaeva, armasta ning anna kõik, et olla successful selles .punkt

donkihott
15.10.15, 11:50
Priidix, kirjuta blogisse ka kuidas läheb, hakkad ev joont kätte saama?

rynno
15.10.15, 12:22
CREV coachid maksavad 50$ tunnis ja räägivad inglise keelt

overbet
15.10.15, 18:37
Kõige selle jutu juures on naljakas see, et 2009-2010 toksis enamus mingeid microsid-NL100 ja kõrgemal olid vaid mõned, aga 2014-2015 kõvasti eestlasi mid to highstakesis.

privador
15.10.15, 18:56
asi ei ole yldse minu mätta otsast vaadatuna.asi on õppima õppimises. kui keegi sulle kord crev selgeks teeb ja +flopzillaga paar sessi , siis edaspidi saad juba sama asja ilma coachita teha.mid to high teooria osa leiab kah parimatest raamatutest yles. seega reaalsuses on vaja ainult crev kasutamine ladusalt ära õppida ja sellega NATUKENE tööd teha ja oledki teistest miilides ees. videote vaatamine on olnud alati passiivne ja laiskade inimese õppeviis.
reaalsus on see, et ykski reg ei viitsi õppida, yldse kohe mitte. selleks need paar h kuus/nädalas effektiivselt annaksid väga hea tulemuse, kus oleks halli massi regudest räigelt ees. nimetagem õppimist enda harimiseks, siis kui palju on vaja ükskõik mis teisel alal ennast harida, ennem kui selliste rahaliste võimaluste juurde tavatööga jõuaksid. ma arvan et pokkeris on see kordades kordades kergem
jep, ma olen nõus, et varem oli netis teenimine mitmetes kordades lihtsam, aga see jutt , et teeks nüüd järsku tavatööd või vaataks selle poole paluks ruttu suhu tagasi :D
ma arvan et balla pokkerplaya elu pealt 9to5 minna tööd tegema on ebareaalne pingutus ja enesepiitsutus. kergem on ikka alati juurde õppida, kui lambi ala peale uuesti ennast yles ehitama minna . Kuidagi heroiseeritakse, et näed tüüp x tegi 100k aastas, et kuhu võid jõuda. See on hea it-spetsialisti aasta palgafond. See oli wow 10 aastat tagasi, kuid mitte praegu. Teiseks olen enam kui kindel, et pokkerikarjääri lõpp lõpeb alati downswingiga, sa ei lähe sealt tsüklist välja sundey millioni võiduga, vaid pigem kaod vaikselt, kui oli sitt aasta
Jah, tõesti on võimalik, et mingi geniaalne tüüp suudab pokkeris mängu ilusti ülesse saada, head mängu teha ja ka head raha teenida-aga kas ta ei teeniks juba muudes valdkondades a la it-start-upid oluliselt rohkem?

rynno
15.10.15, 19:23
100k aasta goal ei ole mitte see, kuhu võid jõuda pokkeris, aga mis on garanteeritud, kui oma mängu kallal tööd teha viitsid ja omad ambitsioone.100k ei ole mingi lagi suures pildis pokkeris aga sinu võrreldud 100k hea it spetsialisti aastapalk on prolly enim makstud it spets eestis või isegi euroopas.kaua selleks tuleb teadmisi+kogemusi omandada? ajalises timeframes sitaks rohkem
parimad pokkeris teevad 250k-1M++ aastas, mis on väga väga suured rahad

ranka
15.10.15, 19:31
100k aasta goal ei ole mitte see, kuhu võid jõuda pokkeris, aga mis on garanteeritud, kui oma mängu kallal tööd teha viitsid ja omad ambitsioone.100k ei ole mingi lagi suures pildis pokkeris aga sinu võrreldud 100k hea it spetsialisti aastapalk on prolly enim makstud it spets eestis.kaua selleks tuleb teadmisi+kogemusi omandada? ajalises timeframes sitaks rohkem
parimad pokkeris teevad 250k-1M++ aastas, mis on väga väga suured rahad

Pada sõimab katelt. Mõlemad tõid äärmuse näited - €100K/aastas IT-spetsialistina või €250K-€1M/aastas pokkeris on mõlemad ülepakutud näited. Seda teevad vähesed. Ettevõtjana olles oma sektoris absoluutne top võib tähendada tunduvalt suuremaid rahasid kui €250K-€1M/aastas :) (viimane €250K-€1M/aastas ongi pokkeris absoluutne top)

Üldiselt mõttetu vaidlus. Igaüks tehku seda, mida paremaks peab ning tänasel päeval natukenegi oma mänguga vaeva nähes biidib tööturu keskmist palka vägagi hästi ja selleks ei pea mängima kõrgete panustega mängudes. Vanasti oli lihtsalt natukene kergem.

donkament
15.10.15, 20:28
games r dead
PokerStars No-Limit Hold'em, 30 Tournament, 10/20 Blinds (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Button (t500)
SB (t500)
Hero (BB) (t500)

Hero's M: 16.67

Preflop: Hero is BB with 8:diamond:, 9:diamond:
Button raises to t40, SB calls t30, Hero calls t20

Flop: (t120) 10:spade:, Q:club:, K:spade: (3 players)
SB checks, Hero checks, Button bets t380, SB calls t380, Hero folds

Turn: (t880) 6:spade: (2 players)
SB checks, Button checks

River: (t880) J:club: (2 players)
SB bets t80 (All-In), Button calls t80 (All-In)

Total pot: t1,040


Button had 4:diamond:, 9:spade: (straight, King high).
SB had 5:club:, 2:diamond: (high card, King).
Outcome: Button won t1,040

VisaHing
17.10.15, 12:34
Kusjuures mõtlesingi, et kuidas keegi neid kütusearveid täpsemalt kontrollib. Krdi eriti nahhaalid ikka.
http://www.sakala.ajaleht.ee/3365721/suur-osa-priit-toobali-kuluhuvitisest-seisab-kanistrites

'' Samasugune stsenaarium kordus 7. juunil. Sel päeval kell 14.52 tangiti Toobali kaardiga Viljandi Männimäe Statoilis 96 liitrit diislit, viis minutit hiljem sealsamas 54 liitrit bensiini ning kell 23.27 Viljandi Endla Statoilis enam kui 124 liitrit diislit. Kokku teeb see 220 liitrit diislikütust ja 54 liitrit bensiini ühe päeva jooksul. '

274 liitrit kütust ühe päevaga. Pidi sel vennal ikka kanistreid kaasas olema.

LuuK
17.10.15, 22:39
vaadiga veavad noob

Ballahollic
18.10.15, 17:37
Huvitaval kombel jõudsin KO sngl Finaltable-sse ja chipliidrina ise samal ajal mitte kedagi välja võttes:

http://www.upload.ee/image/5268642/ft.jpg

Jõudsin ka kuue sekka nii:

http://www.upload.ee/image/5268681/ft2.jpg

aga kuuendaks ma ka jäin, paar flippi ei tulnud ja out :D

vsiu100
18.10.15, 18:39
Kuidas sünnivad legendid.


https://www.youtube.com/watch?v=Y2xwK3GMQU0

kallekusta
18.10.15, 20:26
Kusjuures mõtlesingi, et kuidas keegi neid kütusearveid täpsemalt kontrollib. Krdi eriti nahhaalid ikka.
http://www.sakala.ajaleht.ee/3365721/suur-osa-priit-toobali-kuluhuvitisest-seisab-kanistrites

'' Samasugune stsenaarium kordus 7. juunil. Sel päeval kell 14.52 tangiti Toobali kaardiga Viljandi Männimäe Statoilis 96 liitrit diislit, viis minutit hiljem sealsamas 54 liitrit bensiini ning kell 23.27 Viljandi Endla Statoilis enam kui 124 liitrit diislit. Kokku teeb see 220 liitrit diislikütust ja 54 liitrit bensiini ühe päeva jooksul. '

274 liitrit kütust ühe päevaga. Pidi sel vennal ikka kanistreid kaasas olema.

Sa ka kogu pere väljasõidult Vihula valda tagasi? Kuidas supp maitses?

rynno
19.10.15, 09:38
ty vsiu

VisaHing
19.10.15, 16:35
Sa ka kogu pere väljasõidult Vihula valda tagasi? Kuidas supp maitses?


Mis sul on rasked ajad, et pühapäeva õhtul viinakuradi otsa kukkunud?

VisaHing
20.10.15, 16:20
Kusjuures mõtlesingi, et kuidas keegi neid kütusearveid täpsemalt kontrollib. Krdi eriti nahhaalid ikka.
http://www.sakala.ajaleht.ee/3365721/suur-osa-priit-toobali-kuluhuvitisest-seisab-kanistrites

'' Samasugune stsenaarium kordus 7. juunil. Sel päeval kell 14.52 tangiti Toobali kaardiga Viljandi Männimäe Statoilis 96 liitrit diislit, viis minutit hiljem sealsamas 54 liitrit bensiini ning kell 23.27 Viljandi Endla Statoilis enam kui 124 liitrit diislit. Kokku teeb see 220 liitrit diislikütust ja 54 liitrit bensiini ühe päeva jooksul. '

274 liitrit kütust ühe päevaga. Pidi sel vennal ikka kanistreid kaasas olema.

Mida Toobal öelda tahtis: '' Kuna ma ise varastan, siis on aeg ka teised vargad tuua päevavalgele ''
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/toobali-kattemaks-nuud-peab-sester-aru-andma-kui-palju-tangib-ta-oma-autosse-bensiini-ja-diislit?id=72741357

ranka
21.10.15, 23:24
OlyBet'i Beat the Pro turka. Coca ja Pafka12 eest on pearahad - tundub ,et keegi ei biitinud prosid :)

https://i.gyazo.com/6a346cae18a58c825e6ab42f133695bf.png

mislinn
22.10.15, 08:58
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kaljuranna-pojad-ehitavad-sadamaskandaali-kahtlusaluse-asutatud-firma-kaudu-okomaju?id=72755115

täismahus palun

inward
22.10.15, 17:23
Snusi ei sebi keegi välja mulle ?

karupoeg
22.10.15, 21:01
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kaljuranna-pojad-ehitavad-sadamaskandaali-kahtlusaluse-asutatud-firma-kaudu-okomaju?id=72755115

täismahus palun

linna Sadama eksjuhi Ain Kaljuranna poegadel on osalus firmas, mille kunagine asutaja Kaido Tamberg on samuti sadama korruptsiooniskandaalis kahtlustatav.
Osaühing Laikali on 2009. aasta lõpus loodud kahemehefirma, mille 2013. aasta käive oli marginaalsed 2100 eurot. Üle Eesti toimuvatel suvistel laatadel müüb Laikali tiim India troopilise kliimaga Kerala osariigis käsitööna valmivaid võrkkiikesid ja ripptoole.

Väike firma kuulub Lauri (26) ja Alari (28) Kaljurannale, kes on Tallinna Sadama korruptsiooniskandaalis kahtlustatava Ain Kaljuranna pojad.

Reklaam

Kuigi Laikali põhitegevusala on kiikede ja toolide müütamine, on Alari ja Lauri Kaljurand otsapidi ka kinnisvaraarendajad ja see ärisuund tundub minevat hoopis paremini kui India meistrite käsitöö müük. OÜ Laikal ostis 2013. aastal osaluse firmas Reval Finance, millele kuulub ulatuslikult kinnisvara Ain Kaljuranna kodukandis Kuusalus.

Galerii

Hulk kinnistuid
Firma kaasomanik on Alari ja Lauri sõber Andres Paomees, ettevõtte juhataja Paomehe ema ning pikaaegne ettevõtja Katrin Lellep. Reval Finance’ile kuulub Kuusalu vallas Kolga külas kümneid tuhandeid ruutmeetreid tükkideks jaotatud kinnistuid. Maa-ameti andmetel on tegu 2000-ndate algul erastatud metsamaaga, mille omanikuks sai Lellep ja seejärel tema osalusega firmad.

Huvitava kokkusattumusena on Tamberg Kaljurandadega tehinguid teinud juba varem.
Nüüd tahab Reval Finance Nõlvaku tee viiehektarilisele maalapile ehitada neli ridaelamut ja kaheksa eramaja, mis kõik tehakse viimseni looduslikest materjalidest. Projekti „Tasakaalukodu” järgi on kõik majad roost ja savist ning hiilgavad oma keskkonnasõbralikkusega. Esimesel ridaelamul on juba katus peal ja käivad sisetööd. Keskmiselt küsitakse ühe ridaelamuboksi eest 1000 eurot ruutmeetri kohta. Kodulehe järgi pole veel ühtegi korterit müüdud.

Kuigi Lellep ise on pikka aega olnud tegev just kinnisvaravaldkonnas ja kunagi ka talle kuulunud Reval Kinnisvara arendas krunte Pudisoo külas (sama küla on ka Kaljurandade elukoht) ja Mäepea külas, mis mõlemad asuvad Kuusalus, ei soovi ta kommenteerida Kaljuranna poegade osalust ökokinnisvaraäris. Lellep keeldub selgitamast, kuidas majade ehitust finantseeritakse. „Ma ei soovi nende [Kaljurandade] peret panna raskemasse seisu, kui nad juba on,” ütles Lellep, kui kuulis, et Ärilehe huvi roomajade vastu on tingitud nimekatest osanikest.

Kaljuranna pojad ei ole mitme nädala jooksul vastanud ühelegi Ärilehe kõnele ega kirjale. Lellep ütleb telefonivestluses napisõnaliselt, et firma Reval Finance osteti inimestelt, keda nemad ei tundnudki.

Kui Kaljurand korteri ostis, hüpoteek kustutati. Järelikult ostis ta krõbeda hinnaga korteri pangalaenuta.
Äriregistri andmetel on Reval Finance tegutsenud 2002. aastast ja tegu on hoopis, nagu nimigi viitab, finantsteenuste pakkumisega, mitte kinnisvaraga. Huvitava kokkusattumusena on üks firma asutaja Kaido Tamberg, kes kuulub samuti Ain Kaljuranna korruptsiooniuurimises kahtlustatavate hulka. Tamberg oli ka kaheksa aastat Reval Finance’i juhatuse liige. Pärast 2010. aastat kuulus ettevõte mõni aasta Raivo Rebase ja Valdo Õunapi firmadele, kuni vinduva osaühingu ostsidki Kaljuranna pojad ja Andres Paomees.

Veelgi huvitavama kokkusattumusena on Tamberg Kaljurandadega tehinguid teinud juba varem. 2008. aastal ostis Ain Kaljurand füüsilise isikuna Reval Finance’ilt 150 ruutmeetrise luksuskorteri Pirita tee 28a pilkupüüdvas korter*elamus. Maja ainsale viietoalisele ja merevaatega korterile oli seatud 7,5 miljoni krooni (u 480 000 euro) suurune hüpoteek.

Korter pangalaenuta
Kui Kaljurand korteri ostis, hüpoteek kustutati. Sellest võib järeldada, et Kaljurand ostis krõbeda hinnaga korteri pangalaenuta. Internetiotsinguga tulevad välja tõenäoliselt sama korteri müügikuulutused 2012. aastast, kui kinnistut müüdi märkimisväärse 735 000 euroga ehk juba üle 11 miljoni krooniga (korter osteti Kaljurannalt 2013. aastal). Praegu kuulub korter Viru Keemia Grupi suurosanikust miljonäri Ants Laose ettevõttele.

Ühtlasi on ettevõtlik ökomajade ehitaja Reval Finance teinud Kolga mõisa omaniku Anu Koppeliga kokkuleppe, et võib mõisa valduste kaudu ehitada enda arendusele vajaliku kanalisatsiooni ja veetorustiku. Koppel ostis suursuguse, ent tohutuid investeeringuid nõudva mõisa eelmisel aastal sümboolse hinnaga ja tegeleb nüüd abiraha taotlemisega, et renoveerimist alustada.

Poegade ettevõte on samuti prokuratuuri huviorbiidis
Ärilehele teadaolevalt on noorte Kaljurandade juhitud Laikali OÜ Tallinna Sadama eksjuhtide vastu algatatud korruptsiooniuurimise tõttu samuti prokuratuuri ja kaitsepolitsei huviorbiidis. Osaühingu nimi käib kahtlustusest läbi.

Küsimusele, kuidas Ain Kaljuranda tema poegade firmaga seostatakse ja kas siin võib tegemist olla varjatud osalusega, vastas Kaljuranna kaitsja Leon Glikman: „Ma ei saa kahtlustuse sisu kommenteerida, aga kindlasti pole firma Ain Kaljurannaga seotud ja see, et Kaljurannal võiks olla seal mingi varjatud osalus, on prokuratuuri paljasõnaline väide.” Glikman ei täpsustanud, mis firmast ta täpsemalt räägib.

Kaitsja sõnul on kogu esitatud kahtlustus umbmäärane ja seal loetletakse ainult tavapäraseid majandustehinguid, kus ei ole näidatud Kaljuranna saadud hüve ja tema osutatud vastuteene vahelist seost. „Kaljurannale pannakse süüks umbmäärast „soodsate lahenduste leidmist”. Aga soodsaid lahendusi püüab majandustegevuses igaüks leida, kui ta seda ei teeks, rikuks ta seadust,” märkis Glikman.

Suures ulatuses altkäemaksu võtmises kahtlustatavad Tallinna Sadama eksjuhid Ain Kaljurand ja Allan Kiil on praeguseks vahi all viibinud pea kaks kuud. Eelmisel nädalal otsustas Harju maakohus jätta Kiili vahi alla. Kohus otsustas mitte rahuldada Kiili kaitsja vandeadvokaat Aivar Pilve taotlust asendada tema vahistamine elektroonilise järelevalvega.

Glikman on Kaljurannale samuti taotlenud elektroonilist valvet, kohtuistung toimub järgmisel esmaspäeval. Peale selle on Glikman andnud riigikohtusse määruskaebuse Kaljuranna vahistamise tühistamiseks. Kaitsja sõnul on Kaljurand siiani keeldunud uurijatele ütlusi andmast eelkõige sellepärast, et neile pole näidatud isegi vahistamise aluseks olnud tõendeid. „Ain Kaljurand kasutab oma põhiseaduslikku õigust mitte anda ütlusi. Koostöö peaks olema pariteetne. Mis koostööst me saame rääkida, kui meie kobame pimeduses ja teine pool ei näita meile tõendeid?” sõnas Glikman.

mislinn
22.10.15, 21:57
tänud

Kakahirmutis
23.10.15, 13:04
suht hea et foorum vaikselt ärkab :D

ranka
23.10.15, 13:08
suht hea et foorum vaikselt ärkab :D

miks ni iarvad?

Kakahirmutis
23.10.15, 13:22
miks ni iarvad?

postitusi tundub ikka rohkem kui kuu aega tagasi

ranka
23.10.15, 13:25
postitusi tundub ikka rohkem kui kuu aega tagasi

tegelt on asi väga lihtne - iseregulatsioon ei toimi. kui ei ole liidrit, kes näitab näpuga, siis ka hääbub. kui ma väga tahaksin, võiksin foorumi ülesse äratada, aga siit tekib küsimus - milleks ?

Kakahirmutis
23.10.15, 13:50
tegelt on asi väga lihtne - iseregulatsioon ei toimi. kui ei ole liidrit, kes näitab näpuga, siis ka hääbub. kui ma väga tahaksin, võiksin foorumi ülesse äratada, aga siit tekib küsimus - milleks ?

aga miks mitte? mingisugune kommuun võiks siiski olemas olla

herlio
23.10.15, 15:41
OlyBet'i Beat the Pro turka. Coca ja Pafka12 eest on pearahad - tundub ,et keegi ei biitinud prosid :)

https://i.gyazo.com/6a346cae18a58c825e6ab42f133695bf.png

Osaliselt minu viga, eelregistreerides said Raigo ja Paavo alustuseks extra 3000 nuppu, mis oli tingitud võrgu õpetuses olnud veast. Real "Starting Chips" all oli tegelikult mõeldud "'Additional Starting Chips", mille parandus tehti täna ära. Eelistuse said nad küll, aga võidus oli omal kohal heateri kasutamine, Raigo tunnistas seda ka oma Twitteri vahendusel (https://twitter.com/hotcocacola/status/656896936046383104).

Kõik sel kolmapäeval osalenud mängijad on järgmisele Beat the PRO turniirile registreeritud tasuta, vastav teavitus on saadetud ka e-mailile.

pastilaa
23.10.15, 18:32
mingisugune kommuun võiks siiski olemas olla
on olemas
http://www.pealinn.ee/koik-uudised/mupo-juht-soome-naised-kaivad-tallinnas-kodututega-seksimas-n155164

Kakahirmutis
23.10.15, 18:55
on olemas
http://www.pealinn.ee/koik-uudised/mupo-juht-soome-naised-kaivad-tallinnas-kodututega-seksimas-n155164

meil foorumis 40 kodutut koos ikka? ja kes nendega seksima hakkab?

feelitwell
24.10.15, 05:21
tegelt on asi väga lihtne - iseregulatsioon ei toimi. kui ei ole liidrit, kes näitab näpuga, siis ka hääbub. kui ma väga tahaksin, võiksin foorumi ülesse äratada

challange accepted

ranka
25.10.15, 11:08
meil foorumis 40 kodutut koos ikka? ja kes nendega seksima hakkab?

MINA!

Kakahirmutis
25.10.15, 19:46
MINA!

what , tulen sisse ja 11 lugemata teemat v , level 3

v@iko
26.10.15, 22:05
Mill eestisse...gg

Xavi
26.10.15, 22:06
Barrakuuda wins jh :D

Kakahirmutis
26.10.15, 22:26
sick loto :D gg

Herbert Sammal
27.10.15, 06:15
Mis mill?

Xavi
27.10.15, 07:28
Eestlane võitis spinniga millioni.

Rigged
27.10.15, 08:24
Wow, gratz

Vandalar
27.10.15, 08:25
Lähme kõik "stake" küsima.

karupoeg
27.10.15, 10:59
keegi veel õiget küsimust ei olegi küsinud...

Mrt1989
27.10.15, 11:13
Et ,aga palju ta kaotanud on ?

karupoeg
27.10.15, 11:46
Et ,aga palju ta kaotanud on ?

bingo!

brunn
27.10.15, 22:47
keegi siin e-tankeri kasutaja on? (eesti ainult kutsetega torrenti leht)
jama selles ,et see sait on maas juba pikemat aega. Kas pillid kotti pandud või ära kolinud?

ment52
27.10.15, 23:38
Pidavat sellisel kujul läinud olema.

tafka31
28.10.15, 13:24
Täismahus palun.

http://www.ohtuleht.ee/700938/mmiks-valmistuv-seim-jattis-isegi-sunnipaeva-tahistamata

ranka
03.11.15, 10:45
http://www.pokkeriprod.com/cash-game-festival-edetabel/

Soovitan osaleda. Pärast esimese päeva lõppu on viimasel kohal oleval mängijal 0.1 punkti ehk maksnud maksimaalselt €1 raket. Kokku on hetkel kvalifitseerunud kõigest 10 mängijat, aga auhindu jagub TOP13.

alaska
04.11.15, 23:21
Matemaatikud aidake lapse koolitööga:

mitu grammi tuleb lisada 30%-list äädikat 250 grammile puhtale veele, et saada 3%line segu?

Codecci
04.11.15, 23:34
Ei ole eriti hea matemaatikas, aga jõudsin trial-erroriga võrrandini: [x / (250 + x)] * 30 = 3

Ei mäleta ainult kuidas sellist võrrandit lahendada :D

Edit: samas ilus ümmargune number välja ei tule ja tundub, et on selline tekstülesanne kus peaks tulema, seega vast eksin...

alaska
04.11.15, 23:42
See peaks õige tehe olema, aga kuidas sellest x kätte saada, ei saa aru...

Codecci
04.11.15, 23:44
Googeldasin 'equation solver', tulemus:
https://i.gyazo.com/2e253550fc309b9f23821a1c2ab423b6.png

Ja equation calculatori link: https://www.symbolab.com/solver/equation-calculator

Edit: see siis lihtsustatud numbritega mingi minu loogika järgi, õigete numbritega näeb välja selline:
https://i.gyazo.com/011a3fb997f389b8a2c047903a48bb11.png

ceni
04.11.15, 23:48
äädikat tuleb lahjendada 10 korda:

x - 30% äädika kaal

peame lahjendama äädikat 10 korda:

(x+250)/x=10
x+250=10x
9x=250
x=250/9=27.78 g

alaska
04.11.15, 23:52
Tänud kaasamõtlemise eest. 9 klassi matemaatika praegusel ajal selline, pole paha.

Codecci
07.11.15, 14:27
21:00 Supernova Freeroll täna @ PokerStars!

donkament
07.11.15, 14:29
viimane võimalus maailma suurimalt nitfestilt hittida, kuna pärast tänast seda enam ei toimu. :(

Vandalar
07.11.15, 15:25
Kaotasin 30 euri :( nl2-s Unbelievable, mis seal toimub. Siiamaani ei usu.

Potsataja
07.11.15, 20:23
Vandalar, sihi ikka kõrgemale. Ainus limiit, kus ma kasumis olen on NL1000.

Potsataja
08.11.15, 15:18
Tänud kaasamõtlemise eest. 9 klassi matemaatika praegusel ajal selline, pole paha.

Mul on poiss aasta vanem ja x põhjusel valis ta ühe Eesti TOP50 günaasiumi. Matemaatikaga võib ta hävida ainult laiskuse tõttu, kuid probleem on vene keeles. Selline mulje, et põhikoolis nad üldse ei õppinud seda. Krt, ma ei oska kirillitsat enam lugedagi ja kui lõpuks välja loen siis ei saa poolest tekstist aru. Jutust arusaamine on oluliselt parem, aga ma ei suuda välja mõelda, mismoodi poissi aidata.

Codecci
08.11.15, 16:29
Kõige parem on alati praktika, otsigu endale meelepärasel teemal mingi venekeelne internetifoorum näiteks, kasvõi mõne arvutimängu teemaline vms ja üritagu diskussioonis osaleda :P

Igast programme on ka olemas mis väidetavalt suht hästi keelt õpetavad, Rosetta Stone nt.

Potsataja
08.11.15, 17:22
Kas sa tõesti oskaksid mõnes vene netifoorumis kirillitsas kirjutada?

Codecci
08.11.15, 17:25
Vene tähestikuga klaviatuur + google translator, miks mitte? Krt selle peale mõtlengi, et tegelt peaks ise ka sama asja ära tegema. Algul läheb küll 5 minutit isegi lühikese posti tegemisega, aga samas see ikka sitaks arendav, inglise keel ju nii selgeks õpiti pmst :)

Maxi
09.11.15, 07:41
Ise kunagi ühte mängu Romaania serveris mänginud, suht hästi hakkas külge ja lõpuks sai isegi lühikesi lauseid kirjutatud, aga hääldus ja kõnest aru saamine oli täiesti null ja kui kuulsin pm esimest korda kuidas asju hääldada ei saanud mitte midagi aru. Teades kui sitt on eesti põhikoolides keelte tase, siis ma arvan et a la rosetta stone vms online kursused õpetavad kõige paremini kui puudujäägid väga suured on. Eraõpetaja on ka väga hea variant, eriti kuna vene keel on meil väga levinud. Kui oleks aastaid aega ja kuhugi kiiret pole, siis võib ise nokitseda, aga kooli puhul mitte.

Herbert Sammal
09.11.15, 08:52
Ma õppisin kunagi jaapani keelt iseseisvalt arvutiga. Kuna alates lauseehitusest lõpetades nelja erineva tähestikuga, oli asi ikka väga hardcore, kuid varsti suutsin (nagu Maxi just kirjeldas enda rumeenia keele kogemust) lühikesi laused moodustada/kirjutada. Anime oli muidugi kõige suuremaks abiks. Aga see oli ka umbes kümme aastat tagasi ja hetkel mäletan suht vaid, kuidas perse jaapani keeles on - ketsu.

VisaHing
09.11.15, 18:30
.