PDA

View Full Version : VN1979-pokerstars bankrollli kasvatamine



katrinclub
20.05.09, 20:38
Olen kunagi kirjutanud, et kavatsen triobetis teha 0-10000 ja loobusin sellest asjast.Nüüd mängisin pokerstarsis ja mul jäi vahepeal 0.8 dollarid, millest ma tänu 10 sendilistele sit-go turniiridele(360 inimest) tegin 6 dollarid.Nüüdsest hetkest luban siin järjekordselt, et püüan mängida bankrolile vastavalt ja näidata graafikud iga nädal.Mängin ainult need samad 10 sendised sit-go turniirid(360 osalejad).Ehk siis õpin uuesti mängima.Abiprogrammiks kasutan pokeroffice ja kasutajanimi ps vn1979

Rage
20.05.09, 20:45
esimene soovitus oleks poker office minema visata ja PT3 või HEM muretseda:-D

katrinclub
20.05.09, 20:52
Mul ei ole raha 89 pt3 jaoks, ja kuu tasuta on ammu möödas.PT 3 on muidu super.HEM ei saanud selle programmiga hakkama, ehk õieti käima pannud ja 1000 tasuta kätt mängin 2 päevaga ära

hugeego
20.05.09, 21:06
Starsis on suhteliselt mõnus valik madalaid mtt-sid. Sellise väikse rolli puhul soovitan osa võtta ka Nordic WSOP Expedition 1000$ gar freerollidest. Aga edu sulle :)

marguzz22
20.05.09, 21:08
fail

Cash87
20.05.09, 21:09
Neid nordicu freerolle võiksid küll taguda :)

ranka
21.05.09, 07:54
Mul ei ole raha 89 pt3 jaoks, ja kuu tasuta on ammu möödas.PT 3 on muidu super.HEM ei saanud selle programmiga hakkama, ehk õieti käima pannud ja 1000 tasuta kätt mängin 2 päevaga ära


PT3-el on 60 päeva tasuta proovimisaeg.

katrinclub
21.05.09, 10:35
PT3-el on 60 päeva tasuta proovimisaeg.

Mul ammu läbi see aeg pool aastat tagasi, mis pudutab nedi nordicu freerolle olen seal osalenud ja võitnud mingi 1.2 usd, kuid kogu see asi mis varem oli ei lähe arvesse, alustan 6 taalaga, mängin ainult 10 sentilise sit-go ja võimaluse korral mängin neid freerolle kah

Rahapada
21.05.09, 13:37
no ära alla anna :D

EGERT
21.05.09, 13:54
2+2 foorumis oli mingil tüübil propbet teha $5>$1000 nädalaga ja ta ka sai sellega hakkama.
minu soovitus oleks, et käituda nagu see sama vana, kogu BR miinimumlimiidi cashilaudadesse ja kui sealt mingi roll kokku kraabitud, siis 18/45 SNG'si taguda, kus variatsioon väiksem (kui SNG hai oled obv). 360 mängija omad tunduvad liiga longshotina, et neid stabiilselt biitida. Praegu tundub, et oled paar head hitti saanud ja nüüd mõtledki neid mängima jääda? 6 taala eest saad neid 60tk taguda ja seega pead iga kuuenda cashima, et üldse ellu jääda. Samas võivad need muidugi nii softid olla, et ei ole mingi mure iga kolmas kord rahadesse tulla...

anna siis teada, kuida läheb


edu,
E

Rahapada
21.05.09, 14:19
need on softid

katrinclub
21.05.09, 18:29
2+2 foorumis oli mingil tüübil propbet teha $5>$1000 nädalaga ja ta ka sai sellega hakkama.
minu soovitus oleks, et käituda nagu see sama vana, kogu BR miinimumlimiidi cashilaudadesse ja kui sealt mingi roll kokku kraabitud, siis 18/45 SNG'si taguda, kus variatsioon väiksem (kui SNG hai oled obv). 360 mängija omad tunduvad liiga longshotina, et neid stabiilselt biitida. Praegu tundub, et oled paar head hitti saanud ja nüüd mõtledki neid mängima jääda? 6 taala eest saad neid 60tk taguda ja seega pead iga kuuenda cashima, et üldse ellu jääda. Samas võivad need muidugi nii softid olla, et ei ole mingi mure iga kolmas kord rahadesse tulla...

anna siis teada, kuida läheb


edu,
E

Ma ei kavatse midagi kiire pealt teha ja ei suuda mängida mittu lauda, kas või juba sellepärast et pokeroffice kiilub kinni avades miljon aknaid

EGERT
22.05.09, 00:06
Ma ei kavatse midagi kiire pealt teha ja ei suuda mängida mittu lauda, kas või juba sellepärast et pokeroffice kiilub kinni avades miljon aknaid

[ ] grammatiliselt korrektne lause

Ei, mu point ei olnudki see, et miskit kiiret teha, kuid sellise BR'ga grindimise üritamine võib ikka korralikult nüri olla. Veidike gambelda soovitaks ikkagi, sest kamoon - alustad ju õhuga. Obv kui kindel oled, et 0.10'seid biidid, siis miks ka mitte.

Kuhu ja millal sealt edasi liiguksid? :)

katrinclub
22.05.09, 10:11
[ ] grammatiliselt korrektne lause

Ei, mu point ei olnudki see, et miskit kiiret teha, kuid sellise BR'ga grindimise üritamine võib ikka korralikult nüri olla. Veidike gambelda soovitaks ikkagi, sest kamoon - alustad ju õhuga. Obv kui kindel oled, et 0.10'seid biidid, siis miks ka mitte.

Kuhu ja millal sealt edasi liiguksid? :)

Liiguks 1.1 sit-go turniiridele 90 inimestega,kui saaks 55 usd kokku

kr2su
22.05.09, 11:29
Liiguks 1.1 sit-go turniiridele 90 inimestega,kui saaks 55 usd kokku

õige mõte!

katrinclub
25.05.09, 10:24
nii siis peale lühidat cashgame sessi kukkusin nulli peale ja pean ütlema, et cashgame sentilaudades on minu jaoks mission impossible.Õnneks eile sain vienda koha nordic 10 ffp turniiril ja sain 5.45 usdvõitu. Nii et olen back in business ja jään ikka vanas suunas 10 sendilised sit-go nad on minu arus isegi ahvatlemad kui 0.25 sit-go 90 inimestega

mihke666
25.05.09, 10:26
:o

katrinclub
25.05.09, 15:43
Lõppuks ometi esimene koht, muidu kaks korda teine ja viimasel ajal pole pikalt 36 hulka jõudnud ki.Siin siis esimese 50 turna tulemus.Kontol siis hetkel 12.5USD:
http://cs896.vkontakte.ru/u13695912/93198543/x_fb41baae.jpg

Provoker
25.05.09, 15:46
nii siis peale lühidat cashgame sessi kukkusin nulli peale ja pean ütlema, et cashgame sentilaudades on minu jaoks mission impossible.Õnneks eile sain neljanda koha nordic 10 ffp turniiril ja sain 5.45 usdvõitu. Nii et olen back in business ja jään ikka vanas suunas 10 sendilised sit-go nad on minu arus isegi ahvatlemad kui 0.25 sit-go 90 inimestega



Sendikates võta ranka preflop tabel ette ning jälgi seda hoolikalt. Kannatust on siis saab sealt minema küll. Suht nukker võib tunduda kui mõnes lauas on su statid 5/5, kuid asi tasub ennast ära. Patients is the key.

Tarq666
25.05.09, 15:55
17$ hakkaksin 4 laual 0,01/0,02 6max cashi taguma. Õieti mängides on lihtne teenida. Stattitega 20/16 näiteks.

katrinclub
30.05.09, 19:44
Nii siis jälle proovisin cahsgame, kuid kannatus ei pidanud vastu ja kogu bankroll läks sinna ja veel 9 dollarid peale.Jäj üks dollar ja hakkasin jälle 10 sendised sit-go mängima, öösel olin chipleader kus jäj 60 inimest alles oli 40000 chipse finaallaua keskmine 60000, kui jäin magama, ärgates sain aru et võitsin 0.4 usd ehk olin 10 ja 18 koha vahel.See , et ma magama jäin ei ole esimene kord.Siiski täna sain 5 koha, kuigi oleks saanud parema koha ja on nüüd 3 usd.Püüan vältida cashgame kuni 50 usd koos on. Siin tabelid,tuleb märkida , et viimase rahaga mängisin 0.05/0.1 lauas.Kuid samas 1 dollarist on mõnus alustada.Praegu suutsin esimest korda registreerida triobeti heads up, ja pääsesin teise vooru, kui peaks teise vooru läbima vahepeal käin poes, kuna nad mängivad juba peaaegu tund aega.Kuid õnneks ei pääsenud edasi.
Cashgame:http://cs896.vkontakte.ru/u13695912/93198543/x_270b7b24.jpg
Sit-go:http://cs896.vkontakte.ru/u13695912/93198543/x_7777f7a6.jpg

katrinclub
05.06.09, 16:13
Ehk siis muutsin temat, kuna tegin konto kiiremas korras nulliks ja tegin reload 50, osalen nüüd nende pokerstarsi freerollides ja loodan et ei lähe enam nii öelda bustoks.Suurem investeering oli aga hoopis pokertrackeri ost , kuna see osutus minu jaoks kõige mugavamaks,HEM -ga ei saanud hakkama korralikult installimisega ja Pokeroffice, ei kõlba eriti kuskile(kõik on muidugi suhteline).Kõige rohkem häiris mind pokeroffice puhul need aknad mis lähevad kinni, kui sit-go kolid teise lauda või avaneb õhe turniri jaoks 100 aknaid.

Cash87
05.06.09, 17:02
aga edu sulle ja hiti siis nendel freekatel :)

katrinclub
17.06.09, 12:44
Nii siis kukkusin jälle 4 dollari peale, cashgame graafik on kohutav ja parem ei näita kah.Otsustasin mängida, seda kus olen vähegi edukas, ehk siis jälle 10 sendiseid PS sit-go turniirid(360 osalejad). Vahepeal lugesin veel kord Sit-go strateegiat ja kaarte , millega mängida ja mis faasis.Tulemus on nüüd rahuldav ja ega mul kiire pole.Mängin korraga kuni 5-6 sit-go, olen proovinud ka kümme, kuid sellest pole midagi head tulnud.Pokertracker on ikka super, oleks veel parem kui turniiri tulemused ja kohad oleks automaatselt sisestatud.Bankroll jälle 15 USD, proovin jälle cashgame 2NL laudades.Siin siis nende Sit-go graafik:http://cs4101.vkontakte.ru/u13695912/93198543/x_cc7217a1.jpg

Tosin
17.06.09, 17:11
Paistab, et sul on distsipliiniga suuri probleeme?
Kindlasti peaksid sellega midagi ette võtma. Sest distsipliin on eduka pokkeri mängimise juures rohkem kui oluline.
Kui sa ühes postis ütled, et enam ei vaata cashi poole, enne kui 50$ BR koos ning järgmises postis kirjutad, kuidas cashis jälle bustoks mängisid, siis ei ole distsipliin kindlasti mitte paigas.

Iseenesest tundub, et sa tõesti biidid neid 10 sendi SnG'sid.

Kui suudad distsipliini paika saada, siis ma usun, et suudaksid oma BR ka 50$ peal viia ning edasi liikuda kõrgematesse SnG'desse.

Palju edu tulevikus.

katrinclub
17.06.09, 19:28
Paistab, et sul on distsipliiniga suuri probleeme?
Kindlasti peaksid sellega midagi ette võtma. Sest distsipliin on eduka pokkeri mängimise juures rohkem kui oluline.
Kui sa ühes postis ütled, et enam ei vaata cashi poole, enne kui 50$ BR koos ning järgmises postis kirjutad, kuidas cashis jälle bustoks mängisid, siis ei ole distsipliin kindlasti mitte paigas.

Iseenesest tundub, et sa tõesti biidid neid 10 sendi SnG'sid.

Kui suudad distsipliini paika saada, siis ma usun, et suudaksid oma BR ka 50$ peal viia ning edasi liikuda kõrgematesse SnG'desse.

Palju edu tulevikus.

ul on õigus distsiplin on minu suur probleem ja püüan vältida cashgame ja keskenduda Sit-go peale

leits
17.06.09, 20:32
mitmendat korda sa seekord üritasid 10k teha ;D?

katrinclub
18.06.09, 19:49
Hetkel bankroll 40 USD ja küsimus on selline, mis summaga parema istuda lauda, ja mis summaga tuleb minna, samuti palju buyin ühes lauas tuleb kaotada , et parem ära minna, kui veel kaotada.Veel paar nädalat tagasi ei kujutanud ette, et saan mitmel laual mängida, kuid kui mängida kindla tabeli järgi siis polegi see nii raske.Siiski, küsin kas lähen 1-2 võj 5 taalaga sisse(5-ga ei luba niiguni hetkel mängita).Ma oletan , et paremini sisseosta 1 USD ehk 50 BB ja ära minna 100 BB?Suurema stäckiga full ringis minu arust on mõttetu mängida, sest enamusel on 1 usd arvel.Minu arust deepstackid on rohkem 6 max laudade jaoks mõeldud..Kavatsen alustada 4-6 lauaga. Ja istuda parem kus on deep stackid ja avg.pot suurem?Nüüd parandage mind palun

k2snakalle
18.06.09, 21:11
no istudki sinna kus on deep stackid ja ise istud ka 100bb-ga sisse.

MIKE_K6o
18.06.09, 21:15
Kusjuures seda lugedes, siis ma ise suht sarnane distsipliini poolest vist... Vähemalt ma olen enda jaoks unustanud täiesti Cash Game (tilt tuleb siis olen busto ka :-\).. teen ainult sngsi ja vahest mõni turniir kõrvale jooksma :)

Nii, et vali endale see üks ja kindel välja ja ära käi igalpool erikohtades gamblemas niisama. See 360ne päris kena graafik ju tegelikult, arvestades neid tillukesi võite mis seal võita annab, 40$ puhul ehk vaatad edasi oli vist 25c mingine sng. Pane oma BRM korralikult paika ja EDU!

McFoldberg
18.06.09, 22:18
Hetkel bankroll 40 USD ja küsimus on selline, mis summaga parema istuda lauda, ja mis summaga tuleb minna, samuti palju buyin ühes lauas tuleb kaotada , et parem ära minna, kui veel kaotada.Veel paar nädalat tagasi ei kujutanud ette, et saan mitmel laual mängida, kuid kui mängida kindla tabeli järgi siis polegi see nii raske.Siiski, küsin kas lähen 1-2 võj 5 taalaga sisse(5-ga ei luba niiguni hetkel mängita).Ma oletan , et paremini sisseosta 1 USD ehk 50 BB ja ära minna 100 BB?Suurema stäckiga full ringis minu arust on mõttetu mängida, sest enamusel on 1 usd arvel.Minu arust deepstackid on rohkem 6 max laudade jaoks mõeldud..Kavatsen alustada 4-6 lauaga. Ja istuda parem kus on deep stackid ja avg.pot suurem?Nüüd parandage mind palun




Loe raamatuid, loe artikleid, loe foorumeid, vaata videosid.
Kui sa oled sellise teooriaga, et ei osta isegi full stackida end lauda, siis pole mõtet mingeid utoopilisi sihte seada endale. No offence ofc, lihtsalt tundub et sa ei näe väga vaeva enda mängu reaalse arendamisega.

katrinclub
19.06.09, 17:13
Loe raamatuid, loe artikleid, loe foorumeid, vaata videosid.
Kui sa oled sellise teooriaga, et ei osta isegi full stackida end lauda, siis pole mõtet mingeid utoopilisi sihte seada endale. No offence ofc, lihtsalt tundub et sa ei näe väga vaeva enda mängu reaalse arendamisega.

Sul on õigus, ja suutsin jälle selle cashgamiga bustoks mängida, ehk ei jää midagi üle kui harjutada freerollidel(PS 2000 reload ja TRIO freerolli liigas ja järgmisel kuul mängida SNG ja unustada cashgame. Ma lihtsalt ei suuda viskada ära emanda paari preflop, vahest loobun JJ kuid emanda paari ei suuda, teine viga cashgame puhul on see et hakkasin loose agressive player vastu samamoodi loose agressiv mängida.Eks neid vigu on.Vaatan nüüd pokertrackeris minu kaotatud käed ja püüan neid analüüsida kui vähegi saan

lammas
19.06.09, 17:36
Sul on õigus, ja suutsin jälle selle cashgamiga bustoks mängida, ehk ei jää midagi üle kui harjutada freerollidel(PS 2000 reload ja TRIO freerolli liigas ja järgmisel kuul mängida SNG ja unustada cashgame. Ma lihtsalt ei suuda viskada ära emanda paari preflop, vahest loobun JJ kuid emanda paari ei suuda, teine viga cashgame puhul on see et hakkasin loose agressive player vastu samamoodi loose agressiv mängida.Eks neid vigu on.Vaatan nüüd pokertrackeris minu kaotatud käed ja püüan neid analüüsida kui vähegi saan


Miks see cashgame Sind nii väga huvitab? Nagu ma aru saan oled Sa seal juba korduvalt bustoks läinud? Mängi seda mängu mida biitida suudad, kui 180 mehe sng-d lähevad edukalt, siis mängi neid. Ja mõtle oma bankroll management korralikult läbi, jääb pisut arusaamatuks, kuidas Sa suutsid nii kiiresti 40$ NL2-s läbi lasta (kui sa muidugi mängisid NL2-te). Parem ehita oma bankrolli aeglasemalt, kui et iga nädal uuesti bustoks lähed, ehk siis parem varblane peos kui tuvi katusel vms :D

katrinclub
19.06.09, 22:17
Nii siis mängisin täna triobeti freerol liigas ja lootsin saada top 50 hulka (Plaan on saada 3 korda top 50 hulka) ja mängisin väga konservatiivselt enda arust, ehk viskasin paare alla emandeid peale kas või väiksemaid raise ja latepositioonist ei läinud alla aq või oleneb situatsioonist, palju limpereid juba on.Kogu aeg olin short stack kuid siiski jõudsin finaal lauda.Jäjn 6 ks, kuigi võib olla oleks saanud jõuda isegi top 3. Keskmine stack 150k minul 25 ja olen BB peal 4000, ja chipleader raisb iga kaardiga 450K, mina A5 allin ja tema Aj call.Flop 5 river J.Kuid ok parim käsi võitis.Olen tulemusega rahul.
http://cs4151.vkontakte.ru/u13695912/93198543/x_c911141b.jpg

katrinclub
20.06.09, 19:45
Mängisin siis täna möödaminnes freeroll kell 13 Launch suht edutult(oli ka kiire, pidi minema linna, et teha dokumentide scanneerimine).Kuid anyway pole seal lihtne jõuda top 10, hiljuti jõudsin top 20 mitte enam.Siis aga registreerisin kella 15 freerollile ja nagu alati ei olnud ma kogu turniiri jooksul suur stäck vaid keskmine ja hiljem alla seda, finaallauda jõudsin 250K, kus keskmine stäck oli 650K, siiski vaikselt aga kindlalt olen jõudnud keskmisse stäcki lähedale ja olen saanud piisavalt respecti enda arust, et mind ei calinud nii lihtsalt.Mis seal ikka pikalt seletada sain 2 koha ja võitsin 11USD, oli veel üks eestlane Aahti, kes sai kolmanda koha.Lõppkäsi oli muidugi s..t blindid 125/250 minul 94 ofsuited SB peal ja stäck 800k/5,7 millioni vastu.Ei läinud läbi A2 call.Aga ma olen ülimalt rahul, sest ikka enamus mängust ma mängisin väga tight.Freeroli liigas läks aga asi metsa, nimelt sattusin lauda, kus iga käsi allin ja teine mängija peale mind 3 kordse keskmise stäckiga callib iga allin ja ise läheb, sain siis oma AA ja tegin double up, kohe järgmine käsi uuesti AA jälle allin ja Q10 clubs call, flopis 3 risti ja nägemist.No pole veel tunned, et teaks mis flopis tuleb, sorry.Siiski top 4 ma vist ei jõuaks niiguni aga alla selle on 5Euro, mida ma olen põhimõtteliselt juba võitnud.Sit-Go tingimused on minu arust prima võrgus viletsad kui turniir maksab 50 sendi ja entry fee 10, siis on see entry fee minu arust kallis.Nüüd mõtlen mida, selle 11 USd teha.
http://cs4151.vkontakte.ru/u13695912/93198543/x_4610acc5.jpg

Friiko
20.06.09, 19:53
Trios on madalatel sng'del ja väga kirved raked. Kui 2.50€'sed on 0.25€'se rakega mis on igati normaalne siis 1€'sed on 0.20€ rakega. sick.

alaska
20.06.09, 20:24
freeroll või mitte, 6000 hulgast 2 tulla on ikka kõva saavutus.

katrinclub
20.06.09, 21:41
Äitah, ajasin cashgame pealt veel 11 USD, ehk kokku 22USD täpselt 8x2.75 Sit-go jaoks, muidugi vähe, aga samas vaatan esimesed 4 Sit-go, mis tase on

katrinclub
21.06.09, 21:43
Äitah, ajasin cashgame pealt veel 11 USD, ehk kokku 22USD täpselt 8x2.75 Sit-go jaoks, muidugi vähe, aga samas vaatan esimesed 4 Sit-go, mis tase on

JA täna päeval polnud siis neid 4 NL laudu, nii läksin shortnhanded 10NL, ja siina ta jäi.Ikka ei jagu distsipliini cashgam jaoks kuna see tundub lõpmatu üritus ja raske on aru saada, millal ja miks pärast keegi panustab.Turniiris tead üldjuhul ette, keda hakkatakse ründama ja kes mida teeb, väljaarvatud kui keegi kes ei pidanud olema mängu sees ei leia enda juures mingi AA,KK,QQ või AK. Ja isegi omades neid teadmisi, ei saa kunagi et nii ka on, iga tähes tunduvad mulle turniirid huvitavamad ja tootlikum kui cashgame minu enda jaoks.Sain pokerstrategy kaudu 50USD pokercake konto peale.Õnneks seal on piirang, et ei saa kohe kallimaid turniire või cashgame valida, enne kui bankroll pole õige.Trio freerolli liiga osutus minu jaoks aga põnevam, kui kõik muud turniirid.Nii tight ma pole kunagi olnud, paarid muud kui lendasid ja ei võtnud ühtegi riski.Lõpuks oli stack 12k ja blindid 1/2K ning endal hilisemal positionil AQ teen raise 6000, näidates sellega et on monster(nõrgema kaarditega inimesed lähevad pigem kohe allin).Saan ühe call flop QT2 ja mulle pannakse ette Allin, call, oponentil 9K ja turn J, ning palju õnne 41 Koht tänases freerolli liigas.Supsik13, kes reedel sai 5(mina 6 koht) sai eile 54 koha ja täna on top 20, oletan, et tema võidab ki selle liiga(hetkel püsib shortstäckiga top 20).Ise saan lodetavasti top5o, selles olen hetkeseisuga suht kindel, homme näeme trios tulemused

MIKE_K6o
21.06.09, 21:49
Ei saa sust aru, kirjutad igati, et pole distsipliini, et cashi mängida, et teed sngsi, isegi duubeldad kuskil raha lauas endale pisikese BRi kokku, et saaksid 8 BI sngsi teha... ja siis hakkad jälle otsast peale oma cashi jutuga.

Unusta ära see cash praegu.

Sulle sobiksid ehk hästi 2.20$ 180max sng. Seal head rahad juba ja jube tase... vaadates su turniiri tulemusi, siis ju midagi sa ikkagi jagad.

Ühesõnaga ürita see krdi cash ära unustada ja keskendu ainult sngle, pinget ja põnevust on vb vähem, aga vähemalt tasub ehk ära.

katrinclub
25.06.09, 19:17
Mängin siis hetkel freerolle, praegu just mängin PS 2000 reload, esimest korda on reaalne lootus pääseda 400 hulka, hetkel stäck endal 40k ja keskmine 33k ja 600 inimest järgi, 400 inimeste puhul peaks keskmine jääda 50k ringi.Vahepeal laadisin alla ICM trainer ehk Push or Fold, paraegu tulemus on 80-83 kui võtta 200 situatsioone, kasutasin seda sellel turniril, loodan lõppuks jõuda top 400 hulka(13000 osalejad).Muidu oli juba stäck 1500 ja blindid 200/400.
Lisa.Yes ma olen 400 hulgas, turniir käib veel

katrinclub
25.06.09, 20:03
Nii siis lõpetasin turniiri 153 kohaga, täpselt see koht mis on järgmine aste 2-st 4 dollari peale, ehk siis sain 4 dollari, nüüd saan jälle 10 sendised sit-go üritada .Viimane käsi oli siis selline:
PokerStars Game #29768341569: Tournament #171244665, Freeroll Hold'em No Limit - Level XXVII (6000/12000) - 2009/06/25 19:55:53 EET [2009/06/25 12:55:53 ET]
Table '171244665 521' 9-max Seat #9 is the button
Seat 1: vn1979 (64143 in chips)
Seat 2: Sitter_ger (35628 in chips)
Seat 3: seehundbaby (106096 in chips)
Seat 4: srva80 (204155 in chips)
Seat 5: spartak1999 (153804 in chips)
Seat 6: DKDiveDude (205126 in chips)
Seat 7: Silly 0614 (47392 in chips)
Seat 8: tlagarteira (105619 in chips)
Seat 9: lukeella (53266 in chips) is sitting out
vn1979: posts the ante 1500
Sitter_ger: posts the ante 1500
seehundbaby: posts the ante 1500
srva80: posts the ante 1500
spartak1999: posts the ante 1500
DKDiveDude: posts the ante 1500
Silly 0614: posts the ante 1500
tlagarteira: posts the ante 1500
lukeella: posts the ante 1500
vn1979: posts small blind 6000
Sitter_ger: posts big blind 12000
*** HOLE CARDS ***
Dealt to vn1979 [6d 6c]
seehundbaby: calls 12000
srva80: folds
spartak1999: folds
DKDiveDude: folds
Silly 0614: folds
tlagarteira: folds
lukeella: folds
vn1979: raises 50643 to 62643 and is all-in
Sitter_ger: folds
seehundbaby: calls 50643
*** FLOP *** [7d Qh 4h]
*** TURN *** [7d Qh 4h] [Ts]
*** RIVER *** [7d Qh 4h Ts] [Kh]
*** SHOW DOWN ***
vn1979: shows [6d 6c] (a pair of Sixes)
seehundbaby: shows [Jc Td] (a pair of Tens)
seehundbaby collected 150786 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot 150786 | Rake 0
Board [7d Qh 4h Ts Kh]
Seat 1: vn1979 (small blind) showed [6d 6c] and lost with a pair of Sixes
Seat 2: Sitter_ger (big blind) folded before Flop
Seat 3: seehundbaby showed [Jc Td] and won (150786) with a pair of Tens
Seat 4: srva80 folded before Flop (didn't bet)
Seat 5: spartak1999 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: DKDiveDude folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: Silly 0614 folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: tlagarteira folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: lukeella (button) folded before Flop (didn't bet)

Kas tegin valesti, muidugi oli aru saadav, et calitakse antud positsioonist kõva käega kuid siiski?

katrinclub
26.06.09, 17:32
Nii siis täna mängisin võidetud 4 dolarilt 10 sendiste Sit-go edukalt maha, põhjused oli palju, öösel lihtsalt jäin magama kui oli mittu sng veel mängus siis tegin nii sama päris palju valed lükke ja ei pidanud minu pocketid Ax vistu, olgu see emanda paar,kuninga paar või 10 vahet pole.Täna siis mängiks need PS freerolle edasi ja trio freerolli liigat.
Lisa: Nii siis sai freerolli liigas mängitud ja esimese päeva tulemus 15 koht, mis ei ole paha aga ei ole ka päris see, mida ma tahtsin, tahtsin saada ikka esikolmikusse parem võita, sest selleks, et liigat võita tuleb ollla kas kõik kolm korda top 3 või üks võit ja 2 korda top 20 peaks piisama.Siiski tegelt eriti paremaks minna ei saa, kaardijoks oli ok.

katrinclub
28.06.09, 12:26
Nii siis paistab , et olen leidnud enda jaoks sobiva Sit-go formaati, mis on 0.25+0 Sit-go starsis (90 osalejad).Graafik tuleb kui 200 turniiri täis saab.Otsustasin mängida 4 lauada ja mitte rohkem.Trio freerolli liiga läks eile metsa, muidu esimene päev 15 koht, viimane nädal oli kokkuvõttes 15.Täna siis on mul 2 PS finaal freeroli pileteid( teisel freerolil sain 63 koha , ehk 6 USD) , osalen 17,30 ja 20.30, hiljem olen lihtsalt väsinud.Praegu mängin viimase Sit-go ära, ja siis linna ning 17.30 alustab freerolli saaga, PS kontol 11 usd. Ülesanne siis mängides 4 x 25 sendist sit-go jõuda vähemalt kahega rahasse, ehk 12 koht vähemalt ja üks nendest finaal lauda.

katrinclub
28.06.09, 20:34
Täna ma vist ületasin iseennast, hommikul läksid need sit-go enam vähem, kuid kui jõudsin õhtul koju siis kõikidel neljal laual jõudsin rahasse, 11,8 ja kaks korda teine koht.Bankroll hetkel kokku 22.87.Nüüd teen raporti ainult kord nädalas, sest keda see huvitab niiguni:Praegu kogu tähelepanu 20000 freerollile kell 20.30.Trio liiga failed.
PS. Lõpuks tuli ka esimene koht 6.2.Suht tüütu ja pikkaks venis mäng kolmekesi, kuna blindid olid suht väiksed. Ja siis juba, kuna päev läks korda, otsustasin ma teha ühe provi lasku ja mängisin ühe sit-go 4,40 kus 180 inimest ja ei ole turbo.Alguses kaart ei jooksnud aga sellest pole midagi, hiljem hakkas järjest paremini jooksma, kui 40 inimesega oli chipleader siis kaotasin 77 vs 99(minu viga) ja jäin tagasi plaanile, siis kui kõik olid juba rahas ja oli 12 inimest mängus, tuli selline käsi, kus ma vist mängisin valesti, loodan et õppin sellest midagi.See ei tähenda nüüd, et ma nüüd jään gi seda levelit mängima, vaid seda et kui päev läks hästi siis osa võidetud rahast tuleb proovid mängita midagi suuremat.
Bankroll 33.11

PokerStars Game #29885609281: Tournament #175348501, $4.00+$0.40 Hold'em No Limit - Level X (300/600) - 2009/06/29 0:11:47 EET [2009/06/28 17:11:47 ET]
Table '175348501 9' 9-max Seat #6 is the button
Seat 1: squintster (64990 in chips)
Seat 4: edmunda (12504 in chips)
Seat 6: KerrBearr (10097 in chips)
Seat 7: vn1979 (21932 in chips)
Seat 8: werderarsch (2725 in chips)
Seat 9: Rugu (26979 in chips)
squintster: posts the ante 50
edmunda: posts the ante 50
KerrBearr: posts the ante 50
vn1979: posts the ante 50
werderarsch: posts the ante 50
Rugu: posts the ante 50
vn1979: posts small blind 300
werderarsch: posts big blind 600
*** HOLE CARDS ***
Dealt to vn1979 [Qc Qd]
Rugu: calls 600
squintster: folds
edmunda: folds
KerrBearr: folds
vn1979: raises 2400 to 3000
werderarsch: folds
Rugu: calls 2400
*** FLOP *** [9d 8h 5c]
vn1979: bets 4200
Rugu: calls 4200
*** TURN *** [9d 8h 5c] [7h]
vn1979: bets 14682 and is all-in
Rugu: calls 14682
*** RIVER *** [9d 8h 5c 7h] [Ts]
*** SHOW DOWN ***
vn1979: shows [Qc Qd] (a pair of Queens)
Rugu: shows [Tc Jc] (a straight, Seven to Jack)
Rugu collected 44664 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot 44664 | Rake 0
Board [9d 8h 5c 7h Ts]
Seat 1: squintster folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: edmunda folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: KerrBearr (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: vn1979 (small blind) showed [Qc Qd] and lost with a pair of Queens
Seat 8: werderarsch (big blind) folded before Flop
Seat 9: Rugu showed [Tc Jc] and won (44664) with a straight, Seven to Jack

Kõigite turniiride graafik alates 26.06.09
http://cs4151.vkontakte.ru/u13695912/93198543/x_40f3ecde.jpg