PDA

View Full Version : UNREAL



Svenza
21.05.09, 02:09
Jätke see topic puutumata.
Siia tuleb kunagi midagi jubedat! For real. ****, isegi mina, kes ma olen enda arust palju näinud, nägin sellist asja esimest korda. Palun ärge siia keegi midagi kribage , enne kui ma pean vajalikuks siin jätkata. Fuck sakes, praegu on süda paha... ja kui kunagi meenutama veel hakkan... on veel sitem.
UNREAL !

Svenza
21.05.09, 16:51
Nii, lugu järgmine.
Sebisin 2 nädalat tagasi mingi daami maha Club Tallinnast. Teine kord viisin välja ja tõmbasin läbi. Standard.
No ja eile läksime Atlanti... Õhtul saime kesklinnas kokku ja läksime pubisse soojendusdrinke tegema. Ta oli enne seda juba ühe pudeli veini ära joonud. Tegime õlled ja siis Atlanti. Enne südaööd kõik joogid -50%. Rebisin 2 Long Islandit, need paaki, siis shot ja rumm koolaga. Tädi lõhkus tantsu posti ümber ja võitis auhinna 300 EEkise kinkekaardi. OK, siis ütles et käib peldikus ära... Imestasin isegi et kümneks minutiks ära jäi. Tuleb tagasi lõbusam kui kunagi varem, OK laseme tantsu edasi. Vaatan, äkki hakkab kahte naisterahvast sebima kes tantsisisd omavahel. Vaatan WTF??? Siis kukkus omal põlved lõhki ja siis persetpidi mingi liga sisse. No ja siis lasi mingil suvalisel tondil veel õlle osta. Vaatan, teema kusine, hui aru saan mis toimub. Peksis segast juba täiega... Järgmine laks jooksis eemale, läksin järgi ja kukkus. Küsin, kõik korras? see ägiseb vastu et jajah. Läksin tõin t akoti ära, eit kukkus täiega maha. Turva järgi ja kahekesi lohistasime taksosse. Hui teadsin kus elab ju... Puiestee tänaval... pilti tädi ette ei võta , kukkus magama tagaistmel. Puiestee tänaval on ainult 114 maja umbes täpselt. Türi, viisin enda juurde... ega ma ka kaine polnud, taksosse tirimine väsitas ära juba. Kuidagi lohistasin ta koridori, järgmine etapp 3ndale korrusele vaja saada. Tädi napilt hingas, magas täiega, karku alla ei võtnud. Mingi poole kolme ajal lohistasin ja pool tundi võttis aega (55kg-60 kg kaaluv tütarlaps). Ühe sõnaga see mis te sõjafilmidest näete kuidas üks vend viskab teise 100 kilose müraka omale õla peale ja jookseb pool kilomeetrit helikopterini on fake. Iga poole korruse peal ägisesin 5 minutit ja see norises täiega. Ok, läbi raskuste jõudsin enda poole, kiskusin tal saapad jalast ära ja läksin kusele. Tulen tagasi, see vahutab täiega, koriseb selili maas, teeb suremisliigutusi. Täiesti ******, mul täispaanika, keerasin ta külili, mõnusalt hakkas verd ja lima välja ropsima. Mul oli elu saps sees, nagu "Pulp fictionis" kui Travolta tirib seda üledoosi saanud Miat . Dont you fucking die on me. Jube adrekas oli, **** oleks pidand 112 helistama ja lihtsalt kiirabi ja kaineri kutsuma. No vaatasin et hingab, lohistasin ta teise tuppa, jätsin külje peale ja jäi hingama ikka. No ja mis välja tuli, ta 8 (KAHEKSA) viinashotti lasnud üksinda, sel ajal kui ta peldikus käis. Türi, ei tohi eestlastele odavat alksi anda. ISe 20 aastane... Perse, ma enam alla 25 aastasi üldse. Noortel sarved maha jooksmata, tänapäeval ikka hullud. Hommikul kurtis et ülisitt olla ja räme pohmakas. Alguses ma kartsin et keegi pani midagi joogi sisse, aga kui kuulisn et 8 shotti järjest pluss kõik eelnev alko, siis arusaadav.
AGA OK, õppetund, teinekord kohe kiirabi kutsuda ja ise rahuliku südamega koju.

rohelinekonn
21.05.09, 16:55
HAH HAH HAHAHAHHA HAHAHHAHAHAAH HAHAH HAA AA

TÄITSA NAEL KUS MA PRAEGU SAIN ALLES KÕHT KÕVERAS NAERDA, TARTUS JUHTUB IKKA SELLIST HUUMORIT ALATI ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

mihkel88
21.05.09, 17:02
ir w... mul suht sarnane asi juhtus sügisel

Rage
21.05.09, 17:06
jap.. alla 25 on ikka veel täitsa latsekesed:-) eriti kui käristad lambist välja teha.. siis tasuta alkoholi mahub neisse lademetes..



Ühe sõnaga see mis te sõjafilmidest näete kuidas üks vend viskab teise 100 kilose müraka omale õla peale ja jookseb pool kilomeetrit helikopterini on fake. Iga poole korruse peal ägisesin 5 minutit ja see norises täiega.

tra hullult naersin.. jep tõsi.. ma vean ka oma tibinat siledal maal miski mõned kümned meetrid.. ja kops tahab juba välja hüpata jne...

hotcocacola
21.05.09, 17:13
ROHVEL ;D

kusjuures ma juba peale teist lauset mõtlesin (mõeldes pealkirjale ja esimesele postitusele), et sa said mingi neiuga tuttavaks ning hommikuks oli ta läinud koos su telefoni, rahakoti ja teiste väärt esemetega :D, aga no kurat, hoopis midagi muud :D



aga svensa, olgem ausad, sa päästsid arvatavasti selle neiu elu ;), kui ta oleks kuhugi faken jäänud, oleks ta arvatavasti juba raadi kalmistul

hotcocacola
21.05.09, 17:17
oot a mis hommikul sai, kui ta ülesse ärkas ;D
räägi nüüd jutt iusti lõpuni, ära lõpeta kulminatsiooniga ;D

alaska
21.05.09, 17:19
Svenza ärkas tund aega varem ja peitis kogu alko ära. ;D

Svenza
21.05.09, 17:37
Jalaga perse ja peksin välja. Ennem rääkisin ikka ilusti ära, mida ta tegi seal. Ta sai ise ka suht-koht aru, et päästsin ta elu. Oleks jah mingid tondid ta ära lohistand kusagile parki põõsastesse, oleks vähe kurvem lugu olnud. Ütles veel mulle : Sa vist minuga enam välja ei taha tulla :D :D :D Ütlesin jah, et unusta mu number ära ja tõesti enam näha ei taha.

bounce
21.05.09, 17:52
tbh ei oska sellise jutu peale nutta ega naerda :)

Cash87
21.05.09, 18:01
Elupäästja oled niiet peaksid uhke enda üle olema :P
Aga lugu suht jõhker ma kohe ei teadnud kas naerda või ehmuda et päris tõsine asi ikka võis olla mina oleks kohe 112 helistand :D pole vaja sellist värki et hommikuks laip põrandal :D.
Sellist asja ei tea kunagi pärast äkki mutt võttis peldikus nats pulbrit ja suurelt segas alkoga sealt ka igasugu jama niiet jah järgmine kord kindlalt 112 kohe :D

RudiTurbo
21.05.09, 18:01
Unreal on see , kuda keegi ei julenud siia midagi kirjutada enne kui Svenza loo ära kirjutas :D

Cash87
21.05.09, 18:02
See ka mul oli kindel mõte, et mis saax kui kirjutaks :D

virx747
21.05.09, 18:02
See ei ole unreal, see on paraku REAL: pildike elust.

ranka
21.05.09, 18:19
Ma mõtlesin, et käis peldikus herot panema ja, et siis koju viies avastasid süstlad talt kotist ning nüüd värisesid, et äkki said mõned head haigused.

Joppas, et nii läks :)

ranka
21.05.09, 18:20
Jalaga perse ja peksin välja. Ennem rääkisin ikka ilusti ära, mida ta tegi seal. Ta sai ise ka suht-koht aru, et päästsin ta elu. Oleks jah mingid tondid ta ära lohistand kusagile parki põõsastesse, oleks vähe kurvem lugu olnud. Ütles veel mulle : Sa vist minuga enam välja ei taha tulla :D :D :D Ütlesin jah, et unusta mu number ära ja tõesti enam näha ei taha.


Täiendusi - missuguse jalaga?

hotcocacola
21.05.09, 18:23
keskmise imo

andu_andu
21.05.09, 18:23
OPPPAA

Rigged
21.05.09, 19:02
Algust lugedes, mõtlesin, no kurat mis pauk siit tuleb, aga lõpp oli õnneks vähe kergem:D 20 aastane, võiks nagu juba teada oma piire iseenesest.

Suht jõhker ikka. :o

masterpuppet
21.05.09, 19:12
Esimene kindel mõte oli, et tsikil nina alt pulbrine, kui seda juttu lugesin.

Uniquest
21.05.09, 19:16
Siit saab alguse pokkerimaailma ilusaim armastuslugu. :)

:heart:

rohelinekonn
21.05.09, 19:33
Esimene kindel mõte oli, et tsikil nina alt pulbrine, kui seda juttu lugesin.


mina kah mõtlesin et ikka vana hea koka või miskit mängus

BuildUp
21.05.09, 19:36
Tegijatel juhtub. ;D

vennike
21.05.09, 19:55
suht standard. mul kunagi üks "date" tõmbas ennast nii mällerisse, et lasi täis ennast :D juukseid on ikka korduvalt hoitud.

EDIT: ega ma ei oska ju normaalselt juua ka. mingi 12 erinevat shotti ja drinki õhtu jooksul on pigem standard kui midagi erakordset.

xsakix
21.05.09, 22:44
unrealide unreal --- ma leits obv, sain tead et yks hea sõber railib ka seda foorumit, mul wtf .. tyybil kasutaja juba olnd teab kui kaua ja poste pole teind .. nyyd esimene ...

tra svenza jutt ja ta blogid on ikka nuts :D postita tihedamini .. vat siuke elu on alles tulp :D

EGERT
21.05.09, 23:03
Kuradi **** raisk, oleks võind tänulikkusest siis vähemalt tühjaks imeda, aga ei!

aga Tartu ju, standard :)

xsakix
21.05.09, 23:06
leits again olen ... noorte naistega on raske .. ma sain endale raske variandi turja peale .. patrickule olen muljetand, rankale ka .. terve foorumi ees vast ei hakka hullama .. mida noorem seda hullem, armastus löööb p2he ja enam aru ei anna nad endale ... jeez :S


btw svenza .. milall kasinni omahat m2ngima kutsud again :D? sinuga saab funni v2hemalt :D

rohelinekonn
21.05.09, 23:13
täiesti nõustun sellega et noorete naistega on raske :D
Mis järgmiseks UNREAL topic kus kõik hakkavad oma vähe teistsugustest seiklustest rääkima :D

Ghost0
21.05.09, 23:18
Mis järgmiseks UNREAL topic kus kõik hakkavad oma vähe teistsugustest seiklustest rääkima :D

Ei, eraldi alafoorum nagu bbv4life 2+2s on :D

Svenza
21.05.09, 23:24
Einoh, halllooooo.
Elus peab vürtsi olema, kasvõi selliseid juhtumeid. Hea et niigi lõppes. Hommikul laip enda korterist avastada oleks ikka valus šokk. Aga liigne alkohol on ikka kurjast jah. Mina hoian nüüd klubidest tükiks ajaks eemale. Lähen parem raamatukokku ja rebin mingi nohiku maha. Kindel laks vähemalt :)

Ghost0
21.05.09, 23:32
Lähen parem raamatukokku ja rebin mingi nohiku maha. Kindel laks vähemalt :)

Haha :D ...kuidas sa raamatukogus naistelt jalgu alt niidad, õpeta mind ka, palun :D

Svenza
21.05.09, 23:37
Ma arvan, et ma saaks isegi nunnakloostris keppi.
Ei ole naisi kes EI ütlevad. On mehed kes ei oska küsida!

xsakix
21.05.09, 23:48
on naisi kellel pole ***** :)

antnx
21.05.09, 23:49
Svenza ära jama nohikutega. Nohitseb sulle vastu aga voodis on tiiger/lõvi. Kepib sind surnuks pärast, mis siis. Aasdjadpusajaks foorumisse ei saaks kah bad beati postitada et ta sind surnuks keppis

pkmarek
22.05.09, 00:07
bad beat ;D

vennike
22.05.09, 00:20
Svenza ära jama nohikutega. Nohitseb sulle vastu aga voodis on tiiger/lõvi. Kepib sind surnuks pärast, mis siis. Aasdjadpusajaks foorumisse ei saaks kah bad beati postitada et ta sind surnuks keppis


see on juba vana tõde ja korduvalt tõestatud :D:D

taipupole
22.05.09, 08:40
For real. ****, isegi mina, kes ma olen enda arust palju näinud, nägin sellist asja esimest korda. Fuck sakes, praegu on süda paha... ja kui kunagi meenutama veel hakkan... on veel sitem.
UNREAL !

Ja mina lihtsa poisina arvasin, et Svenza ostis kuskilt kraabitud raha eest peegli.

Skyline
22.05.09, 09:21
Kui ta nii kastis oli, siis hea et ta üldse hommikul mäletas neid shotte.

EGERT
24.05.09, 23:35
Ja mina lihtsa poisina arvasin, et Svenza ostis kuskilt kraabitud raha eest peegli.

:heart:

Svenza
24.09.11, 11:50
Bump!
Pohmaka ja tildiravi :D
2 postitus

hotcocacola
24.09.11, 14:46
:DÖ::D kullafond