PDA

View Full Version : Kaughasartmängu blokeering



Dracul
23.10.15, 17:23
Lp. PokkeriProd kommuuni liikmed :),

Kas Te palun seletaksite täielikule võhikule, kuidas sellest domeeni blokeeringust mööda saaks?

Mrt1989
23.10.15, 18:11
Ei soovitaks väga depoda saitidele , millel puudub litsents Eestiga.

Dracul
24.10.15, 09:58
Selge, aitäh! Millist Online kasiinot, millel Eestis ka litsents on, kasutada soovitaksite?

Proovisin OlyBet'i, aga see eriti uimane ning PokerStars' is ainult play money :S.

Rigged
24.10.15, 10:59
Starsis ei ole ainult play money.

donkihott
24.10.15, 14:41
PokerStars' is ainult play money :S.

Tõmba ikka pokerstars.ee, mitte .net

ROTT RUUDI
26.10.15, 19:47
palju depod teeme 1vs1, ma eile alustasin

VisaHing
26.10.15, 20:20
palju depod teeme 1vs1, ma eile alustasin

Ära lange selle venna lõksu. Mind rääkis samamoodi ära, et eile alles alustas, tegelt tuli välja et vend on aastaid juba NL5 mänginud ning julmalt miinuses. Hiljem kui kogu oma bankrolli sulle maha mänginud ning võlgugi veel, tuleb jutuga et võib seksteenuste eest võlad tasuda. Siit ka tegelt tema päris eesmärk, sulle püksi jõuda.

Kakahirmutis
26.10.15, 20:44
Sattusin ka selle petturiga kokku,kunagi balti jaamas tuli et mängime nl2 et tal rongi raha vaja ,muidugi rongi peale pärast ei läinud

KaldaPoiss
26.10.15, 20:49
Ära lange selle venna lõksu. Mind rääkis samamoodi ära, et eile alles alustas, tegelt tuli välja et vend on aastaid juba NL5 mänginud ning julmalt miinuses. Hiljem kui kogu oma bankrolli sulle maha mänginud ning võlgugi veel, tuleb jutuga et võib seksteenuste eest võlad tasuda. Siit ka tegelt tema päris eesmärk, sulle püksi jõuda.
http://i.giphy.com/O5NyCibf93upy.gif

lambitont
26.10.15, 22:04
Ära lange selle venna lõksu. Mind rääkis samamoodi ära, et eile alles alustas, tegelt tuli välja et vend on aastaid juba NL5 mänginud ning julmalt miinuses. Hiljem kui kogu oma bankrolli sulle maha mänginud ning võlgugi veel, tuleb jutuga et võib seksteenuste eest võlad tasuda. Siit ka tegelt tema päris eesmärk, sulle püksi jõuda.

dayum

ROTT RUUDI
27.10.15, 07:20
On vaja laterdada koguaeg visa? See mis meil sinuga oli on ammu möödas nqnii, ma ei saa aru mida sa üritad, rikud pidevalt mu suhteid jne.