PDA

View Full Version : Huvitav bubble olukord



kivisaba
21.05.09, 14:31
5 esimest saavad porche turkale ja 6. siis 1k fpp-sid
Sit out poisil 77k
mõlemad stackid mis minust väiksemad suht idioodid
mis teete ?
http://img38.imageshack.us/img38/1715/huvitavbubble.jpg

Maheaatom
21.05.09, 14:40
Re-raise 15K, sinu stack ei ole minu arust veel piisavalt suur et hakata kabetama.

pikk28
21.05.09, 14:43
no krt ma ei suuda isegi sellises situatsioonis kunne küll foldima hakata, eriti veel 38/23 venna vastu.
paneks raisi 15k peale

edit : mhh atomicuga isegi suutsime sama raisi punktipealt välja mõelda :)

hotcocacola
21.05.09, 14:45
jap 13-16k kanti, kanti ja asi klaar :)

ise regasin täna porche turbokale ära (H), jeeeeeeee, cayman, here i come

RudiTurbo
21.05.09, 16:22
Ise olin samas olukorras liider, ma tõstsin any twoga ja cbettisin any twoga, reraisesin any twoga :D
Kui Sa Tal floppi näha ei lase, siis on kõik korras, Sinuga all ini minek võtaks Talt ligi kolmandiku stacki ära ning Tal pole mõtet jamada, kui Ta saab 2 korda blinde fuukides need hetkel mängusolevad 4800 tagasi.

Kui Tal peaxki mingi AA olema või teeb nüüd AK'ga suckouti vms, no siis on lihtsalt unreal ja pole midagi teha ;D

ranka
21.05.09, 16:28
Poisid, olete ikka tõsised vä? 6 alles, 5 saavad pileti, dongid suht shortied, meil normaalselt hea stäkk, et rahadesse tiksuda ning 1 sit out. Me ei ole siin, et turka võita, me oleme siin, et pilet saada.

Easiest fold evar.

EDIT: ja ma shoveks, kui tahaks gammelda.

EDIT2: ma vist foldiks ässad ka.

EDIT3: ja see pole easiest fold :P

ment52
21.05.09, 16:48
Tundub vähe vara piletisse foldimiseks, shove.

pikk28
21.05.09, 16:48
krt blindid on 800 ja 1600 ning mingi agro, kes pidevalt varastab, selle raisi peale foldime kunnid???
ei saa poindile pihta
isegi satika bubbles ei saa praegu veel foldida. ma saan aru kui blindid oleks suured....
tra ma lõpetan pokerdamise

vonkartoffel
21.05.09, 16:54
Kui paha oleks seal callida ja flop võtta?

ranka
21.05.09, 16:56
krt blindid on 800 ja 1600 ning mingi agro, kes pidevalt varastab, selle raisi peale foldime kunnid???
ei saa poindile pihta
isegi satika bubbles ei saa praegu veel foldida. ma saan aru kui blindid oleks suured....
tra ma lõpetan pokerdamise



Vastupidi ju. Kui blaindid on suured ja 1 vana igast asendist varastab, siis meil ei ole aega oodata ja me peaksime minema all-in, et stäkk võimalikult kiirelt üles saada. Kui blaindid on väikesed, siis näeme veel väga palju käsi ja anname nii võimaluse teistele teha saatuslikke vigasid. Peale selle on lauas 2 donki, kes tahavad näha liiga tihti floppi.

Ja kui dongid on ka nüüd väga tightid, siis saame ise varastada, kui võimalus avaneb. Kui ühtegi võimalust ei avane, siis sureb 1 donk meist kiiremini ära, kui meie ise, sest ta stäkk on meie omast väiksem.

PS! Igasugune väike 3bet on siin raha põletamine ja arvaks, et all-in on kõige õigem variant, kui tahame seda kätt mängida, sest me ei taha mitt mingil juhul näha floppi, me tahame selle käe võita nüüd ja kohe! Olgu kasvõi vastasel meil A2 või 22, sest meie KK ei ole surematu.

pikk28
21.05.09, 16:57
miks panna end raskesse olukorda, las vastane higistab
see oli vastus kartulile :)

pikk28
21.05.09, 16:59
Vastupidi ju. Kui blaindid on suured ja 1 vana igast asendist varastab, siis meil ei ole aega oodata ja me peaksime minema all-in, et stäkk võimalikult kiirelt üles saada. Kui blaindid on väikesed, siis näeme veel väga palju käsi ja anname nii võimaluse teistele teha saatuslikke vigasid. Peale selle on lauas 2 donki, kes tahavad näha liiga tihti floppi.

Ja kui dongid on ka nüüd väga tightid, siis saame ise varastada, kui võimalus avaneb. Kui ühtegi võimalust ei avane, siis sureb 1 donk meist kiiremini ära, kui meie ise, sest ta stäkk on meie omast väiksem.

PS! Igasugune väike 3bet on siin raha põletamine ja arvaks, et all-in on kõige õigem variant, kui tahame seda kätt mängida, sest me ei taha mitt mingil juhul näha floppi, me tahame selle käe võita nüüd ja kohe! Olgu kasvõi vastasel meil A2 või 22, sest meie KK ei ole surematu.



seda nüüd küll, kuid kunne ma siin ikkagi mucki ei viskaks. pigem panen korraliku 3-betti või siis tõesti shoven mis on lihtsaim variant

vonkartoffel
21.05.09, 17:14
Ma ei saa 3betile siin mitte kuidagi pihta. Isegi tavaturniiris shoveks või flatiks siin. 3betida 50 protsenti omaˇstackist sisse mitte lihtsalt ei näe gay välja vaid ka jah kohe väga näeb gay välja ;D

vaenekala
21.05.09, 19:09
kui yldse seda kätt mängida siiis ALLIN!!!

muruntau
21.05.09, 19:17
Flat on väga halb. See paneb keerulisse olukorda flopil kui on maas äss või mingisugune tõmme. Sest ta tõstmisrange on tõenäoliselt ässad ja connectorid. Ja mingit keerulist olukorda pole siin kindlasti vaja. Vaja on ennast lihtsate võtetega suuremaks stäkiks ajada. Kartoffel, sellepärast seda olukorda nimetataksegi Push/Fold olukorraks. Uuri seda asja veidi ;)

Siin mina näen küll ainult ühte endast väiksemat stäkki, nii et 3bet või shove on ainuõiged, ise teeks 3beti vist kaks kolmandikku ajast ja shove ühe kolmandiku. Shove võib panna vastast sind AK/AQ peale panema ja ta võib 88-QQ callida sind, mis oleks vabalt risk, mida ma olen valmis siin võtma.

vaenekala
21.05.09, 19:22
3betil ei näe ma erilist mõtet, sest ta callib raudselt ja kui maha tuleb tõesti äss siis oleks mäda majas ja pead tõenäoliselt põõsasse hyppama.
Kui oleks triobetis mäng siis rahulikult mingi 3bet, sest set on tulemas, kuna trio flopist ei puudu kunagi kunn, sng ranking liiga ajal panin tähele seda ;) nali-naljaks kuski kaljaks.

Cash87
21.05.09, 23:25
Kunne mucki ei laseks üheski bubbles ja siit kohe All-in

kivisaba
22.05.09, 13:13
timeout foldisin selle käe, sest timebanki polnud
arvatavasti oli õige fold tagantjärgi mõeldes sest big stack väga ei abusenud ja väiksemad olid ikka väga dongid
sellises olukorras suudan ilma lehtedetta ka stacki hoida ja o ma turna eluga siis gämmelda on minu jaoks liig

metsnik
22.05.09, 14:00
Ise oleks ilmselt allin läinud. Seda puhtalt selle tõttu, et teised shordid ei ole piisavalt shordid ja igati võimalik, et ikkagi on tarvis potte maha võtta, et rahasse jõuda. 15K peale ei paneks, siis juba allin, et UTG näiteks any acega ära ajada, sest praegu käib ikkagi bubble mäng edasi ning võidelda tuleb 2 üsna sarnase stacki vastu. Ranka jutust saan aru, kuid arvan samuti, et selleks on veel liiga vara (õigupoolest on oma stack selleks liiga väike).

RudiTurbo
22.05.09, 15:14
Jah, liiga väike oleme, et siin praegu nuts ära foldida ning hiljem kahetseda seda ja mingi rääbis sisse lükata, selleks ajaks on sellel monsteril nii suur stack ka, et siis pole meil enam ühegi kaardi vastu fold equityt. Ning see üx tüüp, kes on sit out, sellel on 77k, Ta läx korra kohvi jooma ja läks vaatama, kus Ta Porsche jaoks load ära teha saaks, tüüp on varsti tagasi ja siis oleme 2nd shortest ning viie orbiti pärast oleme juba M5 ning nutame :)

metsnik
22.05.09, 15:31
Jep, see 77K väga tõenäoliselt lõpuni end ei foldi. Ja kui foldikski, siis väga võimalik, et enne läheb actioniks.

pikk28
22.05.09, 15:58
nii ranka siis üksi foldiks ning ülejäänud 3-betiks suurelt või all in.

lenC
22.05.09, 16:02
teeks paar kiiremat diskoliigutust ja lükkaks nupud sisse

Oliverk
22.05.09, 16:10
Raise AI, Flop A, kill monitor and mouse.

Cash87
22.05.09, 16:32
Aga mis sai siis peale foldi? said ikka pileti? tasus ära sest kui jah siis teema lukku vahet pole mis tegi peasi, et pileti sai :P

metsnik
22.05.09, 16:33
Las tuleb AA vs KK parem satika, mitte Porsche turna bubbles :D

kivisaba
23.05.09, 13:39
Aga mis sai siis peale foldi? said ikka pileti? tasus ära sest kui jah siis teema lukku vahet pole mis tegi peasi, et pileti sai :P

rahulikult raisesin iga kord kui UTg olin ja varsti oli ühel fishil 14k järgi ja ma callisin ta ära oma 40k stacki ja AK-ga
näitas A9 ja oligi bubble läbi

metsnik
23.05.09, 19:17
omapärane strateegia, aga noh, ma olen fish ka

kivisaba
23.05.09, 21:10
omapärane strateegia, aga noh, ma olen fish ka

UTg-lt sest siis on sit out big blindis