PDA

View Full Version : MIKOGO



alaska
21.05.09, 18:54
selline küsimus, mikogoga ühtepidi toimib kõik ilusasti, pilt normis ja delayd ei ole, aga kui teistpidi meeting teha, siis on pooled pikslid puudu ja pilt muutub iga 4 sekundi tagant alles. Kas probleem puhtalt selles, et üks arvuti on jube tigu?

Tigrano
21.05.09, 21:16
selline küsimus, mikogoga ühtepidi toimib kõik ilusasti, pilt normis ja delayd ei ole, aga kui teistpidi meeting teha, siis on pooled pikslid puudu ja pilt muutub iga 4 sekundi tagant alles. Kas probleem puhtalt selles, et üks arvuti on jube tigu?


Arvatavasti küll, sest mikogo pildi edastamine peaks ju ressursi oma jagu võtma.

ranka
21.05.09, 22:06
Probleem üles - ja allalaadimis kiirustest ei või tuleneda?

alaska
21.05.09, 22:28
Allalaadimiskiirus peaks alati suurem olema, kui üles, aga minu juust arvuti sureb just ära, kui ma teise mehe desktoppi alla laadin, samas minu uploaditud pilt on teisel mehel täiesti puhtalt ees. Ma uurin seda asja natuke ja annan teada. Esialgne kahtlus, et ikkagi minu arvuti on liiga aeglane ja pilt hangub, kuna minu arvuti protsessor ei jõua järele.

vapsik
21.05.09, 22:37
Allalaadimiskiirus peaks alati suurem olema, kui üles, aga minu juust arvuti sureb just ära, kui ma teise mehe desktoppi alla laadin, samas minu uploaditud pilt on teisel mehel täiesti puhtalt ees. Ma uurin seda asja natuke ja annan teada. Esialgne kahtlus, et ikkagi minu arvuti on liiga aeglane ja pilt hangub, kuna minu arvuti protsessor ei jõua järele.


Endal oli sama probleem.

Ise kasutan sellist enam-vähem läpakat.

alaska
13.06.09, 12:54
Veits kiirem arvuti nüüd, probleemid lahenesid iseenesest.

-andres-
13.06.09, 13:00
Kuigi probleem lahenenud, siis asi ikkagi interneti ülesse- ja allalaadimiskiiruses. Teisisõnu, kui teine saab vaadata sinu desktopi probleemideta, siis sina sel ajal uploadid oma tegemistest pilti ja tema downloadib. Kui sina vaatad teise inimese sessi, siis tema peab uploadima ja sina downloadima.

Endal kodus täpselt selline lugu, et heal päeval saan ise vaadata, kuid uploadi KÕU puhul pmst ei eksisteerigi, seega teistele pildi edastamisest võin vaid unistada. Arvutist endast oleneb see vägagi vähe, sest kui arvuti suudab näidata veatult Media Playerist filmi ning samal ajal nt. Firefoxi lahti hoida, siis Mikogo protsessei kasutus on umbes samaväärne.

alaska
13.06.09, 13:18
Mul siiski on ka kõik need youtubed ja asjad korralikult tööle hakanud. Näiteks ühte estpatriku videot ma ei saanudki varem vaadata, hääl oli aga pilt vahetus iga 5 sek tagant ainult. Nüüd jookseb nagu miska.

flipmachine
27.01.10, 11:44
keegi seda KÕU-ga on proovinud? kas on lootust asi normaaselt jooksma saada?

mkva
27.01.10, 12:00
keegi seda KÕU-ga on proovinud? kas on lootust asi normaaselt jooksma saada?


KÕU ise on lootusetu asi :D

flipmachine
27.01.10, 21:25
KÕU ise on lootusetu asi :D
parem kui mittemidagi :P

lenC
27.01.10, 21:28
Mul siin püsiühendusega nii kehv upload, et mikogo lagib hullult(ise pilti näidates). Kõu on vanemate kodus ja pole julgenud proovidagi, niivõrd hopeless tundub.

flipmachine
28.01.10, 15:47
Mul siin püsiühendusega nii kehv upload, et mikogo lagib hullult(ise pilti näidates). Kõu on vanemate kodus ja pole julgenud proovidagi, niivõrd hopeless tundub.
olgu , siis vist ei ole mõtet närvirakke piinama hakata. Lootus oli, aga nüüd siis jätan selle praeguseks.

Tarmonator
29.01.10, 18:04
KÕU ei kannata naise vanemate juures isegi Skype'ga rääkimist

Owner85
02.02.10, 02:10
Ei hakka enda mikogo murega uut teemat tegema ja postitan oma mure siia,mis on järgmine! Üritan coachi mängu vaadata läbi mikago aga ta useb kahte kuvarit ja mängib mitte main kuvariga aga mikogo näitab ainult main kuvari pilti,et kas sul on ideid või teab keegi kuida saaks selle teise kuvari pilti jälgida?
Tänud ette!

Tigrano
02.02.10, 08:12
Ei hakka enda mikogo murega uut teemat tegema ja postitan oma mure siia,mis on järgmine! Üritan coachi mängu vaadata läbi mikago aga ta useb kahte kuvarit ja mängib mitte main kuvariga aga mikogo näitab ainult main kuvari pilti,et kas sul on ideid või teab keegi kuida saaks selle teise kuvari pilti jälgida?
Tänud ette!


Kasutage TeamViewer5 ja saad kahte monitori jälgida.

Owner85
02.02.10, 17:38
Suured tänud!