PDA

View Full Version : Winamax



Nylander
21.12.15, 11:10
Tere, küsimus selline, et kas winamaxis toimivad cashoudid ka skrilli jne ?

peokuningas
21.12.15, 11:22
Ei, ainult panka mu meelest

hotcocacola
21.12.15, 16:56
Depoda saab Skrilliga, aga väljamaksed AINULT panka.

gamblingFTW
17.02.16, 17:35
Depoda saab Skrilliga, aga väljamaksed AINULT panka.

Otse panka tähendab, et tuleb makse ka maksta?

hotcocacola
18.02.16, 21:38
Otse panka tähendab, et tuleb makse ka maksta?

Eip.
Winamaxi serverid asuvad EUs, seega kõik maksuvaba. Kuskil oli pikk arutelu sellekohta...

gamblingFTW
19.02.16, 09:12
Eip.
Winamaxi serverid asuvad EUs, seega kõik maksuvaba. Kuskil oli pikk arutelu sellekohta...

Ok, tnx

Ballahollic
21.11.16, 18:41
Kas winamaxi enam uusi kasutajaid teha ei saa? Ma ise lasen igapäevaselt seal aga sõber üritas depoda ja viskab siukse pasa ette?!

"You are currently connecting from an Estonian IP address.
It is not permitted to create a real money account from Estonia, however your play money account remains active."

Codecci
21.11.16, 18:53
Tundub nii jah.

Nylander
02.12.16, 09:45
Kas winamaxi enam uusi kasutajaid teha ei saa? Ma ise lasen igapäevaselt seal aga sõber üritas depoda ja viskab siukse pasa ette?!

"You are currently connecting from an Estonian IP address.
It is not permitted to create a real money account from Estonia, however your play money account remains active."

Odav alkohol pole vist enam ainuke asi miks läti piiri ääres hakatakse käima, winamaxi konto loomine siis järgmine laks . Though makes me wonder, kas need kes mängivad, ei muretse, et neil ka kraanid kinni keeratakse ?

privador
02.12.16, 11:32
Kuidas sa seal Lätis konto avad?avamisel kasutad ikka ju enda nime ja kodakondsust

Nylander
02.12.16, 13:22
Kuidas sa seal Lätis konto avad?avamisel kasutad ikka ju enda nime ja kodakondsust

IP no ? pole techgeek kahjuks. Tundus loogiline, et kui ma nüüd näiteks kuuks ajaks koliks lätti mingil põhjusel, siis saaks edukalt konto teha no matter mis kodakondsus. Sest nagu aru saan kui konto juba olemas, siis pole enam probleeme.

KillerDog
19.12.16, 18:41
"You are currently connecting from an Estonian IP address.
It is not permitted to create a real money account from Estonia, however your play money account remains active."

Sai ka yks päev winasse konto tehtud ja viskab sama pasa ette.Saatsin kirja ka neile,aga vastust pole tulnud.Ju nad ei taha siis kliente juurde,targad poisid seal:biggrin::biggrin:Edu neile.

Ballahollic
20.12.16, 12:01
Though makes me wonder, kas need kes mängivad, ei muretse, et neil ka kraanid kinni keeratakse ?

Mul pea kogu roll Winas kas pean muret tundma? Tean, et hrlohe Spini kunnid mängivad ka enamus suures osas Winas.

KillerDog
20.12.16, 19:23
Ei imesta kui mõnes riigis veel on sama jama, näiteks balti riikides ja vartsi yldse midagi hakkab toimuma ja seda mitte paremuse poole.
Vanad kunded,kes te saate depot teha,kas te ka raha välja saate võtta ? Äkki see kraan ka kinni pandud.
Ma ise ei julgeks seal raha kyll hoida,eriti veel siis,kui nad ei suuda põhjust öelda,miks see nii on.

Ballahollic
21.12.16, 16:17
Panin pool oma BR-ist withdrawima. Annan teada kui kohal :)

KillerDog
21.12.16, 17:49
Sain lõpuks oma kysimusele vastuse " This is due to the legislation related to online gaming" Nagu ma aru saan,siis on mingid õigusaktid,mis ei luba eestlastel mängida.Kui pole õigus mängida,siis peaks ka raha panka kandmine olema keelatud..Mis järgmiseks ? Pokerstars ?

KillerDog
21.12.16, 18:50
Kui tegevusluba pole,siis see juba tundub kahtlane,sest vanad kunded saavad depot teha,aga uued ei saa.Seega tunnistati luba kehtetuks mingi jama pärast.Pole äkki usalduväärne voi sai pättusega hakkama jne.
Ja kui teenuse kasutamine pole keelatud mängijale,siis peaks ka saama depot teha.
Nii saan mina asjast aru voi panen pange ?
Miks arvad,et pokerstarsis jamasid tekib,kui luba olemas ?

Ballahollic
26.12.16, 16:47
Ei tea minu cash out toimis perfektselt igatahes. 21 tegin ja 23-ndal oli pangakontol.

KillerDog
26.12.16, 16:58
Proovi depot teha,et kas viskab sama pasa ette.Kui ei viska,siis see jama ainult mõeldud uutele liitujatele,aga vanad kunded saavad ikka samamoodi edasi pelada,kuigi litsentsi pole :)

Codecci
26.12.16, 17:08
Täpselt nii ongi KillerDog.

Ballahollic
27.01.17, 19:06
https://www.upload.ee/image/6605797/bonus1.jpg

Siukse winrate-ga võiks koguaeg mängida :D

Ballahollic
05.09.17, 18:24
Kellelgi veel probleem winamaxi lobby avamisega? Mul ei ava neti lehte samuti..

Edit: lõpuks Emta plokkis selle lehe ka ära ja mul kaabliga neti puhul polnud DNS-i muutmisest abi. Läbi õhu tuleva netiga sain ligi.

KillerDog
20.10.18, 19:24
Oskab keegi öelda,kuidas uued saavad winas konto teha ja mängida ja rahadega arveldada ?

ranka
25.10.18, 14:00
Oskab keegi öelda,kuidas uued saavad winas konto teha ja mängida ja rahadega arveldada ?

Minu teada ei saagi.

Ballahollic
31.10.18, 11:34
Saavad ikka, peavad registreerima konto välisriigis näiteks kindlasti sobivad Soome või Prantsusmaa.