PDA

View Full Version : Triobeti 12K Guaranteed 6-max $35 rebuy turna



metsnik
22.05.09, 12:53
Kuigi turna aeg ei ole sobiv, siis pilk on peale jäänud Triobeti 1:30 algavale 12K shorthanded turnale, sisseost $35 ning esimene tund unlimited rebuys. Mängijaid reeglina alla 200 ning rahakohad on võrdlemisi motiveerivad, eriti kui peaks finaallauda jõudma.

Kuivõrd meeldib mulle shorthanded mäng rohkem kui fullring, siis tahaks õppida seda turnat hästi mängima. Paraku see aga ei õnnestu (paar korda proovinud). Ei teagi milles täpsemalt viga, cashgame ja läheb märksa paremini kui see. Kas kellelgi selle turnaga kogemust ja milline peaks olema strateegiavalik, et sellisel turnal edukas olla? Tõsi, tegemist on rebuy turniiriga, aga päris hullu $35 buyini juures tõmmata ka ei taha. Ega teisedki muidugi tee asju, mis toimub näiteks 2K guaranteed 6-maxis rebuy perioodil, kuid mõistagi ollakse loosemad kui näiteks NL200-400 cashgames.

Samas 6-max lauas lihtsalt istuda ja loota, et kaart tuleb justkui ka ei saa, blindid tapavad ju kiiremini. Samas olen täheldanud, et standardselt on kusagil 3-5 nime, mis nii turna lõpus kui rebuy perioodi lõpus suuremate stackide juures korduvad (turniir on igapäevane), seega peaks olema lootust variatsioonist üle olla küll.

Võib olla ma ei oskagi täpsemalt defineerida seda, mida ma õigupoolest küsida tahan. Äkki siis võib olla seda - kuidas mängiksite seda turniiri teie? Mis on sellise turniiriformaadi juures oluline?

muruntau
22.05.09, 14:12
Esiteks, ära vaata turnat tema auhinnarahade, vaid sisseostu ja enda bankrolli seisukohalt. Jutt käib minimaalselt $3-5k BR'ist. Jutt, et mulle auhind meeldib on umbes sama, kui et mulle WSOPi auhinnad meeldivad, võtaks noore pere laenu äkki? Suht nii see kõlab igatahes.

Kuidas seda hästi mängida, konkurentsivõimeliselt hästi mängida? Seal ikka on selle taseme proffe omajagu ja et seda mängu beatida peaks ikka madalamalt alustama. 35 taala rebuy on umbes nagu 100 taala turna. Kas sa Starsis beadiksid 100 taala turnasid? Cashiga võrreldes on see midagi NL200-400 taolist. Sa põhimõtteliselt küsid ühe küsimusega, kuidas saada 200NL võitvaks mängijaks. Kas see küsimus ei tundu sulle kuidagi... laialivalguv?

Igatahes, mina ei tea shorthanded mängust midagi. Tuhni 6maxi foorumis, otsi netist artikleid, telli raamatuid netist, vaata 2+2st teemakohaseid foorumeid jnejne.

EGERT
22.05.09, 14:57
Kulla seltsimees,

Tegemist on rebuy turnaga, seega peaksid olema valmis ka rebuysi laksama. Rebuy perioodi jooksul oleks üliloose ja katsuks stacki kiirelt üles saada. Allinide puhul kohe rebuy kehtima. Pärast perioodi lõppu nagu tavalist donkamenti mängiks ja strateegia oleks puhtalt stackist lähtuv (nagu ennemuiste).

obv on erinevaid lähenemisnurki rebuy turkse mängides, osad jälle on selle ribaitamise vastu ja katsuvad loose-agrosi algul ära kasutada. Mina pooldaks aga algul rohkem lahmimist, aga see eeldaks et sa ei saa arvestada vaid ühe buy-iniga.

metsnik
22.05.09, 15:52
Kaks vastust suhteliselt ootuspäraste vastustega peale seda kui olin juba oma postituse 2 korda läbi lugenud. Jah, BR teema on kindlasti üks olulisimaid. Kui on rebuy turna ja paneb kahtlema rebuy tegemine rahalisest perspektiivist, siis on asi paigast ära.

Sellegipoolest ei ole ma nõus sellega, et rebuy turniiri peakski lahmima. suures koguses rebuysid kasutama ja hullu panema, et lõpuks hittida ja endale korralik stäkk koguda 1-2 õnnestunud alliniga. Arvan endiselt, et mängima peab targalt ning edu võiks stabiilselt saavutada ka näiteks üldse rebuyta või siis addoniga. Ühesõnaga midagi sellist, küsimus siis strateegias, kuidas mängida. Aga ilmselt siis rebuy perioodil muid variante polegi. Tight või rebuytada.

muhkLionu
22.05.09, 15:58
Paar katset on väga vähe järelduste tegemiseks. Muruntau oskab kindlasti öelda, milline on võitva turna mängija õnnestumise protsent turniiridel. Ma arvan, et kui 20 korrast kolm-neli korda rahadesse tuled, on juba ok.

EGERT
22.05.09, 16:36
Ühesõnaga midagi sellist, küsimus siis strateegias, kuidas mängida. Aga ilmselt siis rebuy perioodil muid variante polegi. Tight või rebuytada.

JACKPOT!

mõlemal variandil omad plussid ja miinused, maitse asi.