PDA

View Full Version : Heads-Up Test video, NL25



PokerDevil
28.10.08, 19:53
Tegin Heads-Up video Pacific pokkeris ja see on 100% testiks.

Tahan teada kuidas kostub hääl, kuidas pilt, kvaliteet jne.

Ütlen veel ära, et selle venna tõmbasin tühjaks 3 kätt hiljem, kui mul nupul T8s, floppi 2 masti ja 8, läks all inni, ma callisin ja avas üllatuseks pocket kuued. Mõlemad abi ei saanud ning minema ta läks. :)

Link, kust videot vaadata: http://www.klamber.ee/pokervideos/PokerDevil/HUNL25/PDhunl25.wmv
Downloadida saab: http://www.klamber.ee/pokervideos/PokerDevil/HUNL25/PDhunl25.rar


Tulevikuplaanid:

*Teha õpetlikke videosi Heads-Upist erinevatel levelitel: NL25; NL50; NL100

Ootan siis tagasisidet eelnevalt küsitud asjade kohta ja kas tulevikuplaanidel on üldse mõtet. :)

alaska
28.10.08, 20:00
On ikka mõtet, seda HU on ikka jube raske raamatust õppida, videote järgi on veitsa lihtsam. Samuti on HU videosid kõige huvitavam jälgida, koguaeg on actionit. Jätka samas vaimus.

Tigrano
28.10.08, 20:17
Väga hea ootan huviga kunagi proovin ka HU rõhku panna, siis hea vaadata ;) Vaatan ära, siis annan tagasisidet.

Klamber®
28.10.08, 20:38
Sai ette tehtud informatiivne intro, parandatud natukene heli - niipalju kui võimalik oli, ning oluliselt kõvemaks kah keeratud.

hetkel olemas rar ja wmv, lisandub kohe kohe ka flash

http://www.klamber.ee/pokervideos/PokerDevil/HUNL25

PokerDevil
28.10.08, 21:36
Tänud klamber, panin lingid esimesse posti.

Ja hea, et idee uusi toota sobib.

Millalgi lükkan ka käiku :)

jrgn hell
29.10.08, 00:06
ma oleks ka kolme käega hu videote poolt, prague eii jõua vaadata, aga homme kindlasti

mano i mano

Tigrano
29.10.08, 00:11
Korra lasin video üles, alguses mõtlesin, et olen sveza video tõmmanud hääle järgi ;D Naine ka küsis kas vaatad seda nupud sisse videot jälle.

Kui aega saan vaatan põhjalikult. Kui saladus ei ole kaua (mitu kätt) Sul HU 1500$ projekt aega võttis.

marguzz22
29.10.08, 08:52
kus hu kohta lugeda saab? ma pole twoplustwos leidnud küll 1ki normaalset postitust.

PokerDevil
29.10.08, 10:36
Korra lasin video üles, alguses mõtlesin, et olen sveza video tõmmanud hääle järgi ;D Naine ka küsis kas vaatad seda nupud sisse videot jälle.

Kui aega saan vaatan põhjalikult. Kui saladus ei ole kaua (mitu kätt) Sul HU 1500$ projekt aega võttis.


Ei ole saladus aga, kui ma alustasin, siis mul puudus Pacificu Hand Grabber ja info puudub. Aga mis ma arvan on see, et 11k-13k(vb vähem) kätt võis minna. Alguses sain päris hästi vedama oma $15'ga NL25's, NL50's oli alguses paar tagasilööki aga lõpuks laabus.

ranka
29.10.08, 14:44
kus hu kohta lugeda saab? ma pole twoplustwos leidnud küll 1ki normaalset postitust.


HU on selline mäng, et selle kohta eriti midagi lugeda ei olegi, sest absoluutselt kõik on situatsiooni keskne! Isegi preflop mäng, et mis kaarde mängida ja kas raiseda või limpida. Mõne vastu on flopis bottom pair nuts, teise vastu tuleb isegi kahe paari foldida.

Aga 2p2 andis välja just Collin Moshman'i HU raamatu:
http://www.twoplustwostore.com/twoplustwo/IP.php?type=Category&ID=22&productID=285

antnx
29.10.08, 15:04
HU väga meeldiv vaadata. Ootaks veel videosid ja võib-olla isegi kõrgema limiidi mängu.

onuark
24.11.09, 00:05
Videot pole seal enam.

The requested URL /pokervideos/PokerDevil/HUNL25/PDhunl25.rar was not found on this server.

Soovitan muuta ka kodumaiste videode loetelu kui juhuslikult seda videot netti ei saa enam.

andu_andu
24.11.09, 00:16
PokerDevil tee parem HUSNG video

QKulgur
24.11.09, 00:58
video link ei tööta ???

PokerDevil
24.11.09, 02:04
PokerDevil tee parem HUSNG video


Täitsa mõeldav isegi. Mingi series äkki. Aga ei tea kas aega on võtta. :)

Lingi kohta ei oska öelda, peab klamber-i käest küsima.

Fortune
24.11.09, 11:56
Tegelt te võiks anduga koos teha nt mingi video, kus mõlemad kommenteerite nt ühte hu sit n god ja vb otsite mõned huvitavamad käed kust saab 2lt poolt nt asjale läheneda ja siis seletate neid. Siiamaani on ainult tehtud tavalisi ühe inimese session videod, nii et saaksite uue suuna avada ;)