PDA

View Full Version : micro limiit SNG



leho57
24.05.09, 23:07
Tervist,

Oskab keegi kommenteerida miks ma ei biidi 1€ sngsid? ei 1-2-3 ega 5 laua omasid. samuti mitte nii väikse buy-inniga turnasid

niipalju kui ma neid nüüd mängida olen proovinud - see on umbes 100 ringis. koosneb see mäng ainult kahest otsusest. preflop all-in või fold.

kui flopile jõuad siis oled või sees. seda juhtub harvem kui rea floppamine :D

kas see on micro-limiitidel tavaline või on siin mingi muu strateegia ka välja mõeldud. kusjuures all-in käed varieeruvad AA- K4o'ni
Mõtlesin, et see limiit oleks hea algus harjutamaks turnasid aga no mängust ei tule siin miskit välja :-\

alaska
24.05.09, 23:10
Nii see käibki. Otsi netist mõni õppevideo, tee selgeks endale käed, mida alg ja keskfaasis mängida ja uuri push/fold mode kohta. Vastaste tundmisel pole mingit tähtsust, multitablerid võid ju ära märkida ja kergemalt maha callida lõpus.

lenC
24.05.09, 23:11
Mida konkreetsem sa oled, seda paremaid vastuseid saad.

leho57
24.05.09, 23:15
nujah. ühel korral sain isegi teisele kohale :D aga see oli ka umbes 20 väga õnneliku riverdamise tulemusel.
kohutav

levis
24.05.09, 23:31
Vahel saab teha ka mõne teise lükke peale fold/all-in, aga reeglina kipuvad tõesti SnG-d fold/push all-in olema.
Peamine suurim viga mida tehakse on esimestel limiitidel liialt loose ja maniakaalne mäng.
Ja hiljem ei leita kah seda õiget balanssi, kas liialt lahmitakse või siis stiilis foldfoldfold.
Selle kuldse kesktee leidmine vajab tõesti pokkeri ABC tundmist ja oskust seda vastava olukorra järgi parajaks venitada. Venitamise hulka võiks kuuluda ka vastavas olukorras õige panustamise suuruse leidmine, see on väga tricky värk.
Teine asi on blindide varastamine SnG-del.. mõne formaadi puhul on tõesti mõtekas, aga tihti on see liialt kallis tegevus, et minna bet/fold peale. Pigem tuleb reeglina teha kamikaze varguseid, et kui vahele jääd, siis pead lootma õnnele.

Üritasin täna videot teha, aga masin hakkas hanguma kui oli 30 lauda, video rec + tiris veel stuffi ka. Ning teine viga, et nii kui rec vajutan, siis hakkan lollusi tegema... müstika :(

EGERT
25.05.09, 00:27
Kahjuks vist odavatel turkadel mängustiil vägapalju freerollidest ei erine. Esimestel limiitidel flipatakse ja pushitake, lootuses et callitakse maha, võidetakse ja saadakse stack varakult suureks. Kui välja kukud, siis oli odav turks enivei.

alaska
25.05.09, 16:49
Kui olen HU jäänud ühe vastasega 10 mehe sng(3.40$) ja blindide järgi võiks isegi veel raiseda ja floppi vaadata, kas on sellel mõtet või ikka allin lükata kui käsi on?

SamGold
25.05.09, 17:10
Millal võiks üldse öelda, et ma beadin mingit levelit? Näiteks 1 dollari sng-sid?

EGERT
25.05.09, 17:14
Kahjuks????

Um, nojah. Selles suhtes et tuleb nagu adapteeruda sellele, mitte kukalt kratsida kui kuulid lendavad ja mõelda, et mida *****. Kahjuks sellepärast, et tõsiselt võtvatel tüüpidel, kes õppida tahavad turkastrateegiaid jne, on raskem.

Potsataja
25.05.09, 17:56
Millal võiks üldse öelda, et ma beadin mingit levelit? Näiteks 1 dollari sng-sid?


1000+ SNGd ja 5%+ ROI ?

Romka
26.05.09, 16:07
No ma liikusin selle kuu alguses 0.25$ sng's -> 1$ 45-mehe omadesse ja 235 mänguga 110$ profitit teeninud ja ROI on 42. Enamus päevad ikkagi kasumiga lõppenud ja mingeid suuri miinuspäevi pole ette tulnud, ei leia küll, et neid vägra raske biitida oleks ja ma olen veel suht suur fish enda arust. ::)

marguzz22
26.05.09, 17:02
minu arust väga ebaselge loogika, et donke on kahjuks täis ei saa normaalset mängu mängida callitakse pasaga c-bette jne(cashis eriti). Esiteks fishid

1) pokkerit ei saa mängida vastavalt ühele stiilile, vaid tuleb mängida vastavalt vastasele. Kui donk sind koguaeg callib pasaga esmalt ava shampus ja siis oota kätt. Ei pea ju igast sitta c-bettima ja 3bete laksama, sest nii on nn. ABC strateegia. Mängige vastast. Kui donk callib, mängime ta vastu häid käsi. Kui donk on NIT siis abusime teda ja raisime igast crapiga. Ma ei tea te võite jumal teab mis fancyt strateegiat õppida, kuid kui ikka basic vastast mängida ei oska pole midagi teha

EGERT
26.05.09, 17:57
0.25$ sng's -> 1$ 45-mehe omadesse ja 235 käega 110$ profitit teeninud

um, siis arvestus ikka rohkem per sng ?

leho57
26.05.09, 19:26
eino vaat minu kogemus nendel 1€ turnadel on umbes selline:
esimesed levelid (kuni pausini) - põhimõtselt foldid... kui ikka TT+ kätte ei tule siis puht oddside pärast ei maksa kätt kaasa mängida (va big blindilt). nii kui nii lükkab keegi all-in ja siis on ainult lootus õnnele. tuleb äss floppi ja ongi minek (või T riverisse ja saad duubli ning tänad... ee... jumalat?)

nüüd kuni teise pausini mängid vastavalt stackile. kui oled eelnevalt hittinud siis saad muidugi lõdvemaks lasta end aga arvestama pead ikkagi, et 200/400 levelil veel varastada pole eriti mõtet kuna neid tohlakaid on küll kes koguaeg ära callivad. saad mingi Ax kaardiga shortstacke all-in suruda mõnuga aga kui juhtub, et su stack ületab napilt keskmise suuruse siis see varastamine ei ole eriti kasumlik, kuna callitakse nii palju ja üks vahelejäämine mittehittimise puhul läheb maksma sul väga palju.
kusjuures odavamatel sng'del ja ka nendel turnadel on rahadesse jõudes või mulli ajal väga lihtne varastada.. muul juhul unusta pigem ära

kui oled lõppu jõudnud siis kisub mäng mängitavaks. või vähemalt kui rahasse juba jõuad siis kaob lahmimine üldjuhul ära.

näiteks:
sul on A4o oled BB. 3 meest limpivad. sa checkid

flop: AJ8 rainbow.
tõstad... saad calli või raise J6o käest
checkid, saad ülijõhkra raise J6o käest.

cashis oleks easy fold sellised käed kus su top pair shit kickerile :D tehakse reraise aga ma mõtlengi, et kas see on mingi microstakes turna eripära või käibki nii, et igasuguse jama peale tõstetakse sind üle?

ega ma üldiselt turnat väga mängida ei oskagi - lives olen rahadesse tulnud küll, võitagi õnnestunud aga noh see võib ka puhas joppamine olla.

Romka
26.05.09, 20:58
um, siis arvestus ikka rohkem per sng ?

My bad jah, mõtlesin 235 mänguga :). Ja nii palju ka, et kui turbosi mängid siis proovi tavalisi ka, mina näiteks turbodes ei saa üldse hakkama, liiga kiired minu jaoks :D.

EGERT
26.05.09, 21:04
No sama siin. Turbo headsup meeldib mulle jällegi. Aga NLHE SNG'si mängin ma üliharva, pigem ikkagi 6max PLO või HU PLO.

leho57
27.05.09, 01:45
standard break even/kaotava mängija jutt


hea, et break even/kaotaja veel. vaat kui ainult kaotaja oleks :D
järelikult mingine arend on toimunud.

aga jah, saaks turnade otsa ka lahti oleks kohe teine asi.

Pahvak
03.06.09, 21:16
need turbo SNG'd on parajad kenolotod


Klassika: Move up where they respect your raises. Peaks töötama.

KeRRRt
09.06.09, 05:31
ise mängin ka neid unibetis.
5 mehelises sng's on pmst. esimesed käed ainult nutsi mängi, sest nad imevad end ise välja. pidevlat võid vaadata, et opa, pole ühtegi kätt mänginud ja juba HU.
aga kahjuks tegelen ka kenolotoga, ehk siis extream seat ja noo, seal ei ole mingeid selgitus sõnu. any A any K any pocket tuleb minna.
ja vabalt tuleb call 57s ja cräckib ära.
aga mis oleks mõistlik BR edasi liikuda, kui mängin 0.50+0.10 sng'si?

ja offtopic küsimus, et ega unibetis need vip pointsid ära ei kao?

Romka
09.06.09, 13:39
ja offtopic küsimus, et ega unibetis need vip pointsid ära ei kao?

Aastalõpus vist alles? Varem igatahes kindlalt mitte.

groams
15.06.09, 02:35
need turbo SNG'd on parajad kenolotod


Eem...wtf...kas see oli mõeldud kõigi turbo sngde või aind 1$ omade kohta??

Uniquest
15.06.09, 13:15
Eem...wtf...kas see oli mõeldud kõigi turbo sngde või aind 1$ omade kohta??

Kõik ikka, lõpeta nende mängimine ära parem, enne kui õnn otsa saab.

adam_q
16.06.09, 15:23
Miks peab turbo sng-sid pelama? Minu arust pakuvad kõik võrgud ka nö. tavalisi 10-12 min tagant tõusvate blindidega. Seal on aega käsi ka valida ikka. Pealegi, cashgamerid on ju harjunud mölutama ja käsi ootama, miks siis ei võiks sngsid mängida, kus blindid aeglaselt tõusevad?

levis
16.06.09, 15:37
Miks peab turbo sng-sid pelama? Minu arust pakuvad kõik võrgud ka nö. tavalisi 10-12 min tagant tõusvate blindidega. Seal on aega käsi ka valida ikka. Pealegi, cashgamerid on ju harjunud mölutama ja käsi ootama, miks siis ei võiks sngsid mängida, kus blindid aeglaselt tõusevad?

Sest hea mängija saab turbote peal üldjuhul parema hourly/rate kui tavaliste peal.
Aga miks, selle seletamine läheb pikaks... parem näiteks lugeda sealt:
http://www.pocketfives.com/poker-articles/should-you-play-turbo-or-regular-sngs-2425906
Kui mängida tugevate vastastega või kui sa ei ole väga hea mängija, siis võib juhtuda, et turbod ei ole parim valik. Aga see sõltub....

alaska
16.06.09, 15:40
Miks peab turbo sng-sid pelama? Minu arust pakuvad kõik võrgud ka nö. tavalisi 10-12 min tagant tõusvate blindidega. Seal on aega käsi ka valida ikka. Pealegi, cashgamerid on ju harjunud mölutama ja käsi ootama, miks siis ei võiks sngsid mängida, kus blindid aeglaselt tõusevad?


Ma sattusin ükskord regular speediga mängima, ise arvasin, et on turbo ja surusin SB pealt allin mingi 10 korda järjest. BB foldis kohusetundlikult, alles lõpus sain aru, et blindid ei tõusegi ja pole nii hullult suruda vaja.

SamGold
16.06.09, 16:19
Ma sattusin ükskord regular speediga mängima, ise arvasin, et on turbo ja surusin SB pealt allin mingi 10 korda järjest. BB foldis kohusetundlikult, alles lõpus sain aru, et blindid ei tõusegi ja pole nii hullult suruda vaja.


Kas selline mänguviis on turbodes isegi juba esimestel levelitel õige?

alaska
16.06.09, 16:26
Microdes ei juhtu sellist asja esimestel levelitel kunagi, et sa jääd BB-ga üksi potti. Seal on 4-5 callijat enna alati. Aga kui jääks, siis muidugi see õige ei ole, kuna sa riskid liiga palju, et võita vähe. Ma ei oska eriti SNg, aga mina olen pushinud siis, kui mul on alla 10bb järel.

Tarq666
16.06.09, 16:30
minu arust väga ebaselge loogika, et donke on kahjuks täis ei saa normaalset mängu mängida callitakse pasaga c-bette jne(cashis eriti). Esiteks fishid

1) pokkerit ei saa mängida vastavalt ühele stiilile, vaid tuleb mängida vastavalt vastasele. Kui donk sind koguaeg callib pasaga esmalt ava shampus ja siis oota kätt. Ei pea ju igast sitta c-bettima ja 3bete laksama, sest nii on nn. ABC strateegia. Mängige vastast. Kui donk callib, mängime ta vastu häid käsi. Kui donk on NIT siis abusime teda ja raisime igast crapiga. Ma ei tea te võite jumal teab mis fancyt strateegiat õppida, kuid kui ikka basic vastast mängida ei oska pole midagi teha


100% nõus

leho57
19.06.09, 16:57
mõnda aega nüüd 40 mehe mingit üliturbo sng'd mänginud ja tulemus on üllatavalt hea.
see üldse mingi kahtlane formaat. 888 chippi. 3 mintised blindid ja 8 meest per laud. oota oma üht kätt, saad duubli... ootad teist, saad ühe veel ja oledki rahas, siis läheb õnnemänguks.
või no eks ta koguaeg ole. see väikene stack ja kiired blindid toovad kaasa sellise seisu, et pidevalt on sul alla 5-6 BB ja 80% kätest on preflop all-in.
suht coinflip. ainuke valik mida sa tegema pead on leidma kõige õnnestunum kaart millega AI minna.
80 sendisest buy-in'st esikohaga ~11$

kokkuvõtteks ikka väga coinflip kuid sellega on ka see halb osa, et pikka aega neid mängides harjud sellise formaadi ja tempoga ära, siis normaalsesse turniiri või sng'sse maandud lahmid kuidagi liiga palju.