PDA

View Full Version : Miks mängida pokkerit?



Rahapada
26.05.09, 14:17
Miks mängida pokkerit? Mis motiveerib pokkerit mängima?

Rage
26.05.09, 14:20
chalenge... selles mõttes.. et võitmiseks pead sa teistest parem olema.. see tuleb vaeva ja õppimise ja nutikusega.. + see on fun ja meelelahutus ka.. a võrreldes muude mängudega... nt miskised quitar herod ja WOWid jms.. on sellest mingit kasu ka, ehk rahaline boonus.. + tegelt kui sa juba mingi aeg biidid mingit limiiti.. siis see oskus põmst mööda külgimaha ei jookse.. suudad tulevikus ka piisavalt kohaneda ja õppida, et uuesti vastavat limiiti biitida..

EGERT
26.05.09, 14:21
No eks mõne mehe puhul ikka see sotsiaalne aspekt - Saad mingi kaheoudise riverisse ja jälle põhjust foorumit külastada ja diskussiooni laskuda, miks donk oma herocalli ära teeb :heart:

marguzz22
26.05.09, 14:36
meeldib pokker ja motivatsioon on saada parimaks shorthanded mängijaks eestis 8)(ja jah ma saan selleks) ning muidugi ka lisaraha on ka hea kui teine palk kõrvalt tuleb peaaegu

runnar
26.05.09, 14:41
http://www.youtube.com/watch?v=rkRIbUT6u7Q

levis
26.05.09, 14:58
http://www.youtube.com/watch?v=rkRIbUT6u7Q

+see:
http://www.youtube.com/v/AC0rk7zlC34&hl=en&fs=1

alaska
26.05.09, 15:01
Sest kõik mis ma üksi teen, tuleb mul suht hästi välja. Kui ma kedagi juhtima hakkan või meeskonnatööd teen jne, siis läheb kõik lõpuks p. Pokker tundub sellessuhtes ideaalne minujaoks. Aga üldiselt jah, raha, vabadus (kunagi tulevikus.)

Rahapada
26.05.09, 15:07
mida see pokker sulle annab? mis vabadus, mis asi on vabadus sulle annab (ärge arvake palun, et ma kammi ajan)?

Ma ise mängin pokkerit, sest see arendab mind edasi, millegi poole, mis näib olevat parem kui see, mis ma praegu olen. Kui ma pokkerit ei mängiks, ja ei oleks kannatlikkust kasvatanud... ajaks suurem osa õpilastest mind isnta tilti... ja ma ei saaks õpetajana töötada, nt. (Noh samas kannatlikkus tuleb aja möödudes niikuinii, aga pokker soosib selle arengut). See oleks üks põhjendus, miks ma pokkerit mängin.

Cheers ;D

marguzz22
26.05.09, 15:09
mida sa õpetad?

alaska
26.05.09, 15:11
meeldib pokker ja motivatsioon on saada parimaks shorthanded mängijaks eestis 8)(ja jah ma saan selleks) ning muidugi ka


Minu järel obv ;D

BuildUp
26.05.09, 20:11
C.R.E.A.M

http://www.youtube.com/v/bjZRAvsZf1g&hl=en&fs=1

variatsioon
26.05.09, 21:20
... Think about how poker has improved your mental strength, your analytical ability, your planning ability to see moves far in the future, your critical thinking, how you deal with chance and such. It makes it not one of about money. But a game that improves yourself as a person. ...

BuildUp
26.05.09, 22:11
... Think about how poker has improved your mental strength, your analytical ability, your planning ability to see moves far in the future, your critical thinking, how you deal with chance and such. It makes it not one of about money. But a game that improves yourself as a person. ...


This is really good and you are totally right.

tdx
26.05.09, 22:32
Mind ei suuda IRL enam midagi tilti ajada. T2nks pokker!

anti
27.05.09, 02:36
Mind motiveerib teadmine, et muidu peaks ma väikse raha eest sitta tööd tegema.

your_naked_mom
27.05.09, 17:11
mina mängin sellepärast, et pokker on lahe ja see tekitab ka minus laheda tunde(umbes nagu ma oleks mingi kuulsus .. näiteks see tüüp kelle nimi on bedwetters vms) + paari aasta pärast saab lifetime gräffist tattoo perse peale panna ja siis seda klubis oma tulevasele laste emale näidata

Rahapada
27.05.09, 23:41
... Think about how poker has improved your mental strength, your analytical ability, your planning ability to see moves far in the future, your critical thinking, how you deal with chance and such. It makes it not one of about money. But a game that improves yourself as a person. ...


tnx there's the motivation again

Tarmonator
30.05.09, 00:32
raha obv.
ärge ajage mingit ila, et te tahate paremaks inimeseks saada vms. lihtsa raha peal oleme kõik väljas. nii on ja nii see jääb

ESTPatrick
30.05.09, 00:44
Miks mängida pokkerit? Mis motiveerib pokkerit mängima?


uued läikivad asjad

Pahvak
30.05.09, 04:04
Et rahuldada enda gamblimisvajadust.

vennike
30.05.09, 04:11
uued läikivad asjad


i lol'd

tahan mingiaeg elukutseliseks saada. pole suurem asi hommikuinimene. kui hakkama ei saa siis otsin öötöö.

SamGold
30.05.09, 10:54
Pokker on minu 3. pensionisammas.

raunooo
30.05.09, 11:25
Ma mängin pokkerit sellepärast, et mul on üks selline imelik hobi, et mulle meeldib omada palju dollareid ja kroone. Ma arvan, et pokker on väga hea võimalus rohkelt dollareid omada.

variatsioon
30.05.09, 16:52
Miks mängida pokkerit?

aaaga miks mitte?

goldec
30.05.09, 17:34
uued läikivad asjad
Liitun sellega.

Aga jah, neil kes ainult raha pärast mängivad on palju raskem kui neil, kes mängu armastavad.

Potsataja
30.05.09, 17:40
Ärgem unustagem, et enamus inimesi mängib pokkerit sellepärast, et vähemus võita saaks :D

vapsik
30.05.09, 17:59
Miks mängida pokkerit? Mis motiveerib pokkerit mängima?


Et teistele head teha.

CTXrix
30.05.09, 23:33
Et teistele head teha.


Ma soovin ka, et ma ikka saaksin niimoodi..teistele head teha...ja riigile kasulik olla. Seda ma soovin..aga mul ei õnnestu see, ma kardan

andu_andu
31.05.09, 12:26
Tahaks näha, kui kaugele suudan pokkeris jõuda. Kuigi kardan, et enne viskab kopa ette, kui oma lae saavutan - samas kui järjest kõrgemale liikuda ja areneda siis hakkab rohelist ka rohkem voolama ja jällegi peaks nagu motivatsioon tõusma. Aa sügisest tahaks hakata pokkerirahade eest ära ka elama tallinnas, suvel tuleb korralikult grindida, et see sügisel võimalik oleks.

EGERT
31.05.09, 13:15
aaaga miks mitte?

Nagu ütles minu vanaisa - "Noored poisid, huvi on - miks mitte?" ;D

Tarq666
31.05.09, 13:18
Sobib mu loomusega see mäng ja raha on see, mis pinget pakub! 8)

Uniquest
01.06.09, 14:02
Tahan viimasesse levelisse jõuda. Tegelt ka.
Ma arvan, et ma oleksin võimeline päris mitmel kõrgepalgalisel kohal edukas olema. Aga ma TAHAN mängimisega raha teenida. Unistus siis vist. :)

leits
01.06.09, 19:30
m2nign, et starsile rake maksta.

sorm
04.06.09, 11:05
Mina mängin pokkerit sellepärast, et olen sõltlane! Mängiks kõike, mis liigutab ja paneks hunniku krabsievat vahele :)

Ei hakanud "hasartmängusõltuvuse" vastu võitlema vaid õppisin mängima ja nüüd on pokker nii meelalahtus (saan teha seda, mis meeldib, adrenaliini toodab jne.) kui ka rahateenimisallikas.

Ei ole profesionaal käin "päris" tööl ka

Lutzky
04.06.09, 13:02
m2nign, et starsile rake maksta.


+1

Tigrano
04.06.09, 13:05
Ei ole teha midagi targemat momendil, kui pokkerit beatida ;D

Elu on nagu lill, isegi siis kui mõnipäev saad kk vs aa näiteks 5x õhtu jooksul ;D

andu_andu
04.06.09, 13:17
m2nign, et starsile rake maksta.


sama siin. Maksan raket ja stars sponsoreerib eesti võrkpalli, mille suur fänn ma olen. Ringlus.

sorm
05.06.09, 14:20
+1 maksan starsile rake ja stars vastutasuks annab mulle "tööriided" :D ja raamatud mida lugeda!