PDA

View Full Version : NL-10 66 vs 3bet



vapsik
26.05.09, 15:41
Üldiselt ma setminest hoidun 3betitud pottides, aga siin vastaselt suht väike 3bet ning peale tema tuli veel üks sell kaasa ning mul on mõlema suhtes positsioon, aga minu selja taga on veel üks short.

Seega kas võib siin callida või on see ikkagi fold koht?

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (UTG) ($11.25)
UTG+1 ($1.85)
MP1 ($12.10)
MP2 ($2)
MP3 ($9.85)
CO ($2)
Button ($2.20)
SB ($19.40)
BB ($10)

Preflop: Hero is UTG with 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
Hero bets $0.40, 2 folds, MP2 calls $0.40, 3 folds, SB raises $0.95, BB calls $0.90

3betija on 16/16/2 20 käe põhjal 3bettinud varem ei ole
BB-l olev vend on 18/9/3 170 käe põhjal.
Selja taga olev short on 21/10/2 väike sample

camu
26.05.09, 16:17
Ma ei tea küll full ringist haisugi, aga nii väikese 3bet callin 70/30 maha üldjuhul. Kui shorty seljatagant nuppe paneb, siis calliksin ka maha.

alaska
26.05.09, 16:32
sa tahadki vastast, kes ainult nutsiga 3betib ja antud juhul tundub sul selline vastane olevat. Kui short allin lendab, siis võib SB uuesti lajatada, mis teeb sinu calli jällegi küsitavaks.

surka
26.05.09, 17:05
mikro limiidil antud kohal short 90% töenäosusega peale sinu kooli koolib järgi imho. kui ta peaks mingi ime läbi nuppe panema, siis sa oled sunnitud oma käest loobuma, juhul kui SB 5betib.
nagu ma aru saan, on sul koolida 0.6 potti, mis peale sinu ja shordi kooli oleks 4.00 ning täenäosus, et sa seti hitid on 1:7,5' le ehk lihtsa matemaatika järgi peab sa postflop keskmiselt 1.1$ lisaks võitma, kui sa seti floppad.
võib küll juhtuda, et BB saab suurema seti või short riverdab masti või sa lähed AK6 flopil bustoks, kuid siiski no brainer imo ja kindel kool.

RudiTurbo
27.05.09, 08:59
Easy call

jossix
27.05.09, 14:48
Vabandan, kui trollina tundun, kuid oleksin vägagi tänulik, kui te mind siinjuures parandaksite, kui eksin. Siinkohal lisaksin ka oma plagiaattõlke 2+2 artiklist, mis räägib set odds minimisest, küll 6-max pre-flop kontekstis, kuid seda enam oleksin ma tänulik teie kriitika eest:

Kui keegi tõstab ja sul on pocket paar, siis calli, kui see on 5-10% of sinu stackist. Selle põhjuseks on, et sa saad oma 2-le set oudile pihta 1 korral 10-st ja kui oletada, et sel juhul sa võidad vastase stacki, on sul implied odds olemas. Enne aga on targem vaadata HUD statte. Mida kõrgem vpip, seda rohkem on võimalik ka kasumlikult callida, kuna üldiselt on nad mängijad, kellelt on lihtne stack ära võtta, kui flopile pihta saad. Kui aga tõstab keegi 20 vpip-ga, siis ei oleks soovitatav callida mitte rohkem, kui 5% stackist kuna nad on tihtilugu piisavalt head, et alati mitte oma stacki sulle loovutada. Kui aga keegi 55 vpip-ga raiseb, poleks probleemi ka 10% stackist callida näiteks kasvõi 22-ga sest tihti on võimalik võita ka ilma pihta saamata ning nende mängijate vastu on kerge mängida, kuna nad jätkavad post-flop tõenäoliselt kui vähegi lauale pihta saavad. Ühtlasi, kui su vastas on suur raise või re-raise, siis on targem callida palju väiksem osa stackist out of position ning võid lubada suuremaid calle positisioonilt.

Seega Hero stack on 11.25$, peale PFR-i 10.85$, callida tuleb 0.55$ ehk ca 5% stackist, seega on seti jaoks oddsid olemas?

Kui MP2 shorty kõik sisse lükkab ja SB ning BB callivad (või foldivad, vahet pole), siis on stack kahanenud peale SB reisi callimist 10.3$ peale ja tuleks callida 1.6$, mis on ca 16% stackist, kuid tasub siiski callida sest...?

alaska
27.05.09, 16:04
BB tegi juba vea oma calliga, kuna tema ei lõpeta actionit ja meil kui algsel tõstjal võib olla väga tugev käsi.
Me oleme suhteliselt samas seisus, kuna me ei tea shortist suurt midagi. Kui teaks, et short on passiivne, siis calliks, kui agro, siis foldiks. Abiks oleks ka see, kas SB minraise on tugev või nõrk käsi.

surka
27.05.09, 16:41
Kui MP2 shorty kõik sisse lükkab ja SB ning BB callivad (või foldivad, vahet pole), siis on stack kahanenud peale SB reisi callimist 10.3$ peale ja tuleks callida 1.6$, mis on ca 16% stackist, kuid tasub siiski callida sest...?

kui MP2 sisse lükkab, siis sul pole callida, mitte 1,6 vaid 1,0 sest MP2 tegutseb peale sind ning sel hetkel sa oled juba callinud. kui SB ja BB callivad, siis sul on callida 1$ 7$ potti ning su potoddsid on juba 1:7 ehk piisavalt head, et call teha, aga see on pigem ulme stsenaarium, sest tõenäoliselt short ei lükka sisse ja kui peaks lükkama, siis SB töenäoliselt pushib. imho

kui sul on antud shortstäki kohta riid, et ta 100% pushib sellises olukorras, siis foldi ;D, aga ma juba mainisin, et mikro stakesi shortstäkid reeglina ei lükka sellise koha peal nuppe.