PDA

View Full Version : Keiss



Keiss
29.10.08, 02:13
Kohe alustuseks pean ära ütlema, et väga mõnus foorum on siin. Parem kui pokernews, kus alatasa on mingi jagelemine omavahel. Loodan, et siinne mõnus õhkkond ka jääb!!

Kuigi mul on blogi ka siis ega ei viitsi ju pidevalt seda uuendada ja siin foorumis on palju vahetum rahvaga suhelda seega saab oma tegemisi ka siin kajastada ning blogis võib ju vahel asju kokku võtta.

Alustasin pokkeriga eelmisel kevadel puhkuse ajal kui sattusin juhuslikult mingile artiklile. Tegelikult võtsin hoogu juba 2 aastat, aga nagu eestlane ikka siis algul ei saa vedama ja lõpuks pidama. Inspiratsiooni sain filmist "Rounders" ja Õhtulehe artiklist, kus peakangelaseks oli Imre Leibold.

Esimesed käigud pokkerimaailmas tegin muhklionu soovitustel ehk siis tema oli mulle teenäitajaks ja esimeste õpetussõnade jagajaks. Suured tänud talle! Alguses mängisin playmoneyga http://gpokr.com saidil. Seda sai tehtud ikka kaua (1-2 kuud) ja ei kahetse absoluutselt seda aega. Kuna muhkel aga soovitas T6 1000€ freerolle siis sai sinna mindud ning korra õnnestus ka finaallauda jõuda ja 6. kohaga lõpetada, tasuks 65€. Korra sain ka 165€ pileti mingile jõhkrale turniirile saades 1000 osaleja seast kahe parema sekka. See oli mulle suur saavutus. Kaks korda sai siis BR üles ehitada nullist, aga ikka juhtus see, mis juhtuma pidi ehk siis mängisin/tiltasin maha selle. Mängisin üle BR-i ja turbo sitngo-sid, kus variatsioon on tohutu. Vähemalt üritasin kõvasti, aga tappa ma sain.

Liikusin sealt edasi Triobeti kuna sai käidud Olympicus 330 eegusel turniiril ja sain sealt kaasa Cardplayeri ajakirja, kus vahel 100 EEK boonuskaart. Loomulikult suutsin ka Triobetis paar korda bustoks minna, aga tasapisi hakkasin aru saama, mida teha ning peale 2 kuulist harjutamist T6-s ja Trios sain võitvaks mängijaks. Ühtegi senti pole netipokkrisse kandnud, aga edaspidi ei kavatse oma aega raisata, et kuskil nullist üles töötada ja hakkan tegema väikeseid deposiite. Juba boonuste pärast on mõtet.

Juunist-oktoobri keskpaigani olen siis olnud nn. poole kohaga pokkerimängija, aga alates novembrist alustan esimest kuud elukutselise pokkerimängija karjääri. Olen ka selleks kaua hoogu võtnud, sest ega vanasse kaevu ei ole ilus sülitada kui uut valmis pole. Tegin oma vana töökohaga siiski lõpparve ning alustan grindimist ikka oma vanas madalas mikrolimiidis. Tean, et alguses on raske, kuid õnneks olen oma elu nii sättinud, et püsikulusid praktiliselt ei olegi ning hetkel on ka piisavalt tagavarasid seega peab proovima. Nii, et riske peaaegu ei ole. Kui ei õnnestu, saan alati mõne kuu möödudes tagasi tööle minna. See võimalus on mul olemas.

Kasumitest nii palju, et iga kuu on tulemused läinud paremaks. See kuu on hetkeseisuga kasumis ca 7k. eekusid, aga aega veel on ;)
Järgmise kuu eesmärk oleks 1000$. Eks vaatame, kas mul see Toweris õnnestub. Kui hakkan HEM-iga mängima siis peaks tulemused ka paranema. Lisaks sellele saan nüüd kogu aja ja energia suunata pokkrisse, mida vahepeal ei õnnestunud kuidagi teha.

Ahjaa ja just täna sain oma suurima võidu internetipokkeris. Tagasihoidlik ta on, aga asi seegi. Otsustasin täna, et pokkrit suurt ei mängi, aga ikkagi regasin end kahele freerollile ja 2k guarandile ära. Freerollidel loomulikult AA, KK hävisid ja out ma olingi. 2k guarandil sain hoo üles ning tasuks 5. koht. Käed pidasid ja õnneks oli ka piisavalt agrosid, kes end kambaga minu vastu surnuks bluffisid, kui hoidsin käes NUTSi. Tegin ka paar herocalli, mis end kuhjaga ära tasusid ja chatis oli seda päris meeldiv lugeda. Kahjuks ise ei saa chatida kuna vist vales kohas sai paar eestikeelset lauset öeldud ja kes teab, millal see mulle andeks antakse. Umbes 20 parema seas oli KK vs AA preflop all-ini olukord, mis mind soliidselt TOP3 kohalt shortiks tegi ja pidin hakkama flippama, kes teab, mis vastupidisel juhul juhtunud oleks. Finaali jõudsin viimasel kohal. 125$ kukkus siiski korraga ja polegi olnud nii head päeva. Kusjuures olen täheldanud seda, et ühe aknaga turnat mängides tajub vastaste kaarte palju paremini ära ja see aitas mind täna jälle palju!! Cashis on olnud küll mitu 40-60€ päeva ning rekordpäev siiani on olnud 80€. Seda siis online pokkeris. Lives on paar korda õnnestunud veel paremini. Korra päris alguses kui korralik fish olin õnnestus Parkis nädala vahetuse öösel hea kaardijooksuga cashis 4700 kr 2-3h-ga tasku pista. Aga noh eks siis oli seal veel fishimaid + purjus agrosid ja tüüpe, kes kaartegi õigesti ei vaadanud :)

Siin teemas saan siis hakata oma BR-i ja edusamme või siis muid swinge ja graafikuid postitama.

A :heart: A :diamond:

Aristotep
29.10.08, 13:08
Edu!

Jään uusi sissekandeid ootama. Kuidas sa uuest kuust kavatsed mängima hakata, kas rangelt bankrolli piires või mitte?

ranka
29.10.08, 14:06
Juunist-oktoobri keskpaigani olen siis olnud nn. poole kohaga pokkerimängija, aga alates novembrist alustan esimest kuud elukutselise pokkerimängija karjääri. Olen ka selleks kaua hoogu võtnud, sest ega vanasse kaevu ei ole ilus sülitada kui uut valmis pole. Tegin oma vana töökohaga siiski lõpparve ning alustan grindimist ikka oma vanas madalas mikrolimiidis. Tean, et alguses on raske, kuid õnneks olen oma elu nii sättinud, et püsikulusid praktiliselt ei olegi ning hetkel on ka piisavalt tagavarasid seega peab proovima. Nii, et riske peaaegu ei ole. Kui ei õnnestu, saan alati mõne kuu möödudes tagasi tööle minna. See võimalus on mul olemas.

Ma ei teagi, kas siin tuleb õnnitleda või kaasatunda, et sa hakkad ka elukutseliseks pokkerimängijaks! Igastahes kindlasti edu laudades!

Ma ei tahaks su kallal eriti norida, teiseks ma võib-olla olen valesti aru saanud aga niipalju, kui mina sind mängimas olen näinud, oled sa short-stackinud. Selles ei ole mitte midagi halba ja kindlasti on võimalik sellise strateegiaga kasumit näidata ja elatist teenida (tean paari elukutselist short-stacketi) AGA mis ma tahan öelda, et sellise strateegia korral sa eriti kõgeid limiite vallutama minna ei saa. Arvaks, et lagi oleks seal NL100 juures ja TOP10 short-stackerid jõuavad ka NL200 ning edasi ainult väga üksikud. Ja põhiliseks elatusallikaiks nendes limiitides on nende jaoks boonused, mitte mänguline kasum! Ja pärast, kui oled sellise stiiliga kaua tegelenud on ümber õppida väga raske!

Aga ma rõhutan - see on täiesti maitse asi ja samuti ka enda asi, mis stateegiaga keegi lauas mängib. Foldi kasvõi preflop ässad aga kui kasumis oled, ju siis peab toitma!

Edu veel!

Ah ja!! Su elukutselise karjäär on sarnane minule -- et alustasin microlimiitidest ja peaaegu olematu rolliga (ainult tagavara raha arvete jaoks). Ja minu soovitus sulle oleks -- ära ainult sel hetkel tilta ja palveta hea jooksu peale! Kui saad asja käima, siis läheb asi õlitatult!

Keiss
29.10.08, 16:25
No tänan! Kusjuures eile võtsin ikkagi cashi lauad ka ette ja päevakasum tuli rekordiline, kokku ca 130€.
Ma mängin alati ainult BR-i piires. Vahetevahel see kõigub veidike kuid olen omad vitsad kätte saanud ning väga raske on swingil mind nüüd bustoks sõita. Lisaks sellele, kui olen saanud korralikke biite, panen selleks päevaks aknad kinni ehk siis ei hakka samal päeval hullu panema ja oma rahasid tagasi võitma.

Ja selles on sul ranka õigus, et shortstackin. Kuid ma ei ole tavaline shortstacker nagu on need vennad, kes 20% stackiga lauas istuvad ning siis lambist AQo-ga või 88-ga all-ini põrutavad. Minu strateegia on umbes 40-70% cashi lauda korraga võtta ning mängida täpselt seda mängu nagu kõik teised. Tavaliselt jõuan ka 100% stackini ning siis ei ole enam seda tegevust, et hit and run ja panen oma rahadega jooksu. Tihti olen full stacki 2-6 x-stanud. Lihtsalt millegipärast makstakse mulle käed paremini kinni alguses. Istun näiteks NL 10 lauda 6.76 summaga ning päris kindlasti paljud vaatavad, et olen mingi lammas, kes oma viimase rahaga lauda istus. Võimendan seda vahest ka alguses loose mänguga, mis ajab paljusid närvi. Seejärel saab hakata KÄSI ootama, mis sel juhul kinni makstakse. Ainult big blindi ei postita kuna see oleks liiga kulukas 10 aknaga mängides 2-3 sessi päevas ;)

Kunagi alustasin sellist mängu seetõttu, et BR oli liiga väikse samas tahtsin palju aknaid võtta. Samuti vähendas see minu jaoks variatsiooni. Lisaks kõigele ei osanud ma alguses maha visata TPTK ning eriti valus oli siis full stackiga mingi haige biit saada või seti otsa komistada. Üks hea asi on veel shortstackimise juures. Neid ei austata ja mulle see just meeldib. Oota vaid kätt ja kui olen shorty siis sekkutakse millegipärast marginaalsete kätega ning rahast pole neil ka kahju ja õnnestub tihti teha ka triple-upe.

Aga olen hakanud harjutama full bi mängu NL5-s. St. siis kohe alguses istun sisse full bi-ga.



Aga ma rõhutan - see on täiesti maitse asi ja samuti ka enda asi, mis stateegiaga keegi lauas mängib.

Kusjuures Phil Hellmuth räägib ju kogu aeg, et ta mängib shortina paremini. Ja kõik imestavad ja vangutavad pead. Võta või jäta nüüd?

broadcast
29.10.08, 18:37
Istun näiteks NL 10 lauda 6.76 summaga ning päris kindlasti paljud vaatavad, et olen mingi lammas, kes oma viimase rahaga lauda istus.
Ega jah, ise ka vaatan tihti nii. :D Ja tavaliselt nad ongi mingid lambad, kes viimase rahaga lauda istuvad ja siis nulli tõmmates jalga lasevad. Aga tänu neile on selline üldarvamus ainult vesi sinu veskile! :P
Krt lahe strateegia, ajab ikka muigama küll! ;D 6.76..... ;D

Keiss
29.10.08, 20:38
Nonii sai siis weekend rankingu sit and go kinni pandud ja tasuks 70€. Viimase kolme päeva jooksul siis Triobet Sateliit ja Weekend Ranking võidetud ja 2k guarandil 5. koht. Pole paha! Täna ka sai lihtsalt skilliga ära tehtud, ühtegi valet otsust nagu ei mäleta, vaatasin käed ka läbi nagu tavaliselt ning kõik läks nii nagu minema pidi. Nupud sisse kui ees ja piisavalt agressiivne sai ka preflop oldud.
Kuu lõpp on igastahes olnud tunduvamalt parem kui algus. Kusjuures vahepeal sai proovitud sit and go`sid 2,5$ ja 5$-seid ning ühtegi ei võitnud, sain küll 2-3 kohtasid paar tk. aga suht lootusetu oli seal mängida. Lükkad KJ buttonil raise, mingi limper callib, J flopi, vajutad poti ja callib terve tee ning leiab K4-le ideaalse kaardi riveril...4
Ja nii mitmeid kordi järjest, tundus väga beadititav, sest nii mängivad ainult totaalsed donkid või siis mingid botid. ??? ::)

Keiss
04.11.08, 03:14
Väga hea, et jõudsid lõpuks Towerisse. NL10 momendil näen küll 3 lauda, mille VPIP on alla 20, ning tase on kindlasti kohutav ära muretse.

Edukat grindimist,

Tigrano




Ei oska midagi paha öelda mängijate taseme kohta. Toweri omad ei saa kuidagi halvemad olla kui trios, kus flopi vaatamise % trios on 35-50%. Toweris 17-35%. Tegin siis seal esimese sessi ning esmamulje on kohutav. Vaatasin A5 vs AQ shovesid preflop kõrvalt ning kui ise söandasin AQ-ga flopi vaatama minna ja hitisin siis sain 3x seti vastu ja 3 x AA.
Softi kohta ütleks nii palju, et no vajab ikka harjumist, kogu aeg olin sit out jms. Nagu siil udus sumasin ringi. Jube oli. BR kuivas 99$ pealt alla tunnise sessiga 61$ peale ja see oli masendav. Samas kui trios tegin viimased 2 päeva 2-3h sessid ning 30-40€ kasumid. :o

Kas seal hand history sarnast asja ka on?

marguzz22
04.11.08, 08:26
sulle ka ei meeldi tower jah?toweris tegelt fishe kõvasti rohkem ja ka laudu,trios mingi 10lauda max, istud neis 6lauas koos 2-3 regulariga jne...

zyxxx
04.11.08, 08:49
Uus asi vajab ikka harjumist. Kui mina uues keskonnas mängima hakkan, siis teen tavaliselt esimese tunnikese play money mängu või mõne freerolli, et silmad, nupud ning muud asetused sisse harjuksid. Rahaga harjutamine võib lihtsalt liiga kalliks osutuda, kuna mõte on häiritud uue asjaga.

Üks soovitus, et kui mängid regular size laudadega, siis võta kindlasti maha avatarid, mis pildi väga kirjuks muudavad.

-andres-
04.11.08, 08:49
Trios kohtan juba siit foorumist teada saadud nimesid, kui laudu ikka ligi 20-nd, siis jääb ka kohtumis tõenäosus väiksemaks.

Keiss
04.11.08, 23:23
Nonii täna sai siis jälle toweri imedemaal käidud, kus pidid jooksma piimajõed ja pudrumäed. Minu jaoks on seal mängimine küll totaalne möödalaskmine. Täna suutsin siis BR-i 61$ pealt 42$ peale ajada ning kohati on tunne, et ma ei oskagi üldse pokkerit mängida. Iga kord kui midagi ehitan, on vastas cooler vms. Soft on nii hull, et see iseenesest ajab juba tilti, aga taltsutasin end iga hinna eest. JJ vs QQ, AQ vs AK, AJ vs AA jne jne. Tundub kuidagi jube tightasside koht. Triobetis oleks nagu iga päev jõulud toweri kõrval. Kui nulli jõuan, siis saab ilusasti re-installida :-[

ranka
04.11.08, 23:27
Loodame, et ikka tõused tuhast, mitte ei lange nulli.

BuildUp
04.11.08, 23:35
Nonii täna sai siis jälle toweri imedemaal käidud, kus pidid jooksma piimajõed ja pudrumäed. Minu jaoks on seal mängimine küll totaalne möödalaskmine. Täna suutsin siis BR-i 61$ pealt 42$ peale ajada ning kohati on tunne, et ma ei oskagi üldse pokkerit mängida. Iga kord kui midagi ehitan, on vastas cooler vms. Soft on nii hull, et see iseenesest ajab juba tilti, aga taltsutasin end iga hinna eest. JJ vs QQ, AQ vs AK, AJ vs AA jne jne. Tundub kuidagi jube tightasside koht. Triobetis oleks nagu iga päev jõulud toweri kõrval. Kui nulli jõuan, siis saab ilusasti re-installida :-[


Word!

Ma olen täna juba mitu päris räigelt coolerit saanud. Õnneks/kahjuks olen enam vähem breakeven nende tõttu, aga loodan siiski, et see jama lõpeb mingi hetk ning näen ka normaalset kasumit. Seal on väga palju shorte(neid muidugi igal pool), palju regular tighte(sama), aga minu arust on seal toas siiski kõige magusamad gamblerid. Mehed, kelle VPIP on 60-80, :P

krayzie
05.11.08, 00:48
paari buyini kaotamine on standard variance. ärge tehke ühe päeva tulemuste koha pealt kaugeleulatuvaid järeldusi.

masterpuppet
05.11.08, 15:06
Tower on kindlasti sitema tasemega kui trio. Ning samuti kaalub laudade valik üle softi pehmuse, kuid softi saab alati parandada ning ma usun, et tower oli hetkel hea valik.

Keiss
05.11.08, 16:43
Vaatame veel seda asja, kas toweris on nõrgemad kui trios. Igatahes ma olen trios kõvasti loosem, aga tulemused on paremad, limbin ja blufin seal ka rohkem. Trios on tase kohati nii hull, et mul paar sõpra, kellega lives mängin on umbes sama tasemega. Eelmine nv üks neist läks flopist 5 highga all-ini ja teine callib 10 highga. Ja ei mingeid tõmbeid. 5 kukkus riverisse. Mul on arvutis trio mängijate kohta kaust, kus tehakse samu tempe. Toweris ei näinud kordagi seda.

Toweris olin tightim, aga ei mingit kasu. Proovin olla veel tightim ning veel agressiivsem, eks näeb mis saab. Aga jah neid 2$ shortstacke on seal küll hullult palju.

alaska
05.11.08, 16:55
Olen igati nõus, ise mängisin kah üle pika aja Trios ja tõesti, selliseid kujusid ei näe mujal väga tihti. Samas on mu mäng Fulltildis tunduvalt rohkem arenenud, edasiliikumiseks on vaja neid raskemaid vastaseid. Pool tundi trios ja mu VPIP hakkas jubedalt üles ronima, no ei suutnud olla callimata, kui 8! limpijat on ees, iga kolmas pot võidetakse masti või reaga, sorri, see ei ole pokker, see on linnade põletamine...

Aga edu sulle ikkagi toweris, kuna elukutseliseks tahad saada, siis trio 10nl ei ole hea treening, ma arvan.

Keiss
05.11.08, 19:03
Peab täna veel proovima jah.

Trios sai just lõpetatud weekend ranking. Tihane lahmas mulle lõpus ära, aga eks tal oli korralik edumaa ka HU alguseks. Jäin veidi passiivseks oma flopatud KKK-ga ja kuigi ta jooksis pea ees seina poole, siis riveril krahmas ta kiivri pähe ning sinna mu stack läks (auku rida). Aga noh ise olin süüdi. Oleks pidanud turnil all-ini virutama ja poti koju tooma. Kõige toredam asja juures on siiski see, et suutsin mauzerise Leedust maha suruda. Suuremat agrodonki pole varem näinudki vist. Pea iga käsi (102o jne) lahmab shove poole minema suvaliste kätega ning väga tihti hitib. Korra siis leidsin AA ning seal polnud tõesti vaja teha muud kui check-call-call-call. Mees leidis seekord A8 kõrvale riveris 8. Pärast seda sai teda ise preflopis re-raisetud korralikult ja lõpuks ta JJ enam Tihase A8 vastu ei pidanud.

Korra oli ka huvitav käsi, kui läksime neljakesi raisetud flopile, mul KQo, Rudil 22 ja siis kas tefkal või dabastal JJ. Rudi lahmas all-ini setiga, järgi tuli call ning ma suutsin maha panna oma Top pairi ning mastiostu Q highga, sest küllap olin taga ning minu strateegia oli riske võtmata stacki kasvatada, mis ka õnnestus ehk siis duubeldasin stacki vaikselt aga kindlalt. Riverisse ilmus aga neljas mastikaart ning Rudi maja kokku ei saanud ja kui oleksin ise gamblinud oleks VÕIMSAKS stackliidriks saanud. Aga nagu öeldud, sedasorti turniiridel on vaja minu hinnangul enda all-ine vältida iga hinna eest. TOP 5 said raha ja 2. koht tõi sisse 50€.
Tegin ka samal ajal sessi trios ning kahjuks oleks pidanud sel hetkel kui turna 3-4 käeliseks jäi sitoutima cashis, sest kahte rahalehma korraga taga ajada on tüütu. Lehmad pole ju lambad, kes karjas jookseks ;) Samas tuli meeldiv pluss sealtki. Novembris trios väga vähe mänginud, loetud tunnid, aga kasum 140€.

RudiTurbo
06.11.08, 09:06
Ma ei läinud ise kohe all ini, ma vist overbettisin poti, et kõik kohe koju ära lähex ja poti mulle annax, aga tetka ühe ülekaardiga otsustas, et tema JJ'i ära ei foldi lol. Tegelikult tournamendi struktuuri kohaselt olexin vist sellise dangerous boardiga kah flopil väga rahulikult asja võtma ja vaadata mis saab. Aga Sul struktuuri kohaselt täiesti õige fold jah, eriti kui 3 afk'ki mängus.

Keiss
06.11.08, 12:49
Nojah tefka poolt kohutav mäng nende JJ-ga, sa olid ees korralikult. Aga jah võimalik, et täpselt ei mäleta, kas panite kohe all-ini või enne seda bet/raisesite-re-raisesite kuna cashi aknad olid ka aga ma ise oleks tahtnud setiga seal ck-call/foldida eriti kui stacki vastasest vähem. Kusjuures mul oli stacki rohkem kui teil sel hetkel, aga ei tahtnud seda riski võtta. Huvitav värk oli selle stackiga kah. Juhendi järgi oleks pidanud stacki suurused hoopis teised olema, aga seda oli ikka meeldivalt palju. Polnud vaja kohe kulli ja kirja hakata viskama.

Tigrano
06.11.08, 16:25
Kuidas tulemused, kas oled uues kohas rahul.

Keiss
06.11.08, 18:39
Ei ole rahul, kirjutasin ka siin ja Toweri teemas sellest. Liiga kinnised on vastased ning liiga palju coolereid olen saanud, lisaks kohutav soft. Täna katsetasin ranka artiklist saadud rangesid ning esmamulje on hea. Kahjuks tegin ise kohutavaid otsuseid flopis(2-3 x). Seega sess lõppes ühe buy-inise miinusega, aga sellest pole hullu. Tunnike sain katsetada ainult. Minu jaoks on uus igasuguste connectoritega raiseda jms.

Metsapull
06.11.08, 18:46
Ei ole rahul, kirjutasin ka siin ja Toweri teemas sellest. Liiga kinnised on vastased ning liiga palju coolereid olen saanud, lisaks kohutav soft. Täna katsetasin ranka artiklist saadud rangesid ning esmamulje on hea. Kahjuks tegin ise kohutavaid otsuseid flopis(2-3 x). Seega sess lõppes ühe buy-inise miinusega, aga sellest pole hullu. Tunnike sain katsetada ainult. Minu jaoks on uus igasuguste connectoritega raiseda jms.


See ranka viimane pokahi loeng on tõesti kuldaväärt. Tegin ka peaaegu nii nagu ta soovitas ning asjad läksid tunduvalt paremini kui tavaliselt. Kaardijooks oli ka päris hea ja NL-5 suutsin päris kenasse plussi jääda.

ranka
06.11.08, 21:39
Ei ole rahul, kirjutasin ka siin ja Toweri teemas sellest. Liiga kinnised on vastased ning liiga palju coolereid olen saanud, lisaks kohutav soft. Täna katsetasin ranka artiklist saadud rangesid ning esmamulje on hea. Kahjuks tegin ise kohutavaid otsuseid flopis(2-3 x). Seega sess lõppes ühe buy-inise miinusega, aga sellest pole hullu. Tunnike sain katsetada ainult. Minu jaoks on uus igasuguste connectoritega raiseda jms.


Loodame, et pilved kaovad ja tulemused lähevad paremaks.



See ranka viimane pokahi loeng on tõesti kuldaväärt. Tegin ka peaaegu nii nagu ta soovitas ning asjad läksid tunduvalt paremini kui tavaliselt. Kaardijooks oli ka päris hea ja NL-5 suutsin päris kenasse plussi jääda.


Tegelt ärge tehke päris ennatlike järeldusi. Mu tabelijärgi mängimine ei too õuele kulda ega karda ühe päevaga vaid see võtab ikka rohkem aega :)

Metsapull
06.11.08, 21:56
Tegelt ärge tehke päris ennatlike järeldusi. Mu tabelijärgi mängimine ei too õuele kulda ega karda ühe päevaga vaid see võtab ikka rohkem aega :)


Püüan hoiduda, aga esmapilgul lihtsalt tundub, et mõni asi toimib varasemast paremini. Näiteks beti suurused ja mõne koha peal sai liiga passiivselt mängitud (N: ühe vastase vastu ei teinud piisavalt tihti cbeti ning liiga palju sai ka limbitud). Kasumi järgi ei vaatagi seda, lihtsalt endal on mõne asja koha pealt tunne, et tegutsen õigemini.

Keiss
07.11.08, 00:38
Õhtul võtsin paar õlut ja tahtsin vaadata Selveri mängu. Cashis ei hakanud samal ajal jahmerdama kuid pokkrist päris eemal ei suutnud olla ja võtsin omaha freerolli ette. Selver kahjuks kaotas, aga mul läks paremini. No oli see alles mäng! Donkasin ära! 192-st osavõtjast siis 1. koht. Viimaseks võidukäeks jäi 48o ehk siis kaks kikkerit mängisid jällegi. 38€ nagu maast leitud :o ;D

Nüüd triobeti sisse harjutama ranka rangede järgi mängimist.

Andr3s
07.11.08, 00:55
Õnnitlused turniirivõidu puhul, aga palju sul see BR juba on kui küsida tohib?

Keiss
07.11.08, 00:59
2. novembril jätsin 29€ triobeti arvele. Peale turna võitu sain 201€ peale ja mänginud olen tõesti ainult loetud tunnid neljal päeval. Run on päris hea.

ranka
07.11.08, 03:11
Õhtul võtsin paar õlut ja tahtsin vaadata Selveri mängu. Cashis ei hakanud samal ajal jahmerdama kuid pokkrist päris eemal ei suutnud olla ja võtsin omaha freerolli ette. Selver kahjuks kaotas, aga mul läks paremini. No oli see alles mäng! Donkasin ära! 192-st osavõtjast siis 1. koht. Viimaseks võidukäeks jäi 48o ehk siis kaks kikkerit mängisid jällegi. 38€ nagu maast leitud :o ;D

Nüüd triobeti sisse harjutama ranka rangede järgi mängimist.


Õnnitlused võidu puhul!

Ja ole nii kena ja hoia meid kindlasti kursis, kuidas ranged praktikas töötavad ja mis ise arvad nende rangedest (kas head, halvad ja miks).

Edu laudades, noor elukutseline pokkerimängija!

Keiss
07.11.08, 03:12
http://www.pokerhand.org/?3416199

Tüüpiline NL10 olukord. Kahju, et QQ omanikul polnud rohkem stacki:( Aga igatahes on vahva UTG small pocketiga tõsta :)

KJ kaotasin korra stacki MP3 positsioonil. Button preflop callis ning flopis Kxx ja turnil juba re-raises mind kuigi betisin 2x ligi poti. Seega kahtlane, kas KJ-ga tasub hakata raisema, kui on 1 limper või pole tedagi. Cbetidega ka mitmeid kordi kaotasin, slowplaytajaid ck-calli mehi on lademetes!!
Aga üldiselt tundub, et cbetida tasub küll. Minu mäng on nüüd palju muutunud. Cbeti juures on hea veel see, et kui seda teha pidevalt siis see ajab raevu kaasmängijaid ning nad põhimõtte pärast tahavad vaadata, et "noh mis sul siis on". Kui siis juhtub ka käsi olema saab actionit.

stennn
07.11.08, 07:39
2. novembril jätsin 29€ triobeti arvele. Peale turna võitu sain 201€ peale ja mänginud olen tõesti ainult loetud tunnid neljal päeval. Run on päris hea.


Lihtsalt huvitab, et kas sa selle 29€ bankrolliga mõtlesidki elukutseliseks hakata?

alaska
07.11.08, 09:17
http://www.pokerhand.org/?3416199

Tüüpiline NL10 olukord. Kahju, et QQ omanikul polnud rohkem stacki:( Aga igatahes on vahva UTG small pocketiga tõsta :)

KJ kaotasin korra stacki MP3 positsioonil. Button preflop callis ning flopis Kxx ja turnil juba re-raises mind kuigi betisin 2x ligi poti. Seega kahtlane, kas KJ-ga tasub hakata raisema, kui on 1 limper või pole tedagi. Cbetidega ka mitmeid kordi kaotasin, slowplaytajaid ck-calli mehi on lademetes!!
Aga üldiselt tundub, et cbetida tasub küll. Minu mäng on nüüd palju muutunud. Cbeti juures on hea veel see, et kui seda teha pidevalt siis see ajab raevu kaasmängijaid ning nad põhimõtte pärast tahavad vaadata, et "noh mis sul siis on". Kui siis juhtub ka käsi olema saab actionit.


Täpselt nii ongi, et algul lauda istudes ja esimestest positsioonidest tõstes korjad järjest ainult blinde, aga poole tunni pärast hakkab juba mõnus callimine pihta. Mina tõmban siis veitsa kitsamaks oma ranget, aga mitte eriti.
Üldiselt on nii, et oma tõstetega sa lähed rikud nende ilusa call-check mängu ära, pole ime, et nad närvi lähevad.
Muidu nende rangede järgi mängides tuleb osata õigel ajal loobuda käest, mul tuli algul suur miinus just liigsest 2barrelist.

Keiss
07.11.08, 15:57
Lihtsalt huvitab, et kas sa selle 29€ bankrolliga mõtlesidki elukutseliseks hakata?


Tegelikult kandsin 99$ Towerisse ka. Trios on 20€ see piir, kust pmst alati on õnnestunud BR 200-300 peale tõsta ja seda korduvalt.

Tigrano
16.11.08, 10:38
Toweris olin tightim, aga ei mingit kasu. Proovin olla veel tightim ning veel agressiivsem, eks näeb mis saab. Aga jah neid 2$ shortstacke on seal küll hullult palju.


Tegin ka ühe NL10 video, igas lauas oli vähemalt 4 shorty, just nimelt need 2$ vennad. Väga halb, nii mängida, kui sellised lauas istuvad. Ei saa tihti drawing kätega mängida, isegi raske setimainida jne, alati pidi jälgima, kus need 2$ vennad asuvad.

masterpuppet
16.11.08, 21:08
Ja suurem osa neid 2$ omasid on ka võitvad mängijad. Ma põmst hoidun nendega mängimast, sest alla AQ sealt tavaliselt vastu ei paista.

Keiss
16.11.08, 23:23
Nonii pole hulka aega kirjutanud. Triost siis kandsin vahepeal 2500 eeki välja ja hetkel BR 240€. Vahepealsest ajast polegi eriti midagi rääkida, peale selle, et iganädalased weekend rankingud on ebaõnnestunud, sest paar nädalavahetust on olnud tegemist ehk siis vaja väljas käia jne :D Seega pole suutnud end sinna kolmapäevastele 200€ sitngodele regada. Küll pole aega olnud osaleda ja kui siis paar korda proovisin asi ebaõnnestus. See-eest sain 2. koha 200€ Omaha freerollist. Triobetis tasub üldse Omahat taguda. Selle imemänguga annaks ka cashis rohkem teenida kui vaid rohkem teadmisi ja kogemusi jaguks. Täna proovisin siis seda 2000€ turnat ja hitisin 5. koha, mis andis juurde 120€. terve turna sai Top3-s kandis möllatud ning seetõttu just rõõmust lakke ei hüpanud, aga meeldiv tunne oli siiski. hotcocacola-l oli finaalis imeline jooks, minu ta ka hävitas ning tasuks 1. koht 550€-ga. Finaallaud oli ikka täielik bingo. Hea, et niigi läks. Suurim võit siiski. Kunagi võiksin selle top3 koha ka hitida mingil korralikul turnal.
Cashi olen enamus aega triobetis tagunud ning ei teagi, mida Toweris teha. Valisin muidugi omale imeraske boonuse ka lolli peaga, sest oli illusioon, et seal on rumalamad mängijad kui triobetis. Kuna soft on nii haige siis tuleb kaaluda seal otsade kokkuvõtmist.

RudiTurbo
16.11.08, 23:36
Mis coca cola võidab iga nädal selle 2000 ära või :D
Peax ka järgmine nädal uurima seda asja, seal Omahas ei tundund midagi väga rasket kui vahepeal olen seda donkida proovinud :P

Keiss
16.11.08, 23:49
Muidugi proovi, seal on alguses võimalik stacki kasvatada nii, mis mühiseb. Mingid NL texase mängijad raisevad AA-xx poti ja olenemata flopist ja vastaste arvust flopis kohe all-in. Pea iga käega tasub limbata ja suht lihtsalt saab vastased üle mängida. Lõppfaasis kui blindid on hakanud kasvama muidugi on juba häid vastaseid ja kahe paariga rääkimata ühest enam naljalt broke`i ei minda. Coca oli samuti nagu mina terve turna liidrite seas, aga lõpus aitas teda imeline kaardijooks, mis tegi tast võimsa chipliidri, kes sai iga nelja kaardiga raiseda...ise jäin ilmselt veidi liiga passiivseks lõpus ning 5 hulgas oleks pidanud korra all-in minema ning oleks ilmselt triple-upi saanud ja raudselt top3. Aga eks see paras bingo oli lõpus :D

Keiss
18.11.08, 16:54
Tervist jälle lugupeetud grinderid!

Mul on viimasel ajal tekkinud probleem, et ei oska kätest maksimumi välja võtta, kas siis kardan, et vastane hitis midagi veel paremat või kardan, et ei maksta välja mu suuremaid bete. Siin on mõned võidukäed, mille kasumiga ma eriti rahul ei ole. Kuidas oleks mul õnnestunud rohkem raha välja pigistada või mismoodi oleksite mänginud Teie?

http://www.pokerhand.org/?3467101

http://www.pokerhand.org/?3467096

http://www.pokerhand.org/?3467037 (preflopi min raise tuli kogemata, muidu tõstan ikka 4bb UTG 22-ga)

http://www.pokerhand.org/?3467041

alaska
18.11.08, 17:09
Viimase käega vedas, teised ok, ühes oleks võinud 0.40 asemel rohkem tõsta, kui limper oli ees.

Keiss
27.11.08, 10:09
Vahepeal ei viitsinud eriti cashi taguda, võtsin sit & go projekti ette vahelduseks, üle 50tk. tehtud ja peab mainima, et see on cashi kõrval ikka puljongisupp. Väike pluss hetkel, aga ei mõista seda mängu eriti. Limbitakse AK buttonil jne. suht raske selliseid käe peale panna eriti kui cashist tuled.

Eile võtsin cashilauad ette Toweris ja trios. Toweris konkreetne -20$ nagu ikka. Vahepeal sai seal 1 sess tehtud, mis lõppes +20$-ga ja ainus kasumlik sess siis seal. Hetkel Tower ikka ligi 40$ miinuses ja tundub, et seal asi ei parane ka. ???
Trios suutsin plussi jääda (+20€) suurte biitide tagajärjel.

Täna öösel sai siis veel mängitud ning oh seda imet, tuli rekordpäev cashis. 114€ plussi ning hunnik raket ka. Limiidiks NL4-10. Paar lauda NL20 ka juurde. Suht naljakas oli istuda NL4 lauas 35$-ga ja NL10 lauas 35€-ga. Fishe oli nii palju, et pidi vahepeal lausa iga teise käega sisse limpima, sest ullikesed panid kiirelt all-ini flopis jne. Vahepeal ei viitsinud pote betida nutsiga, lükkasin all-ini ära, insta callid tulid mingite keskmiste paariga. Üsna lõbus :P

Ja siinkohal suured tänud ranka avaldatud käte rangede artiklile!!

Keiss
30.11.08, 06:15
Kuu lõpp on päris hea. Imekombel õnnestus weekend rankingu osavõistluse ära võita. Üle pika aja turna võit. Lisaks sai NL10-50 täna sahistatud ja tulemus pole laita. Kokku ca 100€ kasum. Detsembris kavatsengi mängida ka NL20-50 laudu. Sekka juhtub sinna igasugu rahvast. Täna sai ühte fishi jahitud NL10-s. Vant iga käsi raises 15-40bb preflopil või flopil. Sain lõpuks tüübi kätte Hellmuthi stiilis :) Kui preflopis raisesin siis foldis ära, aga kui oli limbitud pot hakkas samamoodi hullu panema.

http://www.pokerhand.org/?3519549

ja kohe järgmine käsi: http://www.pokerhand.org/?3519551

Nädalavahetused on ikka kuldsed!

ranka
30.11.08, 12:34
Keiss graafikut ka näitad?

Metsapull
30.11.08, 14:51
Kuu lõpp on päris hea. Imekombel õnnestus weekend rankingu osavõistluse ära võita.




Selle tulemusega peaks vist finaali ka saama? Endal igastahes tuli sellel nädalal kaks kolmandat kohta.

Keiss
30.11.08, 15:55
Ma ei oska neid graafikuid teha :(

Ja ühest esikolmiku kohast tavaliselt on piisanud.

Keiss
05.12.08, 11:48
Eile siis tegin 100€ deposiidi Triosse ja hakkasin grindima, esimene päev lõppes nullis. Kasumi hävitas põrumine NL50-s. Pmst paar seti vs minu ülepaar ja palju polnudki vaja. Paar idiootset viga veel ja...
Täna öösel algas samamoodi, kiire -25€ NL50-s ja järgmised 3h maadlesin, et saaks nulli tagasi, üsna tilt oli. Õnneks sain asjad jooksma ja suutsin jõuda 107€-sesse kasumisse. Isegi NL50 tootis, veitsa toksisin seda suht-koht shordina ja kohanesin sealse limpfestivaliga. Kohe näha, et jõulukuu, A highga betitakse all-ini masti nimel turnil kui mul juba maja koos. Vaja ainult calli nupp üles leida :)

Panen mõne toreda NL50 käe ka triobetist:

http://www.pokerhand.org/?3542428
http://www.pokerhand.org/?3532814
http://www.pokerhand.org/?3531078
http://www.pokerhand.org/?3533102
http://www.pokerhand.org/?3532816

Selline mäng umbes triobeti NL50 käibki.

Üsna lõbus, nüüd tudule.

Metsapull
05.12.08, 14:02
See Vora, kes viimase käe võitis 10 8-ga on ikka väga kehvalt mänginud, nii palju kui mina olen temaga ühes lauas mänginud. Vend on mulle silma jäänud NL-5s, kus ta on paarisaja käega kuskil 500bb-d miinuses ehk siis vend mängib peaaegu iga kaardiga ning foldib väga harva. Kas graafikute asjale oled juba pihta saanud?

krayzie
05.12.08, 14:38
suht huvitav banrkoll management profi kohta

RudiTurbo
05.12.08, 16:23
See Vora, kes viimase käe võitis 10 8-ga on ikka väga kehvalt mänginud, nii palju kui mina olen temaga ühes lauas mänginud. Vend on mulle silma jäänud NL-5s, kus ta on paarisaja käega kuskil 500bb-d miinuses ehk siis vend mängib peaaegu iga kaardiga ning foldib väga harva. Kas graafikute asjale oled juba pihta saanud?


Sul oli ka eile paar setti minu vastu, krt ! ;D Ning pidevalt nigu Sinuga mänguks läx, oli meil paar vs paar ;D

Keiss
05.12.08, 16:54
suht huvitav banrkoll management profi kohta


Kui pidasid silmas, et üle BR-i mängin siis see ei ole nii! Ma ei mängi NL50-s üle bankrolli kui end 50-60% stackiga sisse ostan. Pean siis küll kasutama väikeste paaridega openlimp strateegiat, aga mis teha, seal käibki selline mäng, et full stackiga on mängijaid vähe ning enamus openlimbivad. Täna nägin mitmeid tüüpe, kes full stackiga UTG minraisevad premiumidega ning kui pool lauda kaasa läksid hakkasid flopis hullu panema ja läksid broke`i kui laud paardus! Ja hetkel ikkagi pigem õpin mängu NL50 ja uurin vastaseid. Loodetavasti saan asjad jooksma ning saan hakata normaalselt grindima NL50. Seal on väga palju imelikke vendasid, kes end 10$-ga sisse ostavad ja üsna kiirelt A6-ga vms all-ini sõidavad. Tavaliselt mängin seal siis kui flopi % on üle 35 ehk siis palju vaba raha lendlemas. Enamus aega taon siiski NL10-20. Kahjuks on trios neid laudu vähe ja pean võtma juurde kõiki limiite, mis kannatab sh. tuleb mängida ka NL4-s. Samas on kõige madalas limiidis üsna kerge duubeldada PIDEVALT! Ei ole ebatavaline kui olen NL4-s sessi lõppedes stacki ligi 10 kordistanud. 2-5x-ne stack suht tavaline.

Metsapull, tänud kirja eest, sain asjale pihta ;)

Keiss
05.12.08, 23:58
Nonii igastahes mulle on kuu algus olnud positiivne ja loodame, et asi jätkub samas tempos.
Kahjuks enne pühapäeva päeva netti enam ei jõua kuna homme algab hommik vara ning päev tähtsaid asju täis ning õhtul sünnipäev + ilmselt ka live pokker for fun.
806 raked handi mängitud ehk ligi pool 100€ boonusest tehtud, sellele juurde kasum see kuu juba 253 USD.
Teistele edu vahepeal ja võtke tänasest ja laupäeva õhtust/ööst viimast, päkapikud pidid käima ;)

Keiss
09.12.08, 10:51
Eile oli üsna lõbus, kui alustasin tavapärase -20€-ga. Lõpuks hakkas kaart jooksma ja vastased maksid käed välja ilusti ning lõpetasin korraliku +60-ga (üks NL20, ülejäänud madalamad limiidid). Täna on imelik päev olnud, alustasin idioodi kombel passiivselt flopatud tripsudega üliagrode vastu ning muidugi hititi turnil, riveril tulid majad ära ja maksin välja ck-calliga vähemalt ja kenasti -30€-ga miinusesse, turn ja river täna üsna atraktiivsed olnud ja kaasa toonud suuri muutusi. Õnneks hakkas asi normaalsemalt jooksma ning hetkel plussis. Vaatab, mis õhtu toob, ei saagi raked hande päeval trios teha, sest pole lihtsalt laudu!

Vahe peal sain öelda, et NL50-s ei hitinud ma ca 15x seti ning kui ka hitisin siis tõmbas mast või flopatud str sellele ikka vee peale. Täna sain paar seti, aga ei mingeid erilisi profiteid:P
Lõpuks tuli korralik pot, kus hitisin turnil. Süda aimas flopil halba ja ei betinud ning üritasin poti madalal hoida, tagantjärele vaadates sinna see suurem pot läks. Tagusin pead jälle omal. Oleksin pidanud vähemalt alates turnist korralikult laksama, aga jah siis jälle tundus, et pole tal midagi ning ehk meelitan blufi välja. Aga ikkagi tekkis küsimus, miks vastane all-ini ei läinud? :o

http://www.pokerhand.org/?3560185

pikk28
09.12.08, 11:49
minuarust veidi imelikud gay raisid sul :). Oleksid normaalselt reisinud oleks vennalt 100% kõik kätte saanud.
nii targad NL50-s ka pole et maja foldivad.

Keiss
09.12.08, 12:14
Ma tean, et imelikud :D Lihtsalt nad on seal kõik nii fishy ju ja samas jube agrod!! Minnakse nii broke`i, et täitsa lõpp, isegi NL10 selliseid asju naljalt ei näe. Minraisetakse utg monstrumitega ning kui riveril tuleb mast maha callitakse all-ini! 1010-ga minnakse 3way potis broke`i JJJ seti vastu 1,5x fullstackiga. Tuli järjekordne agrodonk sisse, mõtlesin, et veiderdan natuke, küllap astub ise ämbrisse...

http://www.pokerhand.org/?3560403

Marek K.
09.12.08, 15:32
Keiss, toweris tahad biitida fishe? Tightassindus ei tasu ära, limpida pole üldse vaja. Kõik potid millesse sisened tõmba raise ja lase hand range suhteliselt looseks.

pikk28
09.12.08, 15:35
Ma tean, et imelikud :D Lihtsalt nad on seal kõik nii fishy ju ja samas jube agrod!! Minnakse nii broke`i, et täitsa lõpp, isegi NL10 selliseid asju naljalt ei näe. Minraisetakse utg monstrumitega ning kui riveril tuleb mast maha callitakse all-ini! 1010-ga minnakse 3way potis broke`i JJJ seti vastu 1,5x fullstackiga. Tuli järjekordne agrodonk sisse, mõtlesin, et veiderdan natuke, küllap astub ise ämbrisse...

http://www.pokerhand.org/?3560403

edu sulle!

Keiss
10.12.08, 17:35
Eile sain mõnusa miinuse -74€. Jube raske päev oli ning päeva esimene pool suutsin enamvähem breakeven olla higistades ja ägades. Teine pool algas kohe "rõõmsalt" kui mu setid tõmmati runner-runner auku reaga täis ning edaspidi paar coolerit otsa siis kerge tilt üle väga pika aja (ilmselt kergest haigusest ja väsimusest) ehk paar flipi, mis lõppesid negatiivselt ning voilaa aknad kinni ja magama. Täna aga tegin pea sama tagasi ning päeva pärl (loomulikult mitte poti suuruse mõttes) siin:

http://www.pokerhand.org/?3565857

Kusjuures tegu regulariga, aga mul olid tema kohta notsid, UTG minraiseb AA, KK. Kartsin küll biiti aga pigem lootsin näha KQ või JJ. Paar blufi püüdsin veel kinni ja seega võib päevaga hetkel rahul olla.

metsnik
10.12.08, 22:57
Mul veits offtopic küsimus. Mulle meeldib ka shortstack olla või õigemini shordina lauda tulla ja sealt üles ehitada. Mitte päris miinimum, aga sealt natuke ülespoole. Samas näha ka tüüpe, kes alla max stacki kunagi ei lase.

Miks on mänguliselt oluline mitte-short olla. Tõepoolest ollakse loosemad shortide vastu (ilmselt vastase stacki kuivaks tõmbamine on eriliselt hea tunne) ja seetõttu võimalik paremini mängida. Aga kas asi taandub võitude suurusele? Kui all-inis shordina on võimalik vähe kaotada, siis mängijate jaoks on shordi vältimise põhjus just see, et shove korral on võimalik liiga vähe võita?

Oliverk
10.12.08, 22:59
Short hitib alati riverisse. Vähmalt Primas

McFoldberg
10.12.08, 23:08
Küsimus on lihtsalt selles, kas sa tahad ühe käega rohkem võita või ei.

Davy
10.12.08, 23:13
7 kaardi pokker on kasulikum, kui 2 või 5 kaardi pokker

Keiss
10.12.08, 23:43
Short hitib alati riverisse. Vähmalt Primas


http://www.pokerhand.org/?3567926

Tuli ära see ühe oudine kaotus lõpuks! See princessspy on mingi superuser primas, ma kaotan talle alati turnis või riveris suured all-in potid ja ta hitib alati. Seekord ma teadsin, et tal on AA ning otsustasin flopi ära vaadata. See käsi lõi tänase kasumi ja korraliku päeva üsna viletsaks.

RudiTurbo
10.12.08, 23:50
Seda kätt loadida mul millegipärast ei õnnestunud, 404.

Aga see princessspy siiani mulle meeldib, sest tõmbas ta riveris üx päev all ini, kui mul nutflush tuli , pot polnud sugugi suur, aga andis Ta mulle kogu oma stacki järsku ;D

Keiss
10.12.08, 23:52
See käsi on nii rigged, et keeldub avamast :D

Pmst floppasin KKK ning ta pani all-ini poole ajama ning sai turnis AAA ning ühel vanal oli veel A käes.

Mul igastahes avaneb.

Oliverk
10.12.08, 23:54
Keiss krt ma olen su vastu 20 daala miinuses. Elusees ei mängi suga kätt enam.

Keiss
10.12.08, 23:56
Uuendasin, ei tea, mingi jama vist oli tõesti.

Panen täna ühe laheda käe veel :)

http://www.pokerhand.org/?3567704

peokuningas
10.12.08, 23:56
http://www.pokerhand.org/?3567926

Tuli ära see ühe oudine kaotus lõpuks! See princessspy on mingi superuser primas, ma kaotan talle alati turnis või riveris suured all-in potid ja ta hitib alati. Seekord ma teadsin, et tal on AA ning otsustasin flopi ära vaadata. See käsi lõi tänase kasumi ja korraliku päeva üsna viletsaks.


Shove preflop

Metsapull
10.12.08, 23:59
Mul ka algus ei avanenud, aga nüüd sain lahti. Ise imesin täna ka ühe audise riveris välja ühe kahtlase shortie vastu. Suurem osa tema stäkist läks sisse juba enne floppi, mul AA ja ta floppas seitsmete tripsu ning üks äss oli ka veel pihus.

Keiss
11.12.08, 11:41
Uudishimu tapab.


Tulevad graafikud, ma luban!
Ma usun, et need on üsna lõbusad, nagu ameerika mägedel sõitmine :D

Aga täna saan siis lugeda triobeti re-load boonuse hooramise lõppenuks ja loodetavasti triobet mind alt ei vea ja selle re-load boonuse ka annab. Vahepeal võtsin asja kokku ning mängitud sai väga palju ning vahepeal sai end ka sunnitud mängima. Esmakordselt sain siis aru, mida tähendab üks boonuse hooramine ja ega eriti seda uuesti kogeda ei taha ses mõttes, et mänguliselt see midagi juurde ei anna ega arenda absoluutselt. Table selection oli vilets kuna olin sunnitud regularidega maid jagama ning see tegevus kurnab tunduvalt rohkem kui fishidega märatsemine. Paar kätt ka ühe regulariga siin:

http://www.pokerhand.org/?3566769 Miks ta ei foldinud? Ma teadsin, tal KK või siis QQ ja vale mast lauas talle.
http://www.pokerhand.org/?3566782 See mees vist ei oskagi foldida!

Imidz oli mul ka muidugi selline, et andke olla ;D ;D UTG raisesin 69s-iga üsna tihti ja shovesin, sest "tahtsin lauda ellu äratada". Ei kannata sellist kollektiivset foldisahinat lihtsalt. Mängime veits pokkrit ka?!

Vähemalt oli regularidega lõbus madistada ning kokkuvõttes ma arvan, et miinusesse nendega ei jäänud :). Pigem vastupidi. Kuid tunduvamalt lihtsam on fishidega maid jagada. Triobetis on mitu NL10 mängijat, kes on totaalsed setminerid, sellistega ei oskagi muud teha, kui 100% cbet ja kui nad siis ei instafoldi tuleb hakata vaatama, kas mingeid runner-runner rea- ja mastivariante on veel, millega nende passiivne ck-call ära karistada või mitte. Mõni mees vist mängib unibetis või ma ei tea. Limbitakse utg AA-ga, siis ck-ck-call kui hitivad AAA...üsna õudne. Min betid ja min raised jne. Üks regular eile näiteks limpis AA-ga UTG, ma KQ-ga insta raise cutoffilt, et actionit tekitada ja poti kasvatada ning ainult callib. Flop sodi, checkime riverini, teeb min beti, callin K highga ära, shoveb AA. No mida? ;D Kas passiivsemalt on võimalik mängida üldse?

Kokkuvõtteks ei ole ma siiski absoluutselt rahul mängulise poolega :(. Mängisin väga palju käsi kokku 6 päevaga ning teenisin ainult 122€. Ühel päeval keerasin omale ise kärna ja tagantjärele võin öelda, et kindlasti oli suur osa mängus seetõttu, et "oli vaja raked hande teha". Loomingulises tegevuses enese sundimine on ikka täielik enese vägistamine ning ei kavatse seda tulevikus enam teha. Kui ikka tuju pole siis ei hakka mängima ka.

Üsna palju tuli rakebacki. Kokku teenisin rakebacki 65 USD, mis on peaaegu pool mängulisest kasumist :o Ehk siis veeretasin kulle edasi-tagasi regularidega.

Kui lisada sinna juurde 100€ boonus siis sain kokku 340USD/4253EEK. Kuue päevaga polegi paha tegelikult. Aga alati annab paremini. Elasin läbi ühe rumala "mäest alla sõidu" ning viimasel päeval korraliku bad beadi (üheoudise) 50€ poti kaotuse.

Lähipäevil kavas võtta viimast winter wonderist ehk õnnestub seal midagi hitida ning kui ka mitte siis saab unibetiga sinasõbraks. Siiani olen teda vaid kaugelt vaadanud ja möödaminnes tervitanud.

pikk28
11.12.08, 12:23
Tulevad graafikud, ma luban!
Ma usun, et need on üsna lõbusad, nagu ameerika mägedel sõitmine :D

Aga täna saan siis lugeda triobeti re-load boonuse hooramise lõppenuks ja loodetavasti triobet mind alt ei vea ja selle re-load boonuse ka annab. Vahepeal võtsin asja kokku ning mängitud sai väga palju ning vahepeal sai end ka sunnitud mängima. Esmakordselt sain siis aru, mida tähendab üks boonuse hooramine ja ega eriti seda uuesti kogeda ei taha ses mõttes, et mänguliselt see midagi juurde ei anna ega arenda absoluutselt. Table selection oli vilets kuna olin sunnitud regularidega maid jagama ning see tegevus kurnab tunduvalt rohkem kui fishidega märatsemine. Paar kätt ka ühe regulariga siin:

http://www.pokerhand.org/?3566769 Miks ta ei foldinud? Ma teadsin, tal KK või siis QQ ja vale mast lauas talle.
http://www.pokerhand.org/?3566782 See mees vist ei oskagi foldida!

Imidz oli mul ka muidugi selline, et andke olla ;D ;D UTG raisesin 69s-iga üsna tihti ja shovesin, sest "tahtsin lauda ellu äratada". Ei kannata sellist kollektiivset foldisahinat lihtsalt. Mängime veits pokkrit ka?!

Vähemalt oli regularidega lõbus madistada ning kokkuvõttes ma arvan, et miinusesse nendega ei jäänud :). Pigem vastupidi. Kuid tunduvamalt lihtsam on fishidega maid jagada. Triobetis on mitu NL10 mängijat, kes on totaalsed setminerid, sellistega ei oskagi muud teha, kui 100% cbet ja kui nad siis ei instafoldi tuleb hakata vaatama, kas mingeid runner-runner rea- ja mastivariante on veel, millega nende passiivne ck-call ära karistada või mitte. Mõni mees vist mängib unibetis või ma ei tea. Limbitakse utg AA-ga, siis ck-ck-call kui hitivad AAA...üsna õudne. Min betid ja min raised jne. Üks regular eile näiteks limpis AA-ga UTG, ma KQ-ga insta raise cutoffilt, et actionit tekitada ja poti kasvatada ning ainult callib. Flop sodi, checkime riverini, teeb min beti, callin K highga ära, shoveb AA. No mida? ;D Kas passiivsemalt on võimalik mängida üldse?

Kokkuvõtteks ei ole ma siiski absoluutselt rahul mängulise poolega :(. Mängisin väga palju käsi kokku 6 päevaga ning teenisin ainult 122€. Ühel päeval keerasin omale ise kärna ja tagantjärele võin öelda, et kindlasti oli suur osa mängus seetõttu, et "oli vaja raked hande teha". Loomingulises tegevuses enese sundimine on ikka täielik enese vägistamine ning ei kavatse seda tulevikus enam teha. Kui ikka tuju pole siis ei hakka mängima ka.

Üsna palju tuli rakebacki. Kokku teenisin rakebacki 65 USD, mis on peaaegu pool mängulisest kasumist :o Ehk siis veeretasin kulle edasi-tagasi regularidega.

Kui lisada sinna juurde 100€ boonus siis sain kokku 340USD/4253EEK. Kuue päevaga polegi paha tegelikult. Aga alati annab paremini. Elasin läbi ühe rumala "mäest alla sõidu" ning viimasel päeval korraliku bad beadi (üheoudise) 50€ poti kaotuse.

Lähipäevil kavas võtta viimast winter wonderist ehk õnnestub seal midagi hitida ning kui ka mitte siis saab unibetiga sinasõbraks. Siiani olen teda vaid kaugelt vaadanud ja möödaminnes tervitanud.



mine muidugi unibeti korra. Vend mul just täna sai straight flushi. Eile tegi deposiidi ja möllas 4h NL4-s 1-l laual :)
Täna hommikul jätkas ja voila 250euri kukkus nagu taevast. Oleks ma hea NL mängija siis kindlasti oleks deponeerinud ka Unibetti ning mingi 4-l sendilaual möllanud.

Davy
11.12.08, 15:40
shove... keiss ei tähenda muidu näitamist...

Pragu ma sain su jutust aru, et r utg ja XXX flopist 69s all in...

Ehk teisisõnu.... kui tahad ingliskeeleseid termineid kasutada... siis : "I showed my 69s bluff" "I shoved the ace river as a bluff"

Aga 6 päeva tulemuse üle, kuidas saad "mitte rahul olla", kui grindid kuskil NL5-NL50...minuarust vägagi soliidne tulemus.

Keiss
11.12.08, 16:23
Jah mul on nende väljendite suhtes veits probleeme, aga eks ma arenen. Ta jah võttis lõpus min betiga üliväikse poti lihtsalt ning siis näitas oma AA-d. Aga sorry, ma lihtsalt ei saa olla tulemustega rahul, sest ma suudan paremini eriti arvestades läbimängitud käte kogust. Kohati tegin ikka s***a mängu kui 1-1 olukorras ajasin KK-ga full stacki flopist sisse kui vastane hitis seti ja ka see 66-ga mäng on üldiselt jube, ma oleks pidanud riveriks jätma suurema summa, et stack sisse ajada. Mõtlesin sellele käele täna vähemalt tunnikese kui linna sõitsin. Mõtlesin veel paljude käte üle ning tegin kohati košmaarset mängu tihti seetõttu, et oli 8-10 lauda korraga ning mõtlemisruumi ülearu ei olnud. Laudade arvu võtsin aga ikka seetõttu, et saada täis raked hande.

Täna hakkan unibetis grindima ning mitte 4h ühel laual vaid 8h 10-l laual ja kavatsen mängida kõige madalamaid limiite ning võimalikult palju LIMPIDA, CHECKIDA JA LIMPIDA NING VEEL KORRA CHECKIDA :)

Kõiksugu suited connectoritega sisse limbata ning passiivne tont olla. Loodan sellise mänguga jääda nulli ning kui vähemalt 1-2 nelikut tuleks oleks projekt õnnestunud ;D tegelt pole üldse võimatu variant, et ka sellise passiivse mänguga on võimalik NL5-s kasumisse jääda, sest vennad panevad ju pea ees all-ini poole tihti ajama.

Kusjuures ma olen selle kuue päeva jooksul trios mingi 6-7 pildinelikut vähemalt saanud, aga mitte kordagi midagi uhkemat.

Sõber, kelle alguses pokkeri juurde vedasin on unibetis juba selle projekti algusest saadik grindinud ning boonuseid saanud kokku 450€.
Mul on aega 3 ja pool päeva nii, et vaatame, kas unibet on kraanid kinni keeranud või maksavad nad suure ohkamisega boonuseid kuni viimane kell on löönud.

edit: kuna triobet ei ole suutnud mulle veel boonust anda ja ma enne seda väljamakset ei soovinud teha olin sunnitud unibetis grindimist alustama 25€-ga. Vaatab, mis sellest välja tuleb 8)

Tigrano
11.12.08, 19:33
Nagu näha Sul Trios tuleb küll ;)

Keiss
12.12.08, 03:44
Tuleb tuleb kus ta siis pääseb. Unibetis hakkas ka asi jooksma, aga no ei hiti neid boonuseid :P
Rääkisin sõbraga telefonis kui mees hitis AAAA, varsti KKKK. Ise limpisin igasuguse sodiga sisse ja samuti openlimpisin 1-1 vastu. Sinna läks hunnik raha magama ning samas sai mõnikord mõnele mehel mõnus biit teha, oi kuidas mind kindlasti vihkama hakati ja mõtetes ära kägistati :(

Algus oli tegelikult üsna hull, võtsin NL4-s 10 akent ette, igas ühes 2,5 $/€ stack ning ei läinud kaua aega mööda kui olin 6-7 aknaga ning BR oli kokku kuivanud 14€ peale. Sain mingitelt suvadonkidelt 3 seti alustuseks vastu nii, et üsna ehmatav oli :o

Tõmbasin seepeale range veidi tightimaks ning mängisin rohkem ABC pokkrit ning sain end jälle vedama. Lõpus sain jälle igast tsirkust teha ning oli ka neid tripse, millega ck-callisin, et nelikut hitida ning kõikvõimalikke runner-runner str flushi tõmbeid, kuhu üüratuid summasid sisse tagusin, aga see-eest sai nalja kui palju, kui hitisin auku rea hoopis ja mõne kuivale tõmbasin. Üsna jube nii pokkrit mängida, aga need NL4 vennad slowisid oma AA-d või top pairi ka ning andsid oddse ämbritäite kaupa. Lõpus oli lahe käsi, kus nuts mastitõmbega callisin donkbete ning riveril hitides vennike pani ise all-ini 2x full stackiga. Tüübil oli siis juba flopatud mast 9 high vms ;D Oli vaja vaid samuti 2x fullstackiga ära callata, oh seda rõõmupidu ;D

Panen paar kätt ka, mis iseloomustas tänast sessi ja NL4 partyt!

TEGIN ELU SUCKOUDI (loomulikult NL50-s tehakse tagasi)
http://www.pokerhand.org/?3573100

callingstationide päälik:

http://www.pokerhand.org/?3572824

A high = "nuts"

http://www.pokerhand.org/?3572719

I´m all-in. I´m a monkey või kuidas lenc seda lätlast kunagi nimetas :D
Mulle oli see insta call NL4-s. Loodan, et kõrgemale tagasi minnes halvad harjumused külge ei hakka.

http://www.pokerhand.org/?3572457

Chatis rääkida oma käest ja siis all-ini callida on lihtsalt kuld. Poisu ütles pärast seda kui ta all-ini panin, et tal QQ ja ta annab mulle selle poti ära. Seepeale ütlesin, ha-ha ja vennike callis :) Hirnu herneks. Oli näha, et A-d tal ei ole, mõned on liiga läbinähtavad lihtsalt.

http://www.pokerhand.org/?3572502

Limbitud potis turnil 10 highga ilma mingi tõmbeta broke minna on üsna lahe ju?! :o :o

http://www.pokerhand.org/?3572101

Sain laheda biidi, aga ma olin ju donk ka selles käes.

http://www.pokerhand.org/?3572054

"Lucky river"

http://www.pokerhand.org/?3571976

Floppasin neliku ja muidugi maksti välja, kahjuks 2222

http://www.pokerhand.org/?3571753

Rida on tugevam kui mast. Vist? Oli nii?

http://www.pokerhand.org/?3571738

Ilus kingitus, ajasin küll preflopis ja flopis straight flushi taga, aga vahest jookseb jalutule kena beibe sülle ning egas siis saa ära öelda

http://www.pokerhand.org/?3571590


Kõigile, kes tildis vms soovitan minna NL4, võtke 10 akent lahti ja andke minna. Oh seda õnne ja rõõmu kuidas auku read täituvad ning kopikad jooksevad kilinal-kolinal teie juurde!

Kõige selle kohutava mängu ja lõputu limpimise ja ck-callimise juures lõpetasin 48€ peal ehk siis peaaegu duubeldasin algse 25€. Homme saan juba full stackiga sisse minna ning võiks ju lõpuks midagi hitida ka?!!!

Marek K.
12.12.08, 12:51
Keiss toweris ka tegeled veel vä?

Keiss
12.12.08, 14:44
Kahjuks ei ole hetkel aega, insta openlimbin 52s, 34s, 84s, 26s ning tõmban fishe tühjaks. Samal ajal ronin iga suva kaardiga flopi vaatama ja raiskan stacki, aga ei hiti neid str flushe, kaks kahepoolse tõmbega oli ja mitu tk. "üks kaart puudu" nagu ka tripsude ja setidega. Hirmus papp läheb magama valesti mängimisega!!! Ei ma kaitse kätt ega beti kui olen ees ning lasen vennikestel mingid runner-runnerid kätte saada.

Kui see unibeti läbu lõpeb siis kindlasti proovin ka seal kätt.

Keiss
12.12.08, 15:49
Oeh 4h sess tehtud ja sellega -7€ (suht raske sellise dongi strateegiaga võita ikka) ja eile ka mingi 8h vist. Ei midagi. Kogu aeg on üks kaart puudu. Selline tunne on nagu oleks kasiinos aparaatide taga käinud.
Eks vaatab, kas jääbki nii või hitib midagi siiski. Positiivne kogu asja juures on see, et nüüd mõistan neid openlimpereid palju paremini ning oskan neid ilmselt tulevikus ka paremini lugeda :)

6 :diamond: 3 :diamond: on nuts.

Tuul
12.12.08, 16:27
Ma olen õppinud preflop raise'ijaid vihkama :D

Keiss
12.12.08, 16:33
Sa oled ikka väga tight seal ;D

antonioconto
13.12.08, 11:28
Ei maksa kohe avalikult mõnitama hakata!

-andres-
13.12.08, 12:42
Ei maksa kohe avalikult mõnitama hakata!

Ma arvan, et see ei olnud mõnitusi, vaid nad on lihtsalt mitmeid kordi lauas koos olnud ning Tuul limbib pottidesse nagu hull. Ma eeldan, et midagi sellist :D.

antonioconto
13.12.08, 13:30
Ma jäin talle NL4 sessil ette!

-andres-
13.12.08, 14:21
Okei, mõtsin, et ütlesid seda selle lause kohta, mis ta Tuulele ütles.

Metsapull
13.12.08, 14:23
Ma jäin talle NL4 sessil ette!


Mis ta ütles siis?

Keiss
13.12.08, 19:38
Ei maksa kohe avalikult mõnitama hakata!


Hmm ???

Igastahes Tuule tight stiili kohta ütlesin seetõttu nii, et ta on tight võrreldes minuga. Ma arvestasin, et kui ma 100x openlimbin suited connectoritega sisse ntx 6bb siis sellega kaotan juba 24€. Tegelikult openlimpisin tunduvalt rohkem, samuti kui hitisin mingi str flushi vms tõmbe siis iga tänava vaatamine läks palju kallimaks maksma kui preflop! MEELETULT kaotasin raha slowplayga kui lootsin, et mu setid ja tripsud paranevad, aga tegelikkuses lasin omale korduvalt runner-runner mastid ja read kaela tõmmata!!

Tekkis mõte, et kui kampaania lõpeb siis põhimõtte pärast ei lõpeta mina unibeti NL4 laudades ning loodetavasti olen nii mõnelgi notsides kirjas kui parandamatu donk ja callingstation jms. Kavatsen kaotatud raha seal tagasi teha seda enam, et tegelik tase on seal hullumeelselt vilets.

Paar tänast kätt ka:

http://www.pokerhand.org/?3580394

http://www.pokerhand.org/?3580508

http://www.pokerhand.org/?3580543

Selliseid muidugi lademetes veel.


Väga paneb imestama, kuidas ma üldse suudan mängida ilma bustoks minemata sellise taktika juures. Eile tuli -4€. Ausalt öeldes läheb kogu mängustiil hoopis mingiks täielikuks segapudruks. Kahjuks olen ainult korra 50€ boonuse saanud, kuigi pmst mängin pea kõigi starting handidega ja ikka üpris palju tunde. Kuulsin Tuule statistikat ja ausalt öeldes teeb ikka vähe kadedaks küll!!

Keiss
13.12.08, 20:36
Elus on ikka nii, et suur töö kannab vilja ja vaevad tasutud!

Runner-runner-runner Royal Flush pole paha! 8)

Peaaegu oleks turnil betinud, aga sain õnneks pidama. Huh, vedas, et keegi flopi beti peale ei foldinud. Tegelikult oleks ka seal pidanud check-callima, aga täna otsustasin, et kui on runner-runner tõmme siis betin kohe ning kui üks kaart puudu siis check-callin. Panin aknad kinni ja poodi kangema järele, läheb tähistamiseks!

http://www.pokerhand.org/?3580922

antonioconto
14.12.08, 02:40
Minul oli QQ.

pikk28
14.12.08, 08:56
nh keiss! palju õnne!

Tigrano
14.12.08, 11:34
Elus on ikka nii, et suur töö kannab vilja ja vaevad tasutud!

Runner-runner-runner Royal Flush pole paha! 8)

Peaaegu oleks turnil betinud, aga sain õnneks pidama. Huh, vedas, et keegi flopi beti peale ei foldinud. Tegelikult oleks ka seal pidanud check-callima, aga täna otsustasin, et kui on runner-runner tõmme siis betin kohe ning kui üks kaart puudu siis check-callin. Panin aknad kinni ja poodi kangema järele, läheb tähistamiseks!

http://www.pokerhand.org/?3580922



Kes ei taha, siis Royal Flushi saada. Kõige hullem on tavaliselt, et ei võida Royaliga suurt potti, sest board on nii ohtlik, sina aga suutsid Royaliga nupud kätte saada, N1 keiss ;)

Keiss
16.12.08, 04:39
Tänan õnnitlemast mehed, sain Royali tõesti õigel ajal, kolmas-neljas kord elus vast.

Winter Wonderi boonuskampaania läbi siis ja kokku sain nelja päeva jooksul 3 nelikut ning ühe Royal Flushi.
Tegelikult sain 1-2 nelikut veel, aga ei märkinud neid käsi üles (ega enam vist ei leiaks ka nende tuhandete käte hulgast?), mis lauda tulid ning olid nn. kollektiivsed. Iseenda lollus muidugi ja tuleb selle eest pead vastu seina taguda. Tegelikult olin täisidioot, et kohe kampaania alguses unibeti boonusjahile ei läinud, sest see oli ikka gigamega kullaauk ning pole midagi imestada, et see kampaania kiirelt lõpetati ja vastavasisulised reklaamid unibeti lehelt ära peideti :)

Aga noh, parem kui mitte midagi ja tuleb rahul olla sellega, mis sain. Samas ega ma Winter Wonderi alguses ka just lulli ei löönud ja sai Trioski normaalselt tööd tehtud. Imestama paneb muidugi see, et kõik mikrogrinderid unibeti ei tormanud ning Tuule, minu ja veel mõne mehe kombel seal päevade kaupa ei kalastanud. Mänguliselt teenisin 4 päevaga vähe. Kasvatasin BR-i 25€ pealt 81€-ni ehk siis 56€ ja mängisin ainult NL4-s. 11 buy-inine pisitilluke kasum pole ka ime, kui mängid 80% käsi ja utg 59s openlimpimine mingi 6-8bb ja flopis auku str flushi AI callimine standard! Kartsin tegelikult, et ei teeni midagi nii :o ;D Samas oli see kogemus väga tore ja funi sai alati korralikult! Lisaks andis meeletult kogemusi täiesti suvaliste kaartidega mängimisel ning olen kindel, et tulevikus kuluvad need tuhanded openlimpimised marjaks ära.

Täna laekus siis esimese neliku ja Royali rahad ning kuna paar sõpra olid unibeti laudades otsustasin minna nende mängu uurima ja ühtlasi ka ise mõningaid uusi asju katsetama. Sain küll paar nõrgemat maja aga pole hullu. Sess oli lõbus ja suht lühike ja kokku kasum 50€.
Kaks toredat kätt ka. Kõik oli ilus, aga riveril ilmselt tegin midagi valesti ja ei suutnud maksimaalset kasumit välja võtta. ???
Kuulan huviga ettepanekuid. Esimeses käes vastane ei austanud mu raisesid üldse ning olin sunnitud paar korda PF juba alla andma kuna ta re-raises mu esialgset raiset kokku siis mingi 18bb :o Ilmselt seetõttu paningi lõpus AI ära. Kuigi tegelikult oleks võinud AI asemel mingi value talt võtta ja teda rohkem tilti ajada :) ::)

http://www.pokerhand.org/?3591237

Teises käes ma kartsin seti hirmsal kombel ja polnud vastase kohta mingeid tähelepanekuid ka. Kas oleks pidanud proovima riveril rohkem valuet võtta?

http://www.pokerhand.org/?3591181

-andres-
16.12.08, 05:13
Esimeses käes oli sul alla 1/3 poti alles riveriks, seega mingit väiksemat panust polnud küll mõtet teha, viimased 8 sisse lükata on fine.
Teiseks käes pushi ikka flopist alates, seti vms kartma ei tohi hakata, sest sel hetkel sul pole ju selle kohta mingit alust. Lükka flopil raise sisse, siis näed ka vastase actionit jne. Praegu callid niisama, saamata mingit lisainformatsiooni vastase käe kohta.

McFoldberg
16.12.08, 16:16
Sekundeerind andrest. Päris kindlasti raise sisse sellise flopiga kui sul KK on.

Keiss
17.12.08, 20:25
Unibeti Winter Wonder kampaania kokkuvõte:
mängitud käsi: 35549 @NL4 dollarilaudades võimalusel 10 laual korraga (öösiti vahest 6-9)
mängitud tunde: 81


boonuskäsi sain:
4 straight flushi - 1000 eurot
13 nelikut - 650 eurot
kokku 1650 eurot e. 2316 dollarit
mängu winrate oli hoolimata tohutust preflop limpimisest, kolmikutega chekkimisest ja drawde vastu igasuguseid oddse tagaajamisest korralik 17.61 bb/100
mänguga teenisin - 251 dollarit
kampaaniaga kokku - 2567 dollarit



Panen siis ka oma kokkuvõtte korralikult üles.

Liitusin kampaaniaga 3,5 päeva enne lõppu ning seega läks kiireks ja püüdsin teha palju mängutunde max laudade arvuga. Sisse kandsin alguses 25€.

Mängitud tunde: 32h
boonuskäsi sain:
1 royal flush - 500 eurot
3 nelikut - 150 eurot
kokku 650 eurot e. 960 dollarit

mänguga teenisin - 83 dollarit
kampaaniaga kokku - 1043 dollarit

Tuleb olla rahul 3,5 päeva teenistusega :)

Asjad millega rahul ei olnud:

1.) Liitusin kampaaniaga liiga hilja, pea päeva pealt kui kuulsin, et 14. detsember kampaania lõpeb. Algselt kuulutati WW kampaania terveks detsembriks välja.
2.) Ei saanud ühtegi str flushi, kuigi võimalusi oli väga palju, aga samas royal korvas selle.
3.) Magasin maha lauale tulnud nelikud ehk siis kaotasin 50-100€ (1-2tk) sellega, et ei märkinud lauda tulnud nelikuid üles. Ei tulnud kohe selle peale, et ei pea kasutama kumbagi pocket kaarti :o :D Ehk siis kui lauale oleks tulnud royal flush siis kõik potis olevad inimesed oleksid saanud 500€.

Aga jah taktika koha pealt ranka sa oleks ise ka selle peale tulnud kui sa sinna juba boonuseid grindima oleksid läinud.
Ainuvõimalik käik oli mängida kõiki käsi ja ck-callida kolmikute ja str/royal flushi tõmmetega.

Sõber mängis ka unibetis ning kuigi ka tema konto pandi segastel asjaoludel korraks kinni ja ta ei saanud paar päeva boonuseid grindida siis ka tema teenis vist umbes sama palju kui mina.

Aga Tuul ilmselt oli unibetis kõige suurem boonuste väljavõtja nii, et müts maha tema ees! Tegi mitme mehe ees tööd! Sai vahepeal koos laudades grinditud ja jäi meelde käsi, kus tema sai AAA ja mina JJJ ja ega me püssi paukuma ei saanudki ;D ;) Pull värk oli temaga seal grindida.

Järgmised plaanid on unibetis teha NL10-20 sesse ja vaadata kas kergelt tulnud boonused ka laudades kergemalt stacke panevad liigutama. Ühtlasi plaanin täis teha 800 VIP punkti, mis annab lisaboonust 100 eurot.

Keiss
24.12.08, 03:05
Vahepeal sai siis unibeti 100€ sign-up boonus mängitud ning selleks tuli vabastada 800 VIP punkti. Aega võttis see 4 päeva ja kuna vahepeal oli mõnus 80€ miinuspäev siis kujunes mänguliseks kasumiks vaid 149€+10$ mis läks paari turna alla, kus ei hitinud midagi.

Seega kokku 249€/3885 EEKi siiski kasumiks, mis pole paha ca 4 mängupäeva kohta.

Kandsin unibetist ca 900€ välja ja jätsin sota alles, millega saab nii grindida kui ka tuleviku kampaaniates kaasa lüüa.
Nüüd on mul roll nii Toweris, Triobetis kui ka Unibetis. Järgmine projekt ilmselt saab olema Pokerstarsis, kuhu tuleks kand kinnitada ning uurida, mis tase seal on. Unibetis igastahes jätkan õhtuti cashis grindimist. Tuli välja, et võrreldes triobetiga on seal õhtuti rohkem mängijaid ja mis peamine ka fishe. Seega kaalub unibet triobeti üles, mis siis, et VIP punktide süsteem võrreldes Triobeti rakebackiga on mikrogrinderile halvem variant. Ilmselt seetõttu on isegi NL10 tasemel Triobetis üsna palju regulare. Unibetist vähemalt esmapilgul tunduvalt rohkem. Triobetis on tavaline, et 3-4 regulari moodustavad sit outides uue toa, kuhu paar fishi omavahel mängima tulevad. Unibetis sellist tendentsi ei ole täheldanud.

Plaan soetada endale nüüd 24" monitor ja lõpuks ometi ka HEM, sest ilma selleta on väga raske üle NL20 limiidi mängida. Samuti teha deposiit Pokerstarsi, eesmärgiks prima 10-le aknale lisa juurde võtta ja proovida mängida üle 10 laua korraga. Kui sealne cashi tase on liiga hea siis saan sinna vähemalt foorumi turniiride rolli :) ning tuleb proovida hoopis Toweris beatida. Öösiti võib prima üldse unustada, sest seal elu pmst puudub. Eks näis, kuidas see kõik õnnestub. Siiani olen läpakaga grindinud ning seega Toweris oli suht võimatu mängida, sest mini view-d olid juba üsna suured ning üle 8 akna oli võimatu mängida, isegi üle 6 suht jama.

Kindlasti tuleb silmad lahti hoida igasuguste overlayga turniiride ja boonuste kampaaniate suhtes, mis on pokkerimängijale VÄGA TÄHTIS! Võimalik, et tuleb vallutada mingeid uusi nurgataguseid pokkeritubasid, kus korralikke sign-up boonuseid pakutakse.

Kõigile teistele aga edu ja mõnega kohtume homsel Triobeti 200€ sit & go freerollil, kus seekord mingi ime läbi on 10 osaleja asemel suudetud 11 mängijat suruda :o ;D Sain sinna tänu pühapäevase turna 2. kohale. Päris lõbus turna oli seekord :) Ei ajanudki tilti.

-andres-
24.12.08, 03:16
Samas Prima nl10 "regularid" on ka ehtsad fishid ja donkid, nii et selles mõttes vast vahet pole.

Keiss
24.12.08, 03:19
Noh siis olen mina ka ehtne donk ja fish :)

Ma arvan, paljud neist on siiski võitvad mängijad ning raha nende käest ära kiskuda pole sugugi kõige lihtsam ülesanne. Vähemalt minu jaoks. Lihtsam on ikkagi selliste pühapäeva mängijate vastu nagu üks mu tuttav, kes tõsimeelselt väitis, et AI flopis Q high mastiostuga on 50-50. Hoolimata sellest, et üritasin vastupidist tõestada, usub ta ilmselt tänapäevani seda.

Keiss
24.12.08, 13:08
Panen mõned käed ka üles oma unibeti 100€ sign-up projektist. Ütlen kohe ära, et NL10-s oli superjooks ja run kuid meele tegid mõrudaks biidid NL20, NL40 ja NL50, kus tegin oma tavapärast mängu, aga lihtsalt oversetide jms vastu ei saa noh. Kõiki käsi ei salvestanud. Näiteks tegin ühe lühikese 2h sessi, kus kaotasin 80€ kahele dongile ning neid käsi enam ei ole kusagilt saada. Vennad lihtsalt tõmbasid välja end all-ini callides. Üks callis flopist all-ini 89o-ga vs mu KK, kusjuures oli eelnevalt re-raisenud mu PF beti ja ka flopis raises. Teine näitas 4 high+mastitõmmet vs mu str flushi kahepoolsele tõmbele ning sai turnil ja riveril 2 paari. Peale seda panin aknad kinni tildisena, sest ei tahtnud negatiivsete emotsioonidega edasi mängida.

Panen siis paar kaotusekätt siia, mis lisaks ülevalpool mainitutele kasumit alla tõmbasid. Kui midagi kuskil halba näete, andke häiret palun!

http://www.pokerhand.org/?3601369 Ei osanud nagu kuskil foldida.

http://www.pokerhand.org/?3596312 Üldiselt, kes floppab masti ei pane kunagi nii esimesena allini ja see oli ka insta call. Välgukiirusel callisin.


Nüüd panen need käed üles, mille üle ise olen rahul ning samuti on võimalik imetleda donkide muuve.

http://www.pokerhand.org/?3617954 Siin võtsin dongilt max value, oli näha, et midagi ta taga ajab ning riveri kaart tundus talle sobivat ja kui ikka nii järjekondlalt ja kiiresti insta callida siis tuleb ka all-in callida, mida ta ka kiiruse peale tegi. Ei näinud põhjust betida pot, sest vaevalt ta raiseks samas all-ini calliks ta ikkagi. Raiseda nad üldiselt kardavad.

http://www.pokerhand.org/?3617927 Siin üks NL4 käsi ehk siis kui kellelgi on vaja kiirelt raha ja bankrolli üles töötada vms siis mine sinna ja lihtsalt vajuta 2x nuppu. PF raise - hit - raise all-in ja fishid maksavad rahus välja. Liialt mõelda seal pole vaja. Täielik huumor.

http://www.pokerhand.org/?3621797 Sekka üks NL5 käsi. Vastas 2 kõige rumalamat tohmanit, keda elus näinud olen.

http://www.pokerhand.org/?3622452 Imidz oli mul hea, betisin ja bluffisin väikestes potides ning oli aeg võtta max profit. Õnneks vastane oli eriti passiivne kuju, kes check-calliks vist kõigega igale poole. Selliseid käsi muidugi oli mul veel mitmeid, kus tegin sama, samuti sain tihti vastased foldima ning edaspidigi kavatsen igasuguste drawdega näidata agressiivset mängu.

http://www.pokerhand.org/?3596096 See on üks mu lemmikkätest. Panin käed kalki ning olin flopis ees. Seega kui oled ees, tuleb pushida ja lükata. Mind oleks domineerinud vaid top paar+mastitõmme ning veidi ka set. Jube hea käsi imidzi loomiseks.

http://www.pokerhand.org/?3591237 Siin oli tegemist üliagressiivse blindikaitsjaga ning ta oli mind korduvalt PF väga suurelt re-raisenud. Väga meeldib see käsi. Kui oleksin riveril teinud mingi valuebeti 3-5€ ta ilmselt oleks selle kinni maksnud lihtsalt, et teada saada, mis mul siis oli. Väga tore käsi oleks olnud ta tilti ajamiseks. Pärast seda oleks ta iga mu premium käe kinni maksnud.

http://www.pokerhand.org/?3601221 Selles käes olin dongiks mina, aga sain lõpuks oma str flushi unibetis :D Kuna lauas oli mitu fishi, tahtsin mängida pea iga mängitava käega ja flopatud masti ma loomulikult maha ei pane. Samas sai AJs oma teenitud palga, oleks ta korralikult PF raisenud siis vaevalt tal sellist jama oleks tulnud.

Aristotep
24.12.08, 13:33
Kuule võta nüüd see NL5 käsi ja mängi seda vastaste poole pealt.

Siis vaata oma kirjutatud teksti uuesti palun.

krayzie
24.12.08, 14:55
i see mistakes

Keiss
24.12.08, 15:43
Ma vaatasin jah ning jõudsin järeldusele ::) ;D, et hea käega peaks raisema ja re-raisema. Kui ikka AA käes ja keegi preflop raiseb siis ma ei näe muud varianti kui re-raise. Ja krazie kus viga näed seal tule ja aita!

AshrakWhite
24.12.08, 22:44
sitalt mängis oma AA'd ja sitalt mängis oma 6 setti :)

kess pidi võitma lihtsalt, kuna vastased olid dongid, viimases käes oli ikka luckbox lahti :)

Keiss
28.12.08, 22:46
Nonii sai siis lõpetatud see Unibeti bloggerite turniir ning oh seda imet, jõudsin finaallauda. Kuni finaallauani sain ühe korraliku käe, milleks olid KK ning sellega sain ka kerge duubli. Pärast seda foldisin end ca 20 sekka ning sealt algas flippamine. Seekord flipamine õnnestus ning sain soliidse stacki ning algaski lõpuks HU. Vastaseks oli väga korralikku tight mängu näidanud toonesepp ning seeõttu raisesin pea iga käsi teda. Olin juba peaaegu võitmas teda, kui juhtus selline käsi:

http://www.pokerhand.org/?3642158

Järgmine käsi kohe otsa selline:

http://www.pokerhand.org/?3642163

Tegin peale seda duubli AQ vs AJ ning siis hopsti olingi out, tüüpiline:

http://www.pokerhand.org/?3642152

HU kestis mingi tunni vist :o, turna ise 3,5h ;D

Tasuks siiski 100€, 1. koht sai 150€ ning tuleb siiski olla rahul kuna osavõtjaid oli 40 ning kõik lugupeetud ja austusväärsed mängijad sh ka imre ja kassike.

8)

lenin
30.12.08, 13:53
tere keiss

regasin täna siin foorumis enda ära, ilgelt normaalne koht 8)

olen vaikselt trios klõpsinud ja miskipärast oled silma jäänud laudades, sa vist oled kah suht igas lauas ;)

ajendas mind kirjutama see, et nagu ma lauda istusin suht nigela stackiga, kuna papiga kehvad lood, ja sa kohe lendasid mu stacki kallale nagu verekoer ::)

aga esimene käsi oli AQ kogemata ::)

marguzz22
30.12.08, 14:28
kaua selle sign up 100 lahtimängimiseks läks?

Keiss
30.12.08, 21:10
4 päevakest läks.

Tere lenin, jah ma olen verekoer ;D

Muusik
01.01.09, 16:55
head uut pokkeriaastat Keiss. et sul ikka kaart jookseks ;D

Keiss
05.01.09, 01:58
Sulle ka Muusik! Proovisin sinu jälgedes käia ning leidsin täna hea turna unibetist. 2009€ garanteeritud ning top 10 said lisaks auhindadele 1000€ paketi lisaks ehk siis tuleb koguda 10.000 VIP punkti 30 päevaga. Iga 2500 punkti teenimisel vabastatakse 250€. Turniir ise oli väga hea struktuuriga, 15 min levelid ning 3000 algstack. Buy-in oli 44€ ja seega oli see mulle kalleim turniir, millele olen reganud kui just mitte arvesse võtta läbi satikate jõudmist mõnele suuremale turnale. Hoolimata küllaltki soolasest buy-inist langes mehi esimestel levelitel nagu loogu, standard oli Q9 coldcall ja 9xx flopis all-ini minek.

Endal alguses kaart ei jooksnud üldse, kordagi ei hitinud ja midagi suurt ka kätte ei tulnud ja tuli hambad ristis ägisedes foldida. Mingil hetkel sain tildise poisi kätte AQo-ga ja callisin ta A3 shove. Flop 33x ja ma peaaegu out. Foldisin veel ringi kuni blindideni ning sain siis 108o-ga tähtsa triple-upi AQ ja AJ vastu ning sealt alates piinlesin edasi. Tegin tähtsa all-in calli bubble seisuses AQ-ga vs A10 raise all-in UTG ja seejärel A10s pushisin BB-d ja vend instacallis all-ini A6o-ga ::) Lõpuks sai paar suckouti tehtud final tables, kus tegin samas kannatlikku mängu saades nõrgema ässaga paar split poti ning sealt alates hakkas kaart jooksma ning lõin paar venda välja saavutades stackliidri staatuse :o

Lõpuks HU Albundy-ga Eesti oma poisiga, kes algul diili pakkus, kuid sportliku huvi mõttes tahtsin esikoha peale mängida. Paraku kaart totaalselt kadus ning paar korda põikles albundy kuulide eest kõrvale ning lõpuks sulasin väikseks ning minu A6 ei suutnud bundy 77 vastu midagi ja siiski tasuks 2. koht. Pole paha, arvestades, et JÄLLE vindusin terve turniiri ja samal ajal kui olin 5k stacki juures panid 20k+ stackid PF omavahel AI 1010 vs AQ ::) ja muudkui kadus vastaseid vähemaks 8)

Siit järeldus, kunagi ei tohi turnal heita meelt väikese stacki juures, mida on viimased 2 edukat turnat unibetis tõestanud.
Naljakas veel see, et tahtsin see kuu rohkem raamatuid lugeda ja süveneda teooriasse, kuid nüüd tuleb see VIP punktide boonus siiski ette võtta ja proovida vähemalt poolgi ära teha. Loodetavasti siiski kõik. Elame-näeme. Eks siis järgmine kuu saab rohkem süveneda, see kuu täielikult see ei õnnestu, kuna saadud boonuse lahtimängimine on enam kui ahvatlev.

http://img83.imageshack.us/img83/1709/keissxa5.png

Davy
05.01.09, 03:18
see 1k pakett, see peaks olema ~30% lisa rakebacki

Kena tulemus, kuigi buy in tundub veidi suur..700 eeku

Keiss
05.01.09, 03:31
Kas tõesti ainult 30%? Kui tegin sign-up boonust enamasti NL10-s tuli ca 200 punkti päevas. Nüüd tuleb ilmselt ka NL40-50 mängida rääkimata NL20-st. Loodetavasti suudan 300-400 p päevas teha, aga eks seda näha ole.

Tigrano
05.01.09, 07:02
Väga hea tulemus, nüüd läheb ainult 1000 euro vabastamne vist veitsa raskeks, õnneks vabastatakse 250 euro kaupa. Nii on mõnus 2 tulla, kui esimest korda mängid sellist suurt turniiri ja kohe hitid ;)

Davy
05.01.09, 08:11
Kas tõesti ainult 30%? Kui tegin sign-up boonust enamasti NL10-s tuli ca 200 punkti päevas. Nüüd tuleb ilmselt ka NL40-50 mängida rääkimata NL20-st. Loodetavasti suudan 300-400 p päevas teha, aga eks seda näha ole.


Oleneb kui tihti sinu limiidis reigitud käsi saab. Minuarust iga 8s käsi Nl20-s oli reigitud käsi(võin eksida, soovitan googeldada).

1 reigitud käsi 0,5 VIP
10k jaoks vaja mängida 160k NL20kätt
1k käsi ~ 1Buy in rake =160bi maksad rake ja saad tagasi 50 bi(ehk see 1k boonus)


Üsna räige turna, sest overlay ainult mingi 6x.

pikk28
05.01.09, 08:12
gg keiss! kõva tulemus, kuna tõesti kui mingi 30 inimist järgi siis vaatasin et oled chiplooser ja sellest seisust HU-sse jõuda on eriti vinge!

Tigrano
05.01.09, 08:19
Oleneb kui tihti sinu limiidis reigitud käsi saab. Minuarust iga 8s käsi Nl20-s oli reigitud käsi(võin eksida, soovitan googeldada).

1 reigitud käsi 0,5 VIP
10k jaoks vaja mängida 160k NL20kätt
1k käsi ~ 1Buy in rake =160bi maksad rake ja saad tagasi 50 bi(ehk see 1k boonus)


Üsna räige turna, sest overlay ainult mingi 6x.


Jep, läheb raskeks kindlasti.

ment52
05.01.09, 08:52
Oleneb kui tihti sinu limiidis reigitud käsi saab. Minuarust iga 8s käsi Nl20-s oli reigitud käsi(võin eksida, soovitan googeldada).

1 reigitud käsi 0,5 VIP
10k jaoks vaja mängida 160k NL20kätt
1k käsi ~ 1Buy in rake =160bi maksad rake ja saad tagasi 50 bi(ehk see 1k boonus)


Üsna räige turna, sest overlay ainult mingi 6x.

*Laudades, kus kasutatakse eurosid, konverteeritakse teenitud VIP-punktid hetkel kehtiva vahetuskursi alusel - näiteks, kui kehtiv dollar-euro suhe on 1,47, siis 1 VIP-punkt, mis teenitud €1-€2 panustega Euro lauas, teisendatakse 1,47 punktiks

Ehk siis see võtab neljandiku kätest vähemaks kohe kuna unibetis ainult eurolauad.

Keiss
05.01.09, 18:47
Tänx mehed, ma olin jah chiplooser terve turna pmst kuni 15 seas sain paar duublit kätte.
Finaali jõudsin eelviimase stackiga ning seal juhtus flopis üks huvitav käsi, kus:
UTG limpis K :heart: J :heart:
MP raises 8 :club: 8 :diamond:
Mina BTN-il: 10 :diamond: 10 :club:

Flop: 6 :heart: 7 :heart: 2 :spade:

UTG checkis, MP ALL-IN. Ma suutsin peale time banki foldida, kuna viimasel kohal istus mingi poola internetiga mängija ehk siis no connection ja sisetunne aimas halba, turnadel tuleb oma vaistu teinekord lihtsalt usaldada nii imelik kui see ka ei ole. 1010-ga oleks õige AI minna, aga UTG mängija pani mind veidi rohkem muretsema kui MP. Samas ka MP võis hoida käes JJ, QQ, A :heart: K :heart: ja mõtlesin, et stackide ja raise suhe võis mulle lubada ka setminemist ja suutsin kuulide eest kõrvale põigelda. Viimasel ajal FD-d tulevad vastastel nii kergelt kokku, et kui üle ühe vastase on siis tavaline, et keegi tõmbab ikka masti ära ::)

UTG callis ja riverdas flushi ära oma kohutava mänguga pannes samuti kõik chipsid sisse. Pärast seda looserdasin ikka viimasel kohal 5-10bb-ga kuni TOP5-ni.

Täna käisin poes ja varusin külmkapi head paremat täis + kohvi vahukoorega ning energiajooke ;D

Let`s grind!!

Keiss
08.01.09, 05:54
Tuli välja, et pokkeriboonus aktiveeriti unibeti poolt alles eile. 3 päeva tagasi tegin ikkagi sessi ning see lõppes kohutavalt. 3h-ga -47€ ja aknad sulgesid nagu iseenesest.

http://www.pokerhand.org/?3673326 Sain vastase bluffima, aga see annab outse.
http://www.pokerhand.org/?3673812 AQo limp toidab?!
http://www.pokerhand.org/?3673164 Läksin TPTK-ga hulluks.
http://www.pokerhand.org/?3673785 Kus foldida??

Aga jah peale selle TPTK käe ei näinudki midagi muud, kus miinust oleks saanud kärpida, tegin pidevalt flopis ja turnil folde oma ülepaaride ja TPTK-ga, mis ajas hulluks ja kaotasin kohutavalt palju nendega. Ei tea, kas need foldid olidki kõik õiged, aga vbolla oleksin saanud veel hullema miinuspäeva, kui seda poleks teinud. Suht coolerite kari on see, kui PF monstrumiga raised, 1 coldcall ja maha tuleb flop ning jooksed drawing deadina allini poole, vastasel nuts käes ehk flopatud mast ja sul endal samast mastist monster kaart. Kui seda ikka sessi ajal seda mitu korda juhtub siis muutud hellaks.

Eile ei mänginudki pokkrit kohutava peavalu tõttu. Täna tegin kiire cashi sessi ning ca +20€ jäi vahepealsest üle 50€ kasumist järele. NL50-s läksin korraks AA-ga hulluks, aga muidu mängisin ilusasti, ühes lauas jooksin 25€ pealt 90-ni. Korra sain QQQ-ga AAA vastu, meeldiv, et tüüp short oli. Mängin NL50-s midstackiga. Üritan ellu jääda lihtsalt ning punkte koguda. Hetkel suuri illusioone seda jube edukalt biitida ei ole.

Vahelduseks võtsin 20.00 EMV eelsatelliidi 5.50€ Rebuy turna ette (esimene katse unibetis siis EMV-le pääseda) ja õnnestus 8 hulgast TOP2 saada ja seega ka finaalsatelliidi 44€ pileti saada. Ühtegi rebuyd ei teinud, aga jah kaart jooksis väga hästi ja mis nii viga pokkrit mängida. Ühtegi viga enda arvates ei teinud. Teised seevastu tegid rebuysid kohutavalt palju. 82s PF allini ja kohe rebuy järele ??? ::) Raha on ju, milles probleem?! Eks vaatab siis, mis finaalsatikal saab. Oleks ülimalt meeldiv EMV-le pääseda.

Pärast selle lõppu panin cashi kinni ja varsti algas 2k$ turna ning õnnestus kindla mänguga TOP5 jõuda, kus tegime diili vastavalt stackidele ning sealt pudenes 265$! Pole paha 5$ investeeringu kohta eriti kuna sel ajal hakkas nett jukerdama ning ka vahetult peale diili kadus nett jälle mõneks ajaks. Tegin väga tight mängu, sain 2x openlimpimisega seti ning loomulikult flopis A high bluffis multiway potis all-ini, kui mul set oli ning lihtsad duublid tulid. Mingi aeg sain KK vs QQ vs JJ PF all-ini, siis AA pidas 45 vastu(hitis flopis 4 ehk madalaima paari) ;D ja kui alles oli 629-st mängijast jäänud 70, hakkasin igal võimalusel ka varastama ehk enne bubbleboy selgumist. Kohe kui 63 rahakohta oli selgunud, oli pea iga käsi keegi all-inis ning kiiresti pudenes mängijaid välja. Enne finaallauda varastasin julmalt 102ga, 45-ga, K7ga jne ning sain norm stackiga finaali. Ahjaa korra enne finaali pea terve laud limpas ja ma AQ-ga Buttonil tegin suure raise ning tahtsin poti maha võtta, aga loomulikult oli üks tegelane limbanud teisena poti KK-ga ning sinna läks suur stack. Finaalis võtsin 1010-ga K10 re-raise all-ini maha ning AK-ga AQ (korra ka foldisin re-raise all-ini 1010ga, raudselt olin taga). Jäime viiekesi, kus paraku libastusin AJ-ga blindil olles re-raisedes korralikult Buttoni min raiset ehk blindivargust ning ta krt ei foldinud ka mu cbeti peale, hoopis raises ning sinna läks julm pot, tagantjärele vaadates ca 100$. Kuna diil tundus sel hetkel siiski mõistlik, ikkagi riskivabalt 265$ ning olin 4-5 kohal 5 seas siis ei hakanud liigseid riske võtma ning parem varblane pihus kui rasvatihane puu otsas ning võtsin raha vastu. FT tüübid olidjuba suht normid ka. 7 seas veeretasime stacke mingi pool tundi vist. Aga jah järgmine kord siiski diili ei tee enam, kaotan kasvõi 100$ flipiga aga jätan võimaluse võita 400$.

Igatahes olen oma turnadega unibetis väga rahul. Peab vist tõesti hakkama rohkem neid proovima. Viimasel ajal turnadel on luckbox põhjas vist, cashis samas higista nagu mingi viimane newbie ;D

Cashi ei jõudnudki enam mängima. Hakkasime Andresega HEM-iga jamama ning ei saanudki seda jama tööle. Jube lugu ikka kui pea ei võta itimeestega võrdselt. Tundsin end kui 80-aastane mammi esimest korda e-maili kontot registreerimas.

Dogers
08.01.09, 05:57
Jeeeesh, varem nägin Sind laudades koguaeg ja muusik käskis ettevaatlik olla Sinuga, nüüd oled ära kadunud, NL10s nägin Sind veel täna korra, kolisid kõrgemale jah ? :)

Keiss
08.01.09, 06:11
Nojah ma unibetis ja hetkel alla NL10 ei mängi kuna võitsin unibetis 1000€ pokkeriboonuse ning seega vaja punkte koguda. Alla NL10 neid ei teeni ja sealgi vähe seega NL20-50 üritan esialgu nullis püsida ;D

Siis kui sa mind NL4-s nägid...küllap olin Triobetis, kandsin sealt hooga pea kõik välja ning jätsin midagi Weekend Rankingu turnade jaoks, mis aga ebaõnnestusid. Ilmselt samaaegelt WR-ga toksisin NL4-s. Seega BR ei lubanud muud kui NL4 ;D Samuti primas hommikuti/päeval polegi laudu, NL4 on alternatiiv. Kuna sain oma 24" monitori tööle siis nüüd saab prima kõrvale võtta ka Toweri/PS-i laudu nii, et loodetavasti tulevikus saab NL4 unustada, tõesti ei paku pinget enam seal passida.

Keiss
09.01.09, 20:09
Eile tuli vana sõber ehk uus pokkerisõber külla ning püüdsin 100$ freerolli tasemel mängijat coachida ning ühtlasi ka ise midagi õppida, sest 2 pead on ikka kaks pead ja teinekord näeb teine mängija kõrvalt midagi, mida küsida ning vastates õpib ise väga palju! Alguses tegin talle SNG sessi Trios, mis ebaõnnestus ning sealt marginaalne kahjum, aga sellest pole midagi, sest ma ei olegi kuigi hea SNG mängija.
Pärast seda võtsin Unibetis 10 FR tabelit lahti NL10-50, mis lõppes marginaalse kasumiga ning punktide teenimisega ning üritasin sõbrale seletada erinevaid olukordi.
Kuna öösel said FR lauad otsa siis kolisime 6-maxi ning oh seda ilmaimet, mis mängijaid seal kohtas! Mängisin 3-4 aknaga NL10-t. Laudu võtsin vähe, et saaks samal ajal kätest rääkida ning sõber kõiki laudu jõuaks jälgida. Öine sess lõppes ca 100 EUR kasumiga lisaks jõudsin ka punkte piisavalt teenida. Võtsin ka mõne odava turna, mis lõppes carddead staadiumis PF AI minnes kohe esimese kaotusega :)

ÜLILÕBUS oli sealjuures, alkoholi ja kohvi läks üsna palju samas pea oli selge ning mingeid eksimusi sisse enda arvates ei lasknud ning veri vemmeldama ei hakanud. Liigseid riske ei lubanud, mis siis, et sõber ikka kõrvalt õhutas: ALL-IN, ALL-IN!!! ;D

Head nädalavahetuse grindimist kõigile!

lenin
11.01.09, 20:54
nii. lugenud su blogi ja jätad mulle väga hea mulje. Tunnen et oleme suht yhesuguse vaatega.

Luba kysida, ega sa juhuslikult HT-d ei peland vanasti? (or isegi hetkel)

Aristotep
11.01.09, 20:56
Pelas küll

Metsapull
11.01.09, 21:00
nii. lugenud su blogi ja jätad mulle väga hea mulje. Tunnen et oleme suht yhesuguse vaatega.

Luba kysida, ega sa juhuslikult HT-d ei peland vanasti? (or isegi hetkel)


Mängis küll. Meeskond oli FC Casey ja kasutaja Case_.

lenin
11.01.09, 21:01
ja oli seal sama nimega? (Mitte täht-tähelt?)

edit: selge pilt. Olin selles suht 99% ka kindel

Muusik
11.01.09, 21:58
nii. lugenud su blogi ja jätad mulle väga hea mulje. Tunnen et oleme suht yhesuguse vaatega.

Luba kysida, ega sa juhuslikult HT-d ei peland vanasti? (or isegi hetkel)
mis on HT

lenC
11.01.09, 22:00
mis on HT

hattrick.org kui ma ei eksi

lenin
11.01.09, 22:02
mulle on silma jäänud siin foorumis ysnagi mitmeid HT-e taustaga liikmeid. Ja maletajaid kah. Egas see pole ka migi ime kui järele mõelda.

Keiss
13.01.09, 21:50
Jah mängisin omal ajal üsna aktiivselt HT-d ja kõrghetkeks jäi jõudmine Meistriliigasse V-ndast liigast võites kõik liigad järjest. Olin ka ML esimene, aga paraku jäin 1-2 koha jagamisel tänu väravate suhtega 2. kohale. Kui pokkeri avastasin siis HT-sse enam sisse logida ei viitsinud samuti lõpetasin bnt-ga :D Kusjuures HT-sse jäi ligi miljard raha sisse:P Olin Eesti üks rikkamaid klubisid. Aga jah need mängud on pokkeri kõrval ikka lapsemäng, sest miks peaks mängule peale maksma kui on võimalik sellega teenida ;)

Endal siin vahepeal polnud aega paar päeva pokkrit taguda, olid kohustuslikud sünnipäevad ja väljaskäigud ning õlu peab ka meeldima :)

Üleeile tegin 1-2h sessi ja kuna enesetunne oli kehv, kaardid jooksid valesti jne. siis panin lauad 42 miinuseuro juures kinni.

Eile püüdsin paremini keskenduda ning roostet maha pühkida ning tuli välja rekordcashi sess. Kusjuures jooks oli vahepeal alla keskmise minu hinnangul, pea kõik flipid shortidega jne põlesid. Lõpuks sain asjad jooksma ning asjad sujuma. Öösel võtsin ette NL10-20 lauad 6-maxis ning esimest korda tundsin end NL20 6-maxis enesekindlalt. Siiani pole end üldse 6-maxis heaks mängijaks pidanud, sest kogemusi on vähe jne. aga tundub, et tulebki sinna üle kolida. Seal on neid agrofishe, kes limp-reraisevad all-ini K10 ja J9ga jne...haigeid bluffe tehti mulle pidevalt, aga enamus aega hammustasin need läbi ning kohati ajas ka kergelt vihale ja samas naerma, et mis toimub nagu...wtf ??? :o

Enamus NL20 laudasid lõppesid nii, et jäin ühe-kahe regulari või soldi mängijaga üksi ning fishid olitühjaks pumbatud ning stackid kõigil 2-4x-statud ja see oli küll üsna mõnus tunne 8)

Kokku siis tuli 221 EUR kasumiks. Paar kätt lisan ka:

http://www.pokerhand.org/?3707160 Siin regular sõimas mind fishiks. ??? Pärast klaarisime veel arveid ja ma arvan miinusesse selle vennaga ei jäänud. Kas ta poleks mitte pidanud kaitsma oma kätt rohkem?

http://www.pokerhand.org/?3707435 Päeva biit.

http://www.pokerhand.org/?3707512 Päeva kingitus nr. 1

http://www.pokerhand.org/?3707251 Päeva kingitus nr. 2

http://www.pokerhand.org/?3707546 Selline mäng oli eile standard NL20-s AA-ga. AA-d slowplayti, K10o-ga re-raiseti. ??? Kusjuures antud käes flopis checkisin seetõttu, et oli misclick. Muidu oleks cbetinud.

http://www.pokerhand.org/?3707666 Flopatud mast ei ole nuts. 72 EUR pot NL20 6-maxis.

http://www.pokerhand.org/?3708597 Ja lõpuks elu pot!!! Vaatasin, et just moodustus FR L40 laud, mis on tavaliselt alati väga magus ning chipe loobitakse mööda tuba laias kaares eriti kui shorte ja midstacke palju. Kusjuures see oli mul 3. käsi seal lauas :)

Kokku siis 12h maratonsess ja lisaks teenisin ka 515 VIP punkti ehk 50 EUR juurde. Kokku seega 271 EUR/4227EEK. Täna tuleb proovida uuesti.

Edu laudades kõigile ja jätkuvat enesekindlust!

Tigrano
14.01.09, 03:08
Kuidas uue monitoriga rahul oled ja kas on see kuidagi aidanud ka mängutulemusi tõsta?

Keiss
14.01.09, 03:56
Hetkel tulemusi selle koha pealt eriti ei oska öelda, sest olen öösiti nagunii 6-maxi teinud ning seal väga palju laudu võtta ei ole kuigi mõistlik eriti kui liikusin veidike limiidist ülespoole aga full ringi mängides on ikka hoopis teine tera kui kõik vastased on nähtavad ning ning saan olukorrast selge pildi. Monitori kvaliteedi osas pretensioone pole ja väga mõnus on! Alates veebruarist kui saan VIP punktide boonuse Unis lõpetatud hakkan kahes toas korraga FR-i grindima ehk siis prima 10 akent ja Toweris vbolla sama palju juurde ning siis saan anda rohkem tagasisidet selle koha pealt. Kuidas endal olukord on?Kas oled juba proovinud mingeid rekordarv laudasid võtta vms? ;)

Tigrano
14.01.09, 09:49
Hetkel tulemusi selle koha pealt eriti ei oska öelda, sest olen öösiti nagunii 6-maxi teinud ning seal väga palju laudu võtta ei ole kuigi mõistlik eriti kui liikusin veidike limiidist ülespoole aga full ringi mängides on ikka hoopis teine tera kui kõik vastased on nähtavad ning ning saan olukorrast selge pildi. Monitori kvaliteedi osas pretensioone pole ja väga mõnus on! Alates veebruarist kui saan VIP punktide boonuse Unis lõpetatud hakkan kahes toas korraga FR-i grindima ehk siis prima 10 akent ja Toweris vbolla sama palju juurde ning siis saan anda rohkem tagasisidet selle koha pealt. Kuidas endal olukord on?Kas oled juba proovinud mingeid rekordarv laudasid võtta vms? ;)


Pole väga mänginud aga Samsale läheb 12 Toweri lauda ja teisele monitorile 9 lauda, seega täiesti piisav, et grindida multitableda. Samas olen võrrelnud Samsat ja HP monitori, millest ESTpatrick rääkis, siis HP värvid on ikkagi jube head aga suuruse vahe on ka ehk sellest tingitud ka väike kvaliteedi vahe. Samas tööd on ikka mõnus teha, eriti kaif on, et monitorile lisaks sai ka lauaarvuti uus ostetud, mis hoiab kõvasti närvikulu kokku, sest klõps ja kõik lahti.

AshrakWhite
14.01.09, 12:36
sinuga mängitakse ikka väga lightilt võiks minuga ka nii mängida, ma panen beti ja vaatan kuidas kõik foldivad >.<

pikk28
14.01.09, 12:47
sinuga mängitakse ikka väga lightilt võiks minuga ka nii mängida, ma panen beti ja vaatan kuidas kõik foldivad >.<

loo omale sama imidz :)

AshrakWhite
14.01.09, 13:03
keissi statid on suht samad mis mul, aint ma olen tiba agrom vist :D

alaska
14.01.09, 14:17
Ma usun, et poole stackiga sisseastudes ollaksegi lightimad sinu vastu, nagu Keiss on varem kirjeldanud. Endal vahest samamoodi, kui õnnestus duubeldada ja siis 200bb lauas istusid, siis folditi ikka tunduvalt kergemini PFR ja Cont.beti peale.

CTXrix
14.01.09, 17:05
http://www.pokerhand.org/?3707160 Siin regular sõimas mind fishiks. ??? Pärast klaarisime veel arveid ja ma arvan miinusesse selle vennaga ei jäänud. Kas ta poleks mitte pidanud kaitsma oma kätt rohkem?



See reg on paras idioot. Obv ise keeras endale sitta sellise mänguga flopil ja turnil.

Keiss
14.01.09, 23:52
NL40-50 mängin veel vahest midstackiga, mujal alati max stackiga ning eriti naudin mängu kui mingi 3-4x stack tehtud. Nii mõnedki korrad olen nüüd mina ise see, kes lightilt midstackide PF shoved maha callib ning tünga saan nii, et jah kes oskab midstackiga hästi mängida sel on head trumbid taskus. Kusjuures ma ei tea oma statsidest midagi, keegi võiks valgustada, irw. Hetkel mängin SH ja FR korraga seega need vist ei peegeldagi midagi ilmselt. Aga jah imdizit tõesti tuleb luua, see on VÄGA OLULINE!

Kuigi jah on ka mul palju olukordi, kus tulen UTG 22-ga ja saan oma seti, lasen masinlikult cbeti otsa, terve kamp tuli flopile ja insta foldivad :o

Keiss
17.01.09, 14:37
Uuendasin blogi:

http://keisss.blogspot.com

2 :diamond: 7 :heart: ?

Keiss
18.01.09, 20:22
Täna osalesin Unibetis Eesti pokkeri finaalsatelliidil, kus kokku oli 9 osalejat ning see hetkel veel käimas. 2-3 levelil käis ok2aa PF all-inis 99 ja JJ-ga, korra sai seti ja korra omas paremat kätt ning saavutas monster stacki, hetkel ta nelja seas viimane ja esikohal Kikas5, kes on ikka väga suur FISH, tegelt ka!!

Mis mind ajendas kirjutama on see, et mina olin seekord suur agrodonk ise ilmselt seetõttu, et kuulasin samal ajal METALLICAT ja jõin kohvi ning mullivett, mis ilmselt polnud parim lahendus. Seega soovitan kõigile grindimise ajal vältida Metallica jms. muusika kuulamine. Kole sõjakaks tegi!!

Plaan oligi tegelikult teha tavapärasest agressiivsemat mängu ning riskeerida rohkem kuna ainult 1. koht saab pileti ja ülejäänud jäävad pika ninaga. Minu mänguplaan oli väga vale seekord ning teenitult jäin piletist ilma. Jälle üks tore õppetund olemas.

edit: õnnitlused ok2aa-le!

Aristotep
18.01.09, 22:46
Kuidas sa seletaksid siis seda, et ma Satyriconi kuulates rekordsessi tegin? Black metal that is...

farik666
19.01.09, 20:52
ega too slipknot ka paha ei tee..

Keiss
20.01.09, 07:50
Vahepealne cashi mõõn (mõni päeva) ehk siis suuri vaevu nullis püsimine tänu biitidele ja järjekindlatele cooleritele loodetavasti täna lõppes!

Täna sai siis jälle super cashi sess tehtud. Mängisin enamalt jaolt NL20 full stackiga ja NL50 ka mitmetes laudades midstackiga, et punkte koguda ning kuna BR pole päris see, mis ta olema peaks ja regularid tundmatud siis väiksem variatsioon nii.
Igastahes kokku tuli 141 euri plussi. Vaatasin, NL50 käib mingeid shortisid ja midstacke, kellest pea kõik on väga halva tasemega ning lausa tahavad raha ära kinkida. Üsna põnev oli ning mõni regular tegi ka mingeid imelikke ck-call all-ini re-re-raisetud potis 1010ga Kxx flopis nii, et üsna lõbus oli :)
Lisaks kogusin 435VP-d ehk siis minu jaoks tähendab see lisa 43 €.

Peale cashi sessi võtsin 1,75k 6-maxi guarandi ette uudiste lugemise jms kõrvale ning JÄLLE HITISIN. VÄGA LIHTNE oli stacki koguda ning ka varastada, kaarti muidugi anti ka ning tase oli meeldivalt kohutav ehk siis totaalne limpfestival ning kõik mu raised ja betid calliti kohusetruult ära kuni riveril all-inini välja (pandi mind vist blufi peale pidevalt :D ) ning stack ilusasti mulle. Kuna tegu oli rebuy turnaga siis alguses oli üks vana, kes pidevalt all-ini läks ning sain talt alguses paar korda stacki kätte ning seejärel sain rahus oma mängu teha. Muusikuga koos mürasime pidevalt TOP10 kandis kuni lõpuks jäi alles 3 lauda ning sattusin temaga ühte lauda, eelnevalt oli ta õnnetul kombel shortstackiks jäänud. Kuna positsioon oli talle sobiv siis teadsin, et ta tuleb varsti muu BB kallale ning õnneks leidsin A10 ning saimegi flipata tema KJ vastu ning võtsin tema stacki appi, et finaallaua poole rühkida. Peale seda sain veel paar duublit eliitkätega ning varastasin end keskmiseks stackiks ja oligi finaallaua aeg käes. Kui 5 oli jäänud siis juhtus selline asi: http://www.pokerhand.org/?3740141

Cooler või olen donk oma UTG raise KJ-ga? Flopi beti tegin meelega sellise, et bluffi välja meelitada, mida nad olid agarad tegema pidevalt. Taset arvestades calliti K5s utg raised ka ära nii, et ei saanud eriti foldida :( Samuti 5 seas ei saa jääda ootama mingit AK-d vms...

Mnjah......too bad, aga 3$-st tegin 126$ ilma rebuydeta nagu tavaks ning antud turniir on see kuu juba kolmas turniir, kus 5 sekka olen pääsenud ning peab meeldima ::) Tänu rebuydele kasvas algne 1,75k turna 2,1k-seks :) Eriti hea veel see, et olen Unibetis jaanuaris guarant turnasid 5tk kokku teinud. Paar odavat cashi turnat ka, aga seal on stacki/levelite suhe nii jube, et suht lootusetu ilma korraliku runita kuhugi jõuda eriti kui AA PF AI vastu ei pea :P Samuti mänguruum puudub suht cashi turnadel.

Aga ikkagi krt seekord tahtsin esikoha ära võtta! 579$ ja 378$ said HU mehed nii, et jah tiba teised summad ikkagi, kusjuures see kunstknie minu hävitaja panigi turna kinni. Samas 6-handed pole päris minu eriala, aga on näha, et vahepealsest 6-maxi cashist oli kõvasti abi kuna 6-maxis teist korda vist rahades üldse. Samas väga proovinud ka ei ole ning pole varem eriti tõmmanud SH pokker.

Kokku õhtu/ööga siis 277€/4321 eeki.

pikk28
20.01.09, 07:56
hea lugemine again! Edu sulle ka edaspidi!
Mina paneks selle käe coolerina kirja.

Keiss
20.01.09, 08:16
Thanks gert sulle, sa vist mängid triobetis "pikk23" nime all? Kunagi nägin sind võitmas prima 2k guaranti vms ning jälgisin finaallauda lihtsalt eemalt, ilmselt jäin sealt sel turnal napilt välja ning sai sulle silte ka kleepida, jube agro olid ikka ;) ;D

Peab vist hakkama rohkem turnasid pelama, ei kujuta ette, mul see nn. ROI peaks küll laes vist olema vähemalt hetkel...suht harva teen neid ikka.

pikk28
20.01.09, 08:22
jah, ma pikk28. Tnx komplimendi eest!
Varsti näeme laudades, hakkan ka grindima NL20. Eile suutsin 2,75G 316 euri kotti pista :) Tegime 4-kesi diili.
Nats pean elu sunnil again raha veidi välja kakkuma

Keiss
20.01.09, 08:25
Nice1!

Aeg päevikut siis pidama hakata!

Keiss
20.01.09, 08:43
** Hand # 2375384721 starting - 2009-01-20 08:44:05
** $1.75k Guarantee (6-handed tables)[2511533]:Table 29 [Multi Table Hold 'em] (16000.00|32000.00 NL - MTT) Real Money

kunstknie sitting in seat 2 with 798601.24
tennisgal sitting in seat 4 with 365130.25
EEKS sitting in seat 6 with 240268.51[Dealer]
kunstknie ante'd - 1200.00
tennisgal ante'd - 1200.00
EEKS ante'd - 1200.00
kunstknie posted the small blind - 8000.00
tennisgal posted the big blind - 16000.00
EEKS raised to 32000.00
kunstknie folded
tennisgal called - 32000.00

** Dealing the flop: 4s, 2c, 7c
tennisgal bet - 75600.00
EEKS called - 75600.00

** Dealing the turn: 6s
tennisgal bet - 113400.00
EEKS went all-in - 131468.51
tennisgal called - 131468.51
tennisgal shows: Js, 7h
EEKS shows: Qc, Ah

** Dealing the river: 9h
tennisgal wins 489737.02 from the main pot

3. koha omanik kukkus nii välja.


** Hand # 2375385814 starting - 2009-01-20 08:47:42
** $1.75k Guarantee (6-handed tables)[2511533]:Table 29 [Multi Table Hold 'em] (20000.00|40000.00 NL - MTT) Real Money

kunstknie sitting in seat 2 with 885401.24
tennisgal sitting in seat 4 with 518598.76[Dealer]
kunstknie ante'd - 1500.00
tennisgal ante'd - 1500.00
tennisgal posted the small blind - 10000.00
kunstknie posted the big blind - 20000.00
tennisgal called - 20000.00
kunstknie bet - 40000.00
tennisgal called - 40000.00

** Dealing the flop: As, 5c, 4h
kunstknie bet - 20000.00
tennisgal raised to 143000.00
kunstknie called - 143000.00

** Dealing the turn: 9c
kunstknie checked
tennisgal went all-in - 334098.76
kunstknie called - 334098.76
kunstknie shows: Qc, Ad
tennisgal shows: 4c, Qh

** Dealing the river: 7d
kunstknie wins 1037197.52 from the main pot

Ei saanud lihtsalt panemata jätta kogu turniiri iseloomustavat kätt, millega selgitati välja esikoht.

Muusik
20.01.09, 09:23
lõid mind turnalt väläja :(

Keiss
23.01.09, 09:03
Vahepeal magasin paar päeva nagu karu talveund ning eile tegin pika sessi kokku 729 raked handsi ehk siis NL20-50-s polegi nii kaua mänginud varem ning kokku miinust 43 eurot, mis on katastroof. Kokku jäin tänu punktidele umbes nulli, aga see pole eesmärk, miks pokkerit mängida.

Mõned haigemad biidid siin:

http://www.pokerhand.org/?3748625 MAJA vs NELIK totaalse fishi vastu, kes varsti raha ära jagas.

http://www.pokerhand.org/?3749381 Maja vs RIVERDATUD suurem maja jubeda dongi vastu nagu on ka näha tema PF coldcalli puhul. Üritasin donki lihtsalt lõa otsas hoida, oli näha, et mingi jack tal on.

http://www.pokerhand.org/?3750067 AA vs JJ PF AI NL100-s.

http://www.pokerhand.org/?3750089 Gambler-dongi järjekordne võit. Seal ei saa ju foldida? Ta oleks any twoga AI seal lükanud. Pmst pea kõik sellised flipid eile kaotasin.

http://www.pokerhand.org/?3750127 Riverdasin 2 paari riverdatud seti vastu ehk siis järjekordne üheouterine jälle. Üritasin poti veits madalal hoida, sest kartsin AK-d, KQ-i kuna vastane polnud vilets mees just ja mingit Q10 ei kartnud nagu riveril ja nii kaua juba flopatud setiga ei check-callita üldiselt. Aga jah turni bet oli minu poolt antud juhul pask kuigi kuri kahtlus on, et mind oleks niikuinii callitud hoolimata ühest ülekaardist, sest varastasin blinde väga tihti.

http://www.pokerhand.org/?3750379 üks näide lihtsalt järjekordsest vale value võtmisest ehk liigne ahnus ajab upakile. Eile kaotasin riveril jube palju nn. üritades nõrgemalt käelt value võtta, mis liiga tihti ebaõnnestus.

Kui nüüd lisada veel lugematu hulk coolereid sinna juurde ehk siis NL50 QQ vs tundmatu 1tableja AA, kus ma mängisin flopis oma ülepaari nagu seti, mida ta ei aktsepteerinud loomulikult ning ma ei saa tundmatu vastu QQ-d kui ülepaari foldida eriti kui seal igast suvalisi onkelid koos istub, kes auku rea nimel setide ja ülepaaride vastu rahus all-ini CALLIVAD. Samuti eile sain AQ-ga openlimpivatelt AK-delt mitmel korral tappa, mis tundub üsna haige esmapilgul. Peab hakkama üldse AQ-d uuesti üle vaatama ning võimalik, et rohkem foldima.

Kui nüüd vaadata neid käsi ja mõelda, et kui oleks paar kättki võitnud neist suurematest kaotustest siis oleks plussis pmst. Seega ei tasu end päris mutta tampida ning uuesti ja enesekindlalt proovida. Kui oleksin eile teinud mõned riveri checkid positsioonil olles rohkem või paardunud flopis mastiga mitte betinud (loomulikult vastane floppas juba maja) jne. oleks võinud asjad paremini lõppeda. Ilmselt kui oleksin suutnud teha ideaalset mängu oleksin võinud ikkagi päeva nullis või pisikese kasumiga lõpetada. Mis minu mängukvaliteeti alla kisub ongi need juhtumid, kui mingid antsud pidevalt oma Q5s kätega openlimbivad ja suurema maja hitivad jms. paska siis on tilt kerge tulema ilmselt ka ülitugeva närvikavaga inimesel. ???

Täna hommikul mängisin nalja viluks ja tildi raviks 1tablejana fixed limitit NL100-s, kus BB oli 0.50 :o ja lahe oli. Punkte tuli ka 47tk üsna kiiresti. Mõnus komöödia, soovitan kui nalja tahate saada. Täielik limpfestival. Üks vana flopis checkis nut flushiga, aga gutshot madalaima reatõmbega ning mastiohuga betis/raises nagu pöörane ning varsti jagaski rahad ära ilusasti. Aga jah ikkagi paar eurot miinust hetkel sealt, aga samas nalja sai ;)

Keiss
23.01.09, 17:20
Nonii tegin täna sessi, mis lõppes 94 eurot miinuses ja on sellega mu rekordkahjumiga sess. Hetkel on mul küll tunne, et online pokker on rigged, sest pmst setide hitimine oli nullilähedane või kui ka hitisin siis tuli runner-runner mast/rida ja pidin suure ülepanuse tõttu foldima riveril. Samuti kui ise monstrumiga läksin siis kas sain blindid või tõmmati setiga/kahe paariga laksaki vastu pead ning selline tilt tuli lisaks (ei tiltanud vaid panin aknad kinni tänaseks), et ma ei kujuta hetkel ette, mismoodi üldse on võimalik pokkeris võita. Minu silmad sellist downswingi pole varem näinud. Kui raisesin mingi paariga vms ja tuli väike flop ehk mulle sobiv siis ck-raiseti julmalt mind kohe jne. Ma arvan, et ca 50€ tuli ainuüksi sellest, et viskasin flopis või turnis, mis muidugi oli kahjumlikum veel oma pocketi minema lihtsalt ehk siis totaalne ebaedu. Samuti mõnikord lasin ka 3 tänavat ning tuli a la A, K, mast vms ning check-raised otsa jms. Lootusetu võita lihtsalt.

Paar kätt ka siis:

http://www.pokerhand.org/?3755491 NL50 suurima fishi vastu kaotan ainult mina vist. Prima päästev river.

http://www.pokerhand.org/?3755264 standard NL10 kaotus.

http://www.pokerhand.org/?3755094 Ilmselt oleksin pidanud PF suuremalt re-re-raisema ehk siis selles käes olin mina donk.

Tigrano
23.01.09, 17:26
See 9Qs vastu on küll haige käsi >:(

alaska
23.01.09, 17:35
Ei anna alla midagi, sa oled siin paljudele suur eeskuju. ;)Pane rahustuseks mõned odavad turnad.
Donkide lemmikkäed on jah 9TJQ, mul läheb kah juba ohutuli põlema, kui maas on samad kaardid ja vastane callib järjest.

BuildUp
23.01.09, 20:25
Mul täna samuti NL30s nii, et vahepeal olin +60 ja sess lõppes ikka -24 ehk siis 84$ langust. Kõik täielikud coolerid. Jama. :-\

Keiss
26.01.09, 09:40
Mina ja eeskuju :o ;D Ma tänan.

Peale julma downswingi laksu jätsin päeva vahele, tegelesin muusika kuulamise ja filmide vaatamisega ning püüdsin end koguda ja sain aru, et tõesti mänguliselt ju mingeid imelisi vigu ei teinud seega proovisin eile uuesti ja 3-4h sessiga sain 164 eurikut ehk siis rekordiline lühike sess. Mängisin NL20 full stackiga nagu ka paar NL10 lauda ning mõned NL50 midstackiga lauad. Ehk siis 8 buy-iniline pluss tuli sh. paar haiget standard cooleri laksu sain loomulikult nagu tavaks. Pühapäevane cash on kuldne ja kindlasti parem kui reede öine ja kui poleks paari viga teinud siis võinuks sessi ka 200 euriku peal lõpetada, aga see selleks. Samuti ei pigistanud mitmes olukorras valuet välja, aga vahepealne ebaedu on teinud hellaks ja seetõttu pigem ei raisenud nut flushiga riveril kui paardunud board oli jms. ning ainult callisin.

Mõned käed ka:

http://www.pokerhand.org/?3764584 vastane insta callis all-ini.
http://www.pokerhand.org/?3764667 Siin ma teadsin millegi pärast, et tegu oli ülekaartidega. Kuidas, ei tea. 10 seti kartsin ka ning tegelikult olin valmis kaotama, aga kuna tegu oli tundmatuga siis pigistasin silmad kinni ja läksin...
http://www.pokerhand.org/?3765068 Sessi eriauhind ja pronksmedal fishile, bluffimine on MÕTTETU!
http://www.pokerhand.org/?3764681 Sessi hõbemedal sellele fishile. Kusjuures vist kogemata misclickides SB-l olles panin BS käega raha sisse :) Vedas.
http://www.pokerhand.org/?3764908 KULDMEDAL läks sellele dongile, poja kinkis ikka totaalselt raha kõigile kamaluga. Mängis kõiki käsi. Riveri call oli tüübil INSTA! Alguses K5o jms. kätega duubeldas ja paari ringi pärast oli ta oma 2x full stackist ilma ja kahjuks kadus.

Edu laudades!

Muusik
26.01.09, 09:51
viimane käsi on küll hea :D

Metsapull
26.01.09, 10:05
http://www.pokerhand.org/?3765068 Sessi eriauhind ja pronksmedal fishile, bluffimine on MÕTTETU!


Minu meelest pole see just parim koht bluffimiseks, eriti riveril mitme vastase vastu.

Keiss
26.01.09, 10:08
Miks mitte? Ma olin ju "mastiostja". Meelega ei teinud mingit potist panust ka, pigem value bet. Oli näha, et ässa ka pole kumbalgi ning seega turn ja river oleks pidanud foldima panema enamus käsi kindlasti aga J5.

Metsapull
26.01.09, 10:25
Sest vastas on donk nagu Sa ise ütlesid ning ta on arvatavasti mängimas meelelahutuseks, sellised vennad callivad riveril sellise panuse ära isegi madala PP-ga isegi, kui laud on ülekaarte täis rääkimata siis äss-rääbisest või ka keskmisest paarist nagu soldatid või kümned. Üldiselt sellised vennad ei mõtle, sellele, mis vastasel on käes ning vaatavad, et oh mul on paar käes ning ei püüa panna vastast käele.

Kuna ma selle vennaga ühes lauas ei mänginud, siis võib-olla võis see isegi mingil määral õigustatud olla, eks see oleneb ka sellet, kui kergelt ta varem alla andis.

Keiss
26.01.09, 10:33
Minu jaoks oli ta sel hetkel täiesti tundmatu. Hiljem agrotas päris korralikult. PF raises 6bb ja vajutas pote flopis jms. Suht kahtlane tegelane oli. Ma üldiselt ikka loodan, et mastikaardid peaksid piisavalt nähtavad olema eriti 1-tablejatele. Vähemalt imidz mingil määral tõusis mul ;D Järgmised betid maksab välja.

Metsapull
26.01.09, 11:13
Eks mastikaardid olid ikka näha ;), aga minu küll ei ole piisavalt julgust, et sellises olukorras bluffima hakata :)

AshrakWhite
28.01.09, 14:17
mnjaa keiss, sa ikka leiad vastaseid :P


donkaments.


ja riveri bluff oli mõttetu :P turnil oli õige hetk tulistada :)

Keiss
10.02.09, 20:35
Hetkel on käimas elu suurim pokkeri pohmakas. Teada olevalt tegin 5. jaanuarist 5. veebruarini 1000€ suurust pokkeriboonust, mis paraku ei täitunud ning sain kätte "kõigest" 750€. Oli superpäevi ja oli super baaadd biiiiittteeee!

Kuu lõpp vajus konkreetselt ära ning seega jaanuarikuu kasum jäi kõigest veidi üle 2k$ kokku. Cashis tegelikult oligi ju eesmärk teha veidi üle breakeven mängu, mis paraku ka õnnestus ehk siis kui olin sessiga ilusti üle 100 euriku plussis suutsin tihti umbes nullini tagasi jõuda ja teha tundide pikkust liinitööd boonuse täitmise nimel. Krt need boonused ikka pärsivad arengut kohutavalt.

Vahepeal samas püüdsin anda endast parimat ja teha ideaalset mängu kuid no tõesti sattus megapäevi ette, kus ca 80% edukäed põlesid 80% ehk siis vastupidi normaalsele jooksule ja see ajas kohutavalt TILTI ja pidin jätma vahele mitmeid päevi ning nii see üks 250€ boonusepaneel saamata jäigi. 15 minutit enne tähtaja lõppu sain oma viimase 250€ kätte ja vsjo lauad kinni. Vihaga.

Kohe pärast seda kontakteerus Luuk, kellega saime HEM-i tööle, tegelesin sellega kogu öö, veelkord suured tänud talle! Vaatasin oma jubedaid graafikuid ning meeleheide on esimene sõna mis pähe tuleb. Vaatame, kas saame need kunagi ilusaks joonistada või mitte. Cashi kasumid on ikka nõmedalt väikesed ning graafikud on nagu mingisuguse julma gambleri omad, mis peaks olema vastupidi. Gamberlikkust minus on ikka üsna vähe.

Pärast seda mingi järgmine päev vist läksin linna ühele üritusele ning enne seda sõprade juurest läbi, kus tegime kolmekesi sessi. Avastasin juba veidi varem, et unibetis on toredad turbo lauad 6-maxis, kus saab mängida max 3-4 aknaga, aega mõelda absull pole ja ilmselt poleks ka HEM-iga eriti midagi teha, sest kõik otsused tuleb insta vastu võtta. Seega korralikke multitablejaid pole ning pmst kõik mängijad on 1-tablejad fishid, kes anytwoga lahmivad. Tuli 150E+ NL20-s. Muideks boonuse tegemise käigus proovisin samu laudu ja tulemus oli meeldiv. Ehk ongi see minu leib? Elame-näeme! Igastahes alustasime kell 17 õllega ühissessi ning 20.30-ni, mispeale käisime linnas üritusel ja pärast seda pidu jätkus ning lõpuks maandusime öösel ühe sõbraga minu pool kaasas rumm cocaga ning lõpuks vajusime ära kell 6.00 kui bluffisin 3$ turnal suure stäkina 6 high mastiga nut masti ja out ;D Ootasingi juba millal magama saab ;)Järgmine päev polnud enesetunne kiita.

Siiamaani pole pohmakast jagu saanud, pean silmas just pokkeripohmakat ning niipea ei kavatse mängida. Veebruaris mingeid plaane pole ning ilmselt tuleb rahulik vaikne puhkuse kuu. Ei suuda end millegagi motiveerida antud hetkel. Väike kasum on juba teenitud ka, keskendun see kuu pigem enesearendamisele ja kvaliteedile kui kvantiteedile.

Ahjaa ja online pokker on rigged. Mispeale kandsin vahepeal enamus rolli välja. No täitsa lõpp, kas botid tõesti eksisteerivad või?

Otsustage ise:

http://www.pokerhand.org/?3811683
Standard, täiesti pidevalt ja kogu aeg oli nii.
Unibeti NL40 ON rigged ja sinna ma oma jalga ei tõsta enam, miskipärast ei mängi seal ka NL50 regularid. Kõik muud limiidid on mul plussis ning nl40-s millegi pärast -4,5bb/100-le. Müstika. Ja me räägime siiski tuhandetest kätest igas limiidis. Kusjuures tase oli ca NL4. Lihtsalt VÕIMATU sellistelt cs donkaritelt raha kätte saada. Ja antud käes miks ta krt callib kogu aeg??? WTF? Ja see oli nagu kogu aeg nii.

http://www.pokerhand.org/?3784724 MIKS ta kuskil isegi mitte riveril ei raisenud? Kartis, et raisen 67-ga UTG? NO KAMMOOON!!?? Varsti näeme nutsiga ka riveri calle?

http://www.pokerhand.org/?3783984 Mitu päeva kaotasin mingitele shortstackidele, keda esmakordselt nägin nii. Müstika. Ei viitsinud loomulikult neid üles kribada kõiki ning samuti ka siia lisada, kuigi mitmeid kummalisi kaotuseid panin üles. Aga sellised biidid ei ole mõistlikud. Nagu alati kaotasin, võimatu lihtsalt. Miks ta peaks all-ini minema flopis?

Vahepeal oli asi nii hull, et et tegin selliseid folde PIDEVALT ka 1-1 vastu ca turnil vms, panen ühe näite ka: http://www.pokerhand.org/?3780127


Üsna standard oli see, et üks päev sain ligi 10 buy-ini plussi ning järgmine päev läks pea sama raha pmst veel palju tightima mänguga. Kusjuures tundsin ette juba, et saan tappa ja mängisin seetõttu väga tightilt ja väga heade kätega ainult. Välistasin betimised kõikide drawdega ning foldisin kõik spekulatiivsed käed PF jne. Ei mingit abi. Minu mängustiil ongi selline, et taon palju raha potidesse ning foldin flopis kuid kui tean, et olen ees siis lükkan raha ikka täiega sisse ja kui siis käed vastu ei pea või saan mingi eriti haige cooleri siis ongi kiire ja võimas miinus.

Väga raske on nii bankrolli ehitada, sest selline tunne on, et pokkerisait tahab raha tagasi saada ja lihtsalt ei lasta kasvatada bankrolli. Ilmselt ajan mingit udu aga pidevalt on olnud juhtumeid, kus peale cash outi on mingi imelik upswing olnud ning jällegi kui olen kogunud pikalt bankrolli on meeletu downswing ning lihtsalt ei hiti mitte midagi või kui hitin siis on see veel hullem, sest insta mingid uued tundmatud poisid callivad nõrgima paariga turnil mastilootusega all-ini ja voilaa tõmmatakse vesi peale.

Unibetis on mul vähemalt meeletu hulk punkte ca 10x saan 20-30k guarant turnasid teha seega mingi hetk ehk võtan ette need või siis hoopis järgmine kuu kui olen jõudnud leida endas sisemist jõudu ammutamaks uusi tarkusi õpikutest.

Kohe algab Brasside sõpruskohtumine makaroniõgijatega Kalev Spordist. Veebruar on üldse tore kuu - palju suuskamist etv-s ja puhkust cashist. YES!

Edu laudades ja pikka meelt!

Tigrano
10.02.09, 21:36
Ma ei lugenud välja palju käsi kokku tuli selle hullu grindi jooksul? Ja sa oled väga negatiivselt meelestatud vaatan.

Keiss
10.02.09, 21:51
Ma importisin ilmselt viimased 30 päeva käed HEMI. Rohkem vist ei salvesta. Mingi 8k läks kaduma mingite errorite tõttu. 53k kätt andmebaasis HEMis hetkel. Enam ei ole väga negatiivselt meelestatud, aga vahepeal olin ja eelkõige NL40 tulemuste tõttu, kus oleksin pidanud suurde plussi jääma. Samuti paari sessi peale, kus a la AA vs KK NL50-s PF all-in vastu ei pidanud jms. ning nii nullis kõik eelneva suure töö mõned suured biidid järjest. Eks vaatab kogub end veel ja kavatsen see kuu uurida oma mängitud käsi HEMIS.

kollane
10.02.09, 21:53
viska nädala graafik vms, polegi näinud ühtegi graafikut.

UdusOlevSiil
10.02.09, 22:50
viska nädala graafik vms, polegi näinud ühtegi graafikut.



Kuna HEM-iga asi korras, siis ehk arvtavasti hakkab nüüd lõpuks graafikuid tulema ka. Aga jah, oleks huvitav näha, millised need graafikud välja näevad.

BuildUp
11.02.09, 21:15
Midagi on mäda imo. Nagu sa isegi ütled, et "Minu mängustiil ongi selline, et taon palju raha potidesse ning foldin flopis kuid kui tean, et olen ees siis lükkan raha ikka täiega sisse ja kui siis käed vastu ei pea või saan mingi eriti haige cooleri siis ongi kiire ja võimas miinus." See on kindlasti leak ning selle kallal tuleks vaeva näha.

Esimeses käes näen juba viga näiteks. PF tõstad liiga vähe ning obv sa peaksid teadma, mis vastased sul vastas on. Nagu näha tohutu kari donke. Nende vastu shotiks kohe pot size bettidega. Kui see ka ei aita, siis tõesti pole midagi teha.

Teine käsi ka noh, ei oska ausaltöeldes midagi täpset öelda, sest ei tea täpseid vastase statte. Kui oleks regular, teeks raudselt midagi teisiti.

See käsi, kus foldid on hea minu arvates, sest tõesti kui ees raise ja reraise tulevad, siis pole väga mõtet oma 1 paariga ka pushima hakata.

Soovin igastahes edu mängimisel. :)

Keiss
14.02.09, 04:04
Vahepeal oli tõesti motivatsioonipuudus kuid tänu unibeti personaalsele pakkumisele sain sellest üle. Tundub, et unibet ei taha must niipea lahti saada ja üritatakse regulare enda juures hoida, mille üle on hea meel. Igastahes pakkumine oli piisavalt magus: RB-i tuleb ikka korralikult rohkem kui mujal ma pakun ;) Täpsemalt kahjuks rääkida ei saa.

Tegin täna unis siis sessi ja algus oli ilus, jooksin kiirelt +90€ peale kuid loomulikult hakkasid need runner runner A highga all-ini callitud read tulema vastastele ja coolerid ning lõpptulemus oli see, et pool kasumist läks vett vedama.

Veel tekitas tilti üks asjaolu:
HEM-iga mängides jooksid lauad sujuvalt kokku ülitithi ja saamata jäi üks top maja jne pluss pidevad sitoutimised. Kui keegi teab, milles asi siis palun jätke siia info maha :)

Tänu ranka videole igastahes sain HEM-i käima ja ranka õpetas seat preference värki ka ning tuleb tõdeda, et HEM-iga eristab fishid ning regularid kohe ära. Miskipärast see fold to cbeti värk veel väga ei töötanud, calliti liiga tihti kui mul kätt ei olnud ja fishe oli ka väga raske tühjaks teha aga see selleks.

Graafikud tulevad, aga hetkel ei jõua tegeleda asjaga. Sorry.

hoss23
14.02.09, 08:36
Mängin ise ka unibetis, küll NL5-es aga mul ka korduvalt juba sama lugu, et hemiga mängides jooksevad lauad kokku ja kui midagi käes on, siis see on folditud kah. Sooviks ka teada, milles jama.

pikk28
14.02.09, 11:41
tulge triosse, mul pole kordagi kokku jooksnud pthüi pthüi pthüi.

Keiss
24.02.09, 04:23
Nonii annaks ka vahepeal väikse raporti siis. Cashi olen grindinud viimasel ajal nii üle päeva umbes kui tuju on ja siiamaani pole pidanud kahetsema, sest viimased 9 mängupäeva on lõppenud plussis. Olen mänginud enamasti NL20 nii FR-i kui 6-maxi vastavalt siis kas mängijatele või oma tujule ning ausalt öeldes erilist vahet ei näegi kumba mängu eelistada :o

Paraku viimased 3 sessi olen lõpetanud väikses plussis käies alati ära ka miinuses. Süüdistan selles osaliselt halba jooksu ja donkide kobistamist/shortide jobistamist kuid siiski olen ka ise teinud palju vigu ilmselt eeskätt seetõttu, et vahepeal oli ilgelt lahe hater, kus vastased sisuliselt tahtsid raha ära kinkida: kolme päeva jooksul sain plussi kokku 26 buy-ini. Ilmselt tegi võimas hater mind loosemaks (loe hooletumaks).

Kavatsen see kuu teha veel 4 mängupäeva 5-st ja kui õnnestuks kõik sessid (päevad) plussis lõpetada oleks võimas. Aga elame näeme, siiani on plusspäevade rekordiks 15 päeva järjest. Igal juhul olen ettevaatlik. Ptui-ptui-ptui!

Järgmisel kuul kavatsen osa võtta BR väljakutsest ja VIP punkte edasi koguda. Kuna märts ja aprill on ilusad pikad kuud ning töötuju peaks neil kuudel jaguma siis kavatsen igastahes tõsiselt grindida ning maiks mingi 110-130k Vipe täis teha. Kusjuures vahepeal Unibetis BR väljakutse ajal ei tohigi ühtegi MTT-d teha ;D Seega saab punkte koguda. Ilmselt kulutan mais punnid suurematele turnadele ära (saan ca20k$ turnasid mingi 40 tk teha) ning kui Unibet edaspidi millegi samaväärsega ei üllata siis ei teagi mis edasi saab. Hetkel igastahes mingi 2-3 kuud Unibetis töö garanteeritud.

Kuna ma ikkagi HEMiga ei saa mängida siis saatsin teise pikalt ja olen oma peaga edasi mänginud. Seega ei viitsi hetkel ka mingeid oma graafikuid uurida. Mingi pool tundi elus kokku siis HEMiga sai mängitud :P Polnud paha muidugi, aga saab ka ilma hakkama.

Ahjaa täna sai siis üle väga ika aja Toweris käidud, kavatsen seal oma kaotatud kopikad tagasi teha (või siis bustoks minna) ning seejärel BR kaasa võtta (kuna mingeid imeboonuseid seal enam pole ka vist) ning liigutan raha ilmselt kuhugi täielikule rotisaidile, kus HEM-id keelatud vms. Vaataks kuidas "elukutseliste 1-tablejate" vastu saaks võrdsete tingimuste korral.

Edu laudades!

Keiss
25.02.09, 02:26
Täna tuli siis 11,5 buy-ini kasumit 7h grindi järel ning mängisin ainult NL20.
Lõpus läksin päris hulluks:D Bluffisin ja raisesin nagu maniakk vastaseid all-ini. 230 euri siis tuli kokku ja väike rekordiparandus :)
Aga jah oskuseid napib ikka veel, arvan kui ideaalselt oleks mänginud siis ca 15 buy-ini vähemalt oleks võinud kasum olla.

Keiss
25.02.09, 21:41
TILT.

Minu puhul tavaline, et ühele rekordswingile järgneb rekordswong otsa ja peale 10-ndat kasumi päeva sain siis elu miinuse ka ära, milleks kujunes 9 buy-ini. Vahepeal sain juba -5 buy-ini peale aga ei osanud laudu kinni panna. Ennegi sealt veel plussi mindud.
Kusjuures -5 peal olin oma mänguga rahul! Dongid lihtsalt ei pannud oma käsi maha, kui nad J6ga J-le pihta said ja ma kahepoolse rea-ja mastitõmbega re-raisesin ja betisin ning kuigi ma riveriks vajalikku kaarti ei saanud betisin nad all-ini ja tüübid lihtsalt callisid maha, see selleks.

PF all-inidega kaotasin ca 5,5 buy-ini ehk üle poole. QQ vs KK/AA 3x ning KK vs AA esimesel käel blindi postitaja vastu! Enda KK-AA-d loomulikult vastu ei pidanud ja nii ta läkski. Lõpuks istusin 6-maxis mingi agrofishi vastu, kes kõigile oma buy-ine jagas ja ainuke, keda ta kottida suutis olin mina ja lihtsalt donkas elu eest. Tavaline oli tal limp re-raise iga kaardiga. Lõpuks viskasin AJ-ga ta vastu all-ini ja tüüp insta callis 107oga ning sinna läks viimane buy-in ja lauad kinni bai-bai. Lõpus muideks ma enam väiksemate pocketitega ei raisenudki, sest seti ju nagunii ei tule :D Mingi TPTK-ga betisin, poisid maksid 2 tänavat ja leidsid riveriks 2 paari jne. Uskumatu bad run ikka.

Ei noh, koom ikka, tõesti. Kuidas saab ikka nii?

Homme teen veel väikse grindi vaja 200 punkti teenida ning siis insta papp välja kõik. Kindel on see, et PF kõik kaardid foldida sellise runiga on igal juhul odavam ja seda ma homme ilmselt peangi tegema. Kohutav /¤/%¤&¤%## !!!!!

Potsataja
25.02.09, 21:53
11,5-9= 2,5BI, täiesti norm kaardijooks kahe päeva keskmisena ?

Keiss
25.02.09, 22:09
NL20-s 2,5 buy-ini kahe päeva keskmiseks on jama.

Kui mängida kuus 20 päeva (rohkem eriti ei viitsiks) ja teenida iga päev 1,25 buy-ini siis kokku teeks see kuus ca 25 buy-ini ja seega ca 400 eurot, mis on ütlemata vähe. Ca 2-3 buy-ini päevas keskmiselt on norm teenistus minu arvates kui sinna lisada juurde boonused+RB.
Ja 2-3 buy-ini päevas ongi täiesti jõukohane ka vähemalt antud limiidis kui mitte iga hinna eest QQ-ga PF all-ini pressida ja bluffida vähem donkide vastu jms. Õnneks BR-i väljakutse ajal on võistlusolukord suur ja seega tuleb seada kindlad stop/loss piirid, millest üle ikka astuda ei saa ega tohi.

k2snakalle
25.02.09, 22:22
sa ei ole täna ainuke.. PF 170bb-d AA vs KK, floppi tuli A .. turnis K ja riveris K. That we call a nice cooler :D

BuildUp
25.02.09, 22:23
QQ vs KK/AA 3x


Sul on standart, et lähed iga vastase vastu pf QQ allinni?

Minu arvates -EV ning ise seda ei tee.

Keiss
25.02.09, 23:07
Ei lähe iga vastase vastu, aga mingite kaotavate fishide vastu olen ikka läinud küll. Samuti ma lihtsalt tihti ei usu mingeid kontrollivaid ime limp min re-raisesid (eile üks tüüp 107s-ga tuli mu KK vastu nii näiteks) ja pmst on 552 flop sama, mis PF all-ini minek kui näiteks flopis ajad mingi tüübiga stackid sisse ja näitab siis sulle, et callis lihtsalt raise KK-ga näiteks, et jätta endast mulje kui nõrgast vms. Väga tihti fishid muidugi põlevad täiega kui kolmandana raisetud poti callivad eesmärgiga flopis check-raiseda vms ja siis avastavad, et 5-way potis ülepaar ei olegi nii hea. Paraku täna olin mina see, kes neile tricky play kinni maksis. Iga päev on nii neetult palju õppida ja avastada ning tänane päev samuti nagu ka eilne jäävad pikaks ajaks meelde ja saadud õppetunnid olid täiuslikud.

Edit: muideks minu mõistus ütleb mulle nii, et kui ma QQ-ga positsioonil re-raisen ja fish callib ainult siis tal ei ole KK-d, AA-d ning kui fishy Jxx FD flopis märatsema hakkab siis olen arvanud, et QQ on piisav all-iniks. Paraku umbes nii läks täna paar korda veel lisaks. Fish mõtleb hoopis nii, mul on KK, ma limbin KOLMANDANA mp-l, miks ma pean tõstma, ma ju hirmutan ära nii veel kellegi, jes keegi raises nii nüüd saab nalja, ma min re-raisen. Oh ta veel re-raises suurelt. Oh tal kindlasti ässad. Äkki AK? Ma ei julge ju AK vastu all-ini minna äkki floppi tuleks A, vaatame flopi ära. Ma callin. Flop tuleb Jxx FD. Nii nüüd ma betin, sest ässa ei tulnud. Või läheks kohe all-ini. Ei siis ta foldib, ok ma check-raisen hoopis siis ta paneb mu blufi peale, jess!!! Nii teengi.

BuildUp
25.02.09, 23:18
Nojah. Eks neid fishe ole ka igasuguseid. 12/7 venda võib ka fishiks nimetada ning samuti on 46/22 vend fish. Mõlemad võivad ntks TT või JJga pf allinn minna. Tegin ntks praegu väikse poole tunnise sessi enne magamaminekut ja 78$ tuli 48minutiga. Sain 2 bi-d, kus mul mõlemal korral olid vastas QQd. Ma räägin noh - QQ on -EV. ;D ;D ;D

pikk28
26.02.09, 07:53
Fish mõtleb hoopis nii, mul on KK, ma limbin KOLMANDANA mp-l, miks ma pean tõstma, ma ju hirmutan ära nii veel kellegi, jes keegi raises nii nüüd saab nalja, ma min re-raisen. Oh ta veel re-raises suurelt. Oh tal kindlasti ässad. Äkki AK? Ma ei julge ju AK vastu all-ini minna äkki floppi tuleks A, vaatame flopi ära. Ma callin. Flop tuleb Jxx FD. Nii nüüd ma betin, sest ässa ei tulnud. Või läheks kohe all-ini. Ei siis ta foldib, ok ma check-raisen hoopis siis ta paneb mu blufi peale, jess!!! Nii teengi.

ROFL!

Keiss
27.02.09, 06:53
Nii minu jaoks on kuu läbi.

Tegin veel viimase sessi ära ja kohe alguses hakkas väga halvasti minema:

http://www.pokerhand.org/?3913805
http://www.pokerhand.org/?3913854
Lisaks siis veel üks KK vs AA ja paar korda mingi AK vs KQ, kus donk sai peale flopi kuskil 2 paari ning olingi üle 2 buy-ini miinuses. Sh tegin enda kohta üsna passiivset mängu ja paar halba foldi donkide vastu, kes omavahel mingite suvapaaridega all-ini flopis läksid, aga noh samas oli hea variatsioonivaba. Lõpuks hakkas mäng vaikselt minema ja leidsin ka ühe superlaheda agrofishi:
http://www.pokerhand.org/?3914711
http://www.pokerhand.org/?3914712
http://www.pokerhand.org/?3914713 (Tüüp vajutas pidevalt all-ini ikka)
http://www.pokerhand.org/?3914716

Vahepeal sain juba +8 buy-ini, aga lõpetasin ligi +7 peal ja suht rahul igastahes. Eilne -9 sai veidi kompenseeritud :)

Pühapäev siis BR-i väljakutse 1. päev.

Tigrano
27.02.09, 10:59
Èdu bankrolli väljakusel, Sul hea mängida, sest oled nagu oma kodus ;)

Keiss
27.02.09, 17:00
Mul on jah selles mõttes suur eelis: väga palju mängijaid on notsidega. Samas teistel on HEM ;D

Aga jah hea kodune tunne on igal juhul. 8)

Keiss
02.03.09, 20:48
Täna siis esimene päev BR väljakutses tehtud. (Eilne päev möödus pohmas).
50-st tegin 140 eurtsikut ja ainult NL4-s. Oh sealset taset küll ;D ;D ;D
Kohati ajas ikka jõhkralt tilti, aga õnneks kohanesin päeva käigus vastastega.

Homsest siis NL10-sse. Vaatame kuidas seal läheb ja kaua seal peab istuma 8)

lenin
02.03.09, 20:54
ma arvan et sul oli lihtsalt ilgelt hea jooks, vaevalt seal nl4 -s stabiilselt sellist tootlikust saab näidata ::)

Keiss
02.03.09, 21:11
http://www.pokerhand.org/?3928711
http://www.pokerhand.org/?3929117
http://www.pokerhand.org/?3929139
http://www.pokerhand.org/?3927739
http://www.pokerhand.org/?3929266
http://www.pokerhand.org/?3928039

Kuidas arvad. Olen palju paremat jooksu näinud.

Mõne käe viitsisin üles panna. Üldiselt selline see mäng oligi.

lenin
02.03.09, 21:16
see on siis ju kullaauk, milleks see nl10 sel juhul.

2 käsi on ju puhas vedamine. selline vastaseis toob alati suure poti, vahet pole millises limiidis
4 sama lugu põmst

Keiss
02.03.09, 21:19
NL4-s ei teeni punkte. Ja +22 BI-ni NL4-s on vähem kui +2 BI-ni NL50-s.

Ja kellel vedas? Minul?

lenin
02.03.09, 21:20
põmst pooled käed ju ei näita mingit üldist taset. Sellised vastasseisud toovad alati suuri potte, põmst on tegemist ikka joppamisega. Kui sa ikka saad AA vasta flopist kolmiku siis sa enivei võtad sageli suure poti, sõltumata tasemest

lenin
02.03.09, 21:22
NL4-s ei teeni punkte. Ja +22 BI-ni NL4-s on vähem kui +2 BI-ni NL50-s.

Ja kellel vedas? Minul?



edit: nats panin puuse, vaatasin et võitsid kõik, aga said kotti kah ikka ;D

Keiss
02.03.09, 21:24
irw:D

davai siis. Jah mul vedas. :)

lenin
02.03.09, 21:24
irw:D

davai siis. Jah mul vedas. :)


edisin posti. ma vaatasin kiiruga et lüpsasid JJ -ga KK -d

Keiss
02.03.09, 21:38
Väga palju sain biite ja tappa ning reloadisin tihti.

Alati tasub pokerhandist mitte showdowni vaadata vaid jälgida, kes mis tänaval mis panuseid tegi jne. ning siis alles saab anda hinnangu.

lenin
04.03.09, 11:39
kuule see NL4 6max on ikka räme kullaauk jah, ma tegin yhe sessi, 11 BI plussi ja samas sain räigeid biite kah

Keiss
12.03.09, 19:02
Pole viimasel ajal pokkerit puutunud seoses tervisega. Lähemal ajal pokkerit ei mängi. Samuti olen ka siit foorumist eemal. Jätsin maha ka oma ebatervislikud eluviisid nagu näiteks energiajoogid, suitsetamine, alkohol, vale toitumine, olematu reziim ja töö- ning puhkuse vahekord...
Alustan uuesti treeningutega.

Mehed, mõelge tõsiselt oma tervise ja eluviisi peale!

Enne kui on hilja.

Unibeti BR-i challenge on minu jaoks läbi. Ootasin seda küll väga kuid tervis on kõige tähtsam ja miski ei kaalu seda üles!

farik666
12.03.09, 20:30
mis juhtus?

virx747
12.03.09, 23:00
Oi-oi! Kõlab kehvasti. Kas pokkeri mängimine mängis ka oma osa? Ükskõik mis mure Sul on, mõtle positiivselt: alati oleks võinud minna veel kehvemini ja peame olema tänulikud oma kehadele, kes meie eest rohkem hoolitsevad kui me ise ja meile märku annavad kui oma mõistus ei jaga.

ranka
12.03.09, 23:50
Pole viimasel ajal pokkerit puutunud seoses tervisega. Lähemal ajal pokkerit ei mängi. Samuti olen ka siit foorumist eemal. Jätsin maha ka oma ebatervislikud eluviisid nagu näiteks energiajoogid, suitsetamine, alkohol, vale toitumine, olematu reziim ja töö- ning puhkuse vahekord...
Alustan uuesti treeningutega.

Mehed, mõelge tõsiselt oma tervise ja eluviisi peale!

Enne kui on hilja.

Unibeti BR-i challenge on minu jaoks läbi. Ootasin seda küll väga kuid tervis on kõige tähtsam ja miski ei kaalu seda üles!


WORD!

Me kõik teame seda aga iseasi, kui palju me jälgime... Ikka lükkame oma tervise homsesse, et homme hakkan.... Aga siis kui lõpuks see homme on käes siis võib juhtuda nii, et nüüd on hilja.

Loodan, et KEISS'il midagi tõsist juhtunud ei ole, loodan, et paraned või taastud oma haigusest!

Keiss
13.03.09, 00:12
Tänks mehed, usun, et kõik saab ajapikku korda. Tuleb põhjalikult oma eluviise muuta kuid esialgu olen siiski pokkerist eemal. Teile jõudu ja edu! Ning vältige sama olukorda.

Trenn!

Ei meelemürkidele!

Keiss
03.10.09, 15:06
** Hand # 2871778951 starting - 2009-10-03 16:00:36
** Beauport [Hold'em] (0.10|0.20 NL - Cash Game) Real Money

Panci sitting in seat 1 with €8.06
ewan16 sitting in seat 2 with €25.27
Keiss sitting in seat 3 with €19.10
bocaj1234 sitting in seat 4 with €16.55
WhatsUp1988 sitting in seat 5 with €4.00
49_polo sitting in seat 6 with €19.78
HogyUsson sitting in seat 7 with €3.70
lemousse2a sitting in seat 8 with €44.60
blayder sitting in seat 9 with €18.40
dziadkobi sitting in seat 10 with €9.31[Dealer]
Panci posted the small blind - €0.10
ewan16 posted the big blind - €0.20

** Dealing cards to Keiss: Kd, Kh
Keiss raised to €0.80
bocaj1234 called - €0.80
WhatsUp1988 folded
49_polo folded
HogyUsson folded
lemousse2a folded
blayder folded
dziadkobi called - €0.80
Panci called - €0.80
ewan16 called - €0.80

** Dealing the flop: 9h, 7c, 5s
Panci checked
ewan16 checked
Keiss bet - €2.40
bocaj1234 raised to €4.80
dziadkobi folded
Panci folded
ewan16 folded
Keiss called - €4.80

** Dealing the turn: 2s
Keiss checked
bocaj1234 checked

** Dealing the river: 5c
Keiss went all-in - €13.50
bocaj1234 > lol did you hit the 5
Keiss > no
Keiss > no 5
Keiss > lol
bocaj1234 > no i know but question is who got the best pockets
Keiss > no balls to call?
bocaj1234 > but maybe i do and you hit your nines
Keiss > no
bocaj1234 > so i win with my ace ace =)
Keiss > yes
bocaj1234 > guess i owe you this one merry *mas
bocaj1234 went all-in - €10.95
Keiss shows: Kd, Kh
bocaj1234 mucks: 10s, 10c
Keiss wins €33.73 from the main pot
Keiss > ty

Rake: €1.77

Huvitav käe kulg lihtsalt, tahtsin vastast tunnetada ja vaadata mis ta turnis teeb. Riveril välistasin, et tal on 5 või set ning uskusin, et fishil on 97/1010-QQ ja ta lihtsalt ei suuda foldida seal. Huvitav oli ka ta "ära rääkimine", sest olin oma käes sel hetkel väga kindel.