PDA

View Full Version : Sügise offtopic 2016



Leheküljed : [1] 2

Dnbftw
21.09.16, 11:52
Minge kooli ja tõstke foorumi keskmist IQ-d. :heart:

BentleyFlyingSpur
21.09.16, 14:29
Dikajev, Paulus ja Tarankov on mängust väljas, mis edasi?

Codecci
21.09.16, 17:11
Ibis võtab üle

Fabulous
21.09.16, 17:31
Minge kooli ja tõstke foorumi keskmist IQ-d. :heart:

Kui tõsiselt rääkida, siis retrospektis julgen isiklikust seisukohast väita, et 2012. sügisel ülikooli minek oli üks targemaid otsuseid mis elus teinud olen. Ühelt poolt kindlasti intellektuaalse arengu ja sotsiaalse elu tõttu, aga samas mängib suurt rolli ka tunduvalt väiksem stress ja stabiilsus kui näiteks elukutseline pokkerimängija olles. Eks ka akadeemias töödates/teadur olles tuleb vahepeal ette probleeme mis muretsemisest pea halliks tahavad ajada, aga samas jääb vähemalt palganumber alati samaks.
Lisaks ei leia ma, et pokkeri mängimine (vähemalt NLHE) üleüldse enam väga nauditav oleks. Vahetevahel kui lauad lahti võtan on alati kõik kohad mingeid Ukraina/Valgevene nitte (mitte et nad väga head mängijad oleksid) täis kellelt mingisuguse raha saamine on raskem kivist vee välja pigistamine. Seetõttu olen viimasel ajal, kui üldse mängin, ainult Spin n Go'dele keskendunud, sest see on ilmselt NLHE formaat millele eksisteerib kõige vähem avalikult kättesaadavaid materjale ja seda on ka vastaste keskmisest tasemest näha.

rahvavaenlane
21.09.16, 20:19
asi läheb põnevaks siin foorumis. miskit on õhus.

rahvavaenlane
21.09.16, 20:23
Ibis võtab üle

ainult üle "Viru Valge" laiba

fl0p
22.09.16, 10:04
Kui tõsiselt rääkida, siis retrospektis julgen isiklikust seisukohast väita, et 2012. sügisel ülikooli minek oli üks targemaid otsuseid mis elus teinud olen. Ühelt poolt kindlasti intellektuaalse arengu ja sotsiaalse elu tõttu, aga samas mängib suurt rolli ka tunduvalt väiksem stress ja stabiilsus kui näiteks elukutseline pokkerimängija olles. Eks ka akadeemias töödates/teadur olles tuleb vahepeal ette probleeme mis muretsemisest pea halliks tahavad ajada, aga samas jääb vähemalt palganumber alati samaks.

Eneseharimine ei tee kunagi halba - pigem avab uusi uksi.
Sirutan ka jalga elukutselise pokkerimängimise suunda. Palganumbri kõikumine mind ilmselt ei häiriks - kogun piisava summa valmis, et oleks pehmem kukkumine. Ma saan ikkagi oma ajaga teha täpselt seda, mida tahan, ning see asepkt kaalub kõik muu üles.
Samas südametunnistus rõhub, et ma *pean* midagi veel tegema - muidu ma võtan raha mittemillegi eest. Ja võib-olla inimestelt, kes seda vajavad.
Üks mõtetest on samuti minna ülikooli. Hetkel olen kahevahel - kas moedisaini või hoopis phühholoogiat õppima. Aga vaatan.. aasta aega otsustamiseks. :)
Seni paraku foorumi keskmise IQ tõstmisele kaasa aidata ei saa.

Codecci
22.09.16, 13:59
fl0p sa mõtled aastal 2016 töö quittida ja netipokkeri profiks hakata?

fl0p
22.09.16, 14:10
fl0p sa mõtled aastal 2016 töö quittida ja netipokkeri profiks hakata?

2016 kindlasti mitte.

BentleyFlyingSpur
22.09.16, 14:38
Eneseharimine ei tee kunagi halba - pigem avab uusi uksi.
Hetkel olen kahevahel - kas moedisaini või hoopis phühholoogiat õppima. Aga vaatan.. aasta aega otsustamiseks. :)

Väga head valikud, pakuvad mullegi huvi. Geenitehnoloogia on ka põnev, lahendamist vajab inimeste vananemise küsimus. http://tehnika.postimees.ee/3572165/teadlased-joudsid-lahemale-inimese-eluea-pikendamise-saladusele

Codecci
22.09.16, 14:43
Küsimuse point oli, et ajal kui kõik tahavad meeleheitlikult pokkerist välja saada oled sa piisavalt hullumeelne, et tahad proks hakata? :D

Jah, pokker ei ole veel dead ja selles on raha, aga see läheb päris korraliku kiirusega aasta-aastalt sitemaks. Hope you know what you're doing :)

fl0p
22.09.16, 14:56
Küsimuse point oli, et ajal kui kõik tahavad meeleheitlikult pokkerist välja saada oled sa piisavalt hullumeelne, et tahad proks hakata? :D

Jah, pokker ei ole veel dead ja selles on raha, aga see läheb päris korraliku kiirusega aasta-aastalt sitemaks. Hope you know what you're doing :)

Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)

fl0p
22.09.16, 14:58
Väga head valikud, pakuvad mullegi huvi. Geenitehnoloogia on ka põnev, lahendamist vajab inimeste vananemise küsimus. http://tehnika.postimees.ee/3572165/teadlased-joudsid-lahemale-inimese-eluea-pikendamise-saladusele

Geenitehnoloogia on tõepoolest väga huvitav. Samuti nanotehnoloogia. Oleks ainult niipalju viitsimist, et nii keerukat asja tudeerida :)

Ibis
22.09.16, 15:47
Ibis võtab üle


https://www.youtube.com/watch?v=Cg15NaENRvw

Dnbftw
22.09.16, 15:54
fl0p: Lähed moedisaineritele psühholoogiks ja asi ants. :D

Pokker kohe kindlasti välja ei sure, küll aga langeb aasta-aastalt bb/100 ja reik tõuseb. USA turg lahti läheks siis prolly viskaks isegi pastilaa graafi üles. :)

fl0p
22.09.16, 16:01
fl0p: Lähed moedisaineritele psühholoogiks ja asi ants. :D

Tegelt tuleks siiski neile vaestele modellidele psühholoogiks minna. Mina vajaks küll neid aeg-ajalt sellist loomingut kandes nt:
http://i2.asntown.net/h4/13/fashion-styles/2/men-and-women/crazy-and-creative-fashion-design-13.jpg

Codecci
22.09.16, 16:20
Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)
Ja tulusus ongi 3-4 aastaga metsikult alla läinud. Varem solid $25/$50 regular tegi aastas milli, nüüd pea keegi online pokkeris ei teeni enam $1M. Ülihea/parim Z500 6-max cashimängija suudab näidata vb 5bb/100, kuus 50K kätt laseb siis aasta peale see $150K pre-rakeback mis on naeruväärne summa mõne aastatagusega võrreldes kus head HU bumhunterid tegid $500K aastas mängides 15K kätt kuus. Pool seda foorumit mängis töökõrvalt õhtuti mingi NL25-50 ja biitis normaalselt, nüüd pead ikka päris tõsiselt teemas sees olema, et seda teha. WCGRideri aeg on nii väärtusetu, et tüüp teeb mingeid NL2 streame kuigi ise üks brightest pokker minde prolly, kui kuskil vedeleks $1M online pokkeris mida aastas teenida siis ilmselgelt ta ei raiskaks oma aega sellisele jamale.

Kui sa rahuldud paari kiloga kuus siis jah, see on tehtav veel mõneks aastaks, aga läheb ka päev-päevalt raskemaks, sest pokkerimängijad on laisad ja paljud head mängijad karjääri vahetuse ja quittimise asemel asemel liiguvad alla ja jätkavad kivist vee välja pigistamist. Ja fishid saavad nii räigelt reipi, sest regularide skill pidevalt suureneb, fun faktor väheneb + pokkeritoad omakorda suurendavad rake ja tõmbavad boonuseid kokku. Ja bottidest pole veel rääkinudki :D

fl0p
22.09.16, 19:35
Challenge accepted!

Kakahirmutis
22.09.16, 19:41
Tea kui tihti HS HUs mõni fish lauda istub? :D Kord paari kuu jooksul? :D

Fabulous
22.09.16, 21:40
Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)

Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.

fl0p
22.09.16, 21:47
Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.

*NL25 grinder* - never. Kui ma peaks langema tagasi NL25, ma ei quitiks ever oma igapäevatööd. Ja tõenäoliselt ei teeks pokkerit ka enam, sest volüümi palju vaja teha seal.
Mõtleks elukutseliseks saamisele alles siis, kui võidaks NL100-200s soliidse wr'ga.

BentleyFlyingSpur
22.09.16, 22:10
https://youtu.be/D3nIIKwwiLc

Wolferk
22.09.16, 22:42
Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.

"Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks"

100-250k Eurot paari aastaga. Mida siis üldse edasi investeerida, kui grindides nii müstiliselt palju teenib??? ???? 100 000 Euroga võib rahumeeli elu lõpuni nt. normaalses üürikorteris elada. Villat ja eralennukit küll lubada endale ei saa selle raha eest, aga see luksus ei tee anyway kedagi õnnelikumaks. Sa ise oled mingi ärahellitatud miljonär, et sellist juttu üldse puhud?


"mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada."

TAGALA puudub?? Wtf?? Ma teenin lihttööga 450-600€ kuus. Kus mu f*****g tagala on ??? No sinu jutu järgi pole 1500 € mingi raha, siis 500€ kuupalk kõlbab ainult p***e pühkimiseks??

"Kui ma iga kuu 1500€ teeniksin, saaksin sellest ilma igasuguste probleemideta 1000€ kõrvale panna ja see on vägagi piisav, et mingid X ootamatud sündmused(mida sa sellega üldse mõtled?) üle elada...arvestades, et olen nooremana totaalses vaesuses elanud...ja kurivaim ikka elan. Ennäe imet! ????????????

Igastahes väga üleolev ja ärahellitatud arusaam sul elust. Aga ju see on siis rahakate inimeste seas levinud suhtumine nn. halli töölismassi suhtes. ????

BentleyFlyingSpur
22.09.16, 22:48
Wolferk kas said stake kätte?

Wolferk
22.09.16, 22:51
Wolferk kas said stake kätte?

Ah seda juttu ma üldse ei usu.

Codecci
22.09.16, 23:52
Minu arvates pole asi niivõrd selles, et pokker pole praeguseks hetkeks veel täielikult ära lahendatud (v.a. HU SNG/HU CAP, LHE, äkki mingid draw mängud) vaid pigem küsimuses kas on kasulik oma aega ja energiat selle alla panna versus palgatöö tegemine. Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks (isegi kui korralikult diversifitseerida ja optimiseerida ei oska, siis iga sektori populaarsemaid väärtpabereid võttes tõmbab kuus keskmiselt nii 1-1.25% tootlust välja). Kui haridus ja potentsiaalne tagavaratöökoht on olemas, siis võib loomulikult asja veidi kergekäelisemalt võtta, aga mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada.
Suht USA-based jutt tundub, kus CV gap on metsik probleem. Omal kogemust pole, aga tuttavatega suheldes Eestis eriti suur probleem minu teada pole kui mõneaastane auk CV-s.

Elukutseliseks (neti)pokkerimängijaks hakkamine tundub halb valik neile, kel soov korralikult karjääri elus teha. Kulutad head aastad oma elust hukule määratud elukutse skillide omandamiseks mis eriti kuskile üle ei kandu. Samas kui sa oled juba mingi lihttööga settlinud, pole eriti variante kuskil karjääriredelil tõusta jne siis sellest suurt midagi ei muutu kui paar aastat kasvõi $1.5K või väiksema sissetulekuga online pokkerit lased.

Ambitsioonikate inimeste jaoks on ka sellistel tingimustel vast hea variant nagu sa kirjutasid, et inimesed kes võimelised mõne aastaga hea raha kokku ajama ja teevad seda nö "kähkuka" projektina - kähku sisse, rahakott siia ja kähku välja ning suunduvad parematele jahimaadele. Aga mingisuguseid pikaajalisi plaane seoses netipokkeriga tundub hetke kliimaga arvestades ikka päris retarded teha.

fl0p
23.09.16, 08:33
Codecci, olen üldiselt nõus Sinu jutuga. Kui pole haridust, siis ei aeruta nn "päriselus" niikuinii kuhugile. Kui sa end just kätte ei võta. Samas julgen kahelda, et inimene, kel pole haridust, viitsib enesele ka pokkerit selgeks teha. On erandeid nagu Branson, kes ehitas hea vaistu ja raske tööga terve impeeriumi. Ja seda ilma hariduseta.

Ja veelkord toonitan, et IT alal pole vahet, kas see gap on sul kuu või 2 aastat. Paljud ettevõtted lasevad nt oma progejad/disainerid/süsadminnid aastaks Austraaliasse matkama või Filipiinidele rändama, ning palkavad hiljem tagasi. Okei, IT valdkond areneb kiiresti, aga vundamentaalsed oskused ja teadmised leiavad alati kasutust.
Pluss enamus IT inimesi on nagunii harjunud end toimuvaga kursis hoidma. Muidu ei saaks selles valdkonnas lihtsalt töötada.

Kõik on elu jooksul tehtud valikutes kinni. Kui mul poleks haridust ja 6-aastast töökogemust selles valdkonnas, ma ei julgekski sellist sammu teha. Sest mis siis, kui pokker ei toodagi enam? Tagala PEAB olema.

Ja Wolferki jutule tahaks kommentaariks lisada, et "elu lõpuni üürikorteris kuidagi elamine" ei ole näiteks minu stiil. Ma tahaks reisida, end ja tulevasi järglasi harida, ja neile ka midagi jätta.

Fabulous
23.09.16, 09:19
"Vastus on jaatav juhul kui oled kindel, et suudad paar aastaga nii 100-250k kokku grindida, sest see on suhteliselt minimaalne vajalik summa edasi investeerimiseks"

100-250k Eurot paari aastaga. Mida siis üldse edasi investeerida, kui grindides nii müstiliselt palju teenib??? ???? 100 000 Euroga võib rahumeeli elu lõpuni nt. normaalses üürikorteris elada. Villat ja eralennukit küll lubada endale ei saa selle raha eest, aga see luksus ei tee anyway kedagi õnnelikumaks. Sa ise oled mingi ärahellitatud miljonär, et sellist juttu üldse puhud?


"mingi keskharidusega NL25 grinder olles kes iga kuu $1.5k teenib, on ilmselt üks halvimaid valikuid sest igasugune tagala puudub ning piisavalt palju ei saa kõrvale ka panna, et ettenägematuid sündmuseid korralikult üle elada."

TAGALA puudub?? Wtf?? Ma teenin lihttööga 450-600€ kuus. Kus mu f*****g tagala on ??? No sinu jutu järgi pole 1500 € mingi raha, siis 500€ kuupalk kõlbab ainult p***e pühkimiseks??

"Kui ma iga kuu 1500€ teeniksin, saaksin sellest ilma igasuguste probleemideta 1000€ kõrvale panna ja see on vägagi piisav, et mingid X ootamatud sündmused(mida sa sellega üldse mõtled?) üle elada...arvestades, et olen nooremana totaalses vaesuses elanud...ja kurivaim ikka elan. Ennäe imet! ????????????

Igastahes väga üleolev ja ärahellitatud arusaam sul elust. Aga ju see on siis rahakate inimeste seas levinud suhtumine nn. halli töölismassi suhtes. ????
100k eest elad sa üürikorteris elu lõpuni vaid juhul kui kodu asub kusagil Kapa-Kohilas. Edasi investeerimine on vajalik kasvõi selleks, et inflatsioonist üle olla. Kui sul näiteks raha lihtsalt seisab kodus, siis on see 10 aasta möödudes umbes 20% vähem väärt.
Kui sa just mustalt tööl ei käi, siis sinu palgale lisanduvad ka ju näiteks ravikindlustus ja pension, mis tuleks pokkerit mängides ise juurde teenida. Lisaks on sul olemas mingi oskus millega sa vajaduse korral kohe uuesti tööle saad minna. Lisaks jällegi, ma ei tea kus sa elad, aga €500 eest tänasel päeval Eesti suuremates linnades läheb ikka võrdlemisi raskeks. Tartu näitel, siis üürikorterite absoluutne miinimum on mingi €100 kuus, enamik keskpärasemaid kortereid jäävad sinna €250-€350 vahele. Lisaks läheb toidu alla ka vähemalt €150 kuni €250 kus alumine pool on ikka korralik nuudli-dieet. Kui hakata juurde arvestama, et äkki tahaks vahepeal väljas käia või endale midagi osta, ei jäägi midagi järgi.
Ettenägematute sündmuste puhul mõtlen seda, et kui pokkeriga iga kuu mingi x summa raha teenid ja selle elamiseks välja kannad, mis teed siis kui ühel hetkel näiteks 3 kuud downswingis oled?

Kakahirmutis
23.09.16, 11:21
Hobiks sobib väga hästi , lisaraha ja mingi hetk saad olympicus kõik punase peale panna

BentleyFlyingSpur
23.09.16, 11:36
Hobiks sobib väga hästi , lisaraha ja mingi hetk saad olympicus kõik punase peale panna

Soovitan koguda pikemalt ja peale seda kõik punasele panna. Mida suurem summa, seda väärtuslikum duubeldus.

Kakahirmutis
23.09.16, 11:41
Soovitan koguda pikemalt ja peale seda kõik punasele panna. Mida suurem summa, seda väärtuslikum duubeldus.

Naisele pakkusin et müüks korteri maha ja paneks nr.10 peale

fl0p
23.09.16, 11:42
Hobiks sobib väga hästi , lisaraha ja mingi hetk saad olympicus kõik punase peale panna

YOLO
Btw kas keegi on kunagi mõelnud, miks mobiilitarvikute poe nimi on YOLO? I'm baffled igal juhul.

Kakahirmutis
23.09.16, 11:59
Eino tegelt tahaks enamvähem BR et vahest live käia ja chill , siiski +ev tegevus , 20€ turna , 150€ joogid + 25-50€ taksoga koju , oleneb kas suudad takso numbrit valida või pead maja eest võtma


Fun fact : peale 15 red bulli viinaga enam pokkerit ei biidi ja cash on halb idee

fl0p
23.09.16, 12:03
Fun fact : peale 15 red bulli viinaga enam pokkerit ei biidi ja cash on halb idee

Tested by a trained professional? ;)

Kakahirmutis
23.09.16, 12:08
Tested by a trained professional? ;)

Ennem olympicusse sisse ei astu kui suust retarded juttu ei tule

fl0p
23.09.16, 12:14
Oh wow.

fl0p
23.09.16, 15:15
...ANYWAY mida ma just lugesin?!
http://www.postimees.ee/v2/3848059/arnold-rueuetel-kutsus-valijamehi-toetama-mart-helmet

ranka
23.09.16, 15:49
Seda juttu räägitakse imho 3, kui mitte 4 aastat vähemalt. Sellest ajast peale, kui pokkeriga tutvust tegema hakkasin pm. Ongi hea, kui head mängijad jalga lasevad - rohkem fishe minusugustele hulludele :)

Praegu tehaksegi samme, et pokkerisse kui oskustepõhisesse mängu kaasata võimalikult palju gamblereid. Igas saidis ja networkis ponnistatakse selle nimel kõvasti. Lisaks USA hakkab ka vaikselt taas mängima, venelased mängida ei või. Tundub, et pigem soodne aeg uuesti alustamiseks (kes kunagi katki jätsid).

Minu eesmärk on mitte uskuda prohvetlikke arvamusi, et pokker sureb välja. Selle asemel keskendun arenemisele. Pole ju paha kas või aasta-kaks mitte kellast kellani tööle ronida, vaid selle asemel reisida, maailma näha. Ülikoolis käia ja midagi uut õppida. Minu hirmu tuleviku ees vähendab võib-olla ka asjaolu, et olen õppinud ja töötanud IT erialal. Tolles valdkonnas töö otsa ei saa :)

Räägitakse, aga ka tehakse. Prod-prodeks, aga mängijate arv on vähenenud ning kogu süsteem redelil allapoole liikunud. Ühele sissemakstud dollarile tõuseb konkurents aasta-aastalt ja kuna ka oskuste vahe järjest väheneb, siis see osa jaguneb järjest võrdsemalt ära.

ranka
23.09.16, 17:38
Offtopicusse siis ka offtopicut. Ma palun allkirja anda kanepi legaliseerimisele. Mul ei ole kanepi vastu mingit huvi, olen elus mõned korrad teinud, viimane kord ma ei teagi, aastaid tagasi. Pigem ei meeldi, aga kanepituru reguleerimine on kindlat ainuõige otsus, sest seda tehakse anyway, aga konservatiivse lähenemisega võidame me kõik.

http://ajaviide.ee/kanepi-legaliseerimine-eestis/

Seal on siis pikk jutt, aga kui ei viitsi lugeda, siis allkirja saab anda:https://rahvaalgatus.ee/topics/059ea23f-cef3-4ab5-a138-adfe915328ee/votes/570ac928-5633-4aac-9b74-44b808ecb8f4

Kui 1000 allkirja täis, siis võtab riigikogu selle arutlusele. Hetkel on paarsada allkirja puudu, aga selle saab täis. Siinkohal, kui sul ID-kaart olemas ja lugeja ka, siis on see nobrainer otsus teha paar klikki. Pokkerimängijad peaksid aru saama, et see oleks pidanud juhtuma varem.

Võid arvata, et allkirja andmine ei muuda midagi. Muudab ja mida rohkem allkirju saame (sellepärast olengi siin) seda kiiremini ja rohkem muutub. Nii, et vutt-vutt ja allkiri alla. Isegi Pastilaa paneks (võin selle peale kihla vedada) ja ma arvan, et ta on selle foorumi kõige intelligentsem liige :P Pahvakust rääkimata ...

Aa ja muidugi algsource: http://www.elver.ee

pastilaa
23.09.16, 20:01
tehtud! intelligentsi osas halvad uudised - olen savu teinud vahepeal ja see langenud. metsapull, taipupole on kaugel ees. taipupole paneb lausa hullu - sai vahepeal ülikooli rektoriks vms.

BentleyFlyingSpur
23.09.16, 20:03
Staarpostitaja Wolferk paneb kõigile pika puuga ära.

ranka
23.09.16, 20:09
Staarpostitaja Wolferk paneb kõigile pika puuga ära.

Vennad olete ?

rahvavaenlane
23.09.16, 20:15
presidendikandidaadid ei saa ka nii ruttu hääli kokku kui kanepisõltlased

fl0p
23.09.16, 21:56
presidendikandidaadid ei saa ka nii ruttu hääli kokku kui kanepisõltlased

Kanepisõltlastest presidendikandidaadid saaks ilmselt väga hästi..

rahvavaenlane
23.09.16, 22:05
Kanepisõltlastest presidendikandidaadid saaks ilmselt väga hästi..

selle teadmisega elverlohod ja vandalarid mõnuleksid.

fl0p
23.09.16, 22:16
Ei tea, mis aineid selliseks nähtuseks vaja on:
https://kielarowski.files.wordpress.com/2015/07/trump-hair.jpg?w=285&h=343

rahvavaenlane
23.09.16, 22:21
Ei tea, mis aineid selliseks nähtuseks vaja on:
https://kielarowski.files.wordpress.com/2015/07/trump-hair.jpg?w=285&h=343


arvestades keratiini kergust, siis kergest tuulest peaks piisama

Dnbftw
24.09.16, 12:05
Kui 20 g-d potist alla lasta siis puudub vist tõesti huvi. Ega sul pole aimu kust kohast see välja võis ujuda?

BentleyFlyingSpur
24.09.16, 21:36
Läheb põnevaks, ei valitudki esimese hooga ära..

Fabulous
24.09.16, 21:49
Läheb põnevaks, ei valitudki esimese hooga ära..

Mis selle puhul täpsemalt põnev peaks olema? See on pigem äärmiselt problemaatiline kui nii parlament kui ka valimiskogu nii lõhestunud on, et pole võimelised leidma kedagi kes piisavale arvule inimestele meelt mööda oleks või kompetensi suhtes valituks saaks. Ega need uued kandidaadid kes nüüd uuel nädalal avalikustatakse kuidagi paremad pole, pigem just sellised hädaolukorra valikud.

BentleyFlyingSpur
24.09.16, 21:57
On problemaatiline, täiesti häbiväärne.

lazyeye
24.09.16, 22:06
Siimu poisi oleks võinud ju ära valida

fl0p
25.09.16, 11:46
Mis selle puhul täpsemalt põnev peaks olema? See on pigem äärmiselt problemaatiline kui nii parlament kui ka valimiskogu nii lõhestunud on, et pole võimelised leidma kedagi kes piisavale arvule inimestele meelt mööda oleks või kompetensi suhtes valituks saaks. Ega need uued kandidaadid kes nüüd uuel nädalal avalikustatakse kuidagi paremad pole, pigem just sellised hädaolukorra valikud.

IMHO see, et sõelale jäid Jõks ja Kallas, oli juba natuke häbiväärne. Kallas veelgi, aga Jõks.
Nende vahel ei saagi valida.

Kaljuranna valik jätkata kandideerimist oli rumal teatud mõttes. Mulle ta sümpatiseerus, ent tõenäoliselt läksid paljud Kallase hääled sinna.

Piinlik on tõesti, et selline faux pas saab nii kõrgel levelil juhtuda.

fl0p
25.09.16, 11:48
Tohoh. BPC tutvustab eestlast: http://www.bestpokercoaching.com/bpc-is-international-hugocabret-hu-soldier/

Wolferk
25.09.16, 18:21
Codecci, olen üldiselt nõus Sinu jutuga. Kui pole haridust, siis ei aeruta nn "päriselus" niikuinii kuhugile. Kui sa end just kätte ei võta. Samas julgen kahelda, et inimene, kel pole haridust, viitsib enesele ka pokkerit selgeks teha. On erandeid nagu Branson, kes ehitas hea vaistu ja raske tööga terve impeeriumi. Ja seda ilma hariduseta.

Ja veelkord toonitan, et IT alal pole vahet, kas see gap on sul kuu või 2 aastat. Paljud ettevõtted lasevad nt oma progejad/disainerid/süsadminnid aastaks Austraaliasse matkama või Filipiinidele rändama, ning palkavad hiljem tagasi. Okei, IT valdkond areneb kiiresti, aga vundamentaalsed oskused ja teadmised leiavad alati kasutust.
Pluss enamus IT inimesi on nagunii harjunud end toimuvaga kursis hoidma. Muidu ei saaks selles valdkonnas lihtsalt töötada.

Kõik on elu jooksul tehtud valikutes kinni. Kui mul poleks haridust ja 6-aastast töökogemust selles valdkonnas, ma ei julgekski sellist sammu teha. Sest mis siis, kui pokker ei toodagi enam? Tagala PEAB olema.

Ja Wolferki jutule tahaks kommentaariks lisada, et "elu lõpuni üürikorteris kuidagi elamine" ei ole näiteks minu stiil. Ma tahaks reisida, end ja tulevasi järglasi harida, ja neile ka midagi jätta.

Mis see kooliharidus pokkerisse puutub ??!! Pokkeril pole eluliste teadmistega mingit otsest pistmist. See on lihtsalt üks kaardimäng, kus kõik põhineb ainult kaartide/kombinatsioonide tugevusel. Mõni lihtsameelne isegi arvab, et pokker laiendab silmaringi vms. Tegelikult pokker ainult võõrandab päriselust ega anna mingeid teadmisi/oskusi päriselus hakkama saamiseks. Pokker muudab inimesed kalgiks ja ülbeks.

Kui nüüd järele mõelda, siis matemaatika algharidust on pokkeris muidugi vaja. Muidu ei tea ju, kas 99 on tugevam kui 22 ????.

Mis teha, kui pokker ei toodagi enam??!! Debiilsemat juttu sa enam ajada ei oska või?? See tähendaks siis, et kõik fishid lõpetaksid oma pokkeri-hobiga tegelemise ära lambist...täiesti absurdne ju. Pealegi siis ühes varasemas posituses keegi kirjutas, et pokkeritoad näevad kõvasti vaeva, et fishe juurde meelitada. Ja kui fishid peaksid mingi ime läbi pokkeritubadest jeehat tõmbama, siis langeks ja online-pokkerimängijate üldine arv, sest bumhunteritel poleks enam mingit põhjust mängida(peale sõltuvusnähtude).

Elu lõpuni üürikorteris elamine pole sinu stiil. Kui me elaksime unistuste maailma, siis ei elaks mitte keegi üürikorteris. Paraku lokkab praeguses maailmas ebavõrdsus ja ebaõiglus. Valdaval osal inimkonnast lihtsalt ei olegi võimalik valida, kas reisida mööda maailma ringi, omada isiklikku maja...paljud ei saa endale väikese palga või tööpuuduse tõttu isegi üürikorterit lubada(mõni ei taha ka). Nälgivatest lastest ei hakka üldse rääkimagi(liiga jube). Kõik see ebavõrdsus on obv seepärast, et me elama raha-maailmas. Ja raha-maailmas ei saa kunagi olema võimalik selline olukord, et kõik inimesed on sama rikkad.

Ja sa mögised siin mingist enda stiilist ??!! F*****g idioot !!!

Kakahirmutis
25.09.16, 18:24
Mis jutt see on et pokker ei arenda? Naine massaaži küsib ma hakkan kohe bluffima et käsi haige , paha olla , tänane reporter on eriti huvitav jne


Sõber õlle kõrval räägib kuidas klubis naisi maha murdis siis riveris võtad ta story ja range kokku et kas on usutav

fl0p
25.09.16, 18:27
Mis see kooliharidus pokkerisse puutub ??!! Pokkeril pole eluliste teadmistega mingit otsest pistmist. See on lihtsalt üks kaardimäng, kus kõik põhineb ainult kaartide/kombinatsioonide tugevusel. Mõni lihtsameelne isegi arvab, et pokker laiendab silmaringi vms. Tegelikult pokker ainult võõrandab päriselust ega anna mingeid teadmisi/oskusi päriselus hakkama saamiseks. Pokker muudab inimesed kalgiks ja ülbeks.

Kui nüüd järele mõelda, siis matemaatika algharidust on pokkeris muidugi vaja. Muidu ei tea ju, kas 99 on tugevam kui 22 ????.

Mis teha, kui pokker ei toodagi enam??!! Debiilsemat juttu sa enam ajada ei oska või?? See tähendaks siis, et kõik fishid lõpetaksid oma pokkeri-hobiga tegelemise ära lambist...täiesti absurdne ju. Pealegi siis ühes varasemas posituses keegi kirjutas, et pokkeritoad näevad kõvasti vaeva, et fishe juurde meelitada. Ja kui fishid peaksid mingi ime läbi pokkeritubadest jeehat tõmbama, siis langeks ja online-pokkerimängijate üldine arv, sest bumhunteritel poleks enam mingit põhjust mängida(peale sõltuvusnähtude).

Elu lõpuni üürikorteris elamine pole sinu stiil. Kui me elaksime unistuste maailma, siis ei elaks mitte keegi üürikorteris. Paraku lokkab praeguses maailmas ebavõrdsus ja ebaõiglus. Valdaval osal inimkonnast lihtsalt ei olegi võimalik valida, kas reisida mööda maailma ringi, omada isiklikku maja...paljud ei saa endale väikese palga või tööpuuduse tõttu isegi üürikorterit lubada(mõni ei taha ka). Nälgivatest lastest ei hakka üldse rääkimagi(liiga jube). Kõik see ebavõrdsus on obv seepärast, et me elama raha-maailmas. Ja raha-maailmas ei saa kunagi olema võimalik selline olukord, et kõik inimesed on sama rikkad.

Ja sa mögised siin mingist enda stiilist ??!! F*****g idioot !!!

Mida tilti :D Jäägu Sulle Su arvamus. Kõik elavad nii, nagu nad on valinud. Kui Sa pole rahul, siis pead ise midagi muutma. Mitte kiruma maailma, kui ebavõrdne ja -õiglane see on. Lihtne on küll ohvri-mindsetiga läbi elu liugu lasta.

fl0p
25.09.16, 18:29
Mis jutt see on et pokker ei arenda? Naine massaaži küsib ma hakkan kohe bluffima et käsi haige , paha olla , tänane reporter on eriti huvitav jne


Sõber õlle kõrval räägib kuidas klubis naisi maha murdis siis riveris võtad ta story ja range kokku et kas on usutav

ROFL!
Ei tegelt arendab küll. Inimesi aitab paremini lugeda.

Wolferk
25.09.16, 18:36
ROFL!
Ei tegelt arendab küll. Inimesi aitab paremini lugeda.

Kus otsast??!! Netipokkeris sa ju ei näe vastaste lõustasid, et millal blufib ja millal mitte.

BentleyFlyingSpur
25.09.16, 18:54
Pokker võib panna päris elus toimingute expected valuet hindama. Eriti kasulik on see kui toimingute EV-d kogumis arvestada

Mind isiklikult pani pokker advanced ruleti skeeme aretama, aga räägin sellest mõni teinekord hiljem.

fl0p
25.09.16, 18:54
Kus otsast??!! Netipokkeris sa ju ei näe vastaste lõustasid, et millal blufib ja millal mitte.

Jutt oli pokkerist üldiselt. Aga ütleks, et netipokker aitab ka. Kindlasti vähem kui live tho.
Ja +1 EV hindamisele.
Lisaks ma hoian oma raha paremini. Pokkeri kuldreegel - säästetud raha on teenitud raha.
Ja mindseti kontrollimine aitab ka päriselus seda teha. Ei ärritu enam näiliselt pisikeste asjade peale jne

donkament
25.09.16, 19:00
Jutt oli pokkerist üldiselt. Aga ütleks, et netipokker aitab ka. Kindlasti vähem kui live tho.
Ja +1 EV hindamisele.
Lisaks ma hoian oma raha paremini. Pokkeri kuldreegel - säästetud raha on teenitud raha.
Ja mindseti kontrollimine aitab ka päriselus seda teha. Ei ärritu enam näiliselt pisikeste asjade peale jne

viimased 2 postitajat on prolly yhe ja sama useri trolluserid, nii et pole mõtet oma aega raisata.

Wolferk
25.09.16, 19:04
Jutt oli pokkerist üldiselt. Aga ütleks, et netipokker aitab ka. Kindlasti vähem kui live tho.
Ja +1 EV hindamisele.
Lisaks ma hoian oma raha paremini. Pokkeri kuldreegel - säästetud raha on teenitud raha.
Ja mindseti kontrollimine aitab ka päriselus seda teha. Ei ärritu enam näiliselt pisikeste asjade peale jne

Ei ärritu pisikeste asjade peale ja siis kaovad tunded(nt.armastus lähedaste vastu) üldse ära. Ja siis oledki lihtsalt kalk ja tuim inimvare...aga noh, vähemalt raha on ropult.

Kakahirmutis
25.09.16, 19:09
Ei ärritu pisikeste asjade peale ja siis kaovad tunded(nt.armastus lähedaste vastu) üldse ära. Ja siis oledki lihtsalt kalk ja tuim inimvare...aga noh, vähemalt raha on ropult.

Et naisel üle 10 min aega läheb siis peaks kohe läbi sõimama? :D

BentleyFlyingSpur
25.09.16, 19:16
viimased 2 postitajat on prolly yhe ja sama useri trolluserid, nii et pole mõtet oma aega raisata.

Ei-ei. Varsti tulevad graafikud minu poolt.

fl0p
25.09.16, 19:24
viimased 2 postitajat on prolly yhe ja sama useri trolluserid, nii et pole mõtet oma aega raisata.

I really hope so.

Wolferk
25.09.16, 19:31
Et naisel üle 10 min aega läheb siis peaks kohe läbi sõimama? :D

Sa said valesti aru. Mõtlesin seda, et grinderite elu tiirlebki ainult pokkeri ümber. Suhted purunevad, sõbrad kaovad...sest kaardimängur ei oska/taha enam päris-elu elada. Ja loomulikult sellise inimese normaalset elu elavad lähedased ei ole huvitatud mingi kaardimänguri ebamoraalsete tegemiste juures olemisest.

Wolferk
25.09.16, 19:37
viimased 2 postitajat on prolly yhe ja sama useri trolluserid, nii et pole mõtet oma aega raisata.

Mis viga, kaardimängur, tõde on valus kuulda?

Kakahirmutis
25.09.16, 19:42
Sa said valesti aru. Mõtlesin seda, et grinderite elu tiirlebki ainult pokkeri ümber. Suhted purunevad, sõbrad kaovad...sest kaardimängur ei oska/taha enam päris-elu elada. Ja loomulikult sellise inimese normaalset elu elavad lähedased ei ole huvitatud mingi kaardimänguri ebamoraalsete tegemiste juures olemisest.

Ma grindisin siis oli võimalik ikka palju rohkem sõpradega kokku saada , time management oma teha ju

fl0p
25.09.16, 19:52
Ma grindisin siis oli võimalik ikka palju rohkem sõpradega kokku saada , time management oma teha ju
Kui just mikrosid ei mängi, on aega üsna okeilt jah.

Wolferk
25.09.16, 19:53
Ma grindisin siis oli võimalik ikka palju rohkem sõpradega kokku saada , time management oma teha ju

Ja mis teie jututeemad olid? Nad normaalsed tööinimesed või kah mängurid?

Wolferk
25.09.16, 19:55
Kui just mikrosid ei mängi, on aega üsna okeilt jah.

Ja mis teed selle ajaga? Tööd ometi mitte ju?

fl0p
25.09.16, 20:10
Ja mis teed selle ajaga? Tööd ometi mitte ju?

Trollin pokkerifoorumis :)

Wolferk
25.09.16, 20:17
Trollin pokkerifoorumis :)

Aga miks tööle ei lähe?

BentleyFlyingSpur
25.09.16, 21:25
Kuidas võita üle 1 miljoni 20-päevaga

PROGRAMM SALASTATUD
Kui järgid seda programmi oled kahekümne päeva pärast miljonär
https://www.askideas.com/media/48/Donald-Trump-In-Funny-Pose-Image-For-Facebook.jpg

BentleyFlyingSpur
25.09.16, 21:37
Btw, kas eesti.ee ja analoogsetest kontodest saab lahti, kui Eesti kodakondsusest loobuda. Ja mis saab seal olnud andmetest? Või on Eesti isikukoodiga inimesele eelmainitud konto jääv.

Ibis
02.10.16, 16:17
Btw, kas eesti.ee ja analoogsetest kontodest saab lahti, kui Eesti kodakondsusest loobuda. Ja mis saab seal olnud andmetest? Või on Eesti isikukoodiga inimesele eelmainitud konto jääv.

A ise olid loll, et ID-kaardi tegid, poleks teinud poleks sulle ka eesti.ee kontot tehtud, vot!

lazyeye
02.10.16, 20:22
A ise olid loll, et ID-kaardi tegid, poleks teinud poleks sulle ka eesti.ee kontot tehtud, vot!

Vot jah, kas sina oled NL2st välja saanud?

BentleyFlyingSpur
03.10.16, 14:03
Kersti Kaljulaid

Kakahirmutis
03.10.16, 14:32
Kersti Kaljulaid

Oeh

ropka11
04.10.16, 10:05
Keegi WSOP main eveti-d ka youtubis vaatab.Iga nädal tuleb kaks uut osa välja.
https://www.youtube.com/watch?v=oQXvkTMe94c

See vend ajaks küll tilti laua taga
https://www.youtube.com/watch?v=6g-cWIuvk5Y
https://www.youtube.com/watch?v=yPFJdaMUf84

Alright vend ka
https://www.youtube.com/watch?v=sLne6Wxq8bs&list=PLoeCRo-hzgoTG6kW9De7Y7lR8zgSvUTRR&index=9

Ibis
04.10.16, 15:52
https://scontent.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14361399_10208963833787937_2192277614567805342_o.j pg

JohannesJ
11.10.16, 18:25
Tere!
Oskab keegi midagi nende kahe pokerstarsi kasutaja kohta öelda: babayaga001; Priitk ?
Kasvõi seda kust riigist pärit vms.
Äitähh

BentleyFlyingSpur
11.10.16, 18:45
Tere!
Oskab keegi midagi nende kahe pokerstarsi kasutaja kohta öelda: babayaga001; Priitk ?
Kasvõi seda kust riigist pärit vms.
Äitähh

Ei tea kas sama kasutaja http://priidud.blogspot.com.ee/2007/12/umbes-ndal-siis-mdas-ja-mis-on-juhtunud.html

BentleyFlyingSpur
17.10.16, 18:57
Kas keegi teab rääkida kutist keda kutsutakse Happe Ottiks, kõva LSD tarvitaja?

Potsataja
18.10.16, 23:58
Viimase 30 päevaga on foorumis vist rohkem poste olnud, kui enne seda 2016. aastal kokku?

lazyeye
19.10.16, 02:59
Viimase 30 päevaga on foorumis vist rohkem poste olnud, kui enne seda 2016. aastal kokku?
http://iruntheinternet.com/lulzdump/images/gifs/ryu-kicks-taylor-swift-piano-street-fighter-13911298357.gif?id=

lazyeye
21.10.16, 02:09
Btw olen Tais ja sain nädal aega tagasi tuttavaks ühe pokkeriprode kasutajaga
http://i.imgur.com/IYQT1Sw.jpg
http://i.imgur.com/cvtt5Kl.jpg

Mis te sellest vennast arvate?
https://www.youtube.com/watch?v=1H7wdJZnpNo

Codecci
21.10.16, 17:07
ilus pruut oli see kili kohta raisk

lazyeye
21.10.16, 23:28
Mäletan seda nagu eilset, kui Svenza sai pruute nagu murdu. Kahju, et ta nüüd kadunud on.
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/181969_10150110576412937_1184986_n.jpg?oh=f3b2a5bd 0ffb6b665d194d47675a46b7&oe=58A9A0C2

Potsataja
24.10.16, 18:58
Liitus Sep 2008

Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.

Hetk peale eelmise lause kirjutamist tuli meelde, tigrano?

BentleyFlyingSpur
24.10.16, 19:51
Liitus Sep 2008

Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.

Hetk peale eelmise lause kirjutamist tuli meelde, tigrano?

Huvitav, sa Potsataja oled liige ka alates 2008, kuid siiani pole pokkerit suutnud biitima hakata. Aga muidugi su elulised õpetused on kullast!

saugakarel
24.10.16, 21:32
Liitus Sep 2008

Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.

Hetk peale eelmise lause kirjutamist tuli meelde, tigrano?



Hello

Potsataja
24.10.16, 22:43
Huvitav, sa Potsataja oled liige ka alates 2008, kuid siiani pole pokkerit suutnud biitima hakata. Aga muidugi su elulised õpetused on kullast!

Omamoodi mõnus müstika? :D

Gümnaasiumi ajal sain ma kutse osalemiseks või osalesin maakondlikul matemaatika, keemia, füüsika, informaatika, ajaloo ja geograafia olümpiaadil, aga pokkerit ei ole ma tõesti seniajani ka nl2 tasemel biitima õppinud. NL1000 on ainus liimit, mis mul kasumis on, sedagi alla 1bi ulatuses.

Codecci
24.10.16, 22:45
Potsataja mis su Miksikese viktoriini parimad tulemused on siiani?

Potsataja
24.10.16, 22:50
Potsataja mis su Miksikese viktoriini parimad tulemused on siiani?

Pole teinud, anna link. Eks ma olen nüüdseks ennast parjalt ära ka joonud, aga täis peaga olen trenniväljakul liitmist harrastanud ja tase 5 on 1800+ ja tase 6 1500+.

Codecci
24.10.16, 22:51
sick

pastilaa
25.10.16, 08:06
soovin tervitada. tervitan kõiki, kes mind tunnevad.

Potsataja
25.10.16, 13:39
sick

Sick on see, kuidas ma ühe klassivenna vastu endiselt 20 aastat peale gümnaasiumi lõppu väikest viisi viha pean. Nimelt meil oli maakonnas omal ajal reaalainete olümpiaadidel kindel hierarhia. NR.1 oli praktiliselt alati üks ja sama isik, kes oli tegija lausa maailma mõistes ja nr.2-nr.3 oli minu klassivend. Meie koolist ei olnud enne mind mitte keegi teda võitnud, kuid minul see õnnestus ja veel füüsikas. Peale seda ta krt läks televisiooni ja pani kaks aastat järjest üleriigilise gümnasistide mälumängu kinni, aga mind kaasa ei võtnud.

Ibis
26.10.16, 21:16
Ma avaldan saladuse, olen räige degen. Ma ei tea kas seda saab muuta?

ropka11
27.10.16, 09:36
https://www.youtube.com/watch?v=6g-cWIuvk5Y[/url]
https://www.youtube.com/watch?v=yPFJdaMUf84]

Lisasin selle venna-William Kassouf-twitterisse.
Täitsa pekkis, nüüd muliseb seal koguaeg.Mitte küll ise aga tweetides teisi.
Nüüd otsi teiste postitusi nagu rosinaid sita seest.

ropka11
27.10.16, 09:41
Aga tuleb tunnistada kui ta oleks finaallauda saanud siis...;)
See nähtus oleks Moneymaker 2 olnud natuke väiksemates mõõtmetes.

Potsataja
27.10.16, 19:00
Ma avaldan saladuse, olen räige degen. Ma ei tea kas seda saab muuta?

Hakkad usklikuks obv.

Ibis
28.10.16, 00:09
Loodan, et annate algajale pokkerimängijale andeks, banin bankrollid skillimängudes bustoks. :/

BentleyFlyingSpur
28.10.16, 00:23
Ibis, kui sa end kokku võtad ja enam selliseid vigu ei tee ja üldse elus hoidud suurematest vigadest, siis me saame sulle kindlasti andeks anda. See on kõik sinu teha, kuhu sa jõuad pokkeris ja elus.

Potsataja
28.10.16, 02:56
Ma panin ennast ennast esimest korda skillimängudes bustoks nii veerand+ sajandit tagasi. 15 kopika kaupa oli see küll raske, aga lõpuks kadusid kümned rublad nagu nõiaväel.

Rage
28.10.16, 10:43
Liitus Sep 2008

Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.
mul peaks olema 2008 november.. elan, aga pokkerit ei mängi.. mingi 200-300€ istub starsi kontol vahest toksin NL5'te igavusest..

Vandalar
28.10.16, 17:38
Tervist, kaasdegeneraatorid.

Potsataja
28.10.16, 18:22
mul peaks olema 2008 november.. elan, aga pokkerit ei mängi.. mingi 200-300€ istub starsi kontol vahest toksin NL5'te igavusest..

Kas sa IT alal oled karjääri teinud?

viki
28.10.16, 20:21
Siin aktiivsemaks läinud!Oli ka pokkerist pea aastane vahe.Nüüd toksin PLOd järjest aktiivsemalt.

Konso
28.10.16, 22:35
Vasta talve ikka inimestel aega rohkem. Pööbel nõuab tsirkust ja leiba. Tsirkust juba vaikselt saab, leiva saab ka keegi...

Jäämees
29.10.16, 18:16
Talv on pime aeg ja polegi midagi paremat teha enams ajast kui istuda kodus ja näppida naist ja/või pokkerit.

Vaatasin ka hiljuti uuesti foorumisse ja Starsi :D

rahvavaenlane
29.10.16, 23:23
ega suurt vahet ei ole mis aatstaaeg. peak oli ca 7-6 aastat tagasi. tore lugeda kui keegi "vanake" sõna poetab. nii nostalgia mõttes.

donkament
30.10.16, 00:26
imo võrreldes suvega on mängude tase nagu öö ja päev, st ikka väga palju sõltub aastaajast.

lazyeye
30.10.16, 01:23
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/11709483_10153010783497194_6744617516920352014_n.j pg?oh=caccd5437ec9208ac79b4ba6438ca403&oe=58A0DFC8

Kelle romu see on??

rahvavaenlane
30.10.16, 04:43
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/11709483_10153010783497194_6744617516920352014_n.j pg?oh=caccd5437ec9208ac79b4ba6438ca403&oe=58A0DFC8

Kelle romu see on??


midahekki? visahing hakkas jälle pedeks vä?

rahvavaenlane
30.10.16, 05:26
tra mul on peki peal mingi punn raisk. süga ennast lolliks nagu venelane raisk ma ütlen. ptsi, palju see kell onn? keegi keeras v mitte?

VisaHing
30.10.16, 10:44
tra mul on peki peal mingi punn raisk. süga ennast lolliks nagu venelane raisk ma ütlen. ptsi, palju see kell onn? keegi keeras v mitte?

Pidin siiski taastama selle postituse :D :D

Konso
30.10.16, 11:05
Kõik ikka keerasid öösel korralikult tunnikese taha?

VisaHing
30.10.16, 13:12
midahekki? visahing hakkas jälle pedeks vä?


nop mul võmbapikendus jalge all - 300c ;D

lazyeye
30.10.16, 19:09
http://i.imgur.com/oGg5IoP.jpg

fl0p
01.11.16, 14:51
Kas sa IT alal oled karjääri teinud?

LOL

lazyeye
03.11.16, 06:32
Tuletan meelde ühte suurimat scammi pokkeriprode ajaloos.

Niih, lugesin selle topicu läbi ja oleks mõned omapoolsed märkused anda. Läksin kevadel samamoodi poku juurde hispaaniasse, suure huraaga nagu k2snakalle siin plaanib minna. Kõik tundus superlux ja ainult paki asjad ja sõida. Kohele jõudes oli kõik nii nagu peab, ainult, et 3 inimese asemel mis algul sai mulle öeldud, elas selles korteris kuhu läksime naisega ees juba 7 inimest. ehk siis 9 kokku. ok elame üle. möödus nädal. internet jamas nii mis koliseb, kuigi oli lubatud stabiilne internet. ma ei ajanud taga mingit ülimat kiirust, aga seal ei olnud võimalik isegi pokkeit mängida 5 min juuksul oli 3-4 katkestust, mängisin heads uppi sellel ajal ja no pljat kui pool stacki sees ja siis katkestus tuli siis oli ikka jama küll kui näed et sul nuts ja vastane liigub sisse aga sa ei saa mitte midagi teha ja foldib su käe. ok pidime saama parema neti kohe-kohe. saimegi nn püsiühenduse. aga selgus et see samasugune sitt ja pask. tuli teise nädala lõpp kui ma seal viibisin. siis ühel hetkel ei olnud enam elektrit majas. pesema pidi külma veega ja süüa teha üldse ei saanud. mõned päevad läksid mööda ning ilmus poolakast korteri omanik, kes kutsus kõik korteris elanud isikud kokku ja seletas lahti mis seal toimub. selgus, et poku oli seal elanud kuskil 3 kuud varem ja oli maksmata jätnud osa üürist ja ka komunaalarveid ei olnud tasunud, ning omanik soovis saada oma võlgasi tagasi + siis ühte kuud üüri ette et vältida elektrikatkestust uuesti(omanikul tekkis umbusaldus ilmselt). Sellega seoses pakkisime me naisega asjad ja läksime oma teed. Otsisime hotelli ja elasime seal ülejäänud aja kuni leidsime sõbraliku eesti pere kes meile soodsalt oma korteri ühe korruse rentis. vähemalt sain ma hotellides ja seal korteris korralikult mängida, katkestusi tuli nädalas vb korra, aga sai tööd teha korralikult. Kokkuvõta oli see, et plaanitud reisi maksumuse hind tõusis tänu hoteelidele ja seiklustele umbes 10 korda, aga sain samas targemaks, et ei tasu kõiki võõraid inimesi 100% usaldada. Samuti kui korteri üürist rääkida, siis poku ütles mulle et me peame tasuma kahe peale naisega 300 eurot kuu, selle sees kõik olemas korralik internet jne. ma olin sellega päris ja vastu ei vaielnud, kui ka selgus et seal majas elab kokku koos meiega 9 inimest ja omanik küsib kokku 600 eurot+komunaalid. ehk siis meie kahekesti naisega maksime pm poole sellest kõigest. Kuna enne sinnalendu oli tehtud diil mis tundus mulle sel hetkel vägagi mõistlik siis ma sellele vastu vaidlema ei hakanud. Kõrghooaja(mis on sealkandis juuli-august) lõppedes saab 2 toalise korteri ranna äärde odavamalt kui 500 eurot. Seal on kõik kallis ainult hooajal, muul ajal on seal elu üliodav. Hetkel midagi rohkemat korraga pähe ei raksata, aga kindlasti on asju mis hetkel kiiruga ei meenunud. Seega poisid kes suure huraaga sinna sõitma hakkavad, mõelge enne kaks-kolm korda, kui seda ikka teete. Kellelgi konkreetseid küsimusi lõune-hispaania elu ja olu kohta siis pm mulle. Olin seal üle 3 kuu ning sai ikka korralikku elukooli:)

gl kõigile


Lisaks üks nurjunud katse:

Hey, see mees metsast juhtus olevat lihtlabane kriminaal ja seega see teema seminari tasemel enam kindlasti ei laiene, ei tunne ise enam et suudaksin usaldusväärset asja teha ja veelvähem teised tegelased seda tunnevad. Vb mingeid infokilde veel minukohta tuleb. Tulen korra eestisse et enda karistus vastu võtta ja thats it, loodan elu korda lõpuks saada ja mineviku patud unustada.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/4788-Pokkeriseminar-eestis

fl0p
03.11.16, 10:24
Lisaks üks nurjunud katse:


http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/4788-Pokkeriseminar-eestis

Mida ma just lugesin? :D

fl0p
03.11.16, 11:59
Alguses vaatasin, et tavaline soolapuhuja. Aga näe-näe - huumori kõrgem level. Naera puruks :'D
http://knopkaingel.jimdo.com/

"Minuti hind 1900 eurot. Seanside kestuse ja arvu otsustab koer."

"Inglikliinikus töötab professionaalne tiim. Erakordselt särav isiksus, vaimse nimega Knopka on auru transformaator, Ingelliku hierarhia teabe vahendaja, planeedi kristallvõre paigaldaja, chakrakopa meetodi väljatöötaja, kundalinikraana meister, külgetõmbe seaduse kvantrotaatori aktivaator ja kõrgsageduspressi operaator.
Knopka töötab kaheksa kanali peal."

lazyeye
04.11.16, 06:10
Mis see nanonoko on mingi fish?
http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/20843760_E516593BE3

http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/69181_D2D2F153F5

lazyeye
05.11.16, 04:23
Muideks tuletaks meelde ühte pokkeriprode kõige suuremat prod KristjanLaasi, vähemalt oma arust. Tüüp on nüüdseks maaalla kadunud, viimati nähti teda kultuuriklubis KELM. https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12004922_10153922744203352_1693928280523833738_n.j pg?oh=369fe5d9ed57a86e34dd106b4b2421c4&oe=58C9A694
Poiss muidugi püüab kõigest väest õigustada ja pehmendada oma tegusi. Toon siin välja tema ühe kõige leebema skeemi! Pange tähele kuidas ta esitleb ennast kui ohvrit.


Kirjutan nüüd siia pika jutu mis on minuga juhtunud viimase 3 kuu jooksul ja mille lõppedes ma nüüd end kui petturit üles annan loodetavasti lühikeseks perioodiks.

Umbes kolm kuud tagasi läksin ma ühe sõbra ja tema tuttavatega Tallinnas asuvasse korterisse pokkerit mängima. Olin nende inimestega k.a. tegelasega X ((kasutaja)nimi teada kuid ei leia vajadust avaldada) varem ka mänginud ja tihti oli mäng läinud kohvrivõlgade peale. Olin ka ise mõned korrad kohvrile võlgu jäänud ja üleüldine diil oli, et maksame siis kui saame. Varem olid minu võlad jäänud 2k-7k piiridesse ja makstud saadud vähem kui 30 päeva perioodi jooksul. Seekord läks aga niimoodi, et tegelane X jäi mulle võlgu 11.000.- ja diil oli taas sama, et maksab siis kui saab. Olgu.

Mõned nädalad hiljem läksin peaaegu sama seltskonnaga mängima Viljandisse kus lisandus tegelane Y ((kasutaja)nimi teada jne..). Seekord aga X ei osalenud, kuna oli mulle juba võlgu. Taaskord läks mäng päris pingeliseks ja lõppes sellega, et tegelane Y jäi mulle võlgu 8000.- ja diil samasugune, et kohe kui võimalus maksab.

Läks siis mõnda aega mööda ja Tegelane X hittis turniiriga pisut üle $1000 ja tegime diili, et kuna tal ülekande limiit peal, siis maksab 1500, 3000 ja 3000, siis jääb rolli ka peale, et edasi mängida saaks. Asi tundus aus ja saingi 1500 ja 3000 kätte, viimast 3000 ei saanud ja peale seda oli vaikus. Küsisin küll mõned korrad, et kas see viimane osa tuleb kuid vastust ma msnis ei saanud. Savi, vähemalt sain esialgu 4500gi ja tegu on minu jaoks suhteliselt sümpaatse inimesega ja küll ta lõpuks ikka ära maksab.

Siis aga hakkasin märkama tegelast Y Pokerstarsis NL100 ja NL200 HU laudades ja mõtlesin, et naiss, temal ka siis rolli ja kohe saab oma 8000 kätte ja life is good. Järgmine päev kutsus sõber mind Tallinnasse Andrese juurde mängima kasutaja Kip ja Codecciga. Jõudsingi kohale ja kõik oli mõnus ja lõpuks jäime päris purju. Kuna olin just näinud tegelast Y mängimas NL100/NL200, siis olin kindel, etraha on tulemas ja ka Andrese pool oli kohvrivõla reegel, niisiis mõtlesin, et gamblin väheke (purjus) ja kogu see pull lõppes sellega, et jäin Kipile võlgu $180 ja Codeccile $360. Okei, vähemalt oli see raha Y-lt tulemas. Hakkasin siis talle kirju saatma, et tsauk tahaks raha ja värksi, et kuna mängib siis ju võiks, et pean ise ka maksma jne jne. Vastust ei tulnud. Pöördusin ka X poole, ei saanud vastust ka temalt, aga olen päris kindel, et temal antud hetkel seda polnud ka.

Läks tükk maad mööda ja Codecci ja Kip(siiski vägagi chillilt, tänud selle eest) hakkasid ka närvi minema, et mis värk on, tahaks oma raha. Kogu see teema viskas minul ka stressi üle ja lisasin mõlemad facebooki ja pöördusin X ja Y poole väga närvilise kirjaga, et kuna nemad mind täielikult ignoreerivad võin mina samaga vastata ja leida kellegi kes minu asemel saaks nii kaua oodata, et ma vähemalt mingigi osa enda võlast saaks. Vastused tulid seekord päris kiirelt ja Y poolt tuli vastus, et kui veel kord sarnase kirja saadan pöördub ta politseisse ja üleüldse näidaku ma talle dokumenteeritud paberit kus on kirjas koos allkirjaga, et tema mulle selle raha üldse võlgneb. X poolt tuli vastus, et raha ei kasva puu otsas ja misiganes minu teod ei pane tal seda raha järsku taskusse ilmuma (usun seda, vabandust äkilise kirja eest). Hämmingusse ajas mind ikkagi Y suhtumine, samal ajal kui tema mängib NL200 HU-d olen mina lõpuks "selline ****", et ma endale kuuluvat raha nõuda julgen ja selle eest ta ei maksagi. (raha on mitme K $ swingide jaoks)

Seega nüüd olengi olukorras kus petis olen hetkel mina ja seega võlgu Codeccile ja Kipile.
Kirjutangi seda kirja praegu tund aega enne Soome minemist, kuna selleks, et oma võlgu tagasi maksta pean ma nüüd minema isaga ehitusele (always a first time...) ja 3 nädala pärast tagasi tulles on mu nimi loodetavasti mingilgi määral puhastatud. Sorri Koodek ja sorri kipsipoiss. Loodetavasti epate vastu ja kindlasti tasun ma ka ooteaja eest.

Petis Kristjan Laas.

Muidugi on tervitatav see, et ta probleemide lahendamiseks vahel ka tööl käinud on
http://elu24.postimees.ee/338338/kristjan-laas-laheb-laevale-pokkerivolgade-katteks-raha-teenima



Siinkohal oleks paslik mainida veel, et piletita sõidu trahve on Kristjan Laas maksnud ligi 40.000 eesti krooni eest:/
Mis see oli, et valge inimene kaks korda sama viga ei tee vms. õhh.


Mäletate, et ma ütlesin kunagi, et ma ei mängi enam live cashi?

Ha haa! Ma mängisin And joke´s on you! Ma käisin kohal, tundsin end super konditsioonis. Tegin komissaar Rexlikke otsuseid ja tulemus.... Ma kaotasin ainult 18 buy ini.


Käige kõik *****.

Pokker tapab mu elu.

Olen nüüd elust eraldatud kuni TCOOPini ja seal annan endast kõik.

Peale TCOOPi teen kokkuvõtte mis saab.


Kaesolev on liiga haige. Foorumist on saamas kasiino...
5 kuud tagasi olid probleemid kus mangis tuhandete peale kaarte, ise raha omamata ja jai sellega seoses foorumikaaslastele v6lgu. V6lad tasutud, uued mangud ja uued eesmargid. K6ik laks liigagi lihtsalt ning peategelasel 6nnestus taaskord endale suursugune roll hankida. Nyyd nadal tagasi teatas blogis, et oli ka selle 5k v6i 10k rolli hakkama pannud.
Ja nyyd taas platsis - uued fantaasiad varrukast v6tta. Sick vark!
Loodan sydamest, et kaesolev postitus ei leia positiivset vastukaja osakute ostjate naol.

Kristjan, otsi abi! Aga mitte siit foorumist.
Parimat

Siin siis üks imelik gamblerit kaitsev postitus, mis jäi ka ainsaks


Lol, gtfo.
See täiesti ebaoluline. Turniiride tulemused räägivad enda eest ja suht poh isegi kui kõik see raha läheks hookers and blow peale. Stakemine on +EV, ainuke asi mis loeb siin.

gl kristjan.
Ise ka vbl osalen



tra sellele laasi ahvile võiks niisama juba turpi kütta.


Üllatav, kui palju pettureid lagedale tuuakse. On ikka tüübid. Laasi case puhul usun/loodan tõesti, et ära maksab, tundus tõesti selline vagur lambuke :biggrin:.

Kui nüüd jääb mulje, et Kristjan on päris lambukene, siis ei, ma toon hiljem välja ta suurimad pokkerialased kuriteod.


lisaks donkamised

Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
kaotasin 50% kuu profitist tüübile kes shoves 4/5 käsi @ €nl400 HU.

wtf shokk täielik atm...


0 poti võitsin basically

redddman10
05.11.16, 16:09
lazyeye=pokkerisheriff?

KristjanLaas
05.11.16, 21:44
No ma siis vastan.

Päris hirmus on endalgi neid vanu postitusi lugeda. Addiction + madalast enesehinnangust tingitud vajadus hinnatud olla on mannetu kombinatsioon.

Maa all ma kohe kindlasti ei ole. Kui sul on väikesed lapsed, siis on suur tõenäosus, et olen kuidagi läbi enda elukutse ja hobide nendega kokku puutunud ja loodetavasti jätnud toreda mälestuse!

Pokkeriga seonduvast lahkusin ma tõesti päeva pealt. Tegelikult olin ma valmis kõigest päeva pealt lahkuma. Ja tegingi seda. Ülaltoodud põhjustel olin ma pokkeri ja enda eluga jõudnud nullpunkti. Ei olnud mingit valgust tunneli lõpus, oli lihtsalt tunnel. Kuradi sitt tunne on tunda end nii väikese ja haledana. Ja siiralt uskuda, et sa ei vääri isegi elada. Täpselt niimoodi ma end tundsin, kuni enam ei osanudki midagi muud tunda. Päev peale 2014 eestikate kommenteerimist ärkasin enda köögi põrandal ja nägin enda kohal purunenud rihma. Ma ei soovi, et keegi kunagi sellises olukorras oleks, aga minu puhul oli see kõige vajalikum wake up call ja pani hetkega elu perspektiivi. Ma ei osanud üksi enam hakkama saada ja see rihm mu kohal oli selle sümboliks. Ja ma julgesin lõpuks abi paluda ja lõpuks seda ka endale tunnistada. Seetõttu ma ka päeva pealt nn. maa alla vajusin. Sest ma läksingi pmst rehabi, pagulusse või kuidas iganes sa seda kutsuda tahad.

Ma mäletan kui vabastav tunne oli lõpuks olla jumala abitu, kuid aus enda olukorras. Ma ei pidanud enam mingit maski kandma ja olingi hädine enda olekus, aga vähemalt aus. Ma olin just naasnud nn. tavaellu ja rääkisin enda õemehega juttu, kui üks väike lause muutis mu elu nii lõplikult. Ta ütles mulle siiralt, et Kristjan, sa meeldid inimestele sellisena nagu sa oled ja sul ei olegi vaja ju kuidagi teeselda. See tundub täielik klišee, kuid see oli viimane vajalik samm, et ka päriselt enda elus see pööre ära teha. Sellest ajast saadik ma olengi täpselt niimoodi enda elu elanud. Ma lubasin, et ma ei valeta enam kunagi ja olen oma tegemistes läbinisti aus ja üllataval kombel oligi tal õigus, ma tõesti meeldisin inimestele iseendana ja kuigi minu sõpruskond ei ole pooltki nii lai, kui ta oli kunagi, on ta nii kuradi tugev. Ja ma olen selle üle meeletult tänulik.

Nüüd, kolm aastat hiljem, tunnen ma end tõepoolest õnneliku inimesena. Ma võin vaadata peeglisse ja mitte häbeneda seda meest, kes sealt vastu vaatab. Ma olen saanud tänu enda minevikule anda nõu ja loodetavasti olla toeks teistele, kes kas gamblingu või mõne muu põhjuse tõttu tunnevad end olevat lõksus ja ei oska näha sealt väljapääsu. Ma olen leidnud töö, mida ma siiralt armastan ja saan üleüldiselt suhteliselt hästi läbi enda ja teistega. Ma olen mõistnud, et probleem ei olnud tegelikult pokkeris, vaid minus endas sügaval. Pokker oli lihtsalt tol ajal minu elus väga suur osa ja et endas muutust teha, pidin ma lahti laskma pokkerist ja kõigest sellega seonduvast. Ma siiani igatsen nii mõndagi sõpra, keda ma siit foorumistki leidsin ja elan neile iga päev kaasa ning hoian pöialt, et neil läheks kõik hästi. Ma olen kindel, et ka nemad said aru kui vajalik see muutus oli ja on täna minu üle siiralt õnnelikud.

Arva sellest, mida soovid.
Paremini vastamiseks jääb sõnavara kitsaks

PS. Kui keegi seda loeb ja tunneb end siit kuidagi ära, siis ära karda jagamist. Kui sa ei ole valmis enda lähedastega rääkima, siis kirjuta näiteks mulle ja ma võin omalt poolt vähemalt nii palju lubada, et meie vestlus jääb 100% ainult meie vahele. Pole hea olla kogu aeg õnnetu and it doesn't have to be this way.

Edit: suutsin 2x originaalpostituse kustutada, seega typod.

lazyeye
06.11.16, 03:45
Vahepalaks.


https://www.youtube.com/watch?v=FdaqUwxBmIg

https://www.youtube.com/watch?v=MtQHj4CFwtQ

https://www.youtube.com/watch?v=ay24Nfr3B9k

http://tv.delfi.ee/saated/eksperiment-kui-lihtne-on-vohivooraid-veenda-et-ollakse-vanad-tuttavad?id=75934197

http://tv.delfi.ee/saated/eksperiment-kui-paljud-usaldaksid-oma-telefoni-vohivoora-katte?id=75858927

pastilaa
06.11.16, 07:51
lazyeye - tundud veidi pinges olevat?

Potsataja
06.11.16, 16:45
No ma siis vastan.

Päev peale 2014 eestikate kommenteerimist ärkasin enda köögi põrandal ja nägin enda kohal purunenud rihma.

Mis firma nii viletsaid rihmu toodab?

gamblingFTW
06.11.16, 17:35
Natuke palju pole nendest trollidest juba? Muud moodi ei oska siia foorumisse kontenti luua?
Kristjan solid vend tundud olevad. GL!

fl0p
07.11.16, 11:55
Natuke palju pole nendest trollidest juba? Muud moodi ei oska siia foorumisse kontenti luua?
Kristjan solid vend tundud olevad. GL!

+1

See postitus Kristjani poolt on siiras ja ebaeestlaslik. Enamus häbeneb selliseid peatükke oma elus. Ja minuarust on selliseid lugusid just rohkem vaja - mõni võib-olla sarnases olukorras olev saab tuge.

On hea näha, et meil on niivõrd tublisid inimesi, et sellisest seisust võitjana välja tulla. GL ja respect!

Ja Potsataja kommentaar, et nii kehvi rihmu tehakse - on pehmelt öeldes kohatu antud tõsise teema puhul. Pidin ütlema lihtsalt.

Kakahirmutis
07.11.16, 16:16
Ja Potsataja kommentaar, et nii kehvi rihmu tehakse - on pehmelt öeldes kohatu antud tõsise teema puhul. Pidin ütlema lihtsalt.


Ootad siit foorumist midagi asjalikumat ?

fl0p
07.11.16, 21:52
Ootad siit foorumist midagi asjalikumat ?
Lootus sureb viimasena..

VisaHing
08.11.16, 19:24
Nice post laas (Y) (Y).

Quitisin isegi pokkeri juba mõnda aega tagasi. Tegelt sain koguaeg aru, et ma olengi taoline fish, kes mängibki pmst sisetunde järgi ja väga ei viitsi areneda kuhugi. Ei viitsi lugeda raamatuid, vaadata videosid, analüüüsida käsi, isegi HEM oli vaja ära crackida ja sealgi väga peale VPIP ja mis see teine näitaja oli lugeda ei osanud :D Reaalsus vist jõudis kohale siis kui sharkscope vaatasin ja avastasin et viimased 2 aastat ma olengi BE lasknud. ( Tsiteerides madist omal ajal: Samas iga kuu kandsin kilosid välja seega mai tea kuidas ma saan miinuses olla, wtf )

Tunnistan, et elu on 100x parem kui ei mängi ja on töö mis meeldib ja toidab. Mõlemat tegelt ei jõuakski ilmselt.

Cheers. Musi püksi.

Potsataja
09.11.16, 08:17
Krt, nüüd tahaks ka Kanadasse kolida.

BentleyFlyingSpur
09.11.16, 08:50
Trumbati üle USAs.

Kakahirmutis
09.11.16, 09:19
Vähemalt igav ei hakka

Jäämees
09.11.16, 12:02
Vähemalt ei kisuta venemaaga sõda lahti Süüria pärast.

Hopefully.

Ibis
09.11.16, 13:31
Krt, nüüd tahaks ka Kanadasse kolida.

http://forte.delfi.ee/news/maa/kanada-immigratsiooniameti-kodulehekulg-jooksis-usa-valimistulemuste-selginedes-kokku?id=76210743

Vaata riigikogu infotundi laivis
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/otsepilt-ja-blogi-roivas-plaanib-koigile-umbusaldajatele-tana-sugavalt-silma-vaadata?id=76209593

fl0p
10.11.16, 09:17
Vähemalt igav ei hakka

TV3 reporter küsis ühe suvalise Trumpi toetaja käest, miks too Trumpi poolt hääletas.
Vastus: "Viimase 16 kuu jooksul on nii palju nalja saanud - sellepärast hääletasingi."

Kakahirmutis
10.11.16, 13:20
TV3 reporter küsis ühe suvalise Trumpi toetaja käest, miks too Trumpi poolt hääletas.
Vastus: "Viimase 16 kuu jooksul on nii palju nalja saanud - sellepärast hääletasingi."

No ega seal valida polnud , halb või halb

Potsataja
10.11.16, 16:13
Kas Trump on üks põhjustest, miks meie Taavi ei oska jalga puhata ja aega maha võtta? Endal lõpurase naine kodus, aga tema oleks nagu ajakirjanikega abielus.

Ibis
11.11.16, 12:43
Kas Trump on üks põhjustest, miks meie Taavi ei oska jalga puhata ja aega maha võtta? Endal lõpurase naine kodus, aga tema oleks nagu ajakirjanikega abielus.


https://www.youtube.com/watch?v=AwPCz3PWHeU
http://g2.nh.ee/images/pix/520x346/eXoXPQWQt3U/9b81458248d8f34aee-76229359.jpg

Potsataja
12.11.16, 11:45
+1

See postitus Kristjani poolt on siiras ja ebaeestlaslik. Enamus häbeneb selliseid peatükke oma elus. Ja minuarust on selliseid lugusid just rohkem vaja - mõni võib-olla sarnases olukorras olev saab tuge.

On hea näha, et meil on niivõrd tublisid inimesi, et sellisest seisust võitjana välja tulla. GL ja respect!

Ja Potsataja kommentaar, et nii kehvi rihmu tehakse - on pehmelt öeldes kohatu antud tõsise teema puhul. Pidin ütlema lihtsalt.

Ma olen neid trikke küll ja küll teinud ja seega on Kristjani ebaõnnestumine minu jaoks parimal juhul naljakas.

Ibis
12.11.16, 13:03
Käin ise praegu sama teed nagu Potsataja ja Kristjan käisid:S

Edit: Nagu ma aru olen saanud siis Laasi puhul mingi skill oli olemas aga selle nullis ära vastutustundetu käitumine.

doublemint65
12.11.16, 23:00
Liitus Sep 2008

Kellelgi elavatest peale ranka veel selline liitumisaeg on? Esialgsel partneril peaks kindlasti olema, aga ma ei mäleta enam isegi ta kasutajanime, pärisnimest rääkimata.

Hetk peale eelmise lause kirjutamist tuli meelde, tigrano?

Kohe alguses ei julgenud liituda aga 14 oktoober 2008 tegin selle ära

Potsataja
12.11.16, 23:27
Käin ise praegu sama teed nagu Potsataja ja Kristjan käisid:S




Köis/rihm, nuga või ravimid?

Ibis
13.11.16, 10:24
Köis/rihm, nuga või ravimid?

Võin öelda, eristun selle poolest, et raha/gamblingu bustod mind selliste mõteteni ei ole viinud. Küll aga on mulle muud elu aspektid suurema mõjuga.

Degenitele hea soovitus, esmalt mõistke mis teid tegelikult tõukab ja kallutab enesehävituslikule käitumisele. Kui neid tegureid mõista ja teadlikult vältida on lootust teha kannapööre. Kindlasti tuleb paika panna piirid, kuid ei ole vaja minna üle piiri. Ei ole vaja endale keelata asju mida tahetakse teha ja nendest suurt kahju ei lähtu. Vastasel korral keeratakse psüühika viimse vindini.

Oluline on null tolerants kehtestada asjadele mida ei soovita teha ja mis ei klapi isiklike väärtushinnangutega, sest üks üle astumine ka kergemat sorti viib enesehinnangu langemiseni ja sellest tulenevalt minnalaskva suhtumiseni.

lazyeye
13.11.16, 17:43
Kas te olete kunagi mõelnud, kuidas küll suudetakse kogu selline protsess käima lükata? Kes on aju selle taga?

https://youtu.be/Kk2Qw6ReWII

lazyeye
14.11.16, 14:45
Eesti parimad endised ja praegused pokkerimängijad jälle tegutsemas!

http://tv.delfi.ee/saated/eksperiment-kas-nunnu-koer-aitab-sopru-leida-ja-naitsikute-telefoninumbreid-puuda?id=75934427
https://www.upload.ee/image/3972268/20131122_022046.jpg

Nylander
14.11.16, 21:38
Challenge accepted!

flop tule ikka kahe jalaga maa peale. Ma liitusin pocarriga 4 kuud tagasi ja 5-6 aastat degenereerisin nsm enne seda. See pilt mis avaneb ei ole ikka nii kena nagu ta oli varem. Pocarris ei lasta väga nsm liugu lasta, ja pushitakse ikka korralikult ning cutitakse välja vennad kes arvavad et nsm õhtuti õlle kõrvale pokkeri mängimine teeb nad rikkaks. Umbes 1/3 kuttidest on reaalsed maniakid in terms of mängu õppimine, nad vist näevad unes ka flopzillat/hrc-d aga reaalsus on see, et kõik istuvad constant Make-up-s. Parimad vennad kellega pocarr bragib ja kes saavad ala player of the month tiitleid pole kuude viisi mõnedel juhtudel profit splitti näinud. Though siinkohal on tegemist MTT-ga ei usu et cashi maailm ka nii roosiline enam on nagu varem, et avad 12 lauda silmad kinni nl600 (imo vist hea kui üldse selline asi enam jookseb). Kindlasti on veel raha mida milkida... aga see quit job ja nl200 eesmärk on vb veits liiga optimistlik

Potsataja
14.11.16, 21:47
Võin öelda, eristun selle poolest, et raha/gamblingu bustod mind selliste mõteteni ei ole viinud. Küll aga on mulle muud elu aspektid suurema mõjuga.

Degenitele hea soovitus, esmalt mõistke mis teid tegelikult tõukab ja kallutab enesehävituslikule käitumisele. Kui neid tegureid mõista ja teadlikult vältida on lootust teha kannapööre. Kindlasti tuleb paika panna piirid, kuid ei ole vaja minna üle piiri. Ei ole vaja endale keelata asju mida tahetakse teha ja nendest suurt kahju ei lähtu. Vastasel korral keeratakse psüühika viimse vindini.

Oluline on null tolerants kehtestada asjadele mida ei soovita teha ja mis ei klapi isiklike väärtushinnangutega, sest üks üle astumine ka kergemat sorti viib enesehinnangu langemiseni ja sellest tulenevalt minnalaskva suhtumiseni.

http://ekspress.delfi.ee/kuum/mangukirg-tappis-lauride-pere?id=69089441

Kas sa seda lugu mäletad või oled liiga noor selle jaoks?

sm112
14.11.16, 22:38
Kui see uudis siit kunagi varem läbi käis, siis mainisin, et minu ajateenistuse ajal veel nooremleitnant Lauri oli mäekõrguselt kõige austusväärsem ohvitser kogu pataljonis. Mõned valed otsused ja riik lihtsalt keerab nii potentsiaali täis inimesele selja, selle asemel et abi pakkuda. Surve võlausaldajatelt pidi ilmselt väga julm ja võigas olema, kui selline inimene pidas paremaks oma pere nende meelevalda jätmise asemel kaasa võtta..

Huvitav, kas professionaalsed pokkerimängijad vahel sellele ka mõtlevad, et teine mängija lauas võib olla suitsiidi plaaniv sõltlane, kes oma järjekordset kiirlaenu või vanaema lauahõbeda pandimajja viimise eest saadud raha maha mängib. Ise häbenen paar viimast aastat, et sellisel viisil omal ajal raha teenisin.

Mainisin ka seda kunagi varem siin foorumis, et Pokerstarsi võib vabalt võrrelda narkokartelliga ja võitvaid mängijaid diileritega. Terminit "rekreatiivne" kohtab ka kõige tihedamini sõnade "mängur" ja "narkotarbija" ees. Meil siin kohaliku kartelli juht on Eesti rikaste topis ja austatud mees, nende teiste kartellide juhid aga maailma tagaotsituimad kurjategijad.. /Mindfucked/

Codecci
14.11.16, 22:44
Huvitav, kas professionaalsed pokkerimängijad vahel sellele ka mõtlevad, et teine mängija lauas võib olla suitsiidi plaaniv sõltlane, kes oma järjekordset kiirlaenu või vanaema lauahõbeda pandimajja viimise eest saadud raha maha mängib. Ise häbenen paar viimast aastat, et sellisel viisil omal ajal raha teenisin.
Mis vahet sel on tho? Kui sa järgmised 25 aastat teda laudades jälitada ei kavatse eesmärgiga talle raha dumpida siis it doesn't make a difference.

sm112
14.11.16, 22:53
Ma ei öelnudki, et ma lisaks kahetsen või süümekaid tunnen, lihtsalt mingi hetk hakkasin selle peale ka sellest vaatenurgast mõtlema. Kui veidi alateadvuses sobrada, siis on eelmise posti ajendiks viha maailmas valitseva silmakirjalikkuse ja kahepalgelisuse pärast (viimane lõik). Kuna loodusseaduste järgi tugevam (ei mõtle ainult füüsilist jõudu, vaid ka tarkust jms) jääb ellu, siis obv teeksin ise ka fishi tühjaks, kui see oleks mu ainus võimalus omale söök lauale ja katus peakohale garanteerida.

sm112
14.11.16, 23:09
Ja see (poolenisti retooriline) küsimus oli pigem suunatud meie foorumi SJW-dele, et veidi paremini nende moraalse kompassi tööpõhimõtteid mõista.

donkament
15.11.16, 00:02
Huvitav, kas professionaalsed pokkerimängijad vahel sellele ka mõtlevad, et teine mängija lauas võib olla suitsiidi plaaniv sõltlane, kes oma järjekordset kiirlaenu või vanaema lauahõbeda pandimajja viimise eest saadud raha maha mängib. Ise häbenen paar viimast aastat, et sellisel viisil omal ajal raha teenisin.



ei mõtle. iga inimese elu on tema enda kätes. kui mina tema raha ei võta, võtab selle keegi teine või kasinn, ega see tal maha degennimata ei jää. igal inimesel on võimalus saata starsi meil ja end sealt bannida.

sm112
15.11.16, 00:29
Kasutasin aastaid täpselt sama "vabandust", kui pidin põhjendama oma seisukohta, et pokkeriga ei ole ebaeetiline mängijana raha teenida. Nüüd tulebki see silmakirjalikkuse ja kahepalgelisuse koht - hasartmängude, alkoholi, tubakaga saab iga täiskasvanud inimene ise otsustada, aga näiteks paari kanepitaime kasvatamise eest on paar aastat tingimisi miinimum ja kui raha korraliku advokaadi jaoks ei ole, võid ka reaalselt kinni minna. Siinkohal tervitaks Vaherit ja Reinsalu, viimasel soovitaks hakata vaikselt uut töökohta otsima, sest IRL järgmistel valimistel enam künnist ei ületa.

sm112
15.11.16, 01:47
Taustaks veel, et enne pokkeriga esmatutvust sattusin kuidagi kasinni, võitsin black jackiga 10k eeki ja mõtlesin, et voobshe lihtne viis raha teenida. Poole aasta pärast olin 50k augus ja jõudis kohale, et enesekontroll ei ole piisav (kainelt ei läinud kunagi, juues pea iga kord) ning käisin kuskil toompeal keeluavaldust kirjutamas. Umbes samal ajal oli pokkeribuum Eestisse jõudnud ja googeldasin poker strategy ning sealt sattusin samanimelisele lehele, mis kahjuks suunas algajad SSS juurde.

/Siinkohal tervitan ment52-te, loodetavasti tekib kunagi võimalus komplimendile vastata./

Pastilaa peaks oma postitused lihtsate tabelite kujul esitama, et shortstackerid ka asjast aru saaks

Vist kolmandal kuul teenisin sellega juba rohkem kui tööl käies ja EV kontseptsioonist arusaamine oli põhiline asi, mis aitas sõltuvust kontrollima õppida. Peale seadusemuudatusi ja sellega kaasnenud kõikide varasemate keeldude kaotamist sain ka live-kasiinosse jälle minna (pokkeri mängimise eesmärgil) ja mis seal salata, täis peaga paar korda ka skillimängudes raha auku panna (alati teel pokkerilauast kassasse), aga kuus viimast aastat olen suutnud neid igas olekus teadlikult vältida.

Viimase paari aasta jooksul on päris mitme inimese kohta tutvusringkonnas välja tulnud sõltuvus hasartmängudest. Sugulase rääkisin kainel hetkel nõusse, palusin ID kaardi paroolid sisestada ja panin maksimaalse pikkusega keelu peale ning teisi olen proovinud nõustada nii hästi kui oskan. Ükskõik, kus tuleb juttu pokkerist, spordiennustusest vms, üritan selgitada, mida tähendab ja kui suur on EV ruleti, black jacki, spordiennustuse ja pokkeri puhul ning miks ei ole neil mitte mingit võimalust pikas perspektiivis nende asjadega raha teenida (olgem ausad, ka pokkeriga praegu nullist alustada on ilma suurte looduslike eeldusteta üsna mõttetu tegevus, sest suurem osa inimesi saavutaks sama pingutusega mõnel muul alal suurema edu).

Pokkeriga pole ise paar viimast aastat praktiliselt enam tegelenud sest oli üks "huvitav" umbes aasta pikkune periood veidi peale musta reedet, kus kõigepealt jooksin paari kuu jooksul NL50 6maxis 50 BI (loe: 50x100bb) alla EV ja ei suutnud seda formaati enam mängida ning Andu eeskujul valisin seejärel Hyper-Turbo HUSNG-d, kus jooksin vist nelja kuu jooksul 200BI alla EV (hiljem mängisin veel veidi ja sain vist 100BI tagasi EV-lt), aga kombineeritud muude eluliste sündmustega kadusid kõik tagavarad ja vaim murdus niivõrd, et pidasin paremaks tagasi tööle minna. Täna panin 200 EUR-i kontole ja katsetan, kas kunagisel pro-l, kelle õppimiskõver on aastaid paigal püsinud, on tänapäeval pokkeriga veel võimalik veidi lisaraha teenida. Sellest vist ka need järjestikkused monoloog-postid, mis niikuinii kedagi ei häiri, sest foorum praktiliselt surnud :)

Ibis
15.11.16, 06:47
http://ekspress.delfi.ee/kuum/mangukirg-tappis-lauride-pere?id=69089441

Kas sa seda lugu mäletad või oled liiga noor selle jaoks?

Ohhjh ikka mäletan.
Karu sõnul on sõltuvuse probleem Eesti üle tähtsustatud ja tegelikult on neid vaid 1,5-2,5 protsenti elanikest.
Kuidas tänasel päeval sellega on?

donkament
15.11.16, 08:27
Kasutasin aastaid täpselt sama "vabandust", kui pidin põhjendama oma seisukohta, et pokkeriga ei ole ebaeetiline mängijana raha teenida. Nüüd tulebki see silmakirjalikkuse ja kahepalgelisuse koht - hasartmängude, alkoholi, tubakaga saab iga täiskasvanud inimene ise otsustada, aga näiteks paari kanepitaime kasvatamise eest on paar aastat tingimisi miinimum ja kui raha korraliku advokaadi jaoks ei ole, võid ka reaalselt kinni minna. Siinkohal tervitaks Vaherit ja Reinsalu, viimasel soovitaks hakata vaikselt uut töökohta otsima, sest IRL järgmistel valimistel enam künnist ei ületa.

mis siin pokkerimängija perspektiivist silmakirjalik või kahepalgeline on? pokkerimängija süü, et ühiskondlikud protsessid aega võtavad? pokkerimängija kirjutab seadusi?

sm112
15.11.16, 09:54
Pokkerimängija seisukohast mitte midagi.

Küsimus oli tegelikult mõeldud meie sotsiaalse õigluse sõdalastele, kellega varem debateerinud oleme siin foorumis. Silmakirjalik ja kahepalgeline on agressivselt ja ründavalt võidelda mingi vähemusgrupi õiguste eest (näit. LGBT vms) ja samal ajal mõnitada teist vähemusgruppi, kes ka oma õiguste eest võitlevad (näit. kanepitarbijaid).

donkament
15.11.16, 11:58
siin pole imo midagi debateerida - ühe puhul on tegu enamasti tegu kaasasündinud konditsiooniga, mis on kahjutu ja kuludeta (kui riigi kulul trannyde opid välja jätta, mida haigekassa ei peaks hetkel katma, kuna need on ajuvabalt kallid ja teiste kulutustega saab suurema ühiskondliku heaolu). teise puhul on tegu inimeste valikuga, millega kaasnevad ühiskondlikud kulud. pole täpsemalt kursis, aga kui selgitatakse välja, et tarbimisega kaasnev heaolu on kuludest suurem, siis pika peale tõenäoliselt see ka legaliseeritakse (kui ka tuleviku trend on selline, et võimul on pigem liberaalid-tsentristid, mitte punased-sinised äärmused). ilmselgelt ei ole (ega saagi olla) selline protsess seadusandluses mingi prioriteet, sp võtab see ka kaua aega.

lisaks peavad võimulolijad arvestama ka oma elektokraadi arvamusega, kui tulevikus tahetakse tagasi võimule tulla. kui praegu nt uue koalitsiooni puhul on kõige olulisema partei valijateks penskarid ja venelased (kellest suur osa on ka konservatiivsemas vanusegrupis), siis ilmselgelt pole kanepi legaliseerimine nende jaoks oluline. marginaalsed huvigrupid võivad ruiata palju tahavad, aga kuna neil poliitilised mõjutusvahendid puuduvad, siis võib neid rahus ignoreerida.

sm112
15.11.16, 14:21
Nii ei ole huvitav, kui ainult sina kirjutad, sest ma nõustun sinu arvamusega praktiliselt kõiges :) V.a. see, et debateerida on alati mõtet sellel põhjusel, et erinevate vaadetega inimesed teineteisest veidigi paremini aru saaksid, mitte stiilis "käi *****, nats vs. must/ust) omavahel suhtleksid.

PS. See, et kanepi legaliseerimise ühiskondlikud kulud praegustest kuludest märksa väiksemad on, on juba välja selgitatud. Reinsalu ütles selle peale ÜRO (mälu järgi pakun organisatsiooni, ei viitsi igat fakti googeldada, ütlus ise kindlasti tema suust tuli) konverentsil, et "Eesti inimene pole legaliseerimiseks valmis".

Edit. Kui siin see kooseluseaduse vaidlus käis, siis ma tegelikult olin seaduse poolt, aga üritasin ka selgeks teha, et Eesti inimene pole selleks valmis ja enne on vaja laiaulatuslikku selgitustööd ja debatte. Kahjuks oli kirjandus koolis kõige nõrgem aine ja edaspidises elus pole ka kirjutada vaja olnud, seega jäävad eneseväljendusoksused ehk veidi madalamale tasemele meie foorumi helgematest peadest ja tookord ei saadud mu mõtetest päris nii aru.

Et kõik selge oleks, siis legaliseeriks ma nii kanepi kui võtaks vastu kooseluseaduse koos oma rakendusaktidega (seadus ise vist võeti?).

Edit2. Ma ei väida, et minul oleks õigus ja Reinsalul mitte, vaid soovin, et lõpetataks need fkn topeltstandardid ja koheldaks kõiki võrdselt.

lazyeye
15.11.16, 14:49
siin pole imo midagi debateerida - ühe puhul on tegu enamasti tegu kaasasündinud konditsiooniga, mis on kahjutu ja kuludeta (kui riigi kulul trannyde opid välja jätta, mida haigekassa ei peaks hetkel katma, kuna need on ajuvabalt kallid ja teiste kulutustega saab suurema ühiskondliku heaolu). teise puhul on tegu inimeste valikuga, millega kaasnevad ühiskondlikud kulud. pole täpsemalt kursis, aga kui selgitatakse välja, et tarbimisega kaasnev heaolu on kuludest suurem, siis pika peale tõenäoliselt see ka legaliseeritakse (kui ka tuleviku trend on selline, et võimul on pigem liberaalid-tsentristid, mitte punased-sinised äärmused). ilmselgelt ei ole (ega saagi olla) selline protsess seadusandluses mingi prioriteet, sp võtab see ka kaua aega.

lisaks peavad võimulolijad arvestama ka oma elektokraadi arvamusega, kui tulevikus tahetakse tagasi võimule tulla. kui praegu nt uue koalitsiooni puhul on kõige olulisema partei valijateks penskarid ja venelased (kellest suur osa on ka konservatiivsemas vanusegrupis), siis ilmselgelt pole kanepi legaliseerimine nende jaoks oluline. marginaalsed huvigrupid võivad ruiata palju tahavad, aga kuna neil poliitilised mõjutusvahendid puuduvad, siis võib neid rahus ignoreerida.

https://media.giphy.com/media/xTiTnHXbRoaZ1B1Mo8/giphy.gif

Nylander
15.11.16, 14:50
Pole suurem asi sotsiaalteadlane ja vabandan ette oma pinnapealset kommentaari koos sellega seoses olevat madalat kirjaoskust, aga niikaua kui levib vananenud mentaliteet:igast suitsetajast saab kanepisõltlane-sellest edasi fentanüülisõltlane st. riigikulu/peavalu/kurjategija ei usu, et oma järelejäänud eluaastate jooksul seda nalja näen eestis(kanep legaliseeritakse) . Kergem siis uude riiki kolida, või eladagi teadmisega, et kui vahel sõpradega väikse lõbusa istumise teed kanepi seltsis oled/jääd kriminaaliks.

sm112
15.11.16, 15:25
IMO üks tegelikest põhjustest on see, et kanepid on võrreldes teiste ainetega märksa kergem tabada ja narkomentide töötulemused langeksid drastiliselt peale kanepi legaliseerimist, seega Reinsalu jätkab selle kanep-> fenta retoorika ajamist, mille padupuritaanist Vaher algatas.

Üks päriselu poolt tõestatud liikumine oli hero->fenta, mis tõi juurde sadu surmasid. Selle koha pealt on neil suu lukus, vaatamata olukorra silmnähtavale hullenemisele keeratakse karistuspoliitika kruvisid aina koomale.

Edit. Ei mõelnud seda, et heroiini tarvitajad vabatahtlikult fenta peale üle läksid, vaid mingitel põhjustel, millest ma osasid umbes aiman aga iial tõestada ei suuda, vahetas fentanüül Eestis heroiini välja.

sm112
15.11.16, 15:39
lisaks peavad võimulolijad arvestama ka oma elektokraadi arvamusega, kui tulevikus tahetakse tagasi võimule tulla. kui praegu nt uue koalitsiooni puhul on kõige olulisema partei valijateks penskarid ja venelased (kellest suur osa on ka konservatiivsemas vanusegrupis), siis ilmselgelt pole kanepi legaliseerimine nende jaoks oluline. marginaalsed huvigrupid võivad ruiata palju tahavad, aga kuna neil poliitilised mõjutusvahendid puuduvad, siis võib neid rahus ignoreerida.

See lisaks lausele, et "enamusel ei tohiks olla õigusi otsustada vähemuste saatuse üle" vms paneb kusjuures sügavalt mõtlema, kas demokraatia ikka on üldse õige ja parim valitsemisvorm.

lazyeye
15.11.16, 16:08
https://youtu.be/iQGT3j3TlZY

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mNKBD4rkgGE
Codecci siis kirjutab selle viimase video kohta nii:
Täiesti standard eesti oss..ja ossi all ei mõtle ma mingit klubiinimest vaid just täpselt sellise attitudega meest. Keerab mingi pasa kokku ja hakkab seda tagasi ajama, sõnavara piirdub sõnadega "ahoi ahoi, jou jou jou, mine? *****". Sõimab ja tõukab tüdrukut. Süda läheb pahaks sellist idiooti vaada...
Aga minul tekib küsimus, kas sellisesse seltskonda üldse normaalne inimene imbuks ja kui siis mis hinnaga? Vanahärrast on kahju, et tema ja ta naise geenide rekombineerimine nii halvast välja kukkus. Ja mis jama see vend siis kokku keeras, kogu see üritus seal oli algusest peale üks suur jama.


https://www.youtube.com/watch?v=jk9RBukxFoM

lazyeye
15.11.16, 18:20
homme tuleb hull sõit E5 series Shinkansen Hayabusaga

peete82
15.11.16, 19:22
PS. See, et kanepi legaliseerimise ühiskondlikud kulud praegustest kuludest märksa väiksemad on, on juba välja selgitatud. Reinsalu ütles selle peale ÜRO (mälu järgi pakun organisatsiooni, ei viitsi igat fakti googeldada, ütlus ise kindlasti tema suust tuli) konverentsil, et "Eesti inimene pole legaliseerimiseks valmis".

Ilmselt kui kanepi tarbimine maksustada, siis saaks sealt tulu kindlasti rohkem kui tarbimise poolt põhjustatud kahjud oleks.

Codecci
15.11.16, 21:10
See kanepi teema pole ju mingi Eesti 'viga':
https://www.upload.ee/image/6353555/Kanep.png

BentleyFlyingSpur
16.11.16, 06:59
Vot mis, ei tea kas tegu kuulsuse januga, tankistiga vms http://pluss.postimees.ee/3911477/tarankovi-tapmise-tunnistas-ueles-sobra-poeg kuidas saab nii vahele jääda?

EestiMats
16.11.16, 09:55
Keegi siit cash game festivalile läheb?
Kui jah, siis mis tase seal olla vöib ka 1/2 NLH / PLO-s ?

Eesti tavalised rexid omavahel ja välismaalased kuskil suurtemates mängudes?

Codecci
16.11.16, 16:55
Ma ei oleks üldse nii kindel, et just välismaalt need rexid ei tule ja eestlased põhiliselt välja ei tee. Ma osalesin vist eelviimasel Eestis korraldatud cashgame festil, üldine pilt tundus suht reksine, aga reede-laupäeva õhtul tehakse tavaliselt ikka pulli ja võimalik, et 2/2 on kogu aeg hea.

sm112
16.11.16, 17:35
Vot mis, ei tea kas tegu kuulsuse januga, tankistiga vms http://pluss.postimees.ee/3911477/tarankovi-tapmise-tunnistas-ueles-sobra-poeg kuidas saab nii vahele jääda?

Pigem oli tegu ahnuse ja rumalusega.

ristik
16.11.16, 21:32
täis artiklit keegi pls ?

Potsataja
16.11.16, 22:24
Postimees on nii kuradi kallis. EPL, EE ja Maalehe tegin lõpuks ära, esimesed kaks kuud 3€/kuu.

karupoeg
17.11.16, 00:38
Organiseeritud kuritegevuse ristiisa Nikolai Tarankovi tapmise üles tunnistanud mees on tapetu lähedane peretuttav. Tema isa oli Tarankoviga sõbrustanud aastakümneid.



«Kolja oli seda inimest kohelnud nagu lihast poega.» Nii kirjeldas 14. septembril tapetud Nikolai Tarankovi suhet tapjaga allilmaliidri lähikondne.

Ta pidas silmas Tarankovi tapmises kahtlustatavat 36-aastast meest, kellega keskkriminaalpolitsei on tegelenud juba viimased kaks kuud. Uurijad loodavad kõmulise kriminaalasja saata prokuratuuri veel sel aastal. Tapmises kahtlustatu tunnistab süüd ja on kogu loo uurijaile ära rääkinud. Jäänud on vaid eeluurimisega kaasnev tehniline pool.

Alguses maffia- või palgamõrvaks peetud kuriteo asjaolud osutusid arvatust palju argisemaks. Kuid enne süüdistuse esitamist ja asja kohtusse saatmist ei soovi uurimisorganid tapmise väidetavaid motiive avaldada.

Postimehele on teada, et aastakümneid Eesti professionaalset kuritegevust kureerinud Tarankovi ammuse peretuttava viisid tapmiseni tema elus viimasel ajal toimunud mitu äärmuslikku sündmust. Inimesel oli selg vastu seina, nentis sündmusi kaudselt teadev inimene.

Esimene ja ilmselt olulisim neist asjaoludest oli raha. Ehkki tapmises kahtlustatavat pole narkoparagrahvide järgi karistatud, väidetakse, et politsei on tal silma peal hoidnud, sest kahtlustas teda fentanüüliäris.

Postimehe andmeil oli mees hiljuti ühes äritehingus suurt rahalist kahju kandnud. Kuluaarides räägitakse 600 000 – 700 000 eurost. See on Eesti kuritegelikus maailmas väga-väga suur raha.

Kui varem oli vene keelt kõneleva mehe pere nautinud aastakümnepikkusi sõbrasuhteid «ristiisaga», siis seda olukorda keeldus Tarankov lahendada aitamast. Kas seepärast, et ta ammune sõber viibis ise parajasti kinnipidamisasutuses või oli suureks sirgunud perepoeg rikkunud kirjutamata reegleid, Postimees ei tea.

Küll viis keeldumine perepoja selleni, et ta otsustas Tarankoviga asjad selgeks rääkida. Parim võimalus selleks avanes Läänemaal asuvas Tarankovi kalastuskohas, mille lähistel asus tema sõbra ja tolle poja majapidamine, kus «ristiisa» oma kalapaati hoidis.

Väidetavalt 14. septembri hommikul läksid asjaosalised hoovil vaidlema. Tarankov olevat teinud veel kord selgeks, et asjad ei lähe nii, nagu meeleheitel perepoeg loodab. Heitunud mees võtnud välja tulirelva ja otsustanud konflikti lahendada ootamatult järsult. Mitu kuulitabamust saanud Tarankov leiti lõpuks oma Toyota LandCruiseri pagasiruumist.

Kõmulist tapmist uurima asunud keskkriminaalpolitseil kulus väidetava tapjani jõudmiseks kaheksa päeva. Kahtlustatav peeti kinni 22. septembril oma kodus Tallinnas. Ta oli parasjagu asutanud end Tarankovi matustele minema.

KOMMENTAAR

Kristina Kostina

riigiprokuratuuri avalike suhete juht

Riigiprokuratuur ei pea praeguses menetlusetapis võimalikuks selle kriminaalasja kohta ajakirjandusele täiendavat informatsiooni anda. Sel põhjusel me artiklis kirjeldatut ei kinnita ega lükka ümber.

Potsataja
17.11.16, 01:11
Kripo on vist liiga palju filme ja sarju vaadanud nagu minagi. Vana juhtis aastakümneid Eesti professionaalset kuritegevust ja siis võttis ta rajalt maha suvalise peretuttava narkoärikast poeg?

Samas, kui juhtum on lahendatud, siis on ta ka suletud.

sm112
17.11.16, 14:51
Sellepärast kripo nii tublit tööd tegigi, et asi oli niivõrd lihtne lahendada. Oleks teistmoodi olnud, otsiks kripo süüdlast ilmselt sama kaua kui Kure tapjat, keda siiamaani veel leitud ei ole.

vonkartoffel
18.11.16, 13:09
Keegi siit cash game festivalile läheb?
Kui jah, siis mis tase seal olla vöib ka 1/2 NLH / PLO-s ?

Eesti tavalised rexid omavahel ja välismaalased kuskil suurtemates mängudes?

Plo laudades on olnud 1-2regi netist ja mõni Baltikumist aga eile üleüldine feel kohalike regidega semiregidega suheldes jäi, et eile oli väga hea action. Mälus codecci tegi ka välja aga ta oli väike poiss. Plo jutt tho oli 5/5up kohta.

BentleyFlyingSpur
18.11.16, 18:00
http://forte.delfi.ee/news/maa/vahki-surev-tudruk-lasi-end-tuleviku-tarbeks-kruogeenilisse-unne-panna?id=76310453
Konnade puhul "selline" asi töötab.
http://www.treehugger.com/natural-sciences/nature-blows-mind-arctic-frogs-come-back-life-after-being-frozen-video.html

lazyeye
19.11.16, 16:18
Kunagi käisid läbi kasutaja Rage pildid, pildid mingist über bling luksusautost, millel numbrimärgiks RAGE1. Viimasel ajal on ka selliste piltidega eputatud, aga autoregistri andmetel pole sellist numbrimärki kasutusele. Siit ka küsimus, kas need pildid on võltsingud?

Tegelikult minu andmetel auto peaks olema ehtne aga numbrimärk midagi muud?

Kakahirmutis
19.11.16, 18:34
Kunagi käisid läbi kasutaja Rage pildid, pildid mingist über bling luksusautost, millel numbrimärgiks RAGE1. Viimasel ajal on ka selliste piltidega eputatud, aga autoregistri andmetel pole sellist numbrimärki kasutusele. Siit ka küsimus, kas need pildid on võltsingud?

Tegelikult minu andmetel auto peaks olema ehtne aga numbrimärk midagi muud?

Mis mõttega sa oma aega ja energiat raiskad selliste asjadega mis kedagi ei huvita

lazyeye
19.11.16, 19:19
Ega ma pahapärast, lihtsalt too teema mind huvitab väga. Ehk siis kas tõesti lowstakes mängijad teenivad nii hästi, et jaguar XF S mudeli jõuavad soetada? pretty impressive
http://ragegarage.net/wp-content/uploads/images/2012_Jaguar_XJ_12934.jpg

Jäämees
20.11.16, 05:56
Kas ranka jälle mingi troll konto teinud vä?

lõvikuningas
21.11.16, 21:45
See mu teine postitus aga ei saa ka postitamata jätta


Piisavalt nutikas aru saamaks, et tegemist ei ole komplimendiga, seega:

Esiteks, kui sa vaatad smaili lause lõpus, siis peaksid aru saama (eriti arvestades fakti, et ma neid rohkem viimase aja postitustes kasutanud ei ole), et tegemist oli pooleldi naljaga.
Teiseks mainisin pastilaa IQ-d, mitte enda oma.
Kolmandaks olen ma enda arvates ka keskmine Eesti valge mees.
Ja neljandaks, ma ei vaidle/väitle/debateeri mitte selle pärast, et teistele oma arvamust peale suruda vaid selleks, et aru saada, miks inimesed teistmoodi mõtlevad, kuulda, millised on nende argumendid, hinnata, kas mul on neist midagi õppida ning parendada oma oskusi väitlemise vallas. See, kuidas see välja kukub, on juba omaette küsimus :)

Kui kõrge siis on selle pastilaa IQ ja kui kõrge on sinu IQ kui keskmisel valgel eestlasel?

sm112
21.11.16, 22:32
Oeh.. See oli väike sõbralik müks pastilaa kõrge enesehinnangu pihta ja ei olnud üldse kellelegi teisele mõeldud. Sa küsid fakte, aga saan avaldada vaid oma arvamust ning sedasorti arvamuse jätan enda teada.

Potsataja
22.11.16, 17:33
See mu teine postitus aga ei saa ka postitamata jätta



Kui kõrge siis on selle pastilaa IQ ja kui kõrge on sinu IQ kui keskmisel valgel eestlasel?

Pastilaa IQ on taipupolega sama pulga peal, ehk kindlasti on nad Mensa uhked liikmed ja teisele küsimusele vastan tsitaadiga:

Milles on Eesti Belgia, Kanada, Soome ja Rootsiga täpselt ühel pulgal?
Vastus: kõigi nende riikide elanike keskmine IQ on 99 punkti. Lätis on keskmine intelligentsus 98, Venemaal 97 ja Leedus 91 punkti.

lõvikuningas
22.11.16, 17:51
Huvitav mis selle keskmise alla toob, kuigi 100 kanti ongi see tavapärane keskmine. Aga siiski, keskmisel normaalsetel inimestel on see IQ 115 ja ülespoole. . Kas neid kehvikuid on siis nii palju?

Muide loetakse IQ 85-115 keskmiseks, aga olgem ausad IQ 85 on juu päris tumba-umba.

Minumeelest alla 130 on päris kehv. Aga eeldan, et siin foorumis ongi see keskmine ikka kõvasti kõrgem, kui 100.

Tsiteerin: "Uuringud on näidanud, et enamiku inimeste intelligentsuskvoot (IQ) on 90 ja 100 vahel. 2,5 protsendi vaimne tase jääb alla keskmise ehk IQ on alla 70 ning sama suur protsent inimesi on väga intelligentsed ehk nende IQ on üle 130. Geeniuseid on inimkonnast vaid 0,5 protsenti ning nende IQ on üle 140."

Päris hirmutav. Aga juu siis see on nii kuna inimesi on väga palju ja üle keskmise arukas eriti oinaste seltskonda ei kipu, seega kokkupuude enamasti endasarnastega.

lazyeye
22.11.16, 18:43
Krt seda teab mis see sinu ja minu tulemus on, enamus teste on jurad. Kuid muidugi kui mingil suvadel netitestidel tulemus alla 100 on siis on olukord ikka päris nukker.
Näiteks mis kiirtest see veel selline on https://www.123test.com/iq-test/#culture-fair-intelligence-test, ma olen enam kui kindel, et siin foorumis saavad kõik skooriks 133 or higher. Aga mida see näitab, minumeelest näitab see ainult seda, et see kiirtest on ülilihtsate ülesannetega ja vast 5. klassi õpilased saavad ka max skoori.

lazyeye
22.11.16, 18:50
Siin on üks test http://ee.iq-test.cc/, mida on teinud enamasti oinad kui vaadata tulemusi, päris halb tase.

Potsataja
22.11.16, 19:27
Minumeelest alla 130 on päris kehv.

ROFL, kas sa oled liiga palju SMS-e saatnud?

BentleyFlyingSpur
22.11.16, 20:20
Minge kooli ja tõstke foorumi keskmist IQ-d. :heart:


Siin on üks test http://ee.iq-test.cc/, mida on teinud enamasti oinad kui vaadata tulemusi, päris halb tase.

Sa tee kõigepealt oma reklaamitud test ära ja siis räägime edasi. Tee need viimased ülesanded seal ära. Niiet ootame tulemusi!
Ja btw need tulemused ei pruugi seal üldsegi olla reaalne statistika vaid on lihtsalt illustreerimiseks pandud.

lõvikuningas
22.11.16, 20:56
ROFL, kas sa oled liiga palju SMS-e saatnud?

Üldiselt on nii, et kui see IQ näitaja on alla 120, siis on tegemist meie mõistes ikka väga rumala inimesega. Debiilidel on IQ kusagil 100 ringis

leits
23.11.16, 03:17
keskmine alla 75 kindlasti, rankal nii sätitud, et üle 76 ei pääse ligi (miski inside info eksamikeskusest)

Kakahirmutis
23.11.16, 07:03
Teie IQ on:
alla 60


Seekord rekord ajaga, 11 sek


Loodetavasti homme saab alla 9s , pracin veits

lazyeye
23.11.16, 14:32
IQ on:
alla 60


Kui nüüd päris ilma naljata, siis ega sinupuhul see tulemus palju parem olla ei saakski.

Kakahirmutis
23.11.16, 14:39
Kui nüüd päris ilma naljata, siis ega sinupuhul see tulemus palju parem olla ei saakski.

Natukene harjutada , kõik vastused üles kirjutada ja sama testi uuesti tehes peaks 63 ära tulema

Potsataja
23.11.16, 17:55
http://ekspress.delfi.ee/lisalood/video-milline-naeb-valja-martin-repinski-kitsefarm?id=76363259

Video võtab lausa pead sügama, et kuhu krt on pandud 391 317 eurot? Mul meenub sellist olukorda vaadates pigem nõukaaja lõpp.

lazyeye
23.11.16, 18:25
http://ekspress.delfi.ee/lisalood/video-milline-naeb-valja-martin-repinski-kitsefarm?id=76363259

Video võtab lausa pead sügama, et kuhu krt on pandud 391 317 eurot? Mul meenub sellist olukorda vaadates pigem nõukaaja lõpp.

Videos tädi ka möönab, et olukord on väga hull.
http://majandus24.postimees.ee/3921607/konju-kandi-prouad-repinski-kuell-ministriks-ei-sobi?_ga=1.73936466.1380137041.1479830995

lazyeye
23.11.16, 18:42
A. Le Coqi juht Tarmo Noop rääkis ettevõtte töötajatele uue valitsuse alkoholipoliitikast ja selle mõjust ähvardades töötajaid, lubades tulevaks aastaks erakordselt rasket aastat.

Head kolleegid!

2017. aasta saab meile olema erakordselt raske ja väljakutseid täis aasta.

Te kõik olete juba kuulnud meie valitsuse soovist tõsta lahja alkoholi aktsiisi. Tegelikkuses see tähendab 10%-list tõusu 01.02.2017, mida kahekordistatakse 01.02.2018. aastaks (50% 01.07.2017, 50% 01.02.2018). Kokku tuleb meil aktsiisitõus 2,2 korda.

Reklaam

Taolisi drastilisi muudatusi pole ükski riik siiani teinud. See toob enesega kaasa õlle ja lahjade alkohoolsete jookide 50%-lise hinnatõusu ja Eestis saab peale seda lahja alkohol olema absoluutselt kõige kallim alkohol sissetuleku kohta terves Euroopa Liidus.

Taoline tõus teeb näiteks 0,5 liitrise õllepudeli hinnaks 1,5 EUR, samal ajal kui Lätis on see 0,5 EUR. Seega vahe Lätiga saab olema 1 EUR/0,5 l pudeli kohta või 11 EUR õllekohvri kohta. Meie õllekohvrite hinnataseme vaheks Soomega jääb ainult 2 EUR ja see toob omakorda kaasa travel-trade’i kaubanduse mahu kadumise sellel suunal.

Hinnavahe Lätiga saab olema Euroopa Liidu suurim hinnaerinevus kahe naaberriigi vahel, mis toob enesega kaasa Eesti-sisese müügi languse hinnanguliselt 50% ja selle kolimise Lätti (näiteks Taani ja Saksamaa vahel on 2,5 korda väiksem hinnaerinevus, kui meil saab olema Lätiga ja see on kaasa toonud selle, et 40% Taani õllest ostetakse Saksa piirilt). Arvestades ka põhjapiiri ärakukkumist, saab meie müügilangus lahjas alkoholis olema 60%.

Mida see siis tähendab:

1) Riik mitte ei võida, vaid kaotab maksutulu. Kui plaaniti saada 60 mln täiendavat maksutulu aktsiisidelt, siis seda ei saada ja kaotatakse ka täiendavalt käibemaksu pealt 40 mln EUR, vahe planeerituga 100 mln EUR ja seda ainult lahja alkoholi pealt! Tegelikkuses viib õlleostude kolimine Lätti enesega kaasa ka kange alkoholi turu ja sealt jääb riigil täiendavalt saamata ca 50 mln maksutulu. Huvitav, millest siis hakatakse tegema õpetajatele, politseile jne palgatõusu?
Riik kaotab lisaks ka oma konkurentsivõimet ja tervisekahjud alkoholi tarbimisest mitte ei vähene, vaid suurenevad, kuna hakatakse ostma rohkem alkoholi (piirilt ei osteta mitte pudelite, vaid kümnete kastidega).

2) Turistide arv Soomest väheneb minimaalselt 2 korda, mis toob kaasa käibe vähenemise hotellides, restoranides, juuksuritel/kosmeetikutel jne. See omakorda toob kaasa töökohtade ja maksude täiendava vähenemise.

3) Kaupmeestele tähendab see alkoholi käibe 50%-list vähenemist, maakaupluste sulgemist, töökohtade kaotust, investeeringute peatumist ja järjekordselt kaotab ka riik täiendavat maksutulu nendest muutustest.

4) Pandisüsteemile tähendab see sadade miljonite pandita pakendite tulekut turule, mida ei saa tagastada. Suurimaks kaotajaks on keskkond ja me oleme tagasi seal, kus loodust risustavad joogipudelid.

5) Meile tähendab 60%-line müügilangus seda, et me ei pruugi enam olla suutelised kasumit teenima. See tähendab paratamatult investeeringute peatumist, kindlasti mingil määral ka töökohtade kaotust, palkade külmutamist jms.
Milline täpselt tulevik saab olema, ma ei tea. Igal juhul me võitleme kõvasti selle plaani vastu ja loodame, et sellisel kujul see lõplikult ei teostu, kuid samas peame me ka valmis olema halvimaks.

Meile jääb üle tõenäoliselt küsida – kas siis tõesti see ongi see uue valitsuse uus majanduspoliitika, mis meid kasvule viib?

Elame-näeme!

Tarmo Noop
Muidugi on tore, et alkohoolikuid kotitakse aga ega suurt midagi ei muutu, kes joob see joob ikka edasi.

Potsataja
23.11.16, 19:06
Õlu aktsiis on etanooli 1 mahuprotsendi kohta 100 liitris 8,30 eurot, seega 2017. aastal tõstetakse seda 9,13 euro peale. Kuradi karm aasta tõesti. ;)

ropka11
23.11.16, 21:10
Mitte, et ma õlleaktsiisi tõstmise heaks kiidaks aga noop on ju vana orav ja vaja paanikat külvata.
Tänu tema lobbyle enne õlleaktsiisi ei tõstetudki nii palju kui viinal.

BentleyFlyingSpur
23.11.16, 22:15
http://www.dailymail.co.uk/health/article-3958060/A-cure-ageing-Scientists-discover-breakthrough-procedure-replace-specific-parts-ageing-cells.html

lazyeye
24.11.16, 00:42
14.53 - saabub Jüri Ratas, koos Taavi Rõivasega.Kõned tirivad Taavil silmanurga niiskeks, mänglevad lõualihased annavad aimu, et mees teeb kõik, et pisar välja ei paistaks. Veel paar kõnet, kätte võetakse klaasid ja meedial palutakse lahkuda. Lahkun siis lõpuks minagi...

Kas tõesti meie Taavikene hakkas nutma? Issand kui kurb.

Jäämees
24.11.16, 04:39
Selline ajakirjanduslik proosa kisub endalgi silmanurgad niiskeks, mängleva kergusega.

Potsataja
24.11.16, 18:10
Muidugi võtab silma märjaks, kui selline laenukoormus kukil ja palk kukub ligi kaks tonni.

lazyeye
25.11.16, 00:21
Muidugi võtab silma märjaks, kui selline laenukoormus kukil ja palk kukub ligi kaks tonni.

https://media.giphy.com/media/enHXDM439UIso/giphy.gif

Jäämees
25.11.16, 01:40
Muidugi võtab silma märjaks, kui selline laenukoormus kukil ja palk kukub ligi kaks tonni.

Never change, never change!

:D

Viis
25.11.16, 21:10
Eneseharimine ei tee kunagi halba - pigem avab uusi uksi.
Sirutan ka jalga elukutselise pokkerimängimise suunda. Palganumbri kõikumine mind ilmselt ei häiriks - kogun piisava summa valmis, et oleks pehmem kukkumine. Ma saan ikkagi oma ajaga teha täpselt seda, mida tahan, ning see asepkt kaalub kõik muu üles.
Samas südametunnistus rõhub, et ma *pean* midagi veel tegema - muidu ma võtan raha mittemillegi eest. Ja võib-olla inimestelt, kes seda vajavad.
Üks mõtetest on samuti minna ülikooli. Hetkel olen kahevahel - kas moedisaini või hoopis phühholoogiat õppima. Aga vaatan.. aasta aega otsustamiseks. :)
Seni paraku foorumi keskmise IQ tõstmisele kaasa aidata ei saa.
Psühholoogiat saad soojenduseks ise ka õppida.

lazyeye
26.11.16, 23:45
Psühholoogiat peaks iga inimene õppima, sest kõik inimesed suuremal-vähemal määral püüavad manipuleerida, petta, enda tahet peale suruda jne.

Kakahirmutis
27.11.16, 12:16
Vajutasin täna "uued postitused" , vaatasin korra ja otsustasin...ei


Lõpetan foorumis käimise ära mingiks ajaks , suht tsirkus

gamblingFTW
27.11.16, 14:31
Vajutasin täna "uued postitused" , vaatasin korra ja otsustasin...ei


Lõpetan foorumis käimise ära mingiks ajaks , suht tsirkus

jep

Jäämees
27.11.16, 14:37
Puhka jalga paar aastat, siis tundub uuesti naljakas.

lazyeye
27.11.16, 18:48
http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikselgitab/hirmutav-statistika-tooonnetuste-arv-on-seitsme-aastaga-pea-kahekordistunud?id=76409283

Sellised numbrid on hirmutavalt suured. Justkui Eesti inimene ei hooli enam iseenesest.


http://maailm.postimees.ee/3925985/afaeaer-teismelise-poisiga-voib-usa-opetajannale-tuua-pika-vangistuse?_ga=1.260459597.1388225861.1480002328

Ei saa mainimata järjekordset sedalaadi uudist. Noor poisike rikkus jälle rumalusega ühe naise elu ära. Ok naga said naise endale kuidagi, aga miks sa pead seda avalikult kuulutama ja avalikult tegutsema. Selliste pärast naised ei julgegi noorte poistega tegemist teha.

Fabulous
27.11.16, 21:34
Mees, miks sa nussid ajusid?

Rage
28.11.16, 15:01
Ega ma pahapärast, lihtsalt too teema mind huvitab väga. Ehk siis kas tõesti lowstakes mängijad teenivad nii hästi, et jaguar XF S mudeli jõuavad soetada? pretty impressive

esiteks - enne kui FullTilt kinni pandi mängisin ma NL100-NL200 ehk mitte päris lowstakes.. samas autot ma ei ostnud pokkerirahade eest (mootorratta see eest küll)..
teiseks - ma enam ei mängi ammu juba pokkerit, ~400€ vedeleb starsi kontol, aegajalt niisama meelelahutuseks midagi gamblin, aga mingit raha teenimise eesmärki ei ole, selle asemel pühendasin oma aja pigem põhitöö tegemisele... IT alal töötan ja hetkel osakonna juhataja ametipositsioonil.
kolmandaks - Jaguar on suht selline niši-auto ehk kaotab kiirelt väärtust vs salongihinnaga, mina sain 5a vana auto kätte ca 30%'ga alghinnast.. sinna otsa panna see, et ma oma uuena ostetud Škodaga ma sõitsin ca 9a ja selle müügist saadud raha ja lisaks veidi kõrvale pandud raha (9a jooksul jõuab sukasäärde koguda küll) panna sissemaksuks ja nagu tavaline töötav inimene ülejäänud hind liisingusse võtta, pole selles midagi erilist.

p.s. kust sa mu XF Si otsa üldse sattusid?

Ja obv on numbrimärk enne postitamist ära photoshopitud.. ei näe pointi ca 2keuri maksta personaalse numbrimärgi eest ja ei näe pointi sotsiaalmeedias inimestele anda võimalust registrist lisainfot otsida..

VisaHing
29.11.16, 17:19
esiteks - enne kui FullTilt kinni pandi mängisin ma NL100-NL200 ehk mitte päris lowstakes.. samas autot ma ei ostnud pokkerirahade eest (mootorratta see eest küll)..
teiseks - ma enam ei mängi ammu juba pokkerit, ~400€ vedeleb starsi kontol, aegajalt niisama meelelahutuseks midagi gamblin, aga mingit raha teenimise eesmärki ei ole, selle asemel pühendasin oma aja pigem põhitöö tegemisele... IT alal töötan ja hetkel osakonna juhataja ametipositsioonil.
kolmandaks - Jaguar on suht selline niši-auto ehk kaotab kiirelt väärtust vs salongihinnaga, mina sain 5a vana auto kätte ca 30%'ga alghinnast.. sinna otsa panna see, et ma oma uuena ostetud Škodaga ma sõitsin ca 9a ja selle müügist saadud raha ja lisaks veidi kõrvale pandud raha (9a jooksul jõuab sukasäärde koguda küll) panna sissemaksuks ja nagu tavaline töötav inimene ülejäänud hind liisingusse võtta, pole selles midagi erilist.

p.s. kust sa mu XF Si otsa üldse sattusid?

Ja obv on numbrimärk enne postitamist ära photoshopitud.. ei näe pointi ca 2keuri maksta personaalse numbrimärgi eest ja ei näe pointi sotsiaalmeedias inimestele anda võimalust registrist lisainfot otsida..

ütle kohe, et narkobusinessis käpp sees, pole vaja mingit wall of texti välja mõelda.
a konto väljavõte digiallkirjastatult või muidu ei usu.

Ibis
29.11.16, 18:55
Kui siin juba autodest räägitakse.. siis milline auto oleks tänapäeval soliidset aga samas ka mingil määral edevat joont hoida soovivale isikule hea valik?

1) Kas saksa luksusautode lipulaevad nagu A8, BMW, MB
2) Suured linnamaasturid, uus Toyota LandCruiser, 2016 aasta Cadillac Escalade
3) Sellised sportlikuma mainega masinad nagu uued Jaguarid ja Aston Martinid
4) Toyota Tundra - http://www.auto24.ee/used/2322541
5) Midagi muud?

Plaanis siis endalgi auto välja vahetada.

pastilaa
29.11.16, 19:38
auto peaks olema võimalikult kallis, või siis kalli seeria vanem mudel - hädapärast. uus trend on kallim auto kui su eluase. selles osas veel eriti hea kui elada ema juures või üürikorteris. pimedamal ajal on abi põhjavalgustusest.

lõvikuningas
29.11.16, 19:40
kuhu jäid valikust eestlaste rahvusautod ML merus ja X6?

Rage
30.11.16, 09:27
Kui siin juba autodest räägitakse.. siis milline auto oleks tänapäeval soliidset aga samas ka mingil määral edevat joont hoida soovivale isikule hea valik?

3) Sellised sportlikuma mainega masinad nagu uued Jaguarid ja Aston Martinid

Plaanis siis endalgi auto välja vahetada.
http://www.mobile.ee/et/car?id=234082044&bc=2
http://www.auto24.ee/used/2328009
http://www.auto24.ee/used/2275354

ropka11
30.11.16, 09:43
Kui siin juba autodest räägitakse.. siis milline auto oleks tänapäeval soliidset aga samas ka mingil määral edevat joont hoida soovivale isikule hea valik?

1) Kas saksa luksusautode lipulaevad nagu A8, BMW, MB
2) Suured linnamaasturid, uus Toyota LandCruiser, 2016 aasta Cadillac Escalade
3) Sellised sportlikuma mainega masinad nagu uued Jaguarid ja Aston Martinid
4) Toyota Tundra - http://www.auto24.ee/used/2322541
5) Midagi muud?

Plaanis siis endalgi auto välja vahetada.

Kia Sportage.

Dnbftw
30.11.16, 11:36
Lexus obv.

Ibis su kriteeriumid sakivad muidugi, soliidne ja edev ei ütle mitte midagi. VAZ on ka edev ja igati soliidne. Kõigepealt tee endale selgeks, milleks autot vajad, ja siis tule trolli edasi. ;)

Lähen kohe uut Superbi sõidutama, hiljem teen 5lk review, kel huvi võib sarnaseid masinaid soovitada, japse ei soovi. Cya

ivar866
30.11.16, 12:05
Dacia logan

Potsataja
30.11.16, 16:43
Kui siin juba autodest räägitakse.. siis milline auto oleks tänapäeval soliidset aga samas ka mingil määral edevat joont hoida soovivale isikule hea valik?

1) Kas saksa luksusautode lipulaevad nagu A8, BMW, MB
2) Suured linnamaasturid, uus Toyota LandCruiser, 2016 aasta Cadillac Escalade
3) Sellised sportlikuma mainega masinad nagu uued Jaguarid ja Aston Martinid
4) Toyota Tundra - http://www.auto24.ee/used/2322541
5) Midagi muud?

Plaanis siis endalgi auto välja vahetada.

Tundra oleks hea valik, kui maal elad või mingil muul moel vajadus sellise auto vastu on. Hilux-e on kogu Eesti täis, seega saad ennast natuke erilisena tunda. VW Amrok oleks ka variant.

BentleyFlyingSpur
30.11.16, 18:57
Bentley Turbo R nagu oleks midagi. Aga paraku ei ole midagi teha tänases Eestis on mõistlik sõita siiski uuema autoga, mudeliga mis on võimalikult turvaline. Eriti kui maantee sõite tuleb rohkelt ette.

Valik on lai - kuid auto mis äratab aukartust, ei ole enam väga soliidne (ntx Escalade). Ja soliidsem variant jälle ei ärata auakartust.
Aga Toyota Tundra ja Land Cruiser sellest nimekirjast meeldivad mulle kõige rohkem.
Ja nende Saksa suurte sedaanide puhul oleks autojuhi teenuse kasutamine soliidsem.

Kui aga seda hädapärast varianti kaaluda, ehk vanemat mudelit, siis kindlasti on out kõik Cadillac Escalade mudelid ja eelmise põlvkonna Land Cruiser!!!

lazyeye
30.11.16, 20:45
Bentley Turbo R nagu oleks midagi. Aga paraku ei ole midagi teha tänases Eestis on mõistlik sõita siiski uuema autoga, mudeliga mis on võimalikult turvaline. Eriti kui maantee sõite tuleb rohkelt ette.

Valik on lai - kuid auto mis äratab aukartust, ei ole enam väga soliidne (ntx Escalade). Ja soliidsem variant jälle ei ärata auakartust.
Aga Toyota Tundra ja Land Cruiser sellest nimekirjast meeldivad mulle kõige rohkem.
Ja nende Saksa suurte sedaanide puhul oleks autojuhi teenuse kasutamine soliidsem.

Kui aga seda hädapärast varianti kaaluda, ehk vanemat mudelit, siis kindlasti on out kõik Cadillac Escalade mudelid ja eelmise põlvkonna Land Cruiser!!!
https://media.giphy.com/media/l2Sq84cLwrLFTTmwg/giphy.gif

Ibis
01.12.16, 22:27
Brb, kirjutasin pool tundi postitust palgatööst aga otsustasin ära kustutada. Huh.

Ibis
01.12.16, 22:36
Tegelikult tahtsin kirjutada hoopis hommikustest ärkamistest, hommikustest linnapeal käimistest ja kuidas see kõik minus stressi tekitab. Päevane, õhtune, öine aeg sobivad palju paremini. Ööd on hubased.

Aga kui hommikul ärgata siis seda teha väga vara nii 5 paiku! Tahaks sellel teemal kohe pikemalt rääkida.

Rage
02.12.16, 09:30
mingi mõttetu gif
jeesus mees.. mis sul viga on?? mida sa topid ja spämmid igale poole mingeid sisutuid gife? Mingi lapsepõlve trauma ja tähelepanu vajadus?

lazyeye
02.12.16, 10:06
OK, peace, ei topi neid sisutuid giffe

EestiMats
02.12.16, 17:44
Ärgem unustage Pokkeriprode usinate päkapikkude DJ karjääri tippsaavutust ja nägemist

https://www.youtube.com/watch?v=8M5Bk8wHDAY&t

lazyeye
04.12.16, 08:12
Tipner vist on Starsis praegu üks eestlasi kes kõige kõrgemaid limiite mängib? Või on ta lihtsalt seal nl2k istumas pidevalt table starterina? Mängimas tegelt polegi teda nl2ks kunagi näinud? Peaks siinse foorumi kasutaja ka olema.

Võtsin täna 200sed lauad lahti ja tipner seal kenasti mängimas, huvitav miks ta siis table starter jama nl2k teeb

Jäämees
05.12.16, 05:40
Kõik selleks, et saada sind PPdes postitama!

Ja et sa kindlalt kulutaks aega selle müsteeriumi lahendamisel.

lazyeye
07.12.16, 14:04
http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/kiivikas-uks-kohtunik-utles-et-teab-maailmas-kaht-taiesti-puhast-kulturisti?id=76516922

On läbi käinud päris tõsised süüdistused, et Ott omal ajal hangeldas steroididega ja ka ise olevat kasutanud. Aga vb on see kõik olnud üks mustamine ja Ott on olnud läbi aegade "puhas" kulturist. On kuidas on, paljud meist on vigu teinud. Igal juhul on Ott väga tegija kulturist, seda kinnitab hiljutine MR.Olympia amatööride võistluse võit! (Amatöörid siis kulturistide maailmas on võistlejad, kes võistlevad liigades kus üldiselt on steroidide kasutamine keelatud ja pidev järelevalve.)

Jäämees
07.12.16, 14:31
Sa peaks täitsa blogi tegema endale.

Nagu Inno ja Irja vms.

herlio
09.12.16, 09:53
Uus turnapro Codecci (http://www.olympic-casino.ee/poker/uudised/valitsevad-eesti-meistrid-vennad-linnamaed-olympic-winter-festivalil-n1061)

lazyeye
10.12.16, 06:00
Kui siin juba autodest räägitakse.. siis milline auto oleks tänapäeval soliidset aga samas ka mingil määral edevat joont hoida soovivale isikule hea valik?

1) Kas saksa luksusautode lipulaevad nagu A8, BMW, MB
2) Suured linnamaasturid, uus Toyota LandCruiser, 2016 aasta Cadillac Escalade
3) Sellised sportlikuma mainega masinad nagu uued Jaguarid ja Aston Martinid
4) Toyota Tundra - http://www.auto24.ee/used/2322541
5) Midagi muud?

Plaanis siis endalgi auto välja vahetada..

Mõtlesin sinu küsimuse peale ja arvan, et parim variant oleks Infinity QX80. Eksootiline ja hea varustusega.

QX80 7-Passenger standard key features:
Includes:
Infiniti All-Mode 4WD®
400-hp 5.6-litre V8
413 lb-ft of torque
8,500 lbs of towing capacity
7-speed automatic transmission
Semi-aniline leather-appointed seating
Class IV tow hitch
Snow and Tow modes
Infiniti Intelligent Key
NavTraffic with Real-Time Traffic information
Around View® Monitor with Moving Object Detection and Front and Rear Sonar System
Cruise Control
Infiniti Hard Drive Navigation System
Streaming audio via Bluetooth®
Bose® 15-speaker Cabin Surround® Sound System
Moonroof
Automatic on/off LED headlights
Remote Engine Start System
Climate-controlled front seats
Heated steering wheel
Second-row centre console armrest with two storage compartments

8-PASSENGER:
Includes
all QX80 standard features plus
Second-Row Bench Seat with 60/40-Split Folding

QX80
LIMITED:
Includes
QX80 7-passenger standard features plus:
22 x 8.0-inch 14-spoke, dark finish forged aluminum alloy wheels with 275/50R22 all-season performance tires
Truffle brown semi-aniline interior with seat quilting and contrast stitching and piping
Truffle brown leather steering wheel
Ultra-suede headliner and pillars
Leather-covered grab handles and speaker grilles
Open pore matte finish ash wood trim
Dark chrome exterior trim
Dark headlights and taillights
Stainless steel running boards with rubber grips and welcome lights underneath
Silver centre console buttons
Unique floor mats and cargo with contrast binding
Hydraulic Body Motion Control system
Advanced Climate Control System (ACCS) with auto recirculation, Plasmacluster™ air purifier, Grape Polyphenol Filter
Intelligent Cruise Control (Full-Speed Range)
Lane Departure Warning (LDW) and Lane Departure Prevention (LDP)
Distance Control Assist (DCA)
Blind Spot Warning (BSW) and Blind Spot Intervention™ (BSI)
Front Pre-Crash Seatbelts
Adaptive Front lighting System (AFS) with auto-leveling headlights
Backup Collision Intervention (BCI)
Forward Emergency Braking (FEB) and Predictive Forward Collision Warning (PFCW)

http://www.infiniti.ca/st/infiniti/images/assets/2017/x8/accessories/695x325/14TDI_QX80a006.jpg
http://www.infiniti.ca/content/dam/infiniti/vehicles/2017/qx80/gallery/photos/exterior/2017-infiniti-qx80-pictures-exterior-01.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.web.950.535.jpeg

vonkartoffel
12.12.16, 13:32
Kui ma tahan omale kasutatud autot osta, kuhu sellega kontrolli peaks minema ja mida võiks lasta üle vaadata. Pean vb kuni pooleks aastaks soetama ühe odavama auto, ehk siis pole vb vaja mingit tipptesti vms. Autode alal võhik et igatahes keegi vb teab aidata, et mida ma küsima peaks kui ma sõidan kuskile teenindusse kontrollima.

Codecci
12.12.16, 15:15
Kõige lihtsam on mõni ülevaatuspunkt, sõidad kohale, küsid kas oleks võimalik ostueelset kontrolli teha, mõnes kohas isegi hinnakirjas selline asi. Või siis kuskil teeninduses, nt: http://www.auto24.ee/infocatalog/auto_ostueelne_kontroll_30_/?search=1&page=7&cid=&cpath=&id=1502

Lisaks võid lasta teha elektroonika diagnostika vms, näitab ära kõik elektriga seotud probleemid mis autol olnud, a'la kliima, el. aknad jne. Ja ise tasub ka kõik kellad-viled üle näppida, et kas toimivad nii nagu peavad.

Kotkas1000
12.12.16, 15:25
Ainuõige koht tänapäevaste autode tehniliseks kontrolliks on mu meelest siiski ainult margiesindus. Audi esindus näiteks küsis selle eest 150€, kui õigesti mäletan. Kuid kui seal öeldakse, et kolvigrupp on kulunud või et roolilatt on kutu, siis oled kohe 4K€ nagu maast leidnud :) Mul umbes-täpselt nii läkski ühe ainult 100000km sõitnud audiga.

Codecci
12.12.16, 16:04
No siit tulebki küsimus, et mis on odav... €1-2K auto puhul tundub veidi overkill :P

lõvikuningas
14.12.16, 13:14
Üks linkas mulle selle testi, peale pikemat mõtlemist lahendasin ära 1,2,3,4,5,6,8,9,11,12,14,15,18,19. Skoor 132. Aga mõru tunne on küll, et ei ole suutnud ülejäänusi lahendada.
https://iqnavi.net/tests3/easynumerics/index.htm

Tee mis tahad aga ei saa teistest küsimustest aru.

BentleyFlyingSpur
14.12.16, 14:51
Proovisin toda testi, paras pähkel.

Sain tulemuseks IQ 158, aga nagu kirjas selle testi tegemiseks pole ajalimiiti antud, kuid hetkel pole isu edasi pusida.

Vastused mis sain: 9, 32, 89, -1, 1, 4, *, 25, 1100, 911, 713, 31, *, 12500, 1448, 5, 1, 789, 648, 0