PDA

View Full Version : $55 daily 80k, late PF spot



lenC
28.05.09, 01:17
UTG pole millegagi silma paistnud, standard nit. MP3 on donk ja ülejäänud on soliidsed mängijad. Turna seis on nii, et rahades, miski 150 alles, mul veitsa üle avg.

PokerStars No-Limit Hold'em, $50+$5 Tournament, 500/1000 Blinds 100 Ante (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

Hero (UTG+1) (t31433)
MP1 (t11234)
MP2 (t29341)
MP3 (t18496)
CO (t37085)
Button (t14860)
SB (t24756)
BB (t12672)
UTG (t8526)

Hero's M: 13.10

Preflop: Hero is UTG+1 with 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
UTG bets t8426 (All-In), Hero ???

vonkartoffel
28.05.09, 01:29
Mina siin foldin :-[ Selles peaks olema 15 minti level?
Edit: ei foldiks kah ;D
krt tglt ikka muckin ära, mis sa nende callingrangeks paneks kui sa sisse lükkad, oleneb sellest

lenC
28.05.09, 01:29
Selles peaks olema 15 minti level?

jah

Ghost0
28.05.09, 01:33
Ma calliks vist kui ma MP3 või paremal pos. oleks ::)

surka
28.05.09, 01:41
nõustun enamvähem ghostiga

nagu ma aru saan, siis sa tema range vastu flippad/oledmarginaalselt ees ning su järel 7 mängijat tegutsemas ja arvestatav võimalus, et keegi neist ärkab suurema poketiga.

PS! ma olen räme turna fiss, et ära mu arvamust väga tõsiselt võta ;)

levis
28.05.09, 02:13
Minule fold, sest sihiks esmalt finaallauda, aga mitte ei alustaks kohe gamblemist esikoha nimel. Üks võimalus on callida ja leida ülesse fold nupp kui mõni suure stackiga vastane all-in surub. Aga 8.5k sedasi ära anda ja näha, et vastastel oli AK ja AK, siis jääb küll loll tunne sisse. Samas AA-ga võiks ju call olla igati parim käik ning kui lauas solid vastased, siis annavad ka suuresti respecti call peale. Siiski eelistaks siin sellist call/maybe fold mängu näidata kui UTG-l oleks stack ~5k.

Antud juhul call/fold tundub liialt chipside tuulde loopimisena või ma ei näri seda loogikat hetkel läbi, seega push all-in kui kõige olulisem on turniiri võit ja fold kui oluline on lihtsalt kaugele jõuda.
Pakun, et UTG range võib olla 55+ AJ+ KQs ja kes teab... võib-olla veelgi laiem.

muruntau
28.05.09, 04:01
Mul oleks nii varasest possist instamuck. Pikemalt mõtlemata. Niti range oleks siin minu silmis pigem +88/+AQ ja mõnel juhul isegi +TT/AQ. Sel tasemel on regularid palju suuremad gamblerid ja tagant poolt +QQ/AK call on küllaltki standard. Donk võib ka igasugust lollust teha.

Paar enda hiljutist sarnast gone bad lugu. Ükskord callis üks jobu 3way AI KQ'ga, EP1 AI TT, mina MP2 instacall AK, üks tüüp veel AK ja BB ägisedes callis KQ. Flopis Q ja tüüp chipleaderiks. See oli 3 taala rebuyl ja vana m..n oli mitmesaja turna peale +100% ROIga mängija.

Teine oli 50 taala rebuy bubbles kui UTG väike stäkk viskas AI 77, ma lükkasin keskmise stäkiga MP1lt nupud keskele JJga ja blindidelt suur stäkk, kellel oli vähem kui kaks korda rohkem kui mul callis QQ. Tüüp oli Platinumstar ja korralikult võitev.

Cash87
28.05.09, 10:53
See suht gamble mida mina ette ei võtaks :) kurat seda teab mis temal on aga arvatavasti isegi kui oled praegu veel ees siis flopil tuleb ta kindlasti järgi või isegi läheb ette, eriti kui tal 2 üle kaarti või JJ+

Niiet rahulikult fold, küll ta veel kätte saad :)

ranka
28.05.09, 15:07
Ma arvan, et see on shove või fold, call on neist kõige hullem, sest nii paned surnud raha potti ja ahvatlead tagant olijaid veelgi rohkem all-in minema või järgi callima.

Mina lähen all-in.

.

Uniquest
28.05.09, 17:19
Fold. Pole mõnda aega MTT-sid mänginud, aga nt. SNG-l ma ei arvaks, et ma tema rangestki eriti ees olen, rääkimata sellest, et taga veel mängijaid.
Lisaks minumeelest see, et sa oled praegu oma lauas chippidega 2. kohal, määrab ka midagi. 8000 chippi kukkumine teeb nende <20000 vastastega mängimise keerulisemaks.

vonkartoffel
28.05.09, 18:32
kühvel pole veel see et ta kaotaks 8k chipi, seal tuleks shoveda ja kui seal tagaolevatel on range näiteks JJ+AQ+ siis võib terve stack minna. Olles näind Lenci käsi turnades, siis ma ütleks nüüd ikka et seal kindel fold. 15 minti level on internetis päris aeglane, selle ajag purustab vastased ja ajab ta stacki ülesse.

risti7
03.06.09, 15:23
shove. UTGl on alla 10BB stack. Isegi kui UTG shoving range on übertight (77+,ATs+,KQs,ATo+), oled sa sellest ees 53/47, + dead money blindidest antedest.

hotcocacola
03.06.09, 16:21
need on turniiride kõige krõbedamad kohad....

mina vist ootaks veits paremat hetke...
krt, ei tea ka oleneb, kuidas turniiril jooks on olnud :D

lebovend
03.06.09, 17:45
need on turniiride kõige krõbedamad kohad....

mina vist ootaks veits paremat hetke...
krt, ei tea ka oleneb, kuidas turniiril jooks on olnud :D

http://00.media.vimeo.com/d1/5/30/69/86/portrait-30698670.jpg

ESTPatrick
03.06.09, 18:06
insta allinn, põhjus lihtne, korralikku raha saavad top5-6 kohta ainult ja need kuradima flipid on vaja kõik võita, aga ma olen veitsa rohkem gambliv ka ilmselt turnades

foldimise ainuke põhjus on see, kui laud on easy ja saad raisides samapalju raha riskivabalt võtta, kui on raske laud kus chipsid edasi-tagasi suuremalt jaolt kõiguvad siis on inst nupud keskele

Ajuvaba
03.06.09, 19:32
shove. UTGl on alla 10BB stack. Isegi kui UTG shoving range on übertight (77+,ATs+,KQs,ATo+), oled sa sellest ees 53/47, + dead money blindidest antedest.


Olen sama meelt, et UTG(olles nit) saab ka aru,et kui blindid üle käivad callitakse ta iga pasaga neljakesi maha.
Range on siin ülilai. mina ei arva,et isegi nii kitsas kui risti kirjutas, vaid lisaksin 22+A8s+.
Mis puudutab meie otsust, siis tuleb lihtsalt mõelda nagu ESTpatrick ütles, et mille peale mängid. Kui esikohtade siis shove, kui tahad vinduda, siis fold.

timukasr
03.06.09, 20:39
Ezzz shove. Kui keegi callib nüüd (suurem stack kui sina), siis ta peaks hoidma teoorias mingi KK või AA, äärmisel juhul QQ. Kuna selline võimalus on suht väikse ja UTG+1 range sa katad kindlalt ära, siis lihtne shove. Callimine tektiab ainult probleeme.

risti7
04.06.09, 00:33
mina ei arva,et isegi nii kitsas kui risti kirjutas, vaid lisaksin 22+A8s+.


Ma ei arvagi, et UTG range on nii kitsas. Lihtsalt ma ütlen, et isegi selle range'i vastu oleksime ees.

Cash87
04.06.09, 00:46
Räägi Lenc mis sa tegid selles olukorras siis? ja mis juhtus edasi? kuidas turna lõppes?

lenC
04.06.09, 04:24
Räägi Lenc mis sa tegid selles olukorras siis? ja mis juhtus edasi? kuidas turna lõppes?

Mõtlesin veits ja arvasin ka, et selle niti shovingrange antud olukorras on üsna lai. Panin nupud sisse, tagant enam calli ei tulnud TT vs QJ ja obv sain kotti.

Ajuvaba
04.06.09, 13:55
Mõtlesin veits ja arvasin ka, et selle niti shovingrange antud olukorras on üsna lai. Panin nupud sisse, tagant enam calli ei tulnud TT vs QJ ja obv sain kotti.


Mis teha, otsus oli õige

Cash87
04.06.09, 15:21
Mõtlesin veits ja arvasin ka, et selle niti shovingrange antud olukorras on üsna lai. Panin nupud sisse, tagant enam calli ei tulnud TT vs QJ ja obv sain kotti.


hehee minu post läks siis täppi :D