PDA

View Full Version : Otsin õpilast



lenC
29.10.08, 10:17
Aeg on käes, kus sain lõpuks oma suuremad leakid eemaldatud ja tunnen, et olen juba üsna soliidne mängija. Tahaks enda hõlma alla võtta ühe micros võiitleva mängijaga. Mänguks peaks olema NLHE 6-max, oleks tore kui te olete NL2-NL10 mängija, võib olla ka kõrgemal, aga siis võib mu enda võim otsa saada. Teen seda eelkõige sellepärast, et endale ise mingi coaching kogemus saada ::)
Ma pakun:
*live sessioonide jälgimist ja live õpetamist, kui endal on mugavam, siis võite ka videosid teha ja need mulle toimetada analüüsimiseks.
*Erinevate hand historyte läbivaatamist.
*Raha selle eest ei võta, kuna ma pole veel mingi coach.
*Aja määratlust ei ole määranud, mingiks lifetime coachiks ei hakka, kui olete õigele rajale saanud, siis vaatate ise edasi ;)

Pange oma avaldus siia, lühike stoori, mis seni teinud olete, võitnud/kaotanud ja muu :)

Aristotep
29.10.08, 14:52
Mina avaldan soovi.

Lühidalt ka senine stoori. Aktiivselt olen mänginud paar viimast kuud. Alustasin väikese deposiidiga Pacificus, kus mängisin ühe kuu. Seejärel cashout, kuna soft oli piisavalt jube. Kolisin septembris ümber Triosse. Freerollidest olin piisava kapitali alla saanud, et NL10s 6-maxi taguma hakata. Septembrikuu lõpuks olin suutnud br kasvatada üle 200 euro.
Oktoober algas samuti hästi (vähemalt esimene nädal) ja vaikselt mõlgutasin mõtteid NL20 suunas. Kuid siis tuli tagasilöök, kena miinus ja nüüd olen taas tagasi 100 euri peal. Graafiku nägemiseks pöörduge mendi poole ;D

Suuremaid võite hetkel ette näidata ei ole. Loodetavasti ei jää tulemata.

Hetkel kõik, ootan küsimusi.

antnx
29.10.08, 15:18
Mina olen ka nõus õpilaseks hakkama. Aga long story short - kõik mul kirjas minu blogis, mida saab lugeda signatuuris.

Aktiivselt olen mänginud augustist alates. Olen ostnud endale Theory of Poker raamatu, ning Mindseti. Viimane raamat edukalt läbitud. Üldiselt olen juba üle aasta olnud partypokkeris aga seal mänginud vahelduva eduga mitu boonust maha (50$) Nüüd viimane boonus on pärsi edukalt pinnapeale jäänud aga samas pole ka kasvutendentsi näidanud. Olen üritanud olla võimalikult aktiivne foorumis ja mujal. Eriti tahaks seda pakkumist kuna avaldasin rankale soovi aga ta ei võtnd vedu. Kindel plaan liituda ka NL10 grinderi nurgakesega. Olen mänginud Triobetis/Unibetis/Full Tiltis/Partypokeris/Starsis. Partys mängin Full Ringi kuigi Hingelt meeldib 6max rohkem. Starsis olen üritanud Nl2 rolli kasvatada - vahepeal olin juba normaalselt tõusnud aga teadmatus ja lollus kukutas mind tagasi. Olen pokernews jutukas juba kuu aega karjunud, et tahaks coachi. Vaadanud ka palju coaching videosid pokerstrategy lehel.

Keegikolmas
30.10.08, 11:04
Ma tuleks hea meelega su õpilaseks.
Siiani olen mänginud põhiliselt MTT-si ja nende kõrvale NL100 ja 200 shote, kuid siiski, tahaks hakkata ka grindima ja kindlat sisse tulekut Parematele MTT-le teenima.
Päevikute all on väike stoory mu kohta :)

lenC
31.10.08, 20:31
Sorry teised, võtan esimesena kandideerinud Aristotepi - chatist juba tuttav vend jne. Kui asja saab, võin hiljem ju veel teha.

Aristotep
31.10.08, 20:34
Harhar. Loodetavasti saab ka minust nüüd inimene :)