PDA

View Full Version : Kas lähed hääletama?



marguzz22
28.05.09, 15:58
Kas lähete hääletama?igatahes andsin ise hääle juba internetis ära. Viisakas oleks kõigil oma hääl anda kui ei taha jälle et keskerakond võidab, andke hääl kasvõi protsesti märgiks. Pealegi hääleõigus ei ole mitte õigus vaid iga kodaniku kohustus. Kahjuks ei karistata selle eest, kuid valmas peab käima. NT šveitsis on valimised kohustuslikud, kui ei vali, saad trahvi.

http://www.valimised.ee/ siin saab hääletada id-kaardiga

Lutzky
28.05.09, 15:59
ei

leits
28.05.09, 15:59
mul suht pohhui .. ühesugused tohmanid nad kõik. ei viidsi h22letada

hotcocacola
28.05.09, 16:01
ei lähe ;D
ei koti ;D
ega hakka kottima ;D

savisaar võib m*nni imeda ning peaasi et see tont võimule ei saa

Lutzky
28.05.09, 16:06
<<<<varsti hakkab keegi nagunii moraali lugema, et miks ei hääleta.........

MIKE_K6o
28.05.09, 16:06
Peab minema jah.. või kui õnnestub ID-PINid üles leida, saab koduselt ka... Ei ole vaja jah igasugu sarvikuid juhtima.

marguzz22
28.05.09, 16:07
väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi, põhiõigusi ja vabadusi tahte küll, kui kohustusi täita ei taha. TRA KÜLL MA ÜTLEN KUHU EESTI RIIK JA NOORED ON JÕUDNUD ; ei viitsi enam id kaardiga tinistadagi häält kirja, kasvõi eraldi inimesele...samas kui penskar hääletab usinasti, meie aga mitte ja siis pärast kirume


ja siis tulebki nt kohalike omavalitsuse või riigikogu valmistel savikas võimule, keelab pokkeri ja loob nõukogude sotsialismi meenutava pardaki ja siis on häda lahti



ja mina hakkangi moraali lugema, see suht debiilne ok praegu on EL valimised aga muidu kui KOHALIKUD või PARLAMENDI valimised ma olen 100 protsent kindel, et seal te ka ei valinud, kuidas sul nii pohhui on kus elad?

kilu6
28.05.09, 16:08
Jah hääletan.

Tigrano
28.05.09, 16:08
Peab minema, et savisaar ei saaks kuskile. Muidu ei koti.

Lutzky
28.05.09, 16:08
väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi, põhiõigusi ja vabadusi tahte küll, kui kohustusi täita ei taha. TRA KÜLL MA ÜTLEN KUHU EESTI RIIK JA NOORED ON JÕUDNUD ; ei viitsi enam id kaardiga tinistadagi häält kirja, kasvõi eraldi inimesele...samas kui penskar hääletab usinasti, meie aga mitte ja siis pärast kirume


ja siis tulebki nt kohalike omavalitsuse või riigikogu valmistel savikas võimule, keelab pokkeri ja loob nõukogude sotsialismi meenutava pardaki ja siis on häda lahti



ja mina hakkangi moraali lugema, see suht debiilne ok praegu on EL valimised aga muidu kui KOHALIKUD või PARLAMENDI valimised ma olen 100 protsent kindel, et seal te ka ei valinud, kuidas sul nii pohhui on kus elad?





<<<<varsti hakkab keegi nagunii moraali lugema, et miks ei hääleta.........

EGERT
28.05.09, 16:09
savisaar võib m*nni imeda ning peaasi et see tont võimule ei saa

Vot siis vuta vuta hääletama kellegi teise poolt!!!

kuco
28.05.09, 16:10
Veidi raske mitte minna kui valimisjaoskond on kõrvalmajas

taasver
28.05.09, 16:12
Nad peaks valijate vahel mingi auto või midagi välja loosima.. küll siis ravhas hääletaks ;D
Ise valin neti kaudu.. kui viitsin kunagi ID-kaari lugeja arvuti taha ühendada

surka
28.05.09, 16:14
huvitav kui täpne see poll siin tuleb, kui keegi ei viitsi hääletama minna, siis ei viitsi pollile ka vastata imo.

krayzie
28.05.09, 16:15
51% tõenäosusega lähen valima kuigi kedagi valida pole.

vapsik
28.05.09, 16:22
väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi, põhiõigusi ja vabadusi tahte küll, kui kohustusi täita ei taha. TRA KÜLL MA ÜTLEN KUHU EESTI RIIK JA NOORED ON JÕUDNUD ; ei viitsi enam id kaardiga tinistadagi häält kirja, kasvõi eraldi inimesele...samas kui penskar hääletab usinasti, meie aga mitte ja siis pärast kirume


ja siis tulebki nt kohalike omavalitsuse või riigikogu valmistel savikas võimule, keelab pokkeri ja loob nõukogude sotsialismi meenutava pardaki ja siis on häda lahti



ja mina hakkangi moraali lugema, see suht debiilne ok praegu on EL valimised aga muidu kui KOHALIKUD või PARLAMENDI valimised ma olen 100 protsent kindel, et seal te ka ei valinud, kuidas sul nii pohhui on kus elad?


Lähen küll valima, kui kodus olen.

Aga vaevalt, et selline sõnavõtt innustab valima minema.
Ja kõigil pole võimalusi, et Id-kaardiga valimiseks.

Potsataja
28.05.09, 16:22
Mitte hääletama minekuks ei ole pm vabandust olemas.

See Savisaare jutt hakkab aga minu jaoks ennast juba ammendama. Nimelt on viimase ajaga kerkinud esile temaga vähemalt samaväärne mees. Üldiselt tuleks nii KE, kui RE mõneks ajaks totaalselt võimult kõrvaldada. Mõlemad parteid on võimust nii totaalselt läbi imbunud, et reaalsuse tajumisest on asi ikka väga kaugel.

vonkartoffel
28.05.09, 16:23
delfis on hea küsimustik, mis näitab keda valima peaksid.

Oliverk
28.05.09, 16:26
Hääletasin just ID kaardiga ära. 10 sekki läks.

Rage
28.05.09, 16:30
hääletasin hommikul tööle jõudes suhtkoht esimese asjana ära.

maitea kas kedagi huvitab, aga põhjendan ka ära, miks hääletamas käin. Olin omal ajal tudeng ja siis tekkis iva, et eestis mingist 60-70k tudengist hääletavad ainult paartuhat, kui sedagi. Niih, kui nüüd erakonnad panevad oma eesmärke paika ja valimislubadusi, siis milliste inimeste ja sotsiaasete gruppide huvisid enim arvestatakse? meie partokraatlikus ja kapitalistlikus ühiskonnas ikka nende huvisid, kust tuleb kõige rohke hääli, mis aitab siis vastaval erakonnal võimule saada.

ehk seniks kuni need 60k tudengeid hääletamas ei käi, pole lootustki et mõni erakond näeks tõsist vaeva ja lubadust meie haridust reformida ja tudengite toetusi tõsta... vaid ikka saame me lubadused penisoneid ja pensionitoetusi tõsta jne... sest pensiokad käivad suht aktiivselt valimas.. nemad on sihtgrupp, kelle häälte pärast tasub võidelda...

enam ma küll tudeng ei ole, aga sisu on sama... tehke omad järeldused:-)

Aristotep
28.05.09, 16:44
Igal valimistel oma hääl antud. Ei jää ka seekord andmata :)

Pahvak
28.05.09, 16:51
väga kahju, teid tuleks eestist minema saata, kuna ei täida oma PS võetud kohustusi

Ma pole mingeid kohustusi kunagi võtnud, ausalt öeldes ma ei saanud isegi oma sündimist valida. Aga hääletama pigem lähen.

lebovend
28.05.09, 16:57
Tra, marguzz, sa ajad jälle tilti mind. Ma pole elus hääletamas käinud ja pole vabsee sinu asi
miks ma ei lähe hääletama ja vot fucking ma ei hakkagi sulle üldse seletama ja põhjuseid tooma.

Ma ei kritiseeri inimesi, kes käivad valimas, ma ei kritiseeri inimesi, kes tahavad vabatahtlikult
minna kaitseväkke. Tra see on nende valik. Sina nahui ära tule mind kritiseerima v6i mingit
"kuhu see noorus on läinud" teemat mulle ajama. Mine hääleta katki ennast,i just dont give a fuck.

Mis puutub Edgarisse....siis mul on ikka pohui. Iga nädal kuulen inimesi vingumas Edgari üle.
No nahui lihtsalt ei koti noh, pugegu venelastele perse või mis iganes.

Mina pole elu sees vingunud selle üle, mis toimub Eesti poliitikas, seega jätke oma moraalipask
endale, ala: "Praegu ei hääleta, pärast vingud."


Mina tänan.

LuuK
28.05.09, 16:57
PS

pokerstars?

Rage
28.05.09, 17:00
pokerstars?
PS = põhiseadus

lebo, aga minu hääletamas käimise iva? dumat nada ne brõgat ;)

alaska
28.05.09, 17:11
100% lähen, aga eriti tõsiselt tulemustesse ei suhtu ja ennast häirida ei lase.

lebovend
28.05.09, 17:15
PS = põhiseadus

lebo, aga minu hääletamas käimise iva? dumat nada ne brõgat ;)

see nyyd k6las umbes nii, et need, kes ei k2i valimas, on mitte m6tlevad inimesed ja penskarid, kellel
on palju vaba aega, k2ivad enne/p2rast turult kiluostmist valimas tuhinaga edgari poolt,
need on suured geeniused?

sick, so sick.

rohelinekonn
28.05.09, 17:18
Kindlasti hääletan

Lebo kui hääletamine ei koti mida sa siin siis seletad ajad teisi oma jutuga TILTI

kapiuksehing
28.05.09, 17:32
ei lähe hääletama, kuna seal kõik kandideerijad ju täpselt samasugused.
äi oska mina neil vahet teha

Rage
28.05.09, 17:34
see nyyd k6las umbes nii, et need, kes ei k2i valimas, on mitte m6tlevad inimesed ja penskarid, kellel
on palju vaba aega, k2ivad enne/p2rast turult kiluostmist valimas tuhinaga edgari poolt,
need on suured geeniused?

sick, so sick.
kuidagi valesti said aru sellest jutust,
minu idee oli selles, et sa ei peagi vast ideoloogiat nii väga valima.. aga iva on selles, et poliitikud ei näe vaeva nende sihtgruppide pärast, kes vaikselt istuvad ja silma ei paista... ehk kuniks kõige suurem valijate grupp on pensiokad.. seniks saavad nemad suurima tähelepanu ja soodustused ja pensionitoetused ja seadused mis nende huve kaitsevad...
kui kõige suurema häältekoguse annaksid näiteks pokkerigrinderid (see on ekstreemnäide, aga oletame, et eestis on 200k pokkerigrindijaid kes kõik käivad valimas).. arvad et siis seekordsetel europarlamendi valimistel ei oleks kandidaate, kes lubaks võidelda pokkerimängijate huvide eest ka EL tasemel? a la paneks pidurit nenele online pokkeri piiramise seadustele mida USA ja EL kaaluvad rakendada..

Tigrano
28.05.09, 17:56
kuidagi valesti said aru sellest jutust,
minu idee oli selles, et sa ei peagi vast ideoloogiat nii väga valima.. aga iva on selles, et poliitikud ei näe vaeva nende sihtgruppide pärast, kes vaikselt istuvad ja silma ei paista... ehk kuniks kõige suurem valijate grupp on pensiokad.. seniks saavad nemad suurima tähelepanu ja soodustused ja pensionitoetused ja seadused mis nende huve kaitsevad...
kui kõige suurema häältekoguse annaksid näiteks pokkerigrinderid (see on ekstreemnäide, aga oletame, et eestis on 200k pokkerigrindijaid kes kõik käivad valimas).. arvad et siis seekordsetel europarlamendi valimistel ei oleks kandidaate, kes lubaks võidelda pokkerimängijate huvide eest ka EL tasemel? a la paneks pidurit nenele online pokkeri piiramise seadustele mida USA ja EL kaaluvad rakendada..


Kedagi, kes seisaks meie eest, valiks kohe ;D

Rage
28.05.09, 18:00
Kedagi, kes seisaks meie eest, valiks kohe ;D
selleks, et tekiks keegi, kes tahaks meie eest seista, peame me endast märku andma... ehk siis olema sihtgrupp ja märgatav osa valijate hääli:-)

loodan, et andsin mõtlemisainet:-)

mihkel88
28.05.09, 18:05
sada prossa ragega nõus. Ise kavatsen kindlasti kõrgeimat riigivõimu teostama minna, kuna minu hääl loeb.

TaaviK
28.05.09, 18:14
Vist oleks maha maganud kiire ajagraafiku tõttu niiet tänud OP, et lingi andsid.

Maheaatom
28.05.09, 18:18
aga iva on selles, et poliitikud ei näe vaeva nende sihtgruppide pärast, kes vaikselt istuvad ja silma ei paista...

Täpselt. Mitte ainult poliitikud, vaid mitte keegi ei näe vaeva selliste vendade pärast. Kui sa enda eest ei seisa, siis kes veel seisab. Kui ikka ise valima ei lähe, siis pole pärast vaja ka vinguda, et ei meeldi Savisaar või ei meeldi Ansip ning kõik on riigis p...s. EV-s on kõrgeima riigivõimu kandjaks rahvas ning ühtsuses peitub jõud!

Cash87
28.05.09, 18:19
Hääletasin ära IRL poolt :)

LuuK
28.05.09, 18:29
Et.. ää need on europarlamendi valimised jah? Mul strateegia valmis. Tuleb hääletada selle junõuhu poolt kellest tahad lahti saada. ;)

bounce
28.05.09, 19:11
kuigi lähimad valimised lokaalselt suurt midagi ei muuda, valima lähen kindlalt.

FreakyJason
28.05.09, 20:15
valitud

antnx
28.05.09, 21:48
Olen aus inimene koguaeg käinud valimas aga seekord mitte. Valida lihtsalt valimise pärast ei taha ning kuna minule sümpaatsed kandidaadid puuduvad siis ka ei saa valima minna.

kivisaba
28.05.09, 22:13
mul ükskõik kas inimesed käivad valimas or not
aga seda ma ütlen et kui valimas ei käi siis poliitika kohapealt tuleks suu kinni hoida

endal on plaanis minna

Tigrano
07.06.09, 07:37
Kas hääletada saab veel, ma 24h grindinud igapäev ajast maas ;D

Codecci
07.06.09, 08:02
Juhiluba ajab asja ära või passi/ID-kaarti vaja?

andu_andu
07.06.09, 10:50
Kaua valimiskabinetid lahti on ?

vapsik
07.06.09, 10:57
Kaua valimiskabinetid lahti on ?


Kelle kaheksani peaks olema.

andu_andu
07.06.09, 11:09
Kelle kaheksani peaks olema.


ilus, siis aega küllaga.

andu_andu
07.06.09, 11:25
Fk ma olen ikka kahevahel, kas anda hääl Tarandile või IRL-le. FML.

alaska
07.06.09, 11:32
Fk ma olen ikka kahevahel, kas anda hääl Tarandile või IRL-le. FML.


Vistad münti ja vaatad, kumb coinflipi võidab. See kes kaotab, ei väärigi häält, selliseid unlucy inimesi polegi mõtet toetada, kes isegi coinflippe ei suuda võita..

kivisaba
07.06.09, 11:35
kust teada saab kuhu valima peab minema ? pole kutset saanud see kuskil pärapõrgus

vapsik
07.06.09, 11:39
kust teada saab kuhu valima peab minema ? pole kutset saanud see kuskil pärapõrgus


Äkki sealt leiad: http://www.vvk.ee/ep09/index.php?id=11136

Aga täna saab valida vaid elukohajärgses jaoskonnas.

Codecci
07.06.09, 19:38
Oli plaan IRL valida, aga kabiinis lugesin kandidaatide nimesid ja Igor Gräzin oli Reformierakonnas, lõbus paksuke, valisin Reformi hoopis ;D

Timpz
07.06.09, 20:04
104

****

andu_andu
07.06.09, 20:11
Oli plaan IRL valida, aga kabiinis lugesin kandidaatide nimesid ja Igor Gräzin oli Reformierakonnas, lõbus paksuke, valisin Reformi hoopis ;D

mul oli ka plaanis IRL valida, aga hääletasin hoopis üksikkandidaat Tarandi poolt

alaska
07.06.09, 20:17
Mul oli plaan IRL poolt hääletada ja ma hääletasingi. Naine hääletas vist Tarandit.

Potsataja
07.06.09, 20:22
Oli plaan IRL valida, aga kabiinis lugesin kandidaatide nimesid ja Igor Gräzin oli Reformierakonnas, lõbus paksuke, valisin Reformi hoopis ;D


Tark valik.

http://www.ekspress.ee/2009/05/29/eesti-uudised/41940-kohutavad-europarlamendi-kandidaadid-igor-grazin-sattus-berlusconiga-yhte-punti

vapsik
07.06.09, 20:23
Keegi Vene Erakonna poolt ei hääletanudki või?

Nende nimerkirjas oli ju valimiste parim kandidaat.

LuuK
08.06.09, 00:37
savisaart mõtled?

vapsik
08.06.09, 00:41
savisaart mõtled?


Lev Tolstoi muidugi

andu_andu
08.06.09, 02:18
mul oli ka plaanis IRL valida, aga hääletasin hoopis üksikkandidaat Tarandi poolt


http://macroblog.typepad.com/macroblog/images/win_button.jpg

Protestikandidaadiks peetud Indrek Tarand sai europarlamendi valimistel 102509 häält, mis on vaid 821 häält vähem, kui Keskerakond sai.

donkament
08.06.09, 02:51
instatilt, et kaks rõvedat kohukesemutti saavad nüüd maksumaksja raha peal viis aastat seanahka vedada ja pikutada. Positiivne külg on see, et järgmistel valmistel(nii kohalikud kui riigikogu) ei ole Tallinas nende lõuste kuskilt vastu vahtimas.

Tigrano
08.06.09, 10:29
Tulemused on rigged >:(

Purz
08.06.09, 10:33
Kõige aktiivsemad valimispiirkonnad olid Tallinn, Harjumaa ja Ida-Virumaa - tulemus on vastav. Kui saaks kuidagi ka eestlased valima, siis oleks pilt hoopis teine

Lutzky
08.06.09, 10:35
Tarand PRESIDENDIKS!

Tigrano
08.06.09, 10:35
Et valime nüüd keskerankonna ja siis läheb kohe hästi, comoon rahvas ;D

doublemint65
08.06.09, 11:51
Minu valikuks sai 110

rohelinekonn
08.06.09, 11:56
TILT

markosa
08.06.09, 12:14
Kui nüüd valida kas Klenski või Savisaar, siis valiks ikka viimase. Niiet mõnes mõttes võib Savisaarele isegi tänulik olla...

Aristotep
08.06.09, 12:51
Tulemused on rigged >:(


Pole siin rigged midagi. Täiesti ootuspärane tulemus. Inimesed on tüdinenud pidevast kemplemisest Toompeal ja hääletasid vastavalt. Valitsuses olevad erakonnad peavad end ise süüdistama, et nende hääled kõik Tarandile läksid.

Ise hääletasin samuti Tarandi poolt.

McFoldberg
08.06.09, 14:14
Kui nüüd valida kas Klenski või Savisaar, siis valiks ikka viimase. Niiet mõnes mõttes võib Savisaarele isegi tänulik olla...



Mõtlesin kusjuures üks päev sel teemal ja jõudsin järeldusele, et vist valiks pigem Klenski kui Savisaare (ofc ei vali ma neid kunagi).
Iva on selles, et Klenski on vähemalt millegi poolt ja ta üritab enda rida ajada ja ta esindab kedagi, üritab nende eest seista... Savisaar on lihtsalt korrumpeerunud võimuahne fatso, kes ainult iga asja vastu on ja teiste mahategemisega enda kõrget palka säilitada püüab...

pikk28
08.06.09, 14:16
käisin ka
valisin rohelised
fail

Rigged
08.06.09, 14:37
Valisin ka Tarandi. ;D

LuuK
08.06.09, 15:09
Mina kui originaalitseja häbenen oma Tarandile antud häält

MIKE_K6o
08.06.09, 15:42
Mõtlesin kusjuures üks päev sel teemal ja jõudsin järeldusele, et vist valiks pigem Klenski kui Savisaare (ofc ei vali ma neid kunagi).
Iva on selles, et Klenski on vähemalt millegi poolt ja ta üritab enda rida ajada ja ta esindab kedagi, üritab nende eest seista... Savisaar on lihtsalt korrumpeerunud võimuahne fatso, kes ainult iga asja vastu on ja teiste mahategemisega enda kõrget palka säilitada püüab...

+1!!!

Potsataja
08.06.09, 21:35
http://poliitika.postimees.ee/?id=129400

Vähemalt KE omadel on lähipäevad tööd täis ja tuleb tõdeda, et sotside lähipäevad on pinget täis. RE p...d võivad kahjuks rahul olla, nende ühte kohta ei ohusta keegi.

Cash87
08.06.09, 22:54
Ma olin alguses suht kohmunud, et KE sai 3 kohta aga õhtu möödudes õnneks kõik laabus :P

2 on ikkagist palju aga pole midagi parata oleks 3 jäänud oleksin ikka palju rohkem pettunud :)

alaska
08.06.09, 23:58
Mul on nendest keskerakonna kohtadest täpselt nii poohui, nagu mul on Siiri Oviirist, kes sinna neli aastat tagasi sai.

Tigrano
09.06.09, 11:39
Keskerakond vist juba täna mingeid seadusi vastu võtnud, coool ;D

Aristotep
09.06.09, 13:27
Keskerakond ei võta midagi üksi vastu.

Praegu on Eestis üldse põnev aeg. Vähemusvalitsusest võidab ainult valija imo, sest valitsus ei saa oma suva järgi igat eelnõu läbi suruda.