PDA

View Full Version : Opelist Porscheni 50NL Full Ring vol2



ESTPatrick
30.05.09, 14:24
www.arion.pri.ee/estpatrick/50FR_vol2.wmv

introt ei jõua teha, aga üles saab.

vennike
30.05.09, 16:06
quadsiga lead out ? ee.. tal ei saand seal ju midagi olla, imo suurem shanss mingitki valuet saada, c/c, c/c ja riveris kerge overbet kui ta ise turnis/riveris agroma ei hakka.

Tigrano
30.05.09, 17:15
Lahe tuleb kohe vaatama hakata ;D

Edit: vaadatud, eks hiljem analüüsiks, praegu mängima. Üks asi mida ma kindlalt ei tee kunagi on dongi bluffimine mitu tänavat ;D

surka
30.05.09, 18:38
kasutasid väljendit "pinnapealne bluff"=bluff õhuga? v bluff kohas, kus foldequiti pole kõige suurem? v midagi muud?

RudiTurbo
30.05.09, 21:03
Olen ise kah seda tähele pannud, et foorumi liikmed hakkavad üxteise vastu käsi üle mängima :)
Mul oli JTclubs, siis kui T9s'iga squeezesid :P

ESTPatrick
30.05.09, 23:24
Olen ise kah seda tähele pannud, et foorumi liikmed hakkavad üxteise vastu käsi üle mängima :)
Mul oli JTclubs, siis kui T9s'iga squeezesid :P


tundus hea koht ja tahtsin näha kas langed ka selle kategooria alla kui peaks teinekord käsi olema

ESTPatrick
30.05.09, 23:27
kasutasid väljendit "pinnapealne bluff"=bluff õhuga? v bluff kohas, kus foldequiti pole kõige suurem? v midagi muud?


eriti ei mäleta milline väljend seal täpselt oli, kuid ilmselt mõtlesin et antud moove ei ole väga kasumlik (foldequity jah mitt suurem asi, kuid siiski positiivne peaks olema), aga kuna tegin siis mingit valuet peaks seal olema

too kindelkoht välja videos, siis oskaksin enda otsust paremini seletada.

Tarmonator
30.05.09, 23:54
video oli kasulik, sain teada, et ei tohi lauast enne ära minna kui oled sit-out läinud ;D

aga üldiselt...said ikka vasta hambaid päris kõvasti. ja see bluff elu dongi vastu oli veitsa kahtlane...donk callib seal iga paariga sind.

ESTPatrick
31.05.09, 00:05
video oli kasulik, sain teada, et ei tohi lauast enne ära minna kui oled sit-out läinud ;D

aga üldiselt...said ikka vasta hambaid päris kõvasti. ja see bluff elu dongi vastu oli veitsa kahtlane...donk callib seal iga paariga sind.


ei tea, olen avastanud et nad ikka oskavad foldida ka

surka
31.05.09, 01:05
eriti ei mäleta milline väljend seal täpselt oli, kuid ilmselt mõtlesin et antud moove ei ole väga kasumlik (foldequity jah mitt suurem asi, kuid siiski positiivne peaks olema), aga kuna tegin siis mingit valuet peaks seal olema

too kindelkoht välja videos, siis oskaksin enda otsust paremini seletada.

sa video alguses kohe mainisid, et katsud algajasõbraliku video kokku klopsida ning pinnapealseid bluffe mitte teha.

ESTPatrick
31.05.09, 01:24
sa video alguses kohe mainisid, et katsud algajasõbraliku video kokku klopsida ning pinnapealseid bluffe mitte teha.


ei õnnestunud ja kuna olen nii palju seda edasi lükanud, siis panin ikkagi üles

vennike
31.05.09, 01:54
video oli kasulik, sain teada, et ei tohi lauast enne ära minna kui oled sit-out läinud ;D


seda on hea teada, ma olen ikka pidevalt sessi lõpus akna kinni pannud kui järgmine on minu BB.

LuuK
31.05.09, 11:06
Mis see tähtis asi oli mille sa vol1-s ära unustasid?

ESTPatrick
31.05.09, 18:35
Mis see tähtis asi oli mille sa vol1-s ära unustasid?


ei mäleta enam

Pahvak
03.06.09, 13:41
ESTPatrickule 12 points jälle.

Ja 22:30 ütleb RudiTurbo chatis "lolz". :)

pikk28
03.06.09, 13:58
vaatasin ka ära ja noh patricku jutt ja põhjendused on täielik nuts. vabalt räägib ja käigud enamasti ka ära põhjendab. kindlasti vaatan korra veel.
tubli töö!

RudiTurbo
04.06.09, 10:41
ESTPatrickule 12 points jälle.

Ja 22:30 ütleb RudiTurbo chatis "lolz". :)


Ma naersin, et mis fish see mu lauda on roninud :D

ESTPatrick
04.06.09, 16:41
Ma naersin, et mis fish see mu lauda on roninud :D


kõik naeravad, aga luckbox on mul kuldne

Cash87
04.06.09, 23:36
vaatasin ära ja väga huvitav oli nagu kõik eelmisedki õppida oli küllalt... tänud ja keep it going :)

hotcocacola
05.06.09, 08:32
mlle meeldis video :D
sain mindsetti juurde

sa võix mingi aeg 6-maxis midagi aretada ;)

ESTPatrick
05.06.09, 09:26
mlle meeldis video :D
sain mindsetti juurde

sa võix mingi aeg 6-maxis midagi aretada ;)


kuna 3ndat kuud 6max mängija siis see ongi kõige reaalsem video teema üldse, lisaks alternatiivideedele on läbi köinud ka satika mängimise video õpetus teha, kuna olen üsna edukas neis olnud WSOP põhisatikatele piletite hankimises. Elu näitab mis saama hakkab

Cash87
05.06.09, 16:15
See oleks ülikõva kui saaks satikate õpetust :)

Ghost0
11.06.09, 10:33
Vaatasin ka mõned päevad tagasi ära selle, tuli vägagi kasuks. Viimasel ajal olen hakanud käsi overplayma, aga ma mõistsin ,et ma pean palju palju rohkem foldima :D
Tänks :)

kollane
11.06.09, 11:00
2x olen magama jäänud seda videot vaadates. mitte , et igav oleks vaid voodis tekiall tuleb marukiirelt uni..
täna lähen kolmandale katsele ;D

farik666
11.07.09, 18:11
opaaa...coolid rastad..praegu ka?

ESTPatrick
12.07.09, 11:41
opaaa...coolid rastad..praegu ka?


ehk pärnus turniiril näeb mind sedasi