PDA

View Full Version : Millist tarkvara video salvestamiseks kasutada?



zyxxx
29.10.08, 17:18
Millist tarkvara kasutate ja üldse võiks erinevate tarkvarade plussid miinused siia siis kirja panna...

Klamber®
29.10.08, 17:33
Kirjutan siia natukene mis ma ise olen katsetanud ja kokku puutunud.

1. TechSmith Camtasia
http://www.techsmith.com/camtasia.asp

Tundub et pokerdajate seas kõige enim levinud ja katsealustest progedest kõige lihtsam / parem.
Kasutamine tehtud väga lihtsaks ja väga arusaadavaks. Vähese ajaga on võimalik ilma erilisi videoalaseid teadmisi omamata teha täiesti aksepteeritav video/presentatsioon ja salvestada see omale vajaminevasse formaati.
Mõningane katsetamine on muidugi teretulnud - saab aimu mis kvaliteeti mingi seting tähendab.
Saab probleemideta lisada / asendada audiot. Lihtsamad helitöötluse pluginad on küljes (nt. müra eemaldamine - vt. Audio Enhancements )
Samamoodi saab kokku panna erinevatest videotest ühe pika lõigu, kasutada saab ka erinevaid üleminekuid ja effekte. (vt. Transitions )
Lisaks saab varasemalt salvestatud projektile juurde rääkida uus audio, muuta video suurust, kasutada PIP-i (picture-in-picture) mode-i.
teha CD-le menüüd, weebimenüüd, ja ka konvertida / töödelda X kogust videot korraga.
Samas pean mainima et enamus videoprogrammid on kõige pirtsakamad just WMV konvertimisega, seda suudab Camtasia väga hästi teha.

Täpsemalt nendel nüanssidel peatuma hetkel ei hakka, kui kellegil on millegiga abi vaja siis juhendan täpsemalt.
Õpetused videona olemas ka kodulehel.

2. TechSmith SnagIT
http://www.techsmith.com/snagit/features.asp

Sama firma poolt välja antud toode on tunduvalt keerukam ja professionaalsem kui Camtasia.
Kellel on vaja rohkemat editeerimist või kellel on erinõudmised oma video kohta, on see õige programm. Kuigi ta nõuab hoopis rohkem süvenemist ning arvatavasti selles valdkonnas seda vaja ei lähe. Pikemalt sellel ei peatu.
Samamoodi on olemas kodulehel vajalikud instruktsioonid ja õpetused, kuidas üht või teist asja teha.

3. Adobe Captivate 3
http://www.adobe.com/products/captivate/productinfo/features/
Adobe perekonnast pärit screen-capture programm.
Ise kokku pole puutunud kuid kasutan Adobe muid video editeerimise programme (Adobe Premiere ja Adobe After Effects) mis on täpselt minu käe järgi ning väga head tooted.

lenC
29.10.08, 18:35
Camtasia võib ju parim olla, aga tean, et ta maksab päris palju, oskad ehk öelda, millisel programmil on parim hinna\kvaliteedi suhe. Äkki on mõni hea programm üldse tasuta?

Klamber®
29.10.08, 19:10
Camtasia võib ju parim olla, aga tean, et ta maksab päris palju, oskad ehk öelda, millisel programmil on parim hinna\kvaliteedi suhe. Äkki on mõni hea programm üldse tasuta?


Pean tunnistama et minu poolt katsetatud tasuta programmid olid kõik millegi poolest "poolikud".
osad ei võimaldanud salvestada wmv, swf, fla formaatidesse, osad võimaldasid aga polnud rahuldava kvaliteediga või ei võimaldanud juurde salvestada audiot.
Sellist üleüldiselt rahuldavat programmi ei leidnudki.

Ainuke mis suutis hakkama saada wmv-ks salvestamisega ning võimaldas ka samaaegselt audiot salvestada oli Debut Video Capture Software.
Kuid kahjuks konverteerimise kvaliteet jäi väga vajaka - kui pildi kvaliteet hakkas olema enam-vähem, siis failisuurus läks mõttetult suureks.

Eks kui peaksin avastama midagi uut ja head, annan teada.

Klamber®
20.11.08, 00:38
Kas oleks vajalik teha üks elementaarne ja lühike õppevideo, kuidas teha camtasiaga normaalset videot ?

Tigrano
20.11.08, 00:39
Kas oleks vajalik teha üks elementaarne ja lühike õppevideo, kuidas teha camtasiaga normaalset videot ?



Kindlasti võiksid teha, väärt idee :)

Klamber®
20.11.08, 00:42
Kindlasti võiksid teha, väärt idee :)


okei teen ära niipea kui aeg tekib, ma ise laupäevani linnast ära, kui tagasi jõuan siis kohe teen

pkmarek
25.11.08, 23:07
aga kas keegi oskab öelda, kuidas on võimalik netist flash videoid alla laadida? ???

Klamber®
25.11.08, 23:21
milliseid sa täpsemalt silmas pead - küsimus natukene segane.

Tigrano
26.11.08, 02:22
Mul tuleb videodele mingi surin sisse, kas see võib olla staatilisest elektrist tingitud, mida mu läppar viimaselajal täis on. Ei julge sõrmejälje lugejast näppu küll väga aeglaselt läbi tõmmata ;D

ranka
26.11.08, 09:40
Mul tuleb videodele mingi surin sisse, kas see võib olla staatilisest elektrist tingitud, mida mu läppar viimaselajal täis on. Ei julge sõrmejälje lugejast näppu küll väga aeglaselt läbi tõmmata ;D


Mu desktop arvutil oli sound kaardi settingute paneelil (see, mis kella juures), miskis feature - "Ära lindista välishelisid". Panin sinna linnukese ette ja surin kadus.

pkmarek
26.11.08, 12:43
milliseid sa täpsemalt silmas pead - küsimus natukene segane.

no neid videdoid, millel ei ole download linki, näiteks võiks tuua ka osad videod, mis siin foorumiski yleval, ainult et saab foorumis vaadata, aga kuidas neid alla laadida saab?

Klamber®
26.11.08, 13:15
no neid videdoid, millel ei ole download linki, näiteks võiks tuua ka osad videod, mis siin foorumiski yleval, ainult et saab foorumis vaadata, aga kuidas neid alla laadida saab?


njah, ma arvan et seda peab küsima otse autorilt - kui autor sulle lingi annab, siis on see toorias võimalik.

Klamber®
30.11.08, 16:41
okei teen ära niipea kui aeg tekib, ma ise laupäevani linnast ära, kui tagasi jõuan siis kohe teen


vabanudsed ette ja taha ja pikali maha
täiesti meelest läinud, teen täna ära.

Klamber®
30.11.08, 17:29
nii panin video siia vaatamiseks:

http://www.klamber.ee/pokervideos/camopetus/

kui kellegil on täpsustavaid küsimusi siis küsige.

Tigrano
01.12.08, 20:29
nii panin video siia vaatamiseks:

http://www.klamber.ee/pokervideos/camopetus/

kui kellegil on täpsustavaid küsimusi siis küsige.


Jube võimas muss ka taga, see annab energiat ;)

soouni
11.08.10, 12:37
Klikates lingile viskab mul mingi oopsi ette et lehte pole, Klamber oled äkki vahepeal kuskile kolinud oma neti asjadega, või teab keegi kas on kuskil see üleval?

Klamber®
14.08.10, 21:40
Klikates lingile viskab mul mingi oopsi ette et lehte pole, Klamber oled äkki vahepeal kuskile kolinud oma neti asjadega, või teab keegi kas on kuskil see üleval?

http://www.pokkerivideod.com/?page=programmid
vaata siit kõige alt.

vilistaja
18.10.12, 21:25
Uut teemat teha ei tahtnud, katsun sellele siis elu sisse puhuda. Kas praegusel ajal ka ainukene mõistlik video ekraani selvestamise tarkvara camtasia? Kas äkki on tekkinud ka mõni uus vabavaraline lahendus, mis kõlbab kasutada?

nikitheone
18.10.12, 21:54
camstudio recorder