PDA

View Full Version : madmani tegemised



madman07
01.06.09, 02:59
Tere! Blogi pidada ei pole viitsinud seetõttu hakkan siin enda ja ka äkki teiste lõbuks kirja panema seda mida........ja mida siis......nojah...eks saab näha mis tuleb.... OK...sissejuhatus sai tehtud.

Holdemiga olen tuttav mingi 3 aastat....rohkem nagu ajaviiteks ja lõbuks freerolle(trios sai kunagi ka cashitatud...seni kui jõudsin bustosse). Surfan hetkel Pokerstarsis . Avastasin paar kuud tagasi starsi kontolt müstilised 50 senti ,mis oli vist pokerstrategy 50$ sinna alles jäänud. Mis selle rahahunnikuga siis peale hakata... kus häda kõige suurem seal abi kõige lähem.....bingo -10sendised sitngod muidugi... need 360 pealised. Ja hakkas vaikselt sujuma kui 5 taala kotis oli siis sai sujuvalt 25 sendiseid kah vahele mängitud. Rolli kasvades tulid 2 taalased, hetkel sumistangi neid.

Täna oli püha üritus ,mille raames õnnestus 55$ kotti pista -selleks oli siis 1 million turbo takedown. Kust vaesel sumistajal see hunnik fpp-sid nüüd tagataskust võtta oli ei old ju...no siis tuli kaval olla ja 100fpp eest satikas kinni panna. Turnast siis niipalju et sisuliselt istusin rahadesse, minu hetke rolli juures oli see suureks täienduseks.
Soovitan soojalt huvilistele ,kes oma väikest rolli kasvatada üritavad ,starsi 10sendiseid sitngo-sid , no saab ikka küll kui väga tahta (suutsin muidugi vahepeal 170$ pealt mingi 9$ peale oma rolli kukutada-no on ju vaja ronida variatsioonirikkasse limit holdemi...ja hakata seal kõvatama ,eriti kui swing sinna downi poole on).
Hetkeks olen suutnud rolli 300 peale kasvatada.....see käib nii ....nagu Münchausen iseennast juukseidpidi maa seest välja sikutas. OK, see selleks ,palju kuldseid tarkuseteri olen saanud ranka blogist(peaks avaleheks panema) ja muidugi ime-agro-turna friik naxer ,kelle tegemistele olen kaasa elanud, nende meeste blogidest olen palju vaimujõudu ammutanud , mis on nõrkusehetkedel ära kulunud ja säästnud mind "läbi põlemisest".

....Ja veel ,ei ole vaja mängima hakata suure fieldiga turniire, kui sul tegelikult vaim ja ka füüsis on väsinud....ja reaalselt ei peaks arvuti taga seda 5+ tundi vastu(kirjutasin selle endale et mulle see ükskord meelde jääks) Nii ,esimene postitus tehtud siis......ahjaa kui kedagi huvitab siis mu alias on mmmees starsis.
Edu laudades!