PDA

View Full Version : *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

olavike
22.08.11, 19:12
Nagu sa näed, Õige tulemus on märgitud NO ja samas on ka minu panus NO...minu loogika ütleb, et sellisel juhul võiks ju pilet võitev olla :)

rainer
22.08.11, 20:18
kui sa panustasid, et mõlemad meeskonnad ei skoori.. siis su bet ikkagi kaotas ju.. sest üks võistkond lõi 4 väravat. võitnuksid 0-0 seisu puhul...

kui ma nyyd õigesti aru sain

siga
22.08.11, 20:22
minu loogika LOL

Oliverk
22.08.11, 20:24
kui sa panustasid, et mõlemad meeskonnad ei skoori.. siis su bet ikkagi kaotas ju.. sest üks võistkond lõi 4 väravat. võitnuksid 0-0 seisu puhul...

kui ma nyyd õigesti aru sain
vaata pilti ka enne

olavike
22.08.11, 20:25
Mis teil viga on? :) Loogikaga ei ole teil vist kõik korras, koolis on see õppeaine vahele jäänud vms?

olavike
22.08.11, 20:26
"Both Teams to Score" ennustusliik tähendab seda, et me ennustame seda kas "mõlemad skoorivad" või mitte. Kui seis jääb 2:1, siis mõlemad skoorivad, kui aga seis jääb 2:0, siis ei skoorinud ju mõlemad :)

siga
22.08.11, 21:52
Saada triole kiri, siis nad tõlgendava, mis nemad sellega mõelnud on. Ja postita vastus ka siia.

olavike
22.08.11, 21:57
Asjaga tegeletakse.

A technical error occurred when trying to register this bet. We have contacted our IT department and hopefully they will sort it out shortly. We apologize for the inconvenience caused!

Kind regards,

Viktor J.

PS. Asi pole selles, kuidas tõlgendada "Both Teams to Score" ennustamist. See on üheselt selge. Asi on selles, et korrektne ennustuspilet loeti tehnilise rikke tõttu kaotanuks.

Spewmonkey
23.08.11, 05:09
mulle tundub, et sa oled panustanud sellele, et mõlemad tiimid skoorivad ning nagu ise ütlesid, 0-4 oli seis. Seega su pilet ei saanud kuidagimoodi võita :)


kui sa panustasid, et mõlemad meeskonnad ei skoori.. siis su bet ikkagi kaotas ju.. sest üks võistkond lõi 4 väravat. võitnuksid 0-0 seisu puhul...

kui ma nyyd õigesti aru sain

[ ] games are dead.

ranka
23.08.11, 10:56
[ ] games are dead.

hahahahah. Ansambli nimi läheb ka viimase diskussiooniga täkesse.


http://www.youtube.com/watch?v=znqutiCbrVI

rainer
23.08.11, 17:48
sain valesti aru,, et kumbki ei löö väravat.

case is closed? või tahate veel nalja visata ?:D

olavike
23.08.11, 18:03
case closed, sest trio klaaris oma vea ära :)
aga paras loogika ülesanne kujunes küll sellest ootamatult :)

mikk2468
25.08.11, 20:03
Triobet võiks microgamingule soovitusi saata, et muudke levelid turnadel normaalsemaks. 10/20, 15/30, 20/40, 25/50, 30/60 jne. Soovitada võiks veel pauside ühele ajale paigutamist.

Godspeed_EJ
08.09.11, 21:01
Kas TBs on 30% rakeback standard kõigile või on seal võimalik rohkem saada?

rpringi
29.09.11, 12:03
Olen nüüd 2 nädalat trios 6maxi mänginud nl20 ja märkan, et aegajalt "kaovad" käed ära, ehk siis historyst neid pärast ei leia. Ei näita laua history ega ka PT3.
hetkel olen märganud just suuremate käte puhul, seega oskan kindlalt väita, et vähemalt 4 kätt on puudu, väärtuses 3BI. Kas kellegil on veel sellist probleemi olnud ja ehk on triobet juba teadlik sellest?

Godspeed, kui gened nädalas üle 30€, siis on 30%. Rohkem ilma affiliateta saada pole vist võimalik..

Provoker
29.09.11, 12:13
Alles nüüd vaatasin kuu aega tagasi olinud olavikese postitust spordiennustuse kohta. Tuleb tunnistada, et misreadisin piletit

marxiku
29.09.11, 15:18
Triobet võiks microgamingule soovitusi saata, et muudke levelid turnadel normaalsemaks. 10/20, 15/30, 20/40, 25/50, 30/60 jne. Soovitada võiks veel pauside ühele ajale paigutamist.

WORD. Selle teema võiksid nad küll ära teha. Pole just tore kui 4 erinevat turnat ja iga paus 10-15 min vahedega.

LuuK
29.09.11, 23:31
miks default view enam ei tööta? lauad avaneks nagu suvalises vaates..

Nozzu
01.10.11, 18:45
Kogusin 100 eurtsi Triobeti kontole ja tahaks 0.02/0.04 levelit mängima hakata aga sel levelil polegi fullringi jaoks normaalseid laudu, on mingid Shuffle ja Turbo Suffle lauad, mida need endast kujutavad?

Ja selline, vist loll küsimus, et kui mul on Triobetis raha kas ma saan seda siis ükskõik mis Ongame võrgus olevates laudades kasutada. Selle mõttega küsin, et kuna Trios laudu pole siis äkki Unibetis on vms.

rasmer
01.10.11, 18:52
Ja selline, vist loll küsimus, et kui mul on Triobetis raha kas ma saan seda siis ükskõik mis Ongame võrgus olevates laudades kasutada.
Triobet kuulun siiski Microgaming võrgustikku ja ühe kontoga saad sa mängida ikka ainult läbi ühe toa. Teises toas mängimiseks pead tegema teise konto.

kjmrc
01.10.11, 18:54
Kogusin 100 eurtsi Triobeti kontole ja tahaks 0.02/0.04 levelit mängima hakata aga sel levelil polegi fullringi jaoks normaalseid laudu, on mingid Shuffle ja Turbo Suffle lauad, mida need endast kujutavad?

Ja selline, vist loll küsimus, et kui mul on Triobetis raha kas ma saan seda siis ükskõik mis Ongame võrgus olevates laudades kasutada. Selle mõttega küsin, et kuna Trios laudu pole siis äkki Unibetis on vms.

Mmm, Triobet asub viimastel andmetel ikka Prima võrgus :p Saad ikka mängida ainult nendes laudades mis seal lobbys on, Triol on omad lauad ja Unibetil omad, Triobetis ei saa Unibeti laudu mängida..

Nozzu
01.10.11, 19:01
Ok, Prima, Micro või Ongame, suva :) Ühesõnaga selge - pean Trios edasi rühkima. Aga ikkagi, mis need suffle ja turbo suffle lauad endast kujutavad, võrreldes tavaliste laudadega? Ma vaatan, et seal on nagu osad deep lauad, millel minimaalne sisseost 2 E ja osad sellised millel maks sissost 4 eurot. Ehk siis 100 BB nagu norm on. A mis nüansi see "suffle" lisab?

Potsataja
01.10.11, 19:09
Turbo peaks olema max. 7 sek reageerimisaega, kuid neid heal juhul 1-2 lauda.

Vandalar
01.10.11, 20:23
Sellest "deep" laua kontseptsioonis ma aru ei saa- 100bb pole ju deep? Mingi 150bb peaks semi deep olema ja 200 alles deep

kjmrc
02.10.11, 00:20
Ok, Prima, Micro või Ongame, suva :) Ühesõnaga selge - pean Trios edasi rühkima. Aga ikkagi, mis need suffle ja turbo suffle lauad endast kujutavad, võrreldes tavaliste laudadega? Ma vaatan, et seal on nagu osad deep lauad, millel minimaalne sisseost 2 E ja osad sellised millel maks sissost 4 eurot. Ehk siis 100 BB nagu norm on. A mis nüansi see "suffle" lisab?

Ma usun, et Trios mingit eraldi funktsiooni pole, et see suffle toimiks, ilmselt lihtsalt laua nimi siuke.

mortalvombat
03.10.11, 21:57
Kuidas microgamingus 10-20 $/€ fullring ja 6-max SNG trafficuga lood on?
Ja kumb valuuta seal on?

// Mõtlesin SNGsid.
Aga downloadisin Triobeti ning ise küsin, ise vastan. FR SNGd paistavad täiesti surnud, SH mõned on.

kjmrc
03.10.11, 22:02
Triobetil on currency eurides & eurolauad ka. Imo kui mõtlesid NL10/NL20, siis tean 6-max cashi kohta niipalju, et trafficut jagub, vähemalt microlimiitides, eriti veel õhtuti.

mikk2468
04.10.11, 22:25
Super, triobet'i debiilikud suutsid mu konto ajutiselt lukustada. Aga teha seda ilma mingisuguse teavituseta, nagu OMG. Eriti huumor asja juures see, et olin just turniiril top 10 stäkiga turnal sees, rahad kohe algamas ja uuele turnale registreerunud ning see kohe algamas. Pidin restardi tegema arvutile ja enam sisse logida ei saa. Fucking naeruväärne lihtsalt. See pole veel ainuke probleem selle toaga. Mõtlesin et hakkan seda SNG liigat mängima, mis hakkas 1. oktoober. 2. oktoober uuendati tabelit, kus minu nimi puudus, oleksin pidanud olema teisel kohal. Saatsin e-maili, lubati et asja uuritakse jne. Ja nüüd pannakse konto lukku kui turna poole peal, minge ***** lihtsalt.

EDIT: pluss support pole ka tükk aega juba vastanud, lihtsalt OMG mis tilt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EDIT2: Sain nüüd lambist jälle sisse logida, täiesti WTF olukord. Support ütles, et proovi nüüd. Võtan homme ühendust nendega, tõesti selline käitumine ei ole normaalne.

kjmrc
14.10.11, 10:47
Kas on variant, et Triobet oma online poe ka teeb?

mikk2468
14.10.11, 10:59
Täiesti kopp ees sellest trio suppordist juba. Iga kord kui midagi küsida ütlevad et uurivad asja, mingi paar päeva pole ühendust võtnud, küsin uuesti, jälle standart bullshit, et asja uuritakse. FFS võtke kokku ennast ja uurige ka midagi.

kjmrc
14.10.11, 12:18
:D Tundub, et sa ei saa eriti hästi triobetiga läbi :D

mikk2468
16.10.11, 19:05
Tundub, et ei saa üldse. Just hakkas mingi loyal customer turna, kust tahtsin osa võtta. OBV, et parooli ei saadetud mulle ja siis kui küsisin saatsid parooli 2 minti hiljem kui regamine läbi sai. Mängin selle kuu lõpuni triobet'is ja siis küll see ya later.

kjmrc
16.10.11, 19:15
Tundub, et ei saa üldse. Just hakkas mingi loyal customer turna, kust tahtsin osa võtta. OBV, et parooli ei saadetud mulle ja siis kui küsisin saatsid parooli 2 minti hiljem kui regamine läbi sai. Mängin selle kuu lõpuni triobet'is ja siis küll see ya later.

Mnjaa, imelik, ma sain küll koos kampaania teavitusega parooli kätte

Rage
18.10.11, 13:33
njaa imelik... ma pühapäeval alles logisin triobeti accile sisse.. ja nüüd enam ei saa.. vahepeal sain playmakersi 3.3 pileti.. ei tea kas on sellega seotud?:-/

mikk2468
18.10.11, 13:56
Ei saa ka hetkel sisse logida. Viskab mingi incorrect entry ette.

ranka
18.10.11, 14:16
Tundub, et ei saa üldse. Just hakkas mingi loyal customer turna, kust tahtsin osa võtta. OBV, et parooli ei saadetud mulle ja siis kui küsisin saatsid parooli 2 minti hiljem kui regamine läbi sai. Mängin selle kuu lõpuni triobet'is ja siis küll see ya later.

Väga suur osa saamata jäänud elektron-kirjadest ei ole seotud kuidagi saatjaga. See tähendab, et saaja on ise end välja lülitanud kirjade saamisest (unsubscription), junk post, postkast täis, kasutab ime serverit, mis blokeerib pokkeritubade e-maile (ala spam, EMTA vms) ja lisaks sada muud asja.

harryahven
18.10.11, 15:27
mul ka konto lukus wtf

numnuts
18.10.11, 15:35
Tegin mingi update ära ja ütleb samuti, et acc lukus.

kjmrc
18.10.11, 15:47
Mul ka peale updatet konto lukus.. Vast mingi standard teema kõigil kasutajatel seoses updatega.

harryahven
18.10.11, 16:11
suppordist pandi tagasi tööle, aga midavittu updateid, nahhui

kjmrc
18.10.11, 16:19
suppordist pandi tagasi tööle, aga midavittu updateid, nahhui

Saatsid e-maili või live support? Mulle pole e-mailile veel vastatud igatahes.

Dogers
18.10.11, 16:45
5 minti läks mul vip supporti kaudu

kjmrc
18.10.11, 16:48
5 minti läks mul vip supporti kaudu

Kuskohas see vip support on lol ?

E: Nvm, sain ka lahti konto.

jep18
18.10.11, 16:48
Õnnestus ka lõpuks sisse logida.

kjmrc
18.10.11, 17:09
Ladna update, järgmine update võiks tulla uued lauakatted ja vaibad :)

Dogers
18.10.11, 21:11
Kuskohas see vip support on lol ?

E: Nvm, sain ka lahti konto.

Nad mingi aeg saatsid maili, et olen ustav klient olnud neile ja olen nüüd VIP ja siis edaspidi paluti VIP suppordiga suhelda :D

kjmrc
18.10.11, 21:38
Asoh, loodan, et mingiaeg saadavad mulle ka sellise kirja :D

pikk28
20.10.11, 07:36
kui maksad rake 1000 euri + kuus siis võid sellepeale mõtlema hakata

mikk2468
21.10.11, 12:42
tehtav isegi nl10s, kui nädalas mingi 25k kätt mängida:D

Firzen
21.10.11, 13:36
kas keegi teab kasutajat marxs18 triobetis?

kjmrc
21.10.11, 13:51
tehtav isegi nl10s, kui nädalas mingi 25k kätt mängida:D

http://img.inperil.net/nolifer.jpg

:D

rollkopter
05.11.11, 20:21
mis tase yldse triobetis on ja kas trafficut ka yldse on

9-12 tableda on okei seal v6i

limiidid kuni nl 100

sry, inglise klaviatuur

ristijeesus
05.11.11, 20:57
Peaks 10 lauda max olema (vähemalt paaris teises microgamingu toas küll), tase on tagasihoidlikult öeldes kehvake, eriti just anonüümsetes laudades ja NL100+ enamasti ainult anon ongi, madalamal on tavalaudu ka piisavalt, trafficut eesti aja järgi alates lõunast ka piisavalt. See siis 6maxi kohta. FR praktiliselt puudub.

kjmrc
11.11.11, 16:08
Niii, räägiks veidi tänasest päevast Triobeti pokkeritoas. Mängin siis rahulikult sessi 6 laual ja saan 2 lauas korraga AA kätte. Obv raisen pre, sain ühes lauas 3beti ja teises pani fish nuppe. Kui jõudis peaaegu minu kätte kord, siis suutis ühendus katkeda ja mu mõlemad AA lendasid foldi ja olin sitout, tund tagasi mängisin siis uuesti sessi ja jälle sain AA, raisesin btnilt ja sb'l olev reg 3bettis mind ja jälle kui kord oli minu kätte jõudnud siis oli jälle "rike" ja kui ühendus taastus olin ma sitout ja reg näitas KK (läksid bbga allin). On kellelgi veel nii juhtunud? Või olen ma ainukene, kellel ainult ässadega sellised asjad juhtuvad? Nagu wtf? Kuidas see üldse on võimalik, et mõlemal korral on mul AA käes ja kõigil kordadel sain 3beti või shove ja soft või ühendus mõtleb nii muuseas crashida igakord. Triobet on rigged.

Käed:
http://www.handconverter.com/hands/1514098
http://www.handconverter.com/hands/1514104

kandikk
11.11.11, 17:18
lihtsalt lol:biggrin:


Niii, räägiks veidi tänasest päevast Triobeti pokkeritoas. Mängin siis rahulikult sessi 6 laual ja saan 2 lauas korraga AA kätte. Obv raisen pre, sain ühes lauas 3beti ja teises pani fish nuppe. Kui jõudis peaaegu minu kätte kord, siis suutis ühendus katkeda ja mu mõlemad AA lendasid foldi ja olin sitout, tund tagasi mängisin siis uuesti sessi ja jälle sain AA, raisesin btnilt ja sb'l olev reg 3bettis mind ja jälle kui kord oli minu kätte jõudnud siis oli jälle "rike" ja kui ühendus taastus olin ma sitout ja reg näitas KK (läksid bbga allin). On kellelgi veel nii juhtunud? Või olen ma ainukene, kellel ainult ässadega sellised asjad juhtuvad? Nagu wtf? Kuidas see üldse on võimalik, et mõlemal korral on mul AA käes ja kõigil kordadel sain 3beti või shove ja soft või ühendus mõtleb nii muuseas crashida igakord. Triobet on rigged.

Käed:
http://www.handconverter.com/hands/1514098
http://www.handconverter.com/hands/1514104

LuuK
11.11.11, 18:55
Kuidas see üldse on võimalik, et mõlemal korral on mul AA käes ja kõigil kordadel sain 3beti või shove

Suht võimatu imo, kui AA käes siis on insta foldiring trios

kjmrc
11.11.11, 20:46
Suht võimatu imo, kui AA käes siis on insta foldiring trios

Noo kui Sa HH vaatad, siis näed, et seekord ei folditud, vaid 3betiti :) Ja soft crashis toorelt. Kui nii edasi läheb sisi tuleb vist tuba vahetada.

E: Kandik, Sul pole sellist asja olnud?

kandikk
12.11.11, 15:19
Soft crashib küll lambi hetkedel. See, et sul AA kätte jagati vaevalt sellega seotud on.
Kui sa just igapäevaselt triost raha välja ei prindi ja spetsiaalselt Burget nüüd sellepärast sind kiusama on hakanud.

hotcocacola
13.11.11, 07:11
no see AA ja softi crashi jutt on muidugi GG :D....

Ecuador13
13.11.11, 21:40
Teen trio lahti et donkamente proovida ja lobbys ühtegi mängu ei näe, ühtegi filtrit peal pole, cashi, sngsid, scheduled tournasid ei näe, mis seal toimub parasjagu riggerdamine ja laudadesse mind ei lubata?:D (On ka teistel juhtunud, ma pole ainuke) tegin softile resa, no cookie.
Tahaks rake maksta triole, aga mängida ei lasta, tundub naljakas imo:)

vapsik
13.11.11, 22:27
Jep. Kõige pealt ütles, et ei saa serveriga ühendust ning ei saa update teha. Unistallisin siis ja kui uuesti installisin, siis sain triosse sisse logida, aga ühtegi mängu ei näe ning lobbyle ligi ei pääse.

See oli juba mingi neljapäev või kolmapäev ning hetkel sama jama ikka. Mõtlesin, et uuriks palju seal Lõuna-Eesti pokkerikarikal rahvast regatud on, aga kahjuks pole võimalik. Laisa inimesena ei viitsinud supporti ka tülitada, kuna arvatavasti poleks nkn seda turnat mänginud.

Oliverk
14.11.11, 08:39
Ma pole ka mingi nädal juba softi startimisest kaugemale saanud. Ei viitsi uninstalli ka proovida.

vilkar
14.11.11, 14:47
mul töötab , vahest ei näita turnasid aga kui panen cashi peale ja uuesti turnadele siis olemas või teinekord panen softi kinni ja teen uuesti lahti siis ka ok !

Vahest jokoseb Trio kinni , crashib.... see nagu häirib ...

oohoh
14.11.11, 16:21
Jep. Kõige pealt ütles, et ei saa serveriga ühendust ning ei saa update teha. Unistallisin siis ja kui uuesti installisin, siis sain triosse sisse logida, aga ühtegi mängu ei näe ning lobbyle ligi ei pääse.

See oli juba mingi neljapäev või kolmapäev ning hetkel sama jama ikka. Mõtlesin, et uuriks palju seal Lõuna-Eesti pokkerikarikal rahvast regatud on, aga kahjuks pole võimalik. Laisa inimesena ei viitsinud supporti ka tülitada, kuna arvatavasti poleks nkn seda turnat mänginud.
Kustuta microgamingu kaust ära peale uninstalli ja installi peale uuesti
e: pole microgamingus mänginud mõnda aega, lobby theme ei saagi enam muuta?

Oliverk
14.11.11, 18:13
peale trio unistalli ei toimi enam installiminegi nii et suht fucked. Ei viitsi väga genereerida ka milles see lambiprobleem tuli.

Dogers
14.11.11, 18:30
Kustuta microgamingu kaust ära peale uninstalli ja installi peale uuesti
e: pole microgamingus mänginud mõnda aega, lobby theme ei saagi enam muuta?

Pärast viimast uuendust(2-3 päeva tagasi) tundub, et ei saa enam jah.

harryahven
15.11.11, 11:52
ei saa sisse logida, võtsin live chatiga ühendust ja küsisin, et kuna siis saab, öeldi no idea. olen rahul.

kjmrc
15.11.11, 12:17
Saatsin ka klienditukke käe ID'd, kuna Trio niiöelda crashis, ütlesid, et kõik teised mängijad olid lauas ja mängisid, et nende ühenduse viga see polnud, ühesõnaga minu viga. Väga imelik kuna mul on hea internetiühendus ja pole sellist paska toimunud kuskil mujal toas kui Trios. Aga eks elu läheb edasi ja jääb ainult lootus, et järgminekord seda enam ei juhtu.. :D

The_Meer
15.11.11, 14:24
ma rääkisin live chatis sama teemat, et Trio crashib. Öeldi sama, et teised saavad mängida:D

vonkartoffel
15.11.11, 14:33
Need teised saavad arvatavasti sellepärast mängida et pole veel updatei olnud. Waiting listi ei saanud mina eile lisada ennast.

mikk2468
15.11.11, 14:44
Saatsin ka klienditukke käe ID'd, kuna Trio niiöelda crashis, ütlesid, et kõik teised mängijad olid lauas ja mängisid, et nende ühenduse viga see polnud, ühesõnaga minu viga. Väga imelik kuna mul on hea internetiühendus ja pole sellist paska toimunud kuskil mujal toas kui Trios. Aga eks elu läheb edasi ja jääb ainult lootus, et järgminekord seda enam ei juhtu.. :D

mina sain 30€ boonust kunagi selle eest et turna ajal, kui arvuti pange pani ja restardi tegin ja sisse logida ei saanud, sest triobet pani konto lukku. Turnal cashisin ka veel lisaks. Oleneb lihtsalt vist, kellega klienditeenindusest rääkima satud. Need Vytatutased jne live chatist on ohmoonid imo. Sandor ja Veikko lahendavad alati asjad kliendile sobivalt, vähemalt minu jaoks on nii olnud.

kjmrc
15.11.11, 15:54
mina sain 30€ boonust kunagi selle eest et turna ajal, kui arvuti pange pani ja restardi tegin ja sisse logida ei saanud, sest triobet pani konto lukku. Turnal cashisin ka veel lisaks. Oleneb lihtsalt vist, kellega klienditeenindusest rääkima satud. Need Vytatutased jne live chatist on ohmoonid imo. Sandor ja Veikko lahendavad alati asjad kliendile sobivalt, vähemalt minu jaoks on nii olnud.

Nu ma rääkisin ka Sandoriga, ütleski alguses sedasama, mida mulle Trio support vastas, et see oli minu ISP viga ja teised mängisid samal ajal edasi ja ühesõnaga täielik minu crap. Arvan, et ei viitsi rohkem seda asja ajada, ilmselgelt support arvab, et foldin raise peale ässasi ja minu pang ja minu crash :D Ei viitsi rohkem vaielda kah selle suppordiga niikuinii jäävad endale nad kindlaks. Aga Su turna juhtum erineb jah veidi, kuna seal Trio enda pang, et konto lukku läks vms, sellest boonusest arusaadav. :)

adam_q
16.11.11, 08:44
kas keegi oskab öelda, mis turnasid 3,30 EUR piletiga mängida saab? Mul vähemalt eile pakkus HU cempionats mingi ja siis 1000 GTD rebuy turna, mis olevat seotud mingi 1-2-3- turnaga :)
kas mingit freezeouti saab ka selle raha eest, või piirdubki HU cempionaadiga ja tolle rebuy turnaga.

p.s. depot teha ei taha, lihtsalt pilet ära kasutada

minbetmillionaire
16.11.11, 10:48
Lol, trio paneb hästi. Saadab mulle sõnumi stiilis: mine kähku vaata emaili, meil on sulle superhea pakkumine, panusta Eesti mängule riskivabalt. Pakkumine on et kui panustad ja Eesti lööb värava siis saad max 10 euri tagasi.

Dogers
16.11.11, 11:29
i lol'ed

masterpuppet
16.11.11, 23:52
Kas keegi seletaks mulle lollile, kuidas trio softiga saaks klassikalist lobby viewd. Mitu päeva juba jauran sellega, kuid välja ei suuda mõelda.

Codecci
17.11.11, 00:46
Update, nüüd ainult 1 lobby...

masterpuppet
17.11.11, 22:04
:O :O

No mul ei ole sõnu. Ma ei leia nende uutega mitte midagi üles. Enam kasutajavaenulikum ei saagi vist enam olla.

Oliverk
17.11.11, 22:26
dunno mul sama lobby mis trio esimest päevast imo. Alles täna trio installitud.

Fleg
24.11.11, 17:47
Mul pole buddy nuppu ja pokkeri lobby stiili muuta ei saa.

ranka
25.11.11, 11:56
Oh, detsembris päris mõnnad turkad Trios.

The_Meer
25.11.11, 13:45
milliseid sa täpselt silmas pead?

ranka
26.11.11, 10:08
milliseid sa täpselt silmas pead?

Christmas Calendar

Poke
29.11.11, 14:49
kaua triobetist cashout tuleb seb panka?

mikk2468
29.11.11, 14:57
Kui täna tegid, siis homme õhtuks mingi 5-6 paiku laekub. Mõnikord isegi nii, et hommikul teed 9-10 siis õhtul 5-6 raha kontol.

kaala
30.11.11, 15:57
viimasel ajal on sellega mitu ööpäeva aega läinud

Rage
30.11.11, 16:08
huvitav, ma isegi kirjutasin triobeti.ee supporti, et see boonus mis nad pakkusid 5euri vms.. koodi sisestades ütleb, et koodi ei leia ja sealt pole ka siiani vastust tulnud, samas novembri viimane päev ehk pakkumine aegub homme:(

rohelinekonn
30.11.11, 16:42
kas sa copysid meilist selle koodi? Kui jah siis sul lõpus ilmselt tühik ja sel põhjusel ei funka. Ma sain selle kätte ja ära flipata ilusti. Ja mis supporti sa kirjutasid? Kui suhelda tahad nendega mine live chati

Rage
01.12.11, 08:40
kas sa copysid meilist selle koodi? Kui jah siis sul lõpus ilmselt tühik ja sel põhjusel ei funka. Ma sain selle kätte ja ära flipata ilusti. Ja mis supporti sa kirjutasid? Kui suhelda tahad nendega mine live chati
ei copy/pastenud, kirjutasin oma käega ümber.. support@triobet.ee saatsin.

ranka
01.12.11, 17:44
Tänasest algas TrioBetis jõulukalendri turniirid. Esimene turniir algab 20:00, €22 sisseostuga Beat the Stafgf turniir. Auhinnafondiks on €2000 faranteeritud, iga staffi venan välja löömise eest kukub €50. Võib lisavaluet olla. Homme PS3 turka. Naljakaks homse turka teeb see, et on freeroll, kus 14-nda koha omanik saab PS3-me :)

harryahven
01.12.11, 18:54
kus seda PS3 turnat näed? mul näitab ainult 6. kuupäeva PS3 friikat, kus saavad osaleda teatud reigi genejad

kjmrc
01.12.11, 18:58
kus seda PS3 turnat näed? mul näitab ainult 6. kuupäeva PS3 friikat, kus saavad osaleda teatud reigi genejad

Scheduled all Christmas Calendar.

harryahven
01.12.11, 19:08
ty, lol prize pool

kjmrc
01.12.11, 21:42
ty, lol prize pool

Misasja.. :P
Plaanis esimeseks tulla nagu ma näen jah ? :D

harryahven
01.12.11, 21:48
eks näis, turnasid ei biidi, vähemalt sain ühe bounty

harryahven
01.12.11, 21:50
lol AK vs QJ ja out

Madis_89
07.12.11, 16:03
Turbo lauad kaotati ära :( ?

kjmrc
07.12.11, 16:09
Turbo lauad kaotati ära :( ?

Minul ka pole enam NLHE turbo laudu :\ Kasutan teist tuba MG võrgustikus. Krt, need olid alati fishised.

harryahven
07.12.11, 16:21
täitsa perses

K2snakas
07.12.11, 16:37
ei tea millest te r22gite, aga mul turbo lauad olemas..ainuke mis kadunud on nl40 turbo lauad...

harryahven
07.12.11, 21:06
a niisama alles jep, aga see valik kus on limiidid, seal oli varem turbod kaa, aga nl40 täiesti kadunud nagu paistab

metsnik
09.12.11, 20:35
HU-s on ainult anonüümsed lauad näha. Teistel sama probleem?

Support väidab, et kõik olemas ja uuendagu ma softi. Ei uskunud neid, kuigi uuendasin softi, endiselt sama jama.

ristijeesus
09.12.11, 20:50
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/9812-Microgaming-muudab-kõik-NLHE-HU-lauad-anonüümseteks

metsnik
09.12.11, 22:15
tänan

küll aga ei suuda kuidagi mõista, kuidas Trio support nii ebakompetentne olla saab?

kjmrc
09.12.11, 22:16
Mis nad tegid siis? :P

metsnik
09.12.11, 22:37
loe mu eelmist posti

kjmrc
09.12.11, 22:44
Lol sry, suht fail jah suppordi poolt.

MTTSNG
11.12.11, 16:44
Tegin Triosse väikse sissemakse just, et paari turnat mängida ja alles hiljem avastasin, et cashouti MB-sse ei saagi teha, ainult otse panka. Oma pangakonto, aga ei funksi mul. Seega mis võimalused mul on sealt raha kätte saada?

minbetmillionaire
11.12.11, 16:56
Tegin Triosse väikse sissemakse just, et paari turnat mängida ja alles hiljem avastasin, et cashouti MB-sse ei saagi teha, ainult otse panka. Oma pangakonto, aga ei funksi mul. Seega mis võimalused mul on sealt raha kätte saada?


kui sa tegid MB-st sissemakse siis miks sa cashouti ei saa teha sealt?

MTTSNG
11.12.11, 17:54
Ma pole öelnud, et tegin MB-st. Tegin krediitkaartilt.

MTTSNG
12.12.11, 00:53
Vahet pole kas lobbist või weebilt katsud cashouti teha, ikka ainult otse panka variant. Kuradi vigane süsteem. Kui võõra panga konto valin, siis ei tule üle jah?

harryahven
12.12.11, 00:59
ei tule jep. välja peaks saama maksta ainult kohtadesse, kust oled varem sissekandeid teinud vms, vb saad teha buddyka, kui need veel töötavad ja lasta mõnel sõbral siis edasi sinu MBsse kanda vms..

rollkopter
13.12.11, 09:11
vaatasin triobet live pilte ning jäi silma, et igal kolmandal vähemalt on rinnas triobeti logo vms
et siis mis eesmärgiga need inimestele külge pannakse? ma ei taha uskuda, et kõik nad sponsoreeritud on vms
valgustage mind

nagu ma aru olen saanud, siis pokkeritubade logosid riiete küljes peaksid ikka ainult team pro liikmed kandma ju?

muruntau
13.12.11, 09:33
Neid kanti sellepärast, et nende kandjad said Trio esindajate väljavõtmise eest bountyraha vms, mis ilma sildita mängijatele ei kehtinud.

olavike
22.12.11, 20:53
Tere Olavi!

Oled valitud nende õnnelike sekka, kellele kingime alanud jõulude puhul kauni ja juba populaarse Kalev/Cramo tantsutüdrukute kalendri 2012. Kalender pakub silmailu kogu järgneva aasta 12 kuuks ning selle külgedel astuvad üles 15 kaunist tantsijat. Lisaks fotodele leiab sellest ka kõigi neidude lühitutvustused. Tantsijad jäädvustas pildile tuntud fotograaf Kalle Veesaar.

Sinu kalender ootab Sind Sinu lähimas Sportlandi kaupluses, kust see lunastatakse Sulle kuni 9. jaanuarini 2012 Triobeti vastava nimekirja alusel. Võta palun kaasa isikut tõendav dokument.

Miks ei võiks vahelduseks ollagi nii, et kui triobet midagi teatab, siis nii kehtibki. Läksin siis mina Sportlandi, aga need ei teadnud seal asjast mitte midagi - "pole meil mingit nimekirja, pole kuulnudki." Kuidagi nii omane triobetile - hüüame asja välja ja siis hakkame korraldama alles.

kjmrc
22.12.11, 21:11
Lolz, sain ka selle kingituse, aga ei julgegi nüüd minna Sportlandi :D

MTTSNG
22.12.11, 21:19
Sain ka sama asja.
Aga miks ei julge Sportlandi minna?

kjmrc
22.12.11, 21:22
No sessuhtes, et kui nad sellest midagi ei teagi :D

olavike
23.12.11, 16:36
Tere,

Meie turundusosakonna sõnul on kõik kalendrid ja nimekirjad Sportlandi poodidesse saadetud täna hommikul.
Palun külastage Sportlandi uuesti ja saate kalendri kätte.

Nüüd peaks asi korras olema, aga see ei muuda ikkagi asja: enne võiks ikka nimekirjad saata ja siis saata inimestele kiri, et minge ja küsige :)

MTTSNG
23.12.11, 16:46
Käisin Kaupsis 14 paiku, ei teatud midagi sellest.
Tartu kaubamaja siis.

olavike
23.12.11, 16:48
Käisin Kaupsis 14 paiku, ei teatud midagi sellest.
Tartu kaubamaja siis.
Seal käisin eile minagi.

Poke
23.12.11, 17:46
hahahahahah

olavike
24.12.11, 13:37
Käisin täna kella ühe paiku Eedeni Sportlandis ja sain kalendri lõpuks kätte :) Nimekiri oli olemas ja kõik toimis. Ilusaid jõule kõigile! :)

MTTSNG
28.12.11, 04:58
Tõin Kaupsist ära täna.
Rõvedaid palju riideid seljas neil naistel.

kjmrc
28.12.11, 10:03
Peab ka läbi hüppama nüüd kui asjad on vist korras Sportlandis :D

näpitsad
29.12.11, 12:35
Täna selline juhus, et kahel laual korraga ei näinud kaarte ega panuseid flopis ja turnis alles riveri kaarti näitas. Kas kellelgi veel midagi sarnast olnud?

minbetmillionaire
29.12.11, 12:42
Täna selline juhus, et kahel laual korraga ei näinud kaarte ega panuseid flopis ja turnis alles riveri kaarti näitas. Kas kellelgi veel midagi sarnast olnud?

jah. olen vastase kaartegi näinud, ainult enda kätt ei saanud mängida siis

MTTSNG
10.01.12, 00:29
Lol. Nüüd saadeti üks kalender veel postiga kah.

vinney
10.01.12, 03:46
mul potsatas ka täna üks kalender posti

kjmrc
10.01.12, 07:13
Lol. Nüüd saadeti üks kalender veel postiga kah.

plussss üks :D

kjmrc
10.01.12, 07:57
Kellelgi veel nii? Või lähiajal teinud nii, kui sisestad oma andmed ära ja vajutad Login ja siis selline s*tt ees?
Epic, reiki ka ei lasta geneda toale :D

http://www.upload.ee/image/1970544/wtf.png

MTTSNG
12.01.12, 12:38
Kas Silva või Gerrard pääsevad taas spordikülgede pealkirjadesse? Panusta reaalajas samal ajal kui vaatad meie LiveTV-st Carling Cup´i poolfinaali Manchester City ja Liverpooli vahel - kolmapäeval 11. jaanuaril kell 21:45. Tähistame sündmust riskivaba LiveBet´iga summas kuni €10.

Kliki allpool oleval lingil, et jõuda meie LiveBet´i lehele ning sisesta seejärel Boonuskaardi kasti unikaalne boonuskood CARLINGCUP.

Aga koodi sisestades ütleb vale kood. WTF :D Proovisin ca 5 korda.

Vandalar
16.01.12, 16:24
Triobetil waitlist nuppu polegi pokkerilaudades, lobbys?

vonkartoffel
16.01.12, 16:28
Terve võrk nüüd ilma waiting listita, lisaks tehti ometi mingisugune sound alerti update, dunno kuidas reaalselt ka toimib.

Tigrano
16.01.12, 16:33
Terve võrk nüüd ilma waiting listita, lisaks tehti ometi mingisugune sound alerti update, dunno kuidas reaalselt ka toimib.

Ongame aasta juba ilma olnud, saab hakkama aga tuleb ainult jubedalt kiire olla ja pinksalt passida.

kjmrc
16.01.12, 17:02
Terve võrk nüüd ilma waiting listita, lisaks tehti ometi mingisugune sound alerti update, dunno kuidas reaalselt ka toimib.

Kuskohas see sound alert asub ja mis selle põhimõte?

Vandalar
16.01.12, 17:10
Kui kellegil skilli teha lihtne script betslideri scrollimiseks wheeliga...

kjmrc
16.01.12, 17:11
Kui kellegil skilli teha lihtne script betslideri scrollimiseks wheeliga...

Kas Sa ei saa wheeliga kerida suurust? Ma küll saan :P

harryahven
16.01.12, 17:15
ma kaa, lauast menu - options - bet slider

Vandalar
16.01.12, 17:20
Kas Sa ei saa wheeliga kerida suurust? Ma küll saan :P


ma kaa, lauast menu - options - bet slider
Heh, kuramus, jäi kahe silma vahele see asi :biggrin:
Umm aga scroll wheel ei taha sellest hoolimata töötada.
Edit: Enda viga oli- mingi script segas scroll wheelil töötamast :)

Dogers
16.01.12, 17:42
eeeeeeeeeeeeeeee, no waitinglist w
tra ma ei teagi nüüd kas see on hea või halb

Vandalar
16.01.12, 18:18
Ma palun waitlisti tagasi. Turbo laudades +5 seci reageerimisajaks ka pls.

kjmrc
16.01.12, 19:19
Waitinglist võiks tõesti tagasi olla.. nüüd on õhtul ulme selectida kui 20+ laua vahel pead ootama ja meelde jätma kus koht vabaneb lobbys.. unreal pask.. See muudatus tehti kõigis MG pokkeritubades? ja turbo laudadades 5 sekundit reageerimisaega on tõesti üliiiiivähe kui lasin mingi 8 lauda korraga ja pooled neist olid turbo lauad siis oli võimatu otsuseid läbi mõelda jne.. suht snäpcallfoldraiseshove pead vajutama, sekundi saad mõelda :D

Fleg
01.02.12, 17:06
Nali mis praegu toimub.ootanud lauas pool tundi vähemalt juba mingit serveri jama.kaua veel?

MrTnT
01.02.12, 18:12
eriti haige tõesti, mängisin ka seda 2,5eurost rebuyd ja viimane käsi oli bb200, nüüd näitab lobbys 1k/2k :D päris lõbus oleks kui praegu lihtsalt edasi läheks :D

Vandalar
08.02.12, 17:30
Kellegil veel Triobet jamab? Või see ongi selline tundlik programm, mis ühenduse aukude puhul väga pirtsutab?

kjmrc
08.02.12, 17:49
Triobet jamab nonstop 24/7 :) Harju ära, 6 lauda ette võtad ja hakkab lagima ja connection lostima.

Firzen
08.02.12, 23:11
huvitav, kas nordicbet samamoodi jamab?

kjmrc
09.02.12, 07:55
No idea, võid proovida ju :) Mul endal seal kontot pole vist. Kaalun tõsiselt toa vahetamist.. Kuna ei jõua selle läägiga maad jagada.. Vaatan ehk see kuu ära veel.

Firzen
09.02.12, 12:33
mul nordicbetis konto olemas, sest konkureerisin seal ühel 60k rake racel kuuke tagasi, aga probleeme endal polnud selliseid nagu siit loen. mõtlesin, et ehk keegi teine ka kommenteerib.

harryahven
09.02.12, 12:52
igasugune lag võib tulla ka tänu teistele progedele, näiteks kõiksugused torrentid soovitaks kinni panna ja muud programmid samuti üle vaadata.

kjmrc
09.02.12, 16:14
Mul on kõik programmid kinni, kui mängin v.a. HEM & winamp & msn. Ikka lagib nagu hullumeelne vahest.

Pumper
09.02.12, 16:18
Minul ei ole kordagi laginud. Viimased paar nädalat toksinud. Wifiga on jama, sest vahepeal see hangub ja proge jookseb kokku, aga juhtmega toimib perfecto, va 1x pandi lauad jõuga kinni.

kjmrc
09.02.12, 16:21
Vot sellepärast mul vist progre jooksebki kokku, et kasutan wifit.. Laudade action jääb seisma ja pärast kui ühendus on taastunud, jookseb kõik imekiiresti järele, mis mul nägemata jäi. TB support ütles, et minu viga, aga tho, üheski teises toas sellist jama pole olnud.

Vandalar
14.02.12, 18:27
Mul kipub Trio laggima, nii et kui HEM ja Trio koos töötavad, siis kursor venib ja hakib ning lauad ka ei liigu nii kiiresti kui normaalne oleks. Kas see on Trio puhul nii või on see äkki mingi värk, et kui liiga kaua HEM+Trio on kasutuses ja lahti, siis tekib mingi buffri täitumine vms ja läheb aeglaseks, lagib?
Databasele tegin ka just vacuum analyze/full ära ja võtsin HUD sätete alt, et näitaks ainult viimase ühe kuu state, et vähem koormust oleks.
On mingit infot selle kohta? Mage on mängida kui kursor niimoodi venib ja on selline tunne nagu kasutaks mingit screensharing programmi samal ajal, sest nende kasutamise ajal olen samasugust lagi täheldanud.

mortalvombat
16.02.12, 09:43
Aga äkki jookseb taustal mingi screensharing programm, millest sa teadlik ei ole ja keegi vaatab su kaarte?

kjmrc
16.02.12, 09:50
Teate, mis võib veel aidata.. Kui kustutada ära gamehistory.dat fail.. Mõnel mu sõbral kunagi aitas, oskasid rääkida mulle.. ise proovin ka varsti ära selle ;P

kjmrc
17.02.12, 08:23
Keegi jagab skeemi, kust ma saaksin notede faili leida Trio kaustast? Ja kas neid märgistusi ka kuidagi ta salvestab? (roheline, punane nupuke nime juures), või ongi see kõik notede juures? Tahaks, et peale formatit ka asjad alles on :D

kjmrc
17.02.12, 13:33
Noted leidsin, nüüd siuke probleem, et exportisin vist kuidagi "valesti" (maitea kuidas see valesti exportimine üldse käib) ja 125k hande umbes kadunud enda ja vastaste sämple peale, niiet kõikide regide jms statid on nullis :S
Keegi tore inimene, kes on mänginud NL20 pikemalt (100-200k handi) Triobetis saaks mulle kuidagi vastaste käsi jms anda? Võib ka mingi väikse summa eest, kui muidu ei viitsi.. tõesti oleks vaja rsk, ainult trio noted mul alles :D

kjmrc
17.02.12, 20:17
Triobetis siis selline uuendus turbo rahalaudades - lisati reageerimisaega 10 sekundi peale + 20 sekundit timebanki.

Vandalar
17.02.12, 22:16
Woohoo, pole veel märganud seda aga hea uudis.

kjmrc
17.02.12, 23:05
Maitea kas seda on veel rakendatud, aga pidavat selline uuendus tulema :)

K2snakas
17.02.12, 23:10
Maitea kas seda on veel rakendatud, aga pidavat selline uuendus tulema :)

nl100+ oli see varem kah olemas, juu siis madalamates limiitides kh see uuendus tehtud:)

oohoh
18.02.12, 14:26
Triobetis siis selline uuendus turbo rahalaudades - lisati reageerimisaega 10 sekundi peale + 20 sekundit timebanki.
jama, kui ei jõua siis mängigu tavalisi laudu

mikk2468
22.02.12, 21:00
Trios turnadel nüüd pausid ühel ajal, super uuendus!

kjmrc
27.02.12, 23:29
On juba turbo lauadadele lisasekundeid lisatud?

harryahven
27.02.12, 23:58
ei tundu küll, aga ei pea ju 8+ turbo lauda mängima, võtad lihtsalt vähem laudu?! minu arust on aega parajalt ja see, et nii vähe aega ongi ju point - turbo. segamini reg laudadega on jah vb raske, aga nl20 peaks küll nii palju actionit olema, et mängid aint turpse või reege.

kjmrc
28.02.12, 07:49
Ei vaidle vastu, ongi palju actionit. Ma lihtsalt hetkel mängin teises MG skinnis boonuse pärast ja tahtsin teada, kas juba on see muudatus ära tehtud?

oohoh
28.02.12, 14:07
microgamingu soft käivitub lihtsalt jube kaua viimased 3x, varem läks ikka momentaalselt, nii nagu peab, kuidas sellisest värgist lahti saaks?

kjmrc
28.02.12, 14:24
Eitea, mul TB käivitub kiiresti, aga sisselogimisega läheb küll kauem kui varem..

mikk2468
28.02.12, 14:28
Kui laudu avada, siis esimene laud avaneb aasta, ülejäänud väga kiirelt. Kas kellegil teisel on ka sellist probleemi?

kjmrc
28.02.12, 14:31
Jah :) Usun, et kõigil on nii, teises MG skinnis avab ka esimest lauda kauem, ilmselt sellepärast, et järgnevatel laudadel on ära laadinud graafika jms..

vonkartoffel
28.02.12, 14:49
handhistory faile kustutate`?

kjmrc
28.02.12, 14:51
Jep, ei aidanud s*ttagi :D

mikk2468
28.02.12, 17:54
Mitu korda kustutanud, pole kasu tõesti.

elixs
29.02.12, 19:10
Tervist,

Ei leidnud eraldi Microgamingu teemat, ehk küsin siit. Nimelt mulle pakutakse üsna head diili Stan Jamesis. Kuid ilma google dnsita on sait blokeeritud, kuigi kuulub microgamingu alla. Küsimus siis siit - kas network ja skin peavad eraldi litsentsi omama, et teenust pakkuda? Kuna Microgaming on ju Eestis litsenseeritud.

kjmrc
29.02.12, 19:22
Microgaming pole litsenseeritud, Triobet on litsenseeritud..

Ballahollic
14.03.12, 19:26
Mis tähendab triobetis bounty?

harryahven
14.03.12, 20:03
turnal? või misasja http://en.wikipedia.org/wiki/Bounty_(poker)

Ballahollic
14.03.12, 20:26
Bounty SNG nt.

mortalvombat
15.03.12, 08:58
Kuidas HUD anonymous lauades töötab? Nagu ma aru saan, siis käimasoleva sessi statse kuvab. Aga kui lauas mängija vahetub, siis HEM saab sellest aru või paneb mitme mängija statsid segamini?
Ja kas siinsed regularid eelistavad tavalilsi või anonüümseid laudu ja miks?

Ballahollic
15.03.12, 10:40
Bounty SNG nt.

"50% of the buy in is the bounty on your head"

??

nikitheone
15.03.12, 10:44
50% turniiri sisseostust läheb bountyks, ehk pearahaks. Kui sa võtad mängija välja, saad selle raha endale. Võtad järgmise, saad tema oma ka.

kjmrc
15.03.12, 10:45
Kuidas HUD anonymous lauades töötab? Nagu ma aru saan, siis käimasoleva sessi statse kuvab. Aga kui lauas mängija vahetub, siis HEM saab sellest aru või paneb mitme mängija statsid segamini?
Ja kas siinsed regularid eelistavad tavalilsi või anonüümseid laudu ja miks?

Ise mai mängi kunagi anon laudades, just selle statsiteema pärast.. tahaks ikka näha kellega mängin :D

Ballahollic
15.03.12, 11:59
50% turniiri sisseostust läheb bountyks, ehk pearahaks. Kui sa võtad mängija välja, saad selle raha endale. Võtad järgmise, saad tema oma ka.

Nii tegin prooviks 2.50+0.25 Bounty 10 Seat - 2 Tables.
Kohe läks nii kenasti, et võitsin sain 11.25+ 6.25(bounty)

aga 6.25 ei jagu ei 2 ega 3 mängijaga nagu oleks 2.5 bountyt saanud? :D

nikitheone
15.03.12, 12:16
2.50 jaguneb kaheks ehk 2.50/2 = 1.25.
1.25 = prizepooli, teine = bounty
6.25/1.25=5 ehk võtsid välja viis mängijat

Ballahollic
15.03.12, 12:24
Tänud nüüd asi puust ja punaselt selge

isutuba
15.03.12, 12:37
kas triobetis ei ole nii et saad mingi osa bountist omale otse cashi 25,50% ja ülejäänud läheb sinu bountile juurde?

nikitheone
15.03.12, 13:35
kas triobetis ei ole nii et saad mingi osa bountist omale otse cashi 25,50% ja ülejäänud läheb sinu bountile juurde?
vb on trios nii, mis ma rääkisin on üldjuhul.

isutuba
15.03.12, 13:43
triost ma ei tea ,bossmedias oli selline bounty systeem

harryahven
15.03.12, 18:14
Kuidas HUD anonymous lauades töötab? Nagu ma aru saan, siis käimasoleva sessi statse kuvab. Aga kui lauas mängija vahetub, siis HEM saab sellest aru või paneb mitme mängija statsid segamini?
Ja kas siinsed regularid eelistavad tavalilsi või anonüümseid laudu ja miks?

eelmine aasta mängisin koguaeg anon laudades ja üldse ilma hudita, kuna suur kepp on neid statse kuvada. pmst saad nii, lähed lauda, märgid kõik inimesed lauas ära selle punase või rohelise vms huinjaaga ja kuvad sessi statte, kui keegi lauast ära läheb ja uus tuleb, siis näed, et uus jorss. up to nl50 saab aga kenasti ilma hudita hakkama (obv kõrgemal ka), mängid 4jal laual ja jälgid veits mängu või siis 10el laual ja semi-nitid, winrate väiksem, aga peale peaks ikka tulema.

Ballahollic
16.03.12, 12:19
Kas triobetis rakebacki ka on?

kjmrc
16.03.12, 12:23
Ikka jah, 30%, igal esmaspäeval makstakse välja otse kontole.

mikk2468
16.03.12, 14:09
Aga rake'i pead maksma vähemalt 30€, et seda saada.

Ballahollic
16.03.12, 15:39
Ja saab kuskil jälgida ka palju nt see nädal juba on rake makstud?

kjmrc
16.03.12, 16:40
Jap, bank lingi alt pokkerilobbys.

Dogers
16.03.12, 18:10
triobetis näeb nüüd kaarte kui all in minna xD

kjmrc
16.03.12, 19:44
vägahea, see uuendus oli selle nädala alguses ka nordicus vist :P

Murdock
17.03.12, 12:32
Kas ma olen ainuke kes triosse sisse ei saa?

ütleb
504 Gateway Time-out
The server didn't respond in time.

Muusik
17.03.12, 13:31
sama värk siin. ei saa nii lehel kui kliendis. time out

Juhhei
17.03.12, 13:33
Sama jama siin. Ehk teevad uuendusi

Murdock
17.03.12, 13:41
ju siis on kõigil ei pea enda arvutis kala otsima ;D

Ballahollic
17.03.12, 19:46
Jap, bank lingi alt pokkerilobbys.

Tean, et kunagi sai kyll sealt vaadata jah aga mul enam kyll ei näita. Üldse mingi kehv lobby on, kunagi sai lobby vahetada minu arust.

kjmrc
18.03.12, 12:57
Ballahollic, sa pead selleks kasvõi 0.10€ rake maksma, et ta hakkaks kajastama.. Kui sa midagi maksnud pole, siis ei ole seal bank lingi all ka midagi näha, mul küll näitab igatahes seisu :)

Ballahollic
18.03.12, 15:13
Ma olen kindlasti rohkem kui 0.10€ rake maksnud. :D Aga tegelikult enam ei ole vahet, vahetasin toa starsi vastu :)

Firzen
18.03.12, 17:07
Ma olen kindlasti rohkem kui 0.10€ rake maksnud. :D Aga tegelikult enam ei ole vahet, vahetasin toa starsi vastu :)

Ta näitab jooksva nädala oma seega, kui sa mängind pole, pole ka midagi näidata.

mortalvombat
20.03.12, 11:32
Kas keegi NL20 ja NL50 6max mängija saaks öelda, kui palju rake/100h maksavad? (Kasvõi HEMist võtta total hands ja total rake paid)
aitäh

kjmrc
20.03.12, 11:34
Mul nt 52900 handi kohta 987€ raket makstud. (NL20)

harryahven
20.03.12, 12:49
94k kätt 1900€ rake

kjmrc
20.03.12, 13:44
NL50?

harryahven
20.03.12, 13:59
nl20 see, nl50 130k ja 7k€

Firzen
20.03.12, 14:13
nl20 see, nl50 130k ja 7k€

päris korralik rake. ma loodan, et sul on standardist parem diil ikka :D

kjmrc
20.03.12, 14:15
Nojah, nibin-nabin tuleb välja küll nii.

isutuba
20.03.12, 14:21
nl20 see, nl50 130k ja 7k€

krt nl 50 kuu aega korralikult volüümi anda ja 150k kätt teha saab juba breakeven nühkides c 3k kuus rbiga

harryahven
20.03.12, 14:25
no eks sa proovi

isutuba
20.03.12, 14:51
30p 8-10h päev 6 table hoorata ei viitsiks kohe kuidagi....aga samas maybe teen omale kunagi sellise taolise eesmärgi

kjmrc
20.03.12, 14:58
krt nl 50 kuu aega korralikult volüümi anda ja 150k kätt teha saab juba breakeven nühkides c 3k kuus rbiga

Lihtsam öelda kui teha :D 6 lauaga edu.ee 150k kätt teha kuus =D Ei tahaks sellist tapvat tööd endale.

Firzen
20.03.12, 15:20
Lihtsam öelda kui teha :D 6 lauaga edu.ee 150k kätt teha kuus =D Ei tahaks sellist tapvat tööd endale.

palju keskmiselt käsi tunnis tuleb micros 6 lauaga lastes? või rohkemaga

kjmrc
20.03.12, 15:27
palju keskmiselt käsi tunnis tuleb micros 6 lauaga lastes? või rohkemaga

No 6 lauaga tuleb umbes 750-800 kätt imo kui ma enamvähem õigesti arvutasin. 128 minutit mängisin ja sain 1570 kätt.

Firzen
20.03.12, 15:40
No 6 lauaga tuleb umbes 750-800 kätt imo kui ma enamvähem õigesti arvutasin. 128 minutit mängisin ja sain 1570 kätt.

seljuhul on 150k kätt küll päris utoopia. pmst 24/7 mängid siis peaks hakkama saama.

kjmrc
20.03.12, 15:45
No täpselt - kes sellist elu endale tahab lolz ?

Sõber mängid hetkel zoomi, 2 lauda ja 600 kätt tunnis lolz, 4 lauaga 1.2k kätt tunnis pole paha tulemus üldse.

Dogers
20.03.12, 19:38
olen trios teinud near 100k kuid, burnout in no time, hakkad lihtsalt pokkerit vihkama.

kjmrc
20.03.12, 19:41
olen trios teinud near 100k kuid, burnout in no time, hakkad lihtsalt pokkerit vihkama.

Täpselt, usun, et lõpus suht sunniviisiliselt nühid juba, kuna pokker peaks ikka olema selline töömoodi ja see, et saad puhata/mõne vaba päeva võtta/mõnipäev vähem mängida kui tuju on. Muidu lihtsalt lahmid tuima ja saab suht villand.

Dogers
20.03.12, 19:44
rakeback oli muidugi võimas, võrdleks seda komandeeringuga välismaal, enamus soome ehitajad lähevad ka ju soome, nühivad 12h päevas 7p nädalas, et raha kõrvale panna ja kodus rikkamalt elada.
pokkeriga on samamoodi, kui mängu kõrgel levelil ei beadi siis nühidki 100k handi nl50/100 ja saad rakebackist tunduvalt rohkem kui soome kalevipojad ning võid teise kuu lihtsalt puhata.

harryahven
20.03.12, 19:47
hetkel õnneks motti on, 120h ja 45k kätt see kuu, 5el päeval pole mänginud kaa

M6niste
26.03.12, 09:30
Kaua liigub raha tööpäeviti triobetis skrilli?

harryahven
26.03.12, 09:47
hommikul tehes olen õhtuks saanud, üldiselt 1-2p

kjmrc
26.03.12, 10:36
Olen viimased 3x saanud raha 2-3h'ga MB'sse.. Cashoutinud olen kuskil 12 ajal päeval vast.

M6niste
26.03.12, 11:53
ty informatsiooni eest :)

Edit: 12:53 tegin väljamakse ja 16:20 oli raha Skrillis :) Suurepärane!

Syymu22
29.03.12, 19:42
Kas keegi teab, mis Hud stattide progre toetab hetkel Trio sng-si ja turniire?

mikk2468
29.03.12, 20:50
HEM, tablefinderiga pead ainult lauad manuaalselt lisama.

Syymu22
29.03.12, 23:18
Tänud.. aa kas rohkem tõesti võimalusi ei ole? Niigi on kiire elu seal multitableda :)

Dogers
04.04.12, 22:46
Triobet ja HEM ei saa enam pärast viimast updatet läbi?

kjmrc
04.04.12, 23:32
Triobet ja HEM ei saa enam pärast viimast updatet läbi?

Update HEM viimasele versioonile, siis kuvab hud'i jms. (ver 1.12.10)

Dogers
05.04.12, 02:58
kk, ty

Pythagoras
05.04.12, 10:10
Küsimus MG tubade kohta. Kui pokkeritoas registreeritud e-mail ja moneybookersi e-mail ei lähe kokku, kuid bookersis depo tehtud, mis lahendus oleks raha väljakandmisel? Kui bookersisse lisada teine e-mail, kas see muudab midagi?

kjmrc
05.04.12, 10:12
Ma arvan küll, et kui paned primary e-mailiks MB's selle, mis sul TB, siis peaks läbi küll minema.

Pythagoras
05.04.12, 10:18
No mul konkreetne olukord selline, et depo on tehtud bookersist mille e-mail hotmail ja MG toas on gmailiga registreeritud. Et muudan bookersi nüüd gmailiks küll, aga kas tuba ei vaata seda, et depo tulnud hotmailiga bookersist, aga väljamakset tahan teha gmailiga seotud bookersisse?

kjmrc
05.04.12, 10:21
Ma nii täpselt ka ei oska öelda, Sa võiksid pöörduda TB klienditoe poole, nemad oskavad kindlasti suunata paremini. Muarust peaks niimodi ka läbi minema. Aga muuda siis TB e-mail ära ja asi vask ju?

Pythagoras
05.04.12, 10:26
Mängisin praegu 5050poker.com-is degin seal oma depo boonuse lahti ja nüüd tahaks seal ära tulla, aga ei leia seal kohta kust e-maili muuta.

oohoh
05.04.12, 13:00
Supporti pead kirjutama, veebilehel muuta ei saa

Pythagoras
05.04.12, 18:18
E-mail vahetatud ja raha käes. Support lahendas kiirelt probleemi :)

Ballahollic
15.04.12, 15:42
http://img717.imageshack.us/img717/5348/triob.jpg

Kunagi näitas seal kus valge taust on rakebacki. Nyyd kuskil mujal seda näha?

M6niste
15.04.12, 15:47
http://img717.imageshack.us/img717/5348/triob.jpg

Kunagi näitas seal kus valge taust on rakebacki. Nyyd kuskil mujal seda näha?

Ja mul näitab praegugi..

Ballahollic
15.04.12, 16:16
Võtsin toaga yhendust ja sain korda homme saab rakebacki.

rasmer
18.04.12, 14:13
Hea Triobeti klient,

Käesolevaga teavitame Sind, et täna leidis aset suurtehing, mille raames ühinesid kaks võimsamat online mängude operaatorit regioonis, The Betsson Grupp (BSG) ja Nordic Gaming Gruppp (NGG). Tehingu raames omandas BSG olulise osa NGG äriüksustest, kaasa arvatud Triobet,i mis on NGG kaubamärgiks Balti regioonis.

Tehing viiakse lõpule käesoleva aasta teise kvartali jooksul, kui üleminek on heakskiidetud vastavate seadusandlike organite poolt.

BSG sai alguse Rootsis 1963. aastal ja omab üle 48 aasta kogemusi hasartmängutööstuses. NGG ja BSG ühinemisel tekib Põhjamaade suurim kaughasartmängude operaator ning üks suurimaid kogu Euroopas.

Triobet jätkab teada-tuntud headuses, olles lojaalne partner kõigile klientidele ning jätkab Eestis turuliidrina parimate teenuse osutamist. Kõigi klientide kontod, rahalised vahendid ning isiklik info on jätkuvalt kõrgeima turvalisuse tasemega tagatud. Olles peagi osaks suurimast iseseisvast online mängude operaatorist meie sihtturgudel, suudab Triobet pakkuda tulevikus veelgi paremat teenust ja haaravamaid kampaaniaid oma klientidele.

Kui sul on antud üleminekuga seoses siiski küsimusi, kirjuta meile palun aadressil klienditugi@triobet.ee või kasuta Triobet Live Chat teenust.

Sinu Team Triobet

vonkartoffel
18.04.12, 14:44
Ehk siis ongamei minek?

Tigrano
18.04.12, 14:52
Ongame ju ootavad ees muutused, laguneb osaliselt kui bwin liitub partyga, äkki mingid head plaanid.

mikk2468
18.04.12, 15:11
Support ütles, et klientide jaoks ei muutu midagi, võrk pidavat ka samaks jääma.

Firzen
19.04.12, 00:55
Võin kinnitada, et võrk jääb samaks. Lihtsalt kõige tähtsamad onud vahetatakse välja ja kasum läheb kellegi teise taskusse.