PDA

View Full Version : *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

AndresBurget
29.07.13, 12:49
põhimõtteliselt käivad närvidele mängijad kes kannavad prille/kannavad suuri kõrvaklappe, pokerstarsi rõivaid mis on tellitud internetist jms samal ajal kui micro stakes turniire grindivad, naljakas vaadata lihtsalt

minu arvamus lihtsalt sellest aga okei, see trio logo ei ole tõepoolest nüüd NII hull :)

ei, hetkel enam ei ole kohustuslik kuid: need kes võidavad pokkeritoa kaudu piletid või on need pokkeritoa kaudu ostnud võivad kanda Triobeti kleebist turniiril ning nende kleebise kandjate vahel nii nagu ka eelmisel korral toimub last longer võistlus mille võitja saab omale Triobet Live 300 detsembri turniiri pileti. Nii lihtne see ongi. Septembris muudame selle ka ametlikuks reegliks (seda praegu kodulehel ei ole).

AndresBurget
29.07.13, 12:52
Miks TB nii segast paneb? :)

Lähen My account > My player profile ja ütleb: The system has detected that you have not yet logged in, please do so and return here.
Lähen My account > Add or change avatar image, browsin pildi ära, on õiges formaadis ja 120 kb suur ainult. Panen upload ja jälle error: The image you selected is not in a supported format. Please choose another image.
Ahjaa, raked handse võiks ka jälle näha. Mingiaeg nägi palju kogunud oled aga nüüd ei leia enam seda valikut my accounti alt.

Tehke asjad korda, siis on vähe meeldivam selles toas olla :D


E: See ka veel - absoluutselt IGAKORD kui ma üritan TB sisse logida kliendi kaudu, panen useri ja parooli ära ja vajutan logi sisse ütleb Unknown error, ükskord pidin 5x järjest panema siis alles lasi sisse, teistel kordadel piirdunud 1-2 korraga.

Olen Sinuga täiesti nõus selle sisselogimise vea osas ja sellest olen nüüd teavitanud ka meie IT osakonda kes probleemi lahendamisega tegeleb. Küll aga palve nagu ikka - saatke selliste vigade kohta käiv info klienditoele või mulle, sest muidu me ei tea neist vigadest mitte midagi ja ei saa ju parandada :)

Raked hands - see on tagasi tulemas kuid veidi läheb aega kuna MPN muutis oma tingimusi reigitud jaotuste osas ja seepärast ei ole neid ka näha hetkel.

Player profile jmt - saada kindlasti kiri klienditoele ja nad aitavad Sind kas otse või MPN-iga ühendust võttes ja nõu küsides ;)

Ermii
31.07.13, 15:14
Bljät ma ei või kogu aeg mingi jama selle trioga, nüüd siis selline lugu, nagu paljud teised kodanikud sain minagi sellise pakkumise, lugesin veel mitu korda üle, et kas on mingi konks juures, et tagasi kantud raha on vaja 150x läbimängida, aga no tõesti ei leidnud

http://www.upload.ee/image/3481163/kjklj.jpg

ilus kena, nõmme kalju kaotas ja raha tagasi kantud, proovisin siis seda ilusti pokkerisse tagasi kanda ja tuleb kiri: Tehing ebaõnnestus, sest osa sinu vahendidest pole selleks saadaval. Palun vaata ''minu konto'' ja ''boonuse andmete'' alt täpsemalt.
Vaatasin sealt siis järgi, seal pole muud kui piiratud vahendid ja riskfree ???
Saaks siis vähemalt selle 5-ka eest rulli mängida, aga isegi sinna ei luba :D

rollkopter
31.07.13, 17:32
lol trios kõik need risk free betid ja kampaaniad on puhas -ev ja pooleldi scam

kjmrc
31.07.13, 17:33
lol trios kõik need risk free betid ja kampaaniad on puhas -ev ja pooleldi scam

Tuleb nõustuda paraku :\

Ermii
02.08.13, 13:17
tra, nüüd sain lisaks sellele eelnevale mõnusa üllatuse, kuna pokkeri kontol on veits raha siis mõtlesin et kannan osa tänaseks välja, aga tänu sellele ''risk free'' 5€ betile on kogu raha nüüd kinni ja enne lahti ei saa, kui olen seda edasi panustanud vist oli 1,8x oodsiga, kusjuures eile tegin miski beti ära, aga raha liigutada ei saa.
AITÄH TRIOBET, KINDLASTI SOOVITAN SEDA URGAST KÕIGILE!

J0kker
02.08.13, 13:23
WP triobet!

Priito
02.08.13, 15:22
tra, nüüd sain lisaks sellele eelnevale mõnusa üllatuse, kuna pokkeri kontol on veits raha siis mõtlesin et kannan osa tänaseks välja, aga tänu sellele ''risk free'' 5€ betile on kogu raha nüüd kinni ja enne lahti ei saa, kui olen seda edasi panustanud vist oli 1,8x oodsiga, kusjuures eile tegin miski beti ära, aga raha liigutada ei saa.
AITÄH TRIOBET, KINDLASTI SOOVITAN SEDA URGAST KÕIGILE!
Sinu suhtumist vaadates on sinu soovitusi kuulavaid inimesi ikka väga vähe, kui üldse. Igasuguste probleemide/takistusete lahendamisel saab palju parema tulemuse viisakaks jäädes. Pane ennast klienditoe saabastesse ning mõtle, kas sa aitaksid lärmavaid kliente hea meelega? Ma saan aru, et nende töö on muresid lahendada ja panna kliendid end hästi tundma, aga mõtle millist inimest sa parema meelega abistaksid.

//Ma ei väida, et triobet alati kõige paremini olukordasid lahendab(on endalgi nendega mitu kaikavedu olnud), aga lihtsalt jagan nõuandeid.

hotcocacola
02.08.13, 17:07
Mul oli hiljuti sama jama, aga õnneks on Triobetil LIVE Support ning asja sai minutiga korda.

Ermii
02.08.13, 19:34
Sinu suhtumist vaadates on sinu soovitusi kuulavaid inimesi ikka väga vähe, kui üldse. Igasuguste probleemide/takistusete lahendamisel saab palju parema tulemuse viisakaks jäädes. Pane ennast klienditoe saabastesse ning mõtle, kas sa aitaksid lärmavaid kliente hea meelega? Ma saan aru, et nende töö on muresid lahendada ja panna kliendid end hästi tundma, aga mõtle millist inimest sa parema meelega abistaksid.

//Ma ei väida, et triobet alati kõige paremini olukordasid lahendab(on endalgi nendega mitu kaikavedu olnud), aga lihtsalt jagan nõuandeid.

Arusaadav, et võiksin enda suhtumist vähe parandada ja ehk siis oleksid lahendused kiiremad tulema, aga kui ülepäeva tuleb mingi meeldiv üllatus, siis on tõesti raske viisakaks jääda.

AndresBurget
02.08.13, 23:07
ma väga sooviks, et see teema siin jääks pokkeriteemaks ning ei muutuks sportbettingu teemaks. Kõikidele probleemidele on alati mingi lahendus ja ütlen kohe, et ma ei oska vastata sportsbettingu teemadel seega soovitan klienditoe abi kasutada :)

Wolferk
05.08.13, 02:07
Triobet loosib Blaze pokkeriga iga 5 minuti järel kellelegi TASUTA 10 EUR??!! Miks Triobet niisama raha jagab??? Või on siin mingi "konks"? Juhul, kui Triobet Blaze tõesti tasuta raha jagab, siis miks on on Blaze mängijaid ikkagi nii vähe(olenevalt kellaajast mängib korraga 100-300 inimest, varahommikul ilmselt veelgi vähem)??

Sheep123
05.08.13, 02:50
1. Tegu on microgamingu promoga.
2. 100-300 mängijat on päris palju, ennem mängis heal juhul 2 matsi tipptunnil seda.

Mingit konksu pole, ainukese tasuta 10 eur hittisin peale 3 tundi mängimist, kokku 8 tundi mängitud, kuid kahjuks rohkem pole õnnestunud saada.

Wolferk
05.08.13, 03:33
Ja kas selle tasuta 10 Euro võitmise tõenõosus oleneb sellest, kui mitmes Blaze lauas samal ajal mängida?
Kui ma olen loosimise ajal Blaze lauas Sit Out, kas ma siis loosimises ei osale?

jrgn hell
05.08.13, 15:07
Kas Triol mingi jama, et cahsoutid peatatud?

Mitte minul, aga ühel enne, ja ka vahetult neid viimaseid, kõik cashoutid tulnud normal ajaga ära. Nüüd eelmise nädal algusest peale pendinud ja pole livechatiga ka ükski päev kontakti saavutada õnnestunud.

Vandalar
05.08.13, 16:22
Smells like a sinking ship. Mul kadus üks päev 2 euri kontolt ära ja ei tea, kas ise enda mälu mängis mäkra või see jäigi kuskile õhku rippuma. Sry, kui see valeks osutub, lihtsalt supportilt pole veel vastust tulnud.

jrgn hell
05.08.13, 16:23
Pool postist eemaldan mõttes ja vabandused. Raha olla teisele pangakontole liikunud.
Supporti polnud siiski võimalik kätte saada väidetavalt.

harryahven
05.08.13, 16:31
tegin 3h tagasi cashoudi ja praeguseks "approved"

Wolferk
05.08.13, 17:19
Triobet loosib Blaze pokkeriga iga 5 minuti järel kellelegi TASUTA 10 EUR??!! Miks Triobet niisama raha jagab??? Või on siin mingi "konks"? Juhul, kui Triobet Blaze tõesti tasuta raha jagab, siis miks on on Blaze mängijaid ikkagi nii vähe(olenevalt kellaajast mängib korraga 100-300 inimest, varahommikul ilmselt veelgi vähem)??

Ja kas selle tasuta 10 Euro võitmise tõenõosus oleneb sellest, kui mitmes Blaze lauas samal ajal mängida?
Kui ma olen loosimise ajal Blaze lauas Sit Out, kas ma siis loosimises ei osale?

Pumper
05.08.13, 18:05
Väike jama ka selle Blaze pokkeriga, olen hittinud 4 päevaga 2 boonust, aga vahepeal läheb soft lolliks 4 lauaga mängides ja foldib ise järjest 5-10 kätt, nii et midagi teha ei saa, BB ja SB jagu raha läheb kaduma+ premium käed (Andresele teadmiseks, et suppordiga juba suhtlen). Winrated on muidugi räiged, kuni tuleb standard Trio doomswitch, mille järgi tuleb kindlasti sealt toast kaduda.

pikk28
05.08.13, 18:38
viimane lause on liiga ÕIGE :)

metsnik
11.08.13, 01:03
Uurisin veidi ja see praegune diili teema on kogemata kombel sisse lipsanud. Samas tegeldakse uue diili süsteemi ehitamisega ning see lastakse käiku üsna pea (tähtaega ei tea veel).

läänerindel muutusteta?

ranka
12.08.13, 12:37
Andres peaks augusti lõpuni puhkusel olema.

Pythagoras
12.08.13, 22:09
kui keegi teab, mismoodi see trio blaze pokkeri promo töötab, võidan 20nda jaotuse peale floppi ära ja mis siis saab?

phenomenon
12.08.13, 22:57
kui keegi teab, mismoodi see trio blaze pokkeri promo töötab, võidan 20nda jaotuse peale floppi ära ja mis siis saab?

Siis saad kahurist märkki lasta. Umbes ühel korral viiest võidad ka raha sealt. 1, harvemini 10 euri.

levis
12.08.13, 23:43
Siis saad kahurist märkki lasta. Umbes ühel korral viiest võidad ka raha sealt. 1, harvemini 10 euri.
Olen tulistanud umbes 40 korda ning võitnud 1x100€; 2x10€ ja 6x1€

Pythagoras
13.08.13, 07:37
Kohe seal lauas saad märki lasta?
Nii kui 20nes kord peale floppi võitsin viskas sit out 2ks sekundiks ja ei saanud midagi teha. Nii kolm korda järjest.
Netiprobleeme polnud ja sit out kestis tõesti 2 sekundit.

phenomenon
13.08.13, 08:22
Kohe lauas jah. Võibolla arvuti ei vasta nõuetele ehk mingi programm puudu? Küsi suportist.

levis
13.08.13, 08:37
Kohe seal lauas saad märki lasta?
Nii kui 20nes kord peale floppi võitsin viskas sit out 2ks sekundiks ja ei saanud midagi teha. Nii kolm korda järjest.
Netiprobleeme polnud ja sit out kestis tõesti 2 sekundit.
Only players with Flash Player version 9 or higher can play the game.
Sul arvatavasti masinas puudub Flash Player versioon 9 või kõrgem.
Kui kahurist saab tulistada, siis kiiret pole seal ka kuhugi, rahulikult saab vaadata, et mis ja kus.

Pythagoras
13.08.13, 10:15
tnx, vaatan üle, ilmselt ongi asi selles siis, saamata jäänud tulu tuleb enda lollusele arvele kirjutada siis :)

Taivo
13.08.13, 13:53
Sellel nädalal on teil viimane võimalus võita piletid nii Orlov Invitational kui ka Fisherman Challenge turniiridele läbi satelliitide!
Juba esmaspäeval on Orlov Invitational Finaal kus Triobet garanteerib 5 paketi, väärtusega €600, ning teisipäeval on Fisherman Challenge Finaal kus Triobet on välja pannud 20 turniiri piletit.
Orlov invitational satelliitide kava : https://www.triobet.com/eng/docs?content=orlov_2013_satellites&ads=false&content_only=false
Fisherman Challenge satelliitide kava: https://www.triobet.com/eng/docs?content=fisherman_challenge_satellites&content_only=false&ads=false

Pumper
13.08.13, 18:51
Blaze pokker totaalne debiilsus, ca 10x 1 euro saand ja ca 50x 0, kõrgemaid võite pole tunnistanud.

Pythagoras
13.08.13, 19:31
Blaze pokker totaalne debiilsus, ca 10x 1 euro saand ja ca 50x 0, kõrgemaid võite pole tunnistanud.

+1

levis
13.08.13, 21:43
täna tegin vaid kolm pauku ja sain 10€, eks ta on õnne asi :)

Pumper
13.08.13, 23:43
Installisin läpparile flash player 11, aga seal ei saa boonust tulistada, Pc peal saan, milles viga?

Sain esimese 10 daalase, kuigi ülejäänud 10 nullid.

Taivo
14.08.13, 12:20
Pumper - olge kena ja saatke kiri klienditoele ja nad aitavad teid.

Pumper
16.08.13, 08:51
Triobet päris hulluks uimamiseks muutunud. Blaze pokkeris käe võidad siis laud kiilub pikaks kinni, vahel hakkab käima vahel mitte.

levis
16.08.13, 09:00
Triobet päris hulluks uimamiseks muutunud. Blaze pokkeris käe võidad siis laud kiilub pikaks kinni, vahel hakkab käima vahel mitte.
See on terves microgaming võrgus hetkel nii.

FreakyJason
18.08.13, 07:09
Blaze käsi saab kuidagi HEMi? Rikkus mu selle kuu graafiku ära. Aga tahan seda EV-d näha :(

phenomenon
18.08.13, 07:46
Blaze käsi saab kuidagi HEMi? Rikkus mu selle kuu graafiku ära. Aga tahan seda EV-d näha :(

HEM klienditoe sõnul hetkel ei saa.

Taivo
18.08.13, 16:58
Täna kell 21:00 on Triobetis viimane võimalus soodsamalt Orlov Invitational Finaali pääseda,see on viimane nädalafinaal ja hetkel on registreerunud 5 mängijat.
Triobet garanteerib 4 piletit homsesse Finaali kus on võimalik võita vähemalt 5 inimesel €600 pakett.

vsiu100
19.08.13, 00:57
overlayd ei tulnud sellele satikale.
btw, kas Pilleriin1 on sinu kaasa?

Taivo
19.08.13, 13:27
ta rääkis jah, et võitles sinuga.

vsiu100
19.08.13, 13:48
;) minuga polnud vaja võidelda, ma võtsin pehmelt asja, albundy a ka kolk oli tema võitlussemu.

Taivo
19.08.13, 14:23
:)

Taivo
19.08.13, 14:24
Kas sa plaanid Leetu minna isegi siis kui täna nii hästi ei lähe?

vsiu100
19.08.13, 14:31
ma ei kaalu isegi seda varianti(et ei lähe). kotis asi. :cool:


aga täitsa võimalik jah.

metsnik
21.08.13, 22:24
kas midagi on MTT-de struktuuriga juhtunud? mäletan, et varem läksid blindid 20/30/50/100, praegu on 20/30/40/60/100.

vsiu100
22.08.13, 01:30
kas midagi on MTT-de struktuuriga juhtunud? mäletan, et varem läksid blindid 20/30/50/100, praegu on 20/30/40/60/100.

kallimatel turnadel on see viimane. turbodel ja odavamatel peaks esimene olema.

metsnik
22.08.13, 17:00
18:00 algav €10 6max rebuy kvalifitseerub kallimaks?

vsiu100
22.08.13, 17:18
18:00 algav €10 6max rebuy kvalifitseerub kallimaks?

vaatasin järgi, et kõik turnad on tehtud jah viimase järgi ja esimese järgi on jäetud satikad.

metsnik
22.08.13, 17:29
samas kui ei eksi, olid varem non-turbo MTT-de levelid 12 minutit, nüüd on 10 minutit.

milleks ja kellele selline asi vajalik on, jääb mulle küll arusaamatuks

Pumper
26.08.13, 14:10
Tegin ajaviiteks seda Blaze pokkerit ja sellin bug oli, et vahepeal foldis 2-10 kätt järjest, samuti vahetas mul settingutes määratud istekohta kuda soovis.

Ja saatsin Trio supporti teatega bugist ja sellest et olen bibg blinde kaotand ning häid käsi ka folditud. Kahjuks support ainult vastab, et Microgaming ütles, et ise foldisin. Üks naljakamaid suhtumisi, nagu ma oleks bugi ise välja mõelnud. Raiskasin aega 6-8 kirja peale ka mõttetult, isegi screenshoti saatsin. Põhimõtteliselt Triobeti enam ei kasuta. Ei soovita ka kellelegi, sest ajudega inimesi seal suppordis pole.

harryahven
26.08.13, 16:45
mulle meenutab see MG network algklassides valmis treitud kodulehekülgi - täis giffe ja erineva värviga fonte. mitte küll otseselt, aga kaudselt. suutmatus 4-5a vanu buge fixida ning tihe frozemine on jube närvi ajav. ja obv vastused nagu teie arvutis viga, meil kõik ok jne. saan aru, et keskenudunud kasinni pelale, aga tra seal voolavad ikkagi epic summad, kui raske on mõned vead ära parandada ja soft kiiremaks muuta?

Taivo
27.08.13, 09:56
Vabandan juba ette ja ütlen, et MG uurib seda ja loodan, et nad leiavad ja parandavad selle kiirelt.
Kahjuks Triobeti support sellega suurt midagi paremini teha ei saa, see on juba võrgu poolne viga ja nende venitamine.

pikk28
27.08.13, 11:17
jube lihtne ikka, me ei ole süüdi, võrk on süüdi. Meie ei venita, nemad venitavad. jne bla bla bla.

Taivo
28.08.13, 09:48
Midagi lihtsalt siin pole (pikk28) ja enne kui oma arvamust öelda võiksid järgminekord kontrollida kas Triobet pakub üksinda Blaze pokkerit või on see teistes tubades ka, mis on Microgamingu võrgus.

Pumper
28.08.13, 10:21
Lihtsalt õeldes teenust pkub ikkagi Triobet.

pikk28
28.08.13, 10:34
Midagi lihtsalt siin pole (pikk28) ja enne kui oma arvamust öelda võiksid järgminekord kontrollida kas Triobet pakub üksinda Blaze pokkerit või on see teistes tubades ka, mis on Microgamingu võrgus.
Klientidele rahuldavaid kokkuleppeid pakute ikka Teie ja Teie klienditeenindajate kompetentsis on reageerida kiirelt ning asjalikult.
Teenus ostame me jah ju Teilt, mitte Microgamingult.

ranka
28.08.13, 20:37
jube lihtne ikka, me ei ole süüdi, võrk on süüdi. Meie ei venita, nemad venitavad. jne bla bla bla.

Dont shoot the messenger :)

Ma olen nõus nii sinu, kui ka Taivoga. Triobet on kaubamärk, mis pakub interneti hasartmängude teenuseid - kasiino, spordiennustus ja pokker. Viimast ostetakse Microgamingult ehk pm. ollakse vahendaja ja siinkohal tõesti võivad jääda Triobeti esindajate käed lühikeseks.

Küll, aga ma nõustun sinuga, et väga lihtne on IGALE probleemile tuua vabanduseks, et meie ei ole süüdi ja see ei tekita klientides usaldust. Eriti, kui Triobet on pannud siin teemas eelnevalt väga palju pange.

EDIT: Lisan veel niipalju, et olen ise ka olnud vahendaja pokkeri affiliate näol ning näinud, kuidas need asjad käivad ja venivad. Eriti hull, kui oled kõige alumine osa, siis ülemised väga kergelt lükkavad probleeme üksteise kaela ja kogu selle pasa saad muidugi enda kaela, sest sina oled ju see viimane lüli, kes peab kliendiga suhtlema, aga reaalsuses on null võimalust midagi parandada. Pead tegema head nägu ja kõik, aga see paraku kliendi rahulolu ei tõsta ega probleemi ei lahenda.

brunn
28.08.13, 22:30
tore asi juhtus nl4 triobetis,
mul oli ässa pocket ja kuni turnini oli asi ilus, siis juhtus midagi triobeti serveriga ja connection lost. ja kui tagasi tuli oli terve laud sit out ja raha mis lauas oli, oli kadunud. summa ei olnud suur mingi 60 senti, aga ikkagi WTF kuhu see raha kadus

harryahven
28.08.13, 22:52
ikka juhtub, võta seda kui lisaks makstud rake-i ja next hand

ranka
29.08.13, 03:02
tore asi juhtus nl4 triobetis,
mul oli ässa pocket ja kuni turnini oli asi ilus, siis juhtus midagi triobeti serveriga ja connection lost. ja kui tagasi tuli oli terve laud sit out ja raha mis lauas oli, oli kadunud. summa ei olnud suur mingi 60 senti, aga ikkagi WTF kuhu see raha kadus

Minu arvates on siin lihtne lahendus. Kui kogu laud sit out, siis see ei ole Triobeti poolne viga vaid MG poolne. Seega võib küsida refundi TB-lt ja kui seda ei saa ning selliseid probleeme on tihti, siis tuleb pakkida oma kotid. MG ei ole Eesti ega maailmaturul ainuke valik.

Muud soovitada ei oska.

Taivo
29.08.13, 09:03
ole kena saada kiri klienditoele ja lisa kas käe number või ehk tegid sellest pildi, ning see peaks saama kiire lahenduse.

AndresBurget
02.09.13, 11:00
Puhkuselt tagasi ning taas tööl. Küsimused-probleemid-kommentaarid mida klienditugi ei oska lahendada - saatke info mulle, püüan aidata :)

AndresBurget
10.09.13, 13:09
Täna õhtul (10.09) kell 20.00 toimub Triobet Live septembrikuu online satelliit (finaalturniir) millel garanteerime 10 piletit 13.09 toimuvale turniirile.
Edu!

AndresBurget
16.09.13, 15:53
Täna (16.09) kell 20.00 algavad Triobet Live oktoobrikuu turniiri online satelliit-turniirid finaali, millel garanteerime 20 piletit 05.10 toimuvale live turniirile.
Edu!

-andres-
16.09.13, 17:38
Täna (16.09) kell 20.00 algavad Triobet Live oktoobrikuu turniiri online satelliit-turniirid finaali, millel garanteerime 20 piletit 05.10 toimuvale live turniirile.
Edu!
Tänaseks ei leidnud midagi. 01.08 on 20 gtd satikas. Viga minus?

veeretas
16.09.13, 19:08
Tänaseks ei leidnud midagi. 01.08 on 20 gtd satikas. Viga minus?
jep, ise ka vaatasin algul valesti aga kui lugeda tähelepanelikult, siis täna algavad sateliit turniirid sellele turniirile kus 20 piletit gtd.

-andres-
16.09.13, 19:28
jep, ise ka vaatasin algul valesti aga kui lugeda tähelepanelikult, siis täna algavad sateliit turniirid sellele turniirile kus 20 piletit gtd.

Oukei, my bad jah.

AndresBurget
18.09.13, 11:06
Oukei, my bad jah.

:) Ikka juhtub. Lisasin selle info varemalt kuna 20 piletit GTD ja see peaks meeldima küll :)

AndresBurget
18.09.13, 13:43
Väikene freeroll neile, kes soovivad omale laheda pokkeriteemalise Triobeti t-särgi võita. Toimub 22.09 kell 19:00 ja selle leiad Tournaments > Freeroll lobbyst. Särgi saavad Top 10.

AndresBurget
19.09.13, 12:02
Täna õhtul algusega kell 20:15 toimub taas Beat the Staff turniir millel minu (Andres_B) ja Taixi (Taivo_E) ning paari norraka pea eest on väljas €50 pearahad. Vaata lobbyst järgi: Tournaments > Special. Osavõtumaks €10+1. GTD auhinnafond on €1000 ning tavaliselt ca €300 overlay.
Kohtumiseni!

kjmrc
19.09.13, 12:20
Täna õhtul algusega kell 20:15 toimub taas Beat the Staff turniir millel minu (Andres_B) ja Taixi (Taivo_E) ning paari norraka pea eest on väljas €50 pearahad. Vaata lobbyst järgi: Tournaments > Special. Osavõtumaks €10+1. GTD auhinnafond on €1000 ning tavaliselt ca €300 overlay.
Kohtumiseni!


Kohal!

vsiu100
21.09.13, 20:21
igaõhtune 21.02 eesti aja järgi algav 12,5€ 4seat garant õhtusele 10kg(110€) jäi täna ära.
reganud oli turna alguseks 8-9 mängijat, kuid turniiri ei toimunud.
kuskil lobbys pole kirjas, et on min. osalejate nõue.

AndresBurget
23.09.13, 13:47
igaõhtune 21.02 eesti aja järgi algav 12,5€ 4seat garant õhtusele 10kg(110€) jäi täna ära.
reganud oli turna alguseks 8-9 mängijat, kuid turniiri ei toimunud.
kuskil lobbys pole kirjas, et on min. osalejate nõue.

mhm, vsiu - kenasti lobbys kirjas kui palju on minimaalne osalejate arv :) Kuna ma pilti lisada siia ei saa oma arvutist siis püüan selgitada kirjalikult:
Avades turniiri lobby (ükskõik millise neist) näed vasakul keskel (mustal taustal valge kiri) kirja "Palyers" ning selle all Min: ... ja Max: .....
Kui on kirjas Min: järel mingi number (nagu selle turniiri puhul "9") siis on selge, et alla selle koguse mängijate korral jääb turniir ära :)
Päris paljudel meie endi satelliitidel on samuti mingid piirangud seotud kuigi mitte nii karmid.

vsiu100
23.09.13, 14:10
my bad, otsisin seda infot muu teksti seest

AndresBurget
24.09.13, 12:43
Superpakkumine Superweekendile

Teisipäeval, 08.10 algusega kell 19:00 toimub tasuta turniir millel on lubatud teha üks lisaost €1 eest. Algstäkk on 1000 punkti, tasemed 10 minutit. Lisaostu võib teha 60 minuti jooksul ning selle eest saab 30 000 punkti. Hiline registreerumine 45 minutit.
Selle turniiri võitja saab €500 pileti Superweekendi põhiturniirile (Tallinnas, 12-14 detsember 2013). PILETILE EI LISANDU REISIRAHA. Pilet on isiklik, seda ei saa osta, müüa, vahetada ega kinkida.
Edu!

AndresBurget
30.09.13, 10:15
Täna viimane €2.20 freezeout satelliit oktoobrikuisele Triobet Live / PAF Live turniirile. Homme finaal kus garanteerime 20 piletit 05.10 toimuvale live turniirile. Palju auhindu ja muud põnevat. Nende vahel, kes pileti Triobeti kaudu ostavad või võidavad ning kannavad turniiril vastavat kleebist toimub last longer võistlus Triobet Live 300 pileti peale nagu ikka. Möödunud korral võitis selle Raigo Leinberg!

AndresBurget
14.10.13, 15:10
Kuna novembris toimub Triobet Live juba uues kasiinos siis on selle turniiri algus igaks juhuks kell 20:00 ning maksimaalne kohtade arv on 90 seega need, kes soovivad kindlasti koha saada soovitan pilet varakult otse või läbi Triobeti toa osta.

AndresBurget
29.10.13, 12:19
Täna (29.10) kell 20.00 algab Triobet Live novembri turniiri online finaalsatelliit, millel garanteerime 10 piletit 01.11 toimuvale live turniirile uues Olympic kasiinos (Liivalaia 33).
Edu!

Evikas
04.11.13, 11:45
Ei saa Triobeti kodulehelt allalaadida pokkeritarkvara, allalaadides viskab ette - Ebaõnnestus - Võrgu viga. Milles kala?

EDIT: Ise küsin, ise vastan. Viirusetõrje blokkis faili.

AndresBurget
04.11.13, 13:13
Ei saa Triobeti kodulehelt allalaadida pokkeritarkvara, allalaadides viskab ette - Ebaõnnestus - Võrgu viga. Milles kala?

EDIT: Ise küsin, ise vastan. Viirusetõrje blokkis faili.

Kas õnnestus hiljem või mitte? Kui mitte, anna mulle teada andres.burget@triobet.com ja püüan aidata.

AndresBurget
04.11.13, 13:14
Täna ekstra satelliit:

OPEM - hyper-turbo PLO 6-max satelliit (2 GTD) - (11248171). Algus kell 17:30, minimaalne 4 mängija reegel.

Selle satelliit-turniiri algstäkk on 1000 punkti, unl. re-buys (2000 p) & add-on (4000 p) €5 eest 30 min jooksul. Tasemed 3 min. Hiline reg. 15 min.
Edu!

Evikas
04.11.13, 21:28
Õnnestus ikka.

AndresBurget
06.11.13, 18:46
Täna magusad satelliidid NLH 6-max turniirile. 2 piletit (a €110) GTD! Valikus normaalse ja hyperturbo satelliidid.

TrvP
07.11.13, 10:26
Alates 16.10 kuni novembri lõpuni korraldame satelliit-turniire, mille kolmapäevastes nädala finaalides on võimalik võita kas PS4 või Xbox One! Nädala finaalturniiri nimi on PS4/Xbox One Added Final tournament. Mängukonsooli võid võita lisaks tavapärasele auhinnarahale.

Pole antud turniire pokkeri lobby'st leidnud? Seega põhimõtteliselt 3 mängukonsooli väljamängimata? Klienditugi lubas satelliidid ja nädala finaalturniirid üles panna pärast minupoolset tähelepanu juhtimist (põhimõtteliselt 3 nädalase viivitusega).

AndresBurget
07.11.13, 11:24
Alates 16.10 kuni novembri lõpuni korraldame satelliit-turniire, mille kolmapäevastes nädala finaalides on võimalik võita kas PS4 või Xbox One! Nädala finaalturniiri nimi on PS4/Xbox One Added Final tournament. Mängukonsooli võid võita lisaks tavapärasele auhinnarahale.

Pole antud turniire pokkeri lobby'st leidnud? Seega põhimõtteliselt 3 mängukonsooli väljamängimata? Klienditugi lubas satelliidid ja nädala finaalturniirid üles panna pärast minupoolset tähelepanu juhtimist (põhimõtteliselt 3 nädalase viivitusega).
Tere,
Päris täpselt ei saa aru mida silmas pead, sest need turniirid on iga nädal ja päev üleval olnud ja neid mängitakse päris aktiivselt. Üks konsool on juba Eestisse tulnud (möödunud nädalal). Turniirid on üleval Tournaments > Special lobbys > PS4/Xbox Daily Satellite nime all (või siis nädala finaal).
Natuke rohkem julgust pokkeritoas "kolamiseks" :) Lisaks hoolitsen selle eest, et järgmistel kordadel vastava turniiri leidmiseks vajalik info ka kodulehele lisataks (seekord ei olnud seda).

AndresBurget
07.11.13, 11:59
Tuletan meelde, et täna on TB's homsele OPEM NLH 6-max turniirile kaks satelliiti millel mõlemal garanteeritud 2 piletit (kokku 4) ning need algavad 19:30 & 20:00. Homme on veel viimane võimalus pilet hankida hyper-turbo satikalt mis algab kell 17:30 ja kus samuti 2 piletit GTD.
Soovin tänaõhtuseks SNG turniiriks PokerStarsis kõigile osalejatele samuti edu!

ranka
07.11.13, 15:23
Reedel, 8. novembril algab Triobetis kahel järjestikkusel nädalavahetusel toimuv Superweekend Online turniiride sari, millele on lisatud 20 000 euro väärtuses lisaauhindu.

Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/11/07/homme-algaval-superweekend-onlineil-enam-kui-20-000-euro-vaartuses-lisaauhindu/

TrvP
07.11.13, 15:53
Natuke rohkem julgust pokkeritoas "kolamiseks" :)

Kolasin enne kõik lobby's olevad võimalikud kohad läbi ning kasutasin ka otsingut, kuid ei leidnud. Pöördusin klienditoe poole ning seal tõdetigi, et antud satekaid ei ole pokkeriosakond üles pannud.

Edgar: Turniiride ei ole kahjuks veel tänaseks üles seatud. Palun proovige uuesti mõne tunni pärast. Finaal turniir seatakse ka üles mõni hetk hiljem

Antud vastusest jäi tunne, et võib- olla ei olegi siiani kordagi seda event'i toimunud. Sellest tõusetuski antud küsimus.

Tänud!

AndresBurget
07.11.13, 16:21
Kolasin enne kõik lobby's olevad võimalikud kohad läbi ning kasutasin ka otsingut, kuid ei leidnud. Pöördusin klienditoe poole ning seal tõdetigi, et antud satekaid ei ole pokkeriosakond üles pannud.

Edgar: Turniiride ei ole kahjuks veel tänaseks üles seatud. Palun proovige uuesti mõne tunni pärast. Finaal turniir seatakse ka üles mõni hetk hiljem

Antud vastusest jäi tunne, et võib- olla ei olegi siiani kordagi seda event'i toimunud. Sellest tõusetuski antud küsimus.

Tänud!

Küsimus - millal Sa seda tegid ehk millal viimati otsisid? Turniirid pandi üles esimesel toimumise päeval, võibolla ka sellest taoline probleem? Igatahes hetkel on kõik kenasti olemas :)

AndresBurget
07.11.13, 16:22
Varjane reklaam 8=)
Detsembri alguses korraldab Triobet turniiri Puhjas, "Piilu" baaris (06.12 kell 19:00). Osavõtumaks €100+€10 ja sellele korraldame ka kaks online sateliiti mis toimuvad 2-3 detsember kell 20:00 (mõlemal üks €110 pilet garanteeritud). Satelliidid lähevad üles järgmisel nädalal ja need leiate Tournaments > Satellites > Triobet Events lobbyst.
Lisainfo Triobet Live lehelt (https://www.triobet.ee/est/docs?content=triobetlivenew&content_only=false&ads=false) või küsige minu käest täpsemalt. Muuseas püüan ka ise seal kohal olla :)

TrvP
07.11.13, 17:25
Otsisin täna hommikul kella 11:00 paikku. Nüüd kõik korras ja olemas!

AndresBurget
08.11.13, 11:38
Otsisin täna hommikul kella 11:00 paikku. Nüüd kõik korras ja olemas!

Super :)

Teadmiseks kõigile, et hetkel on Tournaments > Satellites > Triobet Events lobbys üsna vähe satelliite üles jäänud kuid see laheneb 11.11 kui teeme väikese tehnilise uuenduse mille taga uute satelliitide üles seadmine seisab.

AndresBurget
08.11.13, 15:30
Kui keegi kasutab täna OPEM-il osalemiseks Mac'i siis OPEM turniirid ei pruugi Tournaments > All all välja paista, seega kasutage palun Tournaments > Satellites > Triobet Events lobby :)

AndresBurget
12.11.13, 15:53
Triobet Live Viljandi (€30+€5)
24.11 kell 14:00
Satelliidid kell 20.00 12.11-14.11 1 pilet GTD
Satelliidid kell 20.00 17.11-21.11 2 piletit GTD

Triobet Live Rakvere (€30+€5)
29.11 kell 19:00
Satelliidid kell 20.00 18.11-21.11 1 pilet GTD
Satelliidid kell 20.00 24.11-28.11 2 piletit GTD

Triobet Live 300
15.12 kell 13:00
Satelliidid kell 20.00 12.11-09.12 kell 20.00 1 pilet GTD
Finaal 10.12 kell 20.00, 5 x €500 paketti GTD!

AndresBurget
15.11.13, 12:36
Endalegi üllatuseks pandi eilsest alates üles ka neljapäevased Superweekend Weekly Final satelliidid (2 paketti GTD, algus kell 20:30) ning eilselt satelliidilt said kohe ka meie mängijad mõlemad paketid! Overlay oli päris korralik kusjuures, sest osalejaid oli kokku 7 ja 2 said paketi :)
Seega on edaspidi võimalik kaks korda nädalas võita Superweekendi pakett: neljapäeviti ja pühapäeviti kell 20:30.

AndresBurget
02.12.13, 14:21
Täna õhtul ka satelliit "Piilu Karika" turniirile Puhjas, €11 R/A. Üks pilet gtd. Olen sel korral ka Puhjas ise kohal nii, et Lõuna-Eesti meestel on võimalus koos paar õlut võtta :D

ranka
02.12.13, 22:50
2. detsembril algab Triobeti pokkeritoas uus kiirpokkeri mängijatele mõeldud kampaania, kus jagatakse 1 kuni 100 euro suuruseid boonuseid.

Lisainfo: http://www.pokkeriprod.com/2013/12/02/triobeti-kiirpokkerile-lisandub-eriline-rahakahur/

AndresBurget
04.12.13, 10:48
Täna õhtul ja homme on veel kaks viimast satelliiti Piilu Karikale (Puhjas), mõlema algus kell 20:00 ja mõlemalt 2 piletit garanteeritud (a €110) :) Turniiri alguseks vaja minimaalselt 3 mängijat.
Edu!

AndresBurget
05.12.13, 18:33
Täna õhtul (05.12) taas suur valik satelliite Triobet Live Tartu, Triobet Live 300 ja viimane Piilu Karika €110 turniiri satelliit kus 2 piletit GTD vähemalt 3 alustajaga. Kõigil algus kell 20:00.
Lisaks neile on kell 20:15 Beat the Staff turniir kus minu ja Taivo pea eest on väljas sel korral €100 bounty!

cpkr
06.12.13, 11:38
Mul selline keiss... et ei saa triosse sisse, viskab mingit scripti värki ette ja vahet pole mida klõpsid ,tuleb sama jura uuesti..
http://www.upload.ee/image/3748357/Untitled.jpg

e. proovisin reinstalli ,sama...

Rigged
08.12.13, 18:06
Sisse saab pärast pikka n#ssi, aga endal ka viskab sama errorit

AndresBurget
09.12.13, 13:48
Jah, see on seotud IE viimase uuendusega ning meie IT osakond tegeleb selle lahendamisega. Neil kel IE ei ole uuendatud, sellist probleemi õnneks ei ole. Vast saame lahendatud homseks.

The_Meer
09.12.13, 14:28
Sooviks osta piletit superweekend ME-le triobeti pokkerikontolt (tundub, et seal hetkel valed kellaajad?, näitab nagu hakkaks 17.12 kuupäeval?). Kuidas reaalselt pileti kätte saab?

AndresBurget
10.12.13, 15:09
Sooviks osta piletit superweekend ME-le triobeti pokkerikontolt (tundub, et seal hetkel valed kellaajad?, näitab nagu hakkaks 17.12 kuupäeval?). Kuidas reaalselt pileti kätte saab?

helista palun õhtul peale 19:00 ning aitan, sest piletit saad osta veel vaid 1 päeva ehk homseni minu teada. Telefon 52 98 600

AndresBurget
10.12.13, 15:10
Alustame EMV 2014 satelliitidega isegi täna juba, esimene €50 GTD piletiga satelliit juba õhtul kell 20:00 :)

Taivo
10.12.13, 15:20
Täna õhtul kell 20:00 Triobet Live 300 Finaal, kus me garanteerime 5 paketti, paketi väärtus €500.
Edu!

AndresBurget
10.12.13, 18:00
Tere kõigile,
kuna mul kohe mitte kuidagi ei õnnestu kellegi privaatsõnumitele siin foorumis vastata (ei tea milles asi) siis olge head ja kirjutage mulle andres.burget@triobet.com aadressil ning aitan probleemid lahendada.

ranka
10.12.13, 21:55
Tere kõigile,
kuna mul kohe mitte kuidagi ei õnnestu kellegi privaatsõnumitele siin foorumis vastata (ei tea milles asi) siis olge head ja kirjutage mulle andres.burget@triobet.com aadressil ning aitan probleemid lahendada.

Tegelikult töötavad privaatsõnumid, aga nad ei salvestu vaikimisi «Saadetud kaustas». Lisasin sulle teksti koos õpetusega ka Skype.

AndresBurget
17.12.13, 14:11
Tegelikult töötavad privaatsõnumid, aga nad ei salvestu vaikimisi «Saadetud kaustas». Lisasin sulle teksti koos õpetusega ka Skype.

Aitäh Ranka :) Nüüd asi korras!

AndresBurget
17.12.13, 14:12
EMV 2014 satelliidid algasid Triobetis - vaata pakkumist siit (https://www.triobet.ee/est/docs?content=pk_est_championship_2014&content_only=false&ads=false).

Fuzzy
19.12.13, 13:39
Tere,

kas olemasolevat triobeti kontot on võimalik trackida ümber affiliate alla (hetkel affiliate puudub)? Sai mingi aeg tagasi korralikult volüümi genereeritud seal, aga siis loobusin (osaliselt madala rb tõttu). Uue affiliate pakutava täiendava rake race'iga oleks nõus tegema uue shoti.

Äkki oskate öelda ka seda, millised on depo/cashoudi tasud ja maksimaalsed summad.

AndresBurget
21.12.13, 10:10
Tere,

kas olemasolevat triobeti kontot on võimalik trackida ümber affiliate alla (hetkel affiliate puudub)? Sai mingi aeg tagasi korralikult volüümi genereeritud seal, aga siis loobusin (osaliselt madala rb tõttu). Uue affiliate pakutava täiendava rake race'iga oleks nõus tegema uue shoti.

Äkki oskate öelda ka seda, millised on depo/cashoudi tasud ja maksimaalsed summad.
konto - on võimalik;
Sissemaksete info (https://www.triobet.ee/est/home_page/deposit_info.html). Väljamaksel osasid tasusid võidakse võtta aga selle info peaksid leidma siit (https://www.triobet.ee/est/home_page/payout_info.html).

AndresBurget
29.12.13, 17:21
Täna õhtul kell 20:00 EMV Any 150 ja Põhiturniiri satelliit, mõlemal 1 pilet GTD.

metsnik
03.01.14, 23:58
Andres, kus kaugel on Trios/Microgamingus diili tegemise võimalus? Vahepeal tuli tagasi, siis jälle läks, siis vihjati, et midagi on loota, aga endiselt vaikus. Tahaks MTT variatsiooniga paremini hakkama saada.

AndresBurget
05.01.14, 16:38
Andres, kus kaugel on Trios/Microgamingus diili tegemise võimalus? Vahepeal tuli tagasi, siis jälle läks, siis vihjati, et midagi on loota, aga endiselt vaikus. Tahaks MTT variatsiooniga paremini hakkama saada.

Paraku ei ole aimugi ja arvan, et mitte lähima aasta jooksul kuna tegeldakse (Microgaming pakub sellist võimalust, kui üldse) muude asjadega mis on hetkel olulisemad. Küll aga - kui on soovi rohkematel mängijatel sellise võimaluse vastu siis palun saatke info mulle e-kirjaga (andres.burget[at]triobet.com) ja ma vaatan mida teha annab :)

AndresBurget
05.01.14, 18:56
Täna õhtul kell 20:00 EMV Any 150 ja Põhiturniiri satelliit, mõlemal 1 pilet GTD.

Karikakar
06.01.14, 10:12
23.12. hommikul tegin väljamakse, suht kohe kinnitati ära.. pühad + neli (!) pangapäeva möödusid, raha ei olnud arvel.. kirjutasin 31.12. klienditoes enda jutu maha, taheti panga väljavõtet.. saatsin väljavõtte, vastus tuli 01.01. -

"Kirjutame Teile seoses väljamaksega mis oli laekumata. Kahjuks makse ei läinud läbi ning on nüüd saadetud uuesti välja. Vabandame tekkinud ebamugavuse pärast. Palun võtke meiega uuesti ühendust juhul kui makse ei laeku esimesel tööpäeval."

Egas midagi, ootasin 02.01 päeva ilusti lõpuni, vaatasin õhtul kontot, raha ikka ei ole.. uuesti klienditoega rääkima, järjekordne panga väljavõte, vastus tuli 03.01 keskpäeval -

"Vabandame viivituse pärast väljamakse laekumisel. Meie partneri süsteemis esines viga ning väljamaksed kahjuks ei läinud läbi. Viga süsteemis on nüüd likvideeritud ning väljamaksed on sooritatud uuesti. Väljamakse laekub Teie kontole tänase päeva jooksul."

Ootasin ka selle 03.01 lõpuni, vaatasin kell 20:00 kontot ja ikka tühjus.. saatsin laupäeval uuesti kirja ja järjekordse (3nda) panga väljavõtte ehk täna 06.01 saab asja?!.. kisub väheke naeruväärseks.

Karikakar
06.01.14, 16:02
"Kuni 7. jaanuarini esineb Triobeti uues maksete süsteemis üksikuid tõrkeid. Oleme klientidele tänulikud mõistva suhtumise eest. Kõigi küsimuste korral on abiks Triobeti klienditugi."

Tundub, et ei tule ka täna ja ju ma olen see üksik tõrge.. :redface::redface::redface:

AndresBurget
07.01.14, 14:54
"Kuni 7. jaanuarini esineb Triobeti uues maksete süsteemis üksikuid tõrkeid. Oleme klientidele tänulikud mõistva suhtumise eest. Kõigi küsimuste korral on abiks Triobeti klienditugi."

Tundub, et ei tule ka täna ja ju ma olen see üksik tõrge.. :redface::redface::redface:

sellega on tänaseks asi klaar :)

AndresBurget
07.01.14, 14:56
Tänasest kell 20:00 Triobetis esimesed satelliidid ka EMV NLH 6-max €500 turniirile, 1 pilet GTD kui alustajaid vähemalt 6. Osavõtumaks €50, freezeout.

Infected
10.01.14, 10:41
Triobet hakkab vaikselt vett peale tõmbama endale, peale uut makse süsteemi.
Uue aasta jooksul olen päris mitme inimesega kokku puutunud, kes kasutasid igapäevaselt Triobeti.
Nüüdseks konkurendi lehele kolinud.
Inimestel palju probleeme: Sissemakse võtab 2-3 päeva aega ( Klienditugi ütleb, õhtuks saame vastuse, et millal raha laekub. Kas tuli vastus? Ei.)
Väljamaksed venisid pühade aeg, e. üle 2nädala. (Klienditugi ütles selle 2nädala jooksul, et homme tuleb. Igapäev oli sama jutt nende poolt)
Tahad kiiret sissemakset teha, läheb sellega ca. 3-5min aega. Vana sissemakse süsteemiga läks aega alla 1min.
Klienditugi on väga nõrgal tasemel!!! Lubavad olematuid asju, et päris vihale ajab!
Olen Triobeti kasutanud ca. 4-5a. juba, aga tundub, et peab sealt ära kolima.

AndresBurget
12.01.14, 00:38
Triobet hakkab vaikselt vett peale tõmbama endale, peale uut makse süsteemi.
Uue aasta jooksul olen päris mitme inimesega kokku puutunud, kes kasutasid igapäevaselt Triobeti.
Nüüdseks konkurendi lehele kolinud.
Inimestel palju probleeme: Sissemakse võtab 2-3 päeva aega ( Klienditugi ütleb, õhtuks saame vastuse, et millal raha laekub. Kas tuli vastus? Ei.)
Väljamaksed venisid pühade aeg, e. üle 2nädala. (Klienditugi ütles selle 2nädala jooksul, et homme tuleb. Igapäev oli sama jutt nende poolt)
Tahad kiiret sissemakset teha, läheb sellega ca. 3-5min aega. Vana sissemakse süsteemiga läks aega alla 1min.
Klienditugi on väga nõrgal tasemel!!! Lubavad olematuid asju, et päris vihale ajab!
Olen Triobeti kasutanud ca. 4-5a. juba, aga tundub, et peab sealt ära kolima.

pühade ajal oli tõepoolest probleeme maksetega ning minu teada on kõigiga ühendust võetud kel oli probleeme väljamaksetega. Siin ei sõltunud meist otseselt väljamaksete kiirus kuid kliendi jaoks see ju tegelikult ei loe ja õigustatult. Nüüdseks on need probleemid lahendatud ning asi korras.
Mis puudutab sissemaksete kiirust siis ka sellega tegeldakse minu teada.

AndresBurget
12.01.14, 13:51
Täna õhtul kell 20:00 EMV Any 150 satelliit (1 GTD) ja Põhiturniiri satelliit (2 piletit GTD). Lisaks Eesti freeroll, et oleks lõbusam Madis Müüri tegemisi jälgida ning mitmed muud satelliit-turniirid :)

Pythagoras
12.01.14, 15:11
Pettusin ka Trios, enne jõule helistas neiu ja ütles, et saadavad mulle ka sel aastal tsikkidega kalendri, täpsustas veel aadressi üle jne, aga kalendrist pole lõhnagi, nuuks.

Miisu
13.01.14, 09:08
Pettusin ka Trios, enne jõule helistas neiu ja ütles, et saadavad mulle ka sel aastal tsikkidega kalendri, täpsustas veel aadressi üle jne, aga kalendrist pole lõhnagi, nuuks.

Jah, kurat, kus mu kalender on. Siiani ei tea kas on juba uus aasta või mitte...

Herbert Sammal
13.01.14, 10:25
On see triobetis tavaline, kui kohati ei lase regada sest mingi kuradi error on?

AndresBurget
13.01.14, 14:50
kalender tuleb ikka, aga pannakse postiga teele (neid inimesi on palju kellele saata). Kui ei ole järgmisel nädalal kohal (E), siis kirjutage palun klienditoele ja ajame asja korda :)

Regamise error -kuhu soovid regada ja millise veateate annab?

AndresBurget
13.01.14, 14:50
Et oleks põnevam Madise tegemisi vaadata siis pakume Triobeti poolt sellised turniirid:
EMV erisatelliit – 3 piletit GTD
Algus kell 21.00. Turniiri leiad Tournaments > Satellites > Triobet Events
Ela kaasa meie mehele PCA-l ning võida samal ajal pilet märtsis toimuvatele Eesti meistrivõistlustele! Sel satelliidil saab võitja €300 EMV Põhiturniiri pileti ning 2 & 3 koha omanikud €150 EMV pileti.
Algstäkk 5000 punkti, freezeout. Tasemed 9 min, hiline registreerumine 45 min. 9-max lauad. Osalemist tühistada ei ole võimalik. Edu!

&

Eesti Freeroll
Algstäkk 10,000 punkti, tasemed 10 min, 9-max lauad. Tegemist on freerolliga - kui Sa ei ole lauas esimese taseme jooksul eemaldatakse Sind turniirilt automaatselt. Auhinnaraha top 12% osalejatest! Edu!

Herbert Sammal
14.01.14, 09:20
Regamise error -kuhu soovid regada ja millise veateate annab?

HU SnG-le vahel jamab. Et võtan lobby lahti (1 mängija juba ees ootab) siis panen "Join" ja tuleb errori popup. Midagi "there was an error and you cant register now" (sõnastust ei mäleta täpselt). Kui lobby kinni panna ja uuesti võtta, siis a la pooltel kordadel laseb siiski registreerida. Ei, ei ole see error, et kohad täis.

CeuZ^
16.01.14, 09:15
Kas Blaze pokkerit saab mängida mitmes lauas ühes limiidis?

dabljuu
16.01.14, 20:15
Esmaspäeval tehtud väljamakse soov jõudis kohale reedel. Ei ole enam vana head kiirust ülekannetes :(

Infected
18.01.14, 15:54
Ja nii need kliendid kaovad.
Kahjuks....

ranka
18.01.14, 15:59
Ja nii need kliendid kaovad.
Kahjuks....

Andres ütles, et Triobetil on väljamaksete teostamisel tehnilised probleemid ja mina usun teda. Nii suurel ettevõttel ei ole mitte ühtegi põhjust hoida väljamakseid kinni.

AndresBurget
18.01.14, 16:27
Et oleks põnevam Madise tegemisi vaadata siis pakume Triobeti poolt sellised turniirid:
EMV erisatelliit – 3 piletit GTD
Algus kell 21.00. Turniiri leiad Tournaments > Satellites > Triobet Events
Ela kaasa meie mehele PCA-l ning võida samal ajal pilet märtsis toimuvatele Eesti meistrivõistlustele! Sel satelliidil saab võitja €300 EMV Põhiturniiri pileti ning 2 & 3 koha omanikud €150 EMV pileti.
Algstäkk 5000 punkti, freezeout. Tasemed 9 min, hiline registreerumine 45 min. 9-max lauad. Osalemist tühistada ei ole võimalik. Edu!

&

Eesti Freeroll
Algstäkk 10,000 punkti, tasemed 10 min, 9-max lauad. Tegemist on freerolliga - kui Sa ei ole lauas esimese taseme jooksul eemaldatakse Sind turniirilt automaatselt. Auhinnaraha top 12% osalejatest! Edu!

See võib olla üksiku turniiri probleem (on esinenud selliseid juhuseid). Soovitan alati saata info koos turniiri ID-ga klienditoele ja see lahendatakse kiirelt.

AndresBurget
18.01.14, 16:28
Kas Blaze pokkerit saab mängida mitmes lauas ühes limiidis?

minu teada mitte, võibolla HU laudades saab, aga ma ei ole kindel :) Kui huvitab täpsem vastus saada palun mulle kiri ja ma uurin.

AndresBurget
18.01.14, 16:31
Andres ütles, et Triobetil on väljamaksete teostamisel tehnilised probleemid ja mina usun teda. Nii suurel ettevõttel ei ole mitte ühtegi põhjust hoida väljamakseid kinni.

aitäh ranka, nii see on. Vahetati ära makseid teostav partner ning sellest tekkis taoline probleem. Selle lahendamisega tegeldakse, sest see ei ole normaalne, et inimene peab oma raha ootama nii mitu päeva. Eestlased on oma kiirusega nii kaugele jõudnud, et muu maailm on kaugel, väga kaugel meist maas :) Võtab aega, et neile selgeks teha, et nad teeksid sama kiirelt asju kui meie ;)

P.S. Triobeti pokkeripanka on uuendatud veidi. Selleks, et uuendust näha, kliki pokkeripangas suvalisel kohal ning seejärel vajuta klahvi F5.

AndresBurget
19.01.14, 13:14
Täna õhtul kell 20:00 EMV Any 150 satelliit (1 GTD) ja Põhiturniiri satelliit (2 piletit GTD). Lisaks Orlov Invitational ja Fisherman Challenge satelliidid mis algavad samal ajal.

Infected
20.01.14, 18:13
Mitmendad korda juba, kui sissemakse ei jõua Triobeti kontole.
Tuleb kiri, et peab manuaalselt kontrollima.
Eelmine kord ootasin 3päeva raha Triobeti kontole.
Masendav

AndresBurget
21.01.14, 17:32
Mitmendad korda juba, kui sissemakse ei jõua Triobeti kontole.
Tuleb kiri, et peab manuaalselt kontrollima.
Eelmine kord ootasin 3päeva raha Triobeti kontole.
Masendav

Ma eeldan, et Sa suhtlesid klienditoega? See peab olema mingi muu probleem, kirjuta palun mulle täpsemalt milles asi ja ma püüan aidata selliseid probleeme lahendada.

AndresBurget
21.01.14, 17:32
Täna õhtul kell 20:00 EMV NLH 6-max €500 satelliit (1 GTD). Lisaks Triobet Live Viljandi / Orlov Invitational / Fisherman Challenge jpt. satelliidid, mis algavad samal ajal.

Jazzyl
21.01.14, 20:27
Ei saa Triobeti logida. alguses ütleb Unknown error, ja siis pärast paari proovimist veel Tekkis ootamatu tehiniline viga, palun proovige hiljem uuesti. Vabandame ebameelidvuste pärast.

Kas ma ainus kellel selline jama ?


// Umbes tunni pärast oli korras.

AndresBurget
23.01.14, 12:10
Ei saa Triobeti logida. alguses ütleb Unknown error, ja siis pärast paari proovimist veel Tekkis ootamatu tehiniline viga, palun proovige hiljem uuesti. Vabandame ebameelidvuste pärast.

Kas ma ainus kellel selline jama ?

// Umbes tunni pärast oli korras.
Alati tasub mainida, kas tegemist on veebilehe või pokkeritoaga :) Ilmselt tehti mingeid hooldustöid kuigi mul infot selle kohta ei ole eilse osas. Hea, et korda sai :)

AndresBurget
23.01.14, 12:13
Täna õhtul kell 20:15 Beat the Staff turniir (€10+€1). Neli bounty mängijat, minu eelmise korra auhinnaraha veel GTD auhinnafondile lisatud, mis teeb kokku €1035 GTD :)
Lisaks Triobet Live Viljandi / Orlov Invitational / Fisherman Challenge ja EMV €50 pileti satelliidid, mis algavad samal ajal (eile läks välja 3 x €50 piletit!)

kjmrc
23.01.14, 13:06
Millal järgmine beat the staff turniir on?

AndresBurget
24.01.14, 15:32
Millal järgmine beat the staff turniir on?

täpselt ei tea, aga ma eeldan, et ca. 20 või 27 veebruar. Sellest anname kindlasti eraldi kodulehe kampaanialehel infot.

Infected
25.01.14, 11:17
Millal Triobet normaalselt töötama hakkab?
Hetkel ei saa Triobeti lehele sisse: Your request is being processed. Please be patient.
Rebuysi ei saa ka teha, hangub.
Kas tõesti ei suudeta normaalselt asja tööle panna ?
Probleem probleemi järgi....Masendav mis toimub.

AndresBurget
26.01.14, 11:30
Millal Triobet normaalselt töötama hakkab?
Hetkel ei saa Triobeti lehele sisse: Your request is being processed. Please be patient.
Rebuysi ei saa ka teha, hangub.
Kas tõesti ei suudeta normaalselt asja tööle panna ?
Probleem probleemi järgi....Masendav mis toimub.
kui räägid veebilehest, siis minu teada uuendusi eile ei tehtud ja leht töötab juba kaua suurepäraselt.
kui räägid pokkeritoast, siis sama teema ehk eile uuendusi ei tehtud kuid ka mina ei saanud ca. 30 min lõuna paiku sisse logida (esimest korda nägin sellist viga). Õnneks sai see kiirelt lahendatud, see on meie endi teha mitte MPN.
Re-buyd - see on võrgu ehk MPN-i teha ning siit küsimus - kas selle info ka kohe edasi andsid klienditoele? Siin võib viga olla mitte võrgus vaid mujal. Pokkerituba üldiselt töötab ilma suuremate probleemidega juba väga pikka aega.

AndresBurget
26.01.14, 11:31
Täna õhtul kell 20:00 EMV Põhiturniiri satelliit (2 GTD). Lisaks Orlov Invitational ja Fisherman Challenge satelliidid, mis algavad samal ajal ning Eesti freeroll.

TrvP
26.01.14, 19:12
Kellelgi Trio pokkerituba laggib ja disconnectib ka? Mul muidu nett igati ok, aga Trios fcked...

AndresBurget
27.01.14, 13:22
Kellelgi Trio pokkerituba laggib ja disconnectib ka? Mul muidu nett igati ok, aga Trios fcked...

ilmselt siiski ükskijuhus, soovitan kindlasti pöörduda klienditoe poole, neil võib olla midagi abiks pakkuda.

AndresBurget
27.01.14, 17:06
Täna algavad satelliidid veebruari Triobet Live (https://www.triobet.ee/est/docs?content=triobetlivenew&content_only=false&ads=false) turniirile ning Superweekend Malta (https://www.triobet.ee/est/docs?content=superweekend_malta&content_only=false&ads=false) satelliidid (kampaania lehte täiendatakse üsna pea).

kjmrc
27.01.14, 23:04
Täna algavad satelliidid veebruari Triobet Live (https://www.triobet.ee/est/docs?content=triobetlivenew&content_only=false&ads=false) turniirile ning Superweekend Malta (https://www.triobet.ee/est/docs?content=superweekend_malta&content_only=false&ads=false) satelliidid (kampaania lehte täiendatakse üsna pea).


Tartu Trio Live turniiri pole veel üleval Trio keskkonnas (osta otse)? Ei leidnud igastahes..

AndresBurget
28.01.14, 17:01
Tartu Trio Live turniiri pole veel üleval Trio keskkonnas (osta otse)? Ei leidnud igastahes..

Tartu Triobet Live veebruari infot pead ilmselt silmas? Need lähevad üles nädala lõpus :)

Neile, kes on huvitatud sellisest liigast nagu A poker League on turniirid leitavad Tournaments > Special lobbyst ning lisainfo selle liiga kohta leiad siit (http://www.apokerleague.com/).

AndresBurget
28.01.14, 17:01
Täna õhtul kell 20:00 EMV NLH 6-max €500 satelliit (1 GTD). Lisaks Triobet Live / Orlov Invitational / Fisherman Challenge Finaal ja Superweekend satelliidid, mis algavad samal ajal. Kõik need leitavad Tournaments > Satellites > Triobet Events (või Live Events) lobbyst.

Taivo
29.01.14, 12:52
Infoks neile, kellele meeldib Riias Triobet Live turniiridel käia: Triobet Live Läti turniirid on sel aastal re-entryga (esimesed 3 taset).

AndresBurget
02.02.14, 13:59
Täna õhtul kell 20:00 EMV Põhiturniiri satelliit (2 GTD), EMV Any 150 satelliit (1 GTD), Orlov Invitational finaal (5 x €600 paketti GTD, overlay võimalus!) ja palju teisi satelliite, mis algavad samal ajal ning Eesti freeroll.

Tonislau
04.02.14, 12:16
Kuhu on kadunud teisipäevane VIP turniir ?

AndresBurget
04.02.14, 16:51
Kuhu on kadunud teisipäevane VIP turniir ?

Väikesed tehnilised probleemid mis õnnestus nüüd lahendada. Registreerumine juba võimalik nüüd :)

AndresBurget
04.02.14, 17:29
Täna õhtul kell 20:00 EMV NLH 6-max €500 satelliit (1 GTD), alustuseks vaja 6 mängijat. Lisaks Triobet Live / Triobet Live Tartu ja Superweekend Malta satelliidid (esimene pakett tuli juba Eestisse!), mis algavad kell 20:00 ning 20:30 (SW). Kõik need leitavad Tournaments > Satellites > Triobet Events (või Live Events) lobbyst.

AndresBurget
05.02.14, 15:18
Njaa, eile tuli juba teine Superweekend Malta pakett (€1400) Eestisse läbi meie VIP turniiri ja seda vaid 9 päeva jooksul peale kampaania algust! Keep them coming :cool:

Teadmiseks: homme 06.02 kella 08:00-09:00-ni toimuvad veebilehel www.triobet.ee tehnilised tööd ja sel ajal ei toimi sisse- ja väljamaksed.

Infected
10.02.14, 15:58
Kalendriga panite korralikult puuse.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1621843_781297468565610_1602644220_n.jpg
9-13-14-15-16-14-15-16-20
Naljakas

AndresBurget
11.02.14, 17:04
Täna kell 20:00 Triobet Live veebruari finaalsatelliit. Buy-in 10+1, 10 x €100 paketti GTD.

AndresBurget
11.02.14, 17:06
Kalendriga panite korralikult puuse.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1621843_781297468565610_1602644220_n.jpg
9-13-14-15-16-14-15-16-20
Naljakas

:redface: Ma ei ole seda ise sirvinud, eks oleks vast tähele pannud

Rigged
13.02.14, 10:22
Mõtlesin, et teen ka mõne EMV satika, aga kui üritasin Triobeti raha deponeerida läbi kodulehekülje, siis juhtus nii http://gyazo.com/e46d49f8b848a5c586191451e0c39d24

Eile ja täna sama asi.

mislinn
13.02.14, 17:14
Miks ma kodulehelt triobet pokkerit alla ei saa laadida?

AndresBurget
14.02.14, 12:29
Mõtlesin, et teen ka mõne EMV satika, aga kui üritasin Triobeti raha deponeerida läbi kodulehekülje, siis juhtus nii http://gyazo.com/e46d49f8b848a5c586191451e0c39d24

Eile ja täna sama asi.

Palun võta ühendust klienditoega LiveChatis - see on probleem mida nemad suudavad lahendada.

AndresBurget
14.02.14, 12:30
Miks ma kodulehelt triobet pokkerit alla ei saa laadida?

millise veateate saad? Lihtsaim viis end aidata on klienditoega LiveChatis rääkida ja kindlasti saad abi. Siin võib olla ka küsimus selles millist brauserit kasutad, milline on antiviirus jne.

AndresBurget
14.02.14, 13:07
Selline pakkumine pokkerihuvilistest spordiennustuse (https://www.triobet.ee/selection?cmd=choose&category_id=50000001672) sõpradele: Kas 2014 aastal toimuva EMV Põhiturniiri pokkeris võidab kolmandat aastat järjest Madise nimeline pokkerimängjia? (?)

AndresBurget
16.02.14, 12:54
Täna õhtul kell 20:00 EMV Põhiturniiri satelliit (2 GTD) ja EMV Any 150 satelliit (1 GTD). Lisaks Superweekend Malta finaal-satelliit (2 paketti GTD) ja palju teisi. Turniirid leiad Tournaments > Satellites > Triobet Events (või Live Events) lobbyst.

Rigged
17.02.14, 10:31
Rääkisin siis chatiga, saadeti veel 2-3 osakonda edasi, lubati veel ühendust võtta, aga keegi ei suuda probleemi lahendada.

AndresBurget
20.02.14, 17:27
Rääkisin siis chatiga, saadeti veel 2-3 osakonda edasi, lubati veel ühendust võtta, aga keegi ei suuda probleemi lahendada.

Mis probleem täpsemalt oli? Kirjuta mulle andres.burget@triobet.com ja vaatan mis teha annab.

AndresBurget
20.02.14, 17:28
Järjekordne mängija Triobetist võitis paketi Superweekend Malta turniirile, seega on meie kaudu juba kvalifitseerunud hetkel pooled (4) kirjas olevatest (8) osalejatest.
Kui on küsimusi turniiri kohta siis andke aga teada. Struktuuri vaatan seekord ise üle 8=)

AndresBurget
21.02.14, 14:50
Ärge siis 23.03 turniiri (https://www.triobet.ee/est/docs?content=poker_wintersports&content_only=false&ads=false) unustage kus 2 x 1400 paketti Superweekend Maltale lisatud!

AndresBurget
28.02.14, 15:32
03.03 algavad Risk Free WSOP satelliidid Triobetis. Kampaania info jõuab ka kõigini tuleval nädalal.

metsnik
03.03.14, 11:09
Mis turniiride ja garantiidega tehtud on? Mingi katk üle käinud?

AndresBurget
03.03.14, 17:44
Mis turniiride ja garantiidega tehtud on? Mingi katk üle käinud?

hehe, ei ole katk üle käinud. Unibet lahkus võrgust ja seepärast muudeti turniiride garantiisid väiksemaks. See nii ei jää, eks tuleb teisi võrku juurde ja ikka paremaks muutub ajapikku.

metsnik
05.03.14, 16:36
Tänan meelde tuletamast. Mitu varem huvi pakkuvat turniiri on muidugi täiesti kadunud, mitte lihtsalt vähendatud garantiiga.

rasmer
05.03.14, 17:40
Tänan meelde tuletamast. Mitu varem huvi pakkuvat turniiri on muidugi täiesti kadunud, mitte lihtsalt vähendatud garantiiga.

Päris õnnetu on nüüd jah.

Infected
05.03.14, 20:33
Ega jh, kiita pole midagi enam.
Ja lõpuks kolisin starsi üle....

overbet
12.03.14, 16:28
Kuidas trios auto posti maha võtta? Koguaeg, kui lauda istun, postib insta blindi.

AndresBurget
17.03.14, 16:08
Täna algab Superweekend Online. Turniirid leiate Tournaments > Special lobbyst. Veidi lisaväärtust :)
Edu!

Auto post blind saad lauas olles maha võtta või siis üldistest seadetest. Preferences > Global Table Options ja seal Auto Post Blinds linnuke maha võtta.
Peaks üsna lihtne olema.

Miisu
17.03.14, 20:06
A kuidas auto posti tagasi panna?

supernova66666
17.03.14, 20:30
A kuidas auto posti tagasi panna?

Kindlasti hoopis teisest kohast nagu Burget 1 post ülevalpool kirjutas.

Miisu
17.03.14, 20:35
Kindlasti hoopis teisest kohast nagu Burget 1 post ülevalpool kirjutas.

aga täpsemalt kust, ma ei suutnud küll leida :(

supernova66666
17.03.14, 20:45
aga täpsemalt kust, ma ei suutnud küll leida :(


Preferences > Global Table Options ja seal Auto Post Blinds linnuke ette panna.

Miisu
17.03.14, 20:50
Preferences > Global Table Options ja seal Auto Post Blinds linnuke ette panna.

Suur tänu abi eest!

Miisu
18.03.14, 09:51
Uus küsimus, eile mängides avastasin, et mul on doomer. Kuidas see settingutes maha võtta?

rasmer
18.03.14, 15:37
Uus küsimus, eile mängides avastasin, et mul on doomer. Kuidas see settingutes maha võtta?

Settingutest ei saa, pead Burgetile 2 eurot kandma. Saada PM talle.

AndresBurget
18.03.14, 16:04
Ma ei tea mis on doomer :redface: aga eks te selgitate.

AndresBurget
18.03.14, 16:05
Tänasest algavad Triobet Live aprilli satelliidid selle väikese vahega, et kuna Riias on €300-ne turniir 04.04 (re-entry) siis satelliidid on sellele turniirile. Samas - kui võidad €350 paketi siis võid selle soovi korral vahetada 5 x 70 piletite vastu :)
Edu!

vsiu100
18.03.14, 16:39
Settingutest ei saa, pead Burgetile 2 eurot kandma. Saada PM talle.

confirmed.
lisaks ei ole välistatud, et meeltesegaduses saadab ta sulle 20 vastu.

ranka
18.03.14, 18:35
A kuidas auto posti tagasi panna?


aga täpsemalt kust, ma ei suutnud küll leida :(


Suur tänu abi eest!


Uus küsimus, eile mängides avastasin, et mul on doomer. Kuidas see settingutes maha võtta?

Lõpeta trollimine!

Kolm päeva puhkust ehk paneb mõistma, mis valesti teed.

N1x0n
25.03.14, 06:48
ainult mul triobet katki ? Kodukale ka ei saa ... soft ütleb sisse logides ,et server ei vasta..

Konso
25.03.14, 09:29
ma ka ei saa ligi kontole

AndresBurget
25.03.14, 11:17
Nüüd on korras, tegemist tehnilise probleemiga mis nüüdseks lahendatud :)

AndresBurget
27.03.14, 18:40
Täna õhtul Beat the Staff, €10+€1. Minu ja Taivo Egeli pea eest €50 pearaha. €1000 GTD auhinnafond!

AndresBurget
31.03.14, 13:01
Selline huvitav pakkumine (https://www.triobet.com/est/docs?content=f1&content_only=false&ads=false)

AndresBurget
01.04.14, 12:53
Eesti Freeroll
Igal pühapäeval kell 20:00

See tasuta turniir on Eesti mängijatele. Mida enam sellel turniiril mängijaid osaleb, seda suurem on järgmise turniiri auhinnafond, kuid selleks peab käesolevast turniirist osa võtma vähemalt 600 mängijat. Kui nii, lisame järgmise turniiri auhinnafondile €50! Algstäkk 2000 punkti.

Kogu 7 päeva jooksul enne turniiri 25 reigitud jaotust - saad 750 punkti lisaks. Tasemed 10 min, 9-max lauad. Tegemist on freerolliga - kui Sa ei ole lauas esimese taseme jooksul eemaldatakse Sind turniirilt automaatselt. Edu!

AndresBurget
01.04.14, 15:13
Täna õhtul kell 20:00 Triobet Live 300 finaal ehk võimalus võita €350 pakett mida võib vahetada 5 x 70 pileti vastu. Osavõtumaks €60+5, freezeout.

cpkr
02.04.14, 08:42
kas see king of hearts pole alanud ? ma ei leia kyll Promotional laudu
P.S kõik filtrid muidugi maha võetud

mihke666
05.04.14, 15:21
Mängisin eile trios turnasi ja jõudsin ühel hu-sse(tournament ID 12624669.) Mingi hetk hu-s asi disconnectis, eesti aja järgi kuskil 21:30 ja support üritab väita, et asi oli minu internetis? Mängisin samal ajal ka Pafis ja Pokerstarsis, aga seal polnud mingit probleemi, vend üritas ka triot avada, aga "connecting to server" kohast edasi ei läinud. Mingi 10-15min hiljem lasi uuesti Triobeti connectida, aga siis oli hu juba läbi, vastane oli mu stacki ära varastanud. Support väidab, et üritas kohe ise sisse logida, kui maili said ja neil õnnestus see.. = 100% kindel, et valetavad, kuna vastuse sain alles 2 tundi hiljem. So whats up Andres? Ei viitsinud rohkem nende supporti vendadega seletada, kuna nad raiuvad ikka enda valesi edasi ja seisukohta ei muuda.

rasmer
05.04.14, 16:35
Mul läks ka microgaming maha mingi aeg (mitte trio) kuskil 5 minutiks. Kellaaega ei mäleta kahjuks.

AndresBurget
07.04.14, 09:03
kas see king of hearts pole alanud ? ma ei leia kyll Promotional laudu
P.S kõik filtrid muidugi maha võetud

King of Hearts toimib ja lauad on nüüd ka roheliste "P" tähtedega tähistatud. Kuna asi on popp siis võidakse auhinnafondi suurendada, hiljem annan teada kas see on nii.

AndresBurget
07.04.14, 09:05
Mängisin eile trios turnasi ja jõudsin ühel hu-sse(tournament ID 12624669.) Mingi hetk hu-s asi disconnectis, eesti aja järgi kuskil 21:30 ja support üritab väita, et asi oli minu internetis? Mängisin samal ajal ka Pafis ja Pokerstarsis, aga seal polnud mingit probleemi, vend üritas ka triot avada, aga "connecting to server" kohast edasi ei läinud. Mingi 10-15min hiljem lasi uuesti Triobeti connectida, aga siis oli hu juba läbi, vastane oli mu stacki ära varastanud. Support väidab, et üritas kohe ise sisse logida, kui maili saatsinud, ja neil õnnestus see.. = 100% kindel, et valetavad, kuna vastuse sain alles 2 tundi hiljem. So whats up Andres? Ei viitsinud rohkem nende supporti vendadega seletada, kuna nad raiuvad ikka enda valesi edasi ja seisukohta ei muuda.

Klienditoel ei ole mingit põhjust valetada :) Nemad näevad seda, millised andmed neil on jne. Kui see vastus ei sobinud siis palun saada see case mulle koos kogu infoga ja ma lasen uurida MPN'il milles asi oli ning millest katkestus. E-posti aadress on andres.burget@triobet.com

vsiu100
07.04.14, 09:35
Mängisin eile trios turnasi ja jõudsin ühel hu-sse(tournament ID 12624669.) Mingi hetk hu-s asi disconnectis, eesti aja järgi kuskil 21:30 ja support üritab väita, et asi oli minu internetis? Mängisin samal ajal ka Pafis ja Pokerstarsis, aga seal polnud mingit probleemi, vend üritas ka triot avada, aga "connecting to server" kohast edasi ei läinud. Mingi 10-15min hiljem lasi uuesti Triobeti connectida, aga siis oli hu juba läbi, vastane oli mu stacki ära varastanud. Support väidab, et üritas kohe ise sisse logida, kui maili saatsinud, ja neil õnnestus see.. = 100% kindel, et valetavad, kuna vastuse sain alles 2 tundi hiljem. So whats up Andres? Ei viitsinud rohkem nende supporti vendadega seletada, kuna nad raiuvad ikka enda valesi edasi ja seisukohta ei muuda.

kinnitan.
mängisin ka kahte turniiri samal ajal ja ühendus kadus. ca 5min üritasin sisse saada, ei õnnestunud.
siis logisin sisse läbi browseri ja sain sisse. ca 20min pärast õnnestus klienti jälle sisse saada.
kuigi turbo turniir(+suured anted) ja kannatasin ise ka korralikult, siis klienditoele ei viitsinud kirjutada, tekitab ainult lisa-tilti.



Klienditoel ei ole mingit põhjust valetada :) Nemad näevad seda, millised andmed neil on

siiski tuleb korralikku hämamist ja vassimist ette. kui neil põhjust pole, tähendab, et käsud on ülevalt poolt tulnud.....
olen paljud asjad kustutanud, kuid nii mõnigi "case" on alles.
enne Andrese asjasse pühendamist paljud asjad liikuma ei hakka.

mihke666
07.04.14, 15:28
No ega triobet esimene tuba pole, kus klienditugi hämab, et säästa naeruväärselt väikseid summasi.

Esimese maili saatsin teile 21.34, et triobet sai disconnected ja enam sisse logida ei saa(ilmselt juhtus paar minutit enne seda) ja teise maili saatsin 21.41, et triobet töötab nüüd, aga turna oli juba lõppenud. Vastuseks sain 23.29(pmst 2 tundi peale esimese maili saatmist):
We have had no general issues or error with our poker client this evening so it's sounds strange also I were able to log in to my Triobet poker without any issues. Could you please send us the tournament ID and the approximate time for when the issue occurred so we can send it on to Microgaming for further check.
Kuna see downtime oli nii lühike, siis ma sügavalt kahtlen, et täpselt sellel ajal, kui ma supporti meili saatsin jõudis support ise üritada sisse logida, kui vastamiseks kulus neil 2 tundi?

Kui olin turna id jne ära saatnud sain laupäeval vastuseks:


Unfortunately we have had no other customer what so ever having connection issues to our server. I was at the time you claimed it wasn't possible to log in, in matter of fact able to log in to our Triobet poker an also Microgaming have confirmed that we have had no error nor any other player at the table.



We are sorry that you want to change and of course it's up to you to do as you please. But we can not compensate when the issue is on your end.

Küsisin neilt siis, et miks nad mailile 3h hiljem vastasid(vaatasin alguses ise valesti) ja sain vastuseks:


I exactly answered 1 hour after your e-mail, during that time I (it was me who handled the case last evening) contacted Microgaming and checked for my self if I were able to log in and play.

As I wrote to you earlier, we are sorry that you experienced issues but unfortunately it was on your side and we truly hope that you will stay with us but you of course have the right to do as you prefer.

Mitte, et see väga suur vahe oleks, 1 tund/2 tundi, aga selle case juures tundub, et on kuna siin selleks, et ta probleemi oleks saanud näha, oleks ta pidanud paari minuti jooksul peale esimese maili saatmist kohe üritama sisse logida. Siin tulevad muidugi välja ka väiksed hämamised "exactly 1 after your email" või siis, et ta kontakteerus microgaminguga ka selle aja jooksul. Microgaminguga kontakteerus ta alles peale seda maili, kui turnament id oli mu käest saanud. Seega olen 100% kindel, et ta kindlasti selle paari minuti jooksul mis tal võimalik oli näha, et sisse logida ei saa, ei proovinudki, aga kirjas väidab, et proovis ja sai? ;) Makes no sense

Ta väitis, et ükski teine mängija ei kurtnud. Kes see viitsibki seinaga rääkida, kui sealt abi nagunii loota pole, või pole samal ajal kuskil turnal deep/cashis fat pot käsil? Ainuke jama on see, et ma olen "bad customer" kuna ei jäta neid asju niisama, nagu paljud jätavad, sest õigluse taga ajamine time vs money pole seda väärt. Nagu näha siis vsiu100-l oli sama probleem, nii et pole ma ainuke, kellel see disconnection juhtus.

AndresBurget
08.04.14, 15:01
No ega triobet esimene tuba pole, kus klienditugi hämab, et säästa naeruväärselt väikseid summasi.

Esimese maili saatsin teile 21.34, et triobet sai disconnected ja enam sisse logida ei saa(ilmselt juhtus paar minutit enne seda) ja teise maili saatsin 21.41, et triobet töötab nüüd, aga turna oli juba lõppenud. Vastuseks sain 23.29(pmst 2 tundi peale esimese maili saatmist):
Kuna see downtime oli nii lühike, siis ma sügavalt kahtlen, et täpselt sellel ajal, kui ma supporti meili saatsin jõudis support ise üritada sisse logida, kui vastamiseks kulus neil 2 tundi?

Kui olin turna id jne ära saatnud sain laupäeval vastuseks:



Küsisin neilt siis, et miks nad mailile 3h hiljem vastasid(vaatasin alguses ise valesti) ja sain vastuseks:


Mitte, et see väga suur vahe oleks, 1 tund/2 tundi, aga selle case juures tundub, et on kuna siin selleks, et ta probleemi oleks saanud näha, oleks ta pidanud paari minuti jooksul peale esimese maili saatmist kohe üritama sisse logida. Siin tulevad muidugi välja ka väiksed hämamised "exactly 1 after your email" või siis, et ta kontakteerus microgaminguga ka selle aja jooksul. Microgaminguga kontakteerus ta alles peale seda maili, kui turnament id oli mu käest saanud. Seega olen 100% kindel, et ta kindlasti selle paari minuti jooksul mis tal võimalik oli näha, et sisse logida ei saa, ei proovinudki, aga kirjas väidab, et proovis ja sai? ;) Makes no sense

Ta väitis, et ükski teine mängija ei kurtnud. Kes see viitsibki seinaga rääkida, kui sealt abi nagunii loota pole, või pole samal ajal kuskil turnal deep/cashis fat pot käsil? Ainuke jama on see, et ma olen "bad customer" kuna ei jäta neid asju niisama, nagu paljud jätavad, sest õigluse taga ajamine time vs money pole seda väärt. Nagu näha siis vsiu100-l oli sama probleem, nii et pole ma ainuke, kellel see disconnection juhtus.

Ma siin mainiks vaid niipalju, et hämada ei ole neil vaja. Asi selles, et kliente palju ja igaüks uurib erinevaid asju jne. Mõnest eelpool olevast vastusest loen välja seda, et inimene ei ole vastavalt koolitatud ja see on probleem. Samas paljud ei räägi sellistest probleemidest ja teevad seda pigem foorumis kui klienditoele - ei soovita kliendituge teavitamata jätta, kuna see ei aita taseme tõstmisele kuidagi kaasa :)

Püüan aidata ja teen seda nendega, kes on vastavasisulise kirja mulle saatnud ;)

mihke666
08.04.14, 15:43
Probleem igastahes tänu Andrese abile lahendatud :smile:

redddman10
08.04.14, 16:42
andresburget teeb ikka head tööd tundub:) wp

AndresBurget
09.04.14, 08:05
:cool:
eks ma püüan. Varasemalt ei olnud klienditugi paljudest kampaaniatest isegi teadlik (ma naiivitar arvasin, et üks teine inimene informeerib neid aga ta teps mitte ei teinud seda). Nüüd on nad teadlikud igast kampaaniast ning saadan neile info ise. Minu põhimõte on lihtne - asjadest k.a. probleemid, tuleb rääkida nii nagu on ja mitte mingit "häma ajada". Seni on toiminud kõik nii nagu vaja aga kui on selliseid "imelikke" juhtumeid siis palun saatke need otse mulle ja ma kinnitan, et olen alati nende "probleemidega" ka tegelenud ning lahendanud ;)

Tonislau
10.04.14, 06:16
Mis selle Trioga lahti on, üldse kohe ei lasta lustima ?
Juba teist päeva jebla, invalid Token pla pla pla :)

N1x0n
10.04.14, 07:22
Viimasel ajal üldse väga tihti häireid pokkerikliendiga..

AndresBurget
10.04.14, 11:04
See on tehniline probleem mille lahendamisega tegeletakse hetkel. Paraku ei antud sellest mulle eile õhtul teada ja seepärast asi seisma jäigi. Mis aga viimase aja probleeme puudutab siis minu teada ei ole rohkemat erilist olnud v.a. mõni üksik katkestus aga see ei olnud pokkeritoa poolel :)

cpkr
10.04.14, 12:53
tänu sellele et paljud sisse ei saa, jääb turniiridel magusat overlayd.. :D

harryahven
10.04.14, 13:32
kuidas see mihke666 juthum siis lahenes? oli ikka katkestus?!

AndresBurget
10.04.14, 15:10
Tuba taas üleval st. sisselogimine toimib. Homme selle eest väike freeroll Triobet Events lobbys :)

Tonislau
10.04.14, 15:49
(Y)

variatsioon
10.04.14, 19:56
betway support ütles et chip dumping on lubatud nende võrgus. kas ka triobetis lubatud?

-andres-
10.04.14, 20:38
Vastan ka siia, et obv terves MPN võrgustikus keelatud tegevus.

AndresBurget
11.04.14, 13:13
betway support ütles et chip dumping on lubatud nende võrgus. kas ka triobetis lubatud?

chipdumping on keelatud ja ma tahaks näha tuba, milles see lubatud oleks :D

N1x0n
14.04.14, 12:22
Mis teema RB-ga viimastel nädalatel on ?
Kas varasemalt polnud perioodiks esmasp-pühap ??
Nüüd üle-eelmine periood oli 6 aprill kuni 11 aprill .. ja eelmine 13 kuni 19 .. kuhu jäi 12 aprill ?

Miisu
14.04.14, 12:23
Mis teema RB-ga viimastel nädalatel on ?
Kas varasemalt polnud perioodiks esmasp-pühap ??
Nüüd üleelmine periood oli 6 aprill kuni 11 aprill .. ja eelmine 13 kuni 19 .. kuhu jäi 12 aprill ?

+1

live support ei oska ka midagi mõistlikku vastata, miks soft niimoodi kuvab ja miks lambist on mingi ports makstud rake järgmisse nädalasse visatud.

AndresBurget
14.04.14, 16:10
+1

live support ei oska ka midagi mõistlikku vastata, miks soft niimoodi kuvab ja miks lambist on mingi ports makstud rake järgmisse nädalasse visatud.
See probleem selgus täna peale rakebacki välja maksmist (paraku). Tegeleme selle lahendamisega ning kui on probleeme mingi puuduva summaga siis soovitan kindlasti klienditoele kirjutada. Usun, et saame homseks lahendatud selle probleemi.

variatsioon
14.04.14, 22:18
kas tastu hotkey scripte on microssse?
sooviks midagi mis muudaks hiire nupu fold nupuks.

ette tänades!

AndresBurget
16.04.14, 15:59
ma ei oska vastata, soovitan uurida klienditoelt kui keegi siin ei vasta 24h jooksul. Klienditugi uurib kui vaja ja annab teada :)

AndresBurget
21.04.14, 11:30
24.04 kell 20:15 Beat the Staff turniir kus minu (Andres_B) ja Taivo Egeli (Taivo_E) pea eest €50 pearaha. Osavõtumaks on €10+€1, freezeout. See kõik siis lisaks tavapärasele auhinnafondile :)

AndresBurget
22.04.14, 10:48
Superweekend Malta viimased satelliidid jooksmas:
täna, 22.04 kell 20:30 on garanteeritud 3 paketti (a €1400). Osavõtumaks €200+€15, freezeout
ning
27.04 kell 20:30 on garanteeritud 10 paketti (a €1400). Osavõtumaks €200+€15, freezeout (overlay tuleb nii 6000 kanti vast).

AndresBurget
22.04.14, 12:45
Reigiralli Superweekendile

Meil on Sulle suurepärane pakkumine - korraldame reigiralli, mille parim, kelleks võid olla ka Sina, võidab omale €1400 väärt Superweekend Malta paketi (7-10 mai 2014).

Võitlusest osa võtmine on lihtne – tee sissemakse, kogu nädala jooksul nii palju reiki kui suudad ja just Sina võid olla selle paketi võitja! Miks mitte võtta varakevadine puhkus Vahemere rannal!

Reigiralli toimub 1 nädala jooksul, alates 21.04 (02:00) kuni 28.04 (02:00). Edetabeli leiad siit (https://www.triobet.ee/est/docs?content=superweekend_malta&content_only=false&ads=false).

PAKKUMINE AINULT EESTLASTELE!

ment52
22.04.14, 14:31
Pole nüüd nii hea promo ka et iga tunni aja tagant uus sms sellel teemal saata

leits
22.04.14, 15:21
Pole nüüd nii hea promo ka et iga tunni aja tagant uus sms sellel teemal saata

no muidu läheb äkki meelest

AndresBurget
22.04.14, 16:49
Pole nüüd nii hea promo ka et iga tunni aja tagant uus sms sellel teemal saata
tehniline probleem, ei muud. Ma sain lausa 3 SMS-i aga mõeldud oli vaid üks. Ei sõltunud meist vaid teenusepakkujast :(

Miisu
24.04.14, 21:13
tehniline probleem, ei muud. Ma sain lausa 3 SMS-i aga mõeldud oli vaid üks. Ei sõltunud meist vaid teenusepakkujast :(

Saada veel paar, ma ei leia telefoni üles....

AndresBurget
25.04.14, 09:56
Saada veel paar, ma ei leia telefoni üles....

iroonia on tore, aga ma ei saatnud neid sõnumeid ise :rolleyes:

brunn
28.04.14, 16:41
küsimus kas keegi seal triopeti pokkeritoas ka mängib ja raha teenib w?
mina ei usu et see asi seal aus on ****
täiesti haige. mängisin nats ja pm iga teine käsi oli monster mis kätte jagati, ja suur enamus lihtsalt crackiti ära.
UNISTALL mitte kunagi ei pane seda tööle enam.
facebooki zynga pokker on ka ausam krt :D

AndresBurget
29.04.14, 10:19
küsimus kas keegi seal triopeti pokkeritoas ka mängib ja raha teenib w?
mina ei usu et see asi seal aus on ****
täiesti haige. mängisin nats ja pm iga teine käsi oli monster mis kätte jagati, ja suur enamus lihtsalt crackiti ära.
UNISTALL mitte kunagi ei pane seda tööle enam.
facebooki zynga pokker on ka ausam krt :D

kontruktiivne kriitika on alati teretulnud seega kui on ettepanekuid siis saada need kindlasti klienditoele :)

AndresBurget
29.04.14, 10:59
Täna õhtul kell 20:00 Triobet Live online finaal maikuu turniirile. Garanteerime 10 x €100 paketti, tuleb overlay ilmselt.
Edu!

AndresBurget
30.04.14, 17:12
Uued satellidiid Eestis toimuvatele turniiridele lobbys olemas. Täpsem info siit lehelt (https://www.triobet.ee/est/docs?content=triobetlivenew&content_only=false&ads=false).

vsiu100
04.05.14, 16:48
täna 17:44 freezes jälle.
HUs varastati tühjaks, gg.

andke foorumis teada, kui oma asjad korda saate.

AndresBurget
05.05.14, 11:35
täna 17:44 freezes jälle.
HUs varastati tühjaks, gg.

andke foorumis teada, kui oma asjad korda saate.

vsiu - eeldan, et kirjutasid ka meie klienditoele ja said asja korda?

vsiu100
05.05.14, 11:56
ei kirjutanud.
ma tean, mis vastus sealt tuleb.

aga, et tõestada pointi, teen seda kohe.

Taivo
07.05.14, 09:27
vsiu - oli ju kasu kirjutada

AndresBurget
07.05.14, 12:57
Pokkeritoa kasiino pakkumine (https://www.triobet.ee/est/docs?content=pk/football_stars_0514&content_only=false&ads=false), seega mitte eriti pokkeriga seotud kuid siiski kena auhinnaga neile, kel soovi õnne proovida.

vsiu100
07.05.14, 13:28
vsiu - oli ju kasu kirjutada

jah, oli. tuli meeldiv tagasiside ja lahendus.

AndresBurget
07.05.14, 13:50
Superweekendi info leiad sellelt lehelt (http://eventsson.com/).

AndresBurget
12.05.14, 16:15
Täna õhtul kell 20.00 algavad Triobet Live Võru satelliidid - tasub proovida, esimene omataoline pokkeriturniir Võrus :)

Miisu
13.05.14, 09:20
Trios defragmenditakse kettaid ve?

AndresBurget
14.05.14, 10:03
Trios defragmenditakse kettaid ve?

ma ei ole päris kindel mida silmas pead :cool: