PDA

View Full Version : *** AMETLIK TRIOBETI TEEMA: teema suletud! Edaspidi otsi BETSAFE teemat samast alafoorumist ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Lutzky
29.10.08, 21:28
TRIOBETI BOONUSED JA RAKEBACK


TRIOBETI POKKER


Uued liitujad saavad valida sissemakse boonuse. €25 suurune kiirboonus või €1000 pikaldane boonus. Kiirboonus tuleb kontole koheselt pärast sissemakset rahana, pikaldast boonust peab vabastama osakute kaupa.

Kõik mängijad saavad iga nädal 30% rakebacki. Rakebacki saamiseks tuleb eelneval nädalal koguda vähemalt €30 raket.
KONTO LOOMISEKS KLÕPSA SIIN (http://record.affiliatelounge.com/_Xz_0p6WjYCbcZ_xHszbeBWNd7ZgqdRLk/9701)

TRIOBETI KASIINO


Uued liitujad saavad kasiinosse kuni €100 suuruse boonuse. S.t. kui teete €50 sissemakse, on kasiinokontol koheselt €100 mängimiseks. Maksimaalse boonuse saamiSeks tuleb teha €100 sissemakse ja sel juhul on kontol €200 mängimiseks.

Lisaks kõik uued mängijad, kes teevad sissemakse Triobeti kasiinosse, saavad kümme tasuta spinni mänguautomaadil Devil's Delight.
KONTO LOOMISEKS KLÕPSA SIIN (http://record.affiliatelounge.com/_Xz_0p6WjYCbcZ_xHszbeBWNd7ZgqdRLk/9701)

Tekst on lisatud Ranka poolt.

Originaalpostitus autorilt:
Hi,

We regret to inform you that we were experiencing temporary technical problems with our Poker software today.

Please accept our apology for any inconvenience you have received.

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

Have a nice evening!

Regards,

Dawid
Team TrioBet

www.triobet.com (http://www.triobet.com)


------------------------------------------------

..vastus siis minu küsimusele, mis jälle Triobetti sisse ei saanud logida. Viimase nädala jooksul 2 korda.
Viimane kuu seal pokkeritoas. Natukene tüütab ära, kui rakejaht on täies hoos.

Have a nice evening, my as*
L.
pettunud/vihane/ >:(

ranka
29.10.08, 21:31
Võrkude puhul kõige hullem on see, et kirja vastu saatmine ja nende saatmine kohtadesse, kuhu tavaliselt päikesevalgus ei paista on ka täiesti mõttetu, sest peakontor asub 10 haru üleval pool.

Saadavad vastu oma standartse vabanduse kirja ja kõik jätkub vanaviisi.

Lutzky
29.10.08, 21:43
Küsisin teises mailis, kaua läheb. Vastus standardne - ASAP.

Põnev, Triobet.

L.

Lutzky
30.10.08, 14:36
Täna sama probleem. Nett on korras ehk triokala. Kolmas e-mail teele. Asi kisub põnevaks....


L.

vsiu100
30.10.08, 15:02
Täna sama probleem. Nett on korras ehk triokala. Kolmas e-mail teele. Asi kisub põnevaks....


L.


olen täna mõned turniirid teinud.
kõik jookseb nagu õlitatult. probleeme pole

ranka
30.10.08, 15:22
Täna sama probleem. Nett on korras ehk triokala. Kolmas e-mail teele. Asi kisub põnevaks....


L.


Vaata äkki aitab see:
http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,57.msg3122.html#msg3122

Lutzky
30.10.08, 22:49
Gamehistory fail oli juba varem norm. Tegin ka reinstalli jne - ei mõjunud.

Aga 24 tund hiljem st praegu saan siis esimest korda sisse. Vist ei olnud minu viga...

L.

Metsapull
30.10.08, 22:58
Tegin eile uninstalli, aga pärast seda enam re-installi ei suuda teha. Ütleb, et Download Failed - please try again letter. Saatsin supportile kirja, aga kas keegi teine on ka viimase kahe päeva jooksul püüdnud triobetti installida?

Lutzky
30.10.08, 23:40
Mul installimine ok olnud. See ühendust korda ei ole teinud. Ja support võiks minna ja $£€${€{{$.


L.
Praegu Triobetis NL20 kaks lauda. 39 minti mängitud - mõlemas +20. Mängujanu on selle Triobeti jama tõttu vist kõrgendatult suur.

Lutzky
30.10.08, 23:58
...ja pärast 57 mintsi mängu game over ehk ühendus kadus serveriga jälle ära... ;D

vsiu100
31.10.08, 07:35
on endalgi jamasid olnud aga eile sai terve päev turniire mängitud, 10.00-13.00, 15.30.-17.30,19.00-00.15.
kordagi polnud mingit jama ega ühenduse katkestust.
aga paar korda on juhtunud sellised lood:
1. ei näe mingi 10 min jooksul turniiril 1 vastase stacki.
2. näen mõned käed oma kaartidest ainult 1 kaarti.
3. mõlemad kaardid on nn seljaga ja ei näe oma kaarte. :D
väga õpetlik on mängida mitte osalise, vaid osalise osalise informatsiooniga.

vsiu100
04.11.08, 13:52
keegi supporti viicib kirjutada.
seal on keegi jällle settinguid näppinud.
KK vs 66 , jne suurema paari 80% on vastupidiseks muudetud, nüüd on 20%. tegelt ka.
paha hakkab. ma ei räägi ainult endast vaid üldse mitu viimast päeva sellist outdraw sadu näinud, et sees keerab. ja ma ei ole eriline ja tüüpiline vinguja ega kuu aega mänginud.......
ma ise arvan, et keegi on kogemata vale nupu pihta läinud....

pikk28
04.11.08, 14:01
+1

ranka
04.11.08, 15:19
on endalgi jamasid olnud aga eile sai terve päev turniire mängitud, 10.00-13.00, 15.30.-17.30,19.00-00.15.
kordagi polnud mingit jama ega ühenduse katkestust.
aga paar korda on juhtunud sellised lood:
1. ei näe mingi 10 min jooksul turniiril 1 vastase stacki.
2. näen mõned käed oma kaartidest ainult 1 kaarti.
3. mõlemad kaardid on nn seljaga ja ei näe oma kaarte. :D
väga õpetlik on mängida mitte osalise, vaid osalise osalise informatsiooniga.


TB-is oled "ülendatud" skilliga mängija ja tõesti su raskuastet ehk levelit. Varsti mängid nii, et ei näe mitte midagi.

Keiss
04.11.08, 19:38
vsiu, mina küll pole täheldanud, et see nii oleks, eile towerit külastades tundus küll, et seal mingid botid vastas.

privador
10.11.08, 20:57
Ma nyyd triobeti uus higrollerhttp://www.hot.ee/suurfail//trio.JPG

ranka
10.11.08, 21:24
Ma nyyd triobeti uus higroller


misasja! See kuu 10k$ raket maksnud?

Metsapull
10.11.08, 21:31
misasja! See kuu 10k$ raket maksnud?


Teema pealkirja vaadates tundub asi olevat triobeti mööda laskmisena.

privador
10.11.08, 21:43
misasja! See kuu 10k$ raket maksnud?
Ei nii palju pole,kordi vähem ikka.Avastasin täna kontot vaadates...
PS Ärge Burgetile öelge!

olavike
10.11.08, 22:19
Ma juba mõtlesin, et ma ainuke, kellel see kala :D

Ma praeguse seisuga 3860 USD raket maksnud :D

Rakeback 1150USD...uu jee :D

Keiss
10.11.08, 22:59
Tundub, et see kuu saame kõik rikkaks. Aga see pole midagi. Mulle maksti raha panga arvele topelt 8)

olavike
10.11.08, 23:01
Ei saa me midagi rikkaks. Trio läheks hoobilt pankrotti, kui nad need summad meile välja maksaks...

ranka
10.11.08, 23:11
Ei nii palju pole,kordi vähem ikka.Avastasin täna kontot vaadates...
PS Ärge Burgetile öelge!


lol@Burget...



Tundub, et see kuu saame kõik rikkaks. Aga see pole midagi. Mulle maksti raha panga arvele topelt 8)


Ma sain ka ükskord rohkem :) Teavitasin TrioBet'i, kandsin rahad tagasi ning sain preemia aususe eest :)

Keiss
10.11.08, 23:21
Sama siin.

RudiTurbo
11.11.08, 03:59
Minul oli ka rake kolmekordistunud , just vaatasin :D
AGa sellegipoolest on mul aint 220 tagasi tulemas, mida kuradit Sa olavike teed seal Trios :D

Mingi kodeerija pani nagunii
fakeRakeback.setVisible(false);
if(fakeRakeback == false) {
correctRakeback.setVisible(true);
}

marguzz22
11.11.08, 08:54
krt mul rake õige :-\

olavike
11.11.08, 08:59
Current period : from 2008-11-01 to 2008-11-15 5.971,25 USD 1.791,37 USD

Minu hetkeseis :D
Et siis vahepeal maksin 12 tunni jooksul endalegi märkamatult 2100 USD raket :P

-andres-
11.11.08, 09:44
Endalgi oli veel eile kõik õige. Makstud rake sinna 150 juurde ja tagasi siis 40+.
Täna hommikune seis peale öist tugevat grindi.
Current period : from 2008-11-01 to 2008-11-15 3.100,34 USD 930,10 USD

Maheaatom
11.11.08, 10:25
Current period : from 2008-11-01 to 2008-11-15 Rake kokku: 1.463,18 USD Rakeback: 438,95 USD
Selle kuu ainuke mängimine oli eile, mil tagusin umbes tund aega pokkerit ning õige rake võib olla vast paarkümmend dollarit. Midagi on seal vist ikka väga nihu läinud...

marguzz22
11.11.08, 11:46
hbuvitav kas nad maksavad need vällja ka`? ma loodan, et päris ära ei nulli kõigil , mina tahan oma 40 doltsi rake kätte sada, mis auga välja teenitud-paistab et mingi proibleem neil uue süsteemiga, mis maksab rake 2 korda kuus.... loodame et ***** ei käi kogu üritus

olavike
11.11.08, 11:48
hbuvitav kas nad maksavad need vällja ka`? ma loodan, et päris ära ei nulli kõigil , mina tahan oma 40 doltsi rake kätte sada, mis auga välja teenitud:D

Ise ka usud, et nad sellised summad välja maksavad?

marguzz22
11.11.08, 11:51
ei usu, lihtsalt huvitab, mis lahendus leitakse

Klamber®
11.11.08, 11:53
viisakam keelekasutus palun!


marguzz22
ei usu, aga mina tahan oam rake saada, mis on mul teenitud, pohhui, et see nende kala- raudselt tuleb mingi siuke case- vabandame meie rake süsteem on ******, nullisime kõigi rake ja saate tasuta pileti turniirile ala 30k guaranteed.

-andres-
11.11.08, 11:53
Triobetiga pole kunagi selliseid probleeme olnud. Klienditugi, eesotsas Hr.Burgetiga, on leidnud alati korrektse lahenduse. Sellepärast ei tasu küll põdeda, et oma õigest rakest ilma jääd.

olavike
11.11.08, 11:53
ei usu, aga mina tahan oam rake saada, mis on mul teenitud, pohhui, et see nende kala- raudselt tuleb mingi siuke case- vabandame meie rake süsteem on ******, nullisime kõigi rake ja saate tasuta pileti turniirile ala 30k guaranteed.

Ei taha uskuda, et nad päris nii ka teeksid. Mina kaotaksin sel juhul hetkeseisuga miski $400.

olavike
11.11.08, 11:54
Triobetiga pole kunagi selliseid probleeme olnud. Klienditugi, eesotsas Hr.Burgetiga, on leidnud alati korrektse lahenduse. Sellepärast ei tasu küll põdeda, et oma õigest rakest ilma jääd.

Just, täiesti nõus. Minu teada asjaga juba tegeldakse ka.

marguzz22
11.11.08, 12:42
:)

olavike
11.11.08, 14:39
Rakeback kala korda aetud :)

RudiTurbo
11.11.08, 18:16
On jah, aga minuarust kuidagi kalaselt tehti see asi korda, HEMi järgi olen maxnud 332 reiki.
Kuid praegu trios on mul ainult 259. HEM vist nii mööda ka ei tohix panna?

ranka
11.11.08, 18:20
On jah, aga minuarust kuidagi kalaselt tehti see asi korda, HEMi järgi olen maxnud 332 reiki.
Kuid praegu trios on mul ainult 259. HEM vist nii mööda ka ei tohix panna?

Vot ei tea. Aga ehk saad seda võrrelda eelnevate kuude tulemuste põhjal? Et näiteks, kui eelmine kuu mängisid 20,000 kätt ja maksid raket 200$ ehk ühe käe kohta 0.01 senti raket. Siis kasuta sama valemit selle kuu juures - eelmise kuu keskmine rake käe kohta korrutada selle kuu käed ja vaata, kas rake number tuleb enam vähem sama?

-andres-
11.11.08, 18:23
Mul paneb ka HEM rohkem kui Trio näitab reiki. Vahe vast mingi 20$, mis HEM'is siis rohkem.

ranka
11.11.08, 18:27
Kas siin on mängijad, kes mängivad ühes ja samas limiidis ja oskavad öelda pikema perioodi peale rake summa ning mitu kätt mänginud?

Kui on, siis võiksite anda andmed, et ala eelmine kuu mängisin X kätt 10NL-i ja selle aja sees maksin $Y raket. Nii saaks teha tabelit, et palju raket käe kohta makstakse erinevates limiitdes, saab arvestada välja eeldatava rakebacki ning näha, kui suure on rake osakaal erinevates limiitides.

Kui keegi ei aita, siis teen ise kõik selgeks aga see võtab aega :)

ranka
11.11.08, 18:30
Tahtsin veel lisada, et seda ei saa kindlasti teha Trackeri või HEM järgi, sest vaadates mu õpilase eelmist kuud, siis 28,000 käe peale on juurde tekkinud $50 raket, mis on väikestes limiitides ikka väga suur eksimus.

RudiTurbo
11.11.08, 18:55
Mul ei ole eelmistest kuudest võrdluseks tuua, sest HEMi ostsin eelmise kuu lõpus.
Aga muidu selle kuu lõpux peax ikka 20k kätt Primas kokku saama kui Cash tabelid seal välja ei sure, hetkel on siis aint üx full ring NL50's >:(

ranka
11.11.08, 19:01
Mul ei ole eelmistest kuudest võrdluseks tuua, sest HEMi ostsin eelmise kuu lõpus.
Aga muidu selle kuu lõpux peax ikka 20k kätt Primas kokku saama kui Cash tabelid seal välja ei sure, hetkel on siis aint üx full ring NL50's >:(

Nii sick... Primas on nende cashlaudade alustamine ka ikka väga haige tegevus. Kui Starsis alustad lauda, siis tuleb kas fish või regular, kellega pead 5-20 kätt HU-d mängima ja laud saab täis. Primas on nii, et istud lauda ja siis hakkavad regularid ükshaaval lauda tiksuma ja insta sit oudivad! Ühel hetkel on lauas 5-6 sitting out regulari ja kui siis 1 fish tuleb, siis sitivad kõik lauda sisse. Ükskord oli meid nii 7 lauas ja ma irwitasin, et no ei julgegi sisse istuda. Kahju, et chati tollel hetkel ei olnud ja screen-shoti ei teinud. See viib ka selleni, et laudu on tunduvalt vähem!

Ja prima võrk on tegelikult natuke "imelik", et laseb oma skinnidel eraldi laudu hoida. Näiteks, et unibet hoiab ainult euro laudu ja mujale nende mängijad minna ei saa. See on sisuliselt võrgu pooleks kiskumine ja mängijate pagasi lahti raiumine. Laseks nad kõik korraga mängima samadesse laudadesse siis oleks rohkem actionit, rohkem laudu. Nii jätkates see võrk ei pruugi paari aasta pärast enam eksisteerida IMO.

Samuti algajatele on väga vähe ja väga haledad kampaaniad - sellised ei kutsu algajaid mängima. Eriti kui laudu ei ole :( See tegelt offtopic jutt ja peaks olema Burget'i postkastis aga kui nemad ei hooli, siis miks peaksime seda tegema meie ?

privador
11.11.08, 20:19
Lisaks kuulsin,et Burgeti tuttav/sõber pidavat saama triobetis 70% rakebacki.
Krt 70%-ga võiks isegi mingil määral regularide vastu mängida.30%-ga on ikka väga nadi.Ausalt öeldes väga alandav/jama on nt sellise vennaga koos lauas mängida vms,kui tead missugune mänguväline edge on tal juba olemas.

ranka
11.11.08, 20:57
Lisaks kuulsin,et Burgeti tuttav/sõber pidavat saama triobetis 70% rakebacki.
Krt 70%-ga võiks isegi mingil määral regularide vastu mängida.30%-ga on ikka väga nadi.Ausalt öeldes väga alandav/jama on nt sellise vennaga koos lauas mängida vms,kui tead missugune mänguväline edge on tal juba olemas.


Mina igasuguseid kuulujutte ei usuks. Teiseks keegi ei räägiks kõva häälega, kui Burget oleks talle andnud rohkem rakebacki kui teistele :)

ranka
11.11.08, 21:07
Mul ei ole eelmistest kuudest võrdluseks tuua, sest HEMi ostsin eelmise kuu lõpus.
Aga muidu selle kuu lõpux peax ikka 20k kätt Primas kokku saama kui Cash tabelid seal välja ei sure, hetkel on siis aint üx full ring NL50's >:(


Kui just Unibet'is ei mängi, siis väljasuremine on kaugel! Näidake üles natuke initsiatiivi ja tehke juurde uusi laudu. surfasin netis ja samal ajal tegin uusi laudu, kahest 50NL lauast sai pooleteise tunniga 7 ja praegu ka veel üks valmimas. Kui teha seda "organiseeritult" saaks laudade arvu väga suureks ajada ilma probleemideta.

privador
11.11.08, 21:09
Tegelikult on see reegel,et prima maxab 30%.Küll aga võib vastav pokkerituba vastu tulla ja maxta nt lisaraha sulle kontole(nagu mustalt?),kui näeb et oled väärtuslik klient.
Sest oileks ju loogiline omanikuna,kui ma maxan 30+40 ja saan ise ka väikse kasumi või ei saa üldse midagi.

PS ei usu et see jama oli,krt ranka äkki saad ise ka ja ajad puru silma:P

privador
11.11.08, 21:12
Kui just Unibet'is ei mängi, siis väljasuremine on kaugel! Näidake üles natuke initsiatiivi ja tehke juurde uusi laudu. surfasin netis ja samal ajal tegin uusi laudu, kahest 50NL lauast sai pooleteise tunniga 7 ja praegu ka veel üks valmimas. Kui teha seda "organiseeritult" saaks laudade arvu väga suureks ajada ilma probleemideta.
Kusjuures naxer kunagi rääkis,mulle,et on pokkeirtoad(toad mis on äri alustamas),mis maxavad 120% rakebacki vms..Küsisin miks nii?
Ta ütles,et nn likviidsuse tekitamiseks.
Seega ranka,kui sa tekitad ise laudu,siis pokkeirtuba peaks sulle vägagi tänulik olema...

ranka
11.11.08, 21:16
Lol mina kindlasti ei saa ega hakkagi saama, sest ma üle $200 raket Trios eriti maksta ei suuda ning polegi vahet kas saan sellest summast 30% või 70% tagasi.

Kui too jutt on tõsi ja sa aktiivselt TrioBet'is mängid, siis kindlasti on sul arenguruumi (eriti rake maksmise osas) ning eemärke, kuhu küündida :) Ja ma ei kujutakski ette, kui palju peaks kuus raket maksma, et näiteks 70% rakebacki andmine oleks pokkeritoale kasumlikum, kui tollele kliendile 30% andmine. Miski $20k kuus vä?

ranka
11.11.08, 21:18
Kusjuures naxer kunagi rääkis,mulle,et on pokkeirtoad(toad mis on äri alustamas),mis maxavad 120% rakebacki vms..Küsisin miks nii?
Ta ütles,et nn likviidsuse tekitamiseks.
Seega ranka,kui sa tekitad ise laudu,siis pokkeirtuba peaks sulle vägagi tänulik olema...


Et sa siis mõtled 120% rakebacki mängijatele, kes alustavad uusi laudu? Tean, et osad pokkeritoad/võrgud pakuvad nn. prob diile (vist oli selline nimi), kus lepitakse kokku mängijaga, et mitu lauda ja mis limiidil peab ta päevas alustama. Kui ta seda teeb, siis saab lisa rakebacki aga kardan, et ta 120% päris ei olnud :)

privador
11.11.08, 21:19
Tyyp maxab ca 3raket kuus,seega ei midegi erilist.
Aga siit koorus uus küsimus.Palju saab skin rakest endale ja palju läheb mujale?
Olen olnud teadmisega,et skin saab 100% ja maxab mingit teenust primale vms

ranka
11.11.08, 21:23
Tyyp maxab ca 3raket kuus,seega ei midegi erilist.
Aga siit koorus uus küsimus.Palju saab skin rakest endale ja palju läheb mujale?
Olen olnud teadmisega,et skin saab 100% ja maxab mingit teenust primale vms


Küsisin seda küsimust ka eelmistel (mitte möödunud) pokernews'i suvepäevadel Burget'ilt aga see pidi olema suur saladus ja ei öelnud isegi umbkaudset numbrit. Ja TrioBet'iga tundub asi olevat veelgi keerulisem, kuna minuteada on tegu NordicBet.com tüttarettevõttega.

RudiTurbo
11.11.08, 21:26
Eino vä**jad, täna kui ma olen surmväsinud ujumistrennist tulles, nüüd olete 6 lauda kokku aretanud ja 7's laud ka peaaegu koos ;D
Ei tea, kas ma julgen siuxes seisundis laudadesse minna :)

Tsenseeritud sõna - Ranka

privador
11.11.08, 21:39
Küsisin seda küsimust ka eelmistel (mitte möödunud) pokernews'i suvepäevadel Burget'ilt aga see pidi olema suur saladus ja ei öelnud isegi umbkaudset numbrit. Ja TrioBet'iga tundub asi olevat veelgi keerulisem, kuna minuteada on tegu NordicBet.com tüttarettevõttega.

Kuidagi imelik jah,nagu selline kartellimaiguline asi oleks.Et lepitud mingi ühine fikseeritud 30% ,et mängijad hüppama ei hakkaks.
Ja vb see saladus on sellest tekitataud,et skinidel on nn vaikiv kokkulepe ,et keegi neist nn lisaraha ei maxaks,sest siis ju tormaks mängijad kõik ühe skini kallale.

Aga jah ei oska öelda.Äkki peab nn tõestama nt triobetile lojaalse kliendina mingi aeg ja siis tehakse pakkumine.Et sellise jutu peale,et ma hakkan maxme,andke kohe max rakeback vms ei tööta)Või teine variant tuleb libud võtta ja liiter viina ja Burgetile külla minna:)

Aga jah nutune ikka a kui nt hakakd 5k kuus raket maxma.Sest praegu mingil määral ikkagi profina tahaks saada maximaalseid hüvesid pokkeritoa poolt,mis on võimalik.Muidu on selline tunne nagu oleks Olympia finaalis 100m jooksus,aga mul on jalas kummikud ja teistel naelikud.

ranka
11.11.08, 21:45
Nüüd Trio's ju makstakse poole kuu kaupa rakebacki ja see oleks vesi sinu veskile, sest sa ei pea enam triobetile kuuga tõestama, et su rake harvester on võimeline $5k eest raket kuus üles korjama TrioBet'i korvi. Seda saad teha nüüd kuu keskel või lõpus :)

Nügid poole kuuga rake hunniku suureks ja siis küsid otse, et kas saab suuremat ampsu rakebacki tordist või sa järmisel poolel kuul (ja ka tulevikus) nii suurt rakehunnikut kokku ei aja :)

Ja väga huvitavad võrdlused :)

Oliverk
12.11.08, 20:24
trio pees ja ma finaalauas madala stackiga peale beati normalana.

olavike
12.11.08, 20:33
trio pees ja ma finaalauas madala stackiga peale beati normalana.

Mis sa kardad, et teised samal ajal mängivad su stacki nulli? :P Kui terve võrk maas, siis ei saa keegi ligi :)

runnar
12.11.08, 20:36
PEKK, maas jah ja juba jupp aega. Krt, mängi veel seal vahelduse mõttes turniiri... >:(

olavike
12.11.08, 20:54
Tundub, et see vist pigem siiski mingi Elioni kamm. Sisuliselt kõik välismaised serverid on kättesaamatud. Et ei tasu vist seekord Prima võrgu peale kuri olla :D

Oliverk
12.11.08, 20:58
No ja kes nüüd mu stäkki mängib ah :D

olavike
12.11.08, 20:59
No ja kes nüüd mu stäkki mängib ah :D

Sa oled visatud saatuse lainetesse. Ühesõnaga - esita pärast Elionile arve saamata jäänud tulu pärast :P

Oliverk
12.11.08, 21:21
Leedukad sõid ära jah kõik eeslased. Pole hullu oli see trio lastekas aga noh midagi ikka :D

Keiss
13.11.08, 02:17
Elioni poolt nii tavaline. Peab endale ka mingi teise internetipakkuja lisaks võtma.

Aristotep
13.11.08, 15:27
Ma küll Elioni ühenduse üle ei kurda. Väga stabiilne asi.

olavike
13.11.08, 15:30
Mina ei oska ka midagi Elioni kohta halba öelda. Olen nende klient olnud üle nelja aasta ja selle aja jooksul on maksimaalselt 4-5 pikemat katkestust (pikkusega 1-2 tundi). Reeglina saavad nad oma asjad väga kiiresti korda. Ka väiksemaid katkestusi pole tegelikult ette tulnud eriti.

Keiss
13.11.08, 16:47
Mul on kuus mitu korda ??? :o Paar korda finaallauas seda juhtunud.

ranka
13.11.08, 18:48
Mina ei oska ka midagi Elioni kohta halba öelda. Olen nende klient olnud üle nelja aasta ja selle aja jooksul on maksimaalselt 4-5 pikemat katkestust (pikkusega 1-2 tundi). Reeglina saavad nad oma asjad väga kiiresti korda. Ka väiksemaid katkestusi pole tegelikult ette tulnud eriti.


3 aastat klient olnud ja mitte ühtegi kaktestust üle 30 minutit pole minul olnud. Ja kokku probleeme ühendusega on olnud - 2 - eilne jama ja siis ükskord enne ning see oli osalt ka minu enda süü :)

Tigrano
13.11.08, 19:25
3 aastat klient olnud ja mitte ühtegi kaktestust üle 30 minutit pole minul olnud. Ja kokku probleeme ühendusega on olnud - 2 - eilne jama ja siis ükskord enne ning see oli osalt ka minu enda süü :)


Niikaua, kui oli lihtsalt elioni nett oli kõik okas, siis võtsin digi tv lisaks ja algasid tihedased katkestused, siiani võitlen elioniga (kui varsti UPSi ka ruuterile vahele panen, probleem ei lahene, siis peab digi tv loobuma). Momendil olen võtnud KÕU lisaks, aeglane aga kunagi ei teki katkestusi.

Keiss
14.11.08, 01:08
Nojah mul on ka elioni digi tv lisaks.

iffikas
16.11.08, 20:11
Tere !

Kas jama on minus või on teistel ka sellist jama, et Tournament Lobby ei tulelahti kui vajutada F2.
Enamus turnadel tuleb, kuid samas teistel ei tule . . .

???

hotcocacola
17.11.08, 10:01
Ennem lisas Privador oma akna ultra rakebackiga, aga siin on minu screenshot enast, aka highrollercocacola-st :D
Pilt on tehtud 10.nov. õhtul, kell 23.47
Aga 11ndal nov. muudeti asi ära ja suutsin ikkagi genereerida 15 päevaga suurima rakebacki :D(H)


http://img527.imageshack.us/img527/9750/rakeback10nov23musthf0.jpg (http://imageshack.us)
http://img527.imageshack.us/img527/rakeback10nov23musthf0.jpg/1/w804.png (http://g.imageshack.us/img527/rakeback10nov23musthf0.jpg/1/)

ranka
17.11.08, 10:10
Tere !

Kas jama on minus või on teistel ka sellist jama, et Tournament Lobby ei tulelahti kui vajutada F2.
Enamus turnadel tuleb, kuid samas teistel ei tule . . .

???


Tere!

Ei oska öelda, kuna ise neid aliaseid ei kasuta.

ranka
17.11.08, 10:10
Ennem lisas Privador oma akna ultra rakebackiga, aga siin on minu screenshot enast, aka highrollercocacola-st :D
Pilt on tehtud 10.nov. õhtul, kell 23.47
Aga 11ndal nov. muudeti asi ära ja suutsin ikkagi genereerida 15 päevaga suurima rakebacki :D(H)


http://img527.imageshack.us/img527/9750/rakeback10nov23musthf0.jpg (http://imageshack.us)
http://img527.imageshack.us/img527/rakeback10nov23musthf0.jpg/1/w804.png (http://g.imageshack.us/img527/rakeback10nov23musthf0.jpg/1/)


LOOOOOOOOOOOOOOOL. Aga eelmise kuu $700 rake on õige?

hotcocacola
17.11.08, 12:36
jap, too on õige, aga nüüd tegin 15 päevaga 1612$ raket (483$ rakebacki), yay! :D

ranka
17.11.08, 13:21
jap, too on õige, aga nüüd tegin 15 päevaga 1612$ raket (483$ rakebacki), yay! :D


WOW? Mis limiiti ja mida sa mängid???

olavike
17.11.08, 13:28
jap, too on õige, aga nüüd tegin 15 päevaga 1612$ raket (483$ rakebacki), yay! :D

Ja sellise rake hulga juures jäid omadega plussi ka?

privador
17.11.08, 14:53
jap, too on õige, aga nüüd tegin 15 päevaga 1612$ raket (483$ rakebacki), yay! Cheesy

Mul 1873$ raket poole kuuga(umbes 10kkätt).Lisaks olen veel mänginud ainult nädvahetustel.Sest tööpäeviti kuni õhtnuni on selline tase,et eriti raha küll ei teeni.Mine või tööle:P
Aga 30% rakebacki on ilmselge röövimine:)

-andres-
17.11.08, 15:14
WOW? Mis limiiti ja mida sa mängid???


Jep, tahtsin isegi küsida, et mis kõrguselt sellised rakebackid tulema hakkavad. Ise mängisin NL10's enamjaolt ~20k+ kätt ning 60$ oli tasuks rakeback'i.

marguzz22
17.11.08, 15:57
ma mängin kuus vbl 10-15k kätt ja saan rakebacki 100 doltsi, a samas 6max ka

hotcocacola
17.11.08, 23:02
kuu alguses tegin NL50 (5-6-7-8 lauda), siis vahel PLO50 (2-3 lauda).
Viimased nädal aega olen NL100 limiidis olnud, st holdemit tegelikult väga vähe seal teinud, enamjaolt teen PLO100, 2-3 akent :)
Plussis veic jah, raske öelda, sest saan turnadelt suuri summasid ja HEM ei võta omahat sisse (või ma ei oska :D), aga jah, tasapisi plussi tuleb. PLO100 on kuldne...ootad lihtsalt kätt ja makstakse..ja mitte vähe :)

super lux. See kuu olen teinud holdemis mingi 10 000 kätt (umbes) ja omahas...ee ei oskagi öelda, 3-4-5k ehk :), aga jah, holdemis suudan olla breakeven, aga omahas olen ma kunn (st seda et pean end kunniks :D, sest biidin PLO100 :D, aga mis ma ikka kiidan ennast :D, hahe)

Keiss
17.11.08, 23:07
Kus sa omahat õppisid? Julmalt lükkad seda nagu on näha 2k turnade kahest järjestikusest võitmisest.

hotcocacola
17.11.08, 23:17
Omaha 2000€ GUARANTEED on olnud see kuu 3x.
1nädalal - 3.koht
2nädalal - 1.koht+bounty
3nädalal - 1.koht

pole lugenud raamatuid vms, lihtsalt süvenen rohkem ja lasen rohkem vastastel actida, idikad on enamjaolt omaha laudades, aga leidub ka häid mängijaid ja eriti andekateks pean eestlasi PL100 ja kõrgemal !!!! :)

Keiss
18.11.08, 02:39
Turnal olid sa küll ise aktiivne ;)

olavike
18.11.08, 07:50
...ja HEM ei võta omahat sisse (või ma ei oska :D)
Ei tea miks HEM peaks omahat sisse võtma üldse :P
Nime järgi saad juba oletada ju, et kui on holdem manager, siis tema ei taha omahast miskit teada ;) Loogika :P

hotcocacola
18.11.08, 07:52
Ei tea miks HEM peaks omahat sisse võtma üldse :P
Nime järgi saad juba oletada ju, et kui on holdem manager, siis tema ei taha omahast miskit teada ;) Loogika :P


kusjuures ma ka ükspäev mõtlesin, et no mis jama on, miks ta omahat ei võta ning lampi 2-3h pärast koitis:" SEE ON JU HOLDEM MANAGER, hahe "

marguzz22
18.11.08, 08:02
Minu kala on selles, et chat pandi kinni kuna ma ütlesin " you fuck always have to outdeaw runner runner bitch" mis selles vulgaarset on ma ei saa aru.

Keiss
18.11.08, 12:32
Ei tea, mis tegema peab, et triobet chatida jälle võimaldaks. Põlvili paluma vist :D Ma kunagi kirjutasin kogemata valesse aknasse eestikeelset juttu ühe lause ja keegi hakkas poker manageri appi karjuma selle peale. BOPL-is jms võib ju eesti keeles rääkida, aga suures akende rägastikus juhtus väike apsakas.

ranka
18.11.08, 12:35
Ei tea, mis tegema peab, et triobet chatida jälle võimaldaks. Põlvili paluma vist :D Ma kunagi kirjutasin kogemata valesse aknasse eestikeelset juttu ühe lause ja keegi hakkas poker manageri appi karjuma selle peale. BOPL-is jms võib ju eesti keeles rääkida, aga suures akende rägastikus juhtus väike apsakas.


Põlvili ei pea, piisab viiskast mailist Burgetile.

Keiss
18.11.08, 12:41
Peab siis asja ära tegema jah. Lootsin, et sain karistada mõneks päevaks, nädalaks, kuuks ja lõpuks võetakse blokk ise maha.

marguzz22
18.11.08, 13:05
Mul korra see blokk juba maha võetud, aga samas parem ka kui seda peal ei ole, siis ei teki kiusatust ka kellegi järgi minna, või lolle kommentaare loopida, nagunii see ainult segab mängu! ;)

lebovend
18.11.08, 13:30
mul vast poolteist aastat juba chati pole, trio kirjadele on ikka ja alati vastatud et peab
hoopis microgamingu eest vabandama. fuck it, vb ongi t6esti parem kui chati pole. Pigem naerda
selle yle kui yks donk 6petab teist, et too m2ngis valesti kui raisata aega "omfg, fucking idiot, moronic dipshit, stfu" kirjutamisele:p

olavike
24.11.08, 22:18
Tundub, et pokkeripank näitab taas aiateibaid...
Või olen ainuke? :P

ranka
24.11.08, 23:57
Tundub, et pokkeripank näitab taas aiateibaid...
Või olen ainuke? :P


No.

Period Rake kokku Rakeback
Current period : from 2008-11-16 to 2008-11-30 1.004,63 USD 301,39 USD

Metsapull
25.11.08, 00:05
Tundub, et pokkeripank näitab taas aiateibaid...
Või olen ainuke? :P


Päeval vist oli veel korras, aga praegu on jah mingid ulme summad jälle tekkinud.

kollane
25.11.08, 00:10
mul turniiri aken hüppab hetkel ja koguaeg aktiivne.

ranka
25.11.08, 00:15
mul turniiri aken hüppab hetkel ja koguaeg aktiivne.


Lõhnab sellejärgi, et miski HEM või PT või mingi muu jama aktiivne? Mul ka korra turna aken hakkas hüppama, süüdi oli PAHUD.

kollane
25.11.08, 00:34
Lõhnab sellejärgi, et miski HEM või PT või mingi muu jama aktiivne? Mul ka korra turna aken hakkas hüppama, süüdi oli PAHUD.



tõsi ta on. ;) ja kohe triobeti süüdistama, ise loll hoopis.

RudiTurbo
25.11.08, 01:39
mul turniiri aken hüppab hetkel ja koguaeg aktiivne.


Mul oli ka üxkord see bug, päris leili ajas kui ma cash tabeleid mängisin ja siis tourney kogu aeg hüppas, pidin pärast igat otsust minimize panema, muidu aina hüppas iga seki tagant teiste akende ette :D

Ja enne olavike küsis , kas rakeback on jälle kannis, siis veel ei olnud, nüüd juba on ;D

vsiu100
25.11.08, 09:44
Current period : from 2008-11-16 to 2008-11-30 14.997,82 USD 4.499,34 USD

ka highrollin.
tegelt tuleb vist selle poole kuuga orienteeruvalt 450-550$ raket.

olavike
26.11.08, 08:07
Tundub vist vägisi, et Prima hakkab omadega ära vajuma...
Novembri alguses muudeti $500 freerollid $200 freerollideks ja eilsest muudeti need lausa $100 freerollideks.
Lisaks on igapühapäevane $175K quaranteed muudetud $150K quaranteed turnaks...
Täielik taandareng toimumas... Ja lausa silmnähtav taandareng...

ranka
26.11.08, 09:51
Tundub vist vägisi, et Prima hakkab omadega ära vajuma...
Novembri alguses muudeti $500 freerollid $200 freerollideks ja eilsest muudeti need lausa $100 freerollideks.
Lisaks on igapühapäevane $175K quaranteed muudetud $150K quaranteed turnaks...
Täielik taandareng toimumas... Ja lausa silmnähtav taandareng...


Garanteede muutmisest ma saan täiesti aru, sest miks peaks pokkerituba konstantselt toetama mängijaid iga nädal ~$40,000 overlayga? See teeb kuus $120k ja selle eest saaks pokkerituba midagi muud teha. Mina näeks probleemi just siis, kui ta ei muudaks neid garanteersid selliseks nagu nad olema peavad (ilma suure overlayta). Sest sellisesl juhul hakkab tekkima minul küsimus - kust tulevad nii suured rahad ja miks pokkerituba on huvitatud kinni maksma suuri puudujääke? Ajalugu on näidanud, et need overlayga pokkeritoad ei kesta kaua või hääbuvad turult sootuks. Seega mina arvan, et garanteede vähenemine ei tähenda prima langust vaid hoopis "tavapärast korrektuuri". Kui pole nõudlust, ei ole mõtet ka pakkuda.

Freerollide koha pealt ei oska midagi öelda :(

ranka
26.11.08, 12:31
Nüüd on miski eriline kamm. Tahan teha Primas $0.25/$0.5 full ring laudu. Panin ühe tööle ja enam uusi tühju dollari laudu juurde ei teki; Ainult euro lauad on...

EDIT: lõpukls tuli

olavike
26.11.08, 12:38
Nüüd on miski eriline kamm. Tahan teha Primas $0.25/$0.5 full ring laudu. Panin ühe tööle ja enam uusi tühju dollari laudu juurde ei teki; Ainult euro lauad on...

EDIT: lõpukls tuli

Hetkeseisuga on seal justkui ainult 3 dollari lauda NL50 limiidil. Catch Me, Long Winding Road ja Get Back. Võtsin maha nii full tables kui ka empty tables filtrid...

RudiTurbo
26.11.08, 12:45
Mingisugune imevend on tekkinud seal NL50's, tüüp mängib ühes lauas ja esimene õhtu tüüp tegi 50st 230$, eile mängis ka veic, oli ka üle 100 vist ning praegu vaatan, tüüp istub jälle 200$'ise stackiga lauas.
Nimi on easylooooser.

marguzz22
26.11.08, 12:57
Prima hakkab ära surema jah... NL25 jube vähe laudu, NL50 ka... Peale selle on rohkem tekkimas EURo laudu, lahkun jäädavalt sealt...

Tigrano
26.11.08, 14:16
Prima hakkab ära surema jah... NL25 jube vähe laudu, NL50 ka... Peale selle on rohkem tekkimas EURo laudu, lahkun jäädavalt sealt...


Imelik, et sellises võrgus on nii vähe mängijaid.

olavike
26.11.08, 14:28
Imelik, et sellises võrgus on nii vähe mängijaid.

Mida sellise võrgu all silmas pead?

Rage
26.11.08, 14:33
Prima hakkab ära surema jah... NL25 jube vähe laudu, NL50 ka... Peale selle on rohkem tekkimas EURo laudu, lahkun jäädavalt sealt...
miks need eurolauad halvad on?

olavike
26.11.08, 14:35
miks need eurolauad halvad on?

Rake'i maksad kõvasti rohkem.

Rage
26.11.08, 14:42
Rake'i maksad kõvasti rohkem.
o.O vahekord sama ei ole? https://www.triobet.com/et/poker/rake.html või nad teisendavad summad taaladesse ja siis reigivad selle põhjal?

ment52
26.11.08, 14:52
o.O vahekord sama ei ole? https://www.triobet.com/et/poker/rake.html või nad teisendavad summad taaladesse ja siis reigivad selle põhjal?

Kui sa nüüd mõtled, siis sa saad aru, et 3€ ja 3$ reiki makstes maksad sa esimesel puhul ju rohkem tegelikult.

Tigrano
26.11.08, 15:00
Mida sellise võrgu all silmas pead?


Võrkudes peaks ikka rohkem mängijaid olema, sest tegu ju ei ole ühe pokkeri toaga.

RudiTurbo
26.11.08, 15:07
No ranka on praegu päise päeva ajal 5 lauda käima lükanud :)
Aga minul ikka siuke tunne, et kohe hakkab downswing, olin just rõõmsalt ära minemas laudadest 15$ kasumi peal, kui just AA jälle ning jälle cracked!
Viimase 28 korra jooxul kui AA on käinud, siis olen suht break even! Ning QQ litib juba kõvemini kui AA ning KK, mis on ka AA'st suurema kasumi tootja.

Peab nüüd korra linna peal ära käima ja siis tagasi tulles vaatab, palju ranka laudu on ehitanud mulle :D

olavike
26.11.08, 15:16
No ranka on praegu päise päeva ajal 5 lauda käima lükanud :)
Aga minul ikka siuke tunne, et kohe hakkab downswing, olin just rõõmsalt ära minemas laudadest 15$ kasumi peal, kui just AA jälle ning jälle cracked!
Viimase 28 korra jooxul kui AA on käinud, siis olen suht break even! Ning QQ litib juba kõvemini kui AA ning KK, mis on ka AA'st suurema kasumi tootja.

Peab nüüd korra linna peal ära käima ja siis tagasi tulles vaatab, palju ranka laudu on ehitanud mulle :D

Palju sa rankale maksad, et ta sulle laudu ehitaks? :D

ranka
26.11.08, 16:16
Primas on võimatu laudu teha, sest kui regularid tulevad short-handed lauda, siis nad kohe panevad "Sit out" peale ja hakkavad ootama, kui lauad täis saavad. Teinekord oled sina vs fish ning 4 sitting out regulari. Nii sick ja kui fish peaks bustoks minema või leebet tõmbama siis seda lauda enam käima ei saagi, kuna ükski normaalne inimene ei istu lauda, kus on 3-4 sitting out venda.

Seega RubiTurbo, ma ei taha sinuga kurjustada -- see on täiesti su enda asi, kuidas sa mängid või mida teed aga mina ei soovita TYHJA/short-handed lauda istuda ning kohe sit out nuppu vajutada. Mängi shorti ja nii aitad kaasa teha laudu või siis ära istu enne, kui laud on natuke rohkem täis.

Sama nalja nägin ka siis, kui lauast läks 2 venda minema, mille peale veel kohe 2 venda sitting out panid ja peale seda laud lagunes laiali. Fishid tõmbavad leebet aga sitting out regularid jäävad ikka ootama ehk keegi tuleb.

RudiTurbo
26.11.08, 17:29
No ei tea, mingil kombel nad siiski vaixelt täituvad, sit out või mitte :P
4 lauda siis hetkel, lähen uurin, kas antakse raha :)

ranka
26.11.08, 17:31
No ei tea, mingil kombel nad siiski vaixelt täituvad, sit out või mitte :P
4 lauda siis hetkel, lähen uurin, kas antakse raha :)


Jah nad tixuvad, sest keegi teine PEAB tegema 2 x rohkem tööd, kui muidu! Soovitan oodata mõned minutid või siis mängida ka Heads Up.

RudiTurbo
26.11.08, 18:34
Ranka keevitas mingid erilised lauad kokku, kohe 2 paari vs set ja siis KK vs AA, lähen parem magama ära :)

Keiss
26.11.08, 19:19
Ma korra vaatasin, ranka ehitas lauad kokku ja siis kadus ise ära. Saad triolt siis midagi või? ;D ;D

Tigrano
26.11.08, 19:40
Ma korra vaatasin, ranka ehitas lauad kokku ja siis kadus ise ära. Saad triolt siis midagi või? ;D ;D


Mis limiidis se Ranka seal neid laudu ehitas ;D Teeb mingit pulli jälle tundub.

ranka
26.11.08, 20:14
Ma korra vaatasin, ranka ehitas lauad kokku ja siis kadus ise ära. Saad triolt siis midagi või? ;D ;D


Burget ei anna olys peksa.

EDIT: Tegelt ei saa mitte midagi.

Keiss
26.11.08, 22:32
Ah täna ta ka orgunnis midagi NL50.
Tegelt peaksid ka trio NL10-20 mehed ühinema mingi x kell ntx õhtuti, et selle limiidi laudu üles ehitada. Täna proovisin ise, paar tk. sai üles tehtud ja tasu oli selle näol olemas, suht norm kaardijooks ja vastased, kes 23ga bluffima hakkasid.

ranka
27.11.08, 09:35
Kas see Trio rake pange ei pane? Eile mängsin ca 1200 kätt 10NL-100NL ja ja sain selle aja sees $100 raket. Pole kunagi raket mõõtnud aga tunduks nagu liiga palju...

olavike
27.11.08, 09:39
Kas see Trio rake pange ei pane? Eile mängsin ca 1200 kätt 10NL-100NL ja ja sain selle aja sees $100 raket. Pole kunagi raket mõõtnud aga tunduks nagu liiga palju...

rake oli $100 või rakeback?

ranka
27.11.08, 09:59
rake oli $100 või rakeback?


Rake.

Muretsema paneb see, et 15-ndast kuni eilse päevani olin teinud $50 raket (teinekord klõbistan 1-2 lauda või HU-d primas) ja seega mõtlesin, et teen teise poole ka ära, et siis saan ka $33 tagasi. Tegin oma arust väikse sessi - niii 1000 kätt ning enamus olid short-handed mikro lauad, kuna alustasin laudu. Täna rakebacki panka checkides vaatana - ohoo $150 raket maksnud. Tundub kuidagi liiga palju.. Aga kes krt teab, nagu ma ennist ütlesin, et ma ei ole kunagi raket jälginud ning ei tea palju on "normaalne" rake.

olavike
27.11.08, 10:00
Aga mis sul HEM näitab?

RudiTurbo
27.11.08, 10:07
Mina maxan 1000 käe kohta umbes 30-40$ reiki tavaliselt NL50's.
Nii, et kuidagi palju yep ;D

ranka
27.11.08, 10:08
Aga mis sul HEM näitab?


enam-vähe sama summa... Siis peaks olema õige

ranka
27.11.08, 10:10
Mina maxan 1000 käe kohta umbes 30-40$ reiki tavaliselt NL50's.
Nii, et kuidagi palju yep ;D


Vist ikka korras, HEM näitab eilse päeva kohta: 1503 kätt, +103.83 raket. 700 kätt 100NL, 700 kätt 50NL ja ülejäänud väiksemad limiidid. Suur rake võib põhjustatud olla sellest, kuna eile enamus ajast alustasin laudu ning seega mängisin HU ja short-handed mänge. Mõistagi siis flopi vaatamine on suurem ning seega ka rohkem raket kulub.

EDIT: Ja hem jube täpselt raket näitab.

olavike
27.11.08, 10:16
Kui ainult cashi mängida, siis on jah HEM väga hea vahend oma rake jälgimiseks, sest trio pokkeripank näitab ju rake seisu päris suure viivitusega (vist mingi 4-5 korda ööpäevas uuendavad seda).

Tigrano
27.11.08, 10:22
Kui ainult cashi mängida, siis on jah HEM väga hea vahend oma rake jälgimiseks, sest trio pokkeripank näitab ju rake seisu päris suure viivitusega (vist mingi 4-5 korda ööpäevas uuendavad seda).


Kaldun arvama, et HEMi rake kohta saadud infot päris täpselt usaldada ei tohiks. Olen suht kindel, et erinevus on, kui võrdled kuu lõpu seisu Trio ja HEMi oma.

Miks sa seda raket nii pinksalt jälgid koguaeg? ;D

olavike
27.11.08, 10:25
Ega pingsalt ei jälgigi :P Aga aegajalt ikka viskan pilgu peale küll :D

ranka
27.11.08, 10:42
Kaldun arvama, et HEMi rake kohta saadud infot päris täpselt usaldada ei tohiks. Olen suht kindel, et erinevus on, kui võrdled kuu lõpu seisu Trio ja HEMi oma.

Miks sa seda raket nii pinksalt jälgid koguaeg? ;D


Teeme katse, täna rohkem Trios ei mängi ning peale uuendust võin öelda, kui suur on HEM'i ja TrioBet'i makstud rake vahe. Kui näitab täpselt, siis oleks jube hea, sest siis saaks kõikide limiitide keskmise rake/käe kohta tabeli teha.

RudiTurbo
27.11.08, 12:07
Minuarust mul näitab HEM rohkem maxtud reiki kui triobet, kuigi HEM pole tourneisi arvestanud.
Kodus vaatan järgi

Tigrano
27.11.08, 12:21
Minuarust mul näitab HEM rohkem maxtud reiki kui triobet, kuigi HEM pole tourneisi arvestanud.
Kodus vaatan järgi


Täiesti võimalik, olen kuskilt kuulnud, et HEM arvestab sisse preflop mängus folditud potid või midagi sellist, seega peaks HEM alati rohkem näitama.

RudiTurbo
27.11.08, 14:34
See kuu HEMi andmetel olen rake maxnud 670$
Triobeti järgi 573$

Olen ka tourneysi mänginud, kuid mitte palju, seega erinevus tundub tulevat kuskil 20% kanti vb!

ment52
29.11.08, 01:03
Ma olen päris kindel, et HEM loeb reiki dealt meetodil ja trio contributed meetodil, seega nad peavadki erinevad olema. St, et HEM võtab lauas makstud reigi ja jagab selle kõigi käes osalenud mängijate vahel, samas kui trio arvestab ainult konkreetselt sinu makstud reiki. Preflopis folditud käsi kindlasti ei arvesta kumbki.

ranka
29.11.08, 02:33
mul $10 võssa pannud, seega mendil on õigus nagu alati.

olavike
29.11.08, 09:26
See küll ei puuduta nüüd otseselt pokkerituba, aga kas teil ka viskab triobet.com lehel liikudes igal sammul selle security kastikese ette?

-andres-
29.11.08, 10:14
Selle peaks saama, et "don´t show next time" or smth. Ma ei tea vaid, miks sul seda valikut ei anna, aga endal oli igatahes nii.

olavike
29.11.08, 10:16
Selle peaks saama, et "don´t show next time" or smth. Ma ei tea vaid, miks sul seda valikut ei anna, aga endal oli igatahes nii.

Mis browserit sa kasutad?

-andres-
29.11.08, 10:40
Exploreriga peaks selle ette viskama vaid. Mozillaga minuarust ei tohiks seda üldse tulla? Kui Mozilla, siis peaks vast mingit settingut näppima ja lisama www.triobet.ee secure lehte loendisse.

arvamusliider
29.11.08, 12:48
Vist ikka korras, HEM näitab eilse päeva kohta: 1503 kätt, +103.83 raket. 700 kätt 100NL, 700 kätt 50NL ja ülejäänud väiksemad limiidid. Suur rake võib põhjustatud olla sellest, kuna eile enamus ajast alustasin laudu ning seega mängisin HU ja short-handed mänge. Mõistagi siis flopi vaatamine on suurem ning seega ka rohkem raket kulub.

EDIT: Ja hem jube täpselt raket näitab.


Igatahes oli mul juhus, kui makstud raket näitas trios 6x suuremana kui tegelikult olin maksnud. Järgmiseks päevaks oli automaatselt korras.

olavike
29.11.08, 13:18
Igatahes oli mul juhus, kui makstud raket näitas trios 6x suuremana kui tegelikult olin maksnud. Järgmiseks päevaks oli automaatselt korras.

Nagu näha, siis sa eriti foorumi teemasid ei jälgi? Sellest pikalt juttu olnud ju.

mr p
01.12.08, 19:35
Nagu näha, siis sa eriti foorumi teemasid ei jälgi? Sellest pikalt juttu olnud ju.

ära kobise ilmaasjata, enamik meist ei ole lugenud kõiki foorumi teemasid

ranka
01.12.08, 20:57
Poisid rahu!

Keiss
05.12.08, 20:31
Kellel veel triobetis hetkel lauad ei avane? Mul keset sessi hangusid lauad ära, lõpuks tegin restarti triole ja ei midagi...tundub, et kõik sit oudivad seal?!
Kõik muu nagu toimib kusjuures.

RudiTurbo
05.12.08, 20:33
Tundub, et ei tööta jah, avab laua ära, aga LOADING GAME aken jäääb lahti ning mängijaid näha pole.

Metsapull
05.12.08, 20:35
Mul ka ei tööta, nii et mingi üldine kala seega.

Keiss
05.12.08, 20:36
Dear players - we are aware of the issues being experienced on holdem ring games. Lubati tegeleda asjaga.

Metsapull
19.12.08, 14:15
Kas Teil ka triobetti hand history ei tööta?

hotcocacola
20.12.08, 12:51
jube aeglaselt tulevad lahti..mingi 5min vb

Rage
31.12.08, 00:47
ma ei leia kuskilt kohta, kus triobetis autorebuyin vms seadistada.. et stack oleks koguaeg full... kopp ees ise klikkamisest..

-andres-
31.12.08, 02:14
Primas ei olegi see võimalik rahalauas.

ranka
31.12.08, 02:19
ma ei leia kuskilt kohta, kus triobetis autorebuyin vms seadistada.. et stack oleks koguaeg full... kopp ees ise klikkamisest..


Ei saagi.

Ja Prima rebuy on ikka haige, sest alles peale järgmist kätt saad reloadida stacki + tegema miski 100 clicki. Suht tilti ajav.

LuuK
05.01.09, 15:34
keegi oskab öelda, miks prima mini view aken on suurem kui tavalise akna miinimumi tõmmatud variant? :)

ranka
07.01.09, 02:23
keegi oskab öelda, miks prima mini view aken on suurem kui tavalise akna miinimumi tõmmatud variant? :)


Disain! Aga mini view on parem, sest kaardid/panused on selgemad ja suuremad.

hotcocacola
07.01.09, 14:39
trio mini view aken on super :)
mitte et mul oleks silmanägemisega...aga noh, asi on pigem harjumuses :)

pikk28
07.01.09, 14:58
trio mini view aken on super :)
mitte et mul oleks silmanägemisega...aga noh, asi on pigem harjumuses :)

super aken on tõesti, kuid ma ei tea, mina ntx neid aknaid liigutada ei saa :). akna viskab läpakas suvalisse kohta ja sinna ta jääb, kui avan uue laua, siis viskab jälle suvalisse kohta (vahel eelmise akna peale). Kui tahan hiirega lauda liigutada, siis miskipärast ei lase. Kellelgi veel sellist jama?

rohelinekonn
07.01.09, 15:03
super aken on tõesti, kuid ma ei tea, mina ntx neid aknaid liigutada ei saa :). akna viskab läpakas suvalisse kohta ja sinna ta jääb, kui avan uue laua, siis viskab jälle suvalisse kohta (vahel eelmise akna peale). Kui tahan hiirega lauda liigutada, siis miskipärast ei lase. Kellelgi veel sellist jama?


Proovi laua keskelt kinni võtta ja liigutada ;)

pikk28
07.01.09, 15:10
Proovi laua keskelt kinni võtta ja liigutada ;)

ty kiire vastuse ! Koju jõuan siis proovin :)

RudiTurbo
13.01.09, 01:11
Minuarust triobeti kõige kasulikum kala on see, et kui lauast lahkuvad 2 inimest korraga või suht üheaegselt, siis waiting listis olevatele inimestele antakse ainult 1 koht ja teine jääb lihtsalt vabaks, vahel olen mingi 9's alles järjekorras ja vaatan, et OH, lauas vaba seat ;D

pikk28
13.01.09, 08:14
krt trios ajab eriti tilti see, et kui multitabled, siis mõnel laual on call, fold, ,,, lahter all ja kui praht käes saad linnukese panna, et foldiks .
Ja krt paljudel pole seda.
automucki pole ka korda tehtud. Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.

rohelinekonn
13.01.09, 08:18
krt trios ajab eriti tilti see, et kui multitabled, siis mõnel laual on call, fold, ,,, lahter all ja kui praht käes saad linnukese panna, et foldiks .
Ja krt paljudel pole seda.
automucki pole ka korda tehtud. Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.


Mind Ajab sama asi närvi. Selle võiks nad küll kiirestiära parandada. Teeks asjad vähe mõnusamaks

Muusik
13.01.09, 09:37
jah.. vajutad fold ära ja siis vaatad et oled sit out..

Rage
13.01.09, 10:28
Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.
emm.. optionsist korjasin üldse muckimise ja show võimaluse ära.. ja rohkem seda nuppu mulle ei ilmu.. närvi ajas selle mucki puhul see ka, et hakkas count downima ja kui siis mucki ei vajutanud.. olid kohe sit out ka..

pikk28
13.01.09, 11:02
emm.. optionsist korjasin üldse muckimise ja show võimaluse ära.. ja rohkem seda nuppu mulle ei ilmu.. närvi ajas selle mucki puhul see ka, et hakkas count downima ja kui siis mucki ei vajutanud.. olid kohe sit out ka..

proovin ka kui koju jõuan

RudiTurbo
13.01.09, 18:01
krt trios ajab eriti tilti see, et kui multitabled, siis mõnel laual on call, fold, ,,, lahter all ja kui praht käes saad linnukese panna, et foldiks .
Ja krt paljudel pole seda.
automucki pole ka korda tehtud. Paned automuck aga kui viimane oled, siis ikka küsib kas näitad kätt või mitte.


Sellist komöödiat mina küll nagu pole kohanud ning automucki värki ka mitte :)

pikk28
13.01.09, 20:59
veab siis sul :)

leho57
13.01.09, 21:12
Mind Ajab sama asi närvi. Selle võiks nad küll kiirestiära parandada. Teeks asjad vähe mõnusamaks


+1 ja ei lähe ta korda mul >:(

Rage
14.01.09, 14:56
näe.. selle muck/show nupu saab ära kaotada lauas istudes optioni alt:

http://img294.imageshack.us/img294/8229/foldpd3.jpg

LuuK
15.01.09, 02:24
Minuarust triobeti kõige kasulikum kala on see, et kui lauast lahkuvad 2 inimest korraga või suht üheaegselt, siis waiting listis olevatele inimestele antakse ainult 1 koht ja teine jääb lihtsalt vabaks, vahel olen mingi 9's alles järjekorras ja vaatan, et OH, lauas vaba seat ;D


tundub, et trios inimesed lihtsalt ei oska uusi laudu luua. eile oli variant, et minu limiidis oli (dollari ja euro peale kokku) 10 lauda ja IGAS oli üle 10 inimese waiting listis. ???
waiting listide endaga on ka mingi jama mõnikord, registreerin ära ja avastan mingi aja pärast, et mind polegi seal. lisaks pole mina veel suutnud ennast järjekorda panna, kui waiting listis kedagi pole. nuppu lihtsalt ei ilmu.
siis juhtub vahest huvitavaid asju multitabledes, kui mitmes kohas korraga action toimub ja aknad järjest aktiviseeruvad, tuleb ikka 5-10 korda järjest mingit nuppu peksta, et lõpuks mõikaks. tavaliselt on sellise jama peale ühes laudadest käsi mucki ja sit out kah.

RudiTurbo
15.01.09, 22:08
Vot see nupu jama on küll jube kebberniit. Et kui vajutad ja suht samal hetkel hüppab teine laud ette, siis see teine nupp on nagu "stuck", aga actionit siiski ei tekitanud.

Ja üldse 6 lauda triobetis tõmbab mu laptopi hinge nii kinni, et jahutab nagu mängiks mingit arvutimängu, Pokerstarsis 6 lauda ei ole mingit jama!

ranka
16.01.09, 03:49
Vot see nupu jama on küll jube kebberniit. Et kui vajutad ja suht samal hetkel hüppab teine laud ette, siis see teine nupp on nagu "stuck", aga actionit siiski ei tekitanud.

Ja üldse 6 lauda triobetis tõmbab mu laptopi hinge nii kinni, et jahutab nagu mängiks mingit arvutimängu, Pokerstarsis 6 lauda ei ole mingit jama!


Sa vahetavahel (näiteks nädalas korras) GameHistory.dat faili viskad minema? Vana arvuti puhul aitas mind see ja peale ära viskamist jooksis kõik ilusti mõned tunnid, et sai sessi ära tehtud.

Kui sul arvuti vana saan, siis aitab ka uue arvuti ostmine. Mul endal läpparil datamineb vahest miski 4-5 päeva jutti ja ei avalda mingit mõju craptopile ega ka mitte pokkerikliendile endale.

Keiss
16.01.09, 07:28
Mul läks 30 minutit lõpuks aega, et sisse saada triosse. Aitas re-install ja uuesti install ning nüüd sekunditega sees. Pole peale seda proovinud multitableda ega midagi aga usun, et igatepidi nüüd parem trios ja ehk ei hangu ka lauad seega soovitan.

RudiTurbo
16.01.09, 11:15
Sa vahetavahel (näiteks nädalas korras) GameHistory.dat faili viskad minema? Vana arvuti puhul aitas mind see ja peale ära viskamist jooksis kõik ilusti mõned tunnid, et sai sessi ära tehtud.

Kui sul arvuti vana saan, siis aitab ka uue arvuti ostmine. Mul endal läpparil datamineb vahest miski 4-5 päeva jutti ja ei avalda mingit mõju craptopile ega ka mitte pokkerikliendile endale.


Pole midagi hävitanud, ex peab proovima kindlasti :)

LuuK
16.01.09, 22:13
Sa vahetavahel (näiteks nädalas korras) GameHistory.dat faili viskad minema? Vana arvuti puhul aitas mind see ja peale ära viskamist jooksis kõik ilusti mõned tunnid, et sai sessi ära tehtud.

Kui sul arvuti vana saan, siis aitab ka uue arvuti ostmine. Mul endal läpparil datamineb vahest miski 4-5 päeva jutti ja ei avalda mingit mõju craptopile ega ka mitte pokkerikliendile endale.


Aitäh soovituse eest. Huvitav, kas sellisel juhul peaks aitama ka see, kui muuta ära HEMi seadistamise videost tuttav Store hand history for the last X days näiteks 1 peale või hoopis et mäletaks näiteks viimased 1000 kätt. Nii peaks see history fail iseenesest väiksena püsima?
See arvuti uuendamise asi on vist suht pseudoprobleem, paari reedega triobetis peaks raha kokku saama. :) Mängisin just 1k kätt NL4 ja +50$. bb/100 on mingi 125. :D

Sessiooni käigus toimus aga üks väga imelik asi. Ühes lauas oli pooleli käsi. Riveril vastane lükkab all in. Ma võtsin time banki, teised lauad nõudsid tähelepanu ja nii ta seal tiksus. Ühel hetkel kadus tiksuv aeg ära (vabalt võis otsa saada), midagi aga ei juhtunud. Lõpuks sai uudishimu võitu ja callisin ära. Kõik toimus nagu peab, vastane oli riverdanud flushi ja võitis. Näitas, et chipid läksid vastasele ilusti. Paar minutit hiljem läksin HEMi ja refreshisin graafikut, jõnksu allapoole pole kuskil. Vaatasin siis triobeti lobbys summasid, nagu poleks maha läinud. Loodan, et leian käe üles kuskilt, saab teada mis tegelikult juhtus..

ranka
17.01.09, 00:11
See X days - teoorias nagu peaks töötama aga praktikas ma ei ole testinud. Teine probleem on päris sürr ja ise pole sellist kohanud.

Ja muideks, kui nüüd teemasse tagasi (vaadake pealkirja), kus ja kes need TrioBet'i suuremad kalad siis on??? :D:D

LuuK
17.01.09, 01:13
Leidsin käe üles, kirjelduse järgi oli minu poolt fold. Ju siis sai aeg otsa aga millegipärast lauas aktsioon sellest hetkest edasi ei läinud.

muruntau
29.01.09, 04:25
Kas kellelgi on veel olnud Cash laudades probleeme mängu võetava raha miinimumiga? Endal on täiesti tavaline juhtum, kui Nl20s saab minimaalselt sisse tuua 12-19 vahel asuva suvalise summa. Nüüd paaril viimasel päeval on olnud ka juhtumeid, kus minimaalselt saan lauda astuda üle max BI, NL10's tihti kusagil 10,5-14 ja 20's sama värk. Mis eriti hämmastas oli see, et täna sain ühte lauda NL10's tuua ainult 26,86 taala. Mõtlesin küll veidi aega ja kirusin, aga läksin ikka. Järgmine laud samas limiidis küsis juba mingit summat üle 32 taala. Kurat, ei hakanud maha istuma.

RudiTurbo
29.01.09, 04:31
See juhtub siis, kui oled selles lauas viimase tunni jooksul istunud ning siis saad sinna lauda minna alates summast, millega seal viimati olid.

Onlines pole ka Going south lubatud , et siis ütäpsemalt, kui Sul on 600 BB stack ja ei taha nii suure summaga lauas istuda, siis ei saa korra ära minna ja tagasi 100 BB'ga istuda :)

muruntau
29.01.09, 17:42
Ok, selge. Peaaegu hakkasin juba peas ette kujutama mingisuguseid valemeid kuidas seda BI'd arvutatakse ;D

LuuK
09.02.09, 19:28
Mõtlesin, et teeks ühe HU sng vahelduseks, aga ei pannud tähele, et 10 akent juba avatud. Võttis mu raha ära ilusti ja kui lauda avama hakkas teatas rõõmsalt, et rohkem avada ei saa ja kogu lugu. Raha ei viitsinud muidugi tagasi anda. Vähemalt sain pokker pointsegi.. ::)

Keiss
10.02.09, 16:41
Haige.

lenin
10.02.09, 21:04
huvitav. Tahtsin kanda kogu pappi triost välja. Tegin seda laupäeval ja pappi pole ikka. Logisin sisse ja ennäe - ülekanne "keelatud"

Mis krdi jama see on huvitav, igastahes kui nad mulle mõistlikku selgitust ette ei näita siis on hasartmängu komisjonile kiire kõne :-\

alaska
10.02.09, 21:09
Kas see boonus 100 EEK oli ka seal hulgas? Mingit vabastamisnõuet ei olnud sellel?

lenin
10.02.09, 21:10
Kas see boonus 100 EEK oli ka seal hulgas? Mingit vabastamisnõuet ei olnud sellel?


mismõttes hulgas? selle ma sain jah aga summa on suurem ja ma küll ei lugenud välja et selle saamisel mingid tingimused on

alaska
10.02.09, 21:17
"Boonusele kehtivad TrioBet'i üld Reeglid ja Tingimused 2.8"

Mul oli meilipeal selline rida, kui mulle see 100 peale pandi, ma ei tea, kas see midagi tähendab.

alaska
10.02.09, 21:18
2.8 Kui kampaania reeglites ei ole näidatud teisiti, tuleb enne boonuse väljamakset täita järgnevad tingimused

Koefitsendid:
Boonuse ning oma deposiidiga tuleb teha vähemalt 3-kordne käive koefitsiendiga 1,30 või kõrgem.
Kasiino
Boonuse ning oma deposiidiga tuleb teha vähemalt 25 -kordne käive. Rulett, craps ning baccarat mängud selles kampaanias ei osale.
Pokker
Iga €5 boonuse (78EEK/17LTL/3LVL) eest peab klient koguma 50 reigitud jaotust/200 pokkeripunkti. Näiteks: kui mängija saab €15 boonuse peab ta koguma 150 reigitud jaotust/600 pokkeripunkti enne väljamakse soovi esitamist.

lenin
10.02.09, 21:22
2.8 Kui kampaania reeglites ei ole näidatud teisiti, tuleb enne boonuse väljamakset täita järgnevad tingimused:

Koefitsendid
Boonuse ning oma deposiidiga tuleb teha vähemalt 3-kordne käive koefitsiendiga 1,30 või kõrgem.
Kasiino
Boonuse ning oma deposiidiga tuleb teha vähemalt 25 -kordne käive. Rulett, craps ning baccarat mängud selles kampaanias ei osale.
Pokker
Iga €5 boonuse (78EEK/17LTL/3LVL) eest peab klient koguma 50 reigitud jaotust/200 pokkeripunkti. Näiteks: kui mängija saab €15 boonuse peab ta koguma 150 reigitud jaotust/600 pokkeripunkti enne väljamakse soovi esitamist.

on sead, oleks siis oma 100 summast maha lahutanud. krdi triobet. Imeb sajaga. Tegin juba uue cashaudi sama summa peale, nüüd krt oota et see ka keelatakse ja siis lahuta see 100 maha ja jälle sama jama

leho57
10.02.09, 21:46
parandage mind kui ma eksin aga minumeelest ei saa sa üldse mitte mingit cash-outi teha enne kui sa oled oma väljamakse niiöelda "võimalikuks" mänginud.

seega hakka aga punkte koguma, olgu mistahes summa sul seal peal, kätte enne ei saa kui oma saadud 100 boonuse oled välja teeninud.

sõbral kord oli nii. peal oli miskine paarsada daala... sai triost 100 eek boonuse, ja välja ei saanud mitte ühtegi kroooni enne kui oli nõudmised täis mänginud :S

rohelinekonn
12.02.09, 00:33
mul just oli sama jama. Selle 100eeki eest siis vist tahavad saada ala 100 regitud kätt nagu aru saan? Igatahes täna grindisin ja tegin uue katse eks homme näha ole kas tuli papp üle või ei. Ma ütlen viimane kord kui mingit tasuta sente võtan. Mul oli enda raha kah peal tahtsin osa välja kanda aga ei lase seletasin et mul ju raha jääb veel peale et milles probla kannan 200 euri välja ja 100 ju jääb sinna aga ikka saatsid nahui mu. Ütlesid et kao reigitud käsi või punkte tegema ahv.

lenin
12.02.09, 14:18
mul just oli sama jama. Selle 100eeki eest siis vist tahavad saada ala 100 regitud kätt nagu aru saan? Igatahes täna grindisin ja tegin uue katse eks homme näha ole kas tuli papp üle või ei. Ma ütlen viimane kord kui mingit tasuta sente võtan. Mul oli enda raha kah peal tahtsin osa välja kanda aga ei lase seletasin et mul ju raha jääb veel peale et milles probla kannan 200 euri välja ja 100 ju jääb sinna aga ikka saatsid nahui mu. Ütlesid et kao reigitud käsi või punkte tegema ahv.


mul on igastahes kirjas nagu oleks rahuldatud väljakanne. Pappi veel arvel pole, vaatan hiljem veel

altzie
12.02.09, 14:32
Raked hande saab ju My Account alt vaadata, siis pole arvamist kas on täis või mitte.

vsiu100
16.02.09, 10:16
täna siis selline lahe asi, et mängin rebuy turniiri. kaotan all inni rebuy ajal ja küsin uut rebuyd. samal ajal aga viskab kõik teised mängijad teise lauda ja mulle tuleb kiri, et olen turniirilt out. WTF.....

ranka
16.02.09, 12:15
täna siis selline lahe asi, et mängin rebuy turniiri. kaotan all inni rebuy ajal ja küsin uut rebuyd. samal ajal aga viskab kõik teised mängijad teise lauda ja mulle tuleb kiri, et olen turniirilt out. WTF.....


Jaiks. See küll valus bug.

Rage
06.03.09, 12:18
mis on pildil valesti?

http://www.upload.ee/image/24334/HAHA.JPG

-andres-
06.03.09, 12:34
http://www.youtube.com/v/g2nCOOm0qeA&hl=en&fs=1

Vastus peitub vast siin.

K2snakas
06.03.09, 14:15
http://www.youtube.com/v/g2nCOOm0qeA&hl=en&fs=1

Vastus peitub vast siin.


irw @ ajas naerma kyll:D

aga kas rage k2ib erkinoole kontoga m2ngimas we?:D

ranka
06.03.09, 17:11
mis on pildil valesti?

http://www.upload.ee/image/24334/HAHA.JPG


Mul täpselt sama küsimus. Nägin toda pilti pokerclubis.

Kõige algul mõtlesin, et hand ranking on vale, seal all paremas nurgas. Aga siis nägin, et Hero muckis ja seega ei ole too vale.

Oliverk
06.03.09, 17:22
Ma ei saa nagu aru et midagi vale oleks

Rage
06.03.09, 17:29
Ma ei saa nagu aru et midagi vale oleks
käes on mehel 8 ja 7.. aga all paremal näitab et 99

ranka
06.03.09, 17:32
käes on mehel 8 ja 7.. aga all paremal näitab et 99


Mees ehk HERO on ErkiNool (loe laua statusbari) aga ErkiNool on muckinud!

Rage
06.03.09, 17:58
Mees ehk HERO on ErkiNool (loe laua statusbari) aga ErkiNool on muckinud!
krt.. minu paha...

aga nohh see pilt on küll selline kus päris õigesti asjad ei ole:

http://img16.imageshack.us/img16/9432/atgaaadbn4xaex5fcr6ncmh.jpg

ranka
06.03.09, 18:07
Sellepärast ma ei vaatagi mitte kunagi käe kirjeldusi. Ise peab ära tabama, mis sul käes on.

leho57
06.03.09, 18:20
Sellepärast ma ei vaatagi mitte kunagi käe kirjeldusi. Ise peab ära tabama, mis sul käes on.


aga kui proge juba näitab, et selline käsi on siis on oht ka, et ta arvestabki nii. ehk siis saad oma AAAKK käega pähe nii mis koliseb sest proge millegipärast arvas, et sul on ace-high :D

ranka
06.03.09, 20:26
aga kui proge juba näitab, et selline käsi on siis on oht ka, et ta arvestabki nii. ehk siis saad oma AAAKK käega pähe nii mis koliseb sest proge millegipärast arvas, et sul on ace-high :D


Kui saad pähe, siis kiri klienditoele ja olemasolevale potile tahaksin saada veel kombensatsiooni, sest äkki teinekord olen PF foldinud näiteks ässad, soft ometi näites, et käes 72.

oitarvi
14.03.09, 16:24
Pelasin eile trios omahat. Mõtemal oli sama tugev maja, aga ma sain kotti. Näitas, et teisel on kolmik parema kikkeriga.
Või olen mina veits omaha reeglitest valesti aru saanud? :-\

http://img13.imageshack.us/img13/1208/maja2.jpg

lebovend
14.03.09, 16:30
Omaha on selline m2ng, kus sa paned kokku viiest kaardist koosneva parima
k2e. Tingimused on sellised, et k2est ei saa kasutada ei rohkem ega v2hem kui 2 kaarti
ehk siis keskelt ei saa kasutada ei rohkem ega v2hem kui 3 kaarti.

oitarvi
14.03.09, 17:02
Omaha on selline m2ng, kus sa paned kokku viiest kaardist koosneva parima
k2e. Tingimused on sellised, et k2est ei saa kasutada ei rohkem ega v2hem kui 2 kaarti
ehk siis keskelt ei saa kasutada ei rohkem ega v2hem kui 3 kaarti.


Ma tean küll, et omahas saab kasutada käest ainult 2-te kaarti. Aga kas siis peab kindlalt 2-te kasutama, ainult ühte ei või, et lauast võtad 4 ja käest ühe?

UdusOlevSiil
14.03.09, 17:08
Ma tean küll, et omahas saab kasutada käest ainult 2-te kaarti. Aga kas siis peab kindlalt 2-te kasutama, ainult ühte ei või, et lauast võtad 4 ja käest ühe?


Kahte kaarti peab kindlalt kasutama.

lebovend
14.03.09, 22:07
Omaha on selline m2ng, kus sa paned kokku viiest kaardist koosneva parima
k2e. Tingimused on sellised, et k2est ei saa kasutada ei rohkem ega v2hem kui 2 kaarti
ehk siis keskelt ei saa kasutada ei rohkem ega v2hem kui 3 kaarti.

Jah




...



+1

ranka
15.03.09, 02:58
Jah oled reeglitest valesti aru saanud. Omahas tuleb kasutada KAHTE kaardi KÄEST ja KOLME maast.

lenin
02.04.09, 11:24
huvitav, miks trios rakeback kontole pole laekund, tavaliselt laekub see 1 kuupäeval ::)

lebovend
02.04.09, 11:42
Kuule jah, ei ole ka oma cashi veel saanud neilt, aga pabistamiseks pole vast
põhjust. Koduleht ütleb, et RB kantakse 1.-4. kuupäeva jooksul.

Potsataja
02.04.09, 11:44
Obv otsustas kogu Trio tiim rakebacki raha eest hoopis Kanaaridele prallet pidama lennata ;D

tobi
04.04.09, 18:36
Keegi teab, kas triobet maksab enam rakebacki või mitte? Kodulehel ma ei näe, et nad enam seda reklaamiksid ja pokkeriprogramm ei näita samuti enam palju raket ma maksnud olen...

ranka
04.04.09, 18:51
Keegi teab, kas triobet maksab enam rakebacki või mitte? Kodulehel ma ei näe, et nad enam seda reklaamiksid ja pokkeriprogramm ei näita samuti enam palju raket ma maksnud olen...



Ju ikka annab, mina küll miskitest muudatusest kuulnud poleks.

lebovend
05.04.09, 10:29
Keegi teab, kas triobet maksab enam rakebacki või mitte? Kodulehel ma ei näe, et nad enam seda reklaamiksid ja pokkeriprogramm ei näita samuti enam palju raket ma maksnud olen...


Näitab programmis ilusti ning kodukal sisse logid, on ka rakebacki banner olemas. Rakeback
on Trio põhiline pluss, vaevalt,et nad endale augu kaevaksid selle kaotamisega.

K2snakas
08.04.09, 16:07
Keegi teab, kas triobet maksab enam rakebacki või mitte? Kodulehel ma ei näe, et nad enam seda reklaamiksid ja pokkeriprogramm ei näita samuti enam palju raket ma maksnud olen...



microgamingul oli vahepeal mingi kala sees ja t6esti paar p2eva ei uuendanud rake ega rakebacki.....aga nyyd k6ik korras ja toimib:)

vinney
18.04.09, 22:03
kuskilt kuulsin mingit PP 10% rakeback süsteemi trios, keegi teab midagi öelda?

ranka
19.04.09, 01:44
kuskilt kuulsin mingit PP 10% rakeback süsteemi trios, keegi teab midagi öelda?


Standartne rakeback on 30%.

Sellele lisanduvad muud boonused, näiteks poker punktide näol. Kui sa ei ole VIP klubis, siis 25,000 punkti eest saad ca $100 turniiri piletitest, kui oled VIP klubis siis saad $150 puhtalt cashis (info pärineb: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1273.msg44567.html#msg44567)

vinney
19.04.09, 09:17
selga... ühesõnaga kui saan kuuga mingi 10k PP siis ja ma pole vip klubis siis ainult turnamentidele saan neid ära kasutada :P

ranka
19.04.09, 10:00
selga... ühesõnaga kui saan kuuga mingi 10k PP siis ja ma pole vip klubis siis ainult turnamentidele saan neid ära kasutada :P


Täpselt.

vsiu100
19.04.09, 14:10
täpsustaks,
25k PP - ca 100 USD turnapiletid.
VIP 25k PP - 150 EUR kontole.

ranka
19.04.09, 16:47
Veel kord thanks :D

Provoker
20.04.09, 20:20
Ma nüüd ei tea kas kalade teemasse on õige koht postitamiseks, aga huvitav situatsioon seoses triobetiga. Eile tegin sealt väljamakse vajutades "müü kõik" nuppu ning kandsin rahad panka ära. Täna lõunal vaatasin panka ning rahad ilusti kohal. Huvitav osa nüüd siis selles, et õhtul logisin ennast triobeti pokkerisse ning enda üllatuseks avastasin sealt jälle 2€. Kas neil mingi imelik kampaania jälle käimas millest ma midagi ei tea, või ei taheta, et ma seal mängimise ära lõpetaksin.

R1naldo
20.04.09, 23:31
Mis see triobeti registreerimis boonuskood? teab keegi?

ranka
20.04.09, 23:55
Mis see triobeti registreerimis boonuskood? teab keegi?


Minu teada pole seal mingit registreerumisboonust. Kui olid vajaliku arvu raked hande/punne täis teinud, siis saadad klienditoele kirja (klienditugi@triobet.com või support@triobet.com, too viimane on inglise keelne) ja nõuad oma boonust.

R1naldo
21.04.09, 08:07
uninstallitud juba, vahet pole

BuildUp
12.05.09, 21:33
Selline küsimus, et konto tegemisel ta küsib, mis valuutas panna? EUR, $, EEK... Kas see on lihtsalt see kuidas ta saidil BR näitab või on seal midagi muud? Mis teil on?

Rage
12.05.09, 22:09
Selline küsimus, et konto tegemisel ta küsib, mis valuutas panna? EUR, $, EEK... Kas see on lihtsalt see kuidas ta saidil BR näitab või on seal midagi muud? Mis teil on?
mul oli eur.. näitas saidil euridena.. välja kandes konverdib ümber eekudeks..

BuildUp
14.05.09, 13:13
mul oli eur.. näitas saidil euridena.. välja kandes konverdib ümber eekudeks..


Otse Uneti kandes?

Mul lõi pähe täna see, et mul on MB eekudes ning kui ma nüüd MBst saadan otse Triobeti ja valin valuutaks EEK. Nii tehes ei tohiks ju cashoutiga mingit pappi kaduma minna? Küll aga siis kui Trio konto on EURides või dollarites?!(Muidu oleks need konverteerimis tasud üsna hullud ning palju pappi jääks saamata, kui cashouti teen ntks 3k$)

Tarq666
19.05.09, 18:04
Nädal aega pole enam ligipääsu triobetile. Juhuu äge sait.



Chat InformationPlease wait for a site operator to respond.

Chat InformationYou are now chatting with 'Håvard'

Håvard: Hi, what can we help you with?

Aimar Haavik: Hi Please go to www.nordicbet.com and access the live chat on that page I work both for NordicBet and Triobet during the night. Live chat is not open from Triobet page. It will be easier to help you if we use the live chat.

Aimar Haavik: > Hi, > > No still cant! > > > Date: Sun, 17 May 2009 20:44:43 +0000 > > From: support@TrioBet.com > > To: AimarHaavik@hotmail.com > > Subject: Re: [SUPPORT]Support form > > > > Hi, > > > > We have now resat your pokerlogins, can you login now?

Aimar Haavik: still cant log in

Håvard: Password Question What is your mother's maiden name?

Håvard: Can you answer to this question?

Aimar Haavik:

Håvard: I've sent you a new password in a seperate mail, could you please try to login now?

Aimar Haavik: ok

Aimar Haavik: email hasent arrived

Håvard: Are you trying to access your Nordicbet account or triobet account?

Aimar Haavik: still locked out of the system

Håvard: PLease try again now

Aimar Haavik: nope

Håvard: Are you trying to access your Nordicbet account or triobet account?

Aimar Haavik: yes

Håvard: trought what client

Håvard: `?

Aimar Haavik: I can go to triobet account and make even money transfers but cant log in to poker software

Håvard: Please try with PW: ###

Håvard: and your triobet username

Aimar Haavik: dont work

Håvard: So, you are trying to login to your triobet pokeraccount?

Håvard: or was it Nordicbet pokeraccount?

Aimar Haavik: triobet poker account

Aimar Haavik: triobet software

Håvard: Please try once last time.

Håvard: and with the password ####

Aimar Haavik: still cant

Håvard: Okay, I have to contact Microgaming regarding your login problems

Håvard: we will contact you again when we have received answers from them regarding this

Aimar Haavik: maybe it helps if i uninstall and download again

Aimar Haavik: ?

Håvard: I'm sure it won't help

Aimar Haavik: ok

Håvard: It looks like there is a local lock on your account

Aimar Haavik: weird

Håvard: Microgaming is now contacted. We will contact you again as soon as we receive feedback from them regarding this.

Aimar Haavik: ok

Håvard: Have a nice evening so far

Aimar Haavik: you will send me email feedback?

Håvard: as soon as possible

Håvard: most likely during the evening!

Aimar Haavik: ok thx, goodbye

Håvard: you too

tobi
02.07.09, 16:03
Trios on nüüd rakeback-i miinimum raskemaks tehtud? Peab rake saamise korral maksma endise 100$ asemel 100euri raket 15 päevaga?

lenC
02.07.09, 16:04
Trios on nüüd rakeback-i miinimum raskemaks tehtud? Peab rake saamise korral maksma endise 100$ asemel 100euri raket 15 päevaga?

€75 kohtasin mina kuskil uudislõigus.

olavike
02.07.09, 16:21
Räägiti jah 75€, aga tegelikkuses isegi 70€.

vinney
02.07.09, 22:29
75 siiski
https://www.triobet.com/en-us/home_page/rake_explain.html

olavike
02.07.09, 22:33
Ikkagi kahtlen selles :)
Sest mul on raket makstud sel kuul 71€ ja on juba rakeback lahter ka üle 0 :)

K2snakas
03.07.09, 03:42
millegi pärast jääb triobetis kh raha laudadesse kinni nüüd:S

ranka
03.07.09, 07:20
millegi pärast jääb triobetis kh raha laudadesse kinni nüüd:S


Tundub, et see on viimase aja mood

K2snakas
03.07.09, 13:21
millegi pärast jääb triobetis kh raha laudadesse kinni nüüd:S


heh haige süsteem seal trios. Saatsin neile kirja oma murega ja pmts ise mingi pean meelespidama kus laudades mängisin ja siis pean sinna lauda(desse) uuesti istuma ja papp tuleb tagasi:D

vinney
17.07.09, 23:10
Ikkagi kahtlen selles :)
Sest mul on raket makstud sel kuul 71€ ja on juba rakeback lahter ka üle 0 :)

mul ei näita pangas enam mingit rake ega rakebäkki, mis jama on

olavike
17.07.09, 23:53
mul ei näita pangas enam mingit rake ega rakebäkki, mis jama on

Ajutine probleem neil.
Mingi süsteem läks nässu (USD/EUR teema) ja nüüd käib parandamine.

vinney
20.07.09, 00:24
Ajutine probleem neil.
Mingi süsteem läks nässu (USD/EUR teema) ja nüüd käib parandamine.

aga reiki nad ikka praegu loevad jah?

olavike
20.07.09, 11:13
aga reiki nad ikka praegu loevad jah?

No see oleks juba väga rigged, kui nad seda ei teeks.

ranka
20.07.09, 11:44
aga reiki nad ikka praegu loevad jah?


Päris kindlasti loevad.

kapiuksehing
20.07.09, 16:57
hea töö triobet... vaatasin, et sain napilt rakebacki esimene kuu pool täis mängitud... nüüd obv selgub, et nad lugesid rakebacki väidetavalt USDes ja tutkit ma midagi saan. triobet seebiks!