PDA

View Full Version : Groams with SnGs.



Leheküljed : 1 2 [3] 4

groams
26.07.09, 15:23
Täna siis rõvedalt epic õhtu ees.

Sunday Milli pilet taskus.
BoPi Triple Shootout
2000FPP Turbo Takedown

Nii väga tahaks kuskil hittida lihtsalt.

Ma kogun mana terve päeva nüüd.

groams
27.07.09, 12:59
Fakk, ma ei saa aru kuidas saab keegi öelda, et kõige hullem tilti mäng on SnG.

Minu arust MTTd on nagu way more hullemad. higistad mitu tundi et jõuda kuskile ja siis mingi random donk otsustab sulle 2 oudise tõmmata.
Eriti haigelt tilti ajavad mind MTTd igastahes.

Muide, I am having my most profitable month, kui boonused ka siis arvata.

Mingi hetk peaks kuu kokkuvõtte ka tegema. Augustist siis hakkan jällegi siia kirjutama, kuidas mul 60$ stes siis läheb, see kuu oli see timuka teema ja ei viitsind mitmesse teemasse sama teksti kirjutada.

QKulgur
27.07.09, 16:44
proovisin kah neid samu sit and go-si mängida, no kurat ikka väga kõva närvikava peab olema, terve kuu vandumise norm sai täis ;D

timz0333
27.07.09, 21:10
väga palju pakkuv video, laudu jah palju aga muidu hea, eriti see, et mingi badbiite võtad nagu vana rahu ise:D
super tildimaandaja.

Uniquest
27.07.09, 22:55
väga palju pakkuv video, laudu jah palju aga muidu hea, eriti see, et mingi badbiite võtad nagu vana rahu ise:D
super tildimaandaja.

Yeah right...hea bluff, groams. ;D

McFoldberg
27.07.09, 22:58
Yeah right...hea bluff, groams. ;D




Tore kuulda, et ma pole ainus, kes OP "tõelist palet" kannatama peab alatasa.

Uniquest
27.07.09, 23:47
Tore kuulda, et ma pole ainus, kes OP "tõelist palet" kannatama peab alatasa.

Hehee, jah... :D

groams
27.07.09, 23:57
OI jah, te oletegi ainsad kellega ma oma tilti maandan.
Tegelt viimasel ajal on imo asi parenend ikka.
Ma arvan, et minu edu saladus ongi selles, et ma saan oma sõpade peal tilti maandada msnis.

Mistery solved.

McFoldberg
28.07.09, 02:13
Lapsed, võtke õppust.

groams
28.07.09, 12:35
Oi jah, nagu arvata oli, elu doomswitch peale 60$stes.

SpreeXXL
28.07.09, 12:46
Oi jah, nagu arvata oli, elu doomswitch peale 60$stes.


ROI langes 20 peale?

groams
28.07.09, 13:08
Ei noh, mis see 8 lauaga -480$ ära ikka ei ole.

SpreeXXL
28.07.09, 13:19
Ei noh, mis see 8 lauaga -480$ ära ikka ei ole.




Njaa... Eks igasugune kohanemine nõuab natukene aega. Küll hakkama saad! ;)

groams
28.07.09, 15:57
Hea algus.

18 mängu -10BI.

GG mina.

kivisaba
28.07.09, 22:31
vaatasin su video ära sng võistluse soojenduseks
mõne kohad olid üllatavad
1) CO opening range on minu jaoks mingi haigelt nit foldisid KQo äkki vaata üle need kohad ja annad feed backi mis range sealt peaks umbes olema siis lvlitel 25/50 ja 50/100 just
2) Kui Sb-l on regular ja pushib ja sul oli mid pocket BB-l nagu 77 or 88 or AT mina vaatasin et küll et easy call tuleb sest vastane paneb any 2 ju seal aga sina hoopis easy foldisid :S
Sellest küsimus siis et mis on BB calling range kui suurem stack pushib sb-lt kuskil 7-10 bb stackiga ja missugust rolli mängivad statid BB-lt callides.
3) mingi asi oli veel aga ei tule meelde nii et küsi HU kohta
Kui suur peab olema HU-s stack et tuleks kõne alla 2,5x raise fold

andu_andu
28.07.09, 23:22
HU-s 2,5x raise + fold alla 20 bb küll mõeldav pole imo

paradigmlost
29.07.09, 03:06
sattusin siia teemasse alles nüüd... väga huvitav oli lugeda ja suur respect groamsile! motiveeriv topic
sellised grindereid vaadates saan ma täiesti aru miks ma täielik donk olen .. suhtun täiesti pealiskaudselt oma mängu arendamisesse ja programmidesse jms, olen aastaga starsis teinud 488 sng-d (9, 18, 27, 180 jne kõik koos), sa teed paari päevaga nii palju mänge.
igatahes edu!

kilu6
29.07.09, 09:04
HU-s 2,5x raise + fold alla 20 bb küll mõeldav pole imo

see siis tähendab, et kui stackid HU SNGs 1500:1500, siis 40/80 blindidega (18.5BB) ei ole õige 200 peale tõsta ja shove peale foldida, vaid ainult 2xBB ehk 160?
Aga mis BBst alates enam 2xBB raise - foldi ei tehta?

andu_andu
29.07.09, 10:12
see siis tähendab, et kui stackid HU SNGs 1500:1500, siis 40/80 blindidega (18.5BB) ei ole õige 200 peale tõsta ja shove peale foldida, vaid ainult 2xBB ehk 160?
Aga mis BBst alates enam 2xBB raise - foldi ei tehta?


jep.

2bb-d raise + fold oleneb vastasest, kuid sellise vastase vastu, kes 3 betib vähe teen max 13-14bb juures seda. Point on selles, et see on nii lihtsasti exploititav kui su minraise range on suur ja shove callimise range tight - lihtne matemaatika näitab, et any2 shove on seal +EV .

lenC
31.07.09, 07:27
Huvitav käsi:

No-Limit Hold'em, $600.00 BB (4 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($3060)
BB ($7600)
UTG ($1590)
Hero (Button) ($1250)

Preflop: Hero is Button with Q :heart:, A :diamond:
1 fold, Hero bets $1200, 1 fold, BB calls $600

Flop: ($2700) J :heart:, 4 :spade:, 9 :diamond: (2 players)

Turn: ($2700) Q :spade: (2 players)

River: ($2700) J :spade: (2 players)

Total pot: $2700


Hero had Q :heart:, A :diamond: (two pair, Queens and Jacks).
BB had 5 :spade:, 10 :spade: (flush, Queen high).
Outcome: BB won $2900

Aristotep
31.07.09, 11:10
BB-l ei olnud muud valikut ka peale callimise. Typical Stars result though :)

EDIT: Vastan lenCi järgmisele postitusele. Isiklikult paneks iga kell sellise käega nuppe. UTG on küll kehvemas seisus, kuid mitte piisavalt foldimiseks. My 0,5 cents. Don't kick da baby please...

lenC
31.07.09, 11:13
pohh see mis tema teeb, ma tahtsin seletust, kas ise pean lükkama nuppe, hint:UTG stack ja bubble aeg.

Endal on arvamus olemas ja pole veel läbi wizi lasknud seda.

kivisaba
31.07.09, 11:31
borderlinest on asi minu meelest kaugel utg stack on suva ega sa 3. koha peale ei mängi

iPush

lenC
31.07.09, 11:34
yeah, täiega nõus, aga pole elusees AQ-d donkamendil rohkem foldida tahtnud :( A seal vist psühholoogiline error ka peas, et tahtsin ühele douchele ära teha ::)

groams
31.07.09, 12:11
Huvitav käsi:

No-Limit Hold'em, $600.00 BB (4 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($3060)
BB ($7600)
UTG ($1590)
Hero (Button) ($1250)

Preflop: Hero is Button with Q :heart:, A :diamond:
1 fold, Hero bets $1200, 1 fold, BB calls $600

Flop: ($2700) J :heart:, 4 :spade:, 9 :diamond: (2 players)

Turn: ($2700) Q :spade: (2 players)

River: ($2700) J :spade: (2 players)

Total pot: $2700


Hero had Q :heart:, A :diamond: (two pair, Queens and Jacks).
BB had 5 :spade:, 10 :spade: (flush, Queen high).
Outcome: BB won $2900



Ofc pead pushima siin. UTG 1500ne stack ei ole nii oluline kui sa ise 3bb peal oled.

groams
01.08.09, 11:53
prrrrrrrrrr drummroll pleaaase!

JUULIKUU KOKKUVÕTE

Ja nii ongi.

Juulis oli siis põhiülesandeks timukaga challenge maha pidada.
Ja väga fun oli.
Sain tõsiselt head runi, mäng tundus ka hea, 16$seid sai siis mängitud challenge raames 1000 tükki ja 25% ROI kpkkuvõttes siis.
Ma ei hakka pikemalt selle challenge kohta kirjutama, ilmselt lugesite isegi eraldi teemast.

Teine juuli (peamiselt lõpu poole) eesmärk oli 60$stes ära harjuda, saada aru, et 500$ on juba casual downswing jne.
Ja seda ma ka tegin. Littisin lihtsalt 1200$ downswingi. Pole paha.
Juulis sai siis tehtud 60mängu 60$ sngsid. Ja ma ütlen, these games are pretty tough imo. Aga ma ei muretse, sest endale tundub, et mäng on siiski biiditav minu jaoks. Küll mitte 25% ROIga :D

Viimased 30mängu 60$stes vms on täielik disaster olnud.
Total downswing run, tiltan ka ja nii ta läheb.
Aga ma arvan, et küll ma augustist paika saan.
Viimased 4 päeva on olnud mitu korda, et mängin 60$ sngdega -300$ ja siis teen HU cashis selle õhtul tagasi.
Vähemalt ei ole $ miinust. Aga sngdes overal on praegu ca 1200$ downswing. Cool.

Ja jõudsime selle teema juurde ka - HU cash.
Väääga teadus mäng imo, aga üsna huvitav, palju actionit ja raskeid otsuseid. Fun
Olen viimasel ajal siis seda ka üritanud mängida, hetkel olen kasumis juulikuus sellega mingi 1000$ umbes, täpselt ei oska öelda, kuna mul on HEM small stakes version ning enamasti olen mänginud NL100 ja NL200 cashi. Enamus kasumist on tulnud NL200s. Prolly luckimisega. Eks ma siis üritan HU videosid ka edasi vaadata, 2+2s HU foorumini veel eriti jõudnud ei ole, aga ehk tuleb seegi aeg kunagi.

Juulikuu oli siis üks paremaid olnud mu elus profiti poolest, vaatamata suurele swingile lõpus.
Boonustega teenisin juulis umbes 1100$ (kui timuka challenge 500$ sisse arvata), sngdega kasumis umbes 3800$ ja cashiga sai tehtud siis ca 1000$, enda arvestuste järgi vähemalt.
Kokku peaksis tulema rekordiline ~5900$. JEEE. Tubli mina.

Graafikuid ka.

Juuli total profiti graph.

http://img39.imageshack.us/img39/7876/juuli.png


Ja juuli ROId.

http://img6.imageshack.us/img6/186/roi.png

Augustikuuks on seatud juba mõned eesmärgid.
Esiteks, main goal - hakata 60$seid biitima, mängida kuu jooksul umbes 500 60$ sngd. Kui rohkem saab siis olen väga happy, tahaks SNiga ühele poole saada enne talve ikkagi.
Teine goal - oleks siis mõte oma HU cashi skilli arendada. Foorumitesse jõuda n stuff
Kolmas goal - staketav viia 6$ste korraliku biitimiseni.

Need siis kolm põhilist, kindlasti mõned väiksemad ka.

Augustist hakkan siis siia jälle kirjutama, käsi üles panema, kuigi volüümi vist nii palju sisse ei pane kui eelnevatel kuudel.

Vast tuleb august fun

Head suve kõigile!

-andres-
01.08.09, 11:59
Ilus kuu, impressive graph!
Kindlasti edu augustiks :).

groams
01.08.09, 12:10
Aaa...kui keegi saaks mind aidata SitnGoGrinders.com kasutaja tegemisega, siis ma oleks väga tänulik kui te PMi saadaksite.
Seal on PayPali kontot vaja.

-andres-
01.08.09, 12:14
Võin aidata, paypal olemas. Lisa msni vaid.

kilu6
01.08.09, 12:15
Aaa...kui keegi saaks mind aidata SitnGoGrinders.com kasutaja tegemisega, siis ma oleks väga tänulik kui te PMi saadaksite.
Seal on PayPali kontot vaja.

Moneybookersiga saab ka.

QKulgur
02.08.09, 21:26
ei taha eriti su teema risustada aga mul hem näitab et 300 turnat mängind completed 284 ja not finished näitab 16. Mis see tähendab et ma olen need 16 turna akent mingi kogematta kinni pannud? ???

PokerDevil
02.08.09, 21:32
ei taha eriti su teema risustada aga mul hem näitab et 300 turnat mängind completed 284 ja not finished näitab 16. Mis see tähendab et ma olen need 16 turna akent mingi kogematta kinni pannud? ???


Jah, bad beadi pärast obv. Aga seda saab ise ära muuta. Data View alt, otsid tumeda turna üles ja täidad vajalikuld lahtrid.

QKulgur
02.08.09, 21:38
Jah, bad beadi pärast obv. Aga seda saab ise ära muuta. Data View alt, otsid tumeda turna üles ja täidad vajalikuld lahtrid.

Ei saa aru nagu mis see bad beat turniiri lõpetamisega kokku puutub, või mingi bug?

groams
03.08.09, 12:55
ei taha eriti su teema risustada aga mul hem näitab et 300 turnat mängind completed 284 ja not finished näitab 16. Mis see tähendab et ma olen need 16 turna akent mingi kogematta kinni pannud? ???


Mul on sama probleem siis, kui sa ei lase viimasel käel(käel kust sa välja langed) lõpuni mängida.
Nt. - Lähed AKga All in ja JJ callib sind ja flop tuleb JJ2, siis sa vaatad et sa oled drawing dead ja paned selle sng kinni enne kui käsi lõpetatud on, siis HHs seda kätt ei ole ja HEM sulle seda sngd lõpetatuna kirja ei pane.

groams
03.08.09, 12:58
Andres, ma panen sind siis msni ja räägime seda PayPali asja.

-andres-
03.08.09, 13:13
Olen hetkel mobiiliga hetkel foorumis, aga kuskil 18-19 ajal jõuan arvuti taha, siis tulen online.

groams
03.08.09, 16:55
Olen hetkel mobiiliga hetkel foorumis, aga kuskil 18-19 ajal jõuan arvuti taha, siis tulen online.


Mhm, ma ise mängin tartu liigat täna, ehk ei tea kuna netti saan.
Aga mingi hetk vast siis räägib.

Ty igastahes.

QKulgur
04.08.09, 09:06
Üks küsimus veel, et kui on järgi jäänud näiteks 3 mängijat chipliider ja 2 väiksemat, chipliider tõstab ja mõlemad väiksed stackid callivad ja kaotavad siis mille järgi 2 ja 3 koht otsustatakse?

groams
04.08.09, 09:20
Selle järgi kummal enne käe algust rohkem chippe alles oli imo.

hoss23
04.08.09, 09:25
Selle järgi kummal enne käe algust rohkem chippe alles oli imo.

jap, nii see on

taasver
05.08.09, 01:25
Kuidas sa stoxpokeri membershipi eest maksad/maksid?

QKulgur
05.08.09, 02:28
ise praegu tegin stoxpokerisse 5 minutit tagasi 1 month membershipi ja maksin paypaliga aga seal maksmise lehel annab võimaluse krediitkaardiga ka maksta

taasver
05.08.09, 12:44
A kui üheks kuuks teha siis saab paned lihtsalt monthly subscription ja teed ühe makse ja siis paned cancel või midagi sellist?
Mul omal paypali pole ja ei viitsi teha ka. Kas kellegi teise kontolt makstes toimiks ka? Kui jah siis keegi viitsiks aidata? Starsi või SEBi maksaks selle eest.
Peaks vist uue teema tegema hoopis

EDIT: Fulltildist pidi ka osta saama. Teen kuidagi selle kaudu... vähe lihtsam vist.

groams
06.08.09, 17:18
haha..mina võrdub luck.

Tglt ei tea palju lucki oli, viimase käega spewisin 800$ ära.
Aga igastahes leidsin NL600s kaotava mängija ja jäin lõppkokkuvõttes +2200$.

Heheee.

-andres-
06.08.09, 20:06
haha..mina võrdub luck.

Tglt ei tea palju lucki oli, viimase käega spewisin 800$ ära.
Aga igastahes leidsin NL600s kaotava mängija ja jäin lõppkokkuvõttes +2200$.

Heheee.


Vaatasin tableratingust neid käsi ka. Kui vaja, siis õigel ajal ikka pidasid vastu ka :). Villaini nimi oli muidugi geniaalne, Donktacular.

Wp!

groams
06.08.09, 20:56
korralikult lucki oli küll...
Aga jah, nüüd andsin talle ühe BI ära ja rohkem mängida ei julge NL600s.

vonkartoffel
08.08.09, 01:24
Tere Groams.

Olen su teemat huviga jälginud ja peaks mainima, et väga ilusad tulemused.
Mind huvitaks sinu HEMi lifetime graafik, ehk täpsemalt see, et kas jooksed üle või all selle EV joone ja kui palju, kui see saladus pole.
Huvi lihtsalt sellest, et endal umbes 2k sng peale näitab see punane joon umbes 4 korda suuremat tulemust.
Et mis teha? Kas mõttetu joon see üldse? Või ongi mul elu **** run lihtsalt? Kuidas sõltub see joon mängija stiilist?

Lisan enda graafiku ka siis.
http://img200.imageshack.us/img200/5342/starslifet.jpg
Sorry et OT aga kui kurnav on teha 1k käega 4k ja siis runida 1k kätt 0s, wow, suht hämmastav graafik. Sitngo mängija elu ei ole vist kerge.

Alguses siis enamast 18 inimese omad. Lõpus enamasti 9 inimese omad.

Tänud sisukate vastuste eest.

marxiku
10.08.09, 00:24
ise praegu tegin stoxpokerisse 5 minutit tagasi 1 month membershipi ja maksin paypaliga aga seal maksmise lehel annab võimaluse krediitkaardiga ka maksta

See 1 month membership on igakuine, et võetakse iga kuu raha, kuid kas seda saab siis koheselt pärast maksmist cancel'eda, et katkestad maksmise järgnevate kuude eest? tänud ette

groams
11.08.09, 23:43
Oh god, komistasin hiiteri otsa.

Augustikuus vist eriti mängu ei tee, sellepärast olengi oma teemas väheaktiivne jne.
Septembrist uue hooga, suve ka vaja nautida natuke.

Igastahes 15 table 60$ sngde sess.

+832$ ROI 92.5%.

GG mina ja mu hea jooks.

marxiku
12.08.09, 17:43
See 1 month membership on igakuine, et võetakse iga kuu raha, kuid kas seda saab siis koheselt pärast maksmist cancel'eda, et katkestad maksmise järgnevate kuude eest? tänud ette

Tegin ühekuuse membershipi, sain asjad korda!

timz0333
12.08.09, 21:15
+832$ ROI 92.5%.




:o vot see on nuts

groams
19.08.09, 01:47
Hey there!

Pole ammu kirjutanud siia midagi.
Ilmselt sellepärast, et ei viitsi väga palju hetkel pokkeriga tegeleda, kuigi jah, ilmad suht pöörfid selleks.
Olen lugenud natuke pokkerikirjandust ja foorumeid, harjunud väga hästi ära 60$ sngdega ja tundub et elu on väga väga ilus.
Räägime siis natuke lähemalt ka...

Olen siis sellel kuul mänginud enamasti 60$ sngsid, kuu alguses sai tehtud ka veits HU cashi ja 16$ omi.
Ja üldpilt on väga ilus.

Cashi donkamistest ma olen siia kirjutanud vist juba, nendel praegu pikemalt peatuma ei hakka.

Aga 60$ 9man turbo sngd siis.
Wiiii...suht sick...regulare täis on see faking limiit. Ja keegi neist table selectida ei viitsi, ilmselt mängivad rohkem volüümi peale, kui hea ROI peale.
Aga jah, päris mitu sessi on olnud, kus lihtsalt 4-5 viis sellist hardcore regi, kes teavad kuidas mängida ja on näidanud ka väga suurt profitit, nii poole rohkem kui mina vms.
Pärast seda üpris mahlakat downswingi, mis sai sngdega ja pärast cashouti juuli lõpus üle elatud, on asjad hakkanud liikuma paremuse suunas ning mul on tunne, et olen 60$stes sattunud korraliku heater otsa.

Olen teind siis paar 80% ROI sessi jne, nüüd just õnnestus teha ka üks korralik pooleteisetunnine continous sess, üldiselt veel mind set continous sesside jaoks korras ei ole, kuidagi mingi klõps käib peas ära ja siis on tunne, et enam laudadesse regada ei taha ja nii ongi.
Aga üldiselt elu ilus.
Võrreldes madalamte limiitidega, ei ole eriti sellist oh lvl1 AA ja kindel DU. Pigem saad oma 30tsipsi kätte ja võid rahulikult edasi istuda. Põhiline action hakkab ikka lõpupoole ja selline insane leveldamine käib regide vahel. Aga ma arvan, et mul tuleb üpris hästi välja ning hetkel on tunne, et enamus regid mängin isegi üle, ühtegi sellist tüüpi hetkel ei ole, et omg kuidas tema saab nii hästi. :D Aga probably on hea enesetunne tingitud sellest, et run on hetkel hea. Kes meist siis ei tunneks ennast jumalana, kui coinflipid tulevad ja BBlt ATC pushide vastu premiume jagatakse. Aga jah, fiiling on supper, enda arust olen väga hästi sisse elanud sellesse limiiti ja loodame et läheb samamoodi edasi.
Hetkel siis olen 16tablenud, nii, et 4ne tile ja lauad 4stes kuhjades. 16lauda tundub üsna mugav hetkel, mitte liiga kiire, saab peas kõik korralikult läbi mõelda ja arutada, kuid mitte ka liiga aeglane, et tekiks selliseid pause, kus igavusest mingit fancy playd tegema hakata.
Rohkem on natuke postflop mängu. Seda on vist põhjustanud cash, sest olen paremini hakanud aru saama board texturest ja vastaste kätel lugemisest, ehk tuleb ette playsid, mille peale ma 16$stes vist kunagi ei mõelnud.
Regidest nii palju et nad on kindlasti tugevamad , kui madalamte stakede omad, just see, et nad adjustivad väga kiirelt ja efektiivselt, 16$stes nt võid pushida mingit regi päris pikalt, enne kui ta aru saab, et sa ATC oled, aga 60$ste head regid(keda ei ole üldse vähe) adjustivad väga kiirelt ja probably teevad väga häid pushe/folde/calle selle tulemusena. Aga see adjustimine on väga tunde asi ka ja hetkel olen ise ka päris hästi sellega hakkama saanud.

Augustikuu graafikuid ka siis.

Augusti total profit
http://img40.imageshack.us/img40/5858/augustprofit.png


Augusti total ROI
http://img25.imageshack.us/img25/7551/augustroi.png


Ja natuke total graafikuid ka, pole ammu pannud.

Total profit
http://img43.imageshack.us/img43/2456/totalprofit.png


Total ROI
http://img19.imageshack.us/img19/8826/totalroi.png

EDIT: Ei tea kuidas need pildid siia nii tillukesed said, aga las nad olla.

Augusti total profit peaks kuskil 4700$ peal olema, sest cashis olen ka ju hittinud.

Total statid sharkist on siis sellised:

groams Games played - 7,995 Average profit - $2 Average stake - $13 Average ROI - 13% Total profit - $16,306

SuperNova tuleb selle aastaga kindlalt ära - aasta lõpuks pean ära mängima 2320 60$ sngd, siis on supernova koos.
Augustis väga palju mängimist vist ei ole ja enda stakega hakkan ka korralikult tegelema alles septembris.
Lubadused lubadused, parem oleks et ma neist kinni peaks.

Huvitavaid käsi ei ole praegu panna, sest mu wizil on midagi viga ja ma ei viitsi uurida ka hetkel kuidas seda korda teha.
GG ja ma üritan veits tihemini postitada.

FreakyJason
19.08.09, 02:21
Well Done Groams!

groams
22.08.09, 01:43
Nonii, väike update jälle.

Ikka maadlen siis 60$stega. Endiselt jooks on hea.
Tänase sessi jooksul tegin paar viga, mida tavaliselt ei tee, kuidagi mõtted olid mujal vms. Aga kokkuvõttes on kõik ilus ikkagist.

Hetkel on siis augustikuu 60$sngde statid sellised : Games played - 173 Average profit - $15 Average stake - $55 Average ROI - 24% Total profit - $2,490
Ilmselge hot run. Ei tea kuna siis ka vastupidist runi tulema hakkab, kuigi jah, juuli lõpus sain tunda seda natuke.

paranKäsi ei saa ikka veel postitada, sest ma ei ole uurind mis mu Wizil viga on.
Aga äge on see, et tänu Andresele sain nüüd ka SitnGoGrindersi kasutaja, mis tundub väga 5+.
Ehk saab sealt uusi teadmisi ja mäng läheb veelgi paremaks.

Ja muide veel see, et hetkel olen starsis SnG leaderboardis uranuses high orbitis esimesel kohal.
Nädala lõpuni aind üks päev pmst, kui mu skoor püsima jääks oleks armas 1k$ boonus lambist. :D GG.

EDIT: Juba teisel kohal BoPis.

-andres-
22.08.09, 02:32
GG, keep it up sir!

privador
24.08.09, 00:14
Groams kuidas sa käitud nt SBvs BB situatsioonides

a la istud 1)SB-l 1500 stackiga 150 blindid
2)SB-l 1500 stackiga 150blindid+anted
3)SB-l 1500 stackiga 200 blindid
4)SB-l 1500 stackiga 200blindid+anted
5)SB-l 1500 stackiga 400 blindid+anted

Vastasel on sama suur või suurem stack. Bubble situatsioon pole. Kas reegel on see , et sa pushid any 2
Kas on vahet kas BB on regular või fish? Millest järeldad seda, et ta ei tee(teeb) light calle?

Samamoodi ,kuidas sa callid BB pealt kui tuleb push ja mis kaardiga?

hotcocacola
24.08.09, 10:38
privador tahab tungida vastase tagalasse :P

groams
25.08.09, 01:23
Groams kuidas sa käitud nt SBvs BB situatsioonides

a la istud 1)SB-l 1500 stackiga 150 blindid
2)SB-l 1500 stackiga 150blindid+anted
3)SB-l 1500 stackiga 200 blindid
4)SB-l 1500 stackiga 200blindid+anted
5)SB-l 1500 stackiga 400 blindid+anted

Vastasel on sama suur või suurem stack. Bubble situatsioon pole. Kas reegel on see , et sa pushid any 2
Kas on vahet kas BB on regular või fish? Millest järeldad seda, et ta ei tee(teeb) light calle?

Samamoodi ,kuidas sa callid BB pealt kui tuleb push ja mis kaardiga?


1) Ei ole reegel, et ma pushin any two. Kui vastas on sama suur stack, siis ilma kindla readita olen üsna wide , aga üldiselt, HUDi järgi on hea vaadata, kes on loose mängija (vpip migni 25+) selle vastu pushin veits tightimalt, kes on tightim, selle vastu loosemalt ja üldiselt selline valem ongi, üsna lihtne, asi läheb keeruliseks vastastega, kellega sa palju koos mängid, kui on BBl vastas mingi 9/7 tüüp kes on random tight guy, siis olen seal ATC väga tihti, aga kui on vastas reg, kes teab et ma peaks seal wide olema, siis tuleb range'i väga järsult tightimaks tõmmata. Täpsemaid numberid ei hakka andma, kuna sinu küsimus oli ka üsna laias laastus võetuna.
2)Anted muudavad range'i mõne võrra laiemaks, nii lihtne see ongi, jällegi ei saa midagi täpsemalt öelda, kuna küsimus on üsna ebamäärane.
3)Samad reeglid, aga lihtsalt range läheb laiemaks sest blinde vähem ju.
4)Vt. vastus nr. 3

Üldiselt mida suurem stack vastasel, seda ettevaatlikum tasub olla, 1500stacki vastu saab pushida widemalt kui 4k stacki vastu.
Light calle üldiselt inimesed ei tee, kui nii võtta. On olemas regid, kes teavad sind ja teevad light calle ja on olemas maniakid, kes randomilt mõtlevad et paneks T8ga rahad sisse. Aga see % mängijaid ei ole väga suur, niiet tähtis on see, et ära sina enne adjusti, kui vastane näitab, et sa peaksid adjustima v readjustima.
Kui oled regi vastu kes laseb varastada siis lihtsalt varasta, kuni ta ükskord sind Q9ga maha callib ja siis note kirja ja järgmine kord tead.

Viimane küsimus üsna random, eriti see et mis kaardiga :D.

Loodan et said natukenegi midagi aru.

Offtopic: Ma sain sellel nädalal BoPi leaderboardist 600$. Maast leitud nagu, hea tunne.

groams
25.08.09, 03:11
Sai siis üks con sess mängitud, mitte väga pikk 24 sngd kokku 60$ omi siis.

+837$ 50% ITM ja 58.1% ROI. Korralik heater ikka jätkub veel, armas armas.

TwistedEcho (hea reg sellel limiidil) kirjutas mulle chati: Groams, how can you be so bad? Did Timphan(üks kaotav reg) teach you how to play sngs?
Asi oli selles et littisin vist ühe misclickitud halva calli tema vastu ja tüüp sai pahaseks.
Rääkisin temaga HUs, siis ta ütles et random ta lihtsalt väsind, aga jah, saadan PMi talle ja küsin kas oli veel midagi halvasti. :D
Jagab oma tarkusi ehk.

pastilaa
25.08.09, 10:21
Chatid regularidega on üks lahe osa netipokkeris. Kunagi kui stealisin kiusu pärast ühte starsiFR NL25 võitjat regulari (kes miskipärast foldib 55% blind stealile) 89s, siis tegin tema 3beti peale 4beti, mille ta aja täis mõeldes callis. Hittisin magusad 2 paari 89J flopil. Oh seda maailmavalu ja minu mängu kriitikat mis siis tuli :D. Eks siin ole sarnane juhtum...

kilu6
25.08.09, 10:53
Sai siis üks con sess mängitud, mitte väga pikk 24 sngd kokku 60$ omi siis.

+837$ 50% ITM ja 58.1% ROI. Korralik heater ikka jätkub veel, armas armas.

TwistedEcho (hea reg sellel limiidil) kirjutas mulle chati: Groams, how can you be so bad? Did Timphan(üks kaotav reg) teach you how to play sngs?
Asi oli selles et littisin vist ühe misclickitud halva calli tema vastu ja tüüp sai pahaseks.
Rääkisin temaga HUs, siis ta ütles et random ta lihtsalt väsind, aga jah, saadan PMi talle ja küsin kas oli veel midagi halvasti. :D
Jagab oma tarkusi ehk.


Nojah, eks annab muretsemiseks põhjust, sest sellel heal regil (TwistedEcho) on sel aastal ROI 55+5 1tabledes ainult 3% (over 8000 games), aga sul nendes on siiamaani short run 17%.

Te olete mõlemad teinud ca sama palju mänge ja profitit sel aastal, aga sina tegid seda 15+1, tema 55+5 mängudes : )

Oled sa seal 55+5 tasemel kedagi näinud ka, kel on 2000 mängu peale ROI üle 10%? Vaatan, et näiteks brutalizer20 jt regid kõik puha breakeven 1table mängudes ja teevad profitit MTT SNGdega ja rakebackiga.

groams
25.08.09, 13:03
Nojah, eks annab muretsemiseks põhjust, sest sellel heal regil (TwistedEcho) on sel aastal ROI 55+5 1tabledes ainult 3% (over 8000 games), aga sul nendes on siiamaani short run 17%.

Te olete mõlemad teinud ca sama palju mänge ja profitit sel aastal, aga sina tegid seda 15+1, tema 55+5 mängudes : )

Oled sa seal 55+5 tasemel kedagi näinud ka, kel on 2000 mängu peale ROI üle 10%? Vaatan, et näiteks brutalizer20 jt regid kõik puha breakeven 1table mängudes ja teevad profitit MTT SNGdega ja rakebackiga.



Vääga väääga väääääääääga short term on minu 60$ sngd ja kindlalt on mul korralik heater peal.
Twisted Echo mängib volüümi peale ja 24 tabledes ei olegi võimalik 60$stes üle 5% ROI saada. Ta ütles ka et seda limiiti on raske korralikult biitida sellepärast, et siin on väga palju natuke võitvaid (0-1% ROI)/ breakeven rege, kes ei table selecti aga mängust natukene jagavad. Olen seda ise ka tähele pannud, sharkist tihti vaadates mängin inimeste vastu, kes on regularid ja jagavad nagu mängu üldtermineid, teavad push foldi aga vist ei oska adjustida piisavalt, mis on 60$stes väga oluline, sellepärast nad ongi breakeven v natuke võitvad/kaotavad.
Üldiselt TE arvates peaks long term 7-8% ROI tehtav olema sellel limiidil, aga üle 10% ei tohiks võimalik olla.
Ei ole uurind kas kellelegi on , aga ma usun et üle 10% long term on ikka liiga ulme 60%stes.
Äkki ma olen esimene ::)

groams
25.08.09, 13:14
haha...mina igastahes naersin :D :D :D

2+2 on kuld ikka.

So I'm chatting with my ex, because why not, and she drops the following line on me:

'Kevin, you're so smart, why don't you believe in God?'

rohelinekonn
25.08.09, 14:20
haha...mina igastahes naersin :D :D :D

2+2 on kuld ikka.

So I'm chatting with my ex, because why not, and she drops the following line on me:

'Kevin, you're so smart, why don't you believe in God?'


:D :D :D kurat kus sai jälle naerda kõvasti

ESTPatrick
26.08.09, 18:12
kuna ühel tuttaval vaja, siis küsiks kust leida sng algranged ja asjad siin foorumis, nägin et miski arutelu ja eestikeelne materjal oli siin kuskil üleval

vapsik
26.08.09, 18:15
kuna ühel tuttaval vaja, siis küsiks kust leida sng algranged ja asjad siin foorumis, nägin et miski arutelu ja eestikeelne materjal oli siin kuskil üleval


Selline teema oli muidu odavamate sit and go-de kohta:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1778.0.html

groams
29.08.09, 03:01
Tra kui väsind ma viimasest sessist olen, aga peab vaikselt neid pikemaid harjutama hakkama, muidu ei ole ikka korralik grinder.

Tegin siis mingi 2.5h continous sessi, kokku 39sngd.
Ja oeh, ma ei oskagi midagi öelda kohe, I guess I'm just running good. Ma ei näe muud põhjendust sellele.

39 sngd ja +1273.50$ ROI 54.4%.

Augustikuu 60$ste graafik ka.

http://img200.imageshack.us/img200/6978/august60.png

T&Õ Nolife nüüd.
Head ööd.

Bikewarrior
29.08.09, 04:13
impressive!

paradigmlost
29.08.09, 04:41
ilus töö!!inspireeriv.. ja edu

Timpz
29.08.09, 10:18
Väga nice graph!

FreakyJason
29.08.09, 11:18
Ulmeilus ikka vaadata :)

Toomasl
29.08.09, 12:41
wp sir.

andu_andu
29.08.09, 12:45
hea töö jah. Panid SS-s mul eest ära jälle pikalt ;)

groams
29.08.09, 13:08
hea töö jah. Panid SS-s mul eest ära jälle pikalt ;)


Ty ty, eks see mu main goal olegi ju.

hotcocacola
30.08.09, 13:12
groams :D
seda et ma tilditsen starsi sngdes natukene, mul vaja VPPsid.
teen lebovennaga skypeis pornuuherit ja igakord kui mulle ära tõmmatakse 1-2-3 oudine, siis ma saadan sind ***** :D, et kuidas GROAMS SAAB BIITIDA NEID FR SNGSID ;D ;D

no harm ;D

dener89
30.08.09, 20:57
Kuule ega sa juhuslikult Tiit Põlvast pole?

hotcocacola
30.08.09, 21:01
ei ole, ta tartust

dener89
30.08.09, 21:03
ok

groams
31.08.09, 15:45
PokerStars No-Limit Hold'em, 60 Tournament, 100/200 Blinds (4 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

UTG (t5345)
Button (t1290)
Hero (SB) (t2485)
BB (t4380)

Hero's M: 8.28

Preflop: Hero is SB with 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
1 fold, Button bets t1290 (All-In), Hero raises to t2380, BB calls t2180

Flop: (t6050) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players, 1 all-in)
Hero checks, BB bets t200, [color=#666666][i]Hero
???


Mis te teete siin olukorras?

tolmuahv
31.08.09, 15:56
Top3 saab raha, eksole?

Kui foldid ja button võidab, oled way too short to live. Kui foldid ja button kaotab, siis oled 3. koht guaranteed ja ülespoole ei lähe. Kui callid ja mõlemad kaotate BB-le, siis on ju ikka 3. koht? Kui nii, siis vist obv. call? Am I missing something?

levis
31.08.09, 15:58
Top3 saab raha, eksole?

Kui foldid ja button võidab, oled way too short to live. Kui foldid ja button kaotab, siis oled 3. koht guaranteed ja ülespoole ei lähe. Kui callid ja mõlemad kaotate BB-le, siis on ju ikka 3. koht? Kui nii, siis vist obv. call? Am I missing something?

Ma ei saa ka pointile pihta, et kuidas siin üldse fold mõte saab pähe tulla :D
Aga ma oletan, et A8o jäi siin neljandaks ja seepärast see käsi ka foorumisse jõudis..

Bikewarrior
31.08.09, 16:04
mina foldiks. Oleks v2hemalt rahades kui button v2lja lendab kuna t6en2osus liiga v2ike et rida kokku tuleb.

tolmuahv
31.08.09, 16:06
mina foldiks. Oleks v2hemalt rahades kui button v2lja lendab kuna t6en2osus liiga v2ike et rida kokku tuleb.


Kui sa koos buttoniga välja lendad, siis oled anyway rahades, sest sul oli suurem stack enne.

Bikewarrior
31.08.09, 16:11
sellepeale ei m6elnud kohe jah siis paneks nupud sisse

groams
31.08.09, 16:28
yes yes...16 lauda oli lahti ja värki muud vabandused.
Igastahes uudne olukord minu jaoks ja aju jooksis täielikult kokku.
Võtsin aja ja sellega ka ei suutnud otsustada mida teha, ehk aeg sai otsa ja foldisin.
Call ofc ainuke õige play siin.

Bikewarrior
31.08.09, 22:05
button lendas välja ja tulid ikka rahadesse?

groams
01.09.09, 00:18
ofc, BBl oli AA muidugi :D

groams
01.09.09, 14:36
Jejee...

September algas ilusti.
Tegin ühe cont sessi, aga lauad ei tahtnud tulla kokku väga hästi.
20 mängu kokku, nende seas esimest korda ka 3 18man sngd.

Mõtsin siis et kuna 60$sed tsipa liiga aeglaselt täituvad siis 18mane võib kõrvale võtta, mäng on pmst sama nagu azntracker ütles.

Tänane esimene sess siis: Games played - 20 Average ROI - 56.8 Total profit - 681$

Ostsin kohe endale 1000$ ja 200$ insta cash boonuse ka ära, lihtsalt funi pärast.
a nende 20 mängu eest sain 450 VPPd ka.
58186.35 VPPd supernovani!!! Tuleb ära sellel kuul? :D

kilu6
01.09.09, 15:26
a nende 20 mängu eest sain 450 VPPd ka.
58186.35 VPPd supernovani!!! Tuleb ära sellel kuul? :D


20 mängu 55+5 annavad 500 VPP
58186 jaoks vaja 2300 sellist mängu ju:) Septembris siis 75 tk päevas ...

groams
01.09.09, 15:30
Jah, 500 VPPd, vaatasin valesti midagi ja ei mõelnud ka peas läbi.

2300 60$ sngd ühe kuuga oleks brutaalne kooli ja musakooli kõrvalt.
Any bets? :D

groams
01.09.09, 16:13
Ah random, otsustasin ära et ei viitsi jamama hakata sellega, vast teen siis oktoobri lõpuks ära SNi.

groams
01.09.09, 22:01
Sai sess nr. 2 ka ära tehtud.
Kuidagi väga hajevil olin, üldse ei suutnud keskenduda n stuff.
Esimest korda siis sai 20 tabletud ka 60$ seid, täitsa talutav oli.

Aga lõpus hemi vaadates tuli hea üllatus.
Endal oli tunne et mängisin ülihalvasti ja värki, mindset aind väga korras, aga muidu oli kuidagi tunne et tegin palju vigu miskipärast.
Aga kui vaatasin graafikut, siis olin lihtsalt mingi 500$ alla EV jooksnud, ehk siis mängisin isegi enamvähem vist.

Kokku päev siis 71 60$ sngd ja +690$ avg ROI 16.2%.
1775VPPd ka juba koos, vaatab kuidas edaspidi minema hakkab.

taasver
07.09.09, 20:19
Kas on mingi kindel piir kust maalt hakkad 2.5xbb asemel shovema?

privador
14.09.09, 18:17
No groams hakkab mingi downswing tulema?
Vaatan, et su 60-ste roi on vähenenud 5%. Samas jälle vpp-si tuleb ilusasti.

groams
14.09.09, 20:49
korralik downswing on peal. Ja päris pikalt juba, süüdistan runi, vb on mäng ka swingi kestel nats halvemaks läind. Igastahes veel ei põe, kuigi 2.5k downswing ei ole eriti tore. Vast läheb kuu lõpupoole paremaks. V teine variant et ma ei biidi 60$seid. VB on asi selles et viimasel ajal ei ole enam aega mängu analüüsida eriti, pigem panen kõik pokkerile kuluva aja mängimisse, et SN võimalikult kiiresti ära teha.
Ja ma siia teemasse eriti ei kirjuta enam, ükskõik kas siis tulemused on head v halvad. Sest hetkel on võimalik ülivähe aega arvutisistumise peale kulutada(pokkerimängimine ei käi selle alla, mõtlen foorumid msn jms), ehk pmst pokkeriprosid väga enam ei loe, kui pokkerifoorumit loen siis 2+2 ja kõik.

privador
14.09.09, 22:18
Ma proovin 16$ 2 laua sng-si. Praegu 9 laual vb minu kohta on max12 lauda, siis hakkab tase ludinal alla minema. Praegu 850 mängu mängitud ja ROI 20%
Üldiselt tähelepanekudPäeval mängides võib isegi päris ok fishe olla. Kõige magusam aeg on tõenäoliselt näd vahetuse pärastlõuna vms. Siis võib isegi selliseid asju juhtuda et saad esimesel levelil nupud sisse AA vs AT
Sharcscope hudist on palju abi. A la kui näen rasii ja vaatn et ta fish siis panen nt AA julmalt 3 beti või isegi allinn..
Kui on regular siis need kardavad allinne ja 3 bette nagu tuld ja valin hoopis vb tricky slowplay.

ranka
14.09.09, 22:19
Ma proovin 16$ 2 laua sng-si. Praegu 9 laual vb minu kohta on max12 lauda, siis hakkab tase ludinal alla minema. Praegu 850 mängu mängitud ja ROI 20%
Üldiselt tähelepanekudPäeval mängides võib isegi päris ok fishe olla. Kõige magusam aeg on tõenäoliselt näd vahetuse pärastlõuna vms. Siis võib isegi selliseid asju juhtuda et saad esimesel levelil nupud sisse AA vs AT
Sharcscope hudist on palju abi. A la kui näen rasii ja vaatn et ta fish siis panen nt AA julmalt 3 beti või isegi allinn..
Kui on regular siis need kardavad allinne ja 3 bette nagu tuld ja valin hoopis vb tricky slowplay.


Privador sa ka liinitööliseks hakanud?

Potsataja
14.09.09, 22:47
Privador sa ka liinitööliseks hakanud?


Ülikooli diplom taskus, seega võib liinitööd teha :P

Tegelikult huvitab mind hoopis see, kuidas privador sharkscope'i hud'i kasutab uue (opt-in) süsteemiga ?

-andres-
14.09.09, 23:21
Ülikooli diplom taskus, seega võib liinitööd teha :P

Tegelikult huvitab mind hoopis see, kuidas privador sharkscope'i hud'i kasutab uue (opt-in) süsteemiga ?


Tasulise kasutajaga näeb ju ikka kõigi tulemusi.

privador
14.09.09, 23:50
Privador sa ka liinitööliseks hakanud?
testin jah. Eesmärk on roi võimalikult kõrgel hoida. Pole eesmärk rake proks hakata kes 1% roiga mängivad. ja 20+ laual grindivad.
Näd vahetustel üritan võtta shotte ka 27 ja 36$ taalastel.

Sharkscopest ikka väga abi. Mul tasuline versioon. A la näide suva vend paneb esimesel leevlil lambist allinni. Ma leian nt aq või TT. Hud ütleb et see on räme kaotav mängija. Vaatan pos ja kui palju vante taga pole siis callin. Kui nüüd sama asja näitab et on mingi tugev regular siis tema vastu KK+ kaardiga ei lähe.
Kui hudi poleks oleks väga raske selliseid otsuseid vastu võtta.

groams
15.09.09, 15:28
testin jah. Eesmärk on roi võimalikult kõrgel hoida. Pole eesmärk rake proks hakata kes 1% roiga mängivad. ja 20+ laual grindivad.
Näd vahetustel üritan võtta shotte ka 27 ja 36$ taalastel.

Sharkscopest ikka väga abi. Mul tasuline versioon. A la näide suva vend paneb esimesel leevlil lambist allinni. Ma leian nt aq või TT. Hud ütleb et see on räme kaotav mängija. Vaatan pos ja kui palju vante taga pole siis callin. Kui nüüd sama asja näitab et on mingi tugev regular siis tema vastu KK+ kaardiga ei lähe.
Kui hudi poleks oleks väga raske selliseid otsuseid vastu võtta.


Kas pokkeri mõte ei peaks olema $/hour nii kõrge hoida kui võimalik. Mingit head ROId 8tabledes jahtima minna ei ole eriti mõtekas, kui mingi 24 tabler sust tunnis 2 korda rohkem teenib - see lihtsalt üks näide. Aga jah, professionaalse pokkerimängija goal peaks olema ikka võimalikult hästi teenida pokkeriga, mitte umbes et mina ei taha 20 lauda mängida, sest siis on mu roi ****.
Ma ei vaidle üldse vastu et shark hud on hea asi, aga:
IMO esimesel levelil kaotava mängija play AKga on päris tihti open shove, sellepärast ta kaotav ongi, TT ja AQga ennast ära stackimine esimesel levelil ei ole väga geniaalne, kaotav mängija ei tähenda veel seda, et ta on mingi üüber loose shover. Ja kui vaatad et tugev regular raiseb/shoveb, siis tema vastu KK+ ei lähe??? wat?

Fortune
15.09.09, 15:59
Kas pokkeri mõte ei peaks olema $/hour nii kõrge hoida kui võimalik. Mingit head ROId 8tabledes jahtima minna ei ole eriti mõtekas, kui mingi 24 tabler sust tunnis 2 korda rohkem teenib - see lihtsalt üks näide. Aga jah, professionaalse pokkerimängija goal peaks olema ikka võimalikult hästi teenida pokkeriga, mitte umbes et mina ei taha 20 lauda mängida, sest siis on mu roi ****.



õige suhtumine, aga alles siis kui oled piisavalt kõrgele jõudnud. Ma leian, et alguses, tasub korralikult mänguga vaeva näha, et kiiresti kaugele kõrgele jõuda. FR mängijana, hea näide oleks, et ma võiks ka mingi 20+ tableda nl100 ja nl200t, lasta korraliku nit stiiliga suur volüüm ja ma teeniks mängulise kasumiga ja rakebackiga ilmselt rohkem, kui hetkel 12 lauda lastes. Miinus oleks, et kõrgemal ei ole enam fishe palju ja naljalt ei 20 table kah kasumis, sellepärast ka mängin 12 lauda loosema'lt, tekib rohkem raskeid olukordi, õpib paremini postflop mängu ja kunagi äkki siis ka saab kõrgemale ka tõusta.

groams
15.09.09, 16:12
õige suhtumine, aga alles siis kui oled piisavalt kõrgele jõudnud. Ma leian, et alguses, tasub korralikult mänguga vaeva näha, et kiiresti kaugele kõrgele jõuda. FR mängijana, hea näide oleks, et ma võiks ka mingi 20+ tableda nl100 ja nl200t, lasta korraliku nit stiiliga suur volüüm ja ma teeniks mängulise kasumiga ja rakebackiga ilmselt rohkem, kui hetkel 12 lauda lastes. Miinus oleks, et kõrgemal ei ole enam fishe palju ja naljalt ei 20 table kah kasumis, sellepärast ka mängin 12 lauda loosema'lt, tekib rohkem raskeid olukordi, õpib paremini postflop mängu ja kunagi äkki siis ka saab kõrgemale ka tõusta.


Nojah, aga privador tõi väheste laudade põhjuseks selle, et mingi random number lihtsalt suurem oleks.

privador
15.09.09, 16:38
Ja kui vaatad et tugev regular raiseb/shoveb, siis tema vastu KK+ ei lähe??? wat?
motlesin KK-

TT ja AQga ennast ära stackimine esimesel levelil ei ole väga geniaalne, kaotav mängija ei tähenda veel seda, et ta on mingi üüber loosetihti voib olla mu TT vastas alampaar.Loomulikult 60$ tõenäoliselt keegi niimoodi ei shove, aga see ka fishilimiit:)
Eile siis lõppes mu run otsa .Tegin omamoodi rekordi.Viimased 9 mängu sessiooniga ei saanud rahasse.
Aga point selles kui ma 8 või 12 laual suudan hoida roid 15% peal siis ma pole selgelt huviattaud 24 lauaga 5%roi peal mängimisest.

andu_andu
15.09.09, 17:06
Nojah, aga privador tõi väheste laudade põhjuseks selle, et mingi random number lihtsalt suurem oleks.


roi ei ole random number imo vaid tähtis mänguoskuse näitaja long runnis.

groams
15.09.09, 21:31
No mina olen niikuini **** ja ennast bustolandi sõidutan.

privador
15.09.09, 22:26
No mina olen niikuini **** ja ennast bustolandi sõidutan. Nu 60+5 tasemel vist raske ka. Seal kõik regularid vist ja mingit metagame aretatakse.

groams
16.09.09, 06:13
Nu 60+5 tasemel vist raske ka. Seal kõik regularid vist ja mingit metagame aretatakse.


Biiditav, aga runi tõttu olen kaotanud oma mängu ja nii ta läheb.
Täna 27$sed ja siis nädala lõpus ehk proovin uuesti 60$seid.
Ja buyin on 55$ + 5$

vsiu100
16.09.09, 11:35
Nu 60+5 tasemel vist raske ka. Seal kõik regularid vist ja mingit metagame aretatakse.


;D mind alati ajab naerma, kui privador ytleb "metagame". sest see on asi, mida ta kardab nagu katku :):)

Mandre
17.09.09, 14:45
uut videot on ka oodata kunagi ? :P

groams
19.09.09, 11:41
MA ei tea tea, kui rahvas nõuab siis ehk, sest endal mingit kasu väga ei ole sellest.
Kui teeks siis teeks sellises formaadis nagu sitngogrindersis on videod.
Et replayn mingit sngd.

Rage
19.09.09, 11:47
MA ei tea tea, kui rahvas nõuab siis ehk, sest endal mingit kasu väga ei ole sellest.
Kui teeks siis teeks sellises formaadis nagu sitngogrindersis on videod.
Et replayn mingit sngd.
hea mõte..

-andres-
19.09.09, 11:49
MA ei tea tea, kui rahvas nõuab siis ehk, sest endal mingit kasu väga ei ole sellest.
Kui teeks siis teeks sellises formaadis nagu sitngogrindersis on videod.
Et replayn mingit sngd.


I would also like that.

taasver
19.09.09, 12:46
+1

kivisaba
19.09.09, 23:36
+million

ranka
20.09.09, 04:22
Hära ari vizhe!!! :D

vilkar
01.10.09, 08:37
Terv ka minu poolt. Väga põnev teema :)

Tahaksin küsida siin veel, et mis arvad double up sngdest? kus ntx 10 laud on ja 5 saavad rahasid ja limiidid algavad triobetis 1 + 0.10eurist kuni 100+9 eurini, et kui ntx beatida seal lvlit kus 20+2 euri on buy in siis duubeldaks ennast korralikult ülesse ? või on kasumlikum teha ntx 20 mehe sngsi buy in ga 2.50+ 0.25 või 5 eur + 0.50 kus 3 esimest rahasi saavad korralikult.

preagu teen 2.50+0.25 seid double uppe ja 5 mehe turboid, need 5 mehe omad on suht head , sest väga palju loose vendi seal kes igast jamaga calivad ja kui 3 koha saad siis saad esialgse buy inni tagasi juba ja kaotad ainult rake osa , teine koht kasu juba ja 1 koht 2,5x buy in ehk mingi 6.85 vist oli.

Plaan siis ennast seal ülesse töödelda ja tõusta edasi 5+0.50 > 10+ 1 jne

igal juhul hea teema , jõutsin hetkel pool läbi sirvida ja loen kindlasti ülejäänud ka läbi ja muretsen vastavad proged endale, et muuta oma mäng paremaks.


Edu laudades kõigile,


Vilkar

KeRRRt
01.10.09, 22:27
kas härra groams on elus või busto?

pikk28
01.10.09, 22:31
kas härra groams on elus või busto?

mingi level wä

K2snakas
01.10.09, 22:32
busto


lol mis jutt:D

KeRRRt
01.10.09, 22:35
No mina olen niikuini **** ja ennast bustolandi sõidutan.

sorri nooh

K2snakas
01.10.09, 22:57
sorri nooh



http://img223.imageshack.us/img223/9521/displaygraphs.png

Fuck yea, I had fun. NOT.
Boonustega mingi 2k vast.

EDIT: And I suck @ volume.


seleta mulle kuidas saab inimene busto olla, kui kuu on plussis?

nikitheone
01.10.09, 22:59
võttis raha välja

K2snakas
01.10.09, 23:01
raha välja võtmine ongi siis "busto" w...srry mai teadnud seda.Andestust!

groams
02.10.09, 06:57
LOL
Ei ole busto. Toredad 250 BI on 60$stes ikka veel olemas.
Olen küll cashoute teind ja veits doomswitchi saanud, aga haige BR nit olen sellegi poolest. Praegu vist mõtetes kuu alguses 24-28 table 16$seid grindida nädala sees, ja nädala lõpul hüpata segasessideni 38$-114$. Vaatab mis sellest välja tuleb, vb jätan 114$ välja, igastahes 60$stes korralikult kehva runi saand praegu, et vast läheb paremaks.
Ja mingi hetk ma vist ütlesin et ma siia teemasse enam väga midagi ei kirjuta, sest mignit kasu ma ise sellest ei saa ja praegu aega nii vähe et heategevusega ei ole mahti tegeleda. :D
Ühe video võiks küll varsti teha, aga olen liiga laisk ja swingides kinni olnud.
Kui mingi stabiilse võitva soone peale satun siis ssaab vast tehtud ka.

Aga bustost on asi kaugel jah. :D
Noh ses mõttes et võibolla mõnede jaoks ei ole see nii väga midagi aga ma olen rahul ikka et september tuli koos boonustega ju umbes 2800$ kasumit.
Seda küll et by far kõige sitem kuu üle pika aja, aga pole hullu.
Vast okt on parem.

K2snakas
02.10.09, 07:13
vast ennem hullu pole, kuni miinus kuud ei tule;)

ranka
02.10.09, 07:23
Kui all $100k accuntil siis seda loetakse pokkerimaailmas bustoks.

groams
02.10.09, 07:29
Kui all $100k accuntil siis seda loetakse pokkerimaailmas bustoks.


Kui boss nii ütleb...

Toots_x
02.10.09, 08:18
Tahaksin küsida siin veel, et mis arvad double up sngdest?


Millegipärast ma arvan, et Härra Groams midagi positiivset nendest double-up sng'dest ei arva, kuid see küsimus huvitaks ka mind, kui tohib vaikselt tagasihoidlikult paluda...

groams
02.10.09, 13:41
Sry mul läheb meelest ära vastata, kui kohe ei viitsi.
Aga ma pmst DoNidest tean nii palju, et nendega pidi ikka eriti lihtne teenida olema.
Aga see pidi nii nüri mäng olema kui üldse võimalik, ise proovind ei ole aga inimesed tean inimesi kes sellest on väga kiirelt ära tüdinenud.

groams
02.10.09, 13:42
Ehk kui oled ikka totally rahul sellega, et saad haiget liinitööd teha siis peaks neid saama migni 30table lasta ja kõvasti teenida.

taasver
02.10.09, 15:21
:) Lihtsalt pakun.. äkki tahad video teha mõnest mu sng history'st?

groams
02.10.09, 16:04
:) Lihtsalt pakun.. äkki tahad video teha mõnest mu sng history'st?


Teoorias oleks hea mõte, aga ma ei tea mis selle progre nimi on millega saab replaysid teha mängitud sngdest.
Keegi teab?

EDIT: Sain teada !

ranka
02.10.09, 16:17
Teoorias oleks hea mõte, aga ma ei tea mis selle progre nimi on millega saab replaysid teha mängitud sngdest.
Keegi teab?

EDIT: Sain teada !


Kas lauas kasutad ka HUD'i ja HUD'ist saadavat informatsiooni? Kui jah siis õigem oleks teha HEM'i replayeriga, sest seal on ka statistika olemas.

groams
02.10.09, 16:20
Ka tore mõte, kasutan küll HUDi.

taasver
02.10.09, 16:25
et siis viitsid mõnest minu SNGst teha?
otsin mõne ja postitan siia?

groams
02.10.09, 16:31
PMi pigem

taasver
02.10.09, 16:39
lõpetan mingi 15 min pärast sessi, siis saadan mõne värske sng... või vb otsin mõne vana hoopis

groams
02.10.09, 16:52
A ma ei tea kuna ma selle teen, niiet täna ilmselt mitte.
Ja saada siis mõni kus sa ikka 1-2 koha said, siis rohkem käsi ja huvitavam.

hotcocacola
02.10.09, 20:57
LOL
Ei ole busto. Toredad 250 BI on 60$stes ikka veel olemas.
Olen küll cashoute teind ja veits doomswitchi saanud, aga haige BR nit olen sellegi poolest. Praegu vist mõtetes kuu alguses 24-28 table 16$seid grindida nädala sees, ja nädala lõpul hüpata segasessideni 38$-114$. Vaatab mis sellest välja tuleb, vb jätan 114$ välja, igastahes 60$stes korralikult kehva runi saand praegu, et vast läheb paremaks.
Ja mingi hetk ma vist ütlesin et ma siia teemasse enam väga midagi ei kirjuta, sest mignit kasu ma ise sellest ei saa ja praegu aega nii vähe et heategevusega ei ole mahti tegeleda. :D
Ühe video võiks küll varsti teha, aga olen liiga laisk ja swingides kinni olnud.
Kui mingi stabiilse võitva soone peale satun siis ssaab vast tehtud ka.

Aga bustost on asi kaugel jah. :D
Noh ses mõttes et võibolla mõnede jaoks ei ole see nii väga midagi aga ma olen rahul ikka et september tuli koos boonustega ju umbes 2800$ kasumit.
Seda küll et by far kõige sitem kuu üle pika aja, aga pole hullu.
Vast okt on parem.


::)

Madis Very
21.10.09, 20:12
Groams sa oskad ikka head vastust anda.
Kui SnG wiz ütleb, et push 17.9% (22+,A7+,A4s+KQ,KTs,QTs+,JTs)
Kui vaatan seda sama ranget PokerStovest siis on see (66+,A5s+,K9s+,Q9s+,J9s+,ATo+,KTo+,QTo+)
Millest selline erinevus ? (Wizis oli HU) Tuleneb sellest, et käe tugevused muutuvad ?

Ty

lenC
21.10.09, 20:23
stoves pole hu

Madis Very
21.10.09, 20:28
Ma ei osanud arvata, et üldse laua suurus mõjutab käte rankingut :o. Aga ju on siis loogiline :/.

andu_andu
21.10.09, 21:01
HU lõpumängu kohta soovitan siit lugeda:

http://forumserver.twoplustwo.com/58/heads-up-nl/finishing-opponent-heads-up-sage-nash-chubukov-560408/

rohelinekonn
29.10.09, 00:38
siin on õige nupud sisse kütta?

http://img524.imageshack.us/img524/975/a8sng.jpg

Madis Very
29.10.09, 09:21
Jah, kindlasti.

kivisaba
29.10.09, 09:44
Jah, kindlasti.

nooooooooooooooo
bubble ju

toores
29.10.09, 09:49
nooooooooooooooo
bubble ju

level?

kivisaba
29.10.09, 09:54
level?

ei ole nii arvangi
aga selle sõna asemel järgmine kord kirjuta miks sina teisiti arvad

toores
29.10.09, 11:48
ei ole nii arvangi
aga selle sõna asemel järgmine kord kirjuta miks sina teisiti arvad

See on selline lahe olukord, kus mina blindide asemel ei tahaks väga light maha callida. Ikkagi bubble ju. Seega tuleb varastada-varastada-varastada. Seda ilma readideta siis.

kivisaba
29.10.09, 11:50
See on selline lahe olukord, kus mina blindide asemel ei tahaks väga light maha callida. Ikkagi bubble ju. Seega tuleb varastada-varastada-varastada. Seda ilma readideta siis.

aga samas pole see selline olukord, kus vastane midagi suuremat maha ka paneks

toores
29.10.09, 12:09
aga samas pole see selline olukord, kus vastane midagi suuremat maha ka paneks

Jah, vastab tõele. Aga suure käe tõenäosus on suhteliselt väike.

taasver
29.10.09, 12:17
Short on ju lauas. Siin pole mõtet pushida. Ootan groamsi arvamust.

Edit: Wizard ütleb, et range 5.1(99+,AQ+)

Rigged
29.10.09, 13:24
Suht hea koht pushimiseks, bigger stackid ei calli lightilt, sest milleks riskida pool oma stackist bubble olukorras kui üks short on kohe surnuks blindimas ennast.

s1990n
29.10.09, 14:03
Ofc siin ju kindel push.Ainus kes sind calliks heal juhul oleks short ise.Big stackid calliksid ainult premium handidega siin ju.

toores
29.10.09, 14:11
Edit: Wizard ütleb, et range 5.1(99+,AQ+)

Mis calling-ranged sa SB-le ja BB-le omistasid selles näites?

taasver
29.10.09, 15:23
Unustasin märkida jah et deafult ranged. Oot nats aja pärast ütlen mis need täpselt olid.

E: Mõlema blindi calling range deafuldina 18. Ehk siis A5, A2s, 33+, KQ

Tõmbasin mõlema ranged 10 peale ( AT, A8s, 55), siis on hero shove range 6.8 (88+, AJ+)

Kui mõlema range on 7 (AJ, ATs, 88), siis muutub A8o pushiks

sada
29.10.09, 22:09
Unustasin märkida jah et deafult ranged. Oot nats aja pärast ütlen mis need täpselt olid.

E: Mõlema blindi calling range deafuldina 18. Ehk siis A5, A2s, 33+, KQ

Tõmbasin mõlema ranged 10 peale ( AT, A8s, 55), siis on hero shove range 6.8 (88+, AJ+)

Kui mõlema range on 7 (AJ, ATs, 88), siis muutub A8o pushiks

see on küll +8

vaenekala
29.10.09, 23:52
INSTA põõsasse A8o!!imo

toores
30.10.09, 10:21
Wow, nitine värk.

groams
31.10.09, 12:06
Kuna ei ole kõrge sisseostuga sng, siis peaks foldima, sest nonregid callivad oma suure stackiga siin mingi 22+ A8+ KQ KJ vms.
Sellise range vastu peame kindlasti foldima.

Madis Very
19.11.09, 10:01
Kuidas siis läinud viimasel ajal ? Oleks huvitav graphe/käsi näha ;).

hoss23
19.11.09, 10:44
Kuidas siis läinud viimasel ajal ? Oleks huvitav graphe/käsi näha ;).

+1

groams
19.11.09, 10:57
Täna/homme ehk võin mingi väikse kokkuvõtte teha.
Aga üldiselt läheb kehvasti.

groams
20.11.09, 05:56
No ma teen siis mingi hästi lühikese kokkuvõtte viimase 3 kuu kohta.
Litin lihtsalt paar graafikut ja räägin natuke juttu ehk.

Olen siis mänginud kõiki limiite alates 16$ - 60$. Paar 114$ ka aga nendes ma olen nii sitasti jooksnud et praegu ei julge neid teha.
Anyways --> surm.
Viimased kolm kuud juba.

September tuli vist tänu boonustele migni 3k kokku peaaegu, niiet polndki kõige hullem kui $ järgi võtta. Aga alates septembrist on breakeven run olnud - üle 2k mängu juba. Õnneks sai poker mindseti loetud ja pean vastu.
Lihtsalt, mitte mingit profitit ei tule. Oktoober oli vist kokku migni 1k$ ja november on praegu ka üsna kesine. Koos paari boonusega peaks ka kuskil natuke alla 1k$ olema.
Igastahes vahepeal kaotasin totaalselt oma mängu. Mitte midagi ei osanud, täielik masendus olin. Tiltasin prolly, mitte siis see et peksan arvutit ja asju, aga lihtsalt see et vajutan nuppe ja rõõmu mängust ei tule.

Nüüd alates sellest nädalast katsetan uut reziimi - ülihea on. Kella 8-9 ajal õhtul lähen magama. Enne seda tegelen muu eluga. Ja siis hommikul 3-4 ajal kuni kooli alguseni tegelen pokkeriga. Tundub väga hästi toimivat.
Hetkel siis kehva runi tõttu mängin 16$seid, et enesekindlust leida ja natuke profitit ka ehk teha. SuperNovani on jäänud veel 11636 VPPd, niiet aasta lõpuks tuleb kindlalt ära. Vaatab siis mis stake'e ma detsembris mängin. Mõte oli ka leadbellydan'ilt coachi võtta, vaatab mis sellest saab. Igastahes plaan on olemas ja mul on tunne et see aitaks mind õigele rajale jälle.

Paneks siis mõne graafiku ka. Näiteks limiitide kaupa siis.

Alates septembrist siis:

16$ 9man turbod

http://img263.imageshack.us/img263/1214/16alatessept.png

27$ - 38$ 9man turbod Panin need kokku kuna nende sample ei ole eriti suur.

http://img24.imageshack.us/img24/6029/2738alatessept.png

60$ - 114$ 9man turbod

http://img526.imageshack.us/img526/7259/60114alatessept.png


I guess that's it. Run good and Win big everybody.

Järgmise korrani!

Madis Very
20.11.09, 16:44
Küll hakkab suuremates limiitides ka paremini minema .. ole õnnelik, et plussis oled ;D.



Edu !

alaska
20.11.09, 16:59
Aga ikkagi on sul ROI veel 11, mis on täiesti hull tulemus.

tolmuahv
23.11.09, 09:23
Groams,

Kolisin mõni aeg tagasi Starsi ja alustasin seal 3.40 SNG'dega. Lasen korraga 10-14 lauda, ROI on 10-11% (s.t. EV, reaalselt jooksen nats alla selle). Sessid käin aeg-ajalt SNG Wizardiga üle, leian mõned pisivead (a la calling range J5+ kui callisin J4'ga), aga mingeid erilisi leake ei ole silma hakanud. Samas ei taha ülespoole liikuda enne kui olen kindel, et mäng on enam-vähem optimaalne.

Sa ise runnisid kuni $16 SNG'sid väga kõrge ROI-ga. Kas tegid ka $3.4 SNG'sid? Kui suur on 3.4 vs 16 dollariste tasemevahe? Arvestades, et 3.40'st moodustab rake 11.8% võrreldes 6.7%'ga $16 SNG'des, siis sealt peaks ca. 5.1% ROI vahe juba rake'st tulema. Kui suur on tegelik tasemevahe, kas soovitaksid pigem ülespoole liikuda või üritada allpool ROI kõrgemaks saada?

Teine küsimus - mul läheb üle 14 laua mäng kole tõmblemiseks ja ei jõua otsuseid enam läbi mõelda. Kaua sul läks, enne kui 20 lauda olid võimeline oma rütmis mängima?

Komas - Kuidas kogud vastaste kohta infot, mis tüüpi noted kirjutad? Ma ise olen lihtsalt multitabling reg-dele vastava note juurde pannud ja punaseks märkinud. Donke värvin roheliseks. Muud eriti ei jõua mängu ajal teha.

Tänud kui vastata viitsid.

groams
11.12.09, 11:56
Kuhnja, ma ei saa sulle vastata, sest su inbox on täis, võta midagi ette, kui vastust tahad.

oitarvi
11.12.09, 11:59
Sa võiksid tegelt siia vastata nendele küsimustele. Ma oleks ka huvitatud. :)
Tahtsin muidu seda küsida, et miks sa turbosid mängid? Et kas nad on paremad, kui normal speed lauad ja kui jah siis miks?

groams
11.12.09, 12:01
Groams,

Kolisin mõni aeg tagasi Starsi ja alustasin seal 3.40 SNG'dega. Lasen korraga 10-14 lauda, ROI on 10-11% (s.t. EV, reaalselt jooksen nats alla selle). Sessid käin aeg-ajalt SNG Wizardiga üle, leian mõned pisivead (a la calling range J5+ kui callisin J4'ga), aga mingeid erilisi leake ei ole silma hakanud. Samas ei taha ülespoole liikuda enne kui olen kindel, et mäng on enam-vähem optimaalne.

Sa ise runnisid kuni $16 SNG'sid väga kõrge ROI-ga. Kas tegid ka $3.4 SNG'sid? Kui suur on 3.4 vs 16 dollariste tasemevahe? Arvestades, et 3.40'st moodustab rake 11.8% võrreldes 6.7%'ga $16 SNG'des, siis sealt peaks ca. 5.1% ROI vahe juba rake'st tulema. Kui suur on tegelik tasemevahe, kas soovitaksid pigem ülespoole liikuda või üritada allpool ROI kõrgemaks saada?

Teine küsimus - mul läheb üle 14 laua mäng kole tõmblemiseks ja ei jõua otsuseid enam läbi mõelda. Kaua sul läks, enne kui 20 lauda olid võimeline oma rütmis mängima?

Komas - Kuidas kogud vastaste kohta infot, mis tüüpi noted kirjutad? Ma ise olen lihtsalt multitabling reg-dele vastava note juurde pannud ja punaseks märkinud. Donke värvin roheliseks. Muud eriti ei jõua mängu ajal teha.

Tänud kui vastata viitsid.


Suht kaua aega tagasi küsisid aga ma võin praegu vastata ikka, ehk on kasu.

16$stel ja 3.4$stel on vahe ikka korralik. 16$seid laudu sa tänapäeval enam 1-2 võitva regita ei saa, halvematel aegadel võib olla lauas ka 4-5 regi. Table selection muidugi aitab, aga selle koha pealt olen ma ise lõdvemaks lasnud, tundub et ilma selletagi winrate korralik.

Ei oska kui kaua läks aega, aga kõige rohkem laudu suudan mängida siis, kui lauad stackituna üksteise all. Olen võimeline praegu umbes 32 tablema, aga jah, see on veits overkill, 28 table sessid on täitsa ok juba. ja Stack laotusega on veel hea see, et saab mängida igal ajal, ei ole vaja mingit üüber suurt ekraani ega midagi. Kodus mängin mudigui suurema ekraaniga ning suurematel limiitel mänign tiledes. Aga kui nt sõbra pool v koolis tuju sess tuleb teha, siis saab läpakaga ilusti hakkama, sest stack laotus sobib igale ekraanile lihtsalt.

Head regid on punaseks märgitud, fishe märgin aeg ajalt siniseks, ja BE regid on kollased. Note ei jõua ise ka teha sest suht massmultiablen.

Hope it helps!

groams
11.12.09, 12:02
Ok, ma panen kuhnja kirja koos vastustega siis siia ka üles.




Tervist!

Olen huviga jälginud sinu päevikut siin, mis mõnda aega tagasi oli väga popp. Viimasel ajal pole nii palju sissekandeid sinna juurde tulnud, kui enne, aga see selleks. Eks meil igaühel kiired ajad.

Sulle kirjutamise põhjus seisneb selles, et tahaks väheke targema inimese soovitusi sng-ga tegelemise asjus. Ise olen ka vahelduva eduga sng-i toksinud, kui nüüd tahaks oma mängu kõvasti parandada ja natuke tõsisemalt asjaga tegelema hakata.

Oled maininud, et alguses aitasid sind kõvasti sippin_crissi videod. Kust oleks neid võimalik saada?
Kas ainult Stoxpokerist või on neid ka kuskil mujal? Kas Stoxpokeriga liituda otse nende saidilt või läbi mõne teise lehe/diili, mis oleks kasulikum?

Kindlasti oleks oma mängu vaja analüüsida SngWiziga. Sama küsimus, kas osta see kohe nende lehelt või saab mujalt parema diili? Kas on mingeid õppevideosi SngWiziga mängu analüüsimiseks, sest mul pole mingit kokkupuudet sellega veel olnud?

Kui oluline on Moshmanni raamatu lugemine? Kas see oleks esimene asi, millest peaks alustama?

Kui oluliseks pead vastaste näitajate lauda kuvamist? Siiamaani pole ise ühtegi abiprogrammi kasutanud.


Igasuguse abi ja soovituste eest oleksin väga tänulik!

Mario



Hei

Ma enam jah oma päevikusse ei kirjuta, sest ei ole selleks lihtsalt aega. Foorum mida rohkem loen ja kus ise ka arvamust avaldan on 2+2. Kindlasti soovitan, kõige parem strateegia arutlus, kuigi inglise keeles, aga sellegipoolest väga nuts koht. Vb päris algajana ei ole seal väga midagi teha, aga kui põhitõed juba selged on, siis kindlasti vaheta pokkeriprode lugemine 2+2 vastu, v noh, loe 2+2te rohkem kui pokkeriprosid.

Stattide kuvamine on väga oluline, ise kasutan HEMi, aga pokertracker peaks ka hea olema. Mudiugi mulle tundub, et HEM on parem, niiet soovitaksin seda siis.

SnGWizard on kõige olulisem tool üldse sng mängija jaoks. Seal midagi väga rasket kasutamise poole pealt ei ole, lihtsalt vaatad käed üle, muudad natuke vastaste rangesid ka, kui aru ei saa sis kindlasti aidatakse sind 2+2 STT foorumis või leiad ka siit abi, ise ei viitsi praegu pikemalt seletada.

Sippin_crissi videod on ülihead(ta on ka muide tihe 2+2 foorumi postitaja ja nõuandja), minu arust on need üleval ainult stoxpokeris. Stoxpokeril peaks mingi FTP diil olema, et saad kuidagi Full Tilt Pokeri punktide eest endale selle litsentsi osta, aga seda pead juba ise uurima. Ja kindlasti on sng wizardiga ka mingeid diile, kuid ma ostaksin wizardi otse ja siis ehk teeksin selle FTP punktide eest Stoxpokeri tasulise kasutaja.

SitnGoGrinders.com on hea lehekülg, endal on seal aastaajane tasuline litsents olemas, palju häidn sng videosid, turbosid ja non turbosid, 6max - 180 manid, niiet valik lai.

Loodan et aitas, head grindi.

Groams

Timpz
11.12.09, 20:45
Ok, ma panen kuhnja kirja koos vastustega siis siia ka üles.


Hei

Ma enam jah oma päevikusse ei kirjuta, sest ei ole selleks lihtsalt aega. Foorum mida rohkem loen ja kus ise ka arvamust avaldan on 2+2. Kindlasti soovitan, kõige parem strateegia arutlus, kuigi inglise keeles, aga sellegipoolest väga nuts koht. Vb päris algajana ei ole seal väga midagi teha, aga kui põhitõed juba selged on, siis kindlasti vaheta pokkeriprode lugemine 2+2 vastu, v noh, loe 2+2te rohkem kui pokkeriprosid.

Stattide kuvamine on väga oluline, ise kasutan HEMi, aga pokertracker peaks ka hea olema. Mudiugi mulle tundub, et HEM on parem, niiet soovitaksin seda siis.

SnGWizard on kõige olulisem tool üldse sng mängija jaoks. Seal midagi väga rasket kasutamise poole pealt ei ole, lihtsalt vaatad käed üle, muudad natuke vastaste rangesid ka, kui aru ei saa sis kindlasti aidatakse sind 2+2 STT foorumis või leiad ka siit abi, ise ei viitsi praegu pikemalt seletada.

Sippin_crissi videod on ülihead(ta on ka muide tihe 2+2 foorumi postitaja ja nõuandja), minu arust on need üleval ainult stoxpokeris. Stoxpokeril peaks mingi FTP diil olema, et saad kuidagi Full Tilt Pokeri punktide eest endale selle litsentsi osta, aga seda pead juba ise uurima. Ja kindlasti on sng wizardiga ka mingeid diile, kuid ma ostaksin wizardi otse ja siis ehk teeksin selle FTP punktide eest Stoxpokeri tasulise kasutaja.

SitnGoGrinders.com on hea lehekülg, endal on seal aastaajane tasuline litsents olemas, palju häidn sng videosid, turbosid ja non turbosid, 6max - 180 manid, niiet valik lai.

Loodan et aitas, head grindi.

Groams

1 question: kas SNGgrinders pakub DON videosi ka?

groams
11.12.09, 23:05
Minu teada mitte.

raaids
25.12.09, 14:37
kas selle sharkscope star-i eest saab mignit rahalist boonust ka kui sa profiti topis oled või on see niisama ?

andu_andu
25.12.09, 18:35
kas selle sharkscope star-i eest saab mignit rahalist boonust ka kui sa profiti topis oled või on see niisama ?


groams on banned, seega vastan ise : peale feimi ei saa midagi selle eest mu teada :D

muhkLionu
25.12.09, 20:35
miks banned?

MrRiver
25.12.09, 20:37
miks banned?


Vaja muid asju teha vististi.

pikk28
25.12.09, 20:38
miks banned?

ise küsis vast

Madis Very
25.12.09, 22:22
Palun max bäni.
ty

pastilaa
26.12.09, 00:15
Huh, juhtum lahendatud!

raaids
23.03.10, 03:17
miks ei mängi enam viimasel ajal eriti? või oled starsist kuhugi mujale kolinud

groams
23.03.10, 09:42
miks ei mängi enam viimasel ajal eriti? või oled starsist kuhugi mujale kolinud

Pole aega.
Gymnaasiumi lõpp käes, vaikselt hakkan lõpueksamite materjale uurima.
Lisaks veel see, et ma kavatsen muusikat minna edasi õppima, niiet väga suur osa vabast ajast läheb sinna.
Pokkeriga erilist motti praegu ei ole, üritan kuus paari tunniga mingi 500-600$ teha ja jätan rahule asja siis, saab selle eest arved makstud ja isegi natuke süüa ostetud.

Kurb on see, et grindisin eelmisel aastal supernova kätte endale, kuid kaotasin kohe veebruaris ära selle, gg.
3 kuuga olen jõudnud mängida aind 962 mängu, seal sees on enamasti 16$ 9manid + HU sngd 23$ - 57$ omad. MTTdega olen natuke miinuses.

Selle aasta overall graafik siis. Koos boonustega peaks kokku tulema migni 2k kanti, varsti avanemas ka 1500$ boonus starsis.

http://img34.imageshack.us/img34/5896/displaygraphx.png

Võibolla kui tunnid täielikult ära lõppevad hakkan vaikselt kokku võtma ennast jälle, vähemalt ise loodan nii. Hiljemalt suvel hakkan oma mängu arendama kõvasti.

Aga üldiselt elu ilus ja õues päike paistab.

Pahvak
23.03.10, 09:58
Mis muusikaala plaanid studeerida?

groams
23.03.10, 10:21
Mis muusikaala plaanid studeerida?

Kitarri mängin, plaan on viljandisse minna jazzkitarri õppima, päris mitu sõpra elab seal.

variatsioon
23.03.10, 10:24
huvitav plaan.
GL!

groams
23.03.10, 10:51
huvitav plaan.
GL!

No luck involved, pure skill.:rolleyes:

lenC
23.03.10, 13:00
guitar hero for rollz?

groams
23.03.10, 15:04
Ei meeldi mulle see mäng kahjuks.

Viski
23.03.10, 17:32
Kellegil seda sessiooni videot pole alles, mille Kaur kunagi tegi ?

oitarvi
20.04.10, 03:16
Kellegil seda sessiooni videot pole alles, mille Kaur kunagi tegi ?

Oleks ka huvi selle video vastu.

LuuK
20.04.10, 03:31
kui kaur on groams siis mul on

oitarvi
20.04.10, 08:18
kui kaur on groams siis mul on

Ehk uploadid kuhugi?

LuuK
20.04.10, 12:41
groams (http://www.megaupload.com/?d=KVSLSXQJ)

oitarvi
20.04.10, 18:36
groams (http://www.megaupload.com/?d=KVSLSXQJ)

ty.

isenseven
20.04.10, 22:12
The file you are trying to access is temporarily unavailable.
E:refresh aitas:D

hotcocacola
21.04.10, 04:31
groams, kuhu kadunud oled?

RgnrP
21.04.10, 10:46
Pakun et 12. klassi lõpueksamitesse

groams
09.09.10, 00:06
Tagasi pokkeri juures üle pika aja, võib-olla suudan tegelda sellega natuke aega.
Hetkel mängin siis 16$ 9mane ja arvatavasti üles ei liigu, sest mängida ei oska enam eriti ja ülevalpool lauad lihtsalt 90% regfilled.
Eesmärk oleks 50tablemiseni jõuda, hetkel teen 42table sesse batchides. Dno kas arvuti 50 lauda välja jooksutab.

Sept so far...

http://img190.imageshack.us/img190/879/sept.png

-andres-
09.09.10, 00:33
Good2seeyou.

Madis Very
09.09.10, 00:42
welcome back

groams
09.09.10, 01:24
deem ps layoutiga mingi jama saan praegu aind 12 table sessi teha

isenseven
09.09.10, 17:52
päris igav võib olla 30 lauda vähem mängida

oitarvi
09.09.10, 17:55
Is nice. Ootasingi su comebacki juba. :)

groams
09.09.10, 20:27
on the grizzzzzzy 43 tabling

hotcocacola
09.09.10, 20:38
LOOM!
welcome back

groams
09.09.10, 21:23
Hästi halvasti mängisin, ei saand keskenduda. BE sess

groams
10.09.10, 02:30
Proovisin 45ga, hästi BE olen, jooksen hetkel alla ev ka, aga see selleks, proovin 40-1-2 laua peale asja jätta praegu.

lypsja
10.09.10, 14:17
Proovisin 45ga, hästi BE olen, jooksen hetkel alla ev ka, aga see selleks, proovin 40-1-2 laua peale asja jätta praegu.


:eek: ja mis see max laudade arv on millega müristada kavatsed/plaanis on?

Cash87
10.09.10, 14:59
loe nüüd paar posti tagasi lol

Madis Very
10.09.10, 23:11
Kas sa HUDi üldse kasutad ?

groams
11.09.10, 02:17
Loomulikult kasutan HUDi.

Tänane päev oli kahtlane, kokkuvõttes sain vist head jooksu rohkem kui halba jooksu, mäng on ikka veel roostes tsipa, aga praegu pole aega õppimisele kulutada.

http://img10.imageshack.us/img10/879/sept.png

Selle kuu graafiku uuendus ka sis, nagu näha oli vahepeal ca. -350$ sess ja kohe pärast seda sama palju üles tagasi.
Sept hetkel siis +1606$ peal, üks stellar reward ka võetud see kuu ning üks kohe veel tulemas, ehk siis sealt 100$ juurde. Homme uuesti siis.

FreakyJason
11.09.10, 03:23
Sick vana oled ikka!!!

tafka31
11.09.10, 03:58
Sick vana oled ikka!!!

+1 crazy dude...GL

isenseven
11.09.10, 12:08
nice graafik roostes oleku kohta :O

Madis Very
11.09.10, 13:16
Kui just ca 1h tagasi sessima hakkasid. Miks terve hulk laudu ära regasid ja siis kohe unreg ?

/Proovisin ise ka üle pika aja STT sngsid väikse 71 mängulise sessiga.

groams
11.09.10, 21:05
Kui just ca 1h tagasi sessima hakkasid. Miks terve hulk laudu ära regasid ja siis kohe unreg ?

/Proovisin ise ka üle pika aja STT sngsid väikse 71 mängulise sessiga.

Mõtlesin, et teen sessi, aga lauad tulid liiga aeglaselt kokku, olekski ootama jäänd oma 43 lauda.

Õhtune grind hakkab nüüd, inb4 huge upswing.

leits
11.09.10, 21:56
Hello!

Madis Very
11.09.10, 22:18
GG

Kahjuks ei jäänud kuskil HU, ajh kuna ma donk :/

groams
11.09.10, 22:20
Halvasti mängin, peab uuesti õppima hakkama mängu, laudu vähemaks, mäng selgeks ja siis laudu juurde.

PS. Miks minuga ühte sessi?? Eestlased võiks rahad ikka võõrastelt võtta ja omavahel mitte kakelda. A sa paugutasid päris korralikult minu vastu, mis ma võitsin mingi ühe all ini vms.

-200$ esimene sess.

Madis Very
11.09.10, 22:24
Jep, ega muidu kindlalt nii ei tee.. räigelt -$EV mõlemale.
Hetkel nö teen ka STTdes come backi ja mõtlesin sinu laudades natuke "madistada" :D.

/Mul jäi +9,5$ haha mis sessid ikka viimasel ajal

groams
12.09.10, 03:31
http://img198.imageshack.us/img198/879/sept.png
Kuu graafik so far.

Kuskil +250$ päev täna, alustasin -250$ sessiga aga lõpp oli ilus.

groams
13.09.10, 00:51
Väike up, tänase õhtu 2 sessi läbi, mõlemaga tuli 100$ kasumit. Kuu ületas siis 2000$ künnise. 2 stellar rewardi ja paar väikest BOPi boonust ka tulnud niiet kokkuvõttes isegi 2200$ peal olen.

Kuu graph ka.

http://img827.imageshack.us/img827/8277/septy.png

kilu6
13.09.10, 00:58
Väike up, tänase õhtu 2 sessi läbi, mõlemaga tuli 100$ kasumit. Kuu ületas siis 2000$ künnise. 2 stellar rewardi ja paar väikest BOPi boonust ka tulnud niiet kokkuvõttes isegi 2200$ peal olen.

Kuu graph ka.



Jõudu.
Mis sellest rahast loed:)
Huvitaks ikka ROI ja finishing position stat:)

groams
13.09.10, 01:03
Jõudu.
Mis sellest rahast loed:)
Huvitaks ikka ROI ja finishing position stat:)

ROI 13.2 ITM 39.3 1st 15.9 2nd 11.7 3rd 12.3 $/hr 68.74

Uniquest
14.09.10, 09:58
Ohoo, sa siin ka tagasi, suht juhuslikult sattusin peale.

Ja temale peale regamist ei soovitaks küll kellelegi, parimadki regid väldivad minuteada. Säästke raha. :D

raunsz
14.09.10, 11:18
Nicee!
Kuidas te biidite neid SNGsid nii hästi?

Eile proovisin ka SNGsid, flipid mingi 12-st 2. :S
Tase suht sick ikka madalamates. 3WAY pottides callitakse A3oga ära etc.

Tarmonator
14.09.10, 12:25
Nicee!
Kuidas te biidite neid SNGsid nii hästi?

Eile proovisin ka SNGsid, flipid mingi 12-st 2. :S
Tase suht sick ikka madalamates. 3WAY pottides callitakse A3oga ära etc.

nemad lihtsalt ei calli 3way pottides A3o ära etc :biggrin:

raunsz
14.09.10, 15:08
See oli näide. :D Mu jaoks SNG-d on suht loto. :( Vähemalt $3.40 18msng

Fabulous
14.09.10, 15:49
See oli näide. :D Mu jaoks SNG-d on suht loto. :( Vähemalt $3.40 18msng
Mu jaoks ka alguses olid, aga mida rohkem olen hakanud SNG Wizardiga sesse üle vaatama,seda vähem push-fold faasis suckin ( Algfaas ja HU on mõlemad palju lihtsamad ).

kewiz
16.09.10, 16:45
Alustan siis sellega, et super teema, olen küll alles mingi 21. lk juures, aga plaan läbi lugeda ilusti. :D Regasin küll just siia foorumisse, aga pokkerit olen mänginud veidi üle 1.5 aasta. Alustasin sõpradega live sng-de mängimist, hiljem cash. Ja siis mingi hetk 2009 märts liikusin netti freerolle mängima. Ja suve lõpust kuni 2010 kevadeni suht randomly MTT, DoNid ja kõiksugu asjad. Ehk siis lihtsalt katsetamine. Kõige sümpaatsemaks igatahes kujunes sng. Niisiis tegin pokerstrategy quizi läbi ja alustasin partypokeris sng-dega, suutsin seal 3$ kasumit teha. pmst duubeldada enda 50$. Kuna starsis ka vedeles mingi 50 dollarit ja tuttavad kõik multitablesid cashi 24 lauda. Otsustasin ka, et prooviks cashis enda edu. Ostsin siis partypokeri rolliga endale HEMi ja tableninja, alustasin nl2 40$ rolliga. Aga suutsin bustolandi ilusti sõita maikuu alguseks. Anyway sain siis 300$ stake suve algul ühelt lahkelt inimeselt 3k sng jaoks partys. Suve jooksul olen küll vähe mänginud, aga igatahes arvan, et see on juba piisav materjal mängu analüüsimiseks, aga kuna ma sellega ise päris hästi toime ei tule ja stakejal ka endal kiire ning ta väidab, et pole just kõige parem seda kommenteerima.
Seega otsustasin, et postitan statsid ja graafiku siia ning ootan kommentaare enda mängu kohta, mida ma valesti teen ja kuidas parandada enda mängu.

http://img213.imageshack.us/f/statsidnr1.jpg/

http://img409.imageshack.us/f/statsidnr2.jpg/

http://img340.imageshack.us/f/statsidnr3.jpg/

http://img819.imageshack.us/f/graphhhhhhhhh.jpg/

taavi
16.09.10, 17:11
Alustan siis sellega, et super teema, olen küll alles mingi 21. lk juures, aga plaan läbi lugeda ilusti. :D Regasin küll just siia foorumisse, aga pokkerit olen mänginud veidi üle 1.5 aasta. Alustasin sõpradega live sng-de mängimist, hiljem cash. Ja siis mingi hetk 2009 märts liikusin netti freerolle mängima. Ja suve lõpust kuni 2010 kevadeni suht randomly MTT, DoNid ja kõiksugu asjad. Ehk siis lihtsalt katsetamine. Kõige sümpaatsemaks igatahes kujunes sng. Niisiis tegin pokerstrategy quizi läbi ja alustasin partypokeris sng-dega, suutsin seal 3$ kasumit teha. pmst duubeldada enda 50$. Kuna starsis ka vedeles mingi 50 dollarit ja tuttavad kõik multitablesid cashi 24 lauda. Otsustasin ka, et prooviks cashis enda edu. Ostsin siis partypokeri rolliga endale HEMi ja tableninja, alustasin nl2 40$ rolliga. Aga suutsin bustolandi ilusti sõita maikuu alguseks. Anyway sain siis 300$ stake suve algul ühelt lahkelt inimeselt 3k sng jaoks partys. Suve jooksul olen küll vähe mänginud, aga igatahes arvan, et see on juba piisav materjal mängu analüüsimiseks, aga kuna ma sellega ise päris hästi toime ei tule ja stakejal ka endal kiire ning ta väidab, et pole just kõige parem seda kommenteerima.
Seega otsustasin, et postitan statsid ja graafiku siia ning ootan kommentaare enda mängu kohta, mida ma valesti teen ja kuidas parandada enda mängu.

http://img213.imageshack.us/img213/3659/statsidnr1.jpg (http://img213.imageshack.us/i/statsidnr1.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img409.imageshack.us/img409/6798/statsidnr2.jpg (http://img409.imageshack.us/i/statsidnr2.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img340.imageshack.us/img340/4238/statsidnr3.jpg (http://img340.imageshack.us/i/statsidnr3.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img819.imageshack.us/img819/2244/graphhhhhhhhh.jpg (http://img819.imageshack.us/i/graphhhhhhhhh.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
fyp

valustyng
16.09.10, 17:17
see peab küll mingi level nüüd olema:biggrin:

tolmuahv
16.09.10, 17:25
1) Partypokeri rake $1 SNG-s on 25%. Võrdluseks, Groamsi mängitavatel SNG-del on rake 6.7%. Kui ta ka 25% maksaks, siis oleks graafik ilusti allamäge minemas. Seal limiidis ja seda mängu mängides pole praktiliselt võimalik võita. Lase PP-st kohe jalga kui tahad micro SNG-sid mängida.

2) Need graafikud ei ütle kellelegi midagi. Õigupoolest pole HEMi stattide järgi sellise samplega võimalik mängu analüüsida. Finish positioni statid võiksid panna, steal jms veel paar tk vastavalt blindide levelile, aga need on detailid, millega sul pole praegu vaja vaeva näha.


Bottom line: Koli PSi või kusagile, kus micro SNG on võimalik beatida. Tee endale selgeks ICM, downloadi SNG Wizard (vist oli 15 päeva trial) ja uuri, mis sellega teha annab.

kewiz
16.09.10, 20:08
Ma unustasin mainida jah, et 3$ speed sng-d on need. sng wizi trial on läbi mul. Finish position statid postitasin ka. Steal statsid postitasin ka.

Priidix
17.09.10, 19:14
Tee oma päevik:) seal parem vaadata ja kindlasti aidata.

oitarvi
03.10.10, 17:00
Kuidas sul vahepeal läinud on, groams?

groams
03.10.10, 20:13
no pokah enimoor, sain kooli sisse, täna teen lõbu pärast paar MTTd.

raaids
03.10.10, 20:40
oled muudmoodi rahaga kindlustatud et pokkerit ei viitsi mängida?

groams
03.10.10, 21:00
No pokkerist on korralik varu alles ja praegu ei ole lihtsalt aega tahtmist ja nii edasi. Ega igavasekes ei quiti aga praegu lihtsalt on nii.

+ tundengil ei ole väga suuri kulutusi kui normaalselt elada, niiet peaks pikka aega hakkama saama.

Godspeed_EJ
03.10.10, 21:14
no pokah enimoor, sain kooli sisse, täna teen lõbu pärast paar MTTd.

kitarr>pokker

edu!

hotcocacola
03.10.10, 21:26
kuhu kooli?

groams
04.10.10, 09:17
TÜVKA jazzmuusika kitarr

oitarvi
07.10.10, 02:36
TÜVKA jazzmuusika kitarr

Kõva kool. Üks tuttav õpib ka seal sama asja. :)

groams
07.10.10, 06:39
Nimi, ma ehk tean?

oitarvi
07.10.10, 14:30
Nimi, ma ehk tean?

Romet Osipov.

groams
07.10.10, 19:07
Heh, small world, elan temaga samas majas pmst, kuigi ta võttis nüüd akadeemilise ja läks koju elama aastaks ajaks.

marxiku
05.04.14, 14:22
Mis saanud on groamsist? Kunagi pani hullu.

hotcocacola
05.04.14, 15:37
Kui ma õigesti mäletan, siis Groams jättis oma väga eduka karjääri pooleli ja läks Treffnerisse.

Lugege groamsi päevik algusest lõpuni läbi. Poiss alustas siis, kui mängud olid ülikerged. Oeh...olid ajad :)

Mäletan, kui groams tuli esimesele LIVE-le. Ta oli minu ja Svenzaga ühes lauas. Esimese käega mängis suure poti, ta värises üle keha (seda oli priceless kõrvalt vaadata :D). Esimese poti suureks kaotajaks oli Svenza, kes lubas obv kannaga näkku ja odaga kõrva anda. Lisaks arvas Svenza, et Groams on 14 aastane hädapätakas ja soovitas tal koju minna ning söögiraha mitte maha mängida- klassika! :D

pastilaa
05.04.14, 19:04
ja mis svenzast on saanud