PDA

View Full Version : Suvine Pokkeriturniir Pärnus?



ranka
03.06.09, 00:17
Paari tuttava ja sõbraga oleme pikemalt plaaninud teha suuremat turniiri suvises Pärnus ja viimaks on plaanid saamas teoks ning näha reaalseid tulemusi ja samme. Põhimõtteliselt on kõik tähtis olemas - koht, aeg ja vajalik inventar (lauad, chipid, kaardid jne) aga puudu on veel mängijaskond. Siit ka meie küsimus - kas oleksite huvitatud pokkeriturniirist suvises Pärnus, mille sisseost oleks 550 krooni ja turniir leiaks aset juuli keskel.

Seega kellel oleks reaalne soov osaleda võiks sellest juba praegu teada anda ja samuti ootame tagasisidet, ideid ja puudusi - näiteks kas aeg on hea või kas buy-in sobib või peaks olema odavam/kallim jms.

PS! Täpsemat infot turniiri kohta lähiajal, tõenäoliselt järgmisel nädalal.

-andres-
03.06.09, 00:26
Kui ei pea 21-aastane olema, siis oleksin kindlasti käpp.

ranka
03.06.09, 00:29
Kui ei pea 21-aastane olema, siis oleksin kindlasti käpp.


Ei pea.

andu_andu
03.06.09, 00:35
Kindel käpp. Kui buy-in suurem oleks, siis vist tuleks vähem rahvast kah. Kui suure fieldiga on see turniir plaanis teha ?

Codecci
03.06.09, 00:36
Ideaalne buy-in minu arust ja üsna kindlasti käpp :P

Marek K.
03.06.09, 00:38
kindel pauk, et tulek

ranka
03.06.09, 00:41
Kindel käpp. Kui buy-in suurem oleks, siis vist tuleks vähem rahvast kah. Kui suure fieldiga on see turniir plaanis teha ?


Ütleme nii, et loodaks vähemalt 50 inimest kokku saada ja mida rohkem, seda uhkem :)

lenC
03.06.09, 00:50
Kui PN suvepäevadega(11.-12.) ei kattu, siis tulen kohale ikka.

runnar
03.06.09, 00:55
kui PN suvepäevadega ja folgiga ei kattu, siis mõtlen asja peale aga nädalavahetused kipuvad kinni olema :(

privador
03.06.09, 01:11
Miks mirages ei tehta?Seal ju kõik vajalik olemas.

ranka
03.06.09, 01:19
Miks mirages ei tehta?Seal ju kõik vajalik olemas.


Kahjuks tänasel päeval Mirages ei ole kõike vajalikku olemas 50 pealise turniiri korraldamiseks.

vonkartoffel
03.06.09, 02:22
See sis 500+50 ehk diileritega??

akristjan
03.06.09, 02:29
Olex ka kapp, kui ei tule vaga palju rahvast siis voib proovida ka 1 rebuy eventi, siis natuke kauem seda mangu roomu vmt.. anyway (Y)

Marek K.
03.06.09, 02:30
vaevalt, et seal diilereid. pakun pigem, et see rake läheb nö renditasudeks vms.. ruumid, lauad.. särgid värgid.

Fortune
03.06.09, 02:43
Oleks käpp, kui midagi muud sellel ajal ette ei tule.

ranka
03.06.09, 03:20
See sis 500+50 ehk diileritega??


Ei diilereid ei ole kindlaid ja sellise raha eest ei leiakski diilereid. See, mis sellest rakest täpselt saab, sellel hetkel ei peatu ja see selgineb täpsemalt siis, kui anname detailsema info turniiri kohta.

kivisaba
03.06.09, 03:31
kui päev vaba siis tulen kohale prolly

privador
03.06.09, 04:51
Ei diilereid ei ole kindlaid ja sellise raha eest ei leiakski diilereid. See, mis sellest rakest täpselt saab, sellel hetkel ei peatu ja see selgineb täpsemalt siis, kui anname detailsema info turniiri kohta.
Diilereid oleks üldse raske saada(isegi raha eest).Teatavasti keelab kasiino diileritel klientidega(pokkerimängijad)suhtlemsie väljaspool nn kasiinot.

Ilmselt see reegel on tehtud scami kartuses,kui pärast tuttav diiler kellega sa tina paned mingis situatsioonis sul nt pargis rulli viskamas.

Mõnes mõttes idiootne reegel,aga küllap siis on põhjust.

kollane
03.06.09, 04:55
kohal , kui kuupäev sobib.

MIKE_K6o
03.06.09, 06:23
Kohal +1 või +2 oleneb päevast

vsiu100
03.06.09, 08:25
idee väga hea, võimalusel tulen.
BI ok. väiksem ei tekitaks motivatsiooni, suurem kahandaks fieldi võibolla. aga kui alla 30 näiteks tuleb, võiks küll 1r olla......
reede õhtu või siis laup oleksid kõige sobivamad päevad.
lisamotivatsioon mulle isiklikult oleks näiteks karikad.

pikk28
03.06.09, 09:00
kui kuskil reisul ei ole, siis tulen kohale. Hoss peaks ka merelt kodus olema ja ka käpp.

FreakyJason
03.06.09, 09:31
Kui mul ka midagi ees ei ole, siis olen tulija.

EGERT
03.06.09, 09:36
100% käpp ja 500+50 on paras.

Aga võtaks äkki mõned dongid tiilima, saavad mingi 100.- ja high-rollerite eventi vaadata? Finaallauas peaks vähemalt diiler olema.
Lisaks võiks ka side-evente teha? 200+25 PLO ja 100+10 R?

Kui piisav hulk seltskonda kohal on, ei oleks ka osavõtuga probleeme.

PS. olen alates juuni keskpaigast pärnus ja tahaks aidata. PM please :)

Rage
03.06.09, 09:37
kindlasti mitte.. puhkusel eestist väljas.

BuildUp
03.06.09, 10:50
Oleksin ka käpp. Saaks lõpuks lives ka mängida. ;D ;D

rohelinekonn
03.06.09, 11:03
Kui midagi muud sel ajal pole siis kindlasti tulen, nagunii oli plaan suve jooksul Pärnusse chillima ja õlut libistama minna :)

ranka
03.06.09, 14:02
idee väga hea, võimalusel tulen.
BI ok. väiksem ei tekitaks motivatsiooni, suurem kahandaks fieldi võibolla. aga kui alla 30 näiteks tuleb, võiks küll 1r olla......
reede õhtu või siis laup oleksid kõige sobivamad päevad.
lisamotivatsioon mulle isiklikult oleks näiteks karikad.


Lisamotivatsiooni peaks ka tulema aga ei tahaks hetkel detailidesse laskuda.

ahkdum
03.06.09, 14:56
Kindlalt kohal ja võibolla ema ka tuleb, kui kuulis siis päris meelitatud oli!

semu
03.06.09, 15:02
Käpp kui just see päev midagi ees ei ole!

Motorbreath
03.06.09, 15:21
kas formaadilt oleks freeze-out ???

privador
03.06.09, 15:24
Aga teeks üldse nii,et auhinnafond nt läheks heategevuseks.50 matsi eest saaks 25k.
3-le esikohale karikad ja respekt pokkeriprode poolt.

Samuti ei minda vastuollollu seadustega.

pikk28
03.06.09, 15:30
priva kõik ei ole elukutselised prod eks....

ranka
03.06.09, 15:31
kas formaadilt oleks freeze-out ???


Jah



Aga teeks üldse nii,et auhinnafond nt läheks heategevuseks.50 matsi eest saaks 12,5k.
3-le esikohale karikad ja respekt pokkeriprode poolt.

Samuti ei minda vastuollollu seadustega.


Ideel on jumet aga seekord kindlasti mitte, kuna tegu on alles esimese turniiriga ja tahaks üleüldse näha, kui suur on inimestel huvi, kuidas tuleme toime korraldamisega jms.

tolmuahv
03.06.09, 15:31
Oleks ka huviline. Sõltuvalt täpsetest kuupäevadest siiski. Ja mingi side-event ilmselt toimub ka kusagil? Et ei ole nii, et jorsid tulevad kohale, teevad 15 min blindidega freeze-outi ja lähevad ruttu laiali. Aga üldist foorumi meelsust arvestades on see vist väike risk? :)

ranka
03.06.09, 15:59
Oleks ka huviline. Sõltuvalt täpsetest kuupäevadest siiski. Ja mingi side-event ilmselt toimub ka kusagil? Et ei ole nii, et jorsid tulevad kohale, teevad 15 min blindidega freeze-outi ja lähevad ruttu laiali. Aga üldist foorumi meelsust arvestades on see vist väike risk? :)


Side-eventi ja üldse hilisemate plaanide koha pealt jätan vastuse võlgu ning tuleks selle teema juurde tagasi siis, kui avalikustame turniiri toimumise täpse aja ja koha, auhinnad, struktuurid jms. Võib-olla sealt koorub välja mõningaid ideid mängijatele, mida teha pärast turniirilt väljakukkumist või turniiri lõppu ja kui ei koorugi, siis saame seda jooksvalt arutada. Samuti minule teadaolevatel andmetel on võimalik turniiril tarbida alkohoolseid jooke, mis teinekord panevad ise mõtted õiges suunas liikuma :)

muruntau
03.06.09, 16:40
tegu oleks räigelt -EV üritusega pokkerimängija seisukohalt kui kõiki kulusid arvestada. Praeguse seisuga pigem ei, aga kui toimub korralik üritus ja selleks nädalavahetuseks muid paremaid plaane ei ole, siis veaks end kohale.

EGERT
03.06.09, 16:46
tegu oleks räigelt -EV üritusega pokkerimängija seisukohalt kui kõiki kulusid arvestada. Praeguse seisuga pigem ei, aga kui toimub korralik üritus ja selleks nädalavahetuseks muid paremaid plaane ei ole, siis veaks end kohale.

Usun, et sotsiaalne faktor korvab?

MP
03.06.09, 17:35
Tahaks ka vist proovida :)

alaska
03.06.09, 17:41
Kõlab hästi, parim koht kus oma käsi valgeks teha live pokkeris. 8)

privador
03.06.09, 17:51
tegu oleks räigelt -EV üritusega pokkerimängija seisukohalt kui kõiki kulusid arvestada. Praeguse seisuga pigem ei, aga kui toimub korralik üritus ja selleks nädalavahetuseks muid paremaid plaane ei ole, siis veaks end kohale.Kuda -EV?
Läheb vast ühiseks lausjoomaks .Loe ranka blogi

ranka
03.06.09, 18:04
tegu oleks räigelt -EV üritusega pokkerimängija seisukohalt kui kõiki kulusid arvestada. Praeguse seisuga pigem ei, aga kui toimub korralik üritus ja selleks nädalavahetuseks muid paremaid plaane ei ole, siis veaks end kohale.


Esiteks mina isiklikult ei leia, et üritus oleks nii räigelt -EV, sest Eesti piires reisimine ei ole kallis. Kui suudad haakida end kellegi auto peale, kes samale üritusele läheb, siis saad väga väikese tasu eest end kohale vedada ja kui mängid ainult rahalise kasumi peale, siis peaksid jääma pikemas perspketiivis plussi, muidugi kui oled võitev turniirimängija. Samuti tõenäoliselt tulevad tavapärasele auhinafondile ka mõningad lisaauhinnad (nendel ma hetkel ei peatu - sest ma ei tea isegi täpsellt), mis tõstavad veelgi turniiri EV-d ja lisavad sinna nn. overlayd

Teiseks nagu öeldi on social-value väga kõrge. Saab kohtuda teiste PokkeriProd.com foorumite liikmete ja Eesti pokkerimängijate ning luua nendega uusi tutvusi/kontakte või hoopistükkis võtta kogu üritust, kui puhkust.

Foux
03.06.09, 18:21
Kui kuupäevad sobivad, siis oleks väga super. Tuleks ikka kohale

variatsioon
03.06.09, 18:24
suvel pärnu... miks mitte?

Ajuvaba
03.06.09, 18:36
idee hea ja annan parima, et kohal olla.

Staier
03.06.09, 19:23
Idee SUPER :) Proovib kindlasti kohale tulla.

pikk28
03.06.09, 19:45
tegu oleks räigelt -EV üritusega pokkerimängija seisukohalt kui kõiki kulusid arvestada. Praeguse seisuga pigem ei, aga kui toimub korralik üritus ja selleks nädalavahetuseks muid paremaid plaane ei ole, siis veaks end kohale.

kle mees ära aja oma - EV juttu, kui sul on võimalus foorumi rahvaga õlli libistada ja pokerdada. minu autos on vaba koht olemas.

RudiTurbo
03.06.09, 20:03
Olen 85% tulija, äkki kah minu jaoks siis esimene live turniir, kui kuskil kasiinos enne kätt valgeks ei jõua :)
Arvan, et ka Sõber tulex mul kaasa :)

rohelinekonn
03.06.09, 20:38
... või hoopistükkis võtta kogu üritust, kui puhkust.


Ma ainult selle mõttega sinna tulengi et niisama chillida ja siis muuseas üks turna teha. Tahaks üldse näha palju on neid kes ennast kohale veavad raha teenida

blazkuh
03.06.09, 21:03
95% tõenäosusega olen kohal, saab pokkerirahvaga koos korralikult nina täis tõmmata :)

muruntau
03.06.09, 22:04
Ega jah, tõsise näoga raha teenima tulla sinna väga ei saa :P

Korralikust nina täistõmbamisest olen aga alati huvitet.

andu_andu
03.06.09, 23:39
Olaf lubas ka tulla

jrgn hell
03.06.09, 23:41
Olaf lubas ka tulla


ROHVELCHOPPER , tra see oli nii naljakas praegu ja absloluutselt ei mõtle seda halvasti. Oleks pappi, saadaks ta WSOPile

tra, pärast turnat tuleb ka mingi hea action korraldada, aga jh, olafit on vaja Eesti pokkerimaastikul tutvustada :D

leits
03.06.09, 23:42
Kui jooki pakute, kokteile jms, siis olen käpp. 1Rebuy ja 1Add-oni pole mõtlend, või kindel freezout?

mihkel7
04.06.09, 01:39
kui midagi erakorralist ette ei satu oleksin käpp.
buyin paras, toetaksin ka 1rebuy ja 1 addoni ideed

vsiu100
04.06.09, 15:20
kes on olaf?

pro from west coast?

pikk28
04.06.09, 15:25
Olaf lubas ka tulla

suuder?

ranka
04.06.09, 19:22
Üks Pärnu noortekeskuses käiv pokkerimängija.

Helmps
09.06.09, 01:52
vanuse alampiir võiks ka olla IMO..

18 oleks paras.

ise arvan, et olen 90% kohal


kuna täpsemaid kuupäevi avalikustad?

ranka
09.06.09, 02:38
vanuse alampiir võiks ka olla IMO..

18 oleks paras.

ise arvan, et olen 90% kohal


kuna täpsemaid kuupäevi avalikustad?


Kuna NV-l oli muud tegemist, täna ei olnud aega siis loodan, et homme/ülehomme saavad asjad selgeks.

qjet
09.06.09, 04:48
kuna ma olen selline viimase minuti vend, siis ei oska veel öelda. aga muidu tahaks küll kusagil ühe live turniiri ära mängida :P

Helmps
09.06.09, 15:17
Kuna NV-l oli muud tegemist, täna ei olnud aega siis loodan, et homme/ülehomme saavad asjad selgeks.



aga vanuselimiidi kohta es saaq viil vastost...

Helmps
09.06.09, 15:56
4+?


pääsed ka sisse siis sel juhul?

Helmps
09.06.09, 20:53
Kui vanemaks valetan, siis jah.


no siis on hea, et saime selle olulise informatsiooni sinu käest kätte ära. muidu olekski liiga ametlik see topic tulnud..

k2snakalle
11.06.09, 14:15
oleks isegi tõenäoliselt tulija.
Diilerite kohapealt võib öelda, et kui keegi välja langeb ja ise tahab, siis võib ju mingis lauas diileriks hakata.

vsiu100
11.06.09, 14:50
oleks isegi tõenäoliselt tulija.
Diilerite kohapealt võib öelda, et kui keegi välja langeb ja ise tahab, siis võib ju mingis lauas diileriks hakata.


ma annan 5.- eeki iga kord inimesele, kes minu eest diilib, kui minu kord on.
ise diilimine on 1 suuremaid tildi tekitajaid.
ja siis veel kord, et karikaid ;)

ErikT
11.06.09, 15:23
Olen juba pikalt mõelnud et tahaks laivis kätt valgeks saada ja üritaks ka tulla.
Ootan aint rohkem infot.
Aga pärnu,õlu ja pokkeri poolt olen küll :P

pikk28
11.06.09, 15:31
peab mingi place ka otsima, kus end välja magada. tulen autoga, kuid plaan ikka mutta tõmmata.

ranka
11.06.09, 16:36
Vabandan viivituste pärast, sest teatud põhjustel ei saanud teatuid asju (lol) kokku leepida ja loodetavasti täna või homme õhtul saavad asjad selgeks.

mahe
11.06.09, 17:10
Võiks jah mingid diilerid ikka sebida,iga tüüp kes lauas on võiks 10krooni tunnis diilerile maksta..see oleks siis 100kr/h ,kui 10nesed lauad on ja praegusel ajal ma arvan,et paljud oleks nõus sellist pakkumist vastu võtma :spade: :spade: :spade:

ESTPatrick
11.06.09, 17:17
minuarust selliste turnade kõige parem osa ongi see, et kõik segavad kaarte ja möla käib seetõttu ja mingit diileri sõimamist ei ole eriti, kuna igaüks peab seda osa etendama

mahe
11.06.09, 17:33
aga ma ei oska kaarte segada :'(

ranka
11.06.09, 17:34
Võiks jah mingid diilerid ikka sebida,iga tüüp kes lauas on võiks 10krooni tunnis diilerile maksta..see oleks siis 100kr/h ,kui 10nesed lauad on ja praegusel ajal ma arvan,et paljud oleks nõus sellist pakkumist vastu võtma :spade: :spade: :spade:




minuarust selliste turnade kõige parem osa ongi see, et kõik segavad kaarte ja möla käib seetõttu ja mingit diileri sõimamist ei ole eriti, kuna igaüks peab seda osa etendama


+1

Kindlasti oleksid diileritega turniirid tunduvalt paremad, kiiremad ja proffesionaalsemad aga kuna tegu on esimese turniiriga Pärnus ning meil kõigil on sellel allal NULL kogemust siis seega parema meelega jätaks "pisiasjad" kõrvale ja prooviks kõige enne hakkama saada sellega, et turniir edukalt algaks ja ka lõppeks ning oleks meeldejääv ja lõbus kõigile.

Omalt poolt proovime anda selleks kõik, kindlasti lisameened jms. aga kahjuks ei saa ma neil täpselt peatuda, sest täpsed jutud on korraldajatega kokkuleppimata. Kui need on kokkulepitud ja üle räägitud, siis saaksime teha täpse kava - kus, millal, mis saab peale turniiri, mis auhinnad jms.

ranka
11.06.09, 17:34
aga ma ei oska kaarte segada :'(


Võtad kaardipaki kätte, teed pooleks ja diilid. See ei ole ju mäng mõisa peale vaid sõbralik meelelahutus üritus :)

privador
11.06.09, 19:09
indlasti oleksid diileritega turniirid tunduvalt paremad, kiiremad ja proffesionaalsemad aga kuna tegu on esimese turniiriga Pärnus ning meil kõigil on sellel allal NULL kogemust siis seega parema meelega jätaks "pisiasjad" kõrvale ja prooviks kõige enne hakkama saada sellega, et turniir edukalt algaks ja ka lõppeks ning oleks meeldejääv ja lõbus kõigile.

Omalt poolt proovime anda selleks kõik, kindlasti lisameened jms. aga kahjuks ei saa ma neil täpselt peatuda, sest täpsed jutud on korraldajatega kokkuleppimata. Kui need on kokkulepitud ja üle räägitud, siis saaksime teha täpse kava - kus, millal, mis saab peale turniiri, mis auhinnad jms.
Ballys kasiino likvideeriti.Palju diilereid on tööta ja MASU-s
Kõlla Burgetile -ta peaks kindlasti kontakte olema.
Kaarte ise jagada on kudiagi ODAV.Lisaks kui joogid sees ja möla lahti siis käib see kaardisegamine ikka väga aeglaselt.

ESTPatrick
11.06.09, 20:07
odav on hea, näeb tööinimese elu ka

Helmps
11.06.09, 20:35
ise ei näe probleemi selles, et ise peab diilima. home-turnadel ju see tavaline :)

Foux
11.06.09, 20:39
Kui ma kaarte segan, siis lõpetab pool pakist muidugi alati põrandal, kuid ma ka ei saa aru, miks neid diilereid mõndadel nii väga vaja on.

stennn
11.06.09, 20:46
Diilerite "palkamine" tundub antud formaadis ajuvaba imo. Ise ilmselt kohal kui aeg sobib.

ESTPatrick
11.06.09, 21:16
Diilerite "palkamine" tundub antud formaadis ajuvaba imo. Ise ilmselt kohal kui aeg sobib.

aeg tuleb leida

jrgn hell
11.06.09, 22:25
irw kui kõik sõbralikult täis jopopvad ja diiler mingi elukohmetu seal on ja mõni hakkab nokkima, nagu parkis mõni on hüppanud, kui seal käinud harva olen, siis on õhkkond suht rikutud

eelkõige on rõhk kokkusaamisel imo, mitte mingi eluklassiga turniiri korraldamisel. Fun

ja kuna joomiskes läheb naguni, siis tuleks siia teha avalik board ka, kus kõik kijutavad et: vastutan ise oma tegude eest ja ei riku veel noore ja areneva kommuuni mainet

Et igaüks vastutab ise millisesse kraanikaussi kuseb, või midgai ära lõhub

privador
11.06.09, 22:36
Kas turvad ka palgatakse?
Kui sigalakkutäis pokkeriprod "tuuleveskitena" ringi komberdavad ja pudelid lendavad?

ESTPatrick
11.06.09, 22:38
Kas turvad ka palgatakse?
Kui sigalakkutäis pokkeriprod "tuuleveskitena" ringi komberdavad ja pudelid lendavad?


kuidas sa küll selliste küsimuste peale küll tuled?

Helmps
12.06.09, 14:01
Kui ma kaarte segan, siis lõpetab pool pakist muidugi alati põrandal, kuid ma ka ei saa aru, miks neid diilereid mõndadel nii väga vaja on.


pohui, niikuini jokkerid on varrukas ju :P

ranka
12.06.09, 14:57
Täna siis peale kuute saame kokku kõigi korraldajatega ja arutame kõik läbi. Seega täna õhtul/homme päeval tuleb esimene informatsioon turniirist - kus, millal, mis auhinnad jms. Struktuuri avalikustame järgmise nädala jooksul, turbo ei tule ja ülideep ka ei tule - tahaks nii, et miski 10h saaks turniir läbi.

Rigged
13.06.09, 02:21
Ilmselt kohal kui pole PokerNewsi suvepäevadega samal ajal.

kollane
13.06.09, 05:41
ma ikka kindlalt platsiss.. et läheks joomaks ka ikkka.. oksanamiseni

ESTPatrick
13.06.09, 08:12
ma ikka kindlalt platsiss.. et läheks joomaks ka ikkka.. oksanamiseni


ma olen kohal, tavaliselt need peod lõppevad kõik nii kui alkoholist puudu ei tule

ranka
15.06.09, 02:16
Eelarutluse teema lukus. Ametlik registreerimine ja info: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1756.0.html