PDA

View Full Version : Riia live turniir 30 LAT buyin



Ajuvaba
03.06.09, 19:11
Sai siis käidud, kokku 40in. Jäi üks käsi painama, et kuidas oleksite teie mänginud. Blindid 30/60. Stackid kõigil 3000-4000. Mina istun üks enne CO. UTG call, MP2 call,mina call(J10),BTN call ja BB check. Pot 300. Flop 9 10 Q(masti pole), kõik check ,kuni BTN paneb 220, BB fold, UTG call,MP2 fold....minu kord...kiire analüüs. Btn tahtis poti maha võtta, utg drawib ja hea võimalus raisega pot maha võtta. Panin raise 700, Btn kiire fold, aga UTG call??? Turn 9(masti pole), Pot 1920, UTG paneb 500, stack jääb järgi kuskil 2000 kanti? mul temast rohkem natsa. Mis teete? võin öelda, et mina callisin. River 3, ehk siis board 9 10 Q 9 3, pot 2920 ja vend paneb ilusti uuesti 500 sisse ja tõstab oma ülejäänud stacki nähtavale, mis on umbes 1500. Mis nüüd teen? Kas pushimisega saan ta välja, callida ju ei saa?

vonkartoffel
04.06.09, 04:01
Tõstes saad ainult need käed välja mida callides ka juba võidad on minu arvamus seal.

Tarmonator
04.06.09, 11:43
vend paneb ilusti uuesti 500 sisse ja tõstab oma ülejäänud stacki nähtavale

siin on minu meelest tell. kui vastane paneb stacki ise nähtavale, ilma, et sa seda näha küsiks, siis tahab ta saada imo odavat showdowni. umbes et näe mul on nii palju ma callin sind sekundiga, tegelt on see tavaliselt just vastupidi imo.

nii et mina calliks, raiseda ei näe mõtet just selle tõttu mis eelnev kommenteerija ütles aga igasuguste busted draw'de vastu on meil showdown valuet küll

vsiu100
04.06.09, 12:20
telli koha pealt nõus, ei näita tugevust(pluss 500 bet riveris 3000 panka). tundub et tahab odavat showdowni.
miks callida ei saa? imo callima peab! riveris. kas sa callisid turnis selle pärast et blank riveriga väikese beti peale foldida kui rida kokku ei jookse?
pushida pole mõtet, sind ei calli keegi sitema käega siin.

mina oleks ise flopi välja bettinud.

wedoit
04.06.09, 12:53
miks sa ise flopil ei panustanud? teed endale ise keeruliseks olukorra. as played ma oleks peale utg calli kah callinud ja vaadanud turni ära. ilmselt oleks ck-ck turn olnud ja siis kui btn uuesti paneb ja utg ei pane maha, siis on juba suht lihtne fold imo.

Ajuvaba
04.06.09, 13:22
minu arust on 700 check-raise flopist ju väga hea?? et välja saada Jx UTG pealt või peaks seal Jx igal juhul callima? Mis peaks olema üldse UTG range callimiseks?

Tarmonator
04.06.09, 13:40
aga sa ei saa ju Jx välja potist kui sa paned 700?
pot siis 1440 ja tal callida 480.

ise bettides saad võibolla kohe poti maha, saad foldida kui btn paneb otsa ja utg callib, saad positsiooni kui btn foldib ja utg callib, saad turni võibolla järgi chekkida kui midagi kokku ei tule jne.
palju erinevaid võimalusi. lisaks on pot natuke väiksem edasipidi.

aga as played tuleb kindlasti callida.

vsiu100
04.06.09, 14:03
kui tahaksid otsa panna siis ca 900-1000. aga sellega ajad poti suureks ja juhul kui riid vale või vastasel käsi, kaotab palju.
mina tahaks ise asja kontollida, enda kätt määratleda, vastaste tugevusest aimu saada jne - beti välja.

vonkartoffel
04.06.09, 15:19
Sellise boardi peal vaevalt eelviimane midagi tugevat ka check raiseb, ta võis vabalt flopis 9ga ka ära callida ja siis edasi donkbetida. Igaljuhul sinu küsimuse vastus on küll ilmselge, et riveri reraise on küll seal välistatud. JJ ainuke tugevam käsi mille sa saaks võibolla maha agajah call riveris ka kindlasti.

Ajuvaba
05.06.09, 13:42
Ok, tagant järele mõeldes oleks call riveris kindel 100%. Panin teda igal juhul puhalt QK peale.
Selles käes peaks ka seda arvestama, et iga call kuskil tänaval tähendab praktiliselt seda, et oled commited(ehk ei ole tegemist deep turnaga). Seega eksimisvõimalust praktiliselt ei eksisteeri. Ma ei callinud muidugi, sest olin ülikindel, et olin beat.
Njah, K6o oli vanal. Hiljem tundus isegi täitsa solid vend, aga ei tea mis ta sellel läel mõtles, äkki readis hoopis mind ülihästi...

runnar
05.06.09, 15:26
ma oleks turnis nuppe pannud

vonkartoffel
05.06.09, 15:34
Täitsa õige mõte seal lükata sisse ära, nahhui ta seal donkminbetib välja. Tahaks tegelt mõttekäiku teema algatajalt kuulda, et miks sa tahtsid riveris raiseda aga arvasid et callida ei saa.

Ajuvaba
06.06.09, 22:46
Olin peaaegu lükkamas, aga krt see turni paardumine tekitas kuidagi väga kahtlase tunde. Miks riveris ei callinud? sest mõtlesin, et võidan ainult bluffi ja ei näinud kuidagi, et see võiks bluf olla.

vonkartoffel
06.06.09, 22:59
mnjaa aga reraisedes võidad samamoodi aint bluffi. Pigem mõtlesin et äkki olid miskid liigutused vms või ma ei tea mis käes mis sind pani mõtlema et tal võiks KJ vms olla, pole ise eriline livei mees.

privador
07.06.09, 18:59
Ma ei kommenteeri sinu mängu,aga üritan mõelda,mis vastasel on.
Praktika on näidanud,et selliseid donkbette ei tehta õhuga.Sa oled tonnide viiisi tugevust näidanud,miks ta peaks mingi mõttetu 500 donkbettima(bluffima)

Uskuge või mitte ,aga ma riveris foldin.Turnis kaalun foldi.

1)Vastane võis slowplayda KJ.Ja et turnis asi paardus lõi veica vedelaks ja hakkas donkbettima.
2)Vastane on haige nit,kes flopis ei julge oma setiga muuvi teha(kartes rida) ja callab.Turn paardub ja hakkab donkbettima oma FH-ga

Olen netis neid donkbette küll näinud.Üldiselt see näitab seda.et mul on nõrk-keskmine leht ja tahan odavat showdowni(demonstreerides haledat tugevust).Riveris ka blocking bet.