PDA

View Full Version : ChipMeUp



arvamusliider
04.06.09, 15:01
Arvan, et selline teema kulub marjaks ära.

pikk28
04.06.09, 15:07
midagi pokernewsi foorumis ka soiutakse sellest, foon on seal igatahes negatiivne. ise pole asja veel uurinud.

vennike
04.06.09, 15:08
Teen ise ka küsimusega algust. Endal kasutajat veel tehtud pole, aga uuriks tausta. Nimelt, mida kujutab endast oksjon - paketid oleks nagu iga kord müüdud üli hea hinnaga. Kas tegu on mingitmoodi sendioksjoniga või iga pakkumine läheb kontolt maha vms? Tänud. :)


sendioksjoni süsteem seal jah. iga pakkumine maksab raha :P kavalad raisk. ise olen paar kord kasutanud seda site mõne tegelase osakute ostmiseks.

MIKE_K6o
04.06.09, 15:11
sendioksjoni süsteem seal jah. iga pakkumine maksab raha :P kavalad raisk. ise olen paar kord kasutanud seda site mõne tegelase osakute ostmiseks.


Oled miskit saanud ka sealt?

vennike
04.06.09, 15:14
Oled miskit saanud ka sealt?


nope, olen kaks korda ainult stakenud ka selle kaudu.

lenC
04.06.09, 16:51
Sendioksjon tundub haige scam, hakkan nüüd vist boikoteerima CMU-d.

privador
14.06.09, 23:03
TONYG on kaval ärikas.Et chipmeup eriti vist sisse ei toonud, siis poogiti külge sendioksjoni laadne idee.
Siis juba töötab ilusti kui pokkerimängijad seal omavahel pakkumistega gamblima hakkavad...

rohelinekonn
16.06.09, 13:16
TONYG on kaval ärikas.Et chipmeup eriti vist sisse ei toonud, siis poogiti külge sendioksjoni laadne idee.
Siis juba töötab ilusti kui pokkerimängijad seal omavahel pakkumistega gamblima hakkavad...


Tiltasin seal just 20$ maha. :D

variatsioon
16.06.09, 15:17
http://chipmeup.pokernews.com/event/20725
Tony G müüb WSOP PLO osakuid...

pmt kui tony ROI on sellel turnal üle 20% siis oleks +EV diil!

nende prode ROId on ju üle 100%?
või jääb mul miskit kahe silma vahele?

privador
16.06.09, 15:39
Tony G müüb WSOP PLO osakuid...

pmt kui tony ROI on sellel turnal üle 20% siis oleks +EV diil!

nende prode ROId on ju üle 100%?
või jääb mul miskit kahe silma vahele?
Nu kui TONYG tõsiselt mängib võib ta tõesti fieldist parem olla. Kui ta vahest teeb paari tunniseid sitoute siis vaevalt tal just suur roi on.
Samas,eks ta suurema buy inilisi turniire mängib korralikumalt.Aga seal ka kõik profid vastas.