PDA

View Full Version : Netipulk, gprs ja pokker



Cremer
05.06.09, 13:56
Tervitus!

Puhkus algamas ja sellest linnaelust tüdimus. Sooviks nimelt vabas looduses pokkerit harrastada.

On kellegil kogemust netipulgaga ja pokkeriga - see pulk, mis mobiilioperaatorid pakuvad arvutile. Tõenäoliselt selles piirkonnas EDGE võrku pole, aga GPRS peaks küll toimima. Et kuidas see asi ennast välja veab GPRS ühenduse korral?


Tänud!

MIKE_K6o
05.06.09, 14:50
Tervitus!

Puhkus algamas ja sellest linnaelust tüdimus. Sooviks nimelt vabas looduses pokkerit harrastada.

On kellegil kogemust netipulgaga ja pokkeriga - see pulk, mis mobiilioperaatorid pakuvad arvutile. Tõenäoliselt selles piirkonnas EDGE võrku pole, aga GPRS peaks küll toimima. Et kuidas see asi ennast välja veab GPRS ühenduse korral?


Tänud!


Olen UKs elades kasutanud seda, midagi head sellega ei olnud.. DC'd, mega uimane jne.. sitoute lendas ikka suht tihti.. eriti närvi ajas kui ootasid vastaselt raise ja ta selle ka tegi ja siis nett kadus.. fold ja sitout >:(

Eesti omasi väga ei oska kommenteerida, tean, et Kõuga vähemalt pidi suht sama teema olema...

Tigrano
05.06.09, 14:53
Eestis on olemas KÕU, mis toimib suht kõikijal ja enamvähem rahuldavalt.

Meil on teema olemas, kust võid juba ühtteist interneti võimalustest lugeda http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1486.0.html

rohelinekonn
05.06.09, 15:13
Ma kasutasin soomes seda ja sama seal ainult jama mitte midagi head ei tulnud. turniire ei tohi kohe üldse sellega teha ma korra proovisin ja siis läks nett ära enne finaal lauda, väga valus oli. Muidugi seal oli lepingu lõpetamine suurim probleem maailmas mis tõi endaga veel rohkem jamasi kaela. Eestis usun et võid prooviks võtta ja kui ei meeldi siis viid tagasi ja ütled et ei taha.

marguzz22
06.06.09, 11:42
oleneb tallinnas tartus pärnus paides jõhvis on 3.5G mis on kuni 7.2MB/S ma kasutan koduski seda ja igalpool saab netis ola

Cremer
10.06.09, 21:25
võtsin siis ikka KÕU.

terve elamise peale on ainult üks hea koht, millel stabiilne ja korralik ühendus - ülejäänud elamises jooksen antenniga ringi ja otsin :)

tegin testiks 2 turniiri ka - kui midagi alla tõmbad, siis ikka tõsine ulme, aga kui muud lahti ei ole, siis oli connection 100%

-andres-
10.06.09, 23:25
võtsin siis ikka KÕU.

terve elamise peale on ainult üks hea koht, millel stabiilne ja korralik ühendus - ülejäänud elamises jooksen antenniga ringi ja otsin :)

tegin testiks 2 turniiri ka - kui midagi alla tõmbad, siis ikka tõsine ulme, aga kui muud lahti ei ole, siis oli connection 100%


KÕU on minul siiski küllaltki ebastabiilne. Pidevalt tekkib ka kasutajaid juurde ning Eesti Energia ei suuda saatjaid/vastuvõtjaid nii kiirelt mastidele ülesse seada, nii et halva ilmaga võin ma korralikust ühendusest viimasel ajal unistada. Korraliku ühenduse all pean silmas, et ei pea üle maja vennale karjuma, et ära Youtube lahti tee, muidu mul jooksevad lauad kokku :/.

Tigrano
11.06.09, 09:30
KõU on täpselt nii hea, kui hea on asukoht ;D Mul maal Virtsu kandis teh nuts, mast lähedal, kasutajaid vähe ;D