PDA

View Full Version : Rakeback



Who?
06.06.09, 03:43
Olen niisiis juba kaks kuud vaikselt pokkerit mänginud. Mängin Pokerstarsis ning mingit hämmastavat edu pole siiani saavutanud. Mõnel päeval on kasum olnud üle 40 taala, mõnikord olen saanud sama palju miinust. Kahe kuu jooksul olen sisse maksnud 50 dollarit, mille juba mai algul endale tagasi maksin. Eile sain siis täis ka uue liituja 500 boonuspunkti, mille eest kukkus veel 50 dollarit, ka selle maksin endale välja. Samas on selline boonus vaid ühekordne. Kui kokku lüüa pokkeritoa tulud, siis isegi kui tuba maksaks iga 500 punkti kohta 50 taala boonust oleks ta ikkagi plussis. Siit siis tekkis selline küsimus, et kas on mõni selline pokkerituba, kust saab regulaarselt Rakebacki rahas?

MIKE_K6o
06.06.09, 06:23
http://rakeback.bankrollmob.com/

suhteliselt suur valik seal.

Who?
06.06.09, 07:58
Tundub hea lehekülg olevat. Tänud vastamast. Küsiks siiski, et kas kõik seal lehel toodud pokkeritoad on nii nimetatud ausad toad? Ma pean silmas, et kas ei esine mingeid takistusi raha väljavõtmisel (deponeerimisel vaevalt mingeid takistusi on).

MIKE_K6o
06.06.09, 08:00
sa võid siit eelnevalt üle küsida kui mingi tuba rohkem huvi pakub, üldiselt soovitaks FullTilti või kui kõvem mängumees oled, siis PSi ... minu jaoks seal mõni tuba küll täiesti tundmatu.. aga vali välja ja siis saab vaadata.

Tarq666
06.06.09, 08:24
Ole ettevaatlik! Alati küsi enne üle. Tundmatud toad võivad trikikaid teha s.t kuskil ei kirjuta tingimusi ja raha väljavõtmisel hakkavad erinevaid nõudmisi esitama(teatud kogus pointe peab olema või summa läbi mängitud jne). Ise soovitan uurida raketherake.com. Nende freerollid töötavad. Ja rake on kenasti korralikult mu pokkerikontodele ära makstud.

Provoker
06.06.09, 15:52
fulltildi jaoks on kindlasti parim fulltiltrakeback.com Seal biweekly 1000$ added freeroll kus osalejaid u 50 ringis.

Tigrano
06.06.09, 17:21
Ise soovitaks Ongame võrku, sest 8x boonused on kindlasti rakebacki ümberarvestatuna ühed parimad, mida saada.

Full Tildi 27% ja Ongame 40%+ on suur vahe ;D

rrrr
06.06.09, 20:14
Ise soovitaks Ongame võrku, sest 8x boonused on kindlasti rakebacki ümberarvestatuna ühed parimad, mida saada.

Full Tildi 27% ja Ongame 40%+ on suur vahe ;D

Noh, HEMi järgi olen maksnud boonuse vabastamise perioodil rake $883 ja saanud $225 boonust. Rakeback on täpselt 27% ka Ongames :) Mängisin ainult suuremaid freerolle ja eriti ei hittinud (1-2 x vist sain rahadesse).

Tigrano
06.06.09, 20:22
Noh, HEMi järgi olen maksnud boonuse vabastamise perioodil rake $883 ja saanud $225 boonust. Rakeback on täpselt 27% ka Ongames :) Mängisin ainult suuremaid freerolle ja eriti ei hittinud (1-2 x vist sain rahadesse).


Kõik oleneb mis mängu mängid, turniirid kõige rohkem 50%+, full ringis on 8x boonus sõltuvalt stiilist 42,5%, 5max -38%, HU-30% kuskil + veel kaudsed %, punktid, turniirid, VIP pood.

HEMi rake valetab kõvasti ja Ongames võib HEMi arvutustelt 1000$ pealt kuskil 200$ julgelt maha võtta.