PDA

View Full Version : kas keegi foldiks BB esialgse riveri raisi peale?



uudistaja
06.06.09, 16:39
http://www.pokerhand.org/?4328081

Ma 6maxi cashi pole kunagi osanud mangida, seega olen ise fish (seda pole vaja mulle mainida).

camu
06.06.09, 16:59
Foldi ei näe. Aga ma oleks teistmoodi mänginud. Neile jobudele meeldib pidevalt trappida oma monsteritega. Aga see selleks.
Mis toimus riveril? Selllisel boardil paned nuppe? Mis käe peale sa nad panid, kui üks oli sind riveris kõvasti raisenud ja teine callis?

K2snakas
06.06.09, 18:11
riveris enam foldi ei näeks...aga ise oleks preflop juba foldinud!

uudistaja
06.06.09, 19:48
Foldi ei näe. Aga ma oleks teistmoodi mänginud. Neile jobudele meeldib pidevalt trappida oma monsteritega. Aga see selleks.
Mis toimus riveril? Selllisel boardil paned nuppe? Mis käe peale sa nad panid, kui üks oli sind riveris kõvasti raisenud ja teine callis?


Oma naiivsuses lootsin, et ehk on BB kas AJ, pigem siis 1010 v6i ehk 99 (viimane kyll suht ulme) ja button, see ei valmistanud yldse muret, tema kaest olin ma igal juhul ees, sest vastasel juhul oleks ta ise omakorda raisinud riveril.
BB raakides, pmst 2 katt ongi ju millele ma kaotan, Q10 ja QK sest KK oleks juba pre raisitud.
Oleks v6inud riveri lihtsalt callida ja 10$ kokku hoida kuid sellel ma suurt pointi ei nainud, seega siit see push omakorda, mis obv oli vale...

camu
06.06.09, 22:59
sorry minu viga, ei märgand enne kiiruga et ka fullika lõid.
Standard cooler, kõik õige.

mihke666
07.06.09, 00:43
pfr