PDA

View Full Version : PS live, sb vs bb



vsiu100
07.06.09, 12:41
postitan käe, kuna eile tekkis chatis väike arutelu, vaidlus. palun neil, kes seal olid mitte sõna võtta!

9handed, 75/150, folditud SB-ni.
Hero SB( 7200) K :heart: 2 :club: , reise 350
BB (4800), call 200. pot 700
flop Q :spade: Q :diamond: 9 :club:
Hero bet 400, BB call 400. pot 1500.
turn Q :heart:
Hero chk, BB chk.
River 6 :spade:
Hero chk, BB bet 700. pot 2200. Hero???

BB ei tundunud Herole tugev. Näis pisut närviline......

vonkartoffel
07.06.09, 16:42
Mnjaa iga kolmas kord peaks õigus olema, ma näen seal ainult ühte kätt, millega blufiks riveris ja checkis turnis järgi. Herocall mees nagu ma olen, ma viskan seal küll mucki. Ja reraisema kindlasti ei hakkaks, kohe never ever.

ESTPatrick
07.06.09, 20:51
ma oleks pf rohkem pannud või foldinud.

riveris ma ei näe calli, pigem allinn või fold. maja seal väga ei foldita, ainuke käsi mida biidid on JT, J8 ja T8

vsiu100
07.06.09, 21:02
ma oleks pf rohkem pannud või foldinud.

riveris ma ei näe calli, pigem allinn või fold. maja seal väga ei foldita, ainuke käsi mida biidid on JT, J8 ja T8


BB noor venelane(uus mängija), proovib näida tugevana....
millega ta callib flopi ja chkekib turni? miks panustab riveri?

vonkartoffel
07.06.09, 22:25
Ma seda mõtlesin ise et ta betiks iga sellise JT jne asjaga Ahigh või 7high float vmi ise turni jam itte ei checkiks turni. Mina seal kõige rohkem mõtleks et checkib nelik ja paarid alla 9 või isegi betib 9 et sinult riveris beti saada. Mina kalduks sinna et pigem checkib käega kui õhuga nii 80-20.

ok2aa
08.06.09, 09:29
calli maha (ja foldi pf)

vsiu100
08.06.09, 11:15
ok, ty, panen oma mõtte käe kohta kirja.
vastane oli algaja. eeldasin, et ta foldib suht koht kõik käed peale paaride, AT+. ühesõnaga iisi blind. pf reise oleks võinud võibolla pisut suurem olla. flopil vastane vaatab oma kaarte uuesti ja callib pisut aja pärast. algaja callib reeglina tõmbega( või monsteriga), eriti kui double chk.
arvan, et ta oleks siin ära visanud A high käed, võibolla pisikesed paarid. võimalik ka, et 9 või Q pihtas. 9 sisaldavaid käsi pole väga palju, millega pf calliks.
turnis chkib järgi suht kiirelt. usun, et 9-ga ta oleks miski beti siin teinud. chk tuli suht kiirelt, seega ei usu quadi.
riveris ta teab, et ta ei võida kätt showdownil ja üritab bluffida. algajale omaselt teeb alla poole poti beti, sest kardab rohkem kaotada.
kui mõtlemiseks aega võtan, siis lasen tal praadida, vaatan, mis teeb. Tundub, et ta ei tunne end üldse mugavalt, iga väikese aja tagant tõstab pilgu laualt ja vahib mind, et mis ma nüüd teen. panen need tükid kokku ja jõuan järeldusele, et tegu on blufiga ja arvan, et minu K high on hea siin. olen lõpuks selles üpris kindel, et vastasel on käes JT, JTs. kuna mul peab 1/3 kordadel õigus olema, et calli õigustada, siis teen lõpuks calli ja palun vastasel JT-d näidata. näitab T8s. bad read. ok, veic brag aga point oli selles, et vaidlus tekkis ühe isikuga, kes arvas, et ma oleksin pidanud riveris reisema, kui olin kindel, et olen ees....any comments?

runnar
08.06.09, 11:29
raise ühtegi lisachippi ei teeni, küll aga võid rohkem kaotada kui read valeks osutub, nii et call on õige

vsiu100
08.06.09, 12:00
raise ühtegi lisachippi ei teeni, küll aga võid rohkem kaotada kui read valeks osutub, nii et call on õige


just.
imo ei saa siin reiseda ei value :D ega blufi pärast.
ja HU-s ma viskan nõrga mängija vastu väga väga harva pf sb-lt kaardi maha, kui blind on juba võtmist väärt(live turniiril). reeglina on kohe blind või 80% juhul töötab cbet.