PDA

View Full Version : Kuidas mängida vasakul istuva agro vastu?



rrrr
07.06.09, 12:43
Ongame 5-max NL20. Lauas on kõik 100BB+, agro on endale korjanud vaepeal lausa 500BB stacki. Agro on õnnetuseks minust vasakul - reageerib peale mind. Agro alustas stattidega 85/53/10 ja lõpetas 57/43/4 207 kätt, ehk siis tõmbas tagasi kui raha hakkas otsa saama. Steal loomulikult üle 50%. Teised vennad olid nitid ja pidi väga ettevaatlik olema kui sealt raise tuli. Agro raises ja reraises preflop, flopis jätkus sama teema. Tihti oli rearaise mingi 5x. Enda stack kõikus vahemikus 100BB - 300BB. Samas oli agro siiski võimeline foldima isegi kui ta oli ca 50BB-d potti sisse uhanud ja kui keegi esmalt ise lõpuni läks.

Kuidas kohelda seda venda endast vasakul sihukeses nitiringis?

camu
07.06.09, 12:47
Mu kogemus ütleb, et kui sellise poisiga samasugust mängu tegema minna, siis üldjuhul läheb halvasti. Pigem mängida oma mängu ning oodata kätt ning agrole mitte tähelepanu pöörata.
Isiklikult olen väga palju sellistelt jõuga püüdnud raha ära võtta, alati väljun kaotajana mina.

ESTPatrick
07.06.09, 20:14
raisida käsi nagu 2nd paar et saada kohe infot. top paar on nuts, VÕIMALUS ka PF minna üle limpimisele/minraise peale, kuna ta ei suuda sellest mingeid järeldusi teha.

käega LÕPUNI check-call ja riveris otsa

Lutzky
07.06.09, 20:30
10NLis:
check-call all the way
3bet preflop ja flopi check-raise aitavad ka

marguzz22
07.06.09, 20:39
Kui meil on vastas väga agressiivne mängija siis:

PF:

1) Me ei taha raisida väga palju spekulatiivseid käsi /tõmbame PF range koomale, vahest võime limpida kui vastas on Nt agressiivne shortstack ütleme nl 25 tal stack 10 pole mõtet 1.5 raisi v 3beti panna/lükkab all in
2) avame vähem pot pf - kui suur tõenäosus et saame 3bet
3) TOP PAIR on suht/koht nuts - võime callida sellega lõpuni/vahest ka 2nd pair

Kui meil on väga agressiivne mängija vasakul ning meil KK, keegi raisib 3bb, ei taha me eriti 4bet panna, kuna tahame donk tuleks ka pot/lihtsalt mille peale mõelda

Agressiivsed mängijad sunnivad meil kätt saama, et edasi tegutseda. Et ei tasu kindlasti hakata samamoodi sitaga avama see võib ainult bustoni,