PDA

View Full Version : HU PLO - küsimus agro 3-bettija kohta



EGERT
08.06.09, 11:00
Küsimus oleks selles, et kuidas mängida HU mängija vastu, kes OOP 3betib palju käsi ja ei 5beti kordagi. Veidi alla tuhande käe põhjal 3betib kuskil 25% kätest (sh kõik JJ+xx) ja 4beti callimise ranges on tal ka totaalselt marginaalsed käed, nagu QJ54ds ja KK82r. Samas premium käte ja korralike ässadega ta tihti positsioonist ise 4beti ei tee. Olen ka tähele pannud seda, et cbeti teeb ta tihti kuivadel A/K-kõrge floppidel, pannes end top seti peale. Postflop on palju passiivsem kui preflop.

Omal on tekkinud mõtted, et peaks

1) Light 4B ranget oluliselt suurendama, et postflop passiivsust ära kasutada ja turniks/riveriks pot piisavalt suureks ajada, et otsused tuleks terve stacki peale langetada ja olemist tal ebamugavamaks teha. Variatsioon ennast ei häiri, seega swingaments on ok. Siin ei ole mul aga piisavalt statistikat, kui palju ta riveriks oma nupud keskele on ajanud ja mitu % sellest on nuts olnud, seega matemaatilist ootust ei tea veel arvutada, mistõttu on ka jälle line suht kaheldava väärtusega.

2) 4B ranget hoopis vähendama, et hititud flopil contbet callida ja turnis võimalikult agressiivne olla. Seega peaks ma aga piisavalt implied oddse omama ja passiivsuse korral teeks tihti -EV liigutusi.

Ootan asjalikke mõtteid / soovitusi / kogemusi :)

surka
08.06.09, 11:14
omahas position on nuts
kui peale floppi on rohkem raha stäkkides, mida potti laduda, siis on positsioonis mängides veel suurem eelis. kuna ta sul 4betile ei folid enivei, siis pole mõtet neid 4bette teha, sest see vähendab su positsioonilist eelist postflop. ning kui vastane tahab JJxxga OOP suurt potti mängida, siis lasku käia :D