PDA

View Full Version : 888Poker - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7

Carl
03.07.11, 21:40
Approve, maas. Turna käib ****. :D

Päeval ka crashis.

inward
03.07.11, 21:44
Lisaks siis veel, et supportist anti teada, et cashout tuleb hiljemalt teisipäevaks ehk siis vähemalt nädal aega, 7 fucking päeva võtab aega, et mb'sse raha saada :)

emmimees
03.07.11, 21:53
Mis siis viga, et nii kaua läheb?

E: huvitav, mul kõik lauad töötavad kuigi vähe on neid.

s1990n
03.07.11, 21:59
GG mul 90$ turna k2ib ....

inward
03.07.11, 22:04
Mis siis viga, et nii kaua läheb?



Hui teab, mis viga on. Olen 3x supportiga rääkinud, ja enam ma ei taha nendega kunagi rääkida. Nii retarded hindusid annab leida.

ninasarvik11
03.07.11, 22:06
uuesti maas soft?
või on keegi kes sisse saab?

Spewmonkey
03.07.11, 22:14
Lauad töötavad ja mängijaid tekib sinna juurde, nii et keegi saab kindlasti.

adam_q
03.07.11, 22:17
GG mul 90$ turna k2ib ....

mul sama, persse küll. kuskilt ei leia live chatti ka kodukalt, et küsida mis värk on

inward
03.07.11, 22:21
Kes sisse saab logida võib minu poolt live chati ***** saata, kui viitsite.


e: sain sisse, teen seda ise.

adam_q
03.07.11, 22:24
lauad töötavad? kui keegi sisse saab, siis võiks öelda, kas 100k gtd turna ka käib või on kõigil perses

E: wp!

http://www.upload.ee/image/1465796/k2nsel.jpg

EE: lisaks sellele, et papp tuli tagasi, pakutakse selle nädala Sunday Challenge piletist kompiks -50% alla :) pluss persetäis eksklusiivfreerolle. not bad, 888!

MrT2inem
05.07.11, 14:50
Kas ainult mul on hetkel mingid ühenduse jamad ?

E-Kunn
05.07.11, 14:52
Sama siin!

inward
05.07.11, 15:00
EE: lisaks sellele, et papp tuli tagasi, pakutakse selle nädala Sunday Challenge piletist kompiks -50% alla :) pluss persetäis eksklusiivfreerolle. not bad, 888!

Üsna standard, oleks üllatunud kui nad seda teinud poleks...


Kas ainult mul on hetkel mingid ühenduse jamad ?

Mingi pull on jah jälle. Ma sain teisel katsel sisse, aga rahalauad on tühjad või aeglaselt täituvad. Eriti huvitav on see, et 888 väitis, et 03/07 süsteemi uuendamisel tekkis ühenduse probleem. Irw mida nad siis uuendasid, mina pole mingit meili saanud, teiseks oleks võinud ette hoiatada. Adam rake said ka tagasi turniirilt ?

MrT2inem
05.07.11, 15:05
Paistab, et vaikselt saab klõbistama jälle (A)

Poke
05.07.11, 15:34
mul 888-s ainult mingid jamad on, koguaeg sisse logides hoian hinge kinni, et rahad ikka alles oleks jne

emmimees
05.07.11, 15:38
mul 888-s ainult mingid jamad on, koguaeg sisse logides hoian hinge kinni, et rahad ikka alles oleks jne

Tee siis ruttu-ruttu cashout kuniks veel saad.

Endal pole õnneks probleeme olnud seal suuremaid, viimased korrad pole vaid live supportiga suhelda saanud, vb seepärast, et paar viimast kuud väga vähe raket genenud neile :P

kjmrc
05.07.11, 17:06
Tee siis ruttu-ruttu cashout kuniks veel saad.

Endal pole õnneks probleeme olnud seal suuremaid, viimased korrad pole vaid live supportiga suhelda saanud, vb seepärast, et paar viimast kuud väga vähe raket genenud neile :P


Mul on selline tunne jäänud, et 888 on alati miskid jamad, kas siis rahadega ükskord või cashoutiga teinekord.. Kas see ongi nii või on mulle selline mulje jäänud siin foorumis lugedes erinevaid teemasi?

camu
05.07.11, 17:39
Nii on.

Firzen
05.07.11, 18:47
Miskipärast siiski inimesed mängivad seal. Ka väga palju eestlasi..

adam_q
05.07.11, 20:31
Miskipärast siiski inimesed mängivad seal. Ka väga palju eestlasi..

deposiit/cashoutiga/mängudega/suppordiga pole never probleemi olnud kuni pühapäevani

Makuz
06.07.11, 12:49
kas ainult mulle tundub, või ongi lauad peale black fridayd poole sitemad?

Spewmonkey
06.07.11, 13:00
Ainult sulle.

inward
06.07.11, 14:46
kas ainult mulle tundub, või ongi lauad peale black fridayd poole sitemad?

Täiesti nõus sinuga.

camu
06.07.11, 14:47
Täiesti nõus sinuga.

+1

leits
06.07.11, 15:15
Lol, mis moodi see teid mõjutas .. ei saanud seal enne usakad m2ngida ega nyyd .. lol?

inward
06.07.11, 15:17
Lol, mis moodi see teid mõjutas .. ei saanud seal enne usakad m2ngida ega nyyd .. lol?

Ja black friday'st mõjutatud tubades mängisid sinu arust ainult usakad v?

emmimees
06.07.11, 15:22
Mingeid TAGe oleks nagu küll juurde tekkinud kõvasti, aga ega fishid ka kadunud pole kuskile.
Samas ma 2 kuud pm pole mänginud seal ja nüüd kui tõsisemalt hakkasin uuesti, siis tundub esialgu raske jälle teenima raha hakata seal :D

Kloonike
06.07.11, 17:31
Kas 888.com polegi enam Emerald staatust (vanad rb kontod)?

ristik
06.07.11, 20:11
pole mingi 3 kuud seal mänginud, aga täna leidsin oma accounti temporarily disabled :D ? Kirjas on, et meili peal on kõik info olemas ja kui tekib küsimusi, siis võtaks suppordiga ühendust. Aga meilil pole midagi ja support vastab ilmselt miskise kuu ajalise viivitusega ?

emmimees
06.07.11, 20:20
Nad ei saada jah neid emaile tglt eriti. Proovi live supportiga ühendust saada http://888-external-en.custhelp.com/app/chat/chat_launch_888poker_en

ranka
07.07.11, 02:13
Kas 888.com polegi enam Emerald staatust (vanad rb kontod)?

Mõtled, et vanad RB kontod 'vanaisastati' ja jäeti alles? Kui jah siis vanad RB kontod töötavad, vähemalt meie affiliatel küll ja endalgi vana konto, mis RB-d geneb :)

Carl
07.07.11, 03:37
Mõtled, et vanad RB kontod 'vanaisastati' ja jäeti alles? Kui jah siis vanad RB kontod töötavad, vähemalt meie affiliatel küll ja endalgi vana konto, mis RB-d geneb :)

Share userit.

Kloonike
07.07.11, 10:23
Mõtled, et vanad RB kontod 'vanaisastati' ja jäeti alles? Kui jah siis vanad RB kontod töötavad, vähemalt meie affiliatel küll ja endalgi vana konto, mis RB-d geneb :)

Mulle jäi jah selline mulje, kuid polnud pikalt mänginud ning sisse logides oli uueks staatuseks "Blue" ehk siis see kõige madalam staatus (rb oli läbi RTR).

vass
07.07.11, 13:33
Minu arusaamist mööda on staatused kuni Platinumini kuupõhised ehk kui jätad mõne kuu mängimisega vahele ( ei kogu piisavalt status pointse), siis ka sinu staatuselevel langeb. VIP ja VIP Diamond on seevastu aastapõhised, ehk kui saad vastava koguse punkte täis, siis peaks see staatus kehtima terve aasta. Ei pretendeeri 100 % tõele:)

Spewmonkey
07.07.11, 14:17
Selle Emeraldiga oli mingi omaette teema, sest seda pole VIP status nimekirjaski.

ranka
07.07.11, 19:47
Mulle jäi jah selline mulje, kuid polnud pikalt mänginud ning sisse logides oli uueks staatuseks "Blue" ehk siis see kõige madalam staatus (rb oli läbi RTR).

Gene rake ja mine vaata, kas RTR-is su rake uueneb. Kui ei uuene siis ma ei tea. Meie saidil kõikidel vanadel kontodel jookseb RB, uued peavad leppima ainult VIP programmiga.

TaistoJ
07.07.11, 20:23
Minuteada on üleni võimalik 888sasse rakeback saada :)

Spewmonkey
07.07.11, 20:29
Obv, et on.

ranka
08.07.11, 10:48
See 888.com on ikka täiesti haige tuba. Tegin suht suure cashoudi ja täna tuli kiri, et ma ei saa seda välja võtta, kuna mul boonusraha peale. WTF nagu? Kunagi sai sinna buddy-transferiga $1k peale pandud, pärast veel veel natuke ise deponeeritud ja võidetud.

Samuti ei saa selle raha eest teha transfereid ja nüüd pean hakkama seda jama lahti mängima w? Heads-upis mängiks seda lahti aastaid. Lisaks ei leia ma kohta, kus cashouti tühistada saab. Cashier->history->cashouts ja seal ei ole tühistamise lahtrit.

s1990n
08.07.11, 11:04
Võtad cashier->cashout->reverse cashout

ranka
08.07.11, 11:17
Võtad cashier->cashout->reverse cashout

Thanks. Selle juba leidsin.

Makuz
08.07.11, 12:26
Ise sain kunagi taolise kirja, kui olin buddy transferi kaudu raha saanud. Aga imo sa pead selle raha lihtsalt läbi mängima ja ntx nl50hus läheb see 1000$ suht kiiresti ma arvan

Spewmonkey
08.07.11, 14:28
See 888.com on ikka täiesti haige tuba. Tegin suht suure cashoudi ja täna tuli kiri, et ma ei saa seda välja võtta, kuna mul boonusraha peale. WTF nagu? Kunagi sai sinna buddy-transferiga $1k peale pandud, pärast veel veel natuke ise deponeeritud ja võidetud.

Samuti ei saa selle raha eest teha transfereid ja nüüd pean hakkama seda jama lahti mängima w? Heads-upis mängiks seda lahti aastaid. Lisaks ei leia ma kohta, kus cashouti tühistada saab. Cashier->history->cashouts ja seal ei ole tühistamise lahtrit.

See lahti mängimine käib kiirelt. Ma mängisin viimati $5k buddy transferi lahti 3-4 sessiga ja rohkem käsi nendes oli nl50's kui nl100's.

E-Kunn
08.07.11, 20:46
No sgadfsgnjanknkäl.......plää.....võimatu mängida seal, koguaeg connectioni probleemid!!!!

camu
08.07.11, 21:06
Sama siin, värdjas koht.

E-Kunn
08.07.11, 21:15
Samas liiga fishine et quitida.

E-Kunn
08.07.11, 21:35
No mis mõttes........rahad lähenevad turnal, viskas välja ja enam sisse ei lase, solid!!!!!!

E-Kunn
08.07.11, 21:59
Paras urgas....Sain siis rahadesse aga kui välja kukkusin ei tulnud õnnitlust võidu puhul ja kontol ei ole ka raha juures!

TaistoJ
08.07.11, 22:17
F*ck tahtsin ka lõpuks mängima hakata...no ei lase sisse. Connection problems ... doh

emmimees
08.07.11, 22:21
Nl20 on eestlasi nagu muda tekkinud juurde viimastel päevadel, ei tea miks kõik sinna ronivad, mõttetu koht ju.

TaistoJ
08.07.11, 22:26
888 on väga kõva koht mängimiseks minuarust. Whaal siin, whaal seal, whaal iga nurga peal.

Sõimasin live chatis veits, et mis toimub?! Vabandas väga....tuju kohe rõõmsam :D

emmimees
08.07.11, 23:18
Nad on tõesti üliviisakad seal, aga tilti ajavad ka vahest oma teemast mööda vastustega.

Spewmonkey
08.07.11, 23:47
Nad on tõesti üliviisakad seal, aga tilti ajavad ka vahest oma teemast mööda vastustega.

Nad kompenseerivad oma kohustusliku viisakusega seda kui saamatud nad on.

Edit: obv jah tegelikult ei kompenseeri.

inward
09.07.11, 00:17
Ega ikka ei kompenseeri küll....

inward
09.07.11, 00:42
Mida ***** jälle on ? Paistab nagu pooltel mängijatel on connection lost, ise olen laudades aga lampi on enamus lauad lagunenud. Ja muidugi see tore 888 bug, et kui koht on vaba ja tahad sinna istuda, siis ütleb "this seat is already reserverd". Ja hetkel on siis kõik pooltühjad lauad sellised.....

TaistoJ
09.07.11, 00:43
LOL järjest paremaks läheb. 2s lauas 5st lendasin lambist sit out. Vajutsin I'm back nuppu.. kui uut kätt hakati jagama olin insta SIT OUT again. Sama probleem oli ühel veel minuga samas lauas.

lambakari

e: see bug ajab tõesti närvi... oled umbekaua waiting listis, saad elunutsi laua lahti..."this seat has been taken" or w/e...siis on facepalm.

inward
09.07.11, 00:45
No paistab, et enamus mängijatel on connection lost. Ma just lugesin vahetult enne seda lampi palju nl30 laudu on, mingi üle 20 täislaua oli. Hetkel on SH laud kus fish ja 1 mängija, 4vaba kohta aga istuda sinna ei saa obv.... TÜRA reede õhtul siuke nuss.

TaistoJ
09.07.11, 00:48
looool järjest paremaks läheb. ühes lauas viskab ühe käe jooksul 5x mingit "error while proccesing request" errorit ette :D:D

888 it-mees on reede puhul täis joonud ja arvuti taha lennanud vist

camu
09.07.11, 00:51
Panin rolli cashoutima, aitab sellest pasast.

Spewmonkey
09.07.11, 00:51
888 it-mees on reede puhul täis joonud ja arvuti taha lennanud vist


e: see bug ajab tõesti närvi... oled umbekaua waiting listis, saad elunutsi laua lahti..."this seat has been taken" or w/e...siis on facepalm.

See bug on neil mingi solid 7a olnud, nii et ei ole mõtet arvata, et neil üldse mingi it-mees on. Kui just mingit trussikutes miinimumpalgaga hindut selleks ei loe.

TaistoJ
09.07.11, 00:58
ROFLCOPTERZZ järjest paremaks läheb.
Panin clienti kinni, võtsin uuesti lahti:
ja nagu nipsti olid lauad kohe lahti
http://www.upload.ee/image/1479000/Untitled.jpg

inward
09.07.11, 01:04
Hetkel on üks 6maxi laud, kus 7 mängijat. 7/6 laud :D

TaistoJ
09.07.11, 01:13
Lauad on überwhaalased nüüd imo. See jama ajas enamus rege minema, järele jäid vaid sõltlased :)

camu
09.07.11, 01:22
Lauad on überwhaalased nüüd imo. See jama ajas enamus rege minema, järele jäid vaid sõltlased :)
hui on

Spewmonkey
09.07.11, 02:18
hui on

This.

vonkartoffel
09.07.11, 03:59
Hea valik oli täna hoopis jooma minna

E-Kunn
09.07.11, 10:44
See bug on neil mingi solid 7a olnud, nii et ei ole mõtet arvata, et neil üldse mingi it-mees on. Kui just mingit trussikutes miinimumpalgaga hindut selleks ei loe.

Imo nii tihti ja nii hullusti ei ole küll varem olnud. Tundub,et järjest hullemaks läheb seal olemine.

emmimees
09.07.11, 11:10
varsti ei saa enam üldse sisse logida, ma õnneks busto seal ka kohe, seal ja igalpool.

ranka
10.07.11, 05:51
See bug on neil mingi solid 7a olnud, nii et ei ole mõtet arvata, et neil üldse mingi it-mees on. Kui just mingit trussikutes miinimumpalgaga hindut selleks ei loe.

ROFL

Lowry
10.07.11, 08:54
Ei no norm koht see 888. Mul võeti eile kahes osas ja mu oma silme all ära 300$. Võtsin kohe muidugi ühendust ididega. Lubasid tagasi helistada. No helistasid siis tagasi ja ütlesid, et ärgu ma muretsegu. Tehnilised probleemid olid ja ma saan oma 300$ tagasi. Nu eks paistab. Kas saan tagasi või maksan hoopis mina neile rakebacki:)

hotcocacola
10.07.11, 11:32
maksad raket ja rakebacki, kuid sellegi poolest oled sa plekist ilma (lauri, palun ära mängi mudas peaga omahat :D)

Fuzzy
10.07.11, 12:55
See porr mis selle tarkvaraga hetkel toimub on ikka päris uskumatu.

1. Pidevad disconnectid, milles olen kaotanud juba vähemalt 200$
2. Auto rebuy setting läheb vahepeal ise maha ja avastan end setiga 15 bb stacki otsast.
3. Eile tegi laud ise sit-oudi, tagasi istuda enam ei saanud. Panin siis lauad kinni ja vaatan raha seisu: 700$ vähem kui enne. Ei jõudnud ära imestada. Siis hakkas raha vaikselt tagasi tulema, 100$ kaupa, kuni lõpuks oli puudu ainult 300$. See kahjuks enam ei naasnud, kuigi seda väga lootsin. Support ütles, et uurivad asja. Tubli!

Täna hakkasid lauad järjest ise kinni minema. Loodetavasti tehakse mingi suurem maintenance vms. Täielik bardakk ikka.

vonkartoffel
10.07.11, 13:36
Vana softi kasutad?

Spewmonkey
10.07.11, 13:54
Üldiselt ma ütleks teile: Welcome to 888. Isegi üllatunud olen olnud, et soft töötab ilma suuremate vigadeta järjest mitte päevi ega nädalaid, vaid lausa kuid.

Lowry
10.07.11, 14:23
Aga kas on lootust 300$ kätte saada? Või see nende uurimine tähendab seda, et kirjutan korstnasse?

vonkartoffel
10.07.11, 14:26
Miks ei peaks saama?

Spewmonkey
10.07.11, 14:37
Aga kas on lootust 300$ kätte saada? Või see nende uurimine tähendab seda, et kirjutan korstnasse?

Paaril inimesel siin threadis või foorumis on seda veel juhtunud, enne seda softi kapitaalselt perse minemist ja on imo tagasi saanud. Üldiselt kui see uurimine on kuskil technical departmentis, siis on lootus üsna hea. Ma viimased 30min teen live supportile selgeks, et ta on taun ja ma tahaks kedagi kompetentset mu probleemiga tegelema, siis ta ikka pressib edasi, et "I am reviewing your history as we speak".

Fabulous
10.07.11, 14:41
Paaril inimesel siin threadis või foorumis on seda veel juhtunud, enne seda softi kapitaalselt perse minemist ja on imo tagasi saanud. Üldiselt kui see uurimine on kuskil technical departmentis, siis on lootus üsna hea. Ma viimased 30min teen live supportile selgeks, et ta on taun ja ma tahaks kedagi kompetentset mu probleemiga tegelema, siis ta ikka pressib edasi, et "I am reviewing your history as we speak".
Live supporti puhul hädaldaks ka sellega, et ****** neil on kogu aeg vaja mu salaküsimuse vastust üle küsida. Common sense võiks ikka nii palju olemas olla, et kui ma küsin selle kohta, miks turna lambist ära kadus, pole vaja security checki tegema hakata..

Spewmonkey
10.07.11, 16:03
Lulz sick. Kui see incompetent taun ei saand aru, mida ma täpselt tahan, ise väites, et kõik inimesed said oma rahad 100% tagasi, saatis ta mulle exceli faili. Maili sisuks, et "you can look at that yourself". Pohui, et ma ütlesin talle, et saatku see mure kuskile õigesse osakonda. Aega läks 30min, kuni ma oma puuduoleva $25+$50 kahest sessist üles leidsin. Summa väike, ajakulu suur, aga asi on põhimõttes. I suck at excel, oleks ilmselt 2x vähemaga saanud. Kui veel töötaks ka selliste asjadega seotud ametikoha peal, siis max 5min. Huvitav millal hakatakse seda sitast firmat niimoodi juhtima, et miinimumpalgaga hindude asemel palgatakse 4x efektiivsemad inimesed, kellele makstakse 3x rohkem palka = profit. Prolly never.

emmimees
10.07.11, 16:13
Poh, see eest on caamera lauad ja 3D :D
Endal pole softiga erilisi uusi probleeme olnd viimasel ajal, aga lihtsalt ei lasta võita viimased 10k kätt...

ranka
10.07.11, 17:13
Lulz sick. Kui see incompetent taun ei saand aru, mida ma täpselt tahan, ise väites, et kõik inimesed said oma rahad 100% tagasi, saatis ta mulle exceli faili. Maili sisuks, et "you can look at that yourself". Pohui, et ma ütlesin talle, et saatku see mure kuskile õigesse osakonda. Aega läks 30min, kuni ma oma puuduoleva $25+$50 kahest sessist üles leidsin. Summa väike, ajakulu suur, aga asi on põhimõttes. I suck at excel, oleks ilmselt 2x vähemaga saanud. Kui veel töötaks ka selliste asjadega seotud ametikoha peal, siis max 5min. Huvitav millal hakatakse seda sitast firmat niimoodi juhtima, et miinimumpalgaga hindude asemel palgatakse 4x efektiivsemad inimesed, kellele makstakse 3x rohkem palka = profit. Prolly never.

Ei suutnud sellega hakkama saada maailma suuruselt teine tuba siis kahtlen, et 888.com nii raske ülesandega, kus läheb vaja vähemalt kümmet Einsteini ajuga venda, hakkama saab.

Fuzzy
11.07.11, 05:49
Eile keegi Irina supportist ütles, et jah, mingi raha on laudadesse kinni jäänud ja uurivad asja. Täna meilile selline vastus. Jõuetu tunne tekib.

Thank you for contacting us. My name is Irina and I am from the Support Department.

I have located your account and after checking the game history for July 9th, i couldn't locate any money missing from your bankroll.

In order us to investigate this case, please check again the exact time you believe these took place and re-send us the precise details.

In order to investigate your complaint, we require the following details:

1) The name of game, time and date of the occurrence
2) The amount that you wagered.
3) What you bet on. (If applicable)
4) What hand you had. (If applicable)
6) The exact details of what happened.

ranka
11.07.11, 06:07
Tundub, et see Irina ei oska numbreidki. 1, 2, 3, 4, 6.... wtf? Pole ime, et nad puuduvad dollareid ei leia kui ei oska 10 piires liita ja lahutada.

Fuzzy
11.07.11, 06:35
Ma arvan, et originaalis oli 5. punkt

"Are you going to sue us when you find out that many other people have the same problem and we are aware of it."

Mõni minut tagasi lauas keegi küsis, et kas kellelgi veel rahasid puudu tehniliste probleemide tõttu. Vot siis. Ilmselt on neid inimesi palju ja 888 poolt küll päris häbematu teha sellist süütut nägu, nagu nemad ei teaks midagi.

Poke
11.07.11, 07:17
minulgi olid rahad lauades kinni, 3-s erinevas lauas, sisse logides, need lauad tulid lahti, sildiga, et ala see laud on kinni pandud jne.
ütlesin siis suppordile, et mu raha on kadunud ja selgitasin selle ära, et lauad tulevad lahti sisse logimisel ja ilmselt on nendes laudades kinni, ütles mulle, et technical supporti pildi saadaksin sellest, mis juhtub kui sisse login, tegin siis pildi saatsin sinna ja miski 3 päeva pärast oligi raha tagasi.

tänu sellele, et ta pidevalt disconnectib ja laudu kinni viskab, olen isegi ma usun, et päris mitu buy in kaotanud...

emmimees
11.07.11, 07:27
Häkkerid vb. Või siis võidunud trussarites hindud leidsid, et saavad liiga vähe palka ja kantisid laudadest raha omale...

Spewmonkey
11.07.11, 14:39
Eile keegi Irina supportist ütles, et jah, mingi raha on laudadesse kinni jäänud ja uurivad asja. Täna meilile selline vastus. Jõuetu tunne tekib.

Thank you for contacting us. My name is Irina and I am from the Support Department.

I have located your account and after checking the game history for July 9th, i couldn't locate any money missing from your bankroll.

In order us to investigate this case, please check again the exact time you believe these took place and re-send us the precise details.

In order to investigate your complaint, we require the following details:

1) The name of game, time and date of the occurrence
2) The amount that you wagered.
3) What you bet on. (If applicable)
4) What hand you had. (If applicable)
6) The exact details of what happened.

Ma ootan kõigepealt ära, mis mu eilsele kirjale vastuseks saadetakse. Kui mu "detektiivitöö" edukas oli, siis sa võid selle July 9th hand history faili hankida(.csv fail) ja ma otsin su raha üles. Teenustasu $50 tho. Kui üles ei leia, siis maksma ei pea.

Edit: sain mailile vastuse ja enda raha tagasi igaljuhul. Väidetavalt üks laud, mis jäi õhku rippuma, selle raha tuli mingi 7h hiljem, kindel, et teil sama ei juhtunud? Kui olete kindlad ja ikka on halvasti, siis saatke PM ja asun tööle. Tühja ei viitsiks nagu otsida kui äkki mingi x-aeg hiljem saabus.

Fuzzy
11.07.11, 19:40
No ühte lauda mul 300$ kindlasti rippu ei jäänud ja asjast on ka juba üle ööpäeva möödas, raha aga ei kusagil. Twoplustwos on ka juba mitu kasutajat maininud, et neil sarnane lugu juhtus ja raha on siiani kadunud. Saatsin supordile ka vastuse, milles väljendasin pahameelt nende käpardlikkuse üle ja kinnitasin valmisolekut teha neile vajadusel veitsa legal actionit.

Põhimõtte küsimus tegelikult. Nemad kaotavad mu raha ära ja siis mina pean mööda nurgataguseid otsima ning tõestama, et kas, kus ja millal? Ajuvaba. Kaotasid ära, otsigu üles ka.

P.S. Kindel, et historyd on csv-des? Ma ühtegi csv-d ei näe pacificu kaustas, aint txt failid.

Spewmonkey
11.07.11, 21:04
No ühte lauda mul 300$ kindlasti rippu ei jäänud ja asjast on ka juba üle ööpäeva möödas, raha aga ei kusagil. Twoplustwos on ka juba mitu kasutajat maininud, et neil sarnane lugu juhtus ja raha on siiani kadunud. Saatsin supordile ka vastuse, milles väljendasin pahameelt nende käpardlikkuse üle ja kinnitasin valmisolekut teha neile vajadusel veitsa legal actionit.

Põhimõtte küsimus tegelikult. Nemad kaotavad mu raha ära ja siis mina pean mööda nurgataguseid otsima ning tõestama, et kas, kus ja millal? Ajuvaba. Kaotasid ära, otsigu üles ka.

P.S. Kindel, et historyd on csv-des? Ma ühtegi csv-d ei näe pacificu kaustas, aint txt failid.

See csv fail on töötajate oma, mis on hoopis teistsugune kui tavalised txt failid. Seda sul endal ei olegi olemas, enne kui support selle saadab. See "kaotasid ära, otsigu üles ka" kahjuks ei kehti 888 puhul (vahel). Üldiselt on nii, et võta kõige lollim inimene, keda sa kunagi kohanud oled ja siis mõtle selle peale kas ja kuidas ta leiab su kadunud raha üles kuskilt.
Mis on hetkel imelik: see, et need live supporti taunid sellega tegelevad ja mitte technical department, keda võib isegi napilt asjatundlikuks nimetada.

taasver
12.07.11, 16:59
teistel ka HEM ei näita pot limit laudades HUDi?

Makuz
13.07.11, 18:42
Hm, sain gold statuseks ja atm 4600punkti ja 4.5x korrutada, siis peaks saama ca 207$. Kui aga lähen convertima, siis näitab, et saan ainult 46$ kui ära converdin. Milles asi ?

Spewmonkey
13.07.11, 19:36
Punktid ei korrutu mitte millegagi. Punkte teenid lihtsalt edaspidi kiirema tempoga. 100punkti=$1, ole kasvõi VIP Diamond.

Makuz
13.07.11, 23:54
njah, bad biit :D oleks pidanud veidi rohkem tutvuma selle teemaga. Täna mingi 6h lasin hullu et see gold ära teha enne reisile minekut, et saaks ikka 200$ juurde no :d


//keegi, miskipärast olin ise jumala kindel, et punkte ei tule mitte 4.5x vaid convertides saab 4.5x kätte

emmimees
13.07.11, 23:57
Kes sulle ütles, et 4,5 korrutada tuleb?

Kallas
14.07.11, 00:27
Pole mitu kuud seal mänginud, kuid nüüd oleks plaanis teha deposiit 888 pokerisse, et kas on ka mingi kood olemas, mis lükkaks mõne boonuse käima?

emmimees
14.07.11, 00:28
888Reload0711 kuni 200usd.

Fabulous
14.07.11, 16:03
Kas HEM'i kasutajatel varastavad ka lauad üksteiselt cascades olles fookust? Ma kasutan ise Pokertrackerit ja jõudsin paar päeva tagasi järeldusele, et fookuse varastamine tuleneb kuidagi trackerist ( kui HUD'i mängimise ajal ei kasutanud, siis ei olnud ka ühtegi probleemi fookusega ).

Lowry
14.07.11, 18:40
Ei no norm koht see 888. Mul võeti eile kahes osas ja mu oma silme all ära 300$. Võtsin kohe muidugi ühendust ididega. Lubasid tagasi helistada. No helistasid siis tagasi ja ütlesid, et ärgu ma muretsegu. Tehnilised probleemid olid ja ma saan oma 300$ tagasi. Nu eks paistab. Kas saan tagasi või maksan hoopis mina neile rakebacki:)

No täna sain 30$ tagasi :):)

Kuradi koomikud:p

Lowry
15.07.11, 00:26
No tere hommikut:) Nüüd tuli kiri, et tagastasime meie poolse vea tõttu 30$. Ja ongi kõik........270$ korstnasse.

EBAREAALNE VÄRK IKKA!!!

vonkartoffel
15.07.11, 01:15
Kas keegi kellel on otsese RBga konto on oma rb kätte saand juba?

Spewmonkey
15.07.11, 01:42
Kas keegi kellel on otsese RBga konto on oma rb kätte saand juba?

Peaksid ikka täpsustama ka kelle kaudu. Mina saan soovi korral iga päev kätte.

Fuzzy
15.07.11, 07:37
Neile suppordi bottidele tuleb kirjutada väga aeglaselt, nad ei jõua kiiresti lugeda. Ja võimalusel trükitähtedega ning lihtlausetega. Nüüd suutsin saada kinnituse, et 9. juuli hommikul oli mul kontol $1,893.94 ja 9. juuli lõppedes $1,742.21 ning et "unfortunately we didn't find any discrepancies".

Nali on selles, et tollel päeval ainukesed asjad, mis minu kontol toimusid oli $200 depomine ja $45 kaotamine 600 käelise sessi käigus, ehk siis kokku +$155. Proovisin neile lihtsate sõnadega seletada, et sellisel juhul väike discrepancy siiski on ja nad saavad seda ka kontrollida oma andmetest, kui just koer neid ära ei söönud. Nüüd uurivad jälle midagi. Eks näis.

Spewmonkey
15.07.11, 17:00
Krt, humoristid suutsid ikkagi mulle ära väänata. Ei viitsi enam $10 pärast jageleda ka. Kandsid mu puuduoleva $28 tagasi kontole, märgituna "boonus", aga boonused lähevad rakest(seega rakebackist maha). gg.

Dzuu
16.07.11, 16:39
Kas peale ja välja kandeid saab teha läbi SEB panga?

Poke
16.07.11, 17:23
Kas peale ja välja kandeid saab teha läbi SEB panga?
jah

TaistoJ
16.07.11, 18:39
btw kui kellegil plaanis selle toaga liituda siis PM, oleks midagi pakkuda :=)

Ballahollic
18.07.11, 14:08
Keegi teab kuidas veel 888 lehele sisse saada ilma, et seda emta lehte ette ei tuleks? seda 8.8.8.8 varjanti proovisin juba.

Poke
18.07.11, 15:17
Keegi teab kuidas veel 888 lehele sisse saada ilma, et seda emta lehte ette ei tuleks? seda 8.8.8.8 varjanti proovisin juba.
läbi proxy vb?

miks google dns ei sobinud?

Owner85
20.07.11, 20:01
kas see hetkel muidu viimane softi look?
http://www.pacificpoker.com/en/online-poker-rules/updates--2,9,2.htm

Fabulous
20.07.11, 20:06
kas see hetkel muidu viimane softi look?
http://www.pacificpoker.com/en/online-poker-rules/updates--2,9,2.htm
Nope.
Selline:
http://www.pokernetwork.com/files/images/reviews_screenshots/888poker_table.jpg

Owner85
20.07.11, 20:28
linki?

Fabulous
20.07.11, 20:34
http://www.888poker.com/download/download.htm

Spewmonkey
20.07.11, 21:59
February 2010 ütleb ilmselt nii mõndagi.

Owner85
21.07.11, 10:31
jah et see roheline on viimane update aga siiski on uuem look olemas.

Spewmonkey
21.07.11, 14:39
jah et see roheline on viimane update aga siiski on uuem look olemas.

February 2010 on su arust viimane update?

ranka
22.07.11, 07:44
February 2010 on su arust viimane update?

Pacificu puhul ei oleks see mitte mingi ime :P

Spewmonkey
22.07.11, 11:31
Pacificu puhul ei oleks see mitte mingi ime :P

:D:D

Kaduma läinud $50, mis väidetavalt mul juba olemas oli(alatu vale obv), kanti lõpuks üleeile tagasi. Nii et olen 99% kindel, et leian kõik rahad üles, kellel vaja.

Fuzzy
22.07.11, 21:44
Mu 300$ endiselt kadund ja viimasele kirjale pole 6 tööpäeva vastust tulnud. On raiped. Ootan veel veidi.

Lookist niipalju, et õnneks on seda üpris lihtne ka vastavalt oma eelistusele modida, kuna suurem osa graafikast on programmikataloogis pildifailidena.

WowAwiAA
23.07.11, 20:40
Mis täpsemalt selle reload boonusega on? saidilt ei suutnud seda leida ja kuis, kas iga kuu kasvõi saan taas seda kasutada ja üldse keegi ehk räägiks sellest?

emmimees
23.07.11, 20:54
Minumeelest sellest räägitud siin juba, aga jah iga kuu saad kasutada kuni 200$ reload boonust. Selle kuu kood on 888Reload0711

Poke
24.07.11, 01:39
mis selle reload bonuse mõte on, kui see rakebackist maha läheb anywayz?

ninasarvik11
24.07.11, 04:04
turna k2ib, 31 alles.
mul stack avg ja näitab, et ma lõpetasin 53nda :D

emmimees
24.07.11, 09:32
mis selle reload bonuse mõte on, kui see rakebackist maha läheb anywayz?

Läheb rakest maha(MGR), mitte rakebackist! Põmst saad omale rakebacki juurde mingi 10-15%(ei viitsi täpselt arvutada) nii kaua kuni boonust jätkub.

overgrow
25.07.11, 11:17
Minumeelest sellest räägitud siin juba, aga jah iga kuu saad kasutada kuni 200$ reload boonust. Selle kuu kood on 888Reload0711

Kuidas see vabaneb? Kas 10$ kaupa või kahes osas 100$ kaupa?

emmimees
25.07.11, 11:30
Nüüd 10$ kaupa õnneks, varem tuli korraga.

valustyng
27.07.11, 12:18
kuhu kiri saata, et konto uuesti avada...eelmistel lehekülgedel olev link ei tööta enam

Firzen
27.07.11, 13:07
kuhu kiri saata, et konto uuesti avada...eelmistel lehekülgedel olev link ei tööta enam

Ma julgeks pakkuda, et support@888poker.com

emmimees
28.07.11, 09:46
Ma julgeks pakkuda, et support@888poker.com

50:50, et sealt üldse vastuse saab nädala jooksul.

Lowry
28.07.11, 12:24
Krt. norm koht see 888. Kuu aega aja taga oma raha. Aga ainult lubadused. Täna helistasid ja vabandasid ning ,et ma veel ootaks. Ja nüüd peale kõnet ilus kiri postkastis, et konto kinni ja nägemist..... Ma ei oska midagi lisada:)

888 lahendus: Paneme konto kinni. Pole kontot pole meil probleemi enam!

overgrow
28.07.11, 12:54
Äkki räägid lähemalt, mis case oli. Plaanin ise ka 888 kolida.

Lowry
28.07.11, 13:08
Juuli alguses kadus kontolt 285$ (see nüüd täpne summa). Avastasin selle ja sai ka nendega ühendust võetud. Sealt helistati mulle ja öeldi, et tehniline viga ja ma saan raha tagasi. Peale seda hakkasid ainult lubadused. Et ootaksin 5 päeva ja siis jälle 5 päeva jne. Lõpuks lubati raha tagastada eile. Hui midagi tagastati. ( aa 30$ tagastati kunagi alguses). Ja tänagi sai suheldud nendega ning isegi telefoni teel räägitud. viimane jutt oli, et 72h ootaksin veel. Aga peale kõnet tuli meil, et konto kinni ja kõik. Ja teevad kõik selleks ,et ma nende võrgus kuskil mängida ei saaks ega ei avaks uut kontot. Kui avastavad, et mul uus konto siis on neil õigus mu konto jälle kinni panna ja raha endale võtta.

No vaatab mis saab.

overgrow
28.07.11, 14:04
Aga, mis põhjusel konto kinni pandi. Kas selgitati ka midagi?

Firzen
28.07.11, 14:15
Juuli alguses kadus kontolt 285$ (see nüüd täpne summa). Avastasin selle ja sai ka nendega ühendust võetud. Sealt helistati mulle ja öeldi, et tehniline viga ja ma saan raha tagasi. Peale seda hakkasid ainult lubadused. Et ootaksin 5 päeva ja siis jälle 5 päeva jne. Lõpuks lubati raha tagastada eile. Hui midagi tagastati. ( aa 30$ tagastati kunagi alguses). Ja tänagi sai suheldud nendega ning isegi telefoni teel räägitud. viimane jutt oli, et 72h ootaksin veel. Aga peale kõnet tuli meil, et konto kinni ja kõik. Ja teevad kõik selleks ,et ma nende võrgus kuskil mängida ei saaks ega ei avaks uut kontot. Kui avastavad, et mul uus konto siis on neil õigus mu konto jälle kinni panna ja raha endale võtta.

No vaatab mis saab.

Kõige parem on sul oma affiliatega ühendust võtta. Nii laheneb olukord tavaliselt mõne päevaga, kui on kompetentne affiliate.

virukunn
28.07.11, 18:17
Juuli alguses kadus kontolt 285$ (see nüüd täpne summa). Avastasin selle ja sai ka nendega ühendust võetud. Sealt helistati mulle ja öeldi, et tehniline viga ja ma saan raha tagasi. Peale seda hakkasid ainult lubadused. Et ootaksin 5 päeva ja siis jälle 5 päeva jne. Lõpuks lubati raha tagastada eile. Hui midagi tagastati. ( aa 30$ tagastati kunagi alguses). Ja tänagi sai suheldud nendega ning isegi telefoni teel räägitud. viimane jutt oli, et 72h ootaksin veel. Aga peale kõnet tuli meil, et konto kinni ja kõik. Ja teevad kõik selleks ,et ma nende võrgus kuskil mängida ei saaks ega ei avaks uut kontot. Kui avastavad, et mul uus konto siis on neil õigus mu konto jälle kinni panna ja raha endale võtta.

No vaatab mis saab.

Lul, m6tlesin, et võiks ka 888-sse depoda ja kiikan siia teemasse kiirelt enne. Hui enam tahan :)
Ikka tohutu eelis on starsil teiste tubade eest, sellist asja ei juhtuks never ever. Seal antakse 2x rohkem pappi tagasi ja saadetakse 10 särki postkasti, kui selline asi peaks juhtuma.

vass
28.07.11, 19:14
Lul, m6tlesin, et võiks ka 888-sse depoda ja kiikan siia teemasse kiirelt enne. Hui enam tahan :)
Ikka tohutu eelis on starsil teiste tubade eest, sellist asja ei juhtuks never ever. Seal antakse 2x rohkem pappi tagasi ja saadetakse 10 särki postkasti, kui selline asi peaks juhtuma.

Lulz, võiks samamoodi öelda, et FT-s ei kahelnud ka keegi. Isiklikult ise pea aasta 888-s mängind ja pole probleeme olnud ( ptüi ptüi ptüi). Miskipärast tundub, et kõik need jamad toimusid softi uuendamise ajal ( v noh krt teab, mida nad uuendasid:)). Loodan, et asjaosalised saavad oma rahad tagasi, aga nõustun Firzeniga, et läbi affili liiguksid asjad vast kiiremini.

valustyng
28.07.11, 19:57
kas seal wait for big blind linnukest saab panna ja sit out next big blind?

Fuzzy
29.07.11, 11:01
Hahahaa, minu kadunud 300$ uurimist lükatakse samuti mingi hämaga 5 päeva kaupa edasi. Ootasingi põnevusega, et millega see asi lõpeb, aga nüüd on siis teada - konto sulgemisega. No tõesti, lmao. Ma kujutan ette, et 888-l on ka mingi Gaming Commission, mis vähemalt teoorias peaks nende üle valvab. Äkki peaks sinna pöörduma...

TaistoJ
29.07.11, 12:11
kas seal wait for big blind linnukest saab panna ja sit out next big blind?

Seal küsib lauas , kas paned post blindi sisse, või ootad big blindi. Siis kui paned ta BB'd ootama ja kui BB sinuni jõuab siis küsib veel üle, kas paned siis big blindi sisse ja siis paned autopost blindi peale ka veel.

Sit out next BB pole, saad vaid autopost blind'i maha võtta

Tigrano
29.07.11, 13:49
Hahahaa, minu kadunud 300$ uurimist lükatakse samuti mingi hämaga 5 päeva kaupa edasi. Ootasingi põnevusega, et millega see asi lõpeb, aga nüüd on siis teada - konto sulgemisega. No tõesti, lmao. Ma kujutan ette, et 888-l on ka mingi Gaming Commission, mis vähemalt teoorias peaks nende üle valvab. Äkki peaks sinna pöörduma...

Pole aega otsida praegu aga siin alles hiljuti oli teema kui xpeepx pojal konto kinni pandi ja kogu kirjavahetus jne on seal teemas välja toodud, loe see teema läbi ehk saad midagi targemaks.

camu
29.07.11, 13:51
Seal küsib lauas , kas paned post blindi sisse, või ootad big blindi. Siis kui paned ta BB'd ootama ja kui BB sinuni jõuab siis küsib veel üle, kas paned siis big blindi sisse ja siis paned autopost blindi peale ka veel.

Sit out next BB pole, saad vaid autopost blind'i maha võtta
Peale wait for BB nupu vajutamist võib linnukese post fr BB juurde ära panna.

Fuzzy
30.07.11, 00:57
Dear XX,

My name is Morayma a member support representative here at 888poker.

Marten, allow me to first apologize for the late update regarding your account and the missing funds.

I would like to inform you that your account has been credited with $200 which contributes to the missing funds you mentioned in your previous email. Please note that this $200 is from the deposit you made on the 9th July, 2011 that was not recorded in your balance. Your balance should show an increase

Please note that our technical department is still reviewing the case for remaining funds that may be missing. Please allow up to Tuesday for an update. As a goodwill gesture, I have credited your account with a $10 for any inconvenience caused. (LOLOLOL*) Your balance should show an increase of $210.

XX, your satisfaction is our top priority and we are always willing to listen and understand our member's needs and concerns. We value your time and thank you for your patience.

If you require further assistance in this or any other matter, please feel free to contact us.



Kind regards,
Morayma R.
Member Support Representative

* Minupoolne märkus

BuildUp
30.07.11, 01:55
printing basically :)

emmimees
30.07.11, 10:58
Kunagi tellisin sealt poest nende ajakirja 3 kuu tellimuse(mõned daalad maksis), 1. kuu tuli, siis sama kuu lõpus tuli täpselt sama nr ja siis ei tulnud rohkem midagi lol. Kui kirjutasin, et WTF, siis kanti kõik punktid tagasi ja samuti 10$ kompensiatsiooniks :D

ranka
30.07.11, 22:36
Dear XX,

My name is Morayma a member support representative here at 888poker.

Marten, allow me to first apologize for the late update regarding your account and the missing funds.

I would like to inform you that your account has been credited with $200 which contributes to the missing funds you mentioned in your previous email. Please note that this $200 is from the deposit you made on the 9th July, 2011 that was not recorded in your balance. Your balance should show an increase

Please note that our technical department is still reviewing the case for remaining funds that may be missing. Please allow up to Tuesday for an update. As a goodwill gesture, I have credited your account with a $10 for any inconvenience caused. (LOLOLOL*) Your balance should show an increase of $210.

XX, your satisfaction is our top priority and we are always willing to listen and understand our member's needs and concerns. We value your time and thank you for your patience.

If you require further assistance in this or any other matter, please feel free to contact us.



Kind regards,
Morayma R.
Member Support Representative

* Minupoolne märkus

Miks sa oma nime tsenseerid ainult ühes kohas?

Fuzzy
31.07.11, 11:17
Et põnevam oleks.

Stewie
31.07.11, 19:35
Et põnevam oleks.

Krt, see ajas naerma!
PS:Tsenseeritud on kahes kohas, tegemata jäetud ühes.

emmimees
31.07.11, 20:43
Kas kellegi veel selle kõige uuema softiga enam My Profile--->My Bonuses all ei näita aktiivset boonust?

kjmrc
01.08.11, 10:19
Kas kellegi veel selle kõige uuema softiga enam My Profile--->My Bonuses all ei näita aktiivset boonust?

Mul näitab seal all Reward Pointse ainult :P

Fabulous
01.08.11, 14:11
Palju cashis maksimaalne laudade arv on?

Spewmonkey
01.08.11, 16:19
Palju cashis maksimaalne laudade arv on?

Ava lihtsalt võimalikult palju laudu testi mõttes, kuhu maha ei istu, aga 20 imo.

Carl
01.08.11, 16:50
Ma pead ei anna kuid mul üks sess vist oli atleast 21 lauda lahti.

Fabulous
01.08.11, 17:29
Ise küsin, ise vastan. 24.

Fuzzy
01.08.11, 17:32
Mulle sajab pidevalt meile, kus pakutakse 100$ depomise eest tasuta pusasid, läpakakotte ja muud mitte just kõige parema väljanägemisega 888 kräppi. Samas kui tasuta saab siis võiks ju uhada raha sisse-välja. Aga kas seal mingi konks ka on? Nt kas see kuidagi ka affiliate rakebacki arvestusest maha läheb nagu boonused? On kellelgi kogemusi?

Fuzzy
01.08.11, 17:47
Ise küsin, ise vastan. 24.

Mis limiidis sa seda 24 lauda kütad ka? Hirmus mõelda.

Fabulous
01.08.11, 17:52
Mis limiidis sa seda 24 lauda kütad ka? Hirmus mõelda.
Ma ei mängi ise nii palju. 15 FR lauda ja 10 SH lauda kõige rohkem.
Ainukesed limiidid, kus 24 lauda korraga mängida saab on tõenäoliselt NL2 ja tipptunnil NL10. Kõrgemal pole lihtsalt ühes limiidis piisavalt laudu.

emmimees
01.08.11, 18:09
Mulle sajab pidevalt meile, kus pakutakse 100$ depomise eest tasuta pusasid, läpakakotte ja muud mitte just kõige parema väljanägemisega 888 kräppi. Samas kui tasuta saab siis võiks ju uhada raha sisse-välja. Aga kas seal mingi konks ka on? Nt kas see kuidagi ka affiliate rakebacki arvestusest maha läheb nagu boonused? On kellelgi kogemusi?

Lasin just uurida affiliatel, talle öeldi, et see kampaania on läbi juba. Naljakas on see, et sain alles eile õhtul meili selle promo kohta....

Fuzzy
01.08.11, 18:20
Lol. No väga 888-lik igatahes.

mortalvombat
01.08.11, 19:19
See tasuta T-särgi saamise promo oli kunagi juunis/juulis ka, äkki nüüd uus, millest su aff ei ole teadlik.

Spewmonkey
01.08.11, 19:30
Üle nädala on mingi riideese seal promos imo.

Facepoker
01.08.11, 20:29
tahaks kontot teha kohe, läbi kelle saaks hea rakeback pakkumise?

Kiire

Facepoker
01.08.11, 21:35
tahaks kontot teha kohe, läbi kelle saaks hea rakeback pakkumise?

Kiire

Krt otsustasin siiski hetkel veel starsi kasuks. Aga kui 888 kolin siis võtan kuskilt rakebacki :)
Tänud pakkumiste eest!

overgrow
02.08.11, 14:24
Kurat, tahaks ka 888 pokeris mängima hakata, aga ettevaatlikuks teeb mind see raha kadumine ja supportiga jagelemine pärast, et raha kätte saada.

TaistoJ
02.08.11, 14:37
Minul pole mingeid probleeme, va paar päeva oli see softiga jama.
PM kui plaanis liituda, võib mingi hea diili ka sebida ;)

kjmrc
02.08.11, 16:34
Nagu aru saan siis 888 ise ei paku RB'i? Ja kas oleks võimalik juba olemasolevale kontole ka miski rb diil sebida?!

Fabulous
02.08.11, 16:45
Nagu aru saan siis 888 ise ei paku RB'i? Ja kas oleks võimalik juba olemasolevale kontole ka miski rb diil sebida?!
nope.

kjmrc
02.08.11, 16:52
nope.

Mnja, anyway mul on juba pp rb diil tehtud, ei mäletanudki :D

emmimees
03.08.11, 12:25
Kui mul on eelmisest kuust mingit aktiivset boonust ja uuel kuul võtan reload boonuse, kas eelmise kuu oma jääb ka alles?

Spewmonkey
03.08.11, 12:55
Kui mul on eelmisest kuust mingit aktiivset boonust ja uuel kuul võtan reload boonuse, kas eelmise kuu oma jääb ka alles?

Sa ei saa võtta uut boonust kui vana pooleli on imo.

adam_q
03.08.11, 13:59
888s rb-d vist ei ole ju vä eks?

kjmrc
03.08.11, 14:07
888s rb-d vist ei ole ju vä eks?

Äi ole.

Spewmonkey
03.08.11, 14:08
Ametlikult ei ole, PM'i teel on ikka :).

kjmrc
03.08.11, 14:20
Ametlikult ei ole, PM'i teel on ikka :).

Küsisin suppordist, seal küll ei öeldud midagi, kuhu sa selle pmi teele pead panema?:D

Spewmonkey
03.08.11, 14:35
Küsisin suppordist, seal küll ei öeldud midagi, kuhu sa selle pmi teele pead panema?:D

Avalikult on keelatud pakkuda 888 rb'd või üldse rääkidagi sellest, sest seda ametlikult ei ole olemas. Uutele kontodele on see tegelikult PM'i teel suheldes reaalne. Kindlasti mitte supporti või 888'ga suheldes. Selle jaoks ongi loodud affiliated.

vonkartoffel
03.08.11, 17:18
Sellele mingit abi on, et lobby aeglaseks läheb pärast pikemat sessi?(sessi ajal mingit filei kuskil kustutada vms)

Blacktor
03.08.11, 18:01
Mida tarka te soovitate sealsete punktidega peale hakata on mõtet sealt Shopist midagi osta ka ?
V see vist ongi ainus mis nendega teha saab jah?

vonkartoffel
03.08.11, 18:30
rahaks vahetada obv

emmimees
03.08.11, 19:26
Sa ei saa võtta uut boonust kui vana pooleli on imo.

Supportist küsisin, öeldi, et enne tuleb vana lahti mängida ja alles siis aktiveerub uus. Aga neid ei saa 100% uskuda muidugi, mis nad oma toa kohta räägivad...

Carl
03.08.11, 22:52
Oota misasja, panin 334 dollarit cashoutima, ja praeguseks hetkeks on in process ja MB kontole on 80 dollarit saadetud. All day, all night, what the fuck?

//AA, sain infi, pean dokumendid saatma neile, vahetpole, et kuu aega tagasi saatsin juba.

Lowry
03.08.11, 23:38
Täna sain siis kirja:)

Dear Lauri,

Thank you for your email. My name is Rui and I will reply on behalf of the Management of 888poker.

Lauri, we have now located the missing funds of $285 USD and, since your account with us is closed, we have requested a cash out for this amount to be sent back to your Moneybookers account.

Your cash out will be processed in 3 days and should reach your Moneybookers account in 1 to 2 business days after processing.

I trust that this solves this issue. I wish you all the best in your future endeavours.

Kind regards,
Rui A.
Senior Support Representative
Manager@888poker.com
http://www.888poker.com

Ps. Aga konto pärast ma võitlema ei hakka:) Kui pandi kinni siis pandi. See tuba mind ei koti enam.

kjmrc
04.08.11, 06:27
Miks su konto kinni pandi?

Lowry
04.08.11, 06:32
Krt. norm koht see 888. Kuu aega aja taga oma raha. Aga ainult lubadused. Täna helistasid ja vabandasid ning ,et ma veel ootaks. Ja nüüd peale kõnet ilus kiri postkastis, et konto kinni ja nägemist..... Ma ei oska midagi lisada:)

888 lahendus: Paneme konto kinni. Pole kontot pole meil probleemi enam!

Ps. Ei ole konto sulgemise osas selgust saanud. Ei huvita kah.

overgrow
04.08.11, 09:49
Kellegil korralik handsample NL10 ka on? Kes on nl10 suuremad võitjad ja kui palju nad võitnud on? Krt datamineda enam 888 vist ei saa? Mul handgrabber olemas, aga ei tööta enam.

emmimees
04.08.11, 10:50
Krt datamineda enam 888 vist ei saa?
Kui peale mängu lauda kinni ei pane, siis jääb lugema käsi HEM ka siis kui ennast lauast minema lennutatakse. Mis formaati tahad mängida?

overgrow
04.08.11, 11:21
Kui peale mängu lauda kinni ei pane, siis jääb lugema käsi HEM ka siis kui ennast lauast minema lennutatakse. Mis formaati tahad mängida?

6max NLH nl10 alustan siis

emmimees
04.08.11, 12:09
Ma olen seal 75k kätt mänginud, aga pea kõik eelmine aasta ..ei usu, et seal sama rahvas enam on. Aga ise näed ju kohe ära, kes on TAG ja kes mitte.

mortalvombat
07.08.11, 19:17
888s midagi tagurpidi, turbode rake suurem kui tavalistes

albinar
07.08.11, 20:14
Olemasolevale kasutajale kuidagi rb ei saa ?

kjmrc
07.08.11, 21:48
Olemasolevale kasutajale kuidagi rb ei saa ?

Kui on uus kasutaja, siis vist veel saab miskit sebida, aga üldiselt ei.

overgrow
08.08.11, 07:18
Mul oli kunagi pacificus konto, aga 888s kontot veel ei olnud. Nii,et kui sul pacificu aegadest konto, siis võid vast uue teha ja sinna rb peale sebida. Variant on lasta ka vana konto kustutada ja siis uus teha, nii peaks ka vist saama.

Mrt1989
08.08.11, 07:39
Kuidas seal tase NL20 6max on ? saab igakell 4 lauda kokku ? või peab ainult regidega madistama .

Poke
08.08.11, 10:40
praegu kell 11:38 on 10 täis nl20 6max lauda. 4 kalast lauda 6maxis saab vast alati kokku
FR nl20+ on aga surnud

valustyng
09.08.11, 12:20
kaua umbes 888 to MB raha liigub?

emmimees
09.08.11, 12:41
3. päeval mul kohal, nv ei liigu aind aga päevade lugemisel läheb arvesse ikka. Reede õhtul kannan, on esmaspäeva õhtuks kohal.

Murdock
09.08.11, 12:45
Endal ka tuleb 3-4 päeva,aga minu mäletamist mööda oleneb see mis staatus sul.

emmimees
09.08.11, 12:51
Mul nii bronze kui silveriga ühtemoodi tulnud, goldi pole saanudki kunagi.

vass
09.08.11, 16:07
Ei ütleks et staatus määrab, endal VIP ja tavaliselt ikkagi 72h läheb ära. +- 10h kõikumist ka vast

emmimees
09.08.11, 16:33
Mis saatus see VIP seal on? See, kus pead aastas 30k$ raket maksma?

Tra see urgas on suht välja srunud imo, ei leia normaalseid laudasidki enam päeval isegi mikros, regid ümberringi..

vass
09.08.11, 16:46
ma kyll ei ütleks et nl 30-50 laudadega raskusi on, üllataval kombel oli eile nl 50 ikka väga fishine. Obv on nv-d parem aeg, aga imo saab iga õhtu 6maxis piisavalt laudu.

Jah, VIP= 30k $ raket aastas

Murdock
09.08.11, 17:02
Ei ütleks et staatus määrab, endal VIP ja tavaliselt ikkagi 72h läheb ära. +- 10h kõikumist ka vast

http://www.888poker.com/banking/cashing-out/cash-out-payment-time-frames.htm

vass
09.08.11, 17:20
hea link, aga nagu näha siis saavad bronze jms staatused ka kolme päevaga kätte :)

Poke
10.08.11, 00:22
mina wire transferiga
kõik korrad üle 7 päeva läinud, SEB-i siis
7-10 päeva

praegu kah cashout ootel, mingi 6-s päev vist

Fuzzy
10.08.11, 22:19
Inimesed, miks te endale Netelleri kaarti ei tee?

emmimees
10.08.11, 23:37
Miks ma peaks? Kas sinna tuleb rutem cashout?

vass
11.08.11, 08:27
no MB-sse ja Nettellerisse tuleb ikka kiiremini jah kui wirega

Aga kas keegi hetkel 888sse sisse saab, olen ise Elioni tasuta wifis Tartu kesklinnas aga ei ühenda ära? Kas viga 888s või hoopis Elionis ( et noh ei lase, kuna seadusega pole lubatud v nii)?

valustyng
11.08.11, 09:34
ilusti saab praegu sisse 888-sse

emmimees
11.08.11, 13:55
Mida imet.. tegin promo korras 100$ depo ja esmaspäeval saadeti email, et kingitus pannakse teele ja võib aega võtta 28 tööpäeva ..täna toodi pusa ukse taha. Kahtlesin, kas üldse selle kunagi saan, nad vastavad e-mailidele ka 2-3x kauem..

edit: lol 3D prillid olid ka koti põhjas 2 paari

virukunn
11.08.11, 23:27
Oot 888-s otsest rb polegi olemas (papp jookseb nt iga n2dal kontole) ? On ainult see vip levelitega ja siis punnidega ostad/teed mis tahad ?

ranka
12.08.11, 00:21
Oot 888-s otsest rb polegi olemas (papp jookseb nt iga n2dal kontole) ? On ainult see vip levelitega ja siis punnidega ostad/teed mis tahad ?

Vanadel grandfather kontodel on dubleeritud rakeback. See tähendab, et 25% saad ALATI olenemata VIP tasemest. On võimalik ka praegu rakebacki saada aga selle kohta ma ei oska midagi rääkida. No võimalusi on mitmeid, samamoodi saaks PokerStarsi RB-d pakkuda aga vahelejäämise oht on väga suur.

Carl
12.08.11, 18:58
Mis selle ku reload boonuse kood on?

emmimees
12.08.11, 19:33
Pakun, et 888Reload0811 ja järgmise kuu oma on 888Reload0911 ..vähemalt sellise loogikaga on nad alati läinud.

Carl
12.08.11, 22:20
Pakun, et 888Reload0811 ja järgmise kuu oma on 888Reload0911 ..vähemalt sellise loogikaga on nad alati läinud.

Keegi confirmida saab?
Ei taha teha deposiiti hiljem avastades et ei tööta see, sest rahad liiguvad päris kaua 888sas. :(

Firzen
12.08.11, 23:47
Keegi confirmida saab?
Ei taha teha deposiiti hiljem avastades et ei tööta see, sest rahad liiguvad päris kaua 888sas. :(

Loogiliselt võttes, kui sa vale koodi sisestad, siis ta ütleb sulle, et vale kood ja ei lase depot teha. Võin ka eksida.

vass
13.08.11, 01:10
confirmin

overgrow
15.08.11, 16:40
Kas te saate 888 pokkerisse praegu sisse logida?

emmimees
15.08.11, 16:52
Mina saan

inward
15.08.11, 20:19
Keegi confirmida saab?
Ei taha teha deposiiti hiljem avastades et ei tööta see, sest rahad liiguvad päris kaua 888sas. :(

Live support saab sulle confirmida. Aga jah emmimehel õigus, reload kood muutub stabiilselt.

valustyng
16.08.11, 08:33
kui cashoudi teen kas emailile peaks sealt mingi comfirmation ka tulema?

E-Kunn
16.08.11, 08:55
kui cashoudi teen kas emailile peaks sealt mingi comfirmation ka tulema?
Minul igatahes tuleb küll.

Selline küsimus, et kas 888-s on võimalik all-inis olles karte mitte näidata?

Poke
16.08.11, 10:06
Minul igatahes tuleb küll.

Selline küsimus, et kas 888-s on võimalik all-inis olles karte mitte näidata?
All-innis olla kaarte mitte näidata?
eeem. ei?

emmimees
16.08.11, 10:44
kui cashoudi teen kas emailile peaks sealt mingi comfirmation ka tulema?

888-lt ei tule mulle küll mitte midagi.

RandyLahey
16.08.11, 12:24
Kust seda saab vaadata palju reload boonust on veel vabastamata?

inward
16.08.11, 12:52
Mina näen seda näiteks oma rakebacki pakkuja lehelt. Kus ära märgitud mahaarvatud summa arv, ala 130, seega 70 veel vabastada.

emmimees
16.08.11, 13:00
Mai tea, mulle on see kuu nad väidetavalt andnud 2x 10$ random aegadel mingit immediate boonust(lisaks tava reload boonusele), mis on MGRist maha läinud, aga ma pole kindel, kas olen neid saanud üldse. Eelmine kuu sain 45$ rakega üle, 888 eitab või ei tunnista viga, ilge ajukepp käib viimasel ajal. Überwhaalu ka pole enam nii nagu vanasti.

E-Kunn
17.08.11, 19:49
Kas ma olen ainuke kellel peale tänaseid tehnilisi töid 888-s, boonus enam ei jookse?

Carl
17.08.11, 20:15
Ma sain ka reload boonusega ka 20 dollarit insta boonust, lahe. Rakeback kahjuks puudub, kuid mul polegi seda vaja sest ma ei ole rb pro. Ja boonuse näol tiksub 20% cashback.

virukunn
17.08.11, 20:37
Keegi 888-sse olemasolevale kasutajale rb pakub ? Geneks ~$1k kuus, PM :D

emmimees
17.08.11, 21:11
Ma sain ka reload boonusega ka 20 dollarit insta boonust, lahe. Rakeback kahjuks puudub, kuid mul polegi seda vaja sest ma ei ole rb pro. Ja boonuse näol tiksub 20% cashback.

Kas tulid random hetkel eraldi 10 kaupa?

qjet
23.08.11, 18:13
kellelgi teisel veel peal update tegemist "my favorites" on lihtsalt hall taust?

E-Kunn
23.08.11, 18:38
Traffic lihtsalt täiesti surnud, isegi nl2-s ei ole erilist liiklust!


Siiski lihtsalt peale uuendust favourites oli settingud paigast ära:P

qjet
24.08.11, 01:21
no kurat küll. tegin reinstalli ja ikka ei kuva favouritse. standard vaates lobby hakkab nii tuimalt laggima.

overgrow
24.08.11, 09:38
Traffic lihtsalt täiesti surnud, isegi nl2-s ei ole erilist liiklust!


Siiski lihtsalt peale uuendust favourites oli settingud paigast ära:P

Ma ei tea. Nl10 on küll trafficut, eriti õhtuti. Samas nl20 ja nl30 on seis juba nutusem, paistab, et pacificus tasub ainult nl10 mängida, kuna nl20 on kõik nl10 regid, kes on üles liikunud.

totaldonk
24.08.11, 10:18
Ma ei tea. Nl10 on küll trafficut, eriti õhtuti. Samas nl20 ja nl30 on seis juba nutusem, paistab, et pacificus tasub ainult nl10 mängida, kuna nl20 on kõik nl10 regid, kes on üles liikunud.
noo imo iga limiit teatut kellaaegadel ikka suht fishine, teatud kelleaegadel suht regine, isegi nl10

emmimees
24.08.11, 12:40
6maxis on ju liiklust küll enamasti. Aga mingeid krdi ukraina ja belarus nitte on siginenud kõvasti, raha ei liigu nii nagu vanasti, peab hirmsasti table selectima.

overgrow
24.08.11, 12:58
Eks neid donke jagub jah. Ükspäev olin lauas, kus olid kaks 60$ stackidega meest ja mängisid 70/40 phmt iga käsi vennad olid mängus. Preflop raise oli 2-3dollarit nl10s kahjuks mul kaart ei jooksnud ja ei saanud neilt midagi. Waitlist sellesse lauda oli 12 mängijat.

qjet
24.08.11, 14:13
kellelgi teisel veel peal update tegemist "my favorites" on lihtsalt hall taust?

lahendasin probleemi "player config" kustutamisega ja reinstall.

edit. pole vaja reinstallida. lihtsalt my documents alt player settingud ära kustutada. kaovad ka noted, mis on kirjutatud otse softi ja settingud.

Fuzzy
24.08.11, 18:49
Kusjuures tõesti, olen ka NL100-s viimasel ajal märganud, et asi on kuidagi ära kuivanud. Õhtusel ajal veel leidub omajagu fishe, päeval ainult regid tümitavad üksteise blinde. :(

RandyLahey
24.08.11, 22:01
NL50 suht sama seis

Murdock
24.08.11, 22:09
Online poker is dead

qjet
25.08.11, 00:18
ei ole mitte midagi dead seal ju.

noname
25.08.11, 00:21
keegi oskab öelda,kui kaua cashout aega võtab?
(pacific --> neteller)

emmimees
25.08.11, 11:48
Irw
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=pm5WvYVKXpc

Murdock
25.08.11, 11:52
keegi oskab öelda,kui kaua cashout aega võtab?
(pacific --> neteller)

http://www.888poker.com/banking/cashing-out/cash-out-payment-time-frames.htm

overgrow
25.08.11, 13:27
kas keegi oskab öelda, kumb on parem variant kas 888 to moneybookers ja sealt oma kontole või otse 888 wire transfer kontole, et kumb kiirem variant on?

emmimees
25.08.11, 13:48
Mbsse ja sealt panka, wirega 1-2 nädalat läheb.

roadkill
25.08.11, 15:21
selline küsimus, et kui cashout on võetud otse Swed'i ja status on "Paid", kuid raha kontole pole veel ilmunud, siis kas ma peaksin supporti pöörduma või ongi see normaalne ja peaksingi 1-2 nädalat ootama(esmasp. tehtud cashout) nagu eelnevalt mainiti. lihtsalt see "Paid" tekitab segadust.

emmimees
25.08.11, 15:30
Tegu rahvusvahelise maksega IMO mis võtabki rohkem aega enne kui kohale jõuab.

IamAllin
25.08.11, 15:38
selline küsimus, et kui cashout on võetud otse Swed'i ja status on "Paid", kuid raha kontole pole veel ilmunud, siis kas ma peaksin supporti pöörduma või ongi see normaalne ja peaksingi 1-2 nädalat ootama(esmasp. tehtud cashout) nagu eelnevalt mainiti. lihtsalt see "Paid" tekitab segadust.

umbes2 päeva läheb siis veel, max mingi 4.

roadkill
25.08.11, 15:48
ok, tänud

overgrow
25.08.11, 16:36
Kurat, hakkan moneybookersiga depot tegema ja emaili aadressi ei saa muuta. Kas selleks et moneybookersiga depot teha peavad 888 email ja moneybookersi email samad olema? Väga nadi lugu küll.

reggie
25.08.11, 17:04
Räägi supordiga,nad vahetavad mailid ära. Üldiselt on see nii igas toas, seega mõistlik oleks kasutada regamisel sama maili.