PDA

View Full Version : 888Poker - probleemid ja küsimused



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7

IsandJoberst
13.07.12, 00:09
Ise deposin kuu alguses 150SPRING koodiga, aga sellega oli nii, et alguses sain mingi instant bonuse sellega kaasa ( 42$ , deposin 210$ ) ja vaatasin, et neid 10$ chunke ei tulegi. Rääkisin supportiga ja peale paari päeva sain selle aktiveeritud nii, et esimene kord kui 100p täis tegin pidin supportiga rääkima, et 10$ lisaks ja siis hakkas alles automaatselt tulema. Nüüd see boonus lahti mängitud ja support enam mulle uut ei anna. Plaanisin platinumiks ära teha, 38% done aga ainult 9% cashbackiga ma seda siin toas küll tegema ei hakka

// keegi 848s ka mängib ?

150SPRING kasutatud mul juba.
Olen ka goldstar, aga õnneks saidiväline rb ka 20%

emmimees
13.07.12, 00:22
Sain chatiga jutule, ütlesin, et hädasti reloadi vaja, muidu busto.


Latoya H.: RLD50

Latoya H.: it is 50% up to $50

Latoya H.: or you can use RLD4U which is 100% up to $50

Ja see The Nuts 2012 kampaania pidi kestma 19. juulini.

Vähemalt saab mingeid boonuseid üle pika aja.

IsandJoberst
13.07.12, 00:41
Sain chatiga jutule, ütlesin, et hädasti reloadi vaja, muidu busto.


Latoya H.: RLD50

Latoya H.: it is 50% up to $50

Latoya H.: or you can use RLD4U which is 100% up to $50

Ja see The Nuts 2012 kampaania pidi kestma 19. juulini.

Vähemalt saab mingeid boonuseid üle pika aja.

Kas saab nii, et kasutan esimese boonuse ära, siis kohe depon järgmisega ja siis NUTS kampaaniaga ka?

emmimees
13.07.12, 13:01
mai tea proovi, ütles vist et kasuta ühte koodi korraga aga ei tea mis mõtles täpselt sellega. Saad ju proovida enne kas pakub uuesti boonust.

IsandJoberst
13.07.12, 18:45
mai tea proovi, ütles vist et kasuta ühte koodi korraga aga ei tea mis mõtles täpselt sellega. Saad ju proovida enne kas pakub uuesti boonust.
Deposin mõlema koodiga ehk siis kokku 150$ ja sain 2x50$ reload boonust. Ty emmimees

emmimees
13.07.12, 19:36
Kas 100punni vaja 10 jaoks?

IsandJoberst
13.07.12, 20:22
Kas 100punni vaja 10 jaoks?

Vabanevadki 50$ kaupa, kahjuks ei oska öelda kas 500p või 1000p, sest mul on vanast reload boonusest 20$ veel lahti mängida.

Poke
14.07.12, 01:36
minu boonused siiani kõik 10$ ja 100p

kui seal chatis küsite boonust, kui nad sulle kohe seda standard 100% reload bonust ei anna, siis ärge andke alla, vaielge ja nõudke ikka edasi, kui ikka ei saa siis ütle, et ok ma sellisel juhul ei reloadi, lõpuks nad ikka annavad enamasti.
seda instant 10% sellega ärge küll nõustuge, see on nende esimene pakkumine tavaliselt, sest toda boonust 888-s imho jube lihtne lahti mängida.

E:purjus
sorri, kui segane tekst sai.

IsandJoberst
14.07.12, 10:47
minu boonused siiani kõik 10$ ja 100p ...

Varem olid mul ka boonused 10$ ja 100p kui viimase boonuse sain 10$ ja 200p

qjet
14.07.12, 12:50
Kas muidu pokrit ei biidi, kui boonuseid hoorates ja suppordis ennast tilti ajades?

ranka
14.07.12, 12:56
Kas muidu pokrit ei biidi, kui boonuseid hoorates ja suppordis ennast tilti ajades?

Kui saad 30% või 45% rakebacki sama winratega siis sa võtad 30%? Mina mängin pokkerit raha pärast, mitte miski ego näitamiseks, et oh mis ma ikka paari kirja saadan, ega ma miski rott ei ole.

qjet
14.07.12, 13:07
Kui saad 30% või 45% rakebacki sama winratega siis sa võtad 30%? Mina mängin pokkerit raha pärast, mitte miski ego näitamiseks, et oh mis ma ikka paari kirja saadan, ega ma miski rott ei ole.
No ma lihtsalt säästaks oma närve, kui selle idiootistunud suppordiga tegeleda. Kui siin ette antud kood, siis miks ka mitte.

IsandJoberst
14.07.12, 13:17
No ma lihtsalt säästaks oma närve, kui selle idiootistunud suppordiga tegeleda. Kui siin ette antud kood, siis miks ka mitte.
A mis sipled siis?

qjet
14.07.12, 13:21
A mis sipled siis?

Vajadused.

jrgn hell
22.07.12, 05:06
Kas see on mingi standrad scäm, et cashoutiga läheb maha kaks feed. Nii envvoy service vist siis panga poolt ja senders charge ka. Lampi mingi mõttetu cashouti pealt pea 10 euri.

Enne vähemalt ei läinud mingit topelthuinjaad maha, kui usdina cashoutida ja pank ise euri konverteeris.

emmimees
22.07.12, 10:02
Mul ka panka kandes läinud nii kaduma mõlemit pidi.

WowAwiAA
22.07.12, 13:55
Küsimus järgmine, et mis tube veel pacific poker võrgu alla kuuluvad peale 888, kus neid leida ning kas neis ei ole 8laua piirangut?

r1v0
22.07.12, 18:05
minuteada peaks pacificusse kuuluma veel suurematest 848 poker, lucky ace poker ja siis mingisuguseid littlewoods pokereid ja tower torneos ja lexpoker, leidsin need andmed mingi saidi pealt, täpselt ei tea, kas neist mõni kinni kah juba on pandud või ei. Laudade arvu kohta tean ainult, et 848 pokeris tõmmati alles mõnda aega tagasi piirang 8 laua peale, teistest saitidest ei tea, uuri ise või oskab mõni teadjam tüüp aidata.

IsandJoberst
22.07.12, 18:11
minuteada peaks pacificusse kuuluma veel suurematest 848 poker, lucky ace poker ja siis mingisuguseid littlewoods pokereid ja tower torneos ja lexpoker, leidsin need andmed mingi saidi pealt, täpselt ei tea, kas neist mõni kinni kah juba on pandud või ei. Laudade arvu kohta tean ainult, et 848 pokeris tõmmati alles mõnda aega tagasi piirang 8 laua peale, teistest saitidest ei tea, uuri ise või oskab mõni teadjam tüüp aidata.
Kõik on max 8 lauda.

MrT2inem
22.07.12, 20:00
Ise mängin LuckyAcePoker-is ja seal samuti 8-max.

WowAwiAA
23.07.12, 02:34
On totrus, aitäh igatahes.

Carl
28.07.12, 01:37
minuteada peaks pacificusse kuuluma veel suurematest 848 poker, lucky ace poker ja siis mingisuguseid littlewoods pokereid ja tower torneos ja lexpoker, leidsin need andmed mingi saidi pealt, täpselt ei tea, kas neist mõni kinni kah juba on pandud või ei. Laudade arvu kohta tean ainult, et 848 pokeris tõmmati alles mõnda aega tagasi piirang 8 laua peale, teistest saitidest ei tea, uuri ise või oskab mõni teadjam tüüp aidata.

848pokkeris saab jätkuvalt sitaks laudu võtta. (Kuni 21?, vist.) Ainuke miinus, et seal puudub autoseating.
http://gyazo.com/f5f86b8c1806ec396b5e01bfd7bb2d90

IsandJoberst
28.07.12, 09:22
848pokkeris saab jätkuvalt sitaks laudu võtta. (Kuni 21?, vist.) Ainuke miinus, et seal puudub autoseating.
http://gyazo.com/f5f86b8c1806ec396b5e01bfd7bb2d90
Väga kindlasti ei saa. Läksin selle sellepärast 848sse mängima, sain peaaegu 2 päeva mängida kui tuli update ja muudeti laudade max 8 peale. Seejärel pidin mõnda aega veel mängima 8 lauaga, et depo boonus vabastada.

Carl
29.07.12, 03:05
Väga kindlasti ei saa. Läksin selle sellepärast 848sse mängima, sain peaaegu 2 päeva mängida kui tuli update ja muudeti laudade max 8 peale. Seejärel pidin mõnda aega veel mängima 8 lauaga, et depo boonus vabastada.

Nagu pildilt näha, on 8+ lauda exampleks avatud. Vastasel juhul peaks ta sellise message lööma, kui ei saaks: http://gyazo.com/a4ed5310be4611004899fb27b56b2d0c (888poker).

ranka
29.07.12, 09:43
Toimetaja veerg: 888poker ülehinnatuim pokkerituba ? Lisaks rakeback võrdlused (http://www.pokkeriprod.com/2012/07/29/rakeback-vordlus/)

888 fännid ja toetajad. Mina olen kogu aeg väitnud, et 888poker on halvimaid kohti, kus mängida ja nüüd panin pikalt faktilistesse sõnadesse. Toetage või lükake ümber, arutelu aadressile: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11378-Toimetaja-veerg-888poker-%C3%BClehinnatuim-pokkerituba-Lisaks-rakeback-v%C3%B5rdlused

PS! Ma ei arvestanud ühtegi kalkulatsiooni promosid. See tähendab, et 888poker reload boonus, mis tõstab rakebacki, ei ole mingi fakt. Sel juhul peaksime arvestama ka PokerStarsis igat promo ja freerolli, PartyPoker'is neid isegi veel tihedamini.

leits
29.07.12, 10:10
**** see sait on fuckign t2iesti retarded olla migni trilon bi alla hu's ja siis v2rdjas sosfrt hakkab reconecctima kui tra muu töötab ideaalselt ja OBV see tardest fish jookseb .. **** imemunni 888 tõsiselt

fyte
03.08.12, 12:19
Peale seda kui keegi on buddytransferi kaudu raha saatnud, siis peab seda "lahti" mängima, isegi kui parasjagu boonuseid jms jooksmas pole? Selleks et cashoutimisel jamasid ei tuleks.

// ty anatoli

anatoli grinder
03.08.12, 12:53
Peale seda kui keegi on buddytransferi kaudu raha saatnud, siis peab seda "lahti" mängima, isegi kui parasjagu boonuseid jms jooksmas pole? Selleks et cashoutimisel jamasid ei tuleks.

Jap!

ranka
05.08.12, 17:34
Lisaks niipalju, et see lahti mängimine on supper easy. Ratet kahjuks ei tea ;(

Spewmonkey
05.08.12, 19:59
See lahti mängimine on 1-3x panustamine lihtsalt. Ma ei ole kindel milline arv. Betid $50 ja saad calli, on $17, $25 või $50 lahti mängitud.

emmimees
05.08.12, 22:40
Mulle öeldi kunagi, et keegi ei pea callima isegi. Bettides riskid nii ehk naa.

ninasarvik11
06.08.12, 13:11
Eelmine esmasp hommik tegin cashoudi. Kolmapäevaks oli nende poolt see "paid" aga ikka veel ei ole raha kohale jõudnud. On see normaalne?
E: tegin cashoudi otse panka

emmimees
06.08.12, 13:43
Kas kellelgi on MBsse väljamakstes probleeme olnd viimasel ajal? reedel pidi raha üle tulema, aga siiani on In process.

TaistoJ
06.08.12, 13:54
Neil ongi "paid" ja siis alles mingi aja jooksul tuleb raha.
emmimees: Reede reedeks...neil pole väga kiire väljamakse indeed, aga laupäev-pühapäev ei liiguta nad lillegi.

Ma olen ikka väga väga palju kordi cashoutinud. Läheb aega mis ta läheb, aga lõpuks jõuab ikkagi kohale. Seega mina ei muretseks.
Ainult siis võivad kaua jamada ja lõpuks asja tühistada, kui varem pole mingeid dokumentse jms saadetud neile.

emmimees
06.08.12, 14:07
Mul IGA kord on tulnud 3. päeval(nv ei kanta jah) ja seekord oli selleks reede, aga raha pole..
Ja live supportist küsides küsiti, et kas ma pole seda emaili saanud... copys mingi 2kuud vana emaili mis saadeti kui muutsin MB kontot ja nad ei saanud välja maksta. Ehe näide jälle alaarenenud debiilikutest, kes seal supportis tööl on..

IsandJoberst
06.08.12, 14:13
Mul IGA kord on tulnud 3. päeval(nv ei kanta jah) ja seekord oli selleks reede, aga raha pole..
Ja live supportist küsides küsiti, et kas ma pole seda emaili saanud... copys mingi 2kuud vana emaili mis saadeti kui muutsin MB kontot ja nad ei saanud välja maksta. Ehe näide jälle alaarenenud debiilikutest, kes seal supportis tööl on..
Siis on sul väga hästi läinud kui kolme päevaga tulnud alati. Mina arvestan tavaliselt, et kui esmaspäeval kannan siis saan reedeks kindlasti raha kätte, vahest ka neljapäeva õhtul.

Kihog
06.08.12, 14:47
Eelmine esmasp hommik tegin cashoudi. Kolmapäevaks oli nende poolt see "paid" aga ikka veel ei ole raha kohale jõudnud. On see normaalne?
E: tegin cashoudi otse panka

kui sa oled MBst või Netellerist peale kandnud, siis kantakse sinna kõige pealt tagasi (näiteks oled 500 USD deponud MBst. kannad 800 välja. siis kantakse 500 MBsse kõige pealt ja 300 panka alles). ei või selline variant olla sul?

tiigrikutsu
06.08.12, 15:02
Jee, krdi tegin 400$ depo ... mängisin 1100$ peale ja üritasin välja kanda. Well well, your account has been disabled.
" Your account has been temporarily disabled. Please check your E-mail account for a message or contact our Operations team at: operations@cassava.net "

Kellel on seal käpp sees võiks neile mainida, et nii see asi ei jää. Võibolla on asi selles, et see muchos vms tegi mulle sinna veel ühe konto aga seda kasutanud ma ei ole, vaid kasutan oma varasemat kontot mis on verified juba jms.
Saatsin supporti kirja teele aga vaevalt, et seal need asjad liikuma hakkavad kiirelt.

ninasarvik11
06.08.12, 15:11
tean seda aga hetkel ei ole sellist varjanti. kandsin pangast peale ja kannan välja ka panka. ehk tuleb homme hommikul

vsiu100
06.08.12, 15:18
Kellel on seal käpp sees võiks neile mainida, et nii see asi ei jää.

mainisin. lubasid jalad kõhu alt välja võtta.

emmimees
06.08.12, 15:30
Siis on ju hästi kui temporarily disabled... mul oli permanently ja ikka tehti lahti lõpuks :)

tiigrikutsu
06.08.12, 15:42
Siis on ju hästi kui temporarily disabled... mul oli permanently ja ikka tehti lahti lõpuks :)

Ega jah, ei tea mis jama on. Võtsin muchosega ka nüüd ühendust live chatis. Rankaga proovime lahenduse leida kiirelt.

TaistoJ
06.08.12, 16:05
Imo kohtusse vaja kaevata!
Abi ja lisainfot saab Pokernewsi kasutaja "ProPunn" käest.
GL

TaistoJ
06.08.12, 16:06
Imo kohtusse vaja kaevata!
Abi ja lisainfot saab Pokernewsi kasutaja "ProPunn" käest. Temal on probably käpp sees ja kindlasti mitte pole ta kondikubu.
GL

tiigrikutsu
06.08.12, 16:13
Imo kohtusse vaja kaevata!
Abi ja lisainfot saab Pokernewsi kasutaja "ProPunn" käest. Temal on probably käpp sees ja kindlasti mitte pole ta kondikubu.
GL

See troll oli küll väga vajalik. Anyway, loodame, et tuleb kiirelt mingi mõistlik lahendus asjale.

TaistoJ
06.08.12, 16:33
Ei midagi kurja ega selle teema üle naermist:)
Kui ise midagi reeglitevastast teinud ei ole, siis saad kindlasti konto ja raha tagasi.

tiigrikutsu
07.08.12, 20:12
Pidid hakkama kiiresti tegutsema nüüd aga 24h möödudes ei ole isegi ühte hägust vastust saanud. -.-

ninasarvik11
08.08.12, 10:42
Eelmine esmasp hommik tegin cashoudi. Kolmapäevaks oli nende poolt see "paid" aga ikka veel ei ole raha kohale jõudnud. On see normaalne?
E: tegin cashoudi otse panka
still no money...

tiigrikutsu
08.08.12, 17:11
Sain siis vastuse 888 pokkerilt, et minu aktiivne kasutaja on mängimiseks valmis ja teine on kustutatud vms. Proovin siis logida, aga tulutult. Mõlemad kasutajad perm. disabled. Võtsin ühendust uuesti muchose klienditoega ja nemad uurisid välja, et mu kasutaja on kahtlustatav vms mingis pettuses. Mis pettus või mis asi, seda ei tea keegi. Minuga ei ole 888 vennad veel ühendust võtnud ja kasutajaid ka lahti ei ole tehtud. Live chati vennad ei taju neil üldse mitte *******. Mitu päeva on juba möödas ja keegi ei taju neil mitte midagi seal. Imelik on see, et muchose klienditugi saab neilt vastuseid 5 minutiga aga mina pean sama vastuse saamiseks veel mõne päeva ootama?




EDIT: Nüüd, koos muchos pokkeri klienditoe abiga saime konto lahti ja proovin välja kanda. Eks näis kuidas õnnestub. :)

vsiu100
09.08.12, 07:50
muchose klienditugi saab neilt vastused kiirelt, sest nad on keegi.
see on sama nagu pangas,EMTs,Tele2-s jms - vajutad "eraklient" nuppu. sinust hiljem tulnud härra "äriklient" nuppu.
tema on oma asjad korda saanud, kui sina veel lipik käes ootad oma korda.
suht elementaarne imo.
äkki valgustad, milles asi võiks olla, et pettuses kahtlustatakse? või ei tea sa midagi ja eksitus?

tiigrikutsu
09.08.12, 14:49
Kindlalt eksitus, või ma arvan, et nad panid suht lampi selle teksti neile, et kahtlustatav kuna konto tehti ikkagi lahti. Ise ma teadlikult küll midagi teinud ei ole. Softi võimalustele vastavalt mänginud ja mingi superuser ei ole. :D

Panin raha välja kandma eile õhtul ja eks näis mis saab, hetkel näitab proccessing vms.

Poke
09.08.12, 16:36
cashoudiga ootad sa nädal vähemalt:D, aga tore et korda said.

ninasarvik11
10.08.12, 14:11
unreal, siiamaani pole raha kätte saanud. (eelmine kolmap oli "paid") nüüd on 7 working days-i mööda l2inud ja ikka mitte midagi....kellelgi on varem ka selliseid probleeme olnud?
e: kandsin otse panka, varem on alati kiirelt üle tulnud.. nüüd ag amitte midagi...
E2:öeldi live suppordist, et ma kontakteeruks oma pangaga (SEB) mis ma seal neile ütlema peaks, et ou kus mu pokkeri raha on?

emmimees
10.08.12, 14:31
Vaata, kas nad sulle mujale pole seda kandnud juhuslikult, MBsse nt kui oled sealt varem deponud.

ranka
10.08.12, 14:34
unreal, siiamaani pole raha kätte saanud. (eelmine kolmap oli "paid") nüüd on 7 working days-i mööda l2inud ja ikka mitte midagi....kellelgi on varem ka selliseid probleeme olnud?
e: kandsin otse panka, varem on alati kiirelt üle tulnud.. nüüd ag amitte midagi...
E2:öeldi live suppordist, et ma kontakteeruks oma pangaga (SEB) mis ma seal neile ütlema peaks, et ou kus mu pokkeri raha on?

Ja osad mängijad on raiunud pidevalt mulle privaatselt: 888.com support on nuts! No, mis support see selline on, et mine küsi oma panga käest.

PS! Ega sa krediitkaardile ei kandnud? Kui jah siis on neil õigus.

ninasarvik11
10.08.12, 14:55
Ja osad mängijad on raiunud pidevalt mulle privaatselt: 888.com support on nuts! No, mis support see selline on, et mine küsi oma panga käest.

PS! Ega sa krediitkaardile ei kandnud? Kui jah siis on neil õigus.
Ei kandnud krediitkaardile, otse panka. Võtsin SEB-ga ka ühendust ja nad ütlesid, et nemad ei näe kuskilt mingit makset tulemas.Võtsin ka operation@cassava.com ühendust ja saan täpsemad detailid alles 72 tunni jooksul.

ninasarvik11
10.08.12, 15:16
Vaata, kas nad sulle mujale pole seda kandnud juhuslikult, MBsse nt kui oled sealt varem deponud.

Ei ole

emmimees
11.08.12, 13:01
Tundub, et insta-boonuste vabaks väljakandimieks ei piisa enam lihtsalt 3x summa ulatuses bettimisest:

"All immediate (non-pending) bonuses may be withdrawn only after a player has collected 2.5 Bonus Points per every $1 of the received bonus amount. For example, a player must first accumulate 25 Bonus Points before withdrawing a bonus totaling $10. When the foregoing wagering requirement has been completed, the bonus and any winnings generated from the bonus will be available for withdrawal."

Spewmonkey
11.08.12, 15:02
Tundub, et insta-boonuste vabaks väljakandimieks ei piisa enam lihtsalt 3x summa ulatuses bettimisest:

"All immediate (non-pending) bonuses may be withdrawn only after a player has collected 2.5 Bonus Points per every $1 of the received bonus amount. For example, a player must first accumulate 25 Bonus Points before withdrawing a bonus totaling $10. When the foregoing wagering requirement has been completed, the bonus and any winnings generated from the bonus will be available for withdrawal."

See nõue on T&C's mingi 4-5 kuud juba kirjas olnud btw. Väga suur probleem ei ole õnneks $50 boonuse jaoks $62.5 rakeda.

emmimees
11.08.12, 17:29
Kui mul on 100daala raha(boonus) üldse kontol, siis on küll tüütuvõitu NL10 seda lahti mängida.

tiigrikutsu
15.08.12, 01:16
Sain raha kätte lõpuks, jee. Aega võttis aga asja sai. :)

Carl
15.08.12, 15:53
Kui mul on 100daala raha(boonus) üldse kontol, siis on küll tüütuvõitu NL10 seda lahti mängida.

On üldse 100$ võimalik instant boonust saada? Miski up-to fixed, üsnagi väike number polnud?

KristjanRawk
15.08.12, 16:16
olen ise ka 100$ saanud, 2x50 siis.

emmimees
15.08.12, 16:30
On üldse 100$ võimalik instant boonust saada? Miski up-to fixed, üsnagi väike number polnud?

Algul pidin 50 saama, väitsid, et panid aga mulle üle ei tulnud, siis kirjutasin supporti mitu korda ja lõpuks tuli topelt.

ninasarvik11
16.08.12, 02:40
sain ka lopuks rahad katte

TaistoJ
28.08.12, 21:32
Miks ma ei näe turniiride hulgas Gold/platinum/VIP monthly freerolle.
Pole never mänginud, nüüd kui on meeles ja oleks isu, siis POLE. WUT?

IsandJoberst
28.08.12, 21:47
Miks ma ei näe turniiride hulgas Gold/platinum/VIP monthly freerolle.
Pole never mänginud, nüüd kui on meeles ja oleks isu, siis POLE. WUT?
Olid ära see kuu juba. Goldi oma oli 25ndal ja platinum 26ndal. Ise magasin ka maha.

inward
30.08.12, 14:50
Wtf, kellegil zero balancet on näidanud varem sisse loggides ? Korra vilksas nagu BR numbri uuesti, aga laudadesse istuda ei saa. Ütleb insufficient funds ja välja-sisse loggides on balance jälle 0. WTF???


T**a. Cashier ka ei tööta, midagi on väga p***is.

paradigmlost
30.08.12, 14:52
wtf mul ka:S äkitselt balance 0... cashieri ei ava.... mingid tehnilised probleemid?

inward
30.08.12, 14:53
Huh, no vähemasti ei ole account hijacked sellisel juhul. :D

IsandJoberst
30.08.12, 14:53
wtf mul ka:S äkitselt balance 0... cashieri ei ava.... mingid tehnilised probleemid?
Laudades viskab 1000000 errorit järjest

inward
30.08.12, 14:54
Päris haige "prank" 888 poolt. Loodetavasti asi varsti laheneb.

IsandJoberst
30.08.12, 14:57
Päris haige "prank" 888 poolt. Loodetavasti asi laheneb.
Imo igapäev siin mingi uuendused ja siis lihtsalt jookseb kõik kokku. Ei tea kas iial miskit ette võetakse.

Makuz
30.08.12, 15:07
Endal kah sama jama, nüüd aitab kah, minema siit urkast. Nkn platinum status ka läbi

WowAwiAA
30.08.12, 15:11
Haha, eile tirisin kohvi omal läpaka peale(järjekordselt), nüüd saan täna hard time arvuti probleemide näol. Asi edenema hakkas ja mängima läksin, lõpetas Hem autoimportimise, jamanud nüüd pealelõuna sellega ja siis veel hoop, kui äkitselt roll kadunud paistab olema. Mul juba kihvatas siin tõsisemalt. Aga jah peab ka ikkagi lõppudelõpuks uue koha mängimiseks leidma vist.

leits
30.08.12, 15:20
Ka mul probleemid .. balance 0

IsandJoberst
30.08.12, 16:25
Ka mul probleemid .. balance 0

Krt soft käivitamisel sähvib kõvemini kui venelaste raketid Coca EPT hiti ajal.

LeCrab
04.09.12, 00:12
...

isutuba
19.09.12, 03:25
Kas kuidagi on võimalik tagasi saada vana 888 pokkeri kasutaja ,kui ma ei mäleta ei kasutajat,parooli ega emaili..?

Poke
19.09.12, 03:30
Kas kuidagi on võimalik tagasi saada vana 888 pokkeri kasutaja ,kui ma ei mäleta ei kasutajat,parooli ega emaili..?
mille kaudu sa seda tagasi tahad saada siis?
võibolla live chatist nime järgi ütlevad su kasutajanime vms ei usu, et emaili annavad tbh

isutuba
19.09.12, 03:33
mõtlesin nagu mingi teise emaili pealt kirja saata koos dockide ja värkidega

hotcocacola
26.09.12, 19:46
Kuskilt jäi kõrva, et 888.comile loodi tarkvara, mida saab iPadi peal kasutada? On see tõsi, kust seda tõmmata saab?

Trapface
26.09.12, 20:13
Kuskilt jäi kõrva, et 888.comile loodi tarkvara, mida saab iPadi peal kasutada? On see tõsi, kust seda tõmmata saab?
ainult android on vist... pole apple'ist kuulnud.

Spewmonkey
26.09.12, 21:14
http://itunes.apple.com/gb/app/888poker-mobile-hd/id510645705?mt=8

lissavassa
26.09.12, 21:28
oskab keegi öelda kuidas selle ipadil tööle ka saaks? nimelt store regatud eesti aadressile ning asun üldse väljamaal.

eddi
26.09.12, 21:38
Kas ma ainuke, kellel hetkel jamad? Mängisin rebuy turkat, tegin rebuys'i ja siis järsku ei saanud enam juurde osta, ütles, et kontol pole piisavalt raha, kuigi vabu vahendeid oli kõvasti rohkem. Viskas turniirist välja (kaotasin oma buyinid) ja siis viskas programmist ka välja ja enam sisse logida ei saa, ütleb,et unable to connect.

isutuba
26.09.12, 21:43
Ei mul sama jama,stacki lauas lisada ei saanud ja lauast lahkudes oli balance ka kadunud,enam sisse ka loggida ei saa,wp

paradigmlost
26.09.12, 21:55
mul sama jama:S et ei lase sisse logida. ühel turbo donkamnedil olin parajalt deep ka :S

täiesti ebareaalne urgas.

Kihog
26.09.12, 21:56
Tööle hakkas.

eddi
26.09.12, 22:08
Hakkas tööle yep. See turniir, kust ma välja lendasin, 150 inimesest 49 alles, keegi ei saanud rebuy teha vist. Epic, 1 tund kestnud late r läbi ja 2/3 mängijatest väljas. Huvitav, mis nende võitudega saab? Tunnen, et nad on kohustatud mulle tagasi maksma, aga turniiri võitjatele peavad ka ju ikka maksma võidud, kuan turna pole tühistatud

yolpa
02.10.12, 12:27
kuidas oma withdrawal accounti muuta?

ranka
02.10.12, 15:46
Sain kaebuse, et ennem oli 888.com 8 lauda maks, nüüd 6. Kas kellegil veel sama probleem?

E: testisin ja mul ka 6 tables max

ranka
02.10.12, 16:29
Support kinnitas seda - lootke, et nende ebaadekvaatne klienditugi taaskord eksiks.

http://www.pokkeriprod.com/2012/10/02/888poker-langetas-korraga-mangitavate-arvu-kuueni/

r1v0
02.10.12, 16:31
minu support vastas mulle niimoodi :)
you: umn... since when is the maximum table count 6?

Nikki: A few months ago

you: but why did i play with 8 tables just yesterday?:D

Nikki: Log out and log back in, if you are still only getting this, you will need to send an email to support@888poker.com

you: only getting 6 tables max?

you: please could you answer me more quickly :)

Nikki: Please contact the support team at 12684844868.

Nikki: In regards to this matter

you: i'm from estonia, and dont really wanna pay for international calls

you: and this 6 tables maximum is occuring not only to me

Nikki: You can send an email to support@888poker.com

ranka
02.10.12, 16:32
Ma panin oma chati kinni aga mulle vastas ta nii: jup, now 6 tables, sest tahame pakkuda oma pokkerimängijatele parimat meelelahutust.

Küsimusele, et millal muudatus, siis öeldi: alates sellest kuust.

andrus69
02.10.12, 16:47
Kas kellegil on EUR account 888s ?

r1v0
02.10.12, 16:51
jah, teine support'i tegelane kinnitas, et nüüd on siis 6 lauda maksimum. Hea, et sõjaväkke minek, saab südamerahus sealt urkast rahad välja kanda.

Poke
02.10.12, 18:47
888 aina hullemaks läheb siis, vana hea 24 oli toredam, aga seal fr nl20+ anywayz pole üle 6laua enamasti enam

Makuz
02.10.12, 19:01
kuidas luckyaces ja 848s cashoutimisega ? ka 3 päeva awaiting process?

Poke
02.10.12, 19:32
kuidas luckyaces ja 848s cashoutimisega ? ka 3 päeva awaiting process?
sama yes

Wolferk
04.10.12, 15:27
Tahan ka endale 888poker kasutaja teha.Aga millegipärast ei saa registreerimisel kasutada täpitähti.Ma elan Pärnus,aga aadressiribale ma "ä" tähte kirjutada ei saa.Miks nii ja kuidas ma peaksin antud olukorras toimima? Aadress peab ju loomulikult õige olema.

q_q
04.10.12, 16:55
parnu

Wolferk
04.10.12, 17:03
parnu

Mingit linki ka anda on,kus on kirjas,et nii võib kirjutada?

q_q
04.10.12, 17:04
nope aga mul t2navanimes t2pit2ht ja igalpool (moneybookers,ebay jne) tavaline t2ht kirjutatud ja k6ik mastercardid,kirjad ja pakid kohale tulnud

vaevalt see miskil v2iksel pokkerisaidil kotib siis

kui ebakindel oled siis kysi supportist j2rgi

Spewmonkey
04.10.12, 17:20
nope aga mul t2navanimes t2pit2ht ja igalpool (moneybookers,ebay jne) tavaline t2ht kirjutatud ja k6ik mastercardid,kirjad ja pakid kohale tulnud

vaevalt see miskil v2iksel pokkerisaidil kotib siis

+1

Murdock
04.10.12, 17:54
endal samamoodi Võruga.Igalepoole pannud Voru ja pole probleemi olnud.

Makuz
05.10.12, 17:57
Kas keegi oskab öelda, mis faili kuhu ma pean copyma, et saada 888pokeri note luckyacesse ?

Wolferk
07.10.12, 03:30
Kuidas te seal Poker888 pokkeritoas üldse mängida saate??!! Eesti Maksu-ja Tolliameti blokeering ikka peal ju.Proovisin läbi proxy.Esilehele lasi,aga järgmise klikiga viskas jälle bloki ette.Huvitav on aga see,et ühes teises kohas ühte teist arvutit kasutades sain ilusasti 888poker veebilehele,dowloadida ka.Mänginud veel ei ole.Ja sellesse arvutisse ka ilmselt rohkem ei saa.

isutuba
07.10.12, 04:22
Kuidas te seal Poker888 pokkeritoas üldse mängida saate??!! Eesti Maksu-ja Tolliameti blokeering ikka peal ju.Proovisin läbi proxy.Esilehele lasi,aga järgmise klikiga viskas jälle bloki ette.Huvitav on aga see,et ühes teises kohas ühte teist arvutit kasutades sain ilusasti 888poker veebilehele,dowloadida ka.Mänginud veel ei ole.Ja sellesse arvutisse ka ilmselt rohkem ei saa.
dude mis sajandil sa elad,proovi seda
http://www.pokkeriprod.com/google-dns/

Wolferk
07.10.12, 11:41
dude mis sajandil sa elad,proovi seda
http://www.pokkeriprod.com/google-dns/

Tänud!:)

paradigmlost
16.10.12, 13:00
hmmm 888s peaksid cashoutid tasuta olema ju (nagu enamikes pokkeritubades,antud juhul räägin otse visale)? Iga kord on olen lõpuks kätte saand umbes 4-5% väiksema summa, kui väljakande hetkel valuutakalkulaator (usd-eur) arvutanud on..
oskab keegi kommenteerida olukorda?

ranka
16.10.12, 13:04
hmmm 888s peaksid cashoutid tasuta olema ju (nagu enamikes pokkeritubades,antud juhul räägin otse visale)? Iga kord on olen lõpuks kätte saand umbes 4-5% väiksema summa, kui väljakande hetkel valuutakalkulaator (usd-eur) arvutanud on..
oskab keegi kommenteerida olukorda?

Tõenäoliselt valuutade vahetusest tulenev vahe. Kui ma ei eksi ja su 888 valuuta on EUR siis 888poker on üks suuremaid vargaid maapeal.

Näiteks: €1000 arvel ja soovid selle kanda oma EUR MB. Siis €1000 cashimisel konverteerib 888 koheselt selle sita kursiga dollariteks. Siis saadab uuesti sita kursiga dollareid su EUR kontole ja maksad 2x sitta kurssi.

Poke
16.10.12, 13:04
läheb maha ilmselt convertimis fee
nemad saadavad usd aga panka läheb euriks vm.

andrus69
16.10.12, 13:11
888 soovitas mulle selle vältimiseks kanda välja USDis mitte EURis. Support on küll aegajalt päris idiootsusi suust välja ajanud, nii et eks tuleb katsetada, kas siis kaotab vähem.

paradigmlost
16.10.12, 13:22
selge pilt. järgmine kord siis "Preferred withdrawal currency" us$ (balance ka $)

ranka
16.10.12, 13:24
888 soovitas mulle selle vältimiseks kanda välja USDis mitte EURis. Support on küll aegajalt päris idiootsusi suust välja ajanud, nii et eks tuleb katsetada, kas siis kaotab vähem.

Isegi siis peaksid maksma, kui su konto on EUR-ides. Olen selle ise läbi elanud ja seepärast on 888 mul ainus tuba, kus vabatahtlikutl kasutan USDe.

andrus69
16.10.12, 13:33
ranka : Nii depo tegemisel kui väljakandel? Kuhu välja kannad? Arvelduskontole?

Poke
16.10.12, 14:14
depo tegemisel ei tohiks oleneda.
usun, et ranka kannab mb cashout

StuffMaster
16.10.12, 14:18
Kaotasin kohe peale väljamakse tegemist 14 buyini. Kas kellegil on samamoodi olnud? Kõik coinid kaotasin + bad beadid ja coolerid.

ranka
16.10.12, 14:34
depo tegemisel ei tohiks oleneda.
usun, et ranka kannab mb cashout

Ka depo tegemisel!

Mul oli 888 cashier EUR-ides ja NETELLER EUR-ides. Kandsin €200 peale aga arvele jõudis miski €190. Tegin cashoudi, NETELLERI jõudis €180. Summad suvalised. Uurisin, et milles asi, siis sain teada, currency värk. Muutsin cahsieri USD-iks ja nüüd NETELLER USD-idst kandes $200 siis jõuab kontole $200 ja väljakandes ka $200.

Loo moraal. Hoidke 888 cashier usdides ja väljakandke alati USD kontole ning sealt edasi alles panka ja makske conversation rate. Tõenäoliselt mb-lt või netelleril on anywya parem rate kui ahnepäitsedst 888pokeril.

andrus69
16.10.12, 15:15
Suppordi tibi soovitas sellist varianti, et kanna Skrilli USDides ja siis Skrill ise converdib EURideks.
Kui Skrilli USDis välja kanda ja konto EURides, kas Skrill üldse võtab makse vastu?

NETTELLERi makse tasu 7,5 EUR panka tundub natuke palju.

andrus69
16.10.12, 15:16
Kaotasin kohe peale väljamakse tegemist 14 buyini. Kas kellegil on samamoodi olnud? Kõik coinid kaotasin + bad beadid ja coolerid.

Olen ise 3 korda peale suuremat cashouti 888s tundund, ka sama tunnet, et nüüd läheb kõik mööda, aga arvatavasti tundsin ise ennast maailma parima mängijana kuna suured võidud taskus ja iga flipp oli vaja vastu võtta :)

KristjanRawk
16.10.12, 15:20
kõige parem jah usdis kanda mb'sse, mb konventeerib ise taalad eurideks ja siis läheb mb currency rate järgi mitte pacificu oma, ning pacificust saadvad $ teele, enamik paci kontosid ikkagi dollarites mitte €

StuffMaster
16.10.12, 16:08
kaua 888 väljamakse aega võtab kui oled ennast tuvastanud?

Poke
16.10.12, 16:11
otse panka läheb ~10päeva
mb vb 7päeva vm

andrus69
16.10.12, 16:12
Minul viimased 3 väljamakset on toimund nii: 3 ndal päeval peale väljakande tegemist on nad selle PAID staatusesse läinud. Skrilli jõuab kolmandal pangapäeval. Kui teed pangakontole, siis läheb veel aega vist kuni 4 pangapäeva.
NB: Makseid teostavad nad kuskil 17.00 - 19.00 Eesti aja järgi.

eddi
16.10.12, 16:43
Hakkas tööle yep. See turniir, kust ma välja lendasin, 150 inimesest 49 alles, keegi ei saanud rebuy teha vist. Epic, 1 tund kestnud late r läbi ja 2/3 mängijatest väljas. Huvitav, mis nende võitudega saab? Tunnen, et nad on kohustatud mulle tagasi maksma, aga turniiri võitjatele peavad ka ju ikka maksma võidud, kuan turna pole tühistatud

Pmst saadeti mind metsa ja nende jama pärast kaotanud buyin'e ma ei näe...

andrus69
16.10.12, 21:55
Vale toa all küsin, aga kas Partypokeris ka sama jama USDiga?

ranka
16.10.12, 22:00
Vale toa all küsin, aga kas Partypokeris ka sama jama USDiga?

Ei.

andrus69
24.10.12, 17:53
Tegin cashoudi USDides enda skrilli kontole 500 USD ja sain 374,64 EUR kontole. Tundub, et ikkagi ka nii kaotab raha. Mõistlikuim lahendus ikkagi Netteller USD valuutas avada?

Teab keegi kui otse pangakontole USDis teha cashout, kas tuleb sellisel juhul jälle Eesti pangas teenustasu maksta nagu vanasti?

peetertal
26.10.12, 10:57
Tere

Kas 888 Pokkeri lehekülg on 888poker.com ?
Kui jah, siis kas seal on Eestis legaalne mängida?
Kui jah, siis kas seal saab isikliku PayPali kasutajale pärast raha kanda, kui on piisavalt teenitud?
Kas on vaja mängimiseks kasutada mingeid VPN-isid või proxysid?

Peeter

edit
Või on kasulikum mingi muu maksmise konto teha? Soovitage mõnda, mis reaalselt Eestis ka töötab. Mingi MB või NETTELLER vms?
Eesmärk on 888 Pokkeris raha teenida ja siis läbi mingi meetodi lõpuks SEB panka saada. Selgitage, kuidas see võimalik võiks olla.

ranka
26.10.12, 11:16
Tegin cashoudi USDides enda skrilli kontole 500 USD ja sain 374,64 EUR kontole. Tundub, et ikkagi ka nii kaotab raha. Mõistlikuim lahendus ikkagi Netteller USD valuutas avada?

Teab keegi kui otse pangakontole USDis teha cashout, kas tuleb sellisel juhul jälle Eesti pangas teenustasu maksta nagu vanasti?

Jah. Alati 888.com liiguta raha USD to USD. Eur ära vahele pane. Eur pane vahele alles siis, kui sa näiteks oma MB või NETELLER USD kontolt kannad raha pangakontole.

ranka
26.10.12, 11:18
Tere

Kas 888 Pokkeri lehekülg on 888poker.com ?
Kui jah, siis kas seal on Eestis legaalne mängida?
Kui jah, siis kas seal saab isikliku PayPali kasutajale pärast raha kanda, kui on piisavalt teenitud?
Kas on vaja mängimiseks kasutada mingeid VPN-isid või proxysid?

Peeter

edit
Või on kasulikum mingi muu maksmise konto teha? Soovitage mõnda, mis reaalselt Eestis ka töötab. Mingi MB või NET... asi.

1. jah
2. küsimus valesti sõnastatud. 888pokeril ei ole Eesti kaughasartmängu litsentsi. Mängida võib, ja see on seaduslik tegevus. Seadust rikub ainult 888poker, kes pakub teenust Eesti mängijatele.
3. Paypali ei saa kasutada
4. Vaja on Google DNS: http://www.pokkeriprod.com/google-dns/

peetertal
26.10.12, 11:27
Nii, et peaksin tegema endale MB või NT konto. Neid saab ilma proxydeta kasutada, ametlikult?
Kumb konto parem on selleks, et raha SEB või Swed kontole saada?

Lugesin juba, et väljamaksmisel tasub hoida raha USD-ides, et ei ole mingit topelt konvertimist - eks seda ma teen.


Kui palju sellest jutust tõsi on? http://www.pokerscout.com/AllReviews.aspx?id=10&pg=1
Kas tõesti petetakse? Mõtlesin, et ühineks selle pokkeriga, aga selle peale tekkis väikene hirm, et äkki tõesti petavad - ei tahaks niisama lambist raha maha mängida.


Kas on kuidagi võimalik keset mängu, lauast lahkumata, raha eemale/panka panna?

BuildUp
30.10.12, 03:40
Kes 888 regularid, siis andke infot nende boonuste kohta. Te lihtsalt küsite neid suppordist või pakutakse lampi? Mis suurustes boonused on ja kui saate boonuse vabastatud on võimalik saada koheselt uus boonus ka? Pole nii ammu 888s mänginud ja rääkisin täna supportiga, et olen ulme kõva pokkeripro ja genen räigelt rake ja kaalun praegu 888sse tulekut, aga tahaks teada, mis neil mulle pakkuda on. Pmts öeldi, et hoolimata sellest, et gened meie ettevõttele kasumit, ei saa me sulle praegu koheselt mitte midagi pakkuda, aga depo ikka ja ehk one day saad ka depo boonuse.

Kuidas muidu nl30-nl100 tase 6maxis on? Millal prime-time?

Rigged
30.10.12, 07:56
Soovitan 888st hoiduda, ebareaalselt ebaefektiivne support ja tehakse kõik mis vähegi võimalik, et närvi ajada.

andrus69
30.10.12, 11:49
Suppordilt midagi mõistlikku sealt oodata ei ole mõtet. Nemad midagi mõistliku sulle ei paku ja nende poolt antud info ei ole alati korrektne.
Samas on ka mängijad "ebakorrektsed", nii et päris eemale hoida ka ei soovita :)

OuMaiGaad
02.11.12, 03:25
Plaanin 888s mängima hakata. Kas Pokkeriprod pakub sinna mingit rb diili ? Mis % ja kuidas liituda saab?

camu
02.11.12, 04:33
Plaanin 888s mängima hakata. Kas Pokkeriprod pakub sinna mingit rb diili ? Mis % ja kuidas liituda saab?
888-s pole affiliate rb-d. Tasemetega pokkeritoa sisene on vist kuni 27%.

Pumper
02.11.12, 09:07
Muchose kaudu oli mingi 30..%?

pikk28
02.11.12, 09:12
lol, imo see oli 0%

ranka
02.11.12, 10:10
Plaanin 888s mängima hakata. Kas Pokkeriprod pakub sinna mingit rb diili ? Mis % ja kuidas liituda saab?

888poker'is puudub otsene rakeback ja ükski affiliate seda enam ei paku ega tohigi avalikult pakkuda. Kõik rakeback (cash-back) tuleb läbi 888 VIP-programmi.

Kui sul ei ole varem 888poker kontot olnud, siis liitumiseks soovitan Muchos 888 Poker, sest saad täpselt samad hüved, mis 888poker'is aga lisaks igakuised freerollid, mis ainult Muchos 888 Poker mängijatele ja osalejaid on 20 ligi.

See kuu toimuvad freerollid:


4. november: $100 freeroll, osalemiseks vaja 5 punkti ($2.5 reiki)
11. november: $250 freeroll, osalemiseks vaja 25 punkti ($12.5 reiki)
18. november: $500 freeroll, osalemiseks vaja 50 punkti ($25 reiki)
25. november: $300 freeroll + võitjale Sony Playstation, osalemiseks vaja 100 punkti ($50 reiki)

Punkte arvestatakse 1. november, kuni freerolli toimumise hetkeni. Ehk näiteks 25. novembri freerollil osalemiseks on vaja koguda 1-25. november 100 punkti ehk vaja maksta $50 reiki.

Muchos 888 Poker Rakeback




VIP Tase
Reiki Vaja
Pokkeripunkte Vaja
Rakeback %
Punktide Koefitsent
Boonus


Blue
$0 kuus
0
2%
1
0


Bronze
$5 kuus
10
2%
1
0


Silver
$250 kuus
500
4%
2
$10


Gold
$750 kuus
1500
9%
4.5
$67.5


Platinum
$2250 kuus
4500
18%
9
$405


VIP
$30 000 aastas
60 000
27%
13.5
$8100


VIP Diamond
$150 000 aastas
300 000
36%
18
$54 000



Sissemakse Boonuse

Esimese sissemakse tegemisel saad 100% kuni $400 boonuse, mis on väärt 25% rakebacki.

Liitumine: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/bonus/offer_details/offer-muchos-poker-888


888-s pole affiliate rb-d. Tasemetega pokkeritoa sisene on vist kuni 27%.

36% aga reaalsuses vist seda keegi ei saavuta, sest aastas tuleb maksta $150 000 reiki. 27% jaoks $30 000 (vaata tabelit)


Muchose kaudu oli mingi 30..%?

Nope. Täpselt sama nagu 888poker või mõne muu suvalise 888poker skiniga. Eeliseks on igakuised Muchos 888 Poker freerollid.


lol, imo see oli 0%

Vaata tabelit

mortalvombat
02.11.12, 10:59
Aga Muchosel suuremate affiliatedega ikka peab olema revenue share diil. Vastasel juhul kaoks ära mõte 888't promoda, kuna CPA saaks nagunii millalgi kätte ja mujal mängimine affile kasulikum. Niiet kui Rankaga piisavalt hea sõber olla peaks ikka saama midagi välja mõelda???

BuildUp
03.11.12, 07:19
Mõtlesin ka vahepeal, et hakkan 888s mängima, kuid tegin cashoudi sama kiiresti kui deposiidi. Ettevõtte üleüldine suhtumine on kliendi seisukohalt täielik 0 ja soft on ka imo total crap. Praegusel hetkel on paremaid variante kui 888.

mcompany
08.11.12, 02:52
Nii palju siis veel, et lobby jooksis kokku. Hunnik laudu oli regatud. Unregisterit sai vajutada küll aga midagi ei juhtunud. Tegin isegi arvutile restardi. Panin tööle ja ikka oli lobby koos omadega. Tegin siis veel unregisterid. Läksin minema ja kui tagasi tulin oli üllatus mõnus... lauad olid lihtsalt sit oudis lõpuni jooksnud. Shit!

Aga... kas keegi värskeid reloud boonuste koode teab?

camu
08.11.12, 03:21
888 Praegu vist kõik lauad kinni jooksnud! Tund aega juba lobby järgi samad mängijad lauad, kuigi kui laud lahti võtta siis see tühi.

urmasarmasingel
08.11.12, 05:09
nüüd jälle korras. 150SPRING on 150usd reload boonuse kood. vabandust kui seda siin jagada ei tohi mingil põhjusel, kustutage postitus kui see peaks nii olema.

ranka
08.11.12, 11:19
Aga Muchosel suuremate affiliatedega ikka peab olema revenue share diil. Vastasel juhul kaoks ära mõte 888't promoda, kuna CPA saaks nagunii millalgi kätte ja mujal mängimine affile kasulikum. Niiet kui Rankaga piisavalt hea sõber olla peaks ikka saama midagi välja mõelda???

Olen 100% sinuga nõus, et Muchosed jms. saavad revenüüd, sest muidu neil ei oleks mõtet oma algatusel just CPA diilidega pokkerituba promoda. Küll, aga mina ja absoluutselt kõik teised saavad CPAd, erandiks on väga vanad grandfathered kontod.

mcompany
08.11.12, 15:00
Thanks @ urmasarmasingel

SilverV
08.11.12, 16:50
Nii, et peaksin tegema endale MB või NT konto. Neid saab ilma proxydeta kasutada, ametlikult?
Kumb konto parem on selleks, et raha SEB või Swed kontole saada?

Lugesin juba, et väljamaksmisel tasub hoida raha USD-ides, et ei ole mingit topelt konvertimist - eks seda ma teen.


Kui palju sellest jutust tõsi on? http://www.pokerscout.com/AllReviews.aspx?id=10&pg=1
Kas tõesti petetakse? Mõtlesin, et ühineks selle pokkeriga, aga selle peale tekkis väikene hirm, et äkki tõesti petavad - ei tahaks niisama lambist raha maha mängida.


Kas on kuidagi võimalik keset mängu, lauast lahkumata, raha eemale/panka panna?

e-walletite kasutamine ei ole kohustuslik. sinna saab ka SEB/swed kaudu otse deponeerida.
Ma arvan, et see jutt ei vasta tõele. Ise olen seal mänginud 2008 aastast saadik

Poke
08.11.12, 17:35
e-walletite kasutamine ei ole kohustuslik. sinna saab ka SEB/swed kaudu otse deponeerida.
Ma arvan, et see jutt ei vasta tõele. Ise olen seal mänginud 2008 aastast saadik
oi peale 4 aastat foorumis otsustasid ka 1 postituse teha?:D

ise ka ei usu, seda paska mis seal pokerscoutis kirjas on, isegi eestis on väga palju mängijaid kes 888s regulaarsed võitjad juba aastaid, ei ole küll kuulnud, et keegi rääkinud on, et rigged vms.
väga palju kala on micro/low stakesides.
ise ka aastaid seal mänginud ja pole väga probleeme olnud, peale selle, et vahest harva crashis paariks minutiks jne:D
cashoutiga läheb ka kauem kui neis tubades kus eestis litsents on, aga see ei tohiks probleem olla.

mcompany
09.11.12, 15:29
Minumeelest 888 on üks väheseid kohti, kus turg üsna solkimata on! Vähemalt sngd on kuni 100 dolla buy innideni välja rohkem fishised kui sharkised. 888 on ainuke si*t see, millega sa si*aks kaotad, on maksud. Need on väga kallid ja cashback on nüri. Sain Platinum statuse kätte ja nüüd ei sa enam reloudide eest ka cashbacki! Et 18% on lagi, mis nad sealt anda tahavad.
Kui kellegil on rakebacki konto niisama üle, siis pakuks 200euri aastase kasutamisõiguse eest näiteks :P

mcompany
09.11.12, 15:45
Pokerstarsis maksab rake originaalis sama palju kui mul hetkel 888 koos 18% cashbackiga. Jah nii hull on asi :/

urmasarmasingel
10.11.12, 10:07
ma maksin eilse sessi (pikk sess oli) eest nl10 fr-s 6-tabledes $75 rake'i. põhimõtteliselt peaaegu pool profitit võeti ära.

mcompany
12.11.12, 15:39
Täiesti värdijad on seal. Kui see kogu lobby kinni crushis ja regatud laudadest isegi välja ei saanud regada... on klienid enda süü, et ta valel ajal vales kohas oli. Oleks pidanud tunde ootama, millal uuesti töötab ja siis unregisterid tegema vms. Ühesõnaga suhtumine on nii M-is., lihtsalt üle mõistuse... kõikide probleemidega saadetakse lihtsalt vi*ttu ära.
Lõin kokku, et oli 66 dollari eest laudu regatud aga õnnekombel sain 40 tagasi. Tänu sellele vist et paljud lõpetasid oma teekonna sit oudis maybe ja mõni üksikhunt sai õnnelikuks. aga comoon. 26 dollarit on suur summa niisama ära anda!

pikk28
12.11.12, 15:42
soovitan kiigata www.pokerstars.ee

leits
17.11.12, 22:11
Kellelgi veel 888 ja HM1ga probleeme? Mul ei tule HUD lauda. Kõike käsi impordib .. manuaalselt laud yles otsida ei tule ikkagi HUD lauda .. tra aru ei saa mis kepp on .. 1.12.11 internal on HM1 versioon

KristjanRawk
17.11.12, 22:21
töötab täiesti nii nagu peab 1.12.10b versiooniga

leits
17.11.12, 22:54
krt ma olen proovind 1.12.10b, 1.12.11 jms asju aga no ei tööta .. HEMi foorumit lugedes tundub, et ma pole ainukene .. :S

totaldonk
17.11.12, 23:25
mul oli kunagi sama teema, reinstall aitas ainult üheks korraks, et hud laudadesse tuleks. teisel korral enam ei töötand. format peaks ehk aitama:D

anatoli grinder
22.11.12, 12:52
Peale update Hem2 hud ei tööta enam...oskab keegi aidata plz.

KristjanRawk
22.11.12, 12:58
hem ja pt4 kumbki pole fixinud seda viga veel, tuleb niikaua ilma hudita lasta
pt4 küll lasi täna uuenduse välja kuid pacific jõudis end veel uuendada, niiet jälle ei tööta
hemi tegelasi see väga ei koti, buglistis on aga neil mingid tähtsamad asja vaja korda ajada, hem2 jaoks tuleb update nvnaa ennem ja siis vaadatakse kas üldse hem1 peale saab seda fixida.

inward
23.11.12, 00:13
Täiesti pe**es. Mul tegi alles nüüd 888 update ära, enne mängisin HUD-ga ja nüüd ongi kööga, HUD ei tööta. Viimane piisk küll karikasse, tuleb lõpuks ikkagi tuba vist vahetada. Tra teab, millal see korda saab...

andrus69
23.11.12, 00:32
Täiesti pe**es. Mul tegi alles nüüd 888 update ära, enne mängisin HUD-ga ja nüüd ongi kööga, HUD ei tööta. Viimane piisk küll karikasse, tuleb lõpuks ikkagi tuba vist vahetada. Tra teab, millal see korda saab...

Hem1 või Hem2? Mul pole kordagi HEM2 ga probleeme olnud näiteks.

inward
23.11.12, 00:35
Hem1.

Huvitav, et Andrel hem2-ga on siis. Eeldatavasti sul ei ole 888 veel ära updatenud ennast.

anatoli grinder
23.11.12, 07:21
Hem1.

Huvitav, et Andrel hem2-ga on siis. Eeldatavasti sul ei ole 888 veel ära updatenud ennast.

Hem 2 -ga ka ei tööta hud rahalaudades peale update, küll aga turniiridel töötab...

inward
23.11.12, 11:27
Proovige soft reinstallida ja andke teada.

anatoli grinder
23.11.12, 14:21
Proovige soft reinstallida ja andke teada.

Proovitud, ei miskit.

camu
23.11.12, 14:26
Inward trollib lihtsalt! Käseb reinstallida ja siis itsitab pihku!

inward
23.11.12, 14:28
Käi p***e :D, 888rep väitis kaks pluss kahes. Proovida võib ju.

camu
23.11.12, 14:29
No siis itsitate koos! Väga naljakas.

Makuz
24.11.12, 17:43
minul HM1 vana versioon töötab, kuid peab koguaeg, kui lauda istud, table finderist laua leidma

N1x0n
25.11.12, 18:47
Mul toimib PT4 see stable versioon 888-s kenasti ..

anatoli grinder
27.11.12, 15:12
Täna peale hem2 update töötab kellelgi hud 888?

KristjanRawk
27.11.12, 15:15
ei peagi ju töötama, patch notesid ei loe? järgmise updatega peaks fixed olema

inward
29.11.12, 09:33
Kõik tõmbasid ajutiselt PT4 triali endale ?

KristjanRawk
29.11.12, 10:13
ma loobusin hemist täielikult, ostsin pt4 ära ja panin hem1 popupid sisse.
ajuvaba, see aeg millal see hud pole töötand pole üldse korralikult grindida saanud, sest tableselectin sitaks ja tablefinderiga huiamine ajab närvi. pt fixis asja 23. november, hem2 pole siiamaani asja ära fixinud.

inward
29.11.12, 10:16
Sama siin.

Codecci
06.12.12, 20:25
HEM1-le HUD-i parandus on välja tulnud?

camu
06.12.12, 20:32
HEM1-le HUD-i parandus on välja tulnud?
Ei. Hemi foorumi järgi pole isegi ETA-t teada.

Codecci
06.01.13, 14:41
HUD-i fix: http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate_Release_1.13.01_28Dec2012.exe

tiigrikutsu
21.01.13, 15:16
Värdjad ikka suudavad venitada nende väljamaksetega, cmon. Iga kord kui lähed vaatama sinna cashieri siis viskab ette veel mingi värdja kasti, et äkki ikka tahad lõpetada väljamakset ja siis tuleb järgi kohe LIVE chat kast kus õpetatakse sulle sissemakse tegemist. Korralik perverssus.

N1x0n
22.01.13, 08:11
Värdjad ikka suudavad venitada nende väljamaksetega, cmon. Iga kord kui lähed vaatama sinna cashieri siis viskab ette veel mingi värdja kasti, et äkki ikka tahad lõpetada väljamakset ja siis tuleb järgi kohe LIVE chat kast kus õpetatakse sulle sissemakse tegemist. Korralik perverssus.

This is called business ..

mcompany
28.01.13, 21:40
Krdi kas kellegil on veel systeem koos? Mul oli 9 lauda lahti + regatud lauad... nüüd ei teagi kohe, mis saatust oodata. Sisse logida ei saa: ütleb, et Unable to contact, pleas try again or contact suport. Nice.

See, et cashoudiga aega läheb, see on päris hea. Mõtle, kui keegi peaks häkkima su konto peale, siis ei ta sulli kohe kätte:)

virukunn
28.01.13, 21:44
Soft jah streigib, seda ennegi olnud. Eelmine kord läks paar tundi kuni korras. Tilti ajab küll tho.

mcompany
28.01.13, 21:47
ei tea kuidas nad rahasi jagavad. jõudsin veel päris palju sitoudis vendade blinde v6tta enne kui ise ka kinga sain xD

mcompany
28.01.13, 21:52
Jama on küll jah ja ega supportist küsida, see on mõttetu. Aja raiskamine ja enda vaev. Eks nüüd saatus teeb oma töö ja ei tea kas lucky peale lähevad turniiride kohad või siis tühistatakse ja kantakse tagasi vms...

paradigmlost
28.01.13, 21:56
ei tea jah. päris sagedased on sellised soft crashimised 888s.

mcompany
28.01.13, 22:10
VB nii tehakse lisaraha:D Igalt ühelt natukene ja kokku saab päris palju:D See mingi võõras teema ei ole jah. Ükskord panin jooksu kodust ja tagasi tulin olid kõik regatud turniirid ilma võitluseta maha jooksnud. Naljamehed küll. Nyyd istugi nagu loll ja proovi iga natukese aja pärast, et vähemalt regatud turiirid raisku ei läheks.

Ballahollic
28.01.13, 23:05
Nüüd saab sisse jälle ;)

tiigrikutsu
28.01.13, 23:19
Lol, regasin 10k freerollile, turna katkestati enne algust ja näen 1$+ enda kontol. xd

Ballahollic
29.01.13, 02:10
Lol, regasin 10k freerollile, turna katkestati enne algust ja näen 1$+ enda kontol. xd

See pole esimene kord ;)

reket25
30.01.13, 12:55
Mis teema sellega on, et cashouti saab teha ainult Wire transferi abil? Muid valikuid ta ei pakkunud ja kuskilt ei osanud neid lisada ka. Konto on olnud juba väga pikka aega (3-4 aastat), cashoute teinud reeglina Moneybookersisse. Kas pärast Muchosega ühinemist on cashouti süsteem ka muutunud?

leits
30.01.13, 13:09
ilmselt pead mingi min depo tegema MB kaudu ja siis on see cashoutimise valikus taas olemas

reket25
30.01.13, 13:37
Ok, tänud. Proovin seda süsteemi

mcompany
31.01.13, 01:24
Mul oli ka peale crushi justkui rohkem peal kui peaks. Järelikult läksin õnne peale turniiride kohad. Joppas veel sellega, et paljud sain ennam kinga seega sain sitoffis vendade blinde. Aga ega ma eriti ei rõõmusta - Fucking unfair!

mcompany
31.01.13, 01:28
Oleks ammu 888 läinud, aga seal on kuld fishi, kellel on raha mida jagada. Isegi minusugune algaja noob pro teeb Eesti mõistes väga soliidset raha. Pokerstarsis jälle jama selle table selectioniga jne. Lampi sngd on lampi väga brutaalselt agrod seal.

Simbuuuu1
04.02.13, 21:20
Kas keegi saaks sheerida linki, kust ma saaksin tõmmata alla Pacific pokeri installeri ? :P

p0l1
05.02.13, 02:23
google.com -> "pacific poker download"

http://www.pacificpoker.com/en/download_short.htm

emmimees
05.02.13, 13:44
Kas HM1-ga saab veel cashi mängida nii, et statsid lauda tuleksid ka?

E: hetke lsain tööle codecci postitud lingi abil

Simbuuuu1
05.02.13, 22:07
google.com -> "pacific poker download"

http://www.pacificpoker.com/en/download_short.htm


Sorri, aga mul lööb maksu ja tolliameti bani ette :S

Pokutaja
05.02.13, 22:18
Sorri, aga mul lööb maksu ja tolliameti bani ette :S

Kasuta google DNS servereid (8.8.8.8 ja 8.8.4.4) ja ei pea muretsema nende banide pärast. Googelda ala "how to set dns servers" ja peaks kohe mingi tutoriali leidma, üsna lihtne protsess on

isutuba
05.02.13, 22:36
Kasuta google DNS servereid (8.8.8.8 ja 8.8.4.4) ja ei pea muretsema nende banide pärast. Googelda ala "how to set dns servers" ja peaks kohe mingi tutoriali leidma, üsna lihtne protsess on
http://rakeback.pokkeriprod.com/est/algajatele/googledns

Simbuuuu1
05.02.13, 23:55
http://rakeback.pokkeriprod.com/est/algajatele/googledns


No ei taha toimida, vb on asi selles, et kasutan elisa mint'i pulka, ma ei tea..
aga ma oleks ülitänulik kui keegi viitsiks pacificu installeri kuskile apploudida ja siia lingi panna :)

isutuba
06.02.13, 00:28
No ei taha toimida, vb on asi selles, et kasutan elisa mint'i pulka, ma ei tea..
aga ma oleks ülitänulik kui keegi viitsiks pacificu installeri kuskile apploudida ja siia lingi panna :)

http://www.upload.ee/files/3049406/pacificpoker.exe.html?msg=sess_expired

tiigrikutsu
06.02.13, 18:08
Täna algas mingi freerollide seeria seal, 4k freerolli üritasin regada .. sekunditega oli 4000 inimest täis ja GG.

Simbuuuu1
06.02.13, 18:54
http://www.upload.ee/files/3049406/pacificpoker.exe.html?msg=sess_expired

SUUUUUUUUURSUUUUUUUR AITÄHHHHHH IS IN ORDER ! :)

DaBeat
12.02.13, 22:38
Mis värk sellega on, et sõber tegi mulle buddy transfer ja nüüd ei saa seda raha välja kanda?(varasemalt id kaardi pilt ka saadetud)
Live support pole online ja ehk kellegil veel midagi sarnast olnud.

supernova66666
12.02.13, 22:45
Mis värk sellega on, et sõber tegi mulle buddy transfer ja nüüd ei saa seda raha välja kanda?(varasemalt id kaardi pilt ka saadetud)
Live support pole online ja ehk kellegil veel midagi sarnast olnud.

5 min tagasi just rääkisin live supportiga

Spewmonkey
12.02.13, 22:46
Mis värk sellega on, et sõber tegi mulle buddy transfer ja nüüd ei saa seda raha välja kanda?(varasemalt id kaardi pilt ka saadetud)
Live support pole online ja ehk kellegil veel midagi sarnast olnud.

Läbi peab mängima(mitte rakema). Pole aimugi, mis see arv tegelikult on, aga 1-3x kantud summa väärtuses. Keegi kunagi väitis, et callimata betid/allinid loevad ka.

Ballahollic
14.02.13, 19:44
Kas mulle tundub või ongi 888-s vähem fishe viimasel ajal?

virukunn
14.02.13, 22:31
Mul samad emotsioonid ja ma pole ainuke.

CheckRaise
17.02.13, 17:27
NL4 on ikka samasugune imo. Palju rake ühe boonuspunkti eest makstakse 888s?

Ballahollic
17.02.13, 19:37
Mul selline küsimus, et kas tõesti üle kuue cashi laua ei saa avada?

KristjanRawk
18.02.13, 12:53
ei saa 6 on max, va. kui läbi browseri lased siis on 8 maksimum

virukunn
19.02.13, 17:07
R.I.P 888, welcome stars :redface:

CheckRaise
19.02.13, 17:18
R.I.P 888, welcome stars :redface:

Mis juhtus?

virukunn
19.02.13, 17:31
Mis juhtus?

Igasugu rb diilid lõpetati, ja ülelasuga obv. Pakun et korralik hulk rege tõmbab tuld sealt.

CheckRaise
19.02.13, 18:14
Igasugu rb diilid lõpetati, ja ülelasuga obv. Pakun et korralik hulk rege tõmbab tuld sealt.

Wait what? Kui mul varasematest aegadest RB olemas oli, siis sain vastu pükse?

virukunn
19.02.13, 18:15
Mõhh ? Lihtsalt ette ei teatatud midagi ja viimase ~nädala eest jäi saamata.

CheckRaise
19.02.13, 19:06
Mõhh ? Lihtsalt ette ei teatatud midagi ja viimase ~nädala eest jäi saamata.

Tänan teatamast, ise tulen ka tulema sealt urkast.

Ballahollic
19.02.13, 21:20
Igasugu rb diilid lõpetati, ja ülelasuga obv. Pakun et korralik hulk rege tõmbab tuld sealt.

eem alles peaks olema ju?!

Spewmonkey
19.02.13, 23:26
eem alles peaks olema ju?!

Kus ja millisel kujul sul alles on?

Ballahollic
20.02.13, 02:16
Kus ja millisel kujul sul alles on?

Saab ju neid reward pointse mida saab rahaks convertida?! Mis kujul teil see rakeback oli siis?! Saan enda gold staatusega 9% ja kogu Anton.(eelmine kuu 75$ ümber convertinud) Saan aru, et normaalne rakeback on 30%+ aga 888-s suht fishine ja alati saab staatuse suhtes edasi areneda?!

Spewmonkey
20.02.13, 02:22
Saab ju neid reward pointse mida saab rahaks convertida?! Mis kujul teil see rakeback oli siis?! Saan enda gold staatusega 9% ja kogu Anton. Saan aru, et normaalne rakeback on 30%+ aga 888-s suht fishine ja alati saab staatuse suhtes edasi areneda?!

Paljudel oli vanast ajast 30%+ sõltumata tasemest jep, seda peeti silmas.

JohnnyDolce
20.02.13, 03:32
Fuck, võitsin läbi satelliidi Whale-ile pilti. Tahaks välja registreeruda, aga ei lase, kuna satelliidilt saadud.
Kas supportilt saaks mesijutuga mingi diili või on lost cause? Ise ei tahaks väga nii suure sisseostuga turniiril coinflippida (530 dollarit)

conex
20.02.13, 09:33
Tore uudis, et rake lambist ära võetakse. 888 sukkis juba enne kui tuli 6 lauda ja nüüd siis rake võetakse ka ära.

888 suudab alati üllatada oma idiootsustega. Tuleb hakata uut tuba vaatama...

ranka
20.02.13, 09:41
Tore uudis, et rake lambist ära võetakse. 888 sukkis juba enne kui tuli 6 lauda ja nüüd siis rake võetakse ka ära.

888 suudab alati üllatada oma idiootsustega. Tuleb hakata uut tuba vaatama...

888pokeris oli mistahes otsese rakebacki pakkumine keelatud. Samasugune reegel on väga paljudes pokkeritubades. Affiliated siiski pakkusid 888pokerisse althõlma rakebacki ja seda oma enda kasumist (revenuest).

Nüüd lõpetati see jama ära. Tegelt lõpetati varem, aga see diil oli üks viimaseid, mille üle nutate ja edaspidi saate oma rakebacki läbi VIP-programmi, nagu enamus mängijaid.

Ma ei ütleks, et see on 888pokerile poolt idiootsus ja see oli ammuilma teada, et nii see ka juhtub.

conex
20.02.13, 10:17
888pokeris oli mistahes otsese rakebacki pakkumine keelatud. Samasugune reegel on väga paljudes pokkeritubades. Affiliated siiski pakkusid 888pokerisse althõlma rakebacki ja seda oma enda kasumist (revenuest).

Nüüd lõpetati see jama ära. Tegelt lõpetati varem, aga see diil oli üks viimaseid, mille üle nutate ja edaspidi saate oma rakebacki läbi VIP-programmi, nagu enamus mängijaid.

Ma ei ütleks, et see on 888pokerile poolt idiootsus ja see oli ammuilma teada, et nii see ka juhtub.

Mul oli väga vana diil mis kehtis siiani ja sain 40% rakeback. Ja see VIP programmi rakeback on sama mis nothing - 4% kui sedagi.

ranka
20.02.13, 10:28
Mul oli väga vana diil mis kehtis siiani ja sain 40% rakeback. Ja see VIP programmi rakeback on sama mis nothing - 4% kui sedagi.

888poker VIP-programmi rakeback tabel



VIP Tase
Reiki Vaja
Pokkeripunkte Vaja
Rakeback %
Punktide Koefitsent
Boonus


Blue
$0 kuus
0
2%
1
0


Bronze
$5 kuus
10
2%
1
0


Silver
$250 kuus
500
4%
2
$10


Gold
$750 kuus
1500
9%
4.5
$67.5


Platinum
$2250 kuus
4500
18%
9
$405


VIP
$30 000 aastas
60 000
27%
13.5
$8100


VIP Diamond
$150 000 aastas
300 000
36%
18
$54 000


Blue, Bronze, Silver, Gold ja Platinum VIP tasemete arvestust peetakse kuu ning VIP ja VIP Diamond tasemeid aasta kaupa

conex
20.02.13, 10:31
Ranka NL10s sa ei saa never VIP diamondit! :), mul hetkel seal "bronze"=2%,
Kas 2% või 40% seal on ikka suur vahe! :)

ranka
20.02.13, 10:34
Ranka NL10s sa ei saa never VIP diamondit! :), mul hetkel seal "bronze"=2%,
Kas 2% või 40% seal on ikka suur vahe! :)

See ei tähenda, et VIP-programm on maksimum 4%. Maksimum on 36% ja VIP-diamondit ei saa vist üleüldse keegi. Sama nagu PokerStarsis ei saa 10NL-lis Supernovat ja tõenäoliselt ka PlatinumStari, rääkimata SNEst. See ei muuda VIP-programmi halvemaks.

Lisaks rakebacki pakkumine oli keelatud ja sa teadsid seda. Sa said hüvesid läbi affiliate, kes pakkus sulle hea diili, millest üleüldse ei tohi avalikult rääkidagi.

EDIT: kui sa oled Bronze, siis sa maksad ju $5-$249 kuus ning väga vähesed pokkeritoad rewardivad sellisedi mängijaid. Saa üle :)

conex
20.02.13, 10:36
Enam pole ju vahet. Kui nagunii keegi enam ei maksa midagi! Võib sellest väga avalikult rääkida!

conex
20.02.13, 10:39
Ma lasin igakuu autol paagi täis rakei eest :p Nüüd sõidan tühja paagiga! :)

ranka
20.02.13, 10:42
Enam pole ju vahet. Kui nagunii keegi enam ei maksa midagi! Võib sellest väga avalikult rääkida!

Absoluutselt mitte. Kõik ei ole veel läbi ja nii võid keerata oma affiliatele kui ka endale. Usu mind, et nad (affiliated) loevad ka seda foorumi teemat ja edaspidi pakutakse sulle underground diile suurema ettevaatlikusega.

conex
20.02.13, 10:49
Minu jutu iva oli tegelikult selles, et 888 kohtleb oma mängijaid ja affiliate kui rämpsu.
Siis kui nendel oli traffic low, hakkasid nad kunagi rakebacki pakkuma ning nüüd kus neile toodi läbi affiliateide palju mängijaid ning võrk kasvab, siis saadavad kõik kukele. Nad unustavad ära selle, et kes neid aitas kui nendel oli vähe mängijaid ning regsid kes neile rakei genesid.

Strawberry
20.02.13, 10:50
Samas 888 on viimase aasta kõige suurem tõusja. Must be doing something right.

Tegelikult hakkavad networkid vaikselt aru saama, et ohtralt uusi mängijaid/fishe on parem ärimudel kui rakeback pro grinderid.

conex
20.02.13, 10:52
Selle suure tõusu pärast just rake ära võetigi, et siis on nende üldprofit kordades suurem.

Strawberry
20.02.13, 10:56
Mida rohkem raha süsteemis ringlemas, seda suurem kasum.
Kui uut raha süsteemi juurde ei tule, siis süsteem kuivab kokku ja muutub järjest väiksemaks (rake viib raha välja)
Süsteemi raha juurde toovad uued mängijad/fishid = hea
Süsteemist raha välja viivad rakeback pro-d = halb. Isegi kui nad on 24tablevad $100000 rake genevad regsid, kui nad cashoutivad rohkem kui depositivad, siis nad on süsteemi jaoks halvad.

conex
20.02.13, 11:01
See on ju loogiline, et süsteem tahab deposite, raharinglust ja ei taha cashouti. Pigem on mootor nii progetud, et grinder jääks natuke plussi või break even ning donk saaks 2 outereid hittida ning siis raha kenasti ringlebki.

Ballahollic
20.02.13, 14:00
Ma usun, et Platinumiks pole 888-s väga raske saada, mis tähendaks 18% rakebacki. Kõige hullem pole. Ise arvan, et järgmine kuu üritangi Platinumiks saada. Gold tuli küll lihtsalt.

bi0hazard
28.02.13, 23:37
hei, võitsin 46 daalase step 3 pileti, aga ei saa kindlasti seda homme mängida, sest vaja sünnipäevale minna, kas unregada ei saa ? hetkel regamine kinni, mõtlesin et äkki selle tõttu, keegi teab ?

andrus69
28.02.13, 23:52
hei, võitsin 46 daalase step 3 pileti, aga ei saa kindlasti seda homme mängida, sest vaja sünnipäevale minna, kas unregada ei saa ? hetkel regamine kinni, mõtlesin et äkki selle tõttu, keegi teab ?

Raha sa ei saa igatahes, vähemalt varasemalt pole saanud ja suppordiga vestlemine ka ei aidanud selles.

LordC
03.03.13, 08:28
...lugedes neid teemasi siin, siis ei teagi kas soft starsi vahel ära vahetada.. kellelgi veel cashoudiga probleeme tekkinud? olen vast kuskilt lugenud, et paljudel jääb üldse raha kätte saamata, või siis makstakse kuu kahe pärast hiljem alles :D kas jutul tõepõhi all, see iseasi

LordC
03.03.13, 08:46
kui korralik, ning ilma probleemideta cashout olemas, siis täiesti okei :D oleks seal aeg ajalt viibida lol

emmimees
03.03.13, 09:23
Mul jäi hiljuti ca 10daala laudadesse kinni kuskile, ei viitsind ennast sellepärast supportiga tapma hakata..

virukunn
03.03.13, 11:36
...lugedes neid teemasi siin, siis ei teagi kas soft starsi vahel ära vahetada.. kellelgi veel cashoudiga probleeme tekkinud? olen vast kuskilt lugenud, et paljudel jääb üldse raha kätte saamata, või siis makstakse kuu kahe pärast hiljem alles :D kas jutul tõepõhi all, see iseasi

Viimase cashoudiga venitati üle nädala, lõpuks panin reverse cashout ja sain teisiti asjad aetud.

Evikas
03.03.13, 17:50
Kuhu te cashoute teete? Kas Moneybookersi (Skrill), Netelleriga venitatakse samamoodi?

LordC
04.03.13, 00:57
tahaks ka teada, kui rahad päris kinni jäävad konto peale, pärast cashoudi tegemist, siis mida edasi teha...tra, raiped võivad ikka ajudele käia. vahetagu terve support team välja :D soft ise näeb minuarust täiesti normaalne välja

RandyLahey
04.03.13, 03:13
ma olen alati skrilli cashoutinud, tavaliselt on kuni 7 päevaga raha üle tulnud, kunagi korra läks mingi kaks nädalat ju nad siis kõik jõid seal