PDA

View Full Version : 600NL: Gay turn, mida teha?!



ranka
13.06.09, 13:42
CO: 18/14/2.8 - 846 kätt. TR andmetel villain võitnud $64k üle 579k käe. PT/BB = -0.23. LOL aga seda viimast infot ma lauas ei teadnud.

Olen mitmeid kordi sellises situatsioonis olnud ja mulle nii väga tundub, et pööran sellises olukorras kõik käed bluffiks ja saan callitud ainult parema käe poolt v.a. AdAx. Mastide vastu juhtugu, mis tahes stäkid lähevad sisse ikkagi aga kas ei oleks mõtet siin checkida (check-raise eesmärgil ja value bet riveril, kui checkib järgi). Samuti check näitab meie kätt nõrgemana, kui ta tegelikult on aga miinus on see, et kui ma tõesti läksin check-raise bluffi peale flopis, siis bluffiga paneksin siin ALATI! Siit tuleb ka konflikt, et ühelt poolt check oleks räigelt hea aga kui villainil on kahekõrval peale vaakumi veel midagi, siis ta teab, et me mitte kunagi ei bluffi siin ja valuebetib kätega, mida me ei beadi ja checkib käed järgi, mis meid ei beadi.

Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

MP2: $600.00
CO: $600.00
BTN: $155.85
SB: $545.90
Hero (BB): $633.75
UTG: $96.00
UTG+1: $609.00
MP1: $856.60

Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with 2 :heart: 2 :spade:
4 folds, CO raises to $18, BTN calls $18, SB calls $15, Hero calls $12

Flop: ($72.00) 7 :diamond: 2 :diamond: 3 :club: (4 players)
SB checks, Hero checks, CO bets $42, BTN folds, SB folds, Hero raises to $114, CO calls $72

Turn: ($300.00) 4 :diamond: (2 players)
Hero ei foldi.... Aga mis tra ta teeb nüüd?

Ja, et igav ei hakka, siis lisan siia mõtlemise ajale ühe hea loo:
http://www.youtube.com/v/E2tMV96xULk&hl=en&fs=1&

timukasr
13.06.09, 14:53
Ship it imo, kahtlane kas ta mängiks drawd niimodi. Tahad ju kaitsta end drawde vastu.

levis
13.06.09, 14:57
flopi raise väike, paras selline, et vastast mängus hoida ja nüüd ongi jama käes

peokuningas
13.06.09, 16:08
Mulle meeldib see checkimise plaan turnil.
Isegi kui ta checkib järgi siin overpairidega, siis on tal neid ju riveris suht raske foldida. Samas kui turnis oleks 88-QQ suht kergemalt mucki läinud.

ranka
13.06.09, 16:19
flopi raise väike, paras selline, et vastast mängus hoida ja nüüd ongi jama käes


Ma ei näe mõtet teha flopil suurem raise regulari vastu, kes ei ole nõus stäkke sisse ajama 7 paariga. Samuti väiksem raise annab meile rohkem mängu ruumi - teha näiteks väike bet, teha check-raise ja tulevikus nii saate ise odavamalt flush drawsid mängida. Dongi vastu lajataks raudselt suurema raise.

Ja milleks jama käes? Tean ju täpselt, et tahan stäkkide pelae mängida aga küsimuseks jääbki KUIDAS me seda teeme.



Ship it imo, kahtlane kas ta mängiks drawd niimodi. Tahad ju kaitsta end drawde vastu.


WUT? Ma ju ütlesin, et ma ei foldi ja ma tahan stäkke sisse shippida aga küsimus on selles, et kui seksikalt me stäkid sisse ajame? Kas paneme lõdvalt ilma eelmänguta bet-call või siis alustame väikeste hellitustega checki näol?

Tarq666
13.06.09, 16:30
Minu amatöörlik arvamus. Check oleks informatiivsem, ning check-reis rünnates hirmuäratavam :D

Ajuvaba
13.06.09, 17:04
Kui betid, siis normaalne regular mõtleks sellise käekäigu juures juba väga korralikult, kas sinu turni beti callida. Kui mina peaks see regular olema, siis saaksid ainult ühe sitema käe pealt calli ja see oleks AdAx, ülejäänud käed, mis sind calliksid oleksid sa taga. Ise mängiksin turnis nii, et panustaksin kuskil 125-140 taala, kui calli saad, siis iga riveri puhul ch-call.