PDA

View Full Version : NL50: AKo cbet kohtab vastupanu



levis
14.06.09, 02:06
vastane 12/8/3/505
antud statside kohta on sample küll väike, aga siiski:
flop fold vs cbet 33%
flop raise cbet 50%

Stacks:
UTG thabaron8 ($48.42)
UTG+1 Hero ($49.00)
MP1 Gabszimapszi ($49.50)
MP2 Haluter333 ($14.25)
MP3 Stevens328 x ($81.68)
CO j-brogaard ($31.14)
BTN herdai ($8.25)
BB KingSmed ($32.98)

Pre-flop: ($0.50, 8 players) Hero is UTG+1 K :spade: A :club:
1 fold, Hero raises to $1.75, 2 folds, Stevens328 x calls $1.75, 3 folds

Flop: 5 :spade: K :diamond: 7 :diamond: ($4, 2 players)
Hero bets $3, Stevens328 x raises to $8, Hero ???

Mis on hero plaan?

RudiTurbo
14.06.09, 02:17
Väga riididest sõltuv olukord. Aga siinkohal välja toodud statside puhul fold on välistatud. Flopil stackide sisse ajamine vist pole eriti mõttekas, sest ei näe ühtegi sitemat kätt, millega Ta sisse lendaks siin. Ma calliks ning check raiseks turnis all ini, v.a kui teemant tuleb, siis vaataks edasi, mis Ta teeb. Aga suht tihti sellises olukorras callides ja turnil checkides tuleb vastaselt turni Cbet.

Betsize on Tal muidu selline, millega mina vahel tõstan siin liigselt tihti Cbettivate tegelaste vastu 88-QQ floatimise asemel.

Rahapada
14.06.09, 02:25
mõtleks umbes sama liini nagu rudi

BuildUp
18.06.09, 23:33
Mulle endale ei meeldi absoluutselt see OOP olukord ning ma olen isegi vahel foldinud samasuguses olukorras.

Ajuvaba
18.06.09, 23:54
Täpselt sarnane käsi oli täna, nl400s.
Kui vaadata antud kätt ja panustamissuurusi, siis panen venna flushdraw peale ja reraiseksin omakorda. Maha ei viskaks. Arvan, et 12/8 vend sellise flopi juures raiseks setiga rohkem.

tdx
19.06.09, 09:34
Call, reeval turn.
Kui tyyp insta pommitab PSB turnil, siis easy fold ilmselt.
Kui paneb mingi 1/2 PSB, siis ma v6in turni callida ja loota odavat showdowni
Kui riverini j6uan ja tyyp ikka betib, siis foldin.

ESTPatrick
19.06.09, 10:48
Täpselt sarnane käsi oli täna, nl400s.
Kui vaadata antud kätt ja panustamissuurusi, siis panen venna flushdraw peale ja reraiseksin omakorda. Maha ei viskaks. Arvan, et 12/8 vend sellise flopi juures raiseks setiga rohkem.


50nl ja 400nl nitregularide tase ja mõtlemine on hoopis teine, halb nõuanne minumeelest

ESTPatrick
19.06.09, 10:49
Call, reeval turn.
Kui tyyp insta pommitab PSB turnil, siis easy fold ilmselt.
Kui paneb mingi 1/2 PSB, siis ma v6in turni callida ja loota odavat showdowni
Kui riverini j6uan ja tyyp ikka betib, siis foldin.


tundub mõistlik, vó ka turnis on fold õige kuna nit paneb harva 50nl 2nd bulleti drawga, pigem checkib järgi ja võtab tasuta kaardi

Ajuvaba
19.06.09, 11:11
50nl ja 400nl nitregularide tase ja mõtlemine on hoopis teine, halb nõuanne minumeelest


võimalik jah. paningi limiidi juurde, et asi võib olla teine.
Ilmselt peab siis rea read olema, et vastasel on 77 v 55.
Samas tekib küsimus, et iga kord sellisel flopil kui raisen IP postitaja c-beti, siis sa ei foldi ainult KK,77,55 Üljäänud käed viskad mucki? Mis teeksid AA-ga?
Veelkord rõhutan, et limiidid on erinevad ja võibolla tõesti mõtlemine regularidel teine. Samas olen antud situatsioonides näinud flushdrawd OESD, JJ(kontrollib väikse raisega kus ta omadega on) jne jne jne...

pikk28
19.06.09, 11:23
mõistlik jutt, kuid NL50-s ma ei usu et 12/8 vend callib UTG+1 raise MP-lt ära 68s-ga. Loogoline pole isegi AdQd, sellega peaks ta väänama 3-beti. Oleneb muidugi, mis stiili hero ka mängib.

ESTPatrick
19.06.09, 11:43
võimalik jah. paningi limiidi juurde, et asi võib olla teine.
Ilmselt peab siis rea read olema, et vastasel on 77 v 55.
Samas tekib küsimus, et iga kord sellisel flopil kui raisen IP postitaja c-beti, siis sa ei foldi ainult KK,77,55 Üljäänud käed viskad mucki? Mis teeksid AA-ga?
Veelkord rõhutan, et limiidid on erinevad ja võibolla tõesti mõtlemine regularidel teine. Samas olen antud situatsioonides näinud flushdrawd OESD, JJ(kontrollib väikse raisega kus ta omadega on) jne jne jne...


nagu põhjendasin siis 50nl ei pane nitregular 2nd barrel bluffe ja KQ ta ei raisi for value üldjuhul flopil, suht harva, kuid sellised tüübid jäävad kiirelt silma. olen 50nl ajaviiteks päris palju see aasta mänginud ja arvan et oma winrate arvestades olen üsna pädev väitma et max value peaks olema call flopil ja agressiooni jätkumise korral otsustada turnis kas call lõpuni või fold turnis

levis
19.06.09, 12:05
Call, reeval turn.
Kui tyyp insta pommitab PSB turnil, siis easy fold ilmselt.
Kui paneb mingi 1/2 PSB, siis ma v6in turni callida ja loota odavat showdowni
Kui riverini j6uan ja tyyp ikka betib, siis foldin.


seal ei tule pea kunagi 1/2 või potsize.. ikka tuleb mingi 3/4
Kas nüüd on fold koht?

Flop: 5 :spade: K :diamond: 7 :diamond: ($4, 2 players)
Hero bets $3, Stevens328 x raises to $8, Hero calls $5

Turn: 6 :heart: ($20, 2 players)
Hero checks, Stevens328 x bets $15, Hero ??? (hero stack 39.25)

ESTPatrick
19.06.09, 12:16
nagu eespool mainisin siis mina foldiksin, see 6 on tegelikult väga halb kaart, sest kui tal oli draw siis näiteks 56s sau nüüd 2 paari, miski 89s sai rea jne. mina foldiksin, tuleb ette oluliselt kergemaid raha tegemise kohti sellise vastase vastu, ainuke millele sa ei kaota on AK ja ka seljuhul saad spliti

levis
19.06.09, 12:21
nagu eespool mainisin siis mina foldiksin, see 6 on tegelikult väga halb kaart, sest kui tal oli draw siis näiteks 56s sau nüüd 2 paari, miski 89s sai rea jne. mina foldiksin, tuleb ette oluliselt kergemaid raha tegemise kohti sellise vastase vastu, ainuke millele sa ei kaota on AK ja ka seljuhul saad spliti

Tähh vastamast!
Aga kui me otsustame siin callida ja river on 5 :club:, kas siis tuleb 100% callida(24.25$)?

ESTPatrick
19.06.09, 12:25
Tähh vastamast!
Aga kui me otsustame siin callida ja river on 5 :club:, kas siis tuleb 100% callida(24.25$)?


mina otsustan turnis mis teen ja kui antud juhul otsustan callida, siis calliksin ANY not ruutu riveri korral, sest kui turn callida on pot liiga suur et midagi enam foldida, eriti kui sul nii hea kaart on ja 5 on pigem väga hea river kuna 55 set kaob sisuliselt ära kuna nelikut on jube raske saada ja siis oleks suht insta call juba