PDA

View Full Version : 27$ Rebuy satelliit 370$ turnale



Svenza
14.06.09, 17:57
Tegemist siis WSOP satelliitturnaga, 29 saab pileti väärtuses 370$, 30. koht saab 45$
Alles on 32 mängijat. Olen 17ndal kohal oma stackiga.
PokerStars No-Limit Hold'em, $25+$2 Tournament, 1500/3000 Blinds 300 Ante (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button (t9576)
Satikaproff (SB) (t14863)
BB (t24530)
UTG (t19391)
MP1 (t8860)
MP2 (t12180)
CO (t2934)

Satikaproff's M: 2.25

Preflop: Satikaproff is SB with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif

Meie otsus?
Edit : Meieni on folditud.

timukasr
14.06.09, 18:36
Hohoi kui huvitav olukord. Suht kahtlane, õige oleks shovida (kuna kõik on väga tightid satikas), aga sul vist ei ole vaja rohkem chippe saada, et rahadess tulla. 3 lauda ja 3 inimest bustida, ma lükaks tolle käe mucki ja läheks check/fold mode. Ükskord liigse agressiivsuse pärast jäin sunday mill piletist ilma, mis oli praktiliselt garanteeritud.

Pole siin vaja mingit mängu teha, teised mängivad sinu eest selle pileti sülle.

ranka
14.06.09, 19:08
Shove.

Sa ei vindu piletisse.

Svenza
14.06.09, 19:41
Unustasin mainida, et kolmel vennal oli stack 3K-5K. Lisaks on nüüd blindid minust üle käinud. Nelja laua peale peab keegi varem kukkuma. Tegemist turbo turniiriga, 5 minti level, kusjuures venitasin täpselt nii palju ära , et järgmine level jõudis kätte peale seda. Blindid 2K/4K ante 400

hotcocacola
14.06.09, 19:46
+1 rankale

peab shovema, kuna muidu see bubble võib sul kriitiliseks minna....

ranka
14.06.09, 19:48
Jube close aga ma ikkagi ei foldi. Saad ühe paari blinde, siis peaks olema piisav, et 100% ajast pilet saada.

vonkartoffel
14.06.09, 19:56
Kui BB on seal tark ja mõtlev mängija, mis ta callingrange üldse olla võiks?

timukasr
14.06.09, 19:58
0% võiks BB calling range olla, ma ikka foldiks, 3 inimest, kellel on 1.5BB ja ise oled 17. kohal. Pole mõtet lammutada.

kivisaba
14.06.09, 20:08
fold annab suurema võimaluse piletisse tulla imo 17. koha stack pole mõtet punnitada äkki närvihaige leiab midagi bb-l

Svenza
14.06.09, 20:17
15 inimest on väiksema stackiga kui meie. 5-6 venda lähevad sundallinni anyway. Ma saan 8 kätt vähemalt vastu pidada. mul oli kindle plaan juba valmis, foldisin ilma ühegi kõhkluseta. Järgmine ring kui blind minuni jõudis oli 30 matsi alles, kusjuures niimoodi olid poisid venitanud, et 5 Marti läksid sunnitult alinni. Mul oli 97, flop 68T ja kaks venda välja. Samal ajal kõrvallaudades lendas veel 3 matsi välja. Ühe sõnaga läks stackide võrdluseks ja väikseim hävis. Aga siin oli see suht easy fold, sest ma ei mängi ju esikoha peale, vaid ellujäämise. Blindide jõhkrus sundiski mind foldima. Teadsin et 2K/4K tapab kõik järelejäändu poisid ära.

Rigged
14.06.09, 21:40
BB'l on nii suur stack, ta ei calli seal ever(hopefully?). Shove, peab natuke juurde saama.

Ise satikatelt väga häid pileteid saanud.

:)

RudiTurbo
14.06.09, 21:43
Mina arvan, et see easy push, sest BB peax teoorias siin ka AA vist foldima :P

alaska
14.06.09, 22:18
kas seljuhul oleks ATC kah push?

Johnny Jazz
14.06.09, 22:36
Arvestades, et 5-6 mängijat järgmise orbiti jooksul sundall-inis, mina foldin, kui just BB kohta mingeid kindlaid reade pole. Nimelt võib BB üsna kindel olla, et isegi antud käe kaotuse korral õnnestub tal pilet saada, arvestades neid sund-allin mehi ning leidub uskumatult palju debiile.

Olen olnud uskumatult sarnases olukorras. Erinevus aga selles, et lauas oli vähem mängijaid ehk blind oleks kiiremini minuni tagasi jõudnud. Leidsin tookord SB-lt AKs ning minuni oli folditud. BB oli sarnaselt Svenza postitatud käele võrdlemisi turvalise stackiga, millega võinuks rahus turniiri kiire lõpuni foldida. Otustasin, et shove on ellujäämiseks vajalik (Svenza käes kindlasti mitte niivõrd vajalik!) Paraku oli tegemist naljamehega, kes otsustas T8s-ga callida ning mind bubble-meheks vormistada, pannes oma pileti selgelt ohtu.

Seega, kui just kindlaid reade pole, et tegemist on solid mõtleva mängijaga, mina kindlasti foldiks antud olukorras, kuna "naljamehi" on piisavalt palju, kes ei leia oma käega fold nuppu ja/või arvavad lihtsalt, et on niivõrd kõvad mehed, et võivad sinusuguseid "short stacke" oma "monster stackiga" peedistada.
Samuti on äärmiselt suur tõenäosus, et blindid meieni enam uuesti ei jõuagi niikuinii.

ESTPatrick
14.06.09, 22:48
ma isiklikult oleksin nuppe pannud, kuid nüüd lugedes on fold vist tõesti õigem, sest tegemist on 5min levelitega

timukasr
18.06.09, 13:37
kas seljuhul oleks ATC kah push?


No, tegelt sul ikkagi ei ole ju vaja pushida, sest rahadesse jõudmine peaks tulema ka sit outides. Vb pushides võidad käe 99% juhtudel, aga minu arust foldides (ja ka järgmised käed foldides) jõuad rahadesse 100% juhtudel.