PDA

View Full Version : Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Tigrano
06.01.09, 11:18
Jep, lahtimängitud summa peaks automaatselt sulle kontole tulema. Nende uute sign-up boonustega on see jama, et nende tilkumist ei pane tähelegi, kui 5$ kaupa tulevad. Äkki sul see teema?


Jah mingi uus imelik boonuse vabastamise süsteem, õnneks suuremad boonused vabanevad normaalselt. Tegelikult see on kahe otsaga asi aga suur summa korraga, meeldib rohkem.

Marek K.
06.01.09, 11:34
Selline küsimus, et jõulude ajal tuli miski bonus dealer ja võtsin sealt uue boonuse.. aga see saab üsna pea clearitud? Kas bonus dealer avaneb aind kuus korra? Ja muidu ju tavaliselt tuleb iga kuu miski esimesel teisel nädalal see boonus diiler külla? Et kas ta ikka nüüd see kuu ka tuleb.. ja ütleme et isegi kui ei tule ja mul saab boonus paari päeva pärast clearitud, kas siis senikaua polegi võimalik miskit boonust saada?

Tigrano
06.01.09, 11:53
Selline küsimus, et jõulude ajal tuli miski bonus dealer ja võtsin sealt uue boonuse.. aga see saab üsna pea clearitud? Kas bonus dealer avaneb aind kuus korra? Ja muidu ju tavaliselt tuleb iga kuu miski esimesel teisel nädalal see boonus diiler külla? Et kas ta ikka nüüd see kuu ka tuleb.. ja ütleme et isegi kui ei tule ja mul saab boonus paari päeva pärast clearitud, kas siis senikaua polegi võimalik miskit boonust saada?


Tavaliselt minul ilmub ta kohe järgmisel või ülejärgmisel päeval sõltumata ajast. Kunagi jah käis dealer ainult kuu lõppudel, nüüd peaks suht koht kohe pakkumine tekkima, kui ei teki anna teada mõtleme midagi välja.

Marek K.
06.01.09, 12:49
Oki, eks näis :)

taipupole
06.01.09, 15:10
Kontrollisin seda kah juba aga ei miskit. Paistab et nad on omale võtnud pikema puhkuse aasta algul :P


ma ei tea, kas sul on probleem lahenenud, kuid eelmisest reedest on neil igatahes mailide saatmine perses ehk nad ei saa meile korralikult saata. väidetavalt töötatakse lahenduse kallal - rääkisin mängukeskkonna staffiga. ehk on selle taga. ootan minagi ühte vastust.

Tigrano
06.01.09, 15:12
ma ei tea, kas sul on probleem lahenenud, kuid eelmisest reedest on neil igatahes mailide saatmine pe**es ehk nad ei saa meile korralikult saata. väidetavalt töötatakse lahenduse kallal - rääkisin mängukeskkonna staffiga. ehk on selle taga. ootan minagi ühte vastust.


Täna tuli esimene meil mulle, ehk siis nüüd töötab loodetavasti.

CTXrix
06.01.09, 17:47
Tavaliselt minul ilmub ta kohe järgmisel või ülejärgmisel päeval sõltumata ajast. Kunagi jah käis dealer ainult kuu lõppudel, nüüd peaks suht koht kohe pakkumine tekkima, kui ei teki anna teada mõtleme midagi välja.






Mul on ta siiani tulnud vist 3-4 korda ja iga kord juba siis, kui mul eelmine boonus veel vabastatud pole (ca 100 punkti veel puudu). Nii on küll eriti mugav, et paned jaga järjekorda ja ühtegi kätt ilma boonuse vabastamiseta ei mängi.
QUOTE-imisega jah mingi kala sees.

CTXrix
06.01.09, 23:14
Nüüd sain diilerilt pakkumise, kui üle 300 punkti veel lahti mängida. Seega siiani pidevalt kumuleerunud need ja mingit pausi boonuste vahel ei ole olnud.

On a side note: Tower on mulle break-even-switch*i peale pannud. Kusjuures täieliku rollercoasteriga...5 buy-ini alla, 5 buy-ini üles jne jne jne. Lõpetasin just ligi 3000-käelise sessi ja 14$ sain ::)

hotcocacola
06.01.09, 23:42
oi jube, täna olen break even fishises omahas, aga DONid ja Holdem...oi jube, mis downswing...ma saan ainult coolereid :D

-andres-
06.01.09, 23:52
Sa Toweris hotcocaEST jah?

Oliverk
07.01.09, 00:02
hotcocacola oli taken või? :D Korra isegi nägin sind nl10 . Mul veel viimased ponnistused ja 1 hea sess ja saan Nl20 asuda.

rottmees
07.01.09, 08:19
$1000 Boonus:

Bonus is released at a rate of 8 Player Points per bonus dollar and will be issued to your account in installments of $115.

Et kui antakse $115 suurustes juppides välja siis kuidas $1k välja tuleb ( 8x115 = $920 ja 9x115 = $1035)

Mis juhtub kui ma ei saa hakkama selle boonusega? Muutun lvl1 või saan ikkagi lvl2 kätte?

taipupole
07.01.09, 08:33
$1000 Boonus:
Et kui antakse $115 suurustes juppides välja siis kuidas $1k välja tuleb ( 8x115 = $920 ja 9x115 = $1035)
Mis juhtub kui ma ei saa hakkama selle boonusega? Muutun lvl1 või saan ikkagi lvl2 kätte?


Viimane summa on väiksem ja kui hakkama ei saa, siis jääd samale tasemele.

virx747
07.01.09, 08:55
hotcocacola oli taken või? :D Korra isegi nägin sind nl10 . Mul veel viimased ponnistused ja 1 hea sess ja saan Nl20 asuda.


Mis bankrolliga siis lähed NL20 proovima?

Tigrano
07.01.09, 09:29
Nüüd sain diilerilt pakkumise, kui üle 300 punkti veel lahti mängida. Seega siiani pidevalt kumuleerunud need ja mingit pausi boonuste vahel ei ole olnud.

On a side note: Tower on mulle break-even-switch*i peale pannud. Kusjuures täieliku rollercoasteriga...5 buy-ini alla, 5 buy-ini üles jne jne jne. Lõpetasin just ligi 3000-käelise sessi ja 14$ sain ::)


Mul samuti tuli boonus dealer eile, kusjuures mul on veel 2 päeva aega boonuseid clearida, seega veel vingem, boonuse saab koheselt ei pea sekunditki ootma.

Oliverk
07.01.09, 12:58
Mis bankrolliga siis lähed NL20 proovima?


400 pealt vist. Arvan et ei tohiks erilist vahet olla Nl10 ja ei pea miski 40 BI olema.

hotcocacola
07.01.09, 13:50
mul tunne et kolin kohe triosse tagasi :D, run on nagu run ikka (okei, downswing on mul juba novembri keskpaigast ;D), aga ma ei suuda harjuda selle disainiga + et seati pole võimalik ära salvestada :/
paar päeva proovin veel ning vaatan missaab

hotcocaEST jah, sest hotcocacola olevat võetud, :S:S

tahanvaadata
07.01.09, 16:55
Nende turniiride koha pealt, et võiks olla nädalas siis üks tavaline freeroll ja teine added, siis oleks kõigile midagi.

tahanvaadata
08.01.09, 14:01
Imelik, natuke aega tagasi kadusid lauad ja hirmus lag tuli ning mõned üksikud lauad jäid ja seal kah ainult paar mängijat alles, väga imelik.

levis
08.01.09, 14:25
Imelik, natuke aega tagasi kadusid lauad ja hirmus lag tuli ning mõned üksikud lauad jäid ja seal kah ainult paar mängijat alles, väga imelik.

Kohutav lag oli jah vahepeal, kaotasin mingi ~20$ kah tänu sellele >:(...
edit: ahh ei, suutsin ikka midagi kobistada... kaotasin kõigest dollari :D

CTXrix
08.01.09, 15:52
Juba pikemat aega panen tähele, et päeva ajal ca 12-18 on lauad palju softimad. Mängijaid on küll kordades vähem, aga no upswing on alati päeval...ma ei usu, et see minu mindsetist või väsimusest vms oleneb. On keegi teine veel midagi sellist täheldanud?

Timpz
08.01.09, 16:02
Juba pikemat aega panen tähele, et päeva ajal ca 12-18 on lauad palju softimad. Mängijaid on küll kordades vähem, aga no upswing on alati päeval...ma ei usu, et see minu mindsetist või väsimusest vms oleneb. On keegi teine veel midagi sellist täheldanud?



Päeval mängides läheb alati halvasti, öösel +++

Oliverk
08.01.09, 16:14
Juba pikemat aega panen tähele, et päeva ajal ca 12-18 on lauad palju softimad. Mängijaid on küll kordades vähem, aga no upswing on alati päeval...ma ei usu, et see minu mindsetist või väsimusest vms oleneb. On keegi teine veel midagi sellist täheldanud?


Täpselt sama. Eile päevane sess pluss 3 BI. Õhtune -2Bi

zyxxx
08.01.09, 17:01
19-23 meie aja järgi on laudades kõige rohkem regulare ja shorte. Seega suht loogiline miks muudel kellaaegadel asi softim tundub...

Timpz
08.01.09, 17:25
ega jh praegu mängimine oleks enesetapp

Aristotep
08.01.09, 19:11
Mul läheb päeval just kehvemini. Kell 22-00 on kõige magusam aeg imo.

virx747
08.01.09, 20:43
Juba pikemat aega panen tähele, et päeva ajal ca 12-18 on lauad palju softimad. Mängijaid on küll kordades vähem, aga no upswing on alati päeval...ma ei usu, et see minu mindsetist või väsimusest vms oleneb. On keegi teine veel midagi sellist täheldanud?


Mul on täpselt samasugune kogemus. Päeval pole kunagi miinusesse mänginud, peale kella 21.00 küll.

hotcocacola
09.01.09, 09:19
Mulle tuli selline kiri postkasti:


http://www.towergaming.com/images/email09/p-rt-20090108/p-rt-banner-20090108.jpg

Good eye! Do we ever have a live table! The 'Flop %' tells you how many players (on average) see the flop, and obviously the average pot lets us know what the action is like. A high Flop % with an according Average Pot size suggests that the table is being inhabited by loose playing fish. Sit down here if you can, else join the waiting list. It will be worth the wait.

Now that you've found your fishing hole, it's time to start finding the fish at the table...

Let's all call!
Watch for players that call often. fish love to play a lot of hands. They are the type that play impulsively and treat every hand as a 'chance' to win. The value of their hole cards mean nothing to them, what matters most is that the next card could be a winner! You will find these fish will usually always call to see the flop and typically call all the way to the river. Note down the players that see a lot of flops, they'll make you money.

Let's all bet... too much and too little!
Watch for players betting extremely inconsistent amounts. Let's say there is 5000 in the pot and a call station goes around to the river, the suspected fish bets 100. Is your bottom pair worth 100 to win 5000? Chances are you're only up against a high card. Likewise, when someone preflop raises 1000 on 5/10 blinds they might have a decent hand possibly pocket pairs. Is it really worth a 1000 chip risk to win 15? This is a careless over bet and is a great 'fishy' signal. In both of these betting instances, note down the players name with and mark "fish" beside it.

Let's all play every Ace!
Fish in Poker are just like your little nephew; they get mesmerized by anything shiny and will play with it all day long! In the fish case, Ace's are very shiny to them. Regardless of their kicker card, they will play an Ace every chance they get. Be attentive to hands you may not be playing in and watch for those fish playing an Ace with a low kicker. If you see the same player play the Ace -low kicker combination more than once or twice Note down the name and draw a little beside.

You're now all ready and equipped to expose these fish!

They're all here... waiting for you to join!

hotcocacola
09.01.09, 09:19
mida õpetust ;D

Marek K.
09.01.09, 09:25
suht haige

Tigrano
09.01.09, 10:06
Tule taevas appi, mis õpetus aga eks ta nii ole, mida rohkem sa reklaami teed ja rahvast pommitad, seda suurem on tõenäosus, et mõni jälle pokkerituba vahetab ja Toweri poole suuna võtab. Olen alati seda meelt, et parem midagi, kui mitte midagi.

Tigrano
09.01.09, 10:26
Toweri freerollide ja added turniiride ajakava ja paroolid on paika pandud ja Toweri suppordile edastatud. Nüüd jääb loota, et kõik laabub ilma probleemideta ja kõik turniirid ilmuvad lobbysse ettenähtud ajal.

Turniirid hakkavad toimuma nädalas 4 korda ja nendest saavad osa võtta kõik läbi pokkeriprod.com linkide liitunud mängijad.

Kaks korda nädalas teisipäeval ja neljapäeval kella 21:00 on võimalik osa võtta 50$ freerollist.

Ning pühapäeval toimuvad kaks added turniirid, kell 21:00 algab 50$ Added - sisseostuga 5$+0.5$ ning kella 22:00 algab 100$ Added - 10$+1$ turniir.


Reklaamin turniiri veel toimumise päeval, et kellegil meelest ei läheks ja samuti saadad privaatsõnumiga kõigile teadaolevatele mängijatele paroolid.



Edu laudades,

Tigrano

Tarq666
13.01.09, 15:17
Mis kuupäevast siis esimesed toweri turniirid on planeeritud?

Tigrano
13.01.09, 16:52
Mis kuupäevast siis esimesed toweri turniirid on planeeritud?


Esimene turniir peab aset leidma täna, kell 21:00, kohe saadan ka paroolid kõigile, kelle Toweri ja Foorumi kasutajatunnust tean ;)

Tigrano
13.01.09, 17:04
Meeldetuletus läbi foorumi liitunud Toweri mängijatele

Täna on Toweris, 50$ freeroll. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed Winter League, algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


Loodan, et turniir toimub ja kõik laabub ilma probleemideta. Tänase turniiri parooli panen avalikult üles ja loodan, et mängivad seal ikka ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad.


Parool GRIPSED123


Edu turniiril,

Tigrano

Oliverk
13.01.09, 17:10
Ei suuda nagu leida sellist.

Tigrano
13.01.09, 17:18
Ei suuda nagu leida sellist.


Peaks ilmuma alles 8 ajal lobbysse, vähemalt loodan, et ilmub. Ise kiman kohe trenni ja loodan, et Tower midagi ära ei käki.

Foux
13.01.09, 17:21
Tigrano, ma liitusin kunagi ammu enne seda foorumit läbi mingi sinu antud lingi - http://www.towergaming.com/affiliates/?aff=434&trackcode=31&size=468x60
Kas ma ei või osaleda?

Tigrano
13.01.09, 17:25
Tigrano, ma liitusin kunagi ammu enne seda foorumit läbi mingi sinu antud lingi - http://www.towergaming.com/affiliates/?aff=434&trackcode=31&size=468x60
Kas ma ei või osaleda?


Jah, võite mängida. Kõik, kes olete kunagi läbi minu või ranka blogi linkide liitunud võite samuti neid turniire mängida.

Timpz
13.01.09, 19:12
ei näe

zyxxx
13.01.09, 19:26
ei näe


+1

BuildUp
13.01.09, 19:32
+1


Ma ka pime.

Tigrano
13.01.09, 20:39
ei näe


Krt fasdgfdfgdfgdfgdfgdfgdf, tulin just trennist ja näen, et polegi turnat toimunud, no krt küll, see manager on ikka täiesti gsdafsdfasdfsdf pole sõnu, isegi paroolides kokku lepitud aga ei suudeta asju ajada >:(

Vabandan jälle, ise ka väga, väga kuri.

ranka
13.01.09, 23:50
Kas neid turniire ei saaks siis juba miski 3-4 nädalat varem valmis teha, et nad juba lobbys oleks olemas? Siis oleks ju kindel ,et turniir toimub ning paroolid anda mõned tunnid ennem.

Marek K.
14.01.09, 00:21
Tee siis 1 korralik turna 1kord nende 2ra j22nud turnade asemel :) Siis oleks cool, juhul kui nad seal üldse suudavad miski turna püsti panna :P

Tigrano
14.01.09, 10:39
Kas neid turniire ei saaks siis juba miski 3-4 nädalat varem valmis teha, et nad juba lobbys oleks olemas? Siis oleks ju kindel ,et turniir toimub ning paroolid anda mõned tunnid ennem.


Turniiride ajad sai saadetud Toweri suppordile eelmisel nädalal juba. Katsun anda endast parima, et asi toimima saada.

LuuK
15.01.09, 03:05
12 lauda, kui kõik kinni peaks jooksma küll.


12 lauda oleks minule täiesti piisav.
Unustasin küll mainida, et HEM hakkab taustal jooksma, kuid see vast iseenesestmõistetav.

Jõudlus teeb aga mulle siiski muret, kuna praegu mängin triobetis ja HEMiga taustal ei ole liiklus 10l laual üldse sujuv, alles 6ga on normaalselt mängitav. :o Mulle on jäänud mulje, et triobet nõuab vähem arvutit kui tower. Enamuse jõudlusest tundubki võtvat HEM, ei tea mida selles suhtes ette võtta. Kas kellelgi on kogemusi PT3ga, et kas see võtab vähem ressurssi? Towerisse pole veel jõudnud, kuna moneybookersis (või mõnes muus taolises kohas) mul siiamaani kontot pole olnud.

Tigrano
15.01.09, 03:31
12 lauda oleks minule täiesti piisav.
Unustasin küll mainida, et HEM hakkab taustal jooksma, kuid see vast iseenesestmõistetav.

Jõudlus teeb aga mulle siiski muret, kuna praegu mängin triobetis ja HEMiga taustal ei ole liiklus 10l laual üldse sujuv, alles 6ga on normaalselt mängitav. :o Mulle on jäänud mulje, et triobet nõuab vähem arvutit kui tower. Enamuse jõudlusest tundubki võtvat HEM, ei tea mida selles suhtes ette võtta. Kas kellelgi on kogemusi PT3ga, et kas see võtab vähem ressurssi? Towerisse pole veel jõudnud, kuna moneybookersis (või mõnes muus taolises kohas) mul siiamaani kontot pole olnud.



Mina mängin Toweris vahel koos HEMiga kuni 18 lauda ja erilisi probleeme ei ole, kui kõik kõrvalised asjad kinni on.

taipupole
15.01.09, 09:20
12 lauda oleks minule täiesti piisav.
Unustasin küll mainida, et HEM hakkab taustal jooksma, kuid see vast iseenesestmõistetav.
Jõudlus teeb aga mulle siiski muret,


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,220.0.html

lenC
15.01.09, 11:07
päris pikk teema on, kuna mõtlen jälle toa vahetusele, siis küsiks üle paar asja:

1)kas midagi originaalpostituses on muutunud vahepeal seoses boonuste ja raha liigutamisega?

2)Mitu lauda ma korraga lasta saan inimese moodi, ühel monitoril 1680Xxxxx resoga?

3) Laudu "stackida" ei kannata? st üksteise peale panna, nii et soft ootab, kui sa ühel laual otsuse teed ja siis lükkab ise sulle järgmise ette, nagu starsis saab panna?

Endal kahjuks MB ja Neteller mõlemad kasutusvõimetud, kuna ei suuda oma aadressi verifitseerida :-\ Eks tuleb midagi ette võtta.

Marek K.
15.01.09, 11:54
esimesed deposiitboonuysed vist realeasitakse nüüd väiksemate osadena kui varem. su resoga kannatab ca 9 tablet normaalselt mängida.. õrnalt kattuvad. popup süsteemi pole nagu starsis.. kuid http://taipupole.wordpress.com .. vaatasin 1 päev, seal miskit ahk scriptide kohta kirjutatud, kuidas softi kasutamist saab pisut mugavamaks muuta.

Edit: kui mb ja neteller persses, siis kui sul cc olemas soovitan click2pay süsteemi kasutada, suht ok tundub olevat!

Tigrano
15.01.09, 16:42
päris pikk teema on, kuna mõtlen jälle toa vahetusele, siis küsiks üle paar asja:

1)kas midagi originaalpostituses on muutunud vahepeal seoses boonuste ja raha liigutamisega?

2)Mitu lauda ma korraga lasta saan inimese moodi, ühel monitoril 1680Xxxxx resoga?

3) Laudu "stackida" ei kannata? st üksteise peale panna, nii et soft ootab, kui sa ühel laual otsuse teed ja siis lükkab ise sulle järgmise ette, nagu starsis saab panna?

Endal kahjuks MB ja Neteller mõlemad kasutusvõimetud, kuna ei suuda oma aadressi verifitseerida :-\ Eks tuleb midagi ette võtta.


Muutsin just Toweri artiklit, sest Tower alles hiljuti muutis Deposiit boonuste tingimusi. Deposiidi tegemisel kindlasti katsu LEVEL 3 välja mängida, sest LEVEL 3 on juba mõistlikud reload boonused (4x844$ igakuiselt)

Täpselt ei oska öelda, mitmel laual saad, sest resost on ainuüksi vähe, kui suur monitor jne (26 tollisega 12 lauda ilma probleemideta), natuke kattes mängides ehk 16 lauda ühel monitoril.

Arvan, et ei tasu loota stackides mängimisele, sest orginaalis see ei toimi ja scripti, mis peaks seda võimaldama ei ole isiklikult proovinud, sest olen suht kindel, et see ei toimi.

Kõige mõistlikum on MB momendil võiks ka öelda, et ainuke võimalus, sest ülejäänud vahendid ei toimi või siis ei saa piisavalt peale kanda korraga.

Oliverk
15.01.09, 16:47
Level 1 nüüd sai läbi põmst. Boonusdiiler pakub level 2 800 % up to 120 see siis tähendab et peaksin tegema cashoudi 15 doltsi ja uuesti depoma ja selle boonus valima? Või mismoodi see reload toimub.

CTXrix
15.01.09, 16:53
Level 1 nüüd sai läbi põmst. Boonusdiiler pakub level 2 800 % up to 120 see siis tähendab et peaksin tegema cashoudi 15 doltsi ja uuesti depoma ja selle boonus valima? Või mismoodi see reload toimub.


Tee nats suurem cashout, et kursiga mingit jama pole ja maksimumi täis ei saa (siis jääd turnapiletist ilma). Pead kõigepealt diileri juures valima selle boonuse. Siis ta kinnitab ära ja saad depositi juures märke teha boonuse kohta. Nii ongi.

Tigrano
15.01.09, 16:54
Level 1 nüüd sai läbi põmst. Boonusdiiler pakub level 2 800 % up to 120 see siis tähendab et peaksin tegema cashoudi 15 doltsi ja uuesti depoma ja selle boonus valima? Või mismoodi see reload toimub.


Jep, kui raha MB ei ole, siis kanna julgelt 15$ välja ja uuesti sisse, ainult arvesta sellega, et sentidega ära mängi, MB võtab mõne kopika endale ja Sul ei olegi 15$ mida sisse kanda.

Oliverk
15.01.09, 17:00
Lükaksin 25 välja, nüüd teen kõigepealt 25 punna ära ja siis veel 17 daala freerollidest vabastada.

Tigrano
15.01.09, 17:05
Kahjuks ei toimu ka täna Toweri freerolli ja arvatavasti ka sellel nädalal. Ei taha lubadusi anda millal turniirid toimuma hakkavad, loodan, et järmisest nädalast. Muidu võin jätta halva mulje endale ja foorumile.


Edu kõigile laudades,

Tigrano

lenC
15.01.09, 17:19
Vaatasin et level 3 tundubki kõige mõistlikum mulle, mulle tegelikult see süsteem väga meeldib, kuna boonus sunniks mind mängima oluliselt rohkem. Kahju aint, et nad väiksemaks läksid. Eks ma katsun oma MB-i korda saada lõppude lõpuks ja siis ümber kolida. Ekraan muidu 22'', väga meeldiks, kui saaks 12+(hea oleks 16) lauda taguda.

vaenekala
15.01.09, 20:06
Te räägite siin, et mängite 16 laual korraga. Minul laseb neid laudu lahti võtta ainult 12 või olen ma suht donk, viskab kirja ka ette et rohkem ei saa ???

kollane
15.01.09, 20:17
TILT TILT ON KÜLAS , aga ei mängime ikka edasi . Küll ära läheb

zyxxx
15.01.09, 21:08
Mul tekkis üks imelik küsimus (arvestades et ma olen Toweris juba üle 60k kätt läbi mänginud). Nimelt ma ei leia nuppu, kuidas näidata oma kaarte teistele peale käe lõppu... algul arvasin et seda funktsiooni Toweris ei olegi, aga mõned ju näitavad...

Tigrano
15.01.09, 22:06
Vaatasin et level 3 tundubki kõige mõistlikum mulle, mulle tegelikult see süsteem väga meeldib, kuna boonus sunniks mind mängima oluliselt rohkem. Kahju aint, et nad väiksemaks läksid. Eks ma katsun oma MB-i korda saada lõppude lõpuks ja siis ümber kolida. Ekraan muidu 22'', väga meeldiks, kui saaks 12+(hea oleks 16) lauda taguda.


Tegelikult vahet ei ole, et deposiit boonused muutusid, sest peale First Deposiit boonust tuleb ju samuti kohe Reload Boonus, mis vabaneb samadel tingimustel 8x, seega boonused ei jäänud kuidagi väiksemaks, lihtsalt tehti asja natuke lihtsamaks.

Mängisin ka ise hiljuti läpakaga + 22" monitoriga, kuna läpakal reso oli kehv, siis kattesse sai 22 tollisele panna isegi 12 lauda ning läpakale lisaks 6 lauda.

Tigrano
15.01.09, 22:07
Mul tekkis üks imelik küsimus (arvestades et ma olen Toweris juba üle 60k kätt läbi mänginud). Nimelt ma ei leia nuppu, kuidas näidata oma kaarte teistele peale käe lõppu... algul arvasin et seda funktsiooni Toweris ei olegi, aga mõned ju näitavad...


Options on selline koht, kust saab kõike muuta ;)

Tigrano
15.01.09, 22:09
Te räägite siin, et mängite 16 laual korraga. Minul laseb neid laudu lahti võtta ainult 12 või olen ma suht donk, viskab kirja ka ette et rohkem ei saa ???


Kui avada järjest laudu, siis ei saa üle 12 laua avada, mis on täiesti mööda, sest pannes waitinglisti kasvõi 25 lauda, siis avanevad kõik 25 lauda.

Ehk lobbys pane waitinglisti 12+ lauda ja ongi võimalik rohkemates laudades korraga mängida.

taavi19
15.01.09, 22:35
Liitusin ka Toweriga. Hakkan NL10-t grindima.
Loodan, et need freerolllid hakkavad ka varsti toimuma.

Tigrano
15.01.09, 22:39
Liitusin ka Toweriga. Hakkan NL10-t grindima.
Loodan, et need freerolllid hakkavad ka varsti toimuma.


Väga tore, edu grindimisel. Kui tekib probleeme seadistamisega või on küsimusi, alati küsi.

Kindlasti hakkavad, lihtsalt kõik on liiga keeruliseks aetud ja nüüd peab lihtsalt ootama, millal on turniiriseeria ülesrivistatud Toweri mehikeste poolt.

marguzz22
16.01.09, 11:35
seal ongames on mingi eriti haige rake? Mul PT näitab, et olen NL10 maksnud 2000 käe eest 122$ rake? On see võimalik?Väga haigelt suur rake siis küll ,peab ruttu jalga laskma

kollane
16.01.09, 11:41
seal ongames on mingi eriti haige rake? Mul PT näitab, et olen NL10 maksnud 2000 käe eest 122$ rake? On see võimalik?Väga haigelt suur rake siis küll ,peab ruttu jalga laskma



võimatu, 12,2 pigem.

CTXrix
16.01.09, 11:47
seal ongames on mingi eriti haige rake? Mul PT näitab, et olen NL10 maksnud 2000 käe eest 122$ rake? On see võimalik?Väga haigelt suur rake siis küll ,peab ruttu jalga laskma


Jep, siin on mingi kala sees. NL10 2k käega 122$ on võimatu.

Marek K.
16.01.09, 12:39
Võib-olla vaatad trackeris vale asja ehk seda palju üldse rake on kokku makstud laudades nende 2k käe jooksul. Ma ka esimese matsuga vaatasin vale asja kunagi :P

kollane
16.01.09, 13:26
Lasin täna jälle heads-upi toweris. Nii +3 bi ;D
5ga lauda, tiksud ja ootad.

Tigrano
16.01.09, 21:12
Ongames võetakse kõige rohkem raket just HU laudadelt, samas tase on ikka väga kohutav seal. Teine asi, mida peab arvestama on boonused, mis on väga suured ja kompenseerivad HU röövivalt suurt raket.

Provoker
16.01.09, 23:05
Mis nonde 0 sisseostuga turnade võitudega teha?
Ma sain mingi 3-da koha aga naq päris freeroll ka ei ole...mingi summa oli 3$ mida ma olevat võitnud. Cashi naq kontol veel ei ole.

Metsapull
16.01.09, 23:09
Mis nonde 0 sisseostuga turnade võitudega teha?
Ma sain mingi 3-da koha aga naq päris freeroll ka ei ole...mingi summa oli 3$ mida ma olevat võitnud. Cashi naq kontol veel ei ole.


Selle kättesaamiseks pead Sa rahalaudades teatud hulga punkte koguma.

Provoker
16.01.09, 23:28
Selge siis tuleb oodata nats laekumisi enne kui sinna kontole midagi saab. Kas see õige, et netelleri kaudu eestist sinna pappi kanda ei saa?

BuildUp
16.01.09, 23:47
Mis toimub?! ??? Kõik NL20 lauad on shorte täis. Lauas 2 fulli peale minu. :-\

alaska
16.01.09, 23:52
nad on nagu viirus, nakatavad kõik võrgud varsti.

BuildUp
17.01.09, 00:01
Samas päris kurta ka ei saa - Lauad kihavad roheliselt HUDi valgusest. 8)

Aristotep
17.01.09, 00:11
Shortid on tõsine katk. Kõik NL10 lauad ka täis. Küsisin staffi käest, et miks nad midagi ette ei võta. Osad shortied on ju ilmselgelt 24/7 online. Mingit tarka vastust ei tulnud loomulikult, sest neid see ei häiri.

Tehku siis mõned lauad, kus ei saa 20bb maha istuda. Oleks normaalne.

LuuK
17.01.09, 00:17
Mul veel üks küsimus, loodetavasti viimane. :)

Kui ma teen moneybookersisse konto, kas siis oleks kasulik see teha dollarites, kuna nagu ma olen aru saanud hoiab tower raha dollarites ja nii on võimalik raha liigutamisel konverteerimise pealt kokku hoida? Teema edasiarendusena, kas oleks kasulik teha dollarikonto ka panka mille kaudu raha liikumist alustab?

Tigrano
17.01.09, 01:24
Mul veel üks küsimus, loodetavasti viimane. :)

Kui ma teen moneybookersisse konto, kas siis oleks kasulik see teha dollarites, kuna nagu ma olen aru saanud hoiab tower raha dollarites ja nii on võimalik raha liigutamisel konverteerimise pealt kokku hoida? Teema edasiarendusena, kas oleks kasulik teha dollarikonto ka panka mille kaudu raha liikumist alustab?


Kas dollarites või eurodes, isiklikult tundub, et isegi eurodes mõistlikum, sest näiteks hansapangas võid ka eurosi rahulikult arvel hoida.

levis
17.01.09, 02:00
Ma teen otsa lahti ja ehk mõni leiab veel mahti ja jagab sarnast infot, et paljuga teda rööviti, siis saame lõpuks võib-olla panna kildudest kokku pildi, et mis üldiselt toimub.

MB konto kroonides, viimane kord pidasin siis täpset arvestust ja siin see on...
Towerist MB-sse 1k$
Sel hetkel olid valuutakursid $ -> eek:
Swedbank: 11.78200
Eesti pank: 11.42670
Raha jõudis MB-sse ühe tööpäeva jooksul 11432.03 eek
Swedpanga kontole jõudis raha MB-st nelja tööpäevaga, MB võttis teenustasu 28.13 eek
ja Swedbank näitas mingit VMK teenustasu -30eek (VMK=välismakse)

Huvitav, et kui MB konto on dollarites ja kannad panka kroonideks, kas MB konverteerib või kohalik pank?
Kui sellisel juhul toimuks konverteerimine Swedpanga kursiga, siis oleksin saanud ~350 eeki enam.
Kõige kasulikum on vist nii, et mingit valuuta konverteerimist ei toimu enne kui sinu oma panga kontol.

Aga mis ma räägin, minu MB konto on kroonides ja selleks ta vist jääb, sest need MB sindrinahad ajavad mingit jama.. "et kui nii on, siis nii ka jääb".

LuuK
17.01.09, 15:10


Kas dollarites või eurodes, isiklikult tundub, et isegi eurodes mõistlikum, sest näiteks hansapangas võid ka eurosi rahulikult arvel hoida.


Vabandan, et üle küsin, aga kas ma sain õigesti aru, et Toweris saad ise valida kas su raha hoitakse eurodes või dollarites?
Mis moneybookersisse puutub, siis see asi lükkub jälle edasi, kuna mul Swedpangas vana Hoiupanga arve ja lugesin teisest teemast, et seda ei tunnistata. Tuleb minna ja uus teha siis. Moneybookersi kohta loetud teemad on suht ära hirmutanud, tahaks esimese korraga kohe asja ilusti toimima saada.

BuildUp
17.01.09, 15:36
Vabandan, et üle küsin, aga kas ma sain õigesti aru, et MBs saad ise valida kas su raha hoitakse eurodes või dollarites?



FYP

kalkaan
17.01.09, 15:59
Mul tekkis üks imelik küsimus (arvestades et ma olen Toweris juba üle 60k kätt läbi mänginud). Nimelt ma ei leia nuppu, kuidas näidata oma kaarte teistele peale käe lõppu... algul arvasin et seda funktsiooni Toweris ei olegi, aga mõned ju näitavad...

Options - Preferences - Gameplay - Muck uncalled cards eest võtad linnukese ära. Kui on isu oma pahameelt kaotuse või suckoudi peale näidata, siis võta ka Muck losing cards eest linnuke ära.

kalkaan
17.01.09, 16:21
Tekkis selline huvitav küsimus punktide koha pealt. Olen nüüd paar päeva seal DON turbo turniire klõbistanud ning punkte on arvel rohkem, kui rake't maksnud olen. Eile tekkis kuidagi 160 punni lisaks (samas boonust need ei vabasta), tänaseks aga veel ilma ühegi mänguta 7 punni juurde tekkinud. Pole seal toas varem mänginud ning player points this month kattub minu tehtud mängudega. Kui neid punne millegi eest ekstra visatakse, siis on level kõrgemale liikumine tiba lihtsam. On siis seal mingi ekstra punktide saamise võimalus?

Veidi omapärane on ka järgmisele levelile pääsemine. Valisin esimeseks boonuseks 500 going places boonuse, millega saab ka level 2-le. Selleks vaja 4000 punkti 30 päevaga teenida. Samas on tingimustes level 2-le pääsemiseks vaja kalendrikuu jooksul vähemalt 1600 punkti teenida. Seega saan ma level 2-le enne, kui boonuse vabastatud saan ning kui 4000 punkti täis ei saa, jääb ainult osa boonusest vabastamata. Või olen millestki valesti aru saanud?

Tarq666
18.01.09, 15:49
Küsin üle, et kas täna tulevad Added Money turniirid või võin rahuliku südamega pittu minna :)

Timpz
18.01.09, 17:18
yeah võiks turnasi tulla :P

Tarmonator
18.01.09, 17:39


Kas dollarites või eurodes, isiklikult tundub, et isegi eurodes mõistlikum, sest näiteks hansapangas võid ka eurosi rahulikult arvel hoida.


Minul on sampos arve ja seal seisavad nad ka daalades. Ehk siis...tellin MB'st väljavõtte(MB konto ka obv $) ja raha laekub minu sampopanga kontole ka dollarites. Ja jääb sinna dollaritena seniks kuni ma nad EEK'x ümber vahetan. Kas siis rahavajadusest või soodsa kursi tõttu.
Ise ma selleks kunagi soovi ei avaldanud, kui esimene väljamakse sinna kunagi laekus, siis tekkis koheselt ka nn dollarikonto ja nii ta on. Konventeerimise pealt mingit maksu ei võeta(ainult siis MB 2,50$ väljamakse pealt), toimub sampopanga kursi alusel. Nädalavahetustel ja pühadel ei saa millegi pärast konventeerida, väidetavalt sest siis ei toimu rahvusvahelisi valuutatehinguid daaladega. Muul ajal on konventeerimine kohene.

CTXrix
18.01.09, 19:16
Tekkis selline huvitav küsimus punktide koha pealt. Olen nüüd paar päeva seal DON turbo turniire klõbistanud ning punkte on arvel rohkem, kui rake't maksnud olen. Eile tekkis kuidagi 160 punni lisaks (samas boonust need ei vabasta), tänaseks aga veel ilma ühegi mänguta 7 punni juurde tekkinud. Pole seal toas varem mänginud ning player points this month kattub minu tehtud mängudega. Kui neid punne millegi eest ekstra visatakse, siis on level kõrgemale liikumine tiba lihtsam. On siis seal mingi ekstra punktide saamise võimalus?

Veidi omapärane on ka järgmisele levelile pääsemine. Valisin esimeseks boonuseks 500 going places boonuse, millega saab ka level 2-le. Selleks vaja 4000 punkti 30 päevaga teenida. Samas on tingimustes level 2-le pääsemiseks vaja kalendrikuu jooksul vähemalt 1600 punkti teenida. Seega saan ma level 2-le enne, kui boonuse vabastatud saan ning kui 4000 punkti täis ei saa, jääb ainult osa boonusest vabastamata. Või olen millestki valesti aru saanud?


Ekstra punktide saamise kohta ei oska midagi öelda - mina neid kahjuks ei saa :). Praegu on neil jah n-ö "limited time" (yeah right!) pakkumine, et kui teed vajaliku arvu punkte täis, siis saad kohe järgmisele levelile - seega jah, 1600 punkti ja voila, level 2 olemas. Ja kui sa 4000 punkti täis ei saa, siis sellest ei tohiks midagi hullu olla - peale selle, et turnapiletist jääd ilma, kui täisboonust ei vabasta.

Marek K.
18.01.09, 19:34
Tra, mis kammajaa seal toimub terve nädalavahetus lauad ülitightid

zyxxx
18.01.09, 20:35
Tra, mis kammajaa seal toimub terve nädalavahetus lauad ülitightid


Tõesti väga kuivad lauad on sel nädalavahetusel Toweris. Olen mitu sessi päris ära jätnud, kuna kõikides laudades keskmine vpip 15 lähedale.

BuildUp
18.01.09, 20:57
Where are my little fishes? :-\

CTXrix
18.01.09, 21:03
Heh, 5-handedis on donkfest nagu alati 8)

marguzz22
18.01.09, 21:55
5handed ongi donkfest AGA variatsioon on metsik;) kes suudab seda kannatada, palun väga, ise 5max kütan NL10 rolli ülesse, täna sain esimese boonuse ka.

CTXrix
18.01.09, 22:41
5handed ongi donkfest AGA variatsioon on metsik;) kes suudab seda kannatada, palun väga, ise 5max kütan NL10 rolli ülesse, täna sain esimese boonuse ka.


Variatsioon jah...kui sellele lisanduvad veel enda lollused ka, siis on *******. Tegin just 1,5k käelise sessi, 1,4k käega grindisin ilusti 4BI üles ja ülejäänud saja käega 6BI alla :o

Tigrano
19.01.09, 01:37
Vabandan, et üle küsin, aga kas ma sain õigesti aru, et Toweris saad ise valida kas su raha hoitakse eurodes või dollarites?
Mis moneybookersisse puutub, siis see asi lükkub jälle edasi, kuna mul Swedpangas vana Hoiupanga arve ja lugesin teisest teemast, et seda ei tunnistata. Tuleb minna ja uus teha siis. Moneybookersi kohta loetud teemad on suht ära hirmutanud, tahaks esimese korraga kohe asja ilusti toimima saada.


Toweri käib arveldamine ikka ainult dollarites.

Tigrano
19.01.09, 01:41
Tra, mis kammajaa seal toimub terve nädalavahetus lauad ülitightid


Väga huvitav, olen väga kaua juba Toweris mänginud ja ei kunagi näinud, et lauad oleks väga tightid, eriti veel nädalavahetusel.

Tigrano
19.01.09, 01:55
Tekkis selline huvitav küsimus punktide koha pealt. Olen nüüd paar päeva seal DON turbo turniire klõbistanud ning punkte on arvel rohkem, kui rake't maksnud olen. Eile tekkis kuidagi 160 punni lisaks (samas boonust need ei vabasta), tänaseks aga veel ilma ühegi mänguta 7 punni juurde tekkinud. Pole seal toas varem mänginud ning player points this month kattub minu tehtud mängudega. Kui neid punne millegi eest ekstra visatakse, siis on level kõrgemale liikumine tiba lihtsam. On siis seal mingi ekstra punktide saamise võimalus?

Veidi omapärane on ka järgmisele levelile pääsemine. Valisin esimeseks boonuseks 500 going places boonuse, millega saab ka level 2-le. Selleks vaja 4000 punkti 30 päevaga teenida. Samas on tingimustes level 2-le pääsemiseks vaja kalendrikuu jooksul vähemalt 1600 punkti teenida. Seega saan ma level 2-le enne, kui boonuse vabastatud saan ning kui 4000 punkti täis ei saa, jääb ainult osa boonusest vabastamata. Või olen millestki valesti aru saanud?


Väga huvitav, sest ühtegi punkti ei anta niisamma, eriti veel 160 punkti, sest selline summa punkte saadakse, kui paar tundi nl100 9 lauas mängida.

Kui boonuse vabastamist jälgite väga tihedalt, siis neid punkte ei uuendata iga punkti vabastamise järgi vaid mingi x aja tagant.

Level 2 osas jään vastuse võlgu, sest first deposiit boonuseid uuendati ja äkki on leveli andmise nõuded muutunud. Ennem aga ei antud kindlasti mingit levelit ennem kui olid täitnud first deposiit boonuse nõude ehk antud juhul oleks see 4000 punkti aga seda kindlasti täpsustan.

kalkaan
19.01.09, 12:24
Heh, nende punktide koha pealt. Tuleb välja, et mingeid ekstra punkte ikka ei visata. Kala oli selles, et Total player points balance uueneb kiiremini kui Player points this month. Sharkscope's oli samuti turniiride arv tunduvalt väiksem, kui tegelikult olin mänginud ning kattus väiksema punktisummaga :D. HEM aga veel paraku Ongame turniire korralikult välja ei loe ning sealt ei saanud asja kontrollida.

Tigrano
19.01.09, 12:27
Heh, nende punktide koha pealt. Tuleb välja, et mingeid ekstra punkte ikka ei visata. Kala oli selles, et Total player points balance uueneb kiiremini kui Player points this month. Sharkscope's oli samuti turniiride arv tunduvalt väiksem, kui tegelikult olin mänginud ning kattus väiksema punktisummaga :D. HEM aga veel paraku Ongame turniire korralikult välja ei loe ning sealt ei saanud asja kontrollida.


Ongame handgrabberiga toimib HEMi HUD turniiride ajal hästi.

kalkaan
19.01.09, 14:13
Ongame handgrabberiga toimib HEMi HUD turniiride ajal hästi.

Pole seda handgrabberit kasutanud. HEM seda juba tükk enam ei vaja ning HUD-iga ainult üks kord probleem tekkinud. 7 laual mängides, millegipärast ühte lauda ära ei tundnud, isegi Table finderist polnud abi. Ei kujuta ette, milles probleem oli.
HEM 1.08 beta versioonis on turniiri osa juba kõvasti täiendatud. Mõnusaid vidinaid on asjale külge poogitud ning asi läheb aina paremaks ;D. Kahjuks Ongame turniiride tulemuste statistikat see veel välja ei loe, seda pidasnigi silmas ennist.

Tigrano
19.01.09, 14:32
Pole seda handgrabberit kasutanud. HEM seda juba tükk enam ei vaja ning HUD-iga ainult üks kord probleem tekkinud. 7 laual mängides, millegipärast ühte lauda ära ei tundnud, isegi Table finderist polnud abi. Ei kujuta ette, milles probleem oli.
HEM 1.08 beta versioonis on turniiri osa juba kõvasti täiendatud. Mõnusaid vidinaid on asjale külge poogitud ning asi läheb aina paremaks ;D. Kahjuks Ongame turniiride tulemuste statistikat see veel välja ei loe, seda pidasnigi silmas ennist.


Ma turniire polegi peaaegu mänginud ning samuti ei ole 1.08 HEMi veel peale pannud, kõik areneb ikka üle öö.

kalkaan
19.01.09, 21:33
Ma turniire polegi peaaegu mänginud ning samuti ei ole 1.08 HEMi veel peale pannud, kõik areneb ikka üle öö.

Sain lihtsalt turniiri update varem enda käpa alla, kui muidu asi laialt kasutada anti. Viimane variant jah ainult paar päeva väljas olnud. HEM-i HUD pole aga juba ammu ongame's handgrabberi vajanud.

levis
19.01.09, 22:39
Sain lihtsalt turniiri update varem enda käpa alla, kui muidu asi laialt kasutada anti. Viimane variant jah ainult paar päeva väljas olnud. HEM-i HUD pole aga juba ammu ongame's handgrabberi vajanud.

Kas sa kasutad DON STT'de mängimisel HEM HUD-i?
Vaatasin sharkist, et sul oli seal 8 mängu miinust ja siis kohe 9 mängu järjest rahadesse :)

kalkaan
19.01.09, 23:04
Kas sa kasutad DON STT'de mängimisel HEM HUD-i?
Vaatasin sharkist, et sul oli seal 8 mängu miinust ja siis kohe 9 mängu järjest rahadesse :)

HUD-ist seal tiba abi, noted mul sinna pandud ning mitme saidi kasutaja andmed kokku lükatud. Pole veel tööle saanud erinevate blindi levelite eristamist, saab regularide algfaasi mängu kohta infot. Läppari peal üle 4 laua korraga ei saa eriti võtta töö juures, lisamonitor ainult kodus olemas. 4 lauaga saab HUD-i ka vahepeal jälgida, rohkemaga eriti enam ei jõua.
Swingid on praegu räiged ameerika mäed olnud, jõhkrad suckoudid mulle tehtud ning olen enda mängus mõned vead ka leidnud. Sellest aga arvan, et homme kirjutan väikese kokkuvõtte blogisse. Praegu on kasum minimaalne, ROI vist ainult 4% ning suurem osa tulust saadud boonuse vabastamisega. Standardsituatsioonides jääb luckist puudu. Näiteks, ise callisid mu SB pealt tehtud A7 Allin 39s-ga sain küll 7 flopis kuid turn ja river tõid flushi sulle, kuid see oli standardsituatsioon ning üks lahjemaid kaotusi. Luckbox veab ikka jõhkralt alt praegu.

levis
20.01.09, 00:00
Jah ma mäletan seda "sb vs bb" küll, seal polnud tõesti fold jaoks eriti ruumi.
Homme teen mõned testid "kvaliteet -> kvantiteet", et palju laudu korraga mängida annab ja kuidas neid ekraanile paremini mahutada. Täna juba proovisin laudu üksteise peale laduda, et kuidas saab mängida (6 lauda ja nende peale veel 6 lauda).. polnud probleemi. Mõtlen, et 18 lauda on täiesti mängitav 5+0.5 ja 10+1 peal. Aga tahaks 24 proovida, et kas masin veab välja ja mida enda pea asjast arvab.

Tigrano
20.01.09, 09:55
Jah ma mäletan seda "sb vs bb" küll, seal polnud tõesti fold jaoks eriti ruumi.
Homme teen mõned testid "kvaliteet -> kvantiteet", et palju laudu korraga mängida annab ja kuidas neid ekraanile paremini mahutada. Täna juba proovisin laudu üksteise peale laduda, et kuidas saab mängida (6 lauda ja nende peale veel 6 lauda).. polnud probleemi. Mõtlen, et 18 lauda on täiesti mängitav 5+0.5 ja 10+1 peal. Aga tahaks 24 proovida, et kas masin veab välja ja mida enda pea asjast arvab.


Ilma HUDita peaks saama mängida küll niipaljudes laudades. Kas aega kauem kõvasti mõelda, kui rahalauas, et 24 lauas jõuaksid mängida?

levis
20.01.09, 12:24
Ilma HUDita peaks saama mängida küll niipaljudes laudades. Kas aega kauem kõvasti mõelda, kui rahalauas, et 24 lauas jõuaksid mängida?

DON STT'de algul on mäng tight ja hiljem tuleb reeglina teha otsus juba preflop, kuna keerukaid olukordi vähem, siis ka lihtsam multi-tableda.
Edit: testisin 18 lauda.. krt pisike lag tuleb sisse ja see nullib 24 laua ürituse ära.
18 on hädaga mängitav.

Tigrano
20.01.09, 15:58
DON STT'de algul on mäng tight ja hiljem tuleb reeglina teha otsus juba preflop, kuna keerukaid olukordi vähem, siis ka lihtsam multi-tableda.
Edit: testisin 18 lauda.. krt pisike lag tuleb sisse ja see nullib 24 laua ürituse ära.
18 on hädaga mängitav.


Tegelikult 18 lauda on ka juba tase Toweri kohta, sellise tempoga mängides, koguneb ikka tohutult boonust ;D

taavi19
20.01.09, 22:17
Nii, deposiit tehtud ja peaks nõustuma, et soft ei ole tõesti suurem asi, aga halvad mängjad ja head boonused peaks selle korvama.
Võtsin 200 dollarilise boonuse ja homsest hakkan korralikult grindima. NL10 siis.
Täna sai mõned käed 1 tabletud PT3 confimise ajal ja esimese buyini võrra rikkamaks.
Küsimus, et kas peab PM ka veel saatma Tigranole, et neist freerollidest osa võtta? Loodan, et need hakkavad varsti toimuma, kui nad juba ei toimu.

Tigrano
21.01.09, 07:34
Nii, deposiit tehtud ja peaks nõustuma, et soft ei ole tõesti suurem asi, aga halvad mängjad ja head boonused peaks selle korvama.
Võtsin 200 dollarilise boonuse ja homsest hakkan korralikult grindima. NL10 siis.
Täna sai mõned käed 1 tabletud PT3 confimise ajal ja esimese buyini võrra rikkamaks.
Küsimus, et kas peab PM ka veel saatma Tigranole, et neist freerollidest osa võtta? Loodan, et need hakkavad varsti toimuma, kui nad juba ei toimu.



Ole hea saada mulle kindlasti PM ja kui probleeme softi seadistamisega, siis küsi julgelt.

taavi19
21.01.09, 16:39
Kas keegi oskab soovitada mingit scripti/programmi millega saaks hotkeyd panna endale Toweris.
Seal enamus hotkeyd olemas default, aga tahaks näiteks bet 2/3 pot nuppu endale ja vb veel midagi.

Tigrano
21.01.09, 18:43
Kas keegi oskab soovitada mingit scripti/programmi millega saaks hotkeyd panna endale Toweris.
Seal enamus hotkeyd olemas default, aga tahaks näiteks bet 2/3 pot nuppu endale ja vb veel midagi.



Mul kuskil vanas arvutis vedeleb, katsun üles otsida, ise ei mängi scriptidega.

taavi19
21.01.09, 19:43
Krt mul on selline probleem, et vahepeal lauad lähevad ise kinni. Suht häiriv on kui teen oma 10 lauda lahti ja siis mõni kaob ära.
Deposiitimisega oli ka probleeme, aga see peaks lahenema.

ranka
21.01.09, 20:22
Krt mul on selline probleem, et vahepeal lauad lähevad ise kinni. Suht häiriv on kui teen oma 10 lauda lahti ja siis mõni kaob ära.
Deposiitimisega oli ka probleeme, aga see peaks lahenema.



See esimese probleemi jaoks ka AHK script aitas, Tigrano täpsustab.

Tigrano
21.01.09, 20:35
Krt mul on selline probleem, et vahepeal lauad lähevad ise kinni. Suht häiriv on kui teen oma 10 lauda lahti ja siis mõni kaob ära.
Deposiitimisega oli ka probleeme, aga see peaks lahenema.



AHK script, mis laudu kinni ei luba panna ja taastab lauad, saad tõmmata alltoodud lingilt.


Downloadida saab vajaliku faili aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/table.rar (http://arion.pri.ee/tigrano/table.rar)

CTXrix
22.01.09, 23:39
Mis te uuest süsteemist arvate? Boonusdiilerit vist enam ei ole, boonused suuremad...point shopis ainult raha punktide vastu...weird.

Tigrano
22.01.09, 23:41
Mis te uuest süsteemist arvate? Boonusdiilerit vist enam ei ole, boonused suuremad...point shopis ainult raha punktide vastu...weird.


Väga huvitav, kas tõesti boonusdealerit ei ole, pole nautke aega Toweris mütanud, kui peaks nii olema, siis on suured muutused toimunud. Kohe asun asja uurima.

Aristotep
23.01.09, 00:06
Bonusdealer on endiselt olemas. Praegu vist mingi kampaania käimas, et ilma reloadita uut boonust pakutakse. Mul mõlemad variandid saadaval hetkel.

Tigrano
23.01.09, 00:34
Bonusdealer on endiselt olemas. Praegu vist mingi kampaania käimas, et ilma reloadita uut boonust pakutakse. Mul mõlemad variandid saadaval hetkel.


Boonus dealer paistab, et on endiselt olemas, reload boonused saadeti jälle kõigile lisaks.

Muidugi pointshop on tõesti ära muudetud, turniire ei saa osta enam punktide eest nagu näha. Nüüd saab punktid rahaks mängida, mis on väga kummaline pakkumine, kui reload on koguaeg 8x võtta. Pakkumine on aga ülemõistuse kehv, level 3 saab pontshopist 600 punkti eest 25$, kui reload boonuse vabastamisel saaks 600 punkti eest 75$, ma ei saa praegu hästi aru, milleks selline jama on välja mõeldud.

PS. sellist jama on raske kommenteerida.

Uurin veel.

Aristotep
23.01.09, 01:46
Täitsa jama... lvl 1 saab uue süsteemi järgi poest 43 punkti eest 1 dollari. Viiekordne vahe võrreldes varasemaga. :(

Tigrano
23.01.09, 02:05
Pasitab, et Ongame on ära keelanud 8x boonused, mis on tohutu tagasilöök, kogu võrgustikule minuarvates. See tähendab seda, et boonus dealer ega reload boonuseid ei pruugi enam tulla. Elame näeme, praegu pakuti kõigile reload pakkumine, ehk just sellepärast, et see oli viimane võimalus.

Loodan, et asi võtab ikkagi mõistliku suuna ja kõik läheb edasi vanaviisi.

Tigrano
23.01.09, 02:08
Seda jama on rakse kommenteerida, mis üleöö sündis, lähen magama ära >:(

masterpuppet
23.01.09, 02:25
Sain sellise kirja nüüd.

---

For the first time ever, you can exchange your points for cash and earn up to 40% Valueback as you advance through the Players Club Levels. Enjoy level specific promotions and rewards that will keep your bankroll bulging!

We've changed our levels a little to add even more rewards for our longer serving players, in the form of annual programmes. The longer you play, the more you are rewarded. That's the way it should be, isn't it?

---

Seega tähendab, et ligi 55% rackeback on igaveseks kadunud ja siis kõrgemal mängijatel on võimalik kuni 40% rackeback???


Haige..

https://member.towergaming.com/online-poker/promotions/players-club-reward-programme.html?pcrload=1

See olek sikka eriti s*tt valik toweri poolt.

Tigrano
23.01.09, 02:28
Sain sellise kirja nüüd.

---

For the first time ever, you can exchange your points for cash and earn up to 40% Valueback as you advance through the Players Club Levels. Enjoy level specific promotions and rewards that will keep your bankroll bulging!

We've changed our levels a little to add even more rewards for our longer serving players, in the form of annual programmes. The longer you play, the more you are rewarded. That's the way it should be, isn't it?

---

Seega tähendab, et ligi 55% rackeback on igaveseks kadunud ja siis kõrgemal mängijatel on võimalik kuni 40% rackeback???

See olek sikka eriti s*tt valik toweri poolt.


Nii ta on praeguse seisuga, 40% saaksid ainutl VIP leveli mängijad.

Tigrano
23.01.09, 02:32
Homme saan täpsemalt teada, kui suur on kahju igale levelile, mida annavad point race juurde ja freerollid.

-andres-
23.01.09, 02:33
Jama värk suhteliselt. Äkiline ka, ehk saab nii tugevat vastukaja, et leebub veits.

Tigrano
23.01.09, 02:38
Jama värk suhteliselt. Äkiline ka, ehk saab nii tugevat vastukaja, et leebub veits.


Elame näeme, mul on valikus veel üks reaload ja bonusdealeri boonused, üle 2,5k $ boonuseid, hooran need ära kuni järgmise kuu lõpuni, siis saab näha, kui kasulikud on Toweri pakkumised.

ranka
23.01.09, 05:24
Need ongame bossud võiks p**ku panna, tra nii närvi ajavad oma üleöö muudatustega ning softi korda ei teha. Fucking lohvid raisk.

Aa ja selline küsimus, et kui mitu inimest oleks huvitatud suurest samplest dataminetud kätest? Mul on miski 100-150k käsi (nädala-kahe vanused käed) 10NL-1000NL full ringist, enamus on 100NL-400NL. Kui huvi on suur ja keegi oskab pakkuda välja hea variandi, et kuidas ma saaks kõige paremini käsi jagada nii, et ainult tõesti selle foorumi kasutajaid saaksid neid käsi kasutada, siis lisan nad siia ülesse.

Marek K.
23.01.09, 07:00
mingu perse raisk, niigi viimane nädal totaalne tilt. nüüd sellised tilt-uudised ka veel, fuck you.. tõmban kohe nahui sealt kui boonused läbi mängitud.

Marek K.
23.01.09, 07:07
olgem ausad, grinderite ja boonushoorade elu on suht perses. praktiliselt, miski 3 networki/saiti ongi kus on korralikult rahvast ja laudade valikut.. need on fulltilt, stars ja ongame.. ülejäänud networkides naljalt mingit 10 laua grindi ei tee, sest pole nii palju laudugi võtta 1-st limiidist. TILTI ajab rsk, koogipokkerit peaks varsti proovima.. seal tundub ka aktiivsust olevat ja peaks miski rakeback ka olema, on keegi proovinud?

CTXrix
23.01.09, 09:14
Mul on isegi boonusdiileri nupp kadunud... Sitt lugu küll. Aga noh, oligi liiga hea, et tõsi olla ;D

Keiss
23.01.09, 09:17
Positiivne vast kogu asja juures on see, et need boonushooradest shortstackerid kaovad ära, aga samas ka kõik muud boonuste sõbrad ja seega oleks huvitav teada, palju neil paari kuu pärast mängijaid alles jäänud on. Soft ka ülip*** seega kahtlen, et seal varst suurt elu enam on.

CTXrix
23.01.09, 09:50
Need ongame bossud võiks p**ku panna, tra nii närvi ajavad oma üleöö muudatustega ning softi korda ei teha. Fucking lohvid raisk.

Aa ja selline küsimus, et kui mitu inimest oleks huvitatud suurest samplest dataminetud kätest? Mul on miski 100-150k käsi (nädala-kahe vanused käed) 10NL-1000NL full ringist, enamus on 100NL-400NL. Kui huvi on suur ja keegi oskab pakkuda välja hea variandi, et kuidas ma saaks kõige paremini käsi jagada nii, et ainult tõesti selle foorumi kasutajaid saaksid neid käsi kasutada, siis lisan nad siia ülesse.


Plaanisid mingi hetk Towerisse pelama tulla?

kollane
23.01.09, 10:59
suht imelik värk, pointshopis 61punni pean tegema et 1dollarit saada! ei ole eriti lõbus, loodan et need boonused ikka jäävad.
kui ei siis tuleb jalga lasta sealt

Tigrano
23.01.09, 11:17
suht imelik värk, pointshopis 61punni pean tegema et 1dollarit saada! ei ole eriti lõbus, loodan et need boonused ikka jäävad.
kui ei siis tuleb jalga lasta sealt



Täna saan ühelt Toweri managerilt ühtteist teada aga kindlasti ei midagi väga lõbusat, sealt kuulda ei saa. Praegu soovitan edasi grindida, kindlasti viimased 8x bonused ära mängida ja selleks ajaks on selgem pilt kõvasti.

ranka
23.01.09, 11:33
Plaanisid mingi hetk Towerisse pelama tulla?


Ei, läppar seisab tühjalt ja siis mõtlesin, et foorumis on palju toweri mängijaid (eriti low limitil) ja dataminemisega saaks neid aidata - tunduvalt lihtsam on limiitit üles liikuda, kui readid on täiesti olemas.

ranka
23.01.09, 11:34
Täna saan ühelt Toweri managerilt ühtteist teada aga kindlasti ei midagi väga lõbusat, sealt kuulda ei saa. Praegu soovitan edasi grindida, kindlasti viimased 8x bonused ära mängida ja selleks ajaks on selgem pilt kõvasti.


Kui teada saad, siis võiksid teha uue vahekokkuvõtte posti, et kui palju on reaalne rakeback ja siis paberil kohe näha, kui suured on tegelikud kaotused.

Tigrano
23.01.09, 11:36
Kui teada saad, siis võiksid teha uue vahekokkuvõtte posti, et kui palju on reaalne rakeback ja siis paberil kohe näha, kui suured on tegelikud kaotused.


Kindlasti seda ma teen ja võtan arvesse ka igasugused freerollid ja pontraced, mis on juurde tekkinud.

ranka
23.01.09, 11:38
Tegelikult ma ei ole veel aru saanud, et milles see kaotus seisneb? Ja kui palju tundub olevat praegune rakeback?

Arvan, et kui nad pakuvad üle 40%+ siis on asi täiesti ok, kuna mängude valik, tase ja rakebacki suhe on vägagi hea. Kui nad hakkavad pakkuma alla 40%, siis enam ta nii hea ei ole ning võib hakata mujale vaatama.

masterpuppet
23.01.09, 11:55
Ranka, piilu seda linki http://www.towergaming.com/online-poker/promotions/players-club-reward-programme.html
Ja sealt rewards.
Suht jube.
Põmst rackeback siis 8%-40% +muu tinuninu, mis on suht mõttetu.

Marek K.
23.01.09, 12:15
no praktiliselt on nii tegelikkuses, et see pointshop on pohui, et ei saa enam neid turna ticketeid, need nagunii suht savi. aga kui nad edaspidi pakuks reload boonuseid nagu siiamaani, et 8pp= 1 usd siis poleks probleemi, v6i isegi 10pp = 1 usd nagu paljudel teistel ongame saitidel.. siis jumala pohhui tegelt. seljuhul poleks lahti midagi, sest need paar turniiri ticketit ei koti eriti.

Tigrano
23.01.09, 12:18
no praktiliselt on nii tegelikkuses, et see pointshop on pohui, et ei saa enam neid turna ticketeid, need nagunii suht savi. aga kui nad edaspidi pakuks reload boonuseid nagu siiamaani, et 8pp= 1 usd siis poleks probleemi, v6i isegi 10pp = 1 usd nagu paljudel teistel ongame saitidel.. siis jumala pohhui tegelt. seljuhul poleks lahti midagi, sest need paar turniiri ticketit ei koti eriti.


Ega teistel Ongame saitidelt peavad kaduma samuti 8x boonused, sest see on Ongame poolt tehtud üldine reegel, mida paevad kõik järgima.

Marek K.
23.01.09, 12:20
Kust seda võtad?

marguzz22
23.01.09, 12:36
mulle pakuti redkingsist just uut 8x boonust.;) iga 400p eest 50 dollarit = 8p=1dollar - mis tahate nüüd öelda, et see kaob ära?siis küll jama, just harjusin ongamega ära ja meeldib juba, nüüd siis jälle liikuma hakkama väga ****** kui 1 dollari saamiseks nüüd peab siis 40p saama

ennem 1 dollari saamiseks 8p, ehk enne sain ma 3200p eest/8=400 dollarit nüüd saaksin 3200/40=80 dollarit , no käige ***** tõsiselt siis juba parem minna starsi kus rake väiksem ja soft normaalne


ainukesed mängitavad toad ongi ju stars, ongame ja fulltilt(partys ka inimesi aga see ka haige ikka)

levis
23.01.09, 12:54
Kas mujal foorumites ka rahvas juba viriseb? 2p2?
Ise nagu ei leia.

marguzz22
23.01.09, 12:54
--------------------------------------------------------------------------------

Ok so 400pts to get $9.

--------------------------------------------------------------------------------

Ok so 400pts to get $9.

An 8x bonus was 800pts cleared for $100, so for 400pts cleared you'd get $50.

A 10x one was 1000pts cleared for $100, so for 400pts cleared you'd get $40.

So basically now you are getting 75% less cash back than a 10x bonus and 80% less cash back than an 8x bonus.

Somebody must really be trying to bump the profits up. It is not any of the skins fault, they all had to change their bonus systems.

A 10x one was 1000pts cleared for $100, so for 400pts cleared you'd get $40.

So basically now you are getting 75% less cash back than a 10x bonus and 80% less cash back than an 8x bonus.

Somebody must really be trying to bump the profits up. It is not any of the skins fault, they all had to change their bonus systems.

marguzz22
23.01.09, 12:54
Kas mujal foorumites ka rahvas juba viriseb? 2p2?
Ise nagu ei leia.




loe 2p2 kirjuta ongame bonuses otsingusse :'(

ment52
23.01.09, 13:26
Kas mujal foorumites ka rahvas juba viriseb? 2p2?
Ise nagu ei leia.

http://forumserver.twoplustwo.com/49/internet-bonuses/no-more-endless-8x-bonuses-ongame-387223/

ranka
23.01.09, 13:27
Ma lugesin neid linke ning ma ei leia kuskil mitte mingisuguseid konkreetseid numbreid ja kas keegi, kes on asjaga kursis võiks teha tabeli, kui suur tegelik rakeback erinevatel VIP levelitel on ja kui suur on otsese (siis läbi boonuste) ja kaudse (läbi turniiride) rakebacki osakaal.

Võib-olla on võetud maha boonused aga lisatud raha muudmodoi? Läbi liigade jms? Ma ei tahaks elu sees uskuda, et 60% rakeback üleöö tõmmatakse maha 30-40%. Kuskil peab olema mingi konks, sest tegu ei ole väikese toaga (kindlalt on netis 1 suuremaid tube FTP, Starsi ja Party kõrval), et pankrotihoos hakatakse suuri kärpeid tegema.

Minule tundub, et lihtsalt paanika - sest ma ei ole näinud konkreetseid numbreid.

marguzz22
23.01.09, 13:43
see mis ma pastisin eelneval lehel ongi ju konkreetne arvutus 400 dollari asemel 80

ranka
23.01.09, 21:54
Nii panin käed netti ja saadaval kõigile - ei viitsi siin midagi peita või mitte aga tulevikus, kui keegi tahab käsi saada, siis leiutan kindlasti miski süsteemi, et käsi saaksid inimesed, kes neid vajavad ja kes on usaldusväärsed:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/kaed/kaed.rar

Fail on 180MB suur ning sisaldab kahe OGHG.db faili ja kuute rar faili. Kõik rar failid pakkige lahti ning siis importige kogu "kaed" kataloog HEM'i manual impordiga sisse. Käsi peaks seal olema miski 150k (maybe vähem, ma kindel ei ole) ja limiitides 10NL-1000NL.

Kes käed ära impordib siis võiks öelda ka, et mitu kätt kokku oli.

Samuti andke nüüd kindlasti tagasisidet, et mis mänge on vaja datamineda - kas full-ringi või 5 maxi ja mis limiite kõige rohkem vaja läheks. Ise hetkel olen kõige rohkem pannud 100NL-400NL peale ja siis teised limiidi on jäänud teisejärguliseks.

Edu improtimisel ja loodan, et saate abi :)

CTXrix
24.01.09, 00:49
Nii panin käed netti ja saadaval kõigile - ei viitsi siin midagi peita või mitte aga tulevikus, kui keegi tahab käsi saada, siis leiutan kindlasti miski süsteemi, et käsi saaksid inimesed, kes neid vajavad ja kes on usaldusväärsed:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/kaed/kaed.rar

Fail on 180MB suur ning sisaldab kahe OGHG.db faili ja kuute rar faili. Kõik rar failid pakkige lahti ning siis importige kogu "kaed" kataloog HEM'i manual impordiga sisse. Käsi peaks seal olema miski 150k (maybe vähem, ma kindel ei ole) ja limiitides 10NL-1000NL.

Kes käed ära impordib siis võiks öelda ka, et mitu kätt kokku oli.

Samuti andke nüüd kindlasti tagasisidet, et mis mänge on vaja datamineda - kas full-ringi või 5 maxi ja mis limiite kõige rohkem vaja läheks. Ise hetkel olen kõige rohkem pannud 100NL-400NL peale ja siis teised limiidi on jäänud teisejärguliseks.

Edu improtimisel ja loodan, et saate abi :)


Suured tänud! Ise oleksin õnnejunnis NL50 ja NL100 5-max sample-i eest! :)

ranka
24.01.09, 00:50
Suured tänud! Ise oleksin õnnejunnis NL50 ja NL100 5-max sample-i eest! :)


Keegi veel 5maxi tahab ?

CTXrix
24.01.09, 00:54
Cmon ppl, vote for 5max!!!

Konkreetselt Toweri kohta on 2p2-s selline teema: http://forumserver.twoplustwo.com/51/affiliates-rakeback/wtf-did-tower-do-their-loyalty-scheme-394978/#post8337111

edit: siiani pointless. Toweri support võtab korra sõna ja ajab mulli. Peamine küsimus - kas reload boonused jäävad pidevalt tulema ja mis vabastamisleveliga - on vastamata.

virx747
24.01.09, 01:03
Kes käed ära impordib siis võiks öelda ka, et mitu kätt kokku oli.


Suured tänud!
Tõmbasin käed sisse ja sain 204 473 kätt ja 5974 uut mängijat (enne oli mul 10 117).

Suur huvi paljudel kindlasti FR vastu ja just NL20 ja kõrgem, kuna paljud praegu liiguvad just 20-30-50!

-andres-
24.01.09, 01:08
Minul kõige suurem huvi NL30,50 vastu. Samas seda peaks ehk ka Tigrano käest saama, kui ilusti küsida :D.

ranka
24.01.09, 01:11
Minul kõige suurem huvi NL30,50 vastu. Samas seda peaks ehk ka Tigrano käest saama, kui ilusti küsida :D.


FR või 5 max?

ranka
24.01.09, 01:11
Suured tänud!
Tõmbasin käed sisse ja sain 204 473 kätt ja 5974 uut mängijat (enne oli mul 10 117).

Suur huvi paljudel kindlasti FR vastu ja just NL20 ja kõrgem, kuna paljud praegu liiguvad just 20-30-50!


Oh, isegi niipalju.

-andres-
24.01.09, 01:13
FR :).

virx747
24.01.09, 01:14
Oh, isegi niipalju.


Jah, kusjuures kataloogis 1 käsi sisse ei lugenud HEM millegipärast. Seal mahu järgi ilmselt veel umbes 40-50k kätt.

ranka
24.01.09, 01:18
Jah, kusjuures kataloogis 1 käsi sisse ei lugenud HEM millegipärast. Seal mahu järgi ilmselt veel umbes 40-50k kätt.


Imelik aga poleig ertiti tähtis.

Ma panen siia teemale kohe küsitluse, et mis limiiti toweris mängite ja selle järgi saaks edaspidi dataminema hakata.

kollane
24.01.09, 08:27
suured tänud ranka. sain 125k kätt, midagi jätsin vist tegemata. NL10 sain 10k kätt igatahes juurde.

BuildUp
24.01.09, 10:35
Minul kõige suurem huvi NL30,50 vastu. Samas seda peaks ehk ka Tigrano käest saama, kui ilusti küsida :D.

+1

marguzz22
24.01.09, 11:53
palun ranka mine 5maxi ka:S

kollane
24.01.09, 12:00
NL10 enamus mehi siin, votema.

Ning võiks omavahel ka vahetada, kuigi mul eriti palju endal pole käsi ca20k . aga võin röömasalt jagada

RCold
24.01.09, 12:35
Kas eestlased juba saavad jälle netelleriga Towerisse deposiiti teha ?

-andres-
24.01.09, 12:56
Vahepeal sai, viimased 2 kuud enam mitte.

kollane
25.01.09, 12:47
ei julge arvuti tagant ära tullagi, selline hea run on et , loodan et see ei lõppe iial ::) ;D

antnx
25.01.09, 13:05
kas peab hakkama mõtlema towerist ära kolimise peale?

masterpuppet
25.01.09, 13:25
mina igatahes mõtlen juba. Idee alguses starsis debosiitboonus läbi mängida ja siis edasi mõelda...
Kui muidugi tower oma poliitikat ei muuda.

broadcast
25.01.09, 13:36
Mul sai ikka väga õigel ajal boonus otsa. Eile sain veel kasutada seda No Deposit boonust. Nüüd saab veel 2 kuud rahus 8x bonust vabastada. Eks siis vaatab edasi.

levis
25.01.09, 14:21
Kui märtsi keskel on seis sama hull kui praegult paistab, siis mina igatahes lahkun ongame võrgust. Kurb küll :(
Osad mängijad on kogunud kümneid või lausa sadu tuhandeid punkte ja hetkel pole nende punktidega teha muud kui osta varasemaga võrreldes üsna näruseid boonuseid. Kaudselt on neilt raha röövitud.
Ootan põnevusega, et kuidas Tower_Supporti poolt välja käidud "point races" ja "freerolls" kogu seda jama kompenseerida suudavad.

ranka
25.01.09, 16:01
Ma veel nii kiirelt ei tormaks kuskile või vähemalt ei mataks maha, sest see asi ei saa jääda nii!
On kaks võimalust:
a) kas tower peab kompenseerima eelnevaid boonuseid
b) või kaotab ta suure osa mängijate pagasist

Olgem ausad, et enamus mängijaid mängis seal võrgus suurte boonuste pärast ning see oli ka tema ainukeseks kõige suuremaks plussiks ning miks oli seal mängijaid niipalju. Kui nad üleöö tahavad tõesti hakata "normaalseks" pokkeritoaks, siis ma saadaks selle koha p-tsi aga kui neil tõesti lihtsalt väike muudatus, et suunavad boonused vanast kohast uute ja teevad asja huvitamaks, siis on hea. Seega ma arvan, et enne 2-3 nädalat ei saa öelda mitte midagi kindlalt. Isegi, kui nad muutsid oma boonused pasemaks, siis on võimalus, et nad muudavad nad paremaks.

kollane
25.01.09, 16:18
mul sai first deposiit läbi, pidin saama turna pileti 10dollarilise, aga kontol näen ainult 2 dollarilist.
tuleb kiri saata supporti, seal kirjas et saan 10.se või said kõik 2 dollarilise ?
75$ pakett oli

CTXrix
25.01.09, 16:53
Tegin siin Toweriga väikest kirjavahetust ja no täiesti mullist jura ajavad.

Esitasin neile kaks konkreetset küsimust:

1) Kas bonus dealeri boonused jäävad endiselt tulema ja kui, siis millise läbimängimisnõudega (arvestades, et 8x enam ei saa)..

Vastus: blaa-blaa-blaa. Konkreetset vastust ei antud, rääkisid oma freerollidest ja point race-idest.

2) Kas nad kavatsevad millalgi poodi mingit merchandise-i vms panna (selle BS-i asemele, mis seal nüüd on).

Vastus: Umbes, et "uurime kõiki variante ning kaalume ka poe update-imist".

Saatsin neile siis uue meili ja ütlesin, et vastake küsimusele nr 1 "YES" või "NO".

Vastus: copy-paste esimesest kirjast ;D

kollane
25.01.09, 16:57
ega jah, siin tuleb ainult oodata. jube kandadele astumine käib kõik küsivad, chatis ka ei osanud keegi midagi õelda. sama mula.
konkreetselt ei õelda midagi.
kuu pärast on kõik selge, präegu mul üks boonus on kuu saan kindalt mängida siis vaatame edasi

taavi19
25.01.09, 17:25
Samuti andke nüüd kindlasti tagasisidet, et mis mänge on vaja datamineda - kas full-ringi või 5 maxi ja mis limiite kõige rohkem vaja läheks. Ise hetkel olen kõige rohkem pannud 100NL-400NL peale ja siis teised limiidi on jäänud teisejärguliseks.

Edu improtimisel ja loodan, et saate abi :)

Suur tänu, et jagad oma dataminetud käsi. Ma ise hetkel NL10, nii et väga palju kasu nendest kätest ei saanud, aga loodetavasti tõusen varsti kõrgemale.
Enda seisukohast oleks küll NL10 käsi vaja, aga ma arvan, et kõige rohkem oleks foorumi rahval kasu NL50 kätest, sest sealt edasiliikumine on juba raskem/kauem aega võtvam.
Väga tänuväärne tegevus see dataminimine, eriti Ongame võrgus, kuna ma arvan, et paljudel siin pole nii head arvutit, et 32-l laual korraga dataminida.
Pigem võiks teha hääletuse, et kas dataminida FR või SH laudu.

CTXrix
25.01.09, 17:27
Suur tänu, et jagad oma dataminetud käsi. Ma ise hetkel NL10, nii et väga palju kasu nendest kätest ei saanud, aga loodetavasti tõusen varsti kõrgemale.
Enda seisukohast oleks küll NL10 käsi vaja, aga ma arvan, et kõige rohkem oleks foorumi rahval kasu NL50 kätest, sest sealt edasiliikumine on juba raskem/kauem aega võtvam.
Väga tänuväärne tegevus see dataminimine, eriti Ongame võrgus, kuna ma arvan, et paljudel siin pole nii head arvutit, et 32-l laual korraga dataminida.


+1

ranka
25.01.09, 18:38
Suur tänu, et jagad oma dataminetud käsi. Ma ise hetkel NL10, nii et väga palju kasu nendest kätest ei saanud, aga loodetavasti tõusen varsti kõrgemale.
Enda seisukohast oleks küll NL10 käsi vaja, aga ma arvan, et kõige rohkem oleks foorumi rahval kasu NL50 kätest, sest sealt edasiliikumine on juba raskem/kauem aega võtvam.
Väga tänuväärne tegevus see dataminimine, eriti Ongame võrgus, kuna ma arvan, et paljudel siin pole nii head arvutit, et 32-l laual korraga dataminida.
Pigem võiks teha hääletuse, et kas dataminida FR või SH laudu.


Hetkel dataminen ainult FR 30NL ja 50NL laudu, sest nende järgi paistab kõige suurem vajadus ning kui nende kohta suur ports olemas siis võtan käsile 5maxi.

ranka
25.01.09, 18:39
Ja 10NL laudu pole mõtet eriti datamineda, kuna sealne seltskond on liiga kirev ning uusi nägusid väga palju ning ükski õppib mängija ei saa 10NL limiiti kauaks. Küll aga tekivad esimesed raskused tal 30NL ja 50NL laudades, kus võib juba aega veeta kuid, kui mitte isegi aastaid.

BuildUp
25.01.09, 18:45
Hetkel dataminen ainult FR 30NL ja 50NL laudu, sest nende järgi paistab kõige suurem vajadus ning kui nende kohta suur ports olemas siis võtan käsile 5maxi.

:)

masterpuppet
27.01.09, 00:30
Rankale on tekkimis konkurent. Väga "eduliselt" huvitavat pokkerit mängis.

http://img519.imageshack.us/img519/8376/rankafs5.jpg

ranka
27.01.09, 00:36
Rankale on tekkimis konkurent. Väga "eduliselt" huvitavat pokkerit mängis.

http://img519.imageshack.us/img519/8376/rankafs5.jpg


ROFL. Mis maalane see tõbras oli?

masterpuppet
27.01.09, 00:38
Ei suutnud kuidagi sealset rahvust määratleda. Kuid tegemist oli ülinaljaka mängijaga, põmst mängis vist esimest korda.

-andres-
27.01.09, 00:48
Toweril hetkel ikka mingi räige kamm koos selle uute boonuste süsteemiga.
Täna pidid siis toimuma esimesed loyalty freerollid, esimene halb enne oli see, et regada ei saanud ning tuli chatis kisada, et staff manuaalselt igale player levelile eraldi ticketi viskaks. See tehtud ja regatud. Neli freerolli, igale player levelile ja kõikidel garanteeritud auhinnafond 1k$.
Player level's 2le regas mingi 26 inimest, 1le 35, 3dale ja 4dale alla 10ne. Ja oh üllatust, turniir pidi algama, kuid juhtus hoopis nii, et turniir läks "cancelled".
Samas esimest korda see freeroll neil, kuid hetkel vale aeg eksimiseks, kui niigi kogu see jama boonuste ümber käimas.

antnx
27.01.09, 13:38
Varsti pillid kotti ja korraliku tuppa nl25 pelama. Mängin veel boonused lahti ja nägemist tower

kollane
27.01.09, 14:53
RIVERile võlgu mõnuga jälle

Tiltis vennike MUL AJ lükkab ALLINN K7 river K
Half stacker vastu , mul QQ board madal. Flop madal,kütab allinn call .. tal A2o river A
BTN QTo üritan stelida , flop QT3 , kütan nuppe callib, turn 5 laksan otsa lükkab allinn callin , river J , vennikesel 89


mismõttes nagu, downswing. aitab küll

Tigrano
27.01.09, 17:20
Meeldetuletus läbi foorumi liitunud Toweri mängijatele

Täna on Toweris, 50$ freeroll. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed freeroll tournament, algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


Turniir on Lobbys olemas ja juba avatud registeerimisele. Tänase turniiri parooli panen avalikult üles ja loodan, et mängivad seal ikka ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad.


Parool MONEY548


Edu turniiril,

Tigrano

Timpz
27.01.09, 18:20
Meeldetuletus läbi foorumi liitunud Toweri mängijatele

Täna on Toweris, 50$ freeroll. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed freeroll tournament, algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


Turniir on Lobbys olemas ja juba avatud registeerimisele. Tänase turniiri parooli panen avalikult üles ja loodan, et mängivad seal ikka ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad.


Parool MONEY548


Edu turniiril,

Tigrano

TY

taipupole
27.01.09, 19:31
Teiegi freerolli on mingid välismaalsed üles leidnud. Vist, kui chatti usaldada.

Timpz
27.01.09, 20:44
nii mõttetut turnat pole näind
mängitakse ainult AA KK QQ, ja kõiki neid slowplayitakse, flopatakse set, slowplayitakse, fck this shit

masterpuppet
27.01.09, 20:47
Mul ei tulnud 42 minutit kaarti ja siis viskas üle, otsustasin bluffima hakata ja otse loomulikult oli KK vastas, kes koguaeg ainult callis. :D

Metsapull
27.01.09, 20:48
Mina pole küll selliseid kaarte näinud, aga mõned käed olen ikkagi mänginud. AJo ja 88-d on selgelt olnud parimad kaardid.

BuildUp
27.01.09, 20:50
Ma ei tea..ma küll ei kurda, 2 venda läksid J8 ja muu pasaga minu vastu ja mina näitasin AAd. Vabal ajal üritan niisama estpatricut mängida. ;D

masterpuppet
27.01.09, 20:55
NIi, seal toweri chatis ütles too staff, et kunagi "tulevikus" tuleb pooint shopi asju juurde, mille ostmiseks saab siis punkte kasutada. Kuid täpsemalt ei mininud, mis tuleb. Ma usun, et nad ise ka ei kujuta ette, kuidas nad saaksid hetkel ära jooksvaid kliente kinni hoida ja seletavad ümmargust juttu ainult.

Metsapull
27.01.09, 21:25
Neid freerolle ei tasu ikka mängida. Ise mängisin ka valesti lõpus ning nüüd sellin kerge tilt see peale välja langemist. Rahalaudadele võib vist tänaseks adjöö öelda.

Oliverk
27.01.09, 21:28
Miskite vene pistega on koos need tunduvad ka üksteist teadma. 11 koht siis AQ vs JJ ei tulnud nagu ikka kui niipidi kaardid on.

ranka
27.01.09, 21:32
Mitu meest freerollil oli?

Ise ei saanud osaleda, kuna toweri installikas selles arvutis andis veateadet, et osasid uuendusi ei liea, et proovigu hiljem uuesti.

Metsapull
27.01.09, 21:33
33 minu meelest.

Oliverk
27.01.09, 21:33
33 Kokku.

antnx
27.01.09, 22:12
Nõme... istun mingi välismaalastega 4 kesi praegu ja imeme koos näppu jama freeroll

Oliverk
27.01.09, 22:16
Ise väidavad end Berlinist olevat. Räägivad küll vene keelt.

antnx
27.01.09, 23:50
JEEE millinne võit 4 koht ja 5.84$

Tigrano
28.01.09, 00:15
Järgmine freeroll on toimumas neljapäeval, kui võimalus võita 100$ ning, siis pühapäeval on 2 added turniiri, 50$ added 5+0.5$ ja 100$ added 10+1$.


Ning nüüd uue Toweri boonus süsteemi järgi on oodata iga nädal Toweri freerolle.

antnx
28.01.09, 09:37
Suhtkoht -EV freerollid. Natuke saab au ja kuulsust mõneks minutiks aga muidu mängid seal 4h ja saad 5$

urmo1
28.01.09, 12:45
Points shopist mis on saand ?

CTXrix
28.01.09, 12:53
Points shopist mis on saand ?


Otseselt points for money eriti mõttetu kordajaga. Midagi muud seal hetkel pole.

Aristotep
28.01.09, 13:12
Küsisin supporti käest, et kuna siis point race lahti läheb? Vastuseks sain, et siis kui vajalik arv inimesi täidab player survey. Samas ei saanud vastust küsimusele, et mis siis saab kui vajalik arv täis ei tule :D

Suht koomiline.

Tigrano
28.01.09, 13:40
Suhtkoht -EV freerollid. Natuke saab au ja kuulsust mõneks minutiks aga muidu mängid seal 4h ja saad 5$


See on väike lisavõimalus lihtsalt, keegi ei ole kohustatud mängima. Kui mängite nl10 ja võidate 10, 25 või 50$ lisaraha, siis kindlasti on see korralik lisa bankrollile ja tasuks ikkagi osa võtta, sest see tükki küljest ära ei võta.

Võite ju samalajal cashi mängida ja kõrvalt freerolle mängida.

antnx
28.01.09, 13:49
Jap, eile saigi nii tehtud. Kahju oli küll, et ei saanud oma poistega finaallauda aga vast teinekord. Tigrano ajas välismaalased kokku kes tulid raha ära võtma :D

Tigrano
28.01.09, 13:54
Jap, eile saigi nii tehtud. Kahju oli küll, et ei saanud oma poistega finaallauda aga vast teinekord. Tigrano ajas välismaalased kokku kes tulid raha ära võtma :D


Jah kahjuks, igakord on oodata, ka välismaalasi, midagi pole teha.

Samas on rankaga väike plaan, ainult Teile midagi korraldada, näiteks bounti turniir või midagi taolist.

taipupole
28.01.09, 13:55
Küsisin supporti käest, et kuna siis point race lahti läheb? Vastuseks sain, et siis kui vajalik arv inimesi täidab player survey.

Mis survay? Kus?

Nagu ikka ei tea midagi.

Tigrano
28.01.09, 14:04
Mina Towerist loobumis plaane ei ole teinud, saan suht kähku VIP leveli, mis annab 12x boonuse, pluss turniirid, freerollid mida on nüüd rohkem, samuti handchallage ja point race, mis tulevad, annavad väga hea rakeback protsendi kokku, mida ikkagi võimatu kuskil saada.

Elite Level saab ikka 8x boonuseid, mis on muidugi suht palju grindimist. Samas kindlasti muudetakse veel boonuste süsteemi ajaga ja see läheb kindlasti paremaks, sest support on isegi kidakeelne ja on näha, et managerid mõtlevad paremaid lahendusi välja.

Ning mis kõige parem, mängud lähevad väga fishisteks tagasi, selles olen kindel ;D

Täpsema ülevaate, uuest süsteemist teen Toweri uues artiklis, mida hakkan tasapisi kirjutama.

-andres-
28.01.09, 14:36
Mis praegu level 3-e see kordaja on?

Tigrano
28.01.09, 14:53
Mis praegu level 3-e see kordaja on?


See sõltub palju mängid ka, mitte ainult levelist nagu olen aru saanud. Jään täpse kordaja vastuse veel võlgu aga 16x kanti tundub olevat, täpsustan seda kindlasti.

-andres-
28.01.09, 15:01
Okei. Hetkel veel level2 ja kordaja näitab 28x. See on ikka puhas röövimine, 16x kõlaks juba huvitavamalt, kui mingid lisaboonused veel muude asjade näol ilmuksid.

Tigrano
28.01.09, 15:39
Okei. Hetkel veel level2 ja kordaja näitab 28x. See on ikka puhas röövimine, 16x kõlaks juba huvitavamalt, kui mingid lisaboonused veel muude asjade näol ilmuksid.


Üldjuhul on uus Ongame ja Toweri eesmärks läbi nähtav, hoida paremaid regulare, kes rohkem mängivad ja väiksematele grinderitele ja igasugustele lõbu pärast mängijatele korraldada massiliselt freerolle, üritusi, anda ka boonuseid aga mitte nii hea ratega ehk väiksematele tõmmatakse head boonuse rated maha aga antakse võimalused võita raha freerollide, ürituste kaudu.

Tegelikult, kui on head freerollid, promod, siis väikese grinderi boonused võivad isegi kujuneda suuremaks, kui hittida turniiril näiteks.

masterpuppet
28.01.09, 16:19
Täitke siis seal olev survey ära. Aga eriti imelik ankeet on.

https://member.towergaming.com/online-poker/promotions/player-point-races.html

levis
28.01.09, 16:36
Täitke siis seal olev survey ära. Aga eriti imelik ankeet on.
https://member.towergaming.com/online-poker/promotions/player-point-races.html

Ma täitsin ja tõesti imelik värk, mis seal seost punktiralliga?
Selline tunne jäi nagu otsiks kaaslast :)

Tigrano
28.01.09, 17:53
Ma täitsin ja tõesti imelik värk, mis seal seost punktiralliga?
Selline tunne jäi nagu otsiks kaaslast :)


Irw, see oli tõesti kummaline küsitlus ja eriti teemasse nagu ei lähe, müstika ikka.

Tigrano
28.01.09, 18:43
Meeldetuletus läbi foorumi liitunud Toweri mängijatele

Täna on Toweris, 100$ freeroll. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed freeroll tournament, algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


Turniir on Lobbys olemas ja juba avatud registeerimisele. Tänase turniiri parooli panen avalikult üles ja loodan, et mängivad seal ikka ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad.


Parool MONEY431


Edu turniiril,

Tigrano

hotcocacola
28.01.09, 19:16
Meeldetuletus läbi foorumi liitunud Toweri mängijatele

Täna on Toweris, 100$ freeroll. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed freeroll tournament, algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


Turniir on Lobbys olemas ja juba avatud registeerimisele. Tänase turniiri parooli panen avalikult üles ja loodan, et mängivad seal ikka ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad.


Parool MONEY431




Edu turniiril,

Tigrano



aga mis siis, kui astuksin ka sealt läbi ;D ?

kollane
28.01.09, 19:39
eluaegne downswing

Tigrano
28.01.09, 19:50
eluaegne downswing


Mis viga?

hotcocacola
28.01.09, 19:52
vaata veits ülesse poole ;D
ma nii tahaks grindeda seal ;D, aga ei hakka ebameeldivusi pakkuma ;D
samas, äkki tigrano annab loa ;D

Tigrano
28.01.09, 19:57
vaata veits ülesse poole ;D
ma nii tahaks grindeda seal ;D, aga ei hakka ebameeldivusi pakkuma ;D
samas, äkki tigrano annab loa ;D


Kas sa mitte ei reganud ennast Towerisse läbi meie lingi, kui jõuad, siis rega oled olnud väga tubli foorumis.

Tigrano
28.01.09, 21:45
http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/freeroll.jpg

Hea töö poisid ;)

Jrgenil oli luckbox põhjas muidugi, kuni HU-ni.

Timpz
28.01.09, 21:45
http://img440.imageshack.us/img440/2985/16842324hy1.th.jpg (http://img440.imageshack.us/my.php?image=16842324hy1.jpg)



Seekord sis tuli ära lõpuks, HU-d tegime jrgn helliga, viimane käsi oli A9s vs J9. ilus mäng jrgn helli poolt, juhtis turnat suurema osa ajast

Timpz
28.01.09, 21:47
vägev taust laual tigrano :D

jrgn hell
28.01.09, 21:47
palju õnne smashile, kelega meil käis väike chipdumping, aga ma ikka ni tiltimonkey, et see 95 river ajas kohe kaldesse ja paar kätt hiljem 4bettida 9Jos allini läks käiku, smashi A9 pidas vastu. Vähemalt saime võõramaalased välja esikahest.

a tra kui hea read mul selle kolmanda koha venna vastu oli, kui ta riverisse ära kobistas, mida ma loll ei märganud

kõva turna oli 2+2 kõrvale toksida. Jõudisn hi/lo range ka ümber trükkida samal ajal

ranka
28.01.09, 21:47
Kui ma viitsin end kätte võtta, siis ma teen täna uue kasutajategrupi nimega: "Toweri Vennad" ning siis panen igale vennale, kesl äbi meie linkide liitunud tolle lipukese juurde ning siis saaksime teha täiesti eraldi alafoorumi ainule meie toweri liikmetele ja seal siis teavitada meie liikmeid muudatustest, turniiridest ja kampaaniatest. Kui sealt parool liikuma läheb, ju siis on kellegil raha liiga palju :P

Hetkel avaliku parooliga võib tulla väga palju kutsumata külalisi, mis on ebaaus teiste suhtes.

ranka
28.01.09, 21:48
palju õnne smashile, kelega meil käis väike chipdumping, aga ma ika ni tiltimonkey, et see 95 maha checkitud ajas kohe kaldesse ja paar kätt hiljem 4bettida 9Jos allini läks käiku, smashi A9 pidas vastu. Vähemalt saime võõramaalased välja esikahest.

a tra kui hea read mul selle kolmanda koha venna vastu oli, kui ta riverisse ära kobistas, mida ma loll ei märganud




said freekal teise koha?

Tigrano
28.01.09, 21:49
vägev taust laual tigrano :D


Tnx ;D

jrgn hell
28.01.09, 21:49
tuli nii välja jah,

see grisped.com´i vastu 45 oli ka haige käsi ;D

Metsapull
28.01.09, 21:49
Esimene käsi kohe väljas. A6 vs 56. Teadsin, et levis lajatab ükskõik millega AI, sellepärast sai ära callitud. Vähemalt polnud pikka piinlemist sellel korral.

Oliverk
28.01.09, 21:51
tuli nii välja jah,

see grisped.com´i vastu 45 oli ka haige käsi ;D


Ega minu vastu 32o ka parem polnud :D Mul rahast kelbas aga need neetud olukorrad kuda alati pähe saab ajab monkeytildi peale ja siis mängi jälle sng hulk raha maha et hea hakkaks jälle :D

Timpz
28.01.09, 21:51
thx jah selle väikse ootamise eest kuni need poolakad vms välja langevad :P andsid mõned blindid jne :P

Tigrano
28.01.09, 21:52
Ega minu vastu 32o ka parem polnud :D Mul rahast kelbas aga need neetud olukorrad kuda alati pähe saab ajab monkeytildi peale ja siis mängi jälle sng hulk raha maha et hea hakkaks jälle :D


Jah ma räägin, et jrng pani suht hullu, luckbox oli julm.

jrgn hell
28.01.09, 21:53
Ega minu vastu 32o ka parem polnud :D Mul rahast kelbas aga need neetud olukorrad kuda alati pähe saab ajab monkeytildi peale ja siis mängi jälle sng hulk raha maha et hea hakkaks jälle :D


tegelt vist pooled käed olid suht võssa, aga tuli käsi igast august

Timpz
28.01.09, 21:54
lõpus oli suht haige vahepeal, mõlemal tulid ainult low kaardid, mitte midagi mängitavat

ranka
28.01.09, 22:59
Tegelt peaks ka neid freekaid mängima, siis saaksin oma toweri screen-name avalikuks teha :P

virx747
28.01.09, 23:03
Tower on rigged.
Mul täna sünnipäev ja +10 BI.

PS.
Vedas teil, et turniiri maha magasin 8)

Off topic
Glenmorangie
Malt Scotch Whisky
Ten Years Old
maitseb
pool pudelit läind

ranka
28.01.09, 23:13
Lisauudis:

Leidsin just oma maililt kirja, et Betsafe ühineb Ongame võrguga 3-ndal veebruaril. Betsafe oli siis enne Cryptologic pokkerivõrgu üks tubadest (ei oska öelda, kui suur) aga seda tean, et support oli seal päris hea :P Seega ongames oodata mängijate kasvu ja tekib küsimus, et miks selline tuba cryptost loobub?

-andres-
28.01.09, 23:19
Tegelt peaks ka neid freekaid mängima, siis saaksin oma toweri screen-name avalikuks teha :P


Kuskilt teemast käis läbi. Mr Ranka istus nl10 laudades. Vb katsetasid uut stiili, vpip 70 ja pfr 4 :D.

ment52
28.01.09, 23:21
Lisauudis:

Leidsin just oma maililt kirja, et Betsafe ühineb Ongame võrguga 3-ndal veebruaril. Betsafe oli siis enne Cryptologic pokkerivõrgu üks tubadest (ei oska öelda, kui suur) aga seda tean, et support oli seal päris hea :P Seega ongames oodata mängijate kasvu ja tekib küsimus, et miks selline tuba cryptost loobub?

Crypto läheb laiali. Enamus skinne liitub Bossiga, mõned ipokeriga jne.

BuildUp
28.01.09, 23:31
Kuskilt teemast käis läbi. Mr Ranka istus nl10 laudades. Vb katsetasid uut stiili, vpip 70 ja pfr 4 :D.


Mhmh, sellega ongi rankal plaanis saavutada winrate 5ptbb/100le. ;D ;D ;D

Tigrano
28.01.09, 23:34
Tower on rigged.
Mul täna sünnipäev ja +10 BI.

PS.
Vedas teil, et turniiri maha magasin 8)

Off topic
Glenmorangie
Malt Scotch Whisky
Ten Years Old
maitseb
pool pudelit läind


Palju õnne virx747, vaata, et joogise peaga ei grindi ;D

virx747
28.01.09, 23:36
Palju õnne virx747, vaata, et joogise peaga ei grindi ;D


;D ;D ;D
Tänan!
Lauad kinni, pudel ees.