PDA

View Full Version : Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

zyxxx
19.02.09, 10:56
Sama kasutaja nime ei saa panna, kas panid?


Sama kasutaja kohta ütleb, et on olemas ja sisse logida Toweri parooliga ei saa.
Kirjutasin supporti ja nad tegid minu IP lukust lahti. Sain regatud.

Nüüd aga uus küsimus, nimelt kasutasin seda "pokkeriprod" koodi. Nüüd pakutakse mulle sellist first deposi bonust:
Rate 100% Max amount $500

Küsisin siis supportist, et millistel tingimustel seda saab vabastada (rate, mitmes osas vabaneb jne), nemad vastasid: We don´t have that kind of bonus on our webpage. Where did you get that bonus from? If an affiliate offered you the bonus, you should contact him for more information about your bonus.

Nii affiliate, palun seletaga siis lahti ;D

Tigrano
19.02.09, 11:55
Sama kasutaja kohta ütleb, et on olemas ja sisse logida Toweri parooliga ei saa.
Kirjutasin supporti ja nad tegid minu IP lukust lahti. Sain regatud.

Nüüd aga uus küsimus, nimelt kasutasin seda "pokkeriprod" koodi. Nüüd pakutakse mulle sellist first deposi bonust:
Rate 100% Max amount $500

Küsisin siis supportist, et millistel tingimustel seda saab vabastada (rate, mitmes osas vabaneb jne), nemad vastasid: We don´t have that kind of bonus on our webpage. Where did you get that bonus from? If an affiliate offered you the bonus, you should contact him for more information about your bonus.

Nii affiliate, palun seletaga siis lahti ;D


Misasja, boonus kood ei puutu asjase, ma võin teha martin müürsepp või mis iganes algsed deposiit boonused peaks kõik toimima. Uurin asja kohe ja vaatan, kas näen kohe, et oled reaganud.

Tigrano
19.02.09, 12:23
Misasja, boonus kood ei puutu asjase, ma võin teha martin müürsepp või mis iganes algsed deposiit boonused peaks kõik toimima. Uurin asja kohe ja vaatan, kas näen kohe, et oled reaganud.


Selle oma teksti peale, pean ütlema, et minu viga. Oled andme baasis olemas aga olen määranud pokkeriprod koodile kogemata 100% 500$ boonuse (uus keskond, oh jah), siis pean erinevad koodid tegema, erinevatele boonustele või tuleb kasutada edaspidi linki. 'http://affiliate.heypoker.com/bannerservlet/linkservlet?signupCode=pokkeripod

Sinuga zyxxx nüüd nüüd natuke jamasti, seda enam muuta ei saa aga seal on 8x boonuseid ka pärast saada.

Katsun kiiresti artikli valmis teha, et segadusi vältida.

zyxxx
19.02.09, 17:06
Selle oma teksti peale, pean ütlema, et minu viga. Oled andme baasis olemas aga olen määranud pokkeriprod koodile kogemata 100% 500$ boonuse (uus keskond, oh jah), siis pean erinevad koodid tegema, erinevatele boonustele või tuleb kasutada edaspidi linki. 'http://affiliate.heypoker.com/bannerservlet/linkservlet?signupCode=pokkeripod

Sinuga zyxxx nüüd nüüd natuke jamasti, seda enam muuta ei saa aga seal on 8x boonuseid ka pärast saada.

Katsun kiiresti artikli valmis teha, et segadusi vältida.


Mida see siis tähendab? Mis selle boonuse rate siis on???

Tigrano
19.02.09, 18:31
Mida see siis tähendab? Mis selle boonuse rate siis on???


8x rate nagu ikka. Kõik boonsed on seal 8 x per 1$

BuildUp
19.02.09, 19:35
No krt. Mul ka toweris bonus läbi. Ootan artiklit.

farik666
19.02.09, 20:51
Mind hakkas huvitama kuna seal Toweris see boonus kontole kantakse? Kas nii kui üks $5 osa lahti või siis kui boonuse aeg otsa saab ja siis lõpus.. ??

-andres-
19.02.09, 21:37
Kui boonust vabastatakse 5$ osadena, siis peale 40 punkti täis saamist tilgub kontole nii, et tähelegi ei pane :D.

zyxxx
19.02.09, 23:41
Sinuga zyxxx nüüd nüüd natuke jamasti, seda enam muuta ei saa aga seal on 8x boonuseid ka pärast saada.


Suhtlesin Heypokeri klienditoega veel ja palusin omale uut boonust, kuna affiliate omaga halvasti veidi läks.
Ei läinud tundigi kui minu soovitud boonus aktiveeriti :) Klienditugi tundub igaljuhul väga operatiivne ja vastutulelik.

virx747
19.02.09, 23:52
Sattusin täna lugema, kui üks vend peedistas seda adminni tüdrukut lobis. Admin ütles, et igatahes uue boonussüsteemi väljatöötamisega tegeletakse ja ei ole välistatud, et boonusdiiler siiski tuleb. Vähemalt kuu lõpuks lubas, et käivitatakse see point race, milline iganes see siis pole. Praegu pidi testimise järgus olema. Igatahes lubas, et mingit boonussüsteemi siiski töötatakse välja, et see pointshopi värk ei pruugi nii jääda.

Tigrano
19.02.09, 23:58
No krt. Mul ka toweris bonus läbi. Ootan artiklit.


Jah paljudel saab läbi ja momendil veel artikliga läheb nõksa aega, sest pean rohkem uurima artikli jaoks ja kuna ise mängin veel Toweris, siis võtab see natuke rohkem aega.

Seni on alternatiivina välja pakkuda http://heypoker.com/, kus on võimalik 8x boonuseid edasi vabastada.

Foorumi boonus koodid liitumisel:

1DEAL -80$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 80$ ja aega vabastada 30 päeva.
pokkeriprod -500$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 30 päeva.
VIP -1000$-200% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva.
GRINDER -3000$-600% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva

Artikkel toa kohta esimesel võimalusel.

Edu laudades,

Tigrano

Tigrano
20.02.09, 00:02
Sattusin täna lugema, kui üks vend peedistas seda adminni tüdrukut lobis. Admin ütles, et igatahes uue boonussüsteemi väljatöötamisega tegeletakse ja ei ole välistatud, et boonusdiiler siiski tuleb. Vähemalt kuu lõpuks lubas, et käivitatakse see point race, milline iganes see siis pole. Praegu pidi testimise järgus olema. Igatahes lubas, et mingit boonussüsteemi siiski töötatakse välja, et see pointshopi värk ei pruugi nii jääda.


Ma ise arvan ka, et Tower ei anna alla ja jääb parimaks grindimise kohaks Ongames.

Tigrano
20.02.09, 00:02
Suhtlesin Heypokeri klienditoega veel ja palusin omale uut boonust, kuna affiliate omaga halvasti veidi läks.
Ei läinud tundigi kui minu soovitud boonus aktiveeriti :) Klienditugi tundub igaljuhul väga operatiivne ja vastutulelik.


Väga hea.

BuildUp
20.02.09, 13:42
VIP -1000$-200% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva.



Ooh normal. Pakud 17 päeva pikemat vabastusaega. ;)

Tigrano
20.02.09, 13:43
Ooh normal. Pakud 17 päeva pikemat vabastusaega. ;)


Vinge värk muidugi, tegelt saab neid boonuseid seal ise teha ja määrata nii nagu huvi on enamvähem ;D

BuildUp
20.02.09, 13:53
Vinge värk muidugi, tegelt saab neid boonuseid seal ise teha ja määrata nii nagu huvi on enamvähem ;D


A no sellisel juhul sooviks 10k$ boonust 3 points to 1$ ja ajaks mingi 12 kuud. ;D ;D ;D

Tigrano
20.02.09, 13:59
A no sellisel juhul sooviks 10k$ boonust 3 points to 1$ ja ajaks mingi 12 kuud. ;D ;D ;D


Irw, üle 2 kuu ei saa midagi panna ;D

BuildUp
20.02.09, 16:08
Ok. Sain ka nüüd ametlikult HeyPokerisse. Zyxxx või keegi oskab öelda, mis kala sellega on(kui muidugi ramdiski kasutad) - Muutsin selle nime Path=R:\\iks ära, aga ei kuva hudi ning HEMis ka andmeid ei näita. Läksin pärast uuesti vaatama, et kas kõik oli korras. Nimi oli jälle tagasi muutunud, ehk see path=database ??? What should i do?

Peab laudu ka pimpima. Silmad väsivad jubedalt ära selle helesinise taustaga.

levis
20.02.09, 16:19
Toweris "account summary" alt leidsin point races 19.vebr. - 12 märts
"Your Point Race is currently active. You are in 11th position."
ja võistlen 66 mängija vastu.
esikoht saab $63
....6.koht $30 ..10.koht $4

kollane
20.02.09, 16:22
You are currently in 20th place.
You are racing against 59 other players.
Place Reward
1 Wins $29.00 Reward
2 Wins $26.00 Reward
3 Wins $23.00 Reward
4 Wins $20.00 Reward
5 Wins $17.00 Reward
6 Wins $14.00 Reward
7 Wins $11.00 Reward
8 Wins $8.00 Reward
9 Wins $5.00 Reward
10 Wins $2.00 Reward


nojah :D

Tigrano
20.02.09, 17:28
Ok. Sain ka nüüd ametlikult HeyPokerisse. Zyxxx või keegi oskab öelda, mis kala sellega on(kui muidugi ramdiski kasutad) - Muutsin selle nime Path=R:\\iks ära, aga ei kuva hudi ning HEMis ka andmeid ei näita. Läksin pärast uuesti vaatama, et kas kõik oli korras. Nimi oli jälle tagasi muutunud, ehk see path=database ??? What should i do?

Peab laudu ka pimpima. Silmad väsivad jubedalt ära selle helesinise taustaga.


Kõik peab toimima sarnaselt, siis pole lihtsalt äkki pokkeri kliendi alt pannud statistcks ja enable statistics.

Tigrano
20.02.09, 17:31
Toweris "account summary" alt leidsin point races 19.vebr. - 12 märts
"Your Point Race is currently active. You are in 11th position."
ja võistlen 66 mängija vastu.
esikoht saab $63
....6.koht $30 ..10.koht $4


No nii, nüüd näeb ära mida kujutab endast ka point race. Mul esikoht saab 90$ ja olen suht viimaste seas praegu.

urmo1
20.02.09, 18:01
You are currently in 11th place.
You are racing against 101 other players.
Place Reward
1 Wins $84.00 Reward
2 Wins $75.00 Reward
3 Wins $66.00 Reward
4 Wins $58.00 Reward
5 Wins $49.00 Reward
6 Wins $40.00 Reward
7 Wins $32.00 Reward
8 Wins $23.00 Reward
9 Wins $14.00 Reward
10 Wins $6.00 Reward



Reward võiks korralikum olla,aga noh parem kui midagi,mis need süsteemid on tehtud selle järgi mis level oled ?

ranka
20.02.09, 18:02
Kui tihti need rakeracid on ning kaua 1 rakerace aega võtab?

Tigrano
20.02.09, 18:15
Kui tihti need rakeracid on ning kaua 1 rakerace aega võtab?


Praegune paistab, et on 19 vebr - 12 märts ja kampaania peaks kestma koguaeg, kui lõpeb tuleb jälle uus jne.

ranka
20.02.09, 18:25
Et siis 2 x kuus?

Tigrano
20.02.09, 18:30
Et siis 2 x kuus?


Tundub küll, ma arvan, et mulle tähedaks see 90$x2 kohe irw, pluss monthly handchallanget +300$ kuskil, pluss freerollid, pluss VIP level kohe varsti 12x boonused jne Suht hea % tuleks ikka kokku, nüüd saab hakata vaikselt juba kalkuleerima ja puurima, mis see uus rakeback % levelitele tuleks.

Tigrano
20.02.09, 18:35
NB!!! 30 minutit aega, kui algab TOWER HOURs

Tigrano
20.02.09, 18:37
Jah paljudel saab läbi ja momendil veel artikliga läheb nõksa aega, sest pean rohkem uurima artikli jaoks ja kuna ise mängin veel Toweris, siis võtab see natuke rohkem aega.

Seni on alternatiivina välja pakkuda http://heypoker.com/, kus on võimalik 8x boonuseid edasi vabastada.

Foorumi boonus koodid liitumisel:

1DEAL -80$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 80$ ja aega vabastada 30 päeva.
pokkeriprod -500$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 30 päeva.
VIP -1000$-200% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva.
GRINDER -3000$-600% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva

Artikkel toa kohta esimesel võimalusel.

Edu laudades,

Tigrano


Kui kellegile tundub, et 500$ on liiga palju ja 80$ liiga vähe, siis andke teada teen ka mõne vahepealse boonuse veel.

BuildUp
20.02.09, 20:57
Kõik peab toimima sarnaselt, siis pole lihtsalt äkki pokkeri kliendi alt pannud statistcks ja enable statistics.


Sain käed laadima, aga HUD endiselt njetu. Krt ei mäleta ka enam, milles teema on.Kõik peaks õige olema. >:(

Tigrano
20.02.09, 21:04
Sain käed laadima, aga HUD endiselt njetu. Krt ei mäleta ka enam, milles teema on.Kõik peaks õige olema. >:(


Vaata seda table finderit ja lohista lauda see punane kast või midagi sellist. Seda kuskil siin sada korda korrutatud ;D

BuildUp
20.02.09, 21:39
Vaata seda table finderit ja lohista lauda see punane kast või midagi sellist. Seda kuskil siin sada korda korrutatud ;D


Tegin, aga ei aidanud otseselt midagi. Lõi mingid segamini statid lauda.

Tigrano
21.02.09, 13:13
Irw eile mängisin mingi 2500 kätt ja olen juba pont race liider 66 võistleja seas.

tonis
21.02.09, 16:26
Irw eile mängisin mingi 2500 kätt ja olen juba pont race liider 66 võistleja seas.
Ma pole 2 päeva mänginudgi aga hetkel 2 point race tabelis ;D

levis
21.02.09, 16:57
Ma pole 2 päeva mänginudgi aga hetkel 2 point race tabelis ;D

Ma olin eile 11-nes ja kogusin kuskil 400p ning täna olen esimene :D

Aristotep
21.02.09, 17:31
Point race on üks suur nali. >:(

Tigrano
21.02.09, 17:44
Point race on üks suur nali. >:(

No kui mulle kingitakse kuus 2x90$ siis on päris hea nali.

BuildUp
21.02.09, 18:24
No kui mulle kingitakse kuus 2x90$ siis on päris hea nali.


Kuidas võtta. Neid endiseid boonuseid see vist ikka ei korva?!

tahanvaadata
21.02.09, 18:59
Ise mängisin eile 700 kätt ja olen liider 73 seast :D Esikoht saab siiski ainult 24$, aga mulle on see 1 BI niiet väga hea :)

CTXrix
22.02.09, 10:01
Need pointrace-id on pokkeritoa poolt väga kasumlik käik, sest tekitab sellise psühholoogilise tunde, et krt ma pean veel mängima, et ikka esimeseks saada race-is :) Lisab veelgi võistluselementi. Pluss eks neil ole mängijatele ka ikka lisaväärtus.

Aga jah, mängima ta paneb. Ise võtsin oma rolli pea kõik välja, jätsin ainult 40$ "seemneks" ja pm enne suve ei tahtnud väga mängida...aga nüüd lasen tuima näoga neljal laual ja roll juba 130$, kusjuures mängima hakkasin just seepärast, et ei kannatanud, et olen enda race'is 11-s 93-st. ;D

antnx
22.02.09, 10:10
Minuarust on need freerollid, rake raced ja muu jama ikka mitte niihead boonused kui standard 30% rakeback. Selles mõttes, et kui aega väga ja mängid iga päev kindla aja siis rakeback kõige kasulikum. Kõige muu peale peab ju lisa aega kulutama, et rakebacki kätte saada. Sellepärast ma vahetan ka tuba. Lähen absolut pokerisse kus mul 30% rakeback ja saan seal oma raha + igast reload ja deposid boonustega kätte.

Tigrano
22.02.09, 14:31
Minuarust on need freerollid, rake raced ja muu jama ikka mitte niihead boonused kui standard 30% rakeback. Selles mõttes, et kui aega väga ja mängid iga päev kindla aja siis rakeback kõige kasulikum. Kõige muu peale peab ju lisa aega kulutama, et rakebacki kätte saada. Sellepärast ma vahetan ka tuba. Lähen absolut pokerisse kus mul 30% rakeback ja saan seal oma raha + igast reload ja deposid boonustega kätte.


Sa arvutad juba mitmendat korda valesti, sest 30% pole kunagi olnud Ongmes 8x boonustega rakeback, full ring mängijale ainult 8x boonused tähendavad keskeltläbi 42.5% rakebacki, pluss siis need muud asjad, freerollid, pointrace, handchallange jne annavad kokku kuskil 45-50% rakebacki. Turniiri mängijatele veel rohkem. Peale 8x boonuste ära võtmist ja süsteemi ümbertegemist peab hakkama arvutama, kui palju mingile levelil nüüd rakeback tuleb. Nüüd, kui teame pointrace pakkumisi, siis on hea arvutada uus tegelik rakeback %. Olen suht kindel, et ise olen hoian seal standart 1 kohta kuu lõikes nagu nalja ;D

Ja ma ei usu, et praegu kõikidel levelitel ka Toweris alla 30% kukkus. Teen arvutuse kindlasti kohe.

Samas, kui kuulujutud paika peavad, siis Heypokkerist ei kao 8x veel ära ja peaks saama veel 8x vabastada nagu Toweris viimane pool aastat.

Ja olen mänginud nüüd ise ka Toweris igapäev kuskil 2500 kätt ja regulare on väga vähe näha, ainult fishid ;D

zyxxx
22.02.09, 14:53
NL20 on täiesti haigeks kohanud muutunud viimastel päevadel, kõikidel laudadel avg vpip 15 ja shorte on tekkinud p/&%¤# täis juurde.
Juba -4 BI-d miinust tiksunud viimaste sessioonidega >:(

Tigrano
22.02.09, 14:56
NL20 on täiesti haigeks kohanud muutunud viimastel päevadel, kõikidel laudadel avg vpip 15 ja shorte on tekkinud p/&%¤# täis juurde.
Juba -4 BI-d miinust tiksunud viimaste sessioonidega >:(


Ma arvan, et peaksid nl30 mängima, kasvõi 20$ ostad sisse aga seal on laudade valik 3x suurem. Nl20 on Ongames laudade valik ikka väga kehva.

zyxxx
22.02.09, 15:33
Ma arvan, et peaksid nl30 mängima, kasvõi 20$ ostad sisse aga seal on laudade valik 3x suurem. Nl20 on Ongames laudade valik ikka väga kehva.


Yes. 5BI miinust täis, viimane tuli hetk tagasi kui rida kohtus vastase majaga.
Pigem liigun NL10-sse, sellisel hetkel limiidis ülesse minna oleks enesetapp.

tahanvaadata
22.02.09, 15:33
Jep, ise teen ka läbisegi NL20 ja NL30 ja 20$ ostan sisse.

Tigrano
22.02.09, 15:50
Yes. 5BI miinust täis, viimane tuli hetk tagasi kui rida kohtus vastase majaga.
Pigem liigun NL10-sse, sellisel hetkel limiidis ülesse minna oleks enesetapp.


Siis tõesti valel ajal soovitasin >:(

kollane
22.02.09, 17:42
tigrano sa sinna heypokkerisse 150$ saad teha ?

Tigrano
22.02.09, 18:21
tigrano sa sinna heypokkerisse 150$ saad teha ?



Saan küll.

kollane
22.02.09, 18:25
järgmine nädal loodan ümber kolida :P

ranka
22.02.09, 18:28
Kas heypokkeris on buddy transfer?

Tigrano
22.02.09, 18:33
Kas heypokkeris on buddy transfer?


Ongames ei ole buddy transferit kuskil minuteada.

ranka
22.02.09, 18:34
aga kuidas sa siis talle pappi saad kanda?

Tigrano
22.02.09, 18:35
aga kuidas sa siis talle pappi saad kanda?


Ma sain aru, et mõtleb koodi sign up boonus koodi, mitte raha. Sain valesti aru või?

UdusOlevSiil
22.02.09, 19:07
Mina sain ka asjast nii aru igastahes.

kollane
22.02.09, 19:18
ikka seda 150 boonust mõtlen,

farik666
22.02.09, 20:40
suht krdi kass tuba see toer ikka.. soft on nii tilti ajav et jube, pole see kuu ühtegi + sessiooni olnud.. ja boonus tuleb ka üüber aeglaselt.. praegu tegin 2 tundi 6'l laual ja tuli ainult 6,7 pointi...

peaks kiiremas korras starsi tagasi lendama..persse need boonused...vähemalt seal ei aja programm närvi..

k2snakalle
22.02.09, 23:44
Miks see programm sind tilti ajab? Solftil nagu pole häda erilist midagi...

Aga Tigranol soovitan tungivalt esimeses postis toodud boonuse punktide saamise arvestus (et 15p tunnis)ära muuta, sest kui see kunagi oli nii, siis nüüd kindlalt mitte. Lasin ka ise vahepeal 9-l laual korraga ja boonus tuleb VÄHEMALT 2korda aeglasemalt

EDIT: olen mänginud nüüd toweris täpselt 20tundi ja punkte kogunud 115, mis teeb 5,75p tunnis. 6-9lauda korraga. Põhiosa ikka 9-l laual.

BuildUp
22.02.09, 23:49
Miks see programm sind tilti ajab? Solftil nagu pole häda erilist midagi...

Aga Tigranol soovitan tungivalt esimeses postis toodud boonuse punktide saamise arvestus (et 15p tunnis)ära muuta, sest kui see kunagi oli nii, siis nüüd kindlalt mitte. Lasin ka ise vahepeal 9-l laual korraga ja boonus tuleb VÄHEMALT 2korda aeglasemalt

EDIT: olen mänginud nüüd toweris täpselt 20tundi ja punkte kogunud 115, mis teeb 5,75p tunnis. 6-9lauda korraga. Põhiosa ikka 9-l laual.


No võrreldes pokerstarsiga ongi ongame soft ikka kordades kohutavam.

Ja need punktid määrab ju see, mis kätega sa mängid ja kuidas üldse jooks on. Kui sul on mingid 9/6 statid, siis tulebki nii, aga kui 16/12 or smth like that, siis peaks küll saama rigrano mainitud punkti skoori :)

Tarmonator
23.02.09, 01:50
ca 0,1 punkti käe kohta tuleb niti stiiliga NL50

minu 100k kätt näitab nii

k2snakalle
23.02.09, 06:27
Ja need punktid määrab ju see, mis kätega sa mängid ja kuidas üldse jooks on. Kui sul on mingid 9/6 statid, siis tulebki nii, aga kui 16/12 or smth like that, siis peaks küll saama rigrano mainitud punkti skoori :)


No mina lasen 12/8 stiilis ja jooks on üpriski ****. Aga kindlasti sai Tigrano natukene rohkem punkte keskmiselt tunnis kui esimese postis on, sest tal on märgitud seal keskmine points/per hour. Ja võin sinuga kihla vedada, et lasteks ka 16/12 or smth like that stiilis, siis ei saa ka mainitud punkti skoori.
ahjaa.. minu puhul siis käib jutt nl10-st

farik666
23.02.09, 12:11
starsist minnes on soft ikka väga perses otseses mõttes.. ja jäigi minu jaoks nii segavaks, et otsustasin head aega öelda.. tagasi koduses starsis..

urmo1
23.02.09, 13:18
No omad plussid,miinused mõlemal pokkeritoal,ise arvan et neil mängjatel on kindlasti mugavam toweris kes mängivad nii 6 lauaga või vähem,sest siis ei pane arvuti pange ja kõik suht normaselt jälgitav.Ma ise mängisin SH laudades 6 lauaga suht pikka aega ja polnud ültse softiga probleeme,nüüd kui hakkasin FR mängima siis 12 lauaga arvutil vahepeal tekib probleeme.Kuid ma ikkagi rahul,sest rakeback on ikka väga hea,kuigi jah nüüd nad muutsid süsteemi ära (mul veel üks kuu vähemalt reload boonus kehtib) ja kui siis muutust ei tehta,siis otsin parema rakebackiga toa.

k2snakalle
23.02.09, 14:13
ei tea.. mängisin 9-l laual ja ei täheldanud mingit jama ::)

Tigrano
23.02.09, 14:59
Kindlasti Starsist tulles on soft harjumatu ja paljud ei harjugi, suurimad plussid on suur timebank, preferred seat, laudade suuruse muutmine ja lauad hüppavad ise ette. Nüüd, kui ise saavutasin just Starsis platinium taseme, kus mängisin 24 laual korraga nl50 kokku 53330 kätt. Kindlasti oli mugav mängida 24 laual, mida Toweris teha ei saaks. Suurimaks miinuseks loen nii mängides, et ei oma nii suurt ülevaade laudades toimuvast aga Starsis saab ka ju laotatult mängida. Kuna ise olen Toweris mänginud juba üle aasta, siis olen ka Toweri softiga rahul ja mind ei häiri ta mitte kuidagi. Kõige tähtsam on Toweris ehk Ongames arvuti võimsus, kui on soov multitabledes HUDi kasutada. Endal oli just läpakas 2 duumaline 2G mäluga, mis ausaltöeldes jäi jänni. Nüüd ostsin võimsa lauaarvuti 4G mälu ja võimsaim 2 duumaline prose ja ei mingit laagimist kuskil. Proovisin mängida 18 lauda koos HUDiga ja mitte kordagi ei hangunud. Ja kindlasti mängin ka edasi Ongames, sest mind ei häiri see soft kuidagi, pigem meeldivalt kodune tunne on seal mängida, sest TimeBank jne on lühikesed ja selle põhjal saab nii mõndagi head järeldada tihti.

Nüüd muidugi Ongame boonused ja mängijad on need tegurid, mis panevad meid mängima Ongames tihti. Boonused on vaieldamatult parimad tubadest, arvestades ka mängijate taset ja laudade saadavust. Nüüd, kui võrrelda taset, siis tõesti peab tunnistama, et Staris on tüüpiline mängija, kes teeb 3bette, 4bette, kaitseb blinde, squeezib ja ei foldi kunagi ;D Ausaltöeldes pingutavad kõvasti üle ;D Siis Toweris seda teevad vähesed regularid, tegelikult regulare ei olegi väga palju aga samuti on mängudes teatud agressiivsus aga mängijad ei ole nii segased. Fishe jätkub mõlemasse tuppa ohtralt, kindlasti Towerisse rohkem. Hästi mängides saab näidata head tulemust mõlemas toas, samuti saab ära kasutada ka neid Starsi agrosi, ei ole hullu. Teiseks ma arvan, et sellel limiidil ei ole väga hea üli agro olla ja spewida pidevalt, sealt tulevadki need supernova rakeback prod.

Ja paljud tulevad ja räägivad, et punktid ei tule kiiresti, muidugi ei tule, sest 8x boonus on full ring mängijale umbes 42.5% rakeback, kuidas ta saabki kähku tulla.

Mis puutub punkti arvestusse, siis algne nl10 arvestus oli võetud erinevate nl10 mängijatelt keda tundsin ;D Eks kõikumised sõltuvalt mängustiilist on ka suht suured ja arvestuses on pigem alati võetud 9-12 lauda, kindlasti mitte alla 9 laua.

NB!!! Täna siis Levelite Loyalti freerollid Toweris

BuildUp
23.02.09, 15:39
Irw...ma lasen oma 3k ordi arvutiga, mille mälu on 1GB oma 12l laual ühe 19" monitori peal. ;D ;D ;D

Tarmonator
23.02.09, 16:14
C2D E2140 Intel prose (1,8GHZ), 2GB DDR2 800mhz mälu ja pole miskit probleemi 12+ lauda lasta.

Praegused hinnad: prose ca 400-500(kasutatud), mälu 100.- per 1gb(kasutatud).
2k eest saab tänapäeval pokkeri mängimiseks sihukese püssi, et paremat pole vajagi. pluss monitor.

Tigrano
23.02.09, 16:21
Mida võimsam seda parem, peab ütlema selle peale ;D Laskmisel ja laskmisel on suur vahe ;)

BuildUp
23.02.09, 16:22
C2D E2140 Intel prose (1,8GHZ), 2GB DDR2 800mhz mälu ja pole miskit probleemi 12+ lauda lasta.

Praegused hinnad: prose ca 400-500(kasutatud), mälu 100.- per 1gb(kasutatud).
2k eest saab tänapäeval pokkeri mängimiseks sihukese püssi, et paremat pole vajagi. pluss monitor.


Wtf :o :o kust mälu 100.- 1gb saab? Võtaks kohe mingi 4gb peale siis.

Tarmonator
23.02.09, 16:25
kui huvi, siis ma võin sulle ise 2x1GB pulka müüa 100 per pulk.
Aga muidu HV foorum on märksõnaks ;)

Ja hetkel käib siis jutt DDR2 PC6400 800MHZ mäludest, suvalise tootja omad.

BuildUp
23.02.09, 16:33
Pmts oleks huvitatud küll, aga paigaldusest ei jaga ma absoluutselt mitte muffigi. ::) :-[

Tigrano
23.02.09, 16:37
Ei hakka kuni artikkel pole valmis uut teemat tegema Heypokkeri kohta, postitan siia huvitava promo.

Võimalus lisaks saada natuke nänni, kui kogute 1000 punkti 60 päevaga. Pakkumine kehtib, kuni jätkub kaupa ;D

http://heypoker.com/v2/img/banners/banner_heypoker-kit.jpg

Foorumi boonus koodid liitumisel:

1DEAL -80$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 80$ ja aega vabastada 30 päeva.
pokkeriprod -500$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 30 päeva.
VIP -1000$-200% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva.
GRINDER -3000$-600% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva

Kiiresti 8x boonuseid vabastama ja riided muidu peale ;)

k2snakalle
23.02.09, 16:45
Pmts oleks huvitatud küll, aga paigaldusest ei jaga ma absoluutselt mitte muffigi. ::) :-[


väga ot-ks läheb kätte, aga noh esiteks vaata, et su emaplaat üldse toetab nii palju ning mitu kohta sul mälude jaoks on. Kui ei oska seda vaadata, siis lisa msn-i ja saame kindlasti hakkama.
Ja kui paigaldamisega hakkama ei saa ja elad tallinnas, siis võin appi tulla (paigaldamisega läheb 2-3 minti) kuigi arvan, et saan msn-i teel sulle ära õpetada.

endal on umbes 2kilo eest ostetud arvuti, millest enamuse moodustas videokaart. (HV on jällegi märksõna)
Amd athlon 2500+@ 3200+, 1,5gb ddr pc3200 jne
Pole mingit kahetuumalist, ega jõhkrat mälu. Proovisin just 12lauda ja no problemo.

Tigrano
23.02.09, 18:03
NB!!! Täna 30 minuti pärast algavad Levelite Loyalti freerollid Toweris

Oliverk
23.02.09, 18:05
Staff mögises enne tsätis et nädala jooksulpeab 1 point olema teenitud. Ma pole mitu nädalat juba Toweris pelanud aga sain ikka osaleda õnneks.

Tigrano
23.02.09, 18:06
Staff mögises enne tsätis et nädala jooksulpeab 1 point olema teenitud. Ma pole mitu nädalat juba Toweris pelanud aga sain ikka osaleda õnneks.


Väga mõistlik, sest Toweris Levelid ei kao, muidu mängiks elu lõpuni suht hea struktuuriga freerolle ;)

Oliverk
23.02.09, 19:00
QQ VS AA and kaput.

levis
23.02.09, 19:59
lev3 oli 30 mängijat ja 20 said raha. Ise jäin 18ndaks QJs vs K4o ja +20$.
Tigranole tehti aga selgelt liiga kui AAvsKK ei pidanud vastu ja 21.koht :-\

Tarmonator
23.02.09, 21:33
mina lendasin ka suht enne rahasid kui üks tohman arvas, et minu SB shove tema minraise vastu on bluff ja callis 56o maha
no tõmbas auku obv mu KK vastu.

Tigrano
24.02.09, 05:21
lev3 oli 30 mängijat ja 20 said raha. Ise jäin 18ndaks QJs vs K4o ja +20$.
Tigranole tehti aga selgelt liiga kui AAvsKK ei pidanud vastu ja 21.koht :-\


Jah, sellepärast ma turniire ei mängigi ;D

antnx
24.02.09, 13:55
Hi

Could you pleas take a screen shot of this message when you are trying to log into your Moneybookers account and send it to us?

Hope to hear back from you soon.

Best Regards

Sabrina
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Player Support Representative
www.TowerGaming.com
See You at the TOP!
support@towergaming.com
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




> Hello!
>
> I have not recieved such email. When i log into Moneybookers i get
> following
> message:
>
> Your account is closed. If you wish to reopen your account, please
> call our customer service team on +44 870 383 0232 .
>
> Thank you
>
>
>
> -----Original Message-----
> From: support@towergaming.com [mailto:support@towergaming.com]
> Sent: Monday, February 23, 2009 11:35 PM
> To: bush@hot.ee
> Subject: [TGSupport #ENO-53591-243]: Deposit Real Money
>
> Hi ,
> Please be advised that we require you to provide us with a
> confirmation from Moneybookers that your account bush@hot.ee has been
> closed. As a player closes an account they receive a confirmation from
> Moneybookers in form of an e-mail, and it is a copy of this that we are requesting.
> Kind Regards,
> Elizabeth


Cashoudin juba mitmendat nädalat :D

ranka
24.02.09, 14:00
Miks sa towerisse kirja saadad? See ju MB jura ning su MB account on kinni pandud mingitel põhjustel, kui tahad seda avada siis pead antud telefoni numbrile helistama.

antnx
24.02.09, 14:09
Mina panin oma MB konto kinni kuna oli tehtud eekides. Sellelt kontolt ma tegin deposiidi Towerisse. Nüüd tahan uuele MB kontole cashouti teha :)

Curious Case of antnx in tower

CTXrix
24.02.09, 16:59
Mina panin oma MB konto kinni kuna oli tehtud eekides. Sellelt kontolt ma tegin deposiidi Towerisse. Nüüd tahan uuele MB kontole cashouti teha :)

Curious Case of antnx in tower


obv, et kohe uuele cashouti teha ei saa. pead enne depositi tegema sealt

Tigrano
24.02.09, 17:17
obv, et kohe uuele cashouti teha ei saa. pead enne depositi tegema sealt


Jep õige, uue accoundiga tegu ju.

kollane
24.02.09, 17:47
väga julm eile lasin 4k kätt toweris rake ka hulga rohkem kui muidu, ikka jäin 6.dale kohale points races , grammigi ei liikunud .
huvitav kas Nl20 vennad võivad samasse patta minna ?

Tigrano
24.02.09, 17:50
väga julm eile lasin 4k kätt toweris rake ka hulga rohkem kui muidu, ikka jäin 6.dale kohale points races , grammigi ei liikunud .
huvitav kas Nl20 vennad võivad samasse patta minna ?


Väga huvitav, ma olen siiani 1 kohal ja ma ei kujuta ette, kellega või mismoodi me üldse võistleme. Vahel on selline tunne, et see on väljamõeldis puhas.

levis
24.02.09, 18:02
2 päeva pole punktigi kogunud ja kukkusin esimeselt kohalt viiendaks.

Tigrano
24.02.09, 18:03
2 päeva pole punktigi kogunud ja kukkusin esimeselt kohalt viiendaks.


Siis midagi ikka toimub.

Tigrano
25.02.09, 17:21
Foorumi cash

Tuli väike mõte korraldada väike meelelahutuslik üritus Ongames kõikidele läbi foorumi linkide liitunutele. Üritus ise oleks standart cashgame nl10 full ringis, kus teeksin privaat lauad, sõltub palju huvilisi oleks. Foorumi poolt oleks väikesed rahalised auhinnad parimatele (arvan, et kuskil 100$ kandis oleks kogu auhinna fond), parimaks loeks seda, kellel on lõpus kõige suurem stack. Võibolla panen ka minu stackimise eest väikese pearaha, eks vaatab.

Kas oleksite huvitatud teha koos mõnetunnine lõbus cashgame? Andke teada, kui huvi on korraldaks ürituse esimesel võimalusel ära. Samuti teeks ka konkreetsemad reeglid juba.

Edit: Arvan, et ürituse pikkus võiks olla maksimum 2h või sinna kanti.

urmo1
25.02.09, 17:29
Ma oleks käpp.

Tigrano
25.02.09, 17:30
Ma oleks käpp.


Vinge, ise mõtlesin, et võiks juba sellel NV korraldada kindlasti.

levis
25.02.09, 17:37
Mina oleks ka käpp!

Tigrano
25.02.09, 18:53
Mina oleks ka käpp!


Loodan, et 1 laua kokku saame ikka.

Kuidas, Sul pont race-i edetabel on? Ma ikka esimene veel, keegi ei võitle minuga ;D

CTXrix
25.02.09, 18:54
Mina ka käpp!

Pointrace-ist: ma sain nagu aru, et race-ist osavõtmiseks pidi mingi ankeedi ära täitma...no ma ei täitnud, aga ikka olen race-is. Ja 10. kohast kõrgemale ei saa.

Tigrano
25.02.09, 19:02
Mina ka käpp!

Pointrace-ist: ma sain nagu aru, et race-ist osavõtmiseks pidi mingi ankeedi ära täitma...no ma ei täitnud, aga ikka olen race-is. Ja 10. kohast kõrgemale ei saa.


Kõige parem, et mul sõbral, kelle VIP level on Elite Toweris, tal ei olegi mingit point race. Samuti paistab, et hakkan ka ise vaikselt seadma sammud heypokkerisse, sest heypokkeris peaks 8x boonuseid veel hoolega grindida saama, sest sait investeerib ise raha kõvasti, nagu tegi seda Tower.

CTXrix
25.02.09, 19:04
Kõige parem, et mul sõbral, kelle VIP level on Elite Toweris, tal ei olegi mingit point race. Samuti paistab, et hakkan ka ise vaikselt seadma sammud heypokkerisse, sest heypokkeris peaks 8x boonuseid veel hoolega grindida saama, sest sait investeerib ise raha kõvasti, nagu tegi seda Tower.


Kle räägi natuke sellest heypokeri clothing special pakkumisest! Mida saab ja mis tingimustel - ma olen selline nännipede, et ise ka ei usu :D

LuuK
25.02.09, 19:05
Sellest cashgamest võiks video ka teha, ma vaataks heameelega. ;)

levis
25.02.09, 19:12
Loodan, et 1 laua kokku saame ikka.
Kuidas, Sul pont race-i edetabel on? Ma ikka esimene veel, keegi ei võitle minuga ;D

Veidi mängisin, aga üldiselt kukun kolinal, sest tuleb veidi suurem paus sisse. Hektel kuues.

Tarmonator
25.02.09, 19:30
ma olen nüüd 4 päeva uuesti toweris mänginud.
algul mingi 500 kätt ja üleeile 1k ja eile mingi 1,2k vist
pidevalt olen tõusnud, praegu olen 5's

Tigrano
25.02.09, 19:34
Sellest cashgamest võiks video ka teha, ma vaataks heameelega. ;)


Võin teha.

RCold
25.02.09, 19:39
Oleks ka huvitatud, kui aeg mulle sobib.

UdusOlevSiil
25.02.09, 19:39
Foorumi cash

Tuli väike mõte korraldada väike meelelahutuslik üritus Ongames kõikidele läbi foorumi linkide liitunutele. Üritus ise oleks standart cashgame nl10 full ringis, kus teeksin privaat lauad, sõltub palju huvilisi oleks. Foorumi poolt oleks väikesed rahalised auhinnad parimatele (arvan, et kuskil 100$ kandis oleks kogu auhinna fond), parimaks loeks seda, kellel on lõpus kõige suurem stack. Võibolla panen ka minu stackimise eest väikese pearaha, eks vaatab.

Kas oleksite huvitatud teha koos mõnetunnine lõbus cashgame? Andke teada, kui huvi on korraldaks ürituse esimesel võimalusel ära. Samuti teeks ka konkreetsemad reeglid juba.

Edit: Arvan, et ürituse pikkus võiks olla maksimum 2h või sinna kanti.


Njah, mul enam Toweris raha pole, muidu isegi osaleks.

masterpuppet
25.02.09, 19:57
Osaleks isegi, kui muidugi limiit jõukohane on. :)

zyxxx
25.02.09, 20:05
Kle räägi natuke sellest heypokeri clothing special pakkumisest! Mida saab ja mis tingimustel - ma olen selline nännipede, et ise ka ei usu :D


http://www.heypoker.com/v2/?page=170&cid=3

Tigrano
25.02.09, 20:08
Osaleks isegi, kui muidugi limiit jõukohane on. :)


nl10 kõige madalam mis saadaval. Ei ole mõtet suuremal, for fun üritus, väike preemia ka lihtsalt ;D

BuildUp
25.02.09, 20:21
Kle räägi natuke sellest heypokeri clothing special pakkumisest! Mida saab ja mis tingimustel - ma olen selline nännipede, et ise ka ei usu :D


Ei teagi kas enam midagi saab. Ma eile saatsin kirja, et mul 1000 VIPi täis. Ja siis nad saatsid mulle vastu, et neil ainult mõned pusad ja teekad ja küsisid suurust. Ehk ikka saab. Oleks küll trenni või niisama koju uut geari vaja. ;)

kollane
25.02.09, 20:28
kas ma ka võin foorumi cashist osa võtta, ma küll toweri ei liitnud läbi nende linkide aga järgmine nädal kui heypokerisse kolin siis teen seda kindlasti ?

Aristotep
25.02.09, 23:43
Mina oleksin küll käpp osalema.

Tigrano
25.02.09, 23:50
kas ma ka võin foorumi cashist osa võtta, ma küll toweri ei liitnud läbi nende linkide aga järgmine nädal kui heypokerisse kolin siis teen seda kindlasti ?



Kahjuks ainult läbi foorumi liitunud mängijad saavad osaleda, sest väike lisapreemia on just nendele eelkõige mõeldud.

Läbi Heypokkeri liitunud saavad samuti mängida.

Tigrano
26.02.09, 20:46
Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep

3 kohta on vabad veel

Tahaks korraldada selle homme, laupäeval või pühapäeval. Samuti, mis arvate, kas piisab 1h või teeme 2h, 3h, rohkem kindlasti mitte. Andke teada ja korraldame ürituse ära.

masterpuppet
26.02.09, 21:22
Pühapäev oleks ilmselt parem, sest laupäeva õhtul raske kõik 10 inimest kokku saada, korraga.

virx747
26.02.09, 23:07
3 kohta on vabad veel


Ma osaleks ka. Heypokkeris hetkel.

CTXrix
26.02.09, 23:07
Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, CTXrix, RCold, masterpupept, aristotep

3 kohta on vabad veel

Tahaks korraldada selle homme, laupäeval või pühapäeval. Samuti, mis arvate, kas piisab 1h või teeme 2h, 3h, rohkem kindlasti mitte. Andke teada ja korraldame ürituse ära.


Seda, et ma pole Toweriga läbi selle foorumi lingi liitunud, seega tundub, et ei saa ikka osaleda :( Ei teadnud seda, kui committisin, sry. Aga noh, kui lisapapp mängus on, siis poleks aus kah.

Tigrano
27.02.09, 00:28
Seda, et ma pole Toweriga läbi selle foorumi lingi liitunud, seega tundub, et ei saa ikka osaleda :( Ei teadnud seda, kui committisin, sry. Aga noh, kui lisapapp mängus on, siis poleks aus kah.


Jah ma polnud veel kontrollinud ka sorry, respect aususe eest ;)

Aristotep
27.02.09, 01:16
Ainuke sobiv variant mulle oleks pühapäev.

Tigrano
27.02.09, 01:26
Teeme pühapäeva õhtul, kuskil foorumi turniiri ajal?

masterpuppet
27.02.09, 01:37
See oleks parim lahendus jah.

Tarq666
27.02.09, 07:27
Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep

3 kohta on vabad veel

Tahaks korraldada selle homme, laupäeval või pühapäeval. Samuti, mis arvate, kas piisab 1h või teeme 2h, 3h, rohkem kindlasti mitte. Andke teada ja korraldame ürituse ära.



Oleksin ka kindel käpp, kuid osa saan võtta kindlalt vaid pühapäeval. Jään põnevusega ootama :) Ning pakun, et 2h cashi oleks kõige parem varjant, soovitatavalt õhtusel ajal.

masterpuppet
27.02.09, 08:55
Ning äkki on võimalus ka skypes mingi konverentsi tüüpi asi püsti panna? Päris mahe oleks natuke vahepeal ka tundeid väljendada. :D

Tigrano
27.02.09, 10:44
Oleksin ka kindel käpp, kuid osa saan võtta kindlalt vaid pühapäeval. Jään põnevusega ootama :) Ning pakun, et 2h cashi oleks kõige parem varjant, soovitatavalt õhtusel ajal.


2h on ka minuarust mõistlik, siis saab ikka sisse elada. Ning nagu aru saan sobib pühapäeva õhtu kõigile vaieldamatult.

Tigrano
27.02.09, 10:49
Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep, Tarq666, taavi19

1 koht vaba veel

Ürituse teeme, siis pühapäeva õhtul ja eks täpses kellajas saame veel kokku leppida.

Praegu 2 kohta veel vabad, võibolla 3, sest levis on kahjuks natuke haigeks jäänud, jätan esialgu levise nimekirja kuna ta visa võitleja ja saab kindlasti pühapäevaks terveks.

virx747
27.02.09, 12:02
Võibolla rumal küsimus, aga mida tähendab stäkkimine? Stacki tühjaks tõmbamine?

CTXrix
27.02.09, 12:04
Tigrano - sa oled paar korda maininud, et kui teha pikk multitable-imise sess, siis võiks hiljem mõneks ajaks veel lobby lahti jätta, kuna HH tuleb siis hilinemisega. Mul on see päris rämedaks probleemiks ja praegu avastasin, et PT3 ei võta HH enam sisse, kui lauad on kinni (mitte lobby). Lõpetasin mängimise ära ja jätsin kõik lauad lahti, HH tuli veel ca 5 minutit ilusti, kuni kõik lauad ise kinni läksid ja siis ei tulnud enam midagi. PT3-e ja pokkeritoa balance ei ühti aga enam, mis tähendab, et osad käed jäid lõpust puudu (lõpp oli upswing ;)), kuigi mul on lobby siiani lahti. Seega...pigem ikka lauad võimalikult kaua lahti hoida, kui lobby?

Tigrano
27.02.09, 12:06
Võibolla rumal küsimus, aga mida tähendab stäkkimine? Stacki tühjaks tõmbamine?


Et, kui keegi suudab mind 0 mängida ja pean sitoudi tegema, et chipse juurde võtta.

virx747
27.02.09, 12:08
Et, kui keegi suudab mind 0 mängida ja pean sitoudi tegema, et chipse juurde võtta.



Selge, nojah, seda ma mõtlesingi. Arvesta siis ikka, et me oleme ju sellised kehvakesed mängijad, nii et lükka ikka julgelt AI! ;)

Tigrano
27.02.09, 12:22
Tigrano - sa oled paar korda maininud, et kui teha pikk multitable-imise sess, siis võiks hiljem mõneks ajaks veel lobby lahti jätta, kuna HH tuleb siis hilinemisega. Mul on see päris rämedaks probleemiks ja praegu avastasin, et PT3 ei võta HH enam sisse, kui lauad on kinni (mitte lobby). Lõpetasin mängimise ära ja jätsin kõik lauad lahti, HH tuli veel ca 5 minutit ilusti, kuni kõik lauad ise kinni läksid ja siis ei tulnud enam midagi. PT3-e ja pokkeritoa balance ei ühti aga enam, mis tähendab, et osad käed jäid lõpust puudu (lõpp oli upswing ;)), kuigi mul on lobby siiani lahti. Seega...pigem ikka lauad võimalikult kaua lahti hoida, kui lobby?


Kasutad ikka ramdiski ju. Laudade lahti hoidmise mõte on selles, et käed ei jõua nii kähku andmebaasi, kui oleks vaja ehk kõik sõltub ka Sinu arvuti jõudlusest ehk kõvaketta kiirusest, kõvaketta ja emaplaadi vahelisest kiirusest jne. Sellepärast ongi ramdisk nii vajalik, et vahemälus käib kõik kähku ja ei sõltu midagi kõvaketta ega niivõrd arvuti jõudlusest enam.

Kui aga ikka on probleeme ja nagu väitsid, et käsi tuleb ja tuleb, siis kindlasti hoia just laudu võimalikult kaua lahti, sest softi sulgemisel ei toimu enam mingit andmesidet ja üle 5 minuti ei ole sellel mõtet vist.

taavi19
27.02.09, 13:13
v6taks ka osa yritusest kui saab veel

Tigrano
27.02.09, 13:23
v6taks ka osa yritusest kui saab veel


Saad küll, panen kirja kohe.

drmsh
27.02.09, 21:29
Tere,

Ma ei jõudnud kõiki 46 lk-d seda teemat läbi vaadata, aga selline küsimus Toweri pokkeritoa kohta -
kas on võimalik mängides (miniviews) seadistada lauad niimoodi, et hero oleks igas lauas ühe koha peal?
Praegu mitmes lauas mängides oled kord üleval, kord all, kord krt teab kus - raske on jälgida...

Tigrano
27.02.09, 21:35
Tere,

Ma ei jõudnud kõiki 46 lk-d seda teemat läbi vaadata, aga selline küsimus Toweri pokkeritoa kohta -
kas on võimalik mängides (miniviews) seadistada lauad niimoodi, et hero oleks igas lauas ühe koha peal?
Praegu mitmes lauas mängides oled kord üleval, kord all, kord krt teab kus - raske on jälgida...


Tere,

Ei ole kahjuks võimalik istekohta valida, ainult sinna kuhu istud >:(

iffikas
27.02.09, 22:21
Kas viga minus, või lendas tower praegu maha ?

???

-e-
Bloody hell, mul posu turnasi pooleli.

https://member.towergaming.com/player-support/contact-tower-gaming.html

Terve ONGAME on maas, täiesti masendav >:(

Tigrano
27.02.09, 22:22
Kas viga minus, või lendas tower praegu maha ?

???


Toweri server maas, isegi ka turniiri lobby maas, kõik täiesti maas >:(

BuildUp
27.02.09, 22:32
Nii ei saa ju rallit sõita. >:(

zyxxx
27.02.09, 22:46
Heypoker ka maas. Mõtlesin, et grindiks väheke aga ei miskit. Tuleb vist ikka linnapeale minna ;D

iffikas
27.02.09, 22:49
No, terve ONGAME võrk on maas, nüüd siis juba 30min.
Täiesti ill ! Aaargh.

BuildUp
27.02.09, 22:49
Ma hakkan käsi üles panema. Tulge kommima!!! ;D ;)

Tigrano
27.02.09, 22:49
No, terve ONGAME võrk on maas, nüüd siis juba 30min.
Täiesti ill ! Aaargh.


Jah kõik on maas ja seda veel reede õhtul, oh jah.

masterpuppet
27.02.09, 23:34
Täna hommikul oli ka miskine tunnike maas, kus ühtegi lauda ei saanud istuda. Seega loodan, et võtavad midagi ette, muidu on suht jama.

BuildUp
27.02.09, 23:38
Uksed avati!

iffikas
27.02.09, 23:41
Mnjah.


Around 16:20 EST time on February 27th the servers experienced some technical difficulties. This issue has now been fixed and players will be able to join both cash games and tournaments. Any players that lost funds due to this issue will be automatically reimbursed. We apologize for any inconvenience this may have caused, and we appreciate your patience while the refunds are being processed.

Tigrano
28.02.09, 00:09
Uksed avati!


Jah kõik korras, võib rahulikult reede öösel edasi grindida.

Ja selles point race edetabelis ikka veel 1 kohal ;D

Ning sõber võitis ongames täna 13k $ turniirilt. Turniirid seal pidid olema üldse suht fishised, peab ka vahel proovima hakkama ;D

Tigrano
28.02.09, 00:12
Kordan korra seda postitust, kuniks artikli valmis saan ehk on kellegil huvi Heypokkeris 8x boonuseid grindida ;D

Seni on Towerile alternatiivina välja pakkuda http://heypoker.com/, kus on võimalik 8x boonuseid edasi vabastada.

Foorumi boonus koodid liitumisel:

1DEAL -80$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 80$ ja aega vabastada 30 päeva.
pokkeriprod -500$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 30 päeva.
VIP -1000$-200% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva.
GRINDER -3000$-600% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva

Artikkel toa kohta esimesel võimalusel.

Edu laudades,

Tigrano

Tigrano
28.02.09, 00:13
Pumpan ka seda teemat üles, sest puudu veel 1 osaleja ;D

Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep, Tarq666, taavi19

1 koht vaba veel

Ürituse teeme, siis pühapäeva õhtul ja eks täpses kellajas saame veel kokku leppida.

Praegu 2 kohta veel vabad, võibolla 3, sest levis on kahjuks natuke haigeks jäänud, jätan esialgu levise nimekirja kuna ta visa võitleja ja saab kindlasti pühapäevaks terveks.

virx747
28.02.09, 07:44
Sellest cashi üritusest.
Kuidas me teeme arvestuse: kas määrab see, kelle stack on lõpetamise hetkel kõige suurem või see, kes tegelikult on kõige rohkem raha võitnud. Teoreetiliselt ei pruugi olla kõige edukama mängija stack kõige suurem lõpu hetkel, kuna see kõige suurema stackiga vend on võibolla enne mitu korda tühjaks lasnud ennast.

Tigrano
28.02.09, 07:50
Sellest cashi üritusest.
Kuidas me teeme arvestuse: kas määrab see, kelle stack on lõpetamise hetkel kõige suurem või see, kes tegelikult on kõige rohkem raha võitnud. Teoreetiliselt ei pruugi olla kõige edukama mängija stack kõige suurem lõpu hetkel, kuna see kõige suurema stackiga vend on võibolla enne mitu korda tühjaks lasnud ennast.


Kellel lõpu hetkel kõige suurem, see ei loe midagi, kui palju vahepal stack on, tähtis on lõpus kõige suuremat stacki hoida. Ja kellel kõige suurem stack, siis see on ikkagi ju kõige rohkem raha võitnud, sest ega lauast ära minna ei saa ju ja väiksemaga tagasi tulla.

ranka
28.02.09, 10:36
Kellel lõpu hetkel kõige suurem, see ei loe midagi, kui palju vahepal stack on, tähtis on lõpus kõige suuremat stacki hoida. Ja kellel kõige suurem stack, siis see on ikkagi ju kõige rohkem raha võitnud, sest ega lauast ära minna ei saa ju ja väiksemaga tagasi tulla.


See kahe otsaga asi ja mina võtaks selle, kellel näitab tracker rohkem kasumit. Kuna mängite ühte lauda ,siis toda on lihtne datamineda ning kõik mängijad näevad jooksvalt, kes tegelik võitja on.

virx747
28.02.09, 13:52
Näide: mängija Uno lõpetab stackiga 14 ja mängija Dos lõpetab stackiga 15 taala. Mängija Unol on koguvõit 4$. Mängija Dos on aga vahepeal kaotanud 3$, selle tagasi reloadinud 10 peale ja tema tegelik võit on 2$.

Meie reeglite järgi oleks võitja Dos, kuigi tegelikult teenis ta vähem kui Uno.

Edit
Nüüd peaks arvestus korras olema, 1-2 klassi matemaatika ikkagi :) ja see oli väga ammu.

Tigrano
28.02.09, 14:25
See kahe otsaga asi ja mina võtaks selle, kellel näitab tracker rohkem kasumit. Kuna mängite ühte lauda ,siis toda on lihtne datamineda ning kõik mängijad näevad jooksvalt, kes tegelik võitja on.



Kui me ostame kõik 10$ sisse ja mängime ühes lauas ja olenemata sellest kuipalju me raha juurde võtame, siis tekib jah väike konks, et tegelikult on raha uuesti võtjal -10$ või miinus x ja ei ole 0 ja kui ta nüüd peaks stacki võitma, siis on tal 20$ stack aga õige oleks 10$ stack, sest võttis 10$ juurde.

Seega datamainime ka seda lauda, et võitjas ei oleks kahtlust ;D

urmo1
28.02.09, 15:24
Pumpan ka seda teemat üles, sest puudu veel 1 osaleja ;D

Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep, Tarq666, taavi19

1 koht vaba veel

Ürituse teeme, siis pühapäeva õhtul ja eks täpses kellajas saame veel kokku leppida.

Praegu 2 kohta veel vabad, võibolla 3, sest levis on kahjuks natuke haigeks jäänud, jätan esialgu levise nimekirja kuna ta visa võitleja ja saab kindlasti pühapäevaks terveks.





Pühapäev on jah päris hea aeg,aga võiks juba täna ära otsustada ka natuke täpsema aja,siis tean ka kuidas aega planeerida.

Tigrano
28.02.09, 15:31
Pühapäev on jah päris hea aeg,aga võiks juba täna ära otsustada ka natuke täpsema aja,siis tean ka kuidas aega planeerida.


Öelge Teie millal täpselt ja määrame täpse aja, kell 8 näiteks ;D

urmo1
28.02.09, 15:58
Öelge Teie millal täpselt ja määrame täpse aja, kell 8 näiteks ;D



8 sobib.

Tarq666
28.02.09, 18:27
Öelge Teie millal täpselt ja määrame täpse aja, kell 8 näiteks ;D


hääletan kella 18ne poolt, kuna siis 20 põrutaks läbule edasi :D aga osa võtan nii kui nii, olenemata, mis aja kasuks otsustate, peaasi, et mitte enne lõunat.

zyxxx
28.02.09, 19:29
Ongame kukkus jälle kokku ???

virx747
28.02.09, 19:31
Jälle mingi kamm on käimas. Seekord vähemalt admin hoiatas, et laske lauast jalga.

Tigrano
28.02.09, 19:41
Ei tea, mis jamad seal nüüd on, et iga päev probleemid. Tõusin just, et grindida hommikuni aga nüüd peab ootama, millal probleem lahenduse saab.

zyxxx
28.02.09, 19:45
Mul $90 raha vähem, huvitav kas see tekib ise tagasi või peab kirjutama supporti...

Tigrano
28.02.09, 19:50
Mul $90 raha vähem, huvitav kas see tekib ise tagasi või peab kirjutama supporti...


Alati on tagasi tekkinud.

zyxxx
28.02.09, 19:53
Peale eilset crashi olid küll lauad ülifishised. Ilmselt regularid läksid masendusest kõik ära jooma ;D

Tigrano
28.02.09, 19:55
Peale eilset crashi olid küll lauad ülifishised. Ilmselt regularid läksid masendusest kõik ära jooma ;D


Jah tõesti olid, mul tuli eilne päev pluss 700$ midagi ;D Ja üldse on kõik väga fishine, praegu vaata neid nl20 laudu seal, pole alla 30% ühtegi lauda.

Edit: võibolla % valetavad ka alles.

goldec
28.02.09, 20:33
Üldse on igal pool ülifishine...
Sellist asja, nagu starsis eile ja täna oli, näen ma oma 3 kuuse karjääri jooksul küll esimest korda :D

masterpuppet
01.03.09, 14:25
Mis kell siis täpsemalt meil õhtune üritus toimub? vms?

UdusOlevSiil
01.03.09, 14:29
Mis kell siis täpsemalt meil õhtune üritus toimub? vms?


Kell 8 vist jäi siis Teil see aeg.

Tigrano
01.03.09, 15:13
Täna kell 20:00 foorumi cashi üritus

Kuna meil on üks koht veel vaba, siis annan võimaluse üritusel osaleda foorumi liikmel "kollane"muidugi, kui ta on veel huvitatud.

Ennem kaheksat teen laua nimega MiaMimi ja acceptin, siis mängijad keda nimepidi tean.

Lõplik nimekiri: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep, Tarq666, taavi19, kollane


Ma võtan ürituse ka videosse, kui kellegil selle vastu midagi pole?

Teadmiseks veel, et võidu raha Towerisse kanda ei saa, seega saate valida kohaliku panga, Starsi ja Moneybookersi vahel.

Ning samuti, kui mina peaks saama auhinnalise koha, siis see ei lähe arvesse.

masterpuppet
01.03.09, 16:01
Aga skypimine olek võimalik? Ma arvan, et päris huvitav oleks vahepeal kommentaare saada, vms.

kollane
01.03.09, 17:12
olen ikka nõus kui koht vaba.

urmo1
01.03.09, 17:18
Täna kell 20:00 foorumi cashi üritus

Kuna meil on üks koht veel vaba, siis annan võimaluse üritusel osaleda foorumi liikmel "kollane"muidugi, kui ta on veel huvitatud.

Ennem kaheksat teen laua nimega MiaMimi ja acceptin, siis mängijad keda nimepidi tean.

Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep, Tarq666, taavi19


Ma võtan ürituse ka videosse, kui kellegil selle vastu midagi pole?

Teadmiseks veel, et võidu raha Towerisse kanda ei saa, seega saate valida kohaliku panga, Starsi ja Moneybookersi vahel.

Ning samuti, kui mina peaks saama auhinnalise koha, siis see ei lähe arvesse.






Võta muidugi videosse pärast pull vaadata.

Tigrano
01.03.09, 17:30
olen ikka nõus kui koht vaba.


Panin Sind nimekirja, kohtumiseni lauas.

Video üritan ka teha aga arvan, et skypest ei tule midagi välja ja äkki võib ka probleeme tekkida ;D

goldec
01.03.09, 17:49
Kui keegi tulemata jätab cashile, siis ma asendan suurima heameelega!

kollane
01.03.09, 17:51
sa läbi linkide liitunud ? kui jah, siis tigrano tõmba mind maha.

Tigrano
01.03.09, 17:53
sa läbi linkide liitunud ? kui jah, siis tigrano tõmba mind maha.



Enam ei tõmba midagi maha, kui keegi jätab tulemata, siis goldec ole valmis ;)

goldec
01.03.09, 17:56
Oot, see toweris?
Siis ma ei saa. Arvasin et starsis :D

Tigrano
01.03.09, 18:34
Tegin laua ära ja laua datamainimisest ei tule midagi välja, sest ongame handgrabber ei lase sisse, samuti rankal puudub läpakas momendil. Loodan, et probleemi ei teki, sest kõigil vist on HEM või PT3 olemas, et anda ürituse lõpus või vahepeal kokkuvõte.

Üritus lõpeb kell 22:00.

Loodan, et see laudadesse minek läheb ladusalt.

Tigrano
01.03.09, 18:56
Kes on chempion05 ;D

taavi19
01.03.09, 19:13
j2in hiljaks vist

Tigrano
01.03.09, 19:14
j2in hiljaks vist


Mis su kasutaja on, lisan Sind kohe.

taavi19
01.03.09, 19:14
0h0h

masterpuppet
01.03.09, 20:28
Mäng käib ja Tigrano on suurim fish. :D

UdusOlevSiil
01.03.09, 20:29
Pange parimad käed pärast foorumisse ka.

BuildUp
01.03.09, 20:30
Mäng käib ja Tigrano on suurim fish. :D


irw ;D ;D ;D

Tigrano
01.03.09, 20:34
Mäng käib ja Tigrano on suurim fish. :D


jah, tahaks kunagi plussi ka saada ;D

masterpuppet
01.03.09, 20:53
$0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 10 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
0h0h (UTG+1): $10
MiaMimi (BB): $10
Tarq777 (MP1): $10.14
R-Cold (MP2): $22.43
Vibulane (MP3): $10.01
neoOIO (MP4): $10.30
mastapupa (CO): $28.66
AceSpaceEst (Button): $10.40
urmovel (UTG): $34.83
levitron200 (SB): $17.74

Dealt to mastapupa K :club: Q :heart:

Pre-flop:
(4 folds), mastapupa raises to $.40, (3 folds), MiaMimi raises to $1.15, mastapupa calls $.85

Flop: ($2.55) 7 :diamond: Q :diamond: 7 :spade: (3 Players)
MiaMimi bets $1.90, mastapupa calls $1.90

Turn: ($6.35) 2 :diamond: (3 Players)
MiaMimi checks, mastapupa bets $2, MiaMimi raises to $6.85, mastapupa calls $4.85

River: ($20.05) 4 :diamond: (3 Players)

Results:
MiaMimi Showed 7 :club: 3 :diamond:
mastapupa Showed K :club: Q :heart:
MiaMimi wins $19.05


Lammutamine käib. :D

kollane
01.03.09, 21:08
http://img167.imageshack.us/img167/6541/tabel.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=tabel.jpg)
http://img167.imageshack.us/img167/tabel.jpg/1/w700.png (http://g.imageshack.us/img167/tabel.jpg/1/)


Lõpptulemus

masterpuppet
01.03.09, 21:10
Irw, 6 sendiga jäin 4. :D

Ebaõnn.

Aristotep
01.03.09, 21:10
fish olen. :D

Mõnus sess oli. Esimest korda ei tabanud kordagi boardi :D

masterpuppet
01.03.09, 21:12
Nalja sai kõvasti, jõuline metagame käis. :D

urmo1
01.03.09, 21:12
Mul oli nii hea run,et suht jah polnud võimalik lihtsalt kehvemat kohta saada :D

Tigrano
01.03.09, 21:13
Levise HEMi statid näitavad sama, seega, kas keegi vaidlustab tulemused? ;D

Aristotep
01.03.09, 21:15
Ei vaidlusta. HEM jättis ilmselt trackimise pooleli kui sitout läksin. Sealt ka see vahe

levis
01.03.09, 21:15
Levise HEMi statid näitavad sama, seega, kas keegi vaidlustab tulemused? ;D

Miamimi näitab 3.99
Esimesed 4 vägagi samad numbrid, mõni sent siia sinna, mis kohta ei muudaks.

virx747
01.03.09, 21:16
Irw, 6 sendiga jäin 4. :D

Ebaõnn.


Irw jah, oleks ma teadnud, et vahe nii väike, tegin lõpus veel paar mõtetud kätt.
Lahe üritus, parim osa oli chat!

levis
01.03.09, 21:17
Mul vpip ja pfr võrdsed, pole varem nii mänginudki :)

urmo1
01.03.09, 21:17
Võiks teinekord kindlasti korrata.

Tigrano
01.03.09, 21:18
Kohe lõpetan foorumi turniiri ära, siis teen arvepidamise ja muud särgid värgid.

Aga jah, sellsed calling stationid te ikka olete ;D

Tigrano
01.03.09, 21:34
Võtan, siis ürituse kokku:

Minule väga kehva algus, ei saanud Camtasiat tööle ega HEMi HUD ei hakanud tööle, täielik katastroof seega.

Aga lõbus oli ikkagi, mõnus lõpp nädalavahetusele ja lahe uue kuu algus.

Kõige rohkem suutsid teisi foorumi Sharke tühjendada:

1. Urmovel 17.88$ ning on selle vinge ürituse võitja ja saab PokkeriProd.com poolt 50$ preemiat +10$ minu stackimise eest.

2. Levitron 10.99$ ning on sellega ürituse teine mees ja teenis ausa mänguga välja 30$ suuruse preemia.

3. neoOIO 9.87$ ning teenis sellega 20$ preemia + loen ka tema hullu drawd ja koba ;D minu stackimiseks +10$ selle eest.


Teised aga olid tublid ja jäid ainult mõned sendid preemiast puudu ;D

Vinge üritus, sest 2h lendas küll kähku.

Võtan msn ühendust ja klaarime ka raha asjad ära.

kollane
01.03.09, 21:37
krt mõtlesin et viimane saab ka midagi sellepärast jäingi
arsis hakkas vahepeal järgi tulema panin igaksjuhuks ühe buyini veel.
:D:D

ei nalja sai.

Tigrano
01.03.09, 21:38
krt mõtlesin et viimane saab ka midagi sellepärast jäingi
arsis hakkas vahepeal järgi tulema panin igaksjuhuks ühe buyini veel.
:D:D

ei nalja sai.


Jah väga huvitav oli, keegi ei limpinud, ühe korra vist, ranka tabel vist peas kõigil ;D

Aga huvitav oli jah, et ainult üks callimine käis, järgmine kord 3 või 4 betin ainult jj+ ;D

virx747
01.03.09, 21:51
3. neoOIO 9.87$ ning teenis sellega 20$ preemia + loen ka tema hullu drawd ja koba ;D minu stackimiseks +10$ selle eest.


Mis hull call :) : Sul oli võibolla 1 outs rohkem ja flopil juhtisin kindlalt. Pealegi oli mul hea read ;)

Igatahes aplaus Tigranole laheda ürituse korraldamise ja auhinnarahade väljapanemise eest!!!

http://i42.tinypic.com/6j2bm9.jpg

Edit: outse ikka mul vist rohkem, A ka lisaks.
Mida iganes.

Tigrano
01.03.09, 21:58
Aga ma tõstsin Sind ju preflop ja lükkasin all in flopis, midagi ma pidin seal flopis ikka hittima, see puhtalt draw Sul ju ikkagi, callisid stacki suuruselt ;D Aga tegelt for fun üritusel peabki nii callima, kui on miljon outsi ;D

UdusOlevSiil
01.03.09, 22:08
Õige call ju, sest nagu ma saan aru, siis oli Sinu pea eest ekstra raha välja pandud ?

Tigrano
01.03.09, 22:11
Õige call ju, sest nagu ma saan aru, siis oli Sinu pea eest ekstra raha välja pandud ?


Jep, järgmine kord ei pane ;D

Tigrano
01.03.09, 22:15
Levis tõmbas pokerstove käima ja ütles, et A9s on kõigest ees, eriti minusuguse loose vastu, seega 5+ käik virx ;D

UdusOlevSiil
01.03.09, 22:21
Jep, järgmine kord ei pane ;D


Siis ju hoopis kahtlane lüke Sinu poolt, sest tänu ekstra kümnekale callitakse Sind lihgtimalt. Aga vahet pole, sest see ju fun üritus rohkem :) :)

Tarq666
02.03.09, 00:51
Järgmine kord püüan teid paremini hahahaaaaa :-* :heart:

Tigrano
02.03.09, 15:05
Täna õhtul Toweris Loyalty Freerollid, algusega 19:30 kohaliku aja järgi

Eelmine kord jäin bubble poisiks, AA vs KK ;D Seekord ma näitan neile kõigile.

50CandyJoe
02.03.09, 18:05
Tigrano, kuidas sa HEMi kasutad, kui Toweris ei saa kindlat istekohta määrata?

Tigrano
02.03.09, 18:16
Tigrano, kuidas sa HEMi kasutad, kui Toweris ei saa kindlat istekohta määrata?


Tavaliselt, statte kuvab ikka ju. Kui istekohta määrata vaja, siis igavene pusimine ju.

50CandyJoe
02.03.09, 19:07
Tavaliselt, statte kuvab ikka ju. Kui istekohta määrata vaja, siis igavene pusimine ju.


aga statid on ju igas lauas sama koha peal, ehk kui sa istud lauas A kohal 3 ja lauas B kohal 4, siis HEM kuvab mõlemas lauas statte kohal 3 või kohal 4, aga mitte 3 ja 4. Pokertrackeri jaoks pole vahet mis koha peal sa istud, ta kuvab statid alati õige koha peale. Sry, aga ma võibolla pole veel kõike HEMi võlusid avastanud ;D

levis
02.03.09, 20:01
aga statid on ju igas lauas sama koha peal, ehk kui sa istud lauas A kohal 3 ja lauas B kohal 4, siis HEM kuvab mõlemas lauas statte kohal 3 või kohal 4, aga mitte 3 ja 4. Pokertrackeri jaoks pole vahet mis koha peal sa istud, ta kuvab statid alati õige koha peale. Sry, aga ma võibolla pole veel kõike HEMi võlusid avastanud ;D

HUD options/seating preferences, võib-olla seal kindel koht määratud.

broadcast
02.03.09, 20:30
Tänasel freerollil 10. koht ja elu esimene finaallaud. Hea tunne sees kohe. :)Kukkusin 88 vs JJ "kollase" vastu. Väheamalt läksid nööbid kaasfoorumlasele. :) Just enne final tablet tegin turna ainsa ja kõige otsutavama vea kui üritasin kehva lehega varastada mis aga nurjus ja seega finaallauda jõudsin 4.5 bb-ga.

kollane
02.03.09, 21:06
Tänasel freerollil 10. koht ja elu esimene finaallaud. Hea tunne sees kohe. :)Kukkusin 88 vs JJ "kollase" vastu. Väheamalt läksid nööbid kaasfoorumlasele. :) Just enne final tablet tegin turna ainsa ja kõige otsutavama vea kui üritasin kehva lehega varastada mis aga nurjus ja seega finaallauda jõudsin 4.5 bb-ga.


mul ka first final laud. sain siis 2 koha,
lõpus tegin lolli muuvi Q6-ga mis närib hinge, aga vastane oli 3/1 stacki poolest eelistatud.

75$ lisaks Br-le, nice , Nl20 siit ma tulen

Tigrano
02.03.09, 21:14
Tublid olite ma ise sain 9 koha vist ja 30$.

Tasub neid ikka mängida ;)

Oliverk
02.03.09, 21:58
Sain ise 15 daala enda omast. Läskin NL30 ja panin kolmekordseks . Hetkel siis Toweri roll 45 daala. .

urmo1
03.03.09, 14:11
Ma siis jäin freerollil 20 kohale ja 20 $ tuli,kukkusin välja tänu KK vs AA vastu.

Tigrano
03.03.09, 18:43
NB!!! 19 minuti pärast algab tänane 500$ Toweri poolne kuu freeroll

Homme, siis tuleb 1000$, ülehomme 1500$ ning kes rohkem grindivad neil on ka kindlasti 2000$ pilet antud.

virx747
03.03.09, 19:10
Ma olen kõva turniiride mängija. Tänaselt freerollil mängisin 1 käe: AK "loomulikult" AI ja üks vend callis KQ. Üks viiest kaardist oli loomulikult Q ja nii mulle 204 koht 204-st mängijast :)

UdusOlevSiil
03.03.09, 19:20
Ma olen kõva turniiride mängija. Tänaselt freerollil mängisin 1 käe: AK "loomulikult" AI ja üks vend callis KQ. Üks viiest kaardist oli loomulikult Q ja nii mulle 204 koht 204-st mängijast :)


Pole paha :)

-andres-
03.03.09, 20:52
NB!!! 19 minuti pärast algab tänane 500$ Toweri poolne kuu freeroll

Homme, siis tuleb 1000$, ülehomme 1500$ ning kes rohkem grindivad neil on ka kindlasti 2000$ pilet antud.




Vaatasin, et isegi mulle oli veel Veebruari kuust kõikidele piletid antud. Ehk tekitame uue rolli :D.

urmo1
03.03.09, 21:53
Congratulations from Tower Gaming!





You have won your share of $5000 along with 19

other Tower Gaming players by playing the most monthly raked hands. You came in

19th place raking 63584 hands and netting a total of $115.00!

This will be added into your account by the end of the day today.



Tore üllatus :D

ranka
03.03.09, 23:27
Ma ei saa enam sittagi aru. $115 kingitakse kui taevast (ala mehed üllatavad) ja see on siis vähem, kui endine boonus??

Ehk nood rakeraced ja muud jamad on veel parema protsendiga, kui vanad boonused?

Tigrano
03.03.09, 23:36
Ma ei saa enam sittagi aru. $115 kingitakse kui taevast (ala mehed üllatavad) ja see on siis vähem, kui endine boonus??

Ehk nood rakeraced ja muud jamad on veel parema protsendiga, kui vanad boonused?


Kõik sõltub, mis levelil mängida jne, väiksel nl10 grinderitele on see süsteem ehk veel parem tõesti ja top grinderitel ka pole viga, kõige rohkem kaotavad keskmised grinderid, kes seal nl50 ja nl100 piirimail.

Nüüd väike paus pokkerist, katsun Toweri artiklit täiendada ja Heypokkeri artikli valmis jõuda, ehk veel palju muud.

virx747
03.03.09, 23:43
Heypokkeri riiete ja nänni promotionist: täna mulle vastati, et kahjuks ladu tühi hetkel, aga lubasid aprilli keskpaigaks ära saata. Mailile vastatakse küll väga ladusalt.

Tigrano
03.03.09, 23:47
Heypokkeri riiete ja nänni promotionist: täna mulle vastati, et kahjuks ladu tühi hetkel, aga lubasid aprilli keskpaigaks ära saata. Mailile vastatakse küll väga ladusalt.


Arvatavasti liitun Heypokkeriga ise 10 nendal, ehk on lootust ka veel nänni saada, kasvõi saatku suvel, peaasi, et saadavad ;D

rohelinekonn
04.03.09, 12:07
Bonus seekers, look no further; we have got a deal for you!

For the next 7 Days....and 7 Days ONLY!

Enjoy an AMAZING 8x Reload Bonus of $75.00 It will be released in $5.00 increments, and you'll have 90 days to clear it.

Just Deposit the minimum of $25.00, and you'll be back to your old 8x self again!

BuildUp
04.03.09, 13:58
Heypokkeri riiete ja nänni promotionist: täna mulle vastati, et kahjuks ladu tühi hetkel, aga lubasid aprilli keskpaigaks ära saata. Mailile vastatakse küll väga ladusalt.


Mulle öeldi, et mingeid suurusi veel on(mingi poolteist nädalat tagasi), küsisid suurust. Loodan, et saab ikka selle või järgmise nädala sees. :)

masterpuppet
04.03.09, 14:26
Rohelinekonn, towerist räägid ikka?

UdusOlevSiil
04.03.09, 14:28
Rohelinekonn, towerist räägid ikka?


Ma sain ka towerilt sellise pakkumise meili peale.

masterpuppet
04.03.09, 14:31
Nonoh, sooviks ka nagu, aga ilmselt minu pealt asi lukus. :/

Tigrano
04.03.09, 20:37
Toweriga lood natuke segased, sest kuulujutud räägivad, et tahavad iga hinna eest hoida mängijaid. Eks sellised pakkumised seda ka näitavad. Ise kirjutasin ühele managerile nüüd kirja ja ootan vastuseid, sest parematele grinderitele ehk annab midagi välja kaubelda ;D

zyxxx
05.03.09, 14:03
Suhtlesin eile Heypokeri klienditoega ja nagu arvata oli tabab sama saatus ka neid ehk bye bye 8x boonused:


We will, from 2009-02-27 no longer be adding new bonuses. We will in a short time be forced to implement the Loyalty Program in which all players get a value back from their rake. In short, you can say that the Loyalty Program offers a ranging from 10% - 40% in value back.

But in exchange of adding a new bonus we would like you to stay and play with us, you will be able to cash in the amount of VIP points you generate during the period when you play with out bonus, this will be done at a 40% back rate and furthermore you will also be able to cash in VIP points for before this date-

We strive to have as many as our players generating as many VIP points as possible, in order for them to enter the highest valueback level and where you will be getting the VIP points changed into CASH or tournament tickets of a value of 40%.

This means that you no longer need to clear a bonus to get a valueback, we will notify you and we will help you exchange the VIP points before the introduction of the loyalty program.
From the day you stopped getting a new bonus your new offer will start. We will distinguish the old points of yours and you will only get 40% value back for the points you accumulate from this days date, (xxxx-xx-xx.)

Tigrano
05.03.09, 15:26
Suhtlesin eile Heypokeri klienditoega ja nagu arvata oli tabab sama saatus ka neid ehk bye bye 8x boonused:



Kindlasti kaovad mingiaeg need 8x kõikidest Ongame tubadest, aga eks näis Heypokkeri pidi ise investeerima tatud kuid reload boonuste andmisele aga eks näis, minu info kohaselt oleks kestnud 8x boonuseid Heypokkeris veel 4-5 kuud, aga jah kunagi ei tea ju.

Ootame näeme.

virx747
05.03.09, 17:14
Server maas jälle!?

Tigrano
05.03.09, 17:19
Server maas jälle!?


Ei ole maas, mul naine mängib ;D

Ning varsti algab 1500$ freeroll, kellel on pilet olemas.

BuildUp
05.03.09, 17:31
Irw. Tegin toweri lahti ning vaatasin pointrace charti. Pole küll pool kuud mänginud, kuid kuulnud endiselt 77 mängija hulgast 10ndale kohale. ;D ;D ;D

Täna tuleb 1500$sel hittida!!!

BuildUp
05.03.09, 21:18
Jäin siis 192 mängija hulgast 25ndaks ning sain 2h ajaraiskamise eest 15$. Kurb. :-[

kollane
05.03.09, 21:29
ma veel kuidagi ulbin pinnal,

levis
05.03.09, 21:30
Jäin siis 192 mängija hulgast 25ndaks ning sain 2h ajaraiskamise eest 15$. Kurb. :-[

Tõesti jama, 15$ sucks. Ma võitsin eelmisel korral 10$, turniirile jõudsin siis 50m hilinemisega ja nüüd vaatabki kontolt vastu 10$, väga loll seis :( Sel korral hävisin kiirelt, esmalt kaotus 99 vs 58s, siis sain triple up 56s vs 99;QTs ja siis hävisin KK vs ATo

kollane
05.03.09, 21:36
hetkel 3. finaallaud üks kaks

kollane
05.03.09, 22:06
1 hetkel jube donkamine käib minupoolt luckbox põhjas ikka

kollane
05.03.09, 22:25
3 koht siis, stack kadus praktiliselt QQ vs KK

BuildUp
05.03.09, 22:27
3 koht siis, stack kadus praktiliselt QQ vs KK



Palju said?

kollane
05.03.09, 22:27
$150

Tigrano
05.03.09, 22:29
3 koht siis, stack kadus praktiliselt QQ vs KK



See on juba parem, kui 15$ ;D

virx747
05.03.09, 22:31
3 koht siis, stack kadus praktiliselt QQ vs KK



Sa paned ikka hästi! Ise pudenesin jälle kuskil esimese 20 hulgas välja.

kollane
05.03.09, 22:39
Sa paned ikka hästi! Ise pudenesin jälle kuskil esimese 20 hulgas välja.


jube luckbox oli conikad tulid kõik koju. korra tõmbasin A4 vs AK splitti.
lõpus hakkas kaduma, sama vend tõmbas mulle TT vs 99

ma korra vaatasin su stacki oli mingi 10k aga järsku 500 vist, ei näinud mis juhtus

virx747
05.03.09, 22:50
ma korra vaatasin su stacki oli mingi 10k aga järsku 500 vist, ei näinud mis juhtus


Ajad midagi ilmselt sassi, mul stack ainult vähenes 1,5 k allapoole :)
Ongames olen neoOIO.

Edit
Sa oled AceSpaceEst? Istusime jah ühes lauas.

kollane
05.03.09, 22:52
Ajad midagi ilmselt sassi, mul stack ainult vähenes 1,5 k allapoole :)
Ongames olen neoOIO.


jep keegi teine oli , sry

dener89
06.03.09, 00:08
nii regasin ära sinna ennast
küsimus,et kas nüüd saadetakse mingi pass maili peale ?
siiamaani pole igaljuhul tulnud

Tigrano
06.03.09, 00:11
nii regasin ära sinna ennast
küsimus,et kas nüüd saadetakse mingi pass maili peale ?
siiamaani pole igaljuhul tulnud


Jah, meili peale saadetakse kinnitus, millega võib vahest natuke kauem aega minna. Kuid kindlasti ta jõuab kohale, kui just spämmi filtrid väga põhjas ei ole ja kindlasti outlooki kasutades vaadake ka alati rämpsposti kausta.

dener89
06.03.09, 00:21
selge
mul mail.ee
ei tea kas aksepteerivad sellist asja üldse ;D