PDA

View Full Version : Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

pendula
20.04.09, 14:38
Mulle ka Mai keskpaigas lubasid ikka ära saata. Kõik venib.
Kui kiirelt MB kasutajatel viimasel ajal raha sealt Swedpanka liigub? Eelmine teisipäev tegin kande. Siiani pole veel arvel. Minu arust varemalt käis küll kiiremini. Kõik venib.
Või olen liiga kärsitu kui tahan, et tänapäeva infoühiskonnas mahuks sellised asjad taolise ilusa ajaühiku nagu 1NÄDAL sisse ära.
Offtopic: Pinkalkulaatorit/ID-kaardilugejat lähen ka varsti panka ostma. Ilus lüke muidugi pangaliidu poolt eelmisel nädalal limiitide osas.

kollane
20.04.09, 14:45
Kui kiirelt MB kasutajatel viimasel ajal raha sealt Swedpanka liigub? Eelmine teisipäev tegin kande. Siiani pole veel arvel. Minu arust varemalt käis küll kiiremini. Kõik venib.
Või olen liiga kärsitu kui tahan, et tänapäeva infoühiskonnas mahuks sellised asjad taolise ilusa ajaühiku nagu 1NÄDAL sisse ära.
Offtopic: Pinkalkulaatorit/ID-kaardilugejat lähen ka varsti panka ostma. Ilus lüke muidugi pangaliidu poolt eelmisel nädalal limiitide osas.



mul tuleb ka juba eelmisest teisipäevast. tundub , et nad teevad teisipäeviti ülekandeid, ükskord panin esmp mb to swed ja teisp oli kohal juba.
homme peaks tulema ma usun

pendula
20.04.09, 15:03
Ok. Huvitav tähelepanek. Äkki ongi teisipäeviti ainult see mees kohal seal, kes summasid liigutab :)

-andres-
20.04.09, 15:07
Ma olen ise viimasel ajal teinud nii, et kui vaja kuskilt toast, mis ei toeta otse panka makset, teha ülekanne, siis saatnud alguses MB'sse, max 24h enamustes kohtades. Siis MB'st kandnud sisse FullTilt'i ja sealt panka, siiamaani läinud max 3 päeva, kui reedel väljamakse tegin ja peale nv esmaspäeva õhtul arvele jõudis.

Ma loodan muidugi, et selline tegevus keelatud pole, aga loogiliselt mõeldes ei tohiks olla.

Tigrano
20.04.09, 15:10
Ma olen ise viimasel ajal teinud nii, et kui vaja kuskilt toast, mis ei toeta otse panka makset, teha ülekanne, siis saatnud alguses MB'sse, max 24h enamustes kohtades. Siis MB'st kandnud sisse FullTilt'i ja sealt panka, siiamaani läinud max 3 päeva, kui reedel väljamakse tegin ja peale nv esmaspäeva õhtul arvele jõudis.

Ma loodan muidugi, et selline tegevus keelatud pole, aga loogiliselt mõeldes ei tohiks olla.


Iseenesest ei ole keelatud, aga kui väga tihti kannad ja ise tildis vägapalju ei mängi, siis kindlasti varsti küsitakse, et miks nii teed ;D

Üldjuhul tuleb MB raha panka ülejärgmine päev ja on seda koguaeg tulnud. Tavaliselt venivad maksed, kui kannad MB laekunud raha kuskilt uuest kohast, kas nad siis kontrollivad seal midagi või ma ei kujuta ette.

antnx
20.04.09, 16:44
Täna turna?

kollane
20.04.09, 16:47
Täna turna?



peaks olema jah

Tigrano
20.04.09, 19:03
NB!!! 30 minuti pärast algavad Toweris Loyalty freerollid ;)

Lähme võtame väikese lisa bankrollile.

Oliverk
20.04.09, 19:12
Mul on seal nii et kui hiljemalt 2 käega pähe pole saanud siis hitib raha :D Aga hetkel enamuses ikkagi väljalangemine.

Tigrano
20.04.09, 19:22
Mul on seal nii et kui hiljemalt 2 käega pähe pole saanud siis hitib raha :D Aga hetkel enamuses ikkagi väljalangemine.


Ma olen sealt tohtutlt saanud üle 500$ arvan ;D

Oliverk
20.04.09, 22:16
7 koht ja 25 daala seekord.

alaska
20.04.09, 22:30
1 koht ja 150$ seekord.

-andres-
20.04.09, 22:37
1 koht ja 150$ seekord.

Ilus, tasub ikka mängida neid. Ise olin HU turniiriga ametis ja panin esimene käsi nuppe, aga vastas olid kohe KK ja AA ning mingit erilist abi lauda ei tulnud.

Tigrano
21.04.09, 10:18
1 koht ja 150$ seekord.


Väga hea, nopime kordamööda neid esikohti. Ise lendasin eile AKs vs 10 10, kusjuures eile oli esimest korda 10 inimest rohkem, kui tavaliselt.

CTXrix
21.04.09, 11:05
Läksin siis eile ka üle pika aja oma Toweri kontot vaatama ja avastasin, et loyalti freerollid...regasin ära...isegi natuke ootasin, et saaks turnat sumistada...ja siis tuli laud ette ja INSTATILT selle softi peale. Iga käsi allin ;D Kusjuures enne nii väga ei häirinudki, aga nüüd, kui olen juba tükk aega mujal mänginud, siis tundus ikka väga vilets.

Tigrano
21.04.09, 11:09
Läksin siis eile ka üle pika aja oma Toweri kontot vaatama ja avastasin, et loyalti freerollid...regasin ära...isegi natuke ootasin, et saaks turnat sumistada...ja siis tuli laud ette ja INSTATILT selle softi peale. Iga käsi allin ;D Kusjuures enne nii väga ei häirinudki, aga nüüd, kui olen juba tükk aega mujal mänginud, siis tundus ikka väga vilets.


No jah, eks ta ole, kui juba sellise asja peale peaks insta tilt tulema, siis vist tilt on iga asja peale kerge tulema.

2 kuu jooksul tulemas ka Ongames uus soft, ehk see on Sulle rohkem meelepärasem.

Purz
21.04.09, 12:16
Kas tead ka mis muudatused tulevad uue releasega?

Tigrano
21.04.09, 13:13
Kas tead ka mis muudatused tulevad uue releasega?


Seda ei oska öelda, aga pidi täiesti uus soft tulema, mitte vanat putitatud. Loodan, et multitablemine muutub lihtsamaks, samuti buddy transfer jne

marguzz22
21.04.09, 15:16
ainuke asi mida ma tahaks on resizeable tabels, mini table mulle ei meeldi, full tabel mahub 6tk peaaegu 21 tollisele ära natuke jääb puudu, auto reload võiks ka olla

kollane
21.04.09, 15:18
ainuke asi mida ma tahaks on resizeable tabels, mini table mulle ei meeldi, full tabel mahub 6tk peaaegu 21 tollisele ära natuke jääb puudu, auto reload võiks ka olla


kärab küll , nii harjunud sellega.
sa kavatsed osta ka selle bet pot programmi? või oled mingil muul viisil saanud ?
suht nuts on see, igast värke ikka peal, väga meeldib

ropka11
22.04.09, 10:21
mul tuleb ka juba eelmisest teisipäevast. tundub , et nad teevad teisipäeviti ülekandeid, ükskord panin esmp mb to swed ja teisp oli kohal juba.
homme peaks tulema ma usun


Kas teil rahad käes moneybookers-ist.Tegin SEBi ülekande eelmine esmaspäev 13 aprill ikka kohal pole veel

marguzz22
22.04.09, 10:28
tuleb vist osta, ma ei leia kuskilt seriali:S

taavi19
22.04.09, 10:34
Kas teil rahad käes moneybookers-ist.Tegin SEBi ülekande eelmine esmaspäev 13 aprill ikka kohal pole veel

Sama moodi ootan rahasid. ::)

CTXrix
22.04.09, 10:58
Praegusel katkuajal võib igalt poolt pauk tulla ja mida rohkem rahade liigutamisel n-ö vahelülisid on, seda hullem. Mul on praegu selline olukord, et sait, kus mängin, edastab kahtlaseid signaale ja traffic on pea olematu ja isegi kui sealt papi kätte saan, siis saan selle ainult MB-sse panna, kust pean selle omakorda kätte saama. Pulli kui palju. Loodetavasti on see MB poolt lihtsalt mingi ajutine viivitus.

Tigrano
22.04.09, 10:58
Kas teil rahad käes moneybookers-ist.Tegin SEBi ülekande eelmine esmaspäev 13 aprill ikka kohal pole veel


Täiesti imelik, viimane minu MB kanne venis samuti, aga eelnevad korrad läbi aastate on toiminud alati 2 päevaga ja raha arvel.

kollane
22.04.09, 12:20
täitsa perses :S:S krt nii arvestanud rahadega , saatsin eile ticketi mingi panga error on:S:S wtf

Dear Mr. Raap,

Thank you for contacting Moneybookers Customer Service.

We are contacting you regarding the withdrawal for xxx EEK, which you instructed on 14 Apr 09 , corresponding to transaction ID 142929662, We regret to inform you that due to technical/bank issues we can not proceed with the withdrawal. We can offer you to cancel the withdrawal in question and return the funds to your Moneybookers account until the issue has been resolved.

If you wish to cancel the withdrawal please confirm via your Moneybookers account >>” e-mail support” >> “account security” >> “you have requested information and/or documents from me”. Please fill in the required fields and enter your Ticket ID which is provided in the subject line of this email.

We hope that you find this information useful. Should you have more questions please do not hesitate to contact us again.


Üldse ei saa vist rahasid liigutada, mul krt nii arvestatud ja täielik pankrot hetkel.
keegi raha vahetada tahab võib teada anda, mul jube hädasti vaja see nädal

pendula
22.04.09, 13:58
Ma ka nüüdseks juba 8päeva olen oodanud ja ei midagi. Saatsin ka päringu MB-sse. Tuleb küll sama vastus kindlasti, mis kollasel. Eks ootame siis edasi. Ei viitsi praegu enam tühistama hakata seda kannet ja MB kontole tagasi tõmmata pappi. Kui aga selle nädala jooksul ka ei ole oma asju korda saanud seal, siis peab edasi mõtlema. Sest ei taha sellist jura edaspidi kogeda. Ei ole küll väga huvitatud sellisest tõmblemisest oma rahadega, uus account jne, aga: Kuidas neteller ja muud veebipangad? Kogemused? Anyone?

marguzz22
22.04.09, 15:41
Mis ***** toimub?

Oliverk
22.04.09, 16:06
Blät mul ka rott majas ja hetkel just hommikul panin raha bookrist teele. Sealt siis pole sittagi loota vist.

ropka11
22.04.09, 20:23
Võin praegu vabalt mööda panna aga kas ei olnud mingi pikem viivitus ülekannetel ka siis, kui koodikaardiga maksmise limiit langes 5000 peale.Ja siis moneybookersi kiired ülekanded langesid 10 000 kroonile kellel arveUSD ides

kollane
24.04.09, 10:18
mul tuli raha üle kas ka teistel ? üllatus üllatus

BuildUp
24.04.09, 10:24
Yeaah. Päris kena summa asetseb ka minu pangakontol. ;)

kollane
24.04.09, 10:25
Yeaah. Päris kena summa asetseb ka minu pangakontol. ;)



nüüd kiirelt autot ostma

BuildUp
24.04.09, 10:27
nüüd kiirelt autot ostma


Esmaspäeval. ;D

pendula
24.04.09, 13:21
Ai ai, mulle pole veel laekunud. Aga hea teada, et asjad liikuma hakanud. Ehk ikka tuleb ka tänase päeva jooksul.

pendula
24.04.09, 15:38
Tuli ära! Loodame, et oli ühekordne jama.

Tigrano
26.04.09, 09:52
Täna õhtul peaks Toweris olema gripsed 50$ added, mis on 2 korda juba ära jäänud, kuna pole rahvast kokku saanud. Panen parooli õhtu foorumi, kui turniir lobbysse ilmub.

Tigrano
26.04.09, 18:18
NB!!! Täna Toweris $5+0.5 buy inni-ga 50$ Add-ed turniir

Turniir algab kell 21:00 ja lobbys on turniir nimega gripsed/puma tournament

Osaleda võivad kõik läbi meie foorumi liitunud mängijad.

Parooliks on: MONEY139


10 Mängijat peab kokku tulema, et turniiri käima saaks. Viimased 3 korda on ära jäänud.

marguzz22
27.04.09, 10:52
kas saite rahad kätte kõiik?

ropka11
27.04.09, 12:53
mul tuli 23-ndal.

pendula
27.04.09, 15:16
Täna õhtul Toweris Loyalty Freerollid $1000 added.
20.30 algusega kui ma ei eksi.

Tigrano
27.04.09, 15:27
Täna õhtul Toweris Loyalty Freerollid $1000 added.
20.30 algusega kui ma ei eksi.


Just nii, ise võtan kindlasti osa.

Tigrano
27.04.09, 21:11
3 koht ja pluss 100$ 10 10 vs a 3 preflop all in ja muidugi vastane sai rea >:(

rohelinekonn
27.04.09, 21:22
mäng käib veel just näitasin skilli ja panin sellist donki et annab olla. 51 alles ma 1 hetkel. vast ei keera midagi tuksi ja saab pisut lisa



No-Limit Hold'em, $800.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($3092)
MP1 ($739)
MP2 ($7547)
MP3 ($2195)
Hero (CO) ($16410)
Button ($2220)
SB ($7990)
BB ($5782)
UTG ($2025)

Preflop: Hero is CO with 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
4 folds, Hero bets $2000, Button raises $2220 (All-In), 1 fold, BB calls $1820, UTG calls $1225 (All-In), Hero calls $220

Flop: ($8685) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (4 players, 2 all-in)
BB checks, Hero bets $3600, BB calls $3562 (All-In)

Turn: ($15809) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (4 players, 3 all-in)

River: ($15809) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (4 players, 3 all-in)

Total pot: $15809

Results:
Button had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, threes).
BB had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, threes).
UTG had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, threes).
Hero had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, threes and twos).
Outcome: Hero won $15847

virx747
27.04.09, 21:27
mäng käib veel just näitasin skilli ja panin sellist donki et annab olla. 51 alles ma 1 hetkel. vast ei keera midagi tuksi ja saab pisut lisa


Vau, on skill! ;D
Ära enam siis sellist jama korralda, hoia lõpuni.

Tigrano
27.04.09, 21:39
Irw, mis käsi ;D Pane see turna kinni ;)

alaska
30.04.09, 17:19
Olen nüüd kah Toweris mõned sajad käed 6max NL10 teinud ja see on ikka uskumatu, mis tase seal on. Ma olen Pokerstarsiga nii harjunud, selliseid donke pole ma küll kordagi näinud. Mul on QQ käes, Q5663 ja vastane callib kolm tänavat ennast allin, hoides Q2???? Mis toimub? Ma olen kuulnud, aga ma pole uskunud. Ma tegin alguses ülitight folde, enne kui aru sain, millega mängitakse. Laua kõige tightim vend oli oli 90/4, mul pole sõnu.

Asjast kah, kuidas ma mingeid boonuseid sealt saaksin, 210$ bankroll, aga kõik on freerollidega saadud, pean vist korra välja kandma ja siis tagasi? Lihtsamalt ei saa?

broadcast
30.04.09, 19:02
, pean vist korra välja kandma ja siis tagasi? Lihtsamalt ei saa?

See väljakandmine ei tohiks ju eriline probleem olla... üks päevake ja asi korras. Vahest isegi kiiremini. Juhul kui MB-sse kannad.

alaska
30.04.09, 19:47
Ma pole mb-st towerisse kandnud midagi kunagi, nagu mina aru saan, pean kõigepealt M'B-sse kandma oma kontolt, siis sealt Towerisse ja siis alles towerist välja? Moneybookersisse pole kah kunagi midagi kandnud.

pendula
30.04.09, 20:55
Kuidas teil Toweris Pointrace läks?
Mul seis selline, et täna keskpäeval oli lõppkuupäev, paar nädalat olin esikohal seal jooksvalt.
Nüüd ütleb, et pointrace on läbi ja et minu viimane pointrace lõppes 31.märts!!! ja ongi kõik.
Loodan, et lihtsalt mingi delay jälle andmetega seal. Pagan ma aru ei saa!!! Kas tõesti on nii keeruline asju õigel ajal ja õigesti teha?

pendula
30.04.09, 22:34
Kuidas teil Toweris Pointrace läks?
Mul seis selline, et täna keskpäeval oli lõppkuupäev, paar nädalat olin esikohal seal jooksvalt.
Nüüd ütleb, et pointrace on läbi ja et minu viimane pointrace lõppes 31.märts!!! ja ongi kõik.
Loodan, et lihtsalt mingi delay jälle andmetega seal. Pagan ma aru ei saa!!! Kas tõesti on nii keeruline asju õigel ajal ja õigesti teha?


Sain vastuse ka juba. Kui kellelgi peaks sama probla olema, siis:
Thank you for contacting Tower Gaming Support.
I have just reviewed your account and I can see that the information
about your current point race that has ended today is incorrect. I
apologize for the inconvenience, however this is just a display issue it
will automatically update within 24 hours and your price money will be
transferred to your account.
Keep an eye out on your 'my account' page for the next point race.
Please let me know if I can assist you any further.

Tigrano
30.04.09, 22:59
Olen nüüd kah Toweris mõned sajad käed 6max NL10 teinud ja see on ikka uskumatu, mis tase seal on. Ma olen Pokerstarsiga nii harjunud, selliseid donke pole ma küll kordagi näinud. Mul on QQ käes, Q5663 ja vastane callib kolm tänavat ennast allin, hoides Q2???? Mis toimub? Ma olen kuulnud, aga ma pole uskunud. Ma tegin alguses ülitight folde, enne kui aru sain, millega mängitakse. Laua kõige tightim vend oli oli 90/4, mul pole sõnu.

Asjast kah, kuidas ma mingeid boonuseid sealt saaksin, 210$ bankroll, aga kõik on freerollidega saadud, pean vist korra välja kandma ja siis tagasi? Lihtsamalt ei saa?



Kui läbi foorumi lingi liitusid, siis saan vist boonuste kohapealt aidata.

pendula
30.04.09, 23:08
Kui läbi foorumi lingi liitusid, siis saan vist boonuste kohapealt aidata.


Mul saab ka Toweris kohe kohe boonus läbi.
Hea oleks kui saaksid sebida midagi. Võib ka Heypokerisse, siis pean lihtsalt raha üle kandma jälle sinna.

Tigrano
30.04.09, 23:12
Mul saab ka Toweris kohe kohe boonus läbi.
Hea oleks kui saaksid sebida midagi. Võib ka Heypokerisse, siis pean lihtsalt raha üle kandma jälle sinna.



Ok, räägin msn.

rohelinekonn
04.05.09, 17:06
täna loyalti turnad ärge siis ära unustage

Tigrano
04.05.09, 18:08
täna loyalti turnad ärge siis ära unustage


mängin ise kindlasti, sest mul seal suht hästi läinud alati ;D

22 minutiti alguseni.

vapsik
04.05.09, 18:12
Hea, et meelde tuletasite. Proovin ka täna seda üle pika aja.

pendula
04.05.09, 18:24
regatud

Oliverk
04.05.09, 18:25
Regasin ka ära aga vahepeal söön kuskil pool h peab kohe duublisse algul saama siis äkki jääb alles midagi :D

Tigrano
04.05.09, 18:31
Ma nendelt turnadelt üle 500$ lisa saanud

taavi19
04.05.09, 18:32
wat? Toweris uus soft?

Tigrano
04.05.09, 18:33
wat? Toweris uus soft?


Mismõttes, varsti peaks tulema kogu Ongame võrgus, aga praegu ju vana ikka veel.

Oliverk
04.05.09, 18:34
wat? Toweris uus soft?

Aru küll ei saa minumeelest ei updatenud ka.

pendula
04.05.09, 19:40
Loyalty turnal täna ma KK All-in, AT callib, floppi of course A, ma out.

Tigrano
04.05.09, 20:11
Ma ka out täna r-cold suutis 10 10 vs j q maja välja võluda :o

levis
04.05.09, 20:18
3.koht +100$ KTo vs QQ ei kobistanud ära :)
Kahjuks samal ajal jõudsin NL30 laudades ligemale 94$ laiali jagada :-\, seega tulemus +6$

Tigrano
04.05.09, 20:58
3.koht +100$ KTo vs QQ ei kobistanud ära :)
Kahjuks samal ajal jõudsin NL30 laudades ligemale 94$ laiali jagada :-\, seega tulemus +6$


Hea töö levis. Korda mööda nopime esikohti sealt ;D

levis
04.05.09, 21:10
Hea töö levis. Korda mööda nopime esikohti sealt ;D

Kusjuures 20 hulka jõudis jällegi mitu sit out tüüpi :)

lauriiii
05.05.09, 17:06
Eile juhtus siis nii, et konto lükati blokki, kui üritasin cashouti teha. Põhjus siis selles, et olen ise hetkel soomes aga regatud on konto eesti aadressile. Kas selline asi võib juhtuda igas pokkerisaidis?

rohelinekonn
05.05.09, 18:02
Eile juhtus siis nii, et konto lükati blokki, kui üritasin cashouti teha. Põhjus siis selles, et olen ise hetkel soomes aga regatud on konto eesti aadressile. Kas selline asi võib juhtuda igas pokkerisaidis?


jah mul oli kunagi pasificuga nii siis seletasin milles point saatsin passi koopia ja asi jokk

EDIT: Muidugi tahtsid nad arveid või panga välja võtet ma täpselt ei mäleta, selle peale ütlesin kus ma need sul võtan kui soomes olen ja siis leppisid passi koopiaga.

ropka11
07.05.09, 11:17
Jõudsin ka Towerisse.Võtsin 500$ boonuse, ma küll mingit tasuta turna piletit ei ole saanud.Mis see Sit n Go kaart on, et ostad 20-nele sisse saad ühe tasuta jah
Oot läbi mille siia kõige parem on kätt üles panna

Tigrano
07.05.09, 15:02
Jõudsin ka Towerisse.Võtsin 500$ boonuse, ma küll mingit tasuta turna piletit ei ole saanud.Mis see Sit n Go kaart on, et ostad 20-nele sisse saad ühe tasuta jah
Oot läbi mille siia kõige parem on kätt üles panna


Tasuta turniiri pileti saab alles peale boonuse vabastamist.

Käsi võid konvertida näiteks http://www.thehandconverter.com/

levis
07.05.09, 22:05
400 käega kukkusin NL30 peal 5 BI-d, müstika, argh >:(
Õnneks Toweri 1500$ freeroll viis päeva kenasti plussi:
http://my.pokernews.com/w/blogs/17109_6238.jpg

virx747
07.05.09, 23:02
400 käega kukkusin NL30 peal 5 BI-d, müstika, argh >:(
Õnneks Toweri 1500$ freeroll viis päeva kenasti plussi:
http://my.pokernews.com/w/blogs/17109_6238.jpg


Hea töö! Eesti lipp on kõrgel nendel turnadel.
Ise kukkusin 10. kohalt kui KK sai lüüa QQ-lt (turnis Q) ja pärast ei suutnud enam tagasi ronida, JJ vastu tõmmati KQ-ga samuti Q. Thats poker.

rrrr
08.05.09, 10:53
Üleeile freerollates sain rahadesse aga läksin stackleaderina ülemeelikuks. 4xallinni ühe ringi sees ja out. Eile oli tegu, et leida vaba auku kus raise alustada. Kahjuks 2-3x vastu saadud reraise pani mind mõtlema selle üle kas tasub kaasa minna ja lasta oma stackile korralik põnts panna. Nendest kordadest piisas, et mind kokku kuivatada ning lõpuks callisin AKs (mul juba 6BB stack) vastase 44 ära. Mul kenasti kuningas flopis aga riveriks temal mast koos. Out ja 25 koht vist.

Õnneks olid 3donki mu vastu 5-maxis helded ja +3BI tuli ca 100 käega.

Tigrano
08.05.09, 10:56
400 käega kukkusin NL30 peal 5 BI-d, müstika, argh >:(
Õnneks Toweri 1500$ freeroll viis päeva kenasti plussi:
http://my.pokernews.com/w/blogs/17109_6238.jpg


Levis on ka neid Toweri tasuta turniire niipalju hittinud, et mingi nl50 bankrolli saab vist juba julgelt kokku ;D

rohelinekonn
11.05.09, 14:31
Tuletaks siis meelde et täna loyaly freerollid jälle juhuks kui keegi on ära unustanud

virx747
11.05.09, 18:17
Tuletaks siis meelde et täna loyaly freerollid jälle juhuks kui keegi on ära unustanud


Tänan, raudselt poleks meeles olnud. Peaks ka mõne hittima.

levis
11.05.09, 20:48
Sel korral jäi kahjuks I-le punkt panemata :(
Olin küll HU 2:1 suurema stackiga, aga QTo vs 66 ei võitnud ja siis tuli 33vsAA, the end!
http://my.pokernews.com/w/blogs/17109_6254.jpg
Aga üldiselt muidugi väga happy! ;D
Vahepeal ikka kobistasin ka üsna alatult.

Arcticman
11.05.09, 21:20
Tere,

Panin täna Moneybookers'i 50 dollari jagu raha teele. Arvan, et see jõuab homme või ülehomme kohale. Vaatasin Toweri kodukalt ning otsustasin juba deposiidiboonuse valiku ära. Kavatsen selle 75$'se boonuse valida. Arvan, et saan sellega hakkama. Tekkis aga küsimus, et läbi missuguse lingi ma liituma pean?

Tigrano
11.05.09, 22:10
Tere,

Panin täna Moneybookers'i 50 dollari jagu raha teele. Arvan, et see jõuab homme või ülehomme kohale. Vaatasin Toweri kodukalt ning otsustasin juba deposiidiboonuse valiku ära. Kavatsen selle 75$'se boonuse valida. Arvan, et saan sellega hakkama. Tekkis aga küsimus, et läbi missuguse lingi ma liituma pean?


Tere,

75$ boonuse vabastamiseks vaja koguda kahe kuuga 600 punkti, mis ei tohiks väga keeruline olla.

Liitunda soovitan läbi foorumi lingi, sest siis saan pärast paremini boonuste osas aidata: http://www.towergaming.com/affiliates/?aff=434&trackcode=115&size=468x60.

Parimat soovides,

Tigrano

Tigrano
13.05.09, 01:00
Kahuks panin väga populaarse Toweri teema lukku ja katsume tõhusamalt jätkata uues Ongame artiklis, mis asub: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1522.0.html