PDA

View Full Version : RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)



Leheküljed : 1 [2]

Tigrano
10.07.09, 08:38
Läksin logisin kontosse, konto jääk 0. Sattusin paanikasse, läksin supporti küsisin mis teema on eiei kõik korras, peabki olema kohe tagasi 2h pärast :D


Selline blokitud account ja konto jääk 0 ei ole eriti naljakas ja päris hirmutav võib olla.

marguzz22
10.07.09, 08:39
Selline blokitud account ja konto jääk 0 ei ole eriti naljakas ja päris hirmutav võib olla.


esimesed mõtted jah, kas keegi on accounti tühjaks tõmmanud või mingi jama korraldanud

gerd84
11.07.09, 15:37
Peale pühi on RedKingsi esindajaga side kadunud ehk pole msn teel enam kontakti saanud >:( Ei tea, kas on puhkusel või mingi kolmas põhjus. Boonuseid ja seda personaalset diili saan ainult läbi tema Teile sebida, seega loodan, et saan temaga esimesel võimalusel ühendust ja läbi linkide liitunuid aidata.
tänud vastamast tigrano ,aga mingi diil on towriga ka teil? toweriga olen ka tglt liitund läbi teie linkide ;) mul vahet pole kus mängin peeasi ,et hea boonus oleks ja ongame äkki saaks sinna midagi? põhimõtteliselt hetkel saaks tglt nii k aveel ,et jookseks mööda ongame teeks first depoka ja mängiks neid igas toas lahti,aga parem oleks ,kui saaks ühes toas mängida koguaeg .ja ps q kulgurile ka tänud vastamast olen seda bwini asja kuulnud ka ennem kuskilt ,aind ei tea kui õige see asi on ja kaua seda on nii,et netist uurid koode äkki lõpetavad selle asja ära, aga tänud ikka nõuannete eest praegu ja edaspidi !

ESTPatrick
12.07.09, 15:32
kas kellegil esineb ka käte importimise raskusi HEM-ga?

mul ei impordi ega kuva lauas ühtegi kätt, kuigi nädal tagasi töötas veel kõik

gerd84
12.07.09, 16:27
kas kellegil esineb ka käte importimise raskusi HEM-ga?

mul ei impordi ega kuva lauas ühtegi kätt, kuigi nädal tagasi töötas veel kõik
ma olen hetkel laudades ja hem töötab ilusti

BuildUp
12.07.09, 16:46
kas kellegil esineb ka käte importimise raskusi HEM-ga?

mul ei impordi ega kuva lauas ühtegi kätt, kuigi nädal tagasi töötas veel kõik


Just tahtsin sama kirjutada. Mul vahel kuvab ja vahel ei kuva. Ning selline lugu veel, et kui lauad lahti, siis HEM hakkab iga kord käsi importima ning sellega läheb mingi 10 min aega ja alles peale importi lööb HUDi lahti. Väga nõme värk ühesõnaga.

ESTPatrick
12.07.09, 16:52
lasin tund aega ilma tulemuseta. tegin restarte ja uuendasin katalooge ja uuendasin HEM ja ei saanud mingit tulemust

BuildUp
12.07.09, 17:04
lasin tund aega ilma tulemuseta. tegin restarte ja uuendasin katalooge ja uuendasin HEM ja ei saanud mingit tulemust


Seal on vist selline teema, et pead redkingsi korraks kinni panema ja siis uuesti lahti tegema. Siis peaks lööma. Ja vähemalt kui Hudi lahti lööb, siis peaks ka eelmise sessi tulemused HEMis olema.

gerd84
12.07.09, 17:58
selline küsimus oleks ,et ma tegin selle pp500 läbi ,aga lõpus pidi tulema siis 100 usd + 100 aga tulnd on arvele 100 ,et saadan suppordi sinna kirja või mis teema sellega on?

QKulgur
12.07.09, 18:26
Seal on vist selline teema, et pead redkingsi korraks kinni panema ja siis uuesti lahti tegema. Siis peaks lööma. Ja vähemalt kui Hudi lahti lööb, siis peaks ka eelmise sessi tulemused HEMis olema.

mul oli sama jama ja tegin igakord restarti arvutile, siis hakkas tööle

ESTPatrick
12.07.09, 20:37
tuli ka endale hiljem, tundub et neil miski manuaalne kinnitamine toimub sellega, vms

Supsti
12.07.09, 21:07
No tere talv, mis soft.. mul on kahe tuumaline prose, 4gb rami, väga hea video kaart ja ei suuda 7 lauda välja vedada. REAALNE. Pm jah, 3x nägin lihtsalt kuidas AA time outib 1 table sngdes, hitin flushi, ei saa raiseda, ega callida... Imestasin, et suutsin veel sellise laggiga mingit moodi breakeven mängida. VÄGA NÄRVIS OLEN.

Tarmonator
12.07.09, 21:53
No tere talv, mis soft.. mul on kahe tuumaline prose, 4gb rami, väga hea video kaart ja ei suuda 7 lauda välja vedada. REAALNE. Pm jah, 3x nägin lihtsalt kuidas AA time outib 1 table sngdes, hitin flushi, ei saa raiseda, ega callida... Imestasin, et suutsin veel sellise laggiga mingit moodi breakeven mängida. VÄGA NÄRVIS OLEN.


hooldage oma krdi arvuteid natuke ja teil pole mingeid probleeme. mul on E2160 prose 1,8ghz, 2gb ram ja mingis suht suvaline graafika ja mul ei eksisteeri mitte ÜHTEGI probleemi selle softiga (standardina 9 lauda koos HUD'ga).
laske viirusetõrjega arvuti üle, lisaks veel igast ad-aware'd ja muu selline, keelake ebavajalikud serviced mis automaatselt käima jooksevad jne.
>:(

Marek K.
12.07.09, 22:00
hooldage oma krdi arvuteid natuke ja teil pole mingeid probleeme. mul on E2160 prose 1,8ghz, 2gb ram ja mingis suht suvaline graafika ja mul ei eksisteeri mitte ÜHTEGI probleemi selle softiga (standardina 9 lauda koos HUD'ga).
laske viirusetõrjega arvuti üle, lisaks veel igast ad-aware'd ja muu selline, keelake ebavajalikud serviced mis automaatselt käima jooksevad jne.
>:(


+1

BuildUp
12.07.09, 22:42
hooldage oma krdi arvuteid natuke ja teil pole mingeid probleeme. mul on E2160 prose 1,8ghz, 2gb ram ja mingis suht suvaline graafika ja mul ei eksisteeri mitte ÜHTEGI probleemi selle softiga (standardina 9 lauda koos HUD'ga).
laske viirusetõrjega arvuti üle, lisaks veel igast ad-aware'd ja muu selline, keelake ebavajalikud serviced mis automaatselt käima jooksevad jne.
>:(


Sa võiks kuhugile selle üles panna, mida täpsemalt teha tuleb, sest ise väga sellest valdkonnast ei jaga. Mõtlen just ebavajalike servicete ja muude asjade olemasolu, mis arvuti paremaks teevad. ;)

Supsti
12.07.09, 22:50
hooldage oma krdi arvuteid natuke ja teil pole mingeid probleeme. mul on E2160 prose 1,8ghz, 2gb ram ja mingis suht suvaline graafika ja mul ei eksisteeri mitte ÜHTEGI probleemi selle softiga (standardina 9 lauda koos HUD'ga).
laske viirusetõrjega arvuti üle, lisaks veel igast ad-aware'd ja muu selline, keelake ebavajalikud serviced mis automaatselt käima jooksevad jne.
>:(

GTA4 veab ilma laggita välja ja seda ei vea, for sure on viga arvutis.

Tarmonator
12.07.09, 23:35
jah, ma väidan 100% et viga on arvutis. ma võin ka igast mängud käima tirida, no problem. aga samas mul töötab ka ongame soft korralikult.

ebavajalike vidinate ja teenuste kohta sisestage google otsingusse näiteks "tweaking XP".
või uurige seda teemat HV foorumis (http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=382187&highlight=tweaking)
seal kõik vajalikud lingid olemas kut saab edasi studeerida. ise olen selle järgi teinud.

leits
13.07.09, 00:41
Vista all see "searching" teema kinni ja UAC ja peaks olema oukei

Tigrano
13.07.09, 11:03
tänud vastamast tigrano ,aga mingi diil on towriga ka teil? toweriga olen ka tglt liitund läbi teie linkide ;) mul vahet pole kus mängin peeasi ,et hea boonus oleks ja ongame äkki saaks sinna midagi? põhimõtteliselt hetkel saaks tglt nii k aveel ,et jookseks mööda ongame teeks first depoka ja mängiks neid igas toas lahti,aga parem oleks ,kui saaks ühes toas mängida koguaeg .ja ps q kulgurile ka tänud vastamast olen seda bwini asja kuulnud ka ennem kuskilt ,aind ei tea kui õige see asi on ja kaua seda on nii,et netist uurid koode äkki lõpetavad selle asja ära, aga tänud ikka nõuannete eest praegu ja edaspidi !


Lood pole eriti muutunud ja RedKingsi kohapealt olen ikka veel teadmatuses, mis on väga kurb, sest paljud mängijad ootavad lubatud soodustusi. Toweris saan ühtteist leiutada aga sealgi kõik võtab momendil oodatust kauem aega. Terve Ongame võrk on peale softi vahetust nagu maapealt pühitud.



selline küsimus oleks ,et ma tegin selle pp500 läbi ,aga lõpus pidi tulema siis 100 usd + 100 aga tulnd on arvele 100 ,et saadan suppordi sinna kirja või mis teema sellega on?


Ole hea lisa mind msn tigrano(at)pokkeriprod.com, siis saan ehk e-maili RedKingsi saata ja järelpärimise teha. Kas teised, kes boonuse vabastasid on saanud MEGA promo preemia?



No tere talv, mis soft.. mul on kahe tuumaline prose, 4gb rami, väga hea video kaart ja ei suuda 7 lauda välja vedada. REAALNE. Pm jah, 3x nägin lihtsalt kuidas AA time outib 1 table sngdes, hitin flushi, ei saa raiseda, ega callida... Imestasin, et suutsin veel sellise laggiga mingit moodi breakeven mängida. VÄGA NÄRVIS OLEN.


Minu enda arvuti kannatab 12 lauda koos HEMiga, muidugi uus soft on jube ressursi röövel ja ei ole kõige parem multitablemiseks enam. Tegelikult 12 lauda on ikka liiga vähe ühe full ringi mängija jaoks.

Kui arvuti enam ei võimalda normaalselt mängida, siis ei jää midagi üle, kui tuba vahetada, sest uue arvuti ostmine oleks ju liiast.

Ning esimene kuu on näidanud, et softi uuendatakse ikka üli aeglaselt. Mingi pool kuud möödas tehakse uuendus river card faster, no siit pole lähiajal mingit mõstliku uuendust tulemas kindlalt.

Tigrano
13.07.09, 13:52
selline küsimus oleks ,et ma tegin selle pp500 läbi ,aga lõpus pidi tulema siis 100 usd + 100 aga tulnd on arvele 100 ,et saadan suppordi sinna kirja või mis teema sellega on?


Sain RedKingsi-ga ühendust ja täna arvatavasti on neile, kes boonused vabastanud preemia arvel ;)

Ghost0
14.07.09, 17:55
PokkeriProd.com ERIBOONUSED

NB!!! Deposiidi suurus ei ole nõutud

* PP500 - $500 - 4 steps - 8x - 90 days
* PP800 - $800 - 1 step - 8x - 90 days
* PP1500 - $1,500 - 1 step - 8x -40 days



Need boonused ikka kehtivad? :)
Kui ma võtan PP1500 boonuse ,kas see tähendab siis ,et ma pean koguma 12 000 punkti ,et boonus lahti mängida?


Ja regades "Signup bonus code (optional)" kasti ka mingi koodi panema pean?

Aitäh.

Tigrano
14.07.09, 22:10
Need boonused ikka kehtivad? :)
Kui ma võtan PP1500 boonuse ,kas see tähendab siis ,et ma pean koguma 12 000 punkti ,et boonus lahti mängida?


Ja regades "Signup bonus code (optional)" kasti ka mingi koodi panema pean?

Aitäh.




Boonused on kehtivad ja 1500$ vabastamiseks peab jah mängima 12000 punkti. Regamisel kasutage kindlasti PokkeriProd.com liitumislinki ja koodi paned PP1500. Täpselt enam ei mäleta kuhu kasti tuli boonus panna aga pane kõikjale kuhu nõutakse, midagi on saab pärast paika seadistada.

ESTPatrick
15.07.09, 00:10
virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd perses, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru

leits
15.07.09, 00:11
virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru


UVS poker here i come :D

BuildUp
15.07.09, 00:25
virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru


Ei tööta jah. Fishe ka väga vähe. Nõme tuba.

Tarmonator
15.07.09, 00:39
virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru


tra mida kaardid...need on ju äärmiselt emased.

EDIT: settingute alt tuleb four color deck maha võtta, siis on enamvähem kaartide moodi need asjad.

leits
15.07.09, 00:39
tulge tagasi starsi .. koorime teid paljaks ;D ;D ;D

ESTPatrick
15.07.09, 02:27
üsna rigged olid need kaardid

levis
15.07.09, 03:07
virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru

http://www.suitedaces.com/ongame_graphics_mod
http://www.suitedaces.com/tools/OngameGraphicsMod.zip
Ilma logota tahab, siis peab ennast registreerima.
Ise regasin ära ja tõesti, väga hea mod!
-----------------
See on kah päris ok ja vähemalt Toweris töötab: http://rapidshare.com/files/255734848/TableImages.swf
http://img221.imageshack.us/img221/9272/46010592.png

Tigrano
15.07.09, 09:57
virxi skin enam ei tööta redkingsis, miski update on tehtud janüüd pe**es, laud ei avane skinniga enam, update on aga kaardid nii ära rikkunud, et mitte m***** ei saa aru


Update muutis flashi faili sisu ja fail mida enamus copy pastesid enam ei tööta. Levis on juba välja tuhninud uue layoudi ja ju seda 2+2 ka kohe erinevaid layoute saadaval on.

Minu 25$ layoudi investeering, vana layoudi eest on seega kehva ;D

Tigrano
15.07.09, 10:03
http://www.suitedaces.com/ongame_graphics_mod
http://www.suitedaces.com/tools/OngameGraphicsMod.zip
Ilma logota tahab, siis peab ennast registreerima.
Ise regasin ära ja tõesti, väga hea mod!
-----------------
See on kah päris ok ja vähemalt Toweris töötab: http://rapidshare.com/files/255734848/TableImages.swf
http://img221.imageshack.us/img221/9272/46010592.png


Tnx tõmbasin ära ja peab meelidma.

gerd84
15.07.09, 10:52
Sain RedKingsi-ga ühendust ja täna arvatavasti on neile, kes boonused vabastanud preemia arvel ;)

redkingsil ka vist masu seda preemiat pole siiani üle tulnd sedA 100 usdi ei tea mis ootavad seal? aga TIGRANO kas oleks võimalik ja ütleks palju sul selel samsung t220 ma kuskilt lugesin tööriistade alt ,et sa soetasid ka endale ,et tahaks ka seda 24 ,aga küss olekski ,et kas sellele 24 monitorile mahub ongames ära 12 lauda kui lauad tõmbad täitsa väikseks ,no mulle ei istu kui jälgida ei saa:):) ,aga poes ei anta nii proovida koju:( no loodan et 12 lauda mahub nii ära,et mul on täielik ülevaade mitte et nad katavad ükstiest ,tahaks ikka täit ülevaadet laudadest:) Ma igaljuhul toen poest uue arvuti ka ongame jaoks ,arvan et pikas perspektiivis tuleb investeering kasulik:D

Tarmonator
15.07.09, 10:55
redkingsil ka vist masu seda preemiat pole siiani üle tulnd sedA 100 usdi ei tea mis ootavad seal? aga TIGRANO kas oleks võimalik ja ütleks palju sul selel samsung t220 ma kuskilt lugesin tööriistade alt ,et sa soetasid ka endale ,et tahaks ka seda 24 ,aga küss olekski ,et kas sellele 24 monitorile mahub ongames ära 12 lauda kui lauad tõmbad täitsa väikseks ,no mulle ei istu kui jälgida ei saa:):) ,aga poes ei anta nii proovida koju:( no loodan et 12 lauda mahub nii ära,et mul on täielik ülevaade mitte et nad katavad ükstiest ,tahaks ikka täit ülevaadet laudadest:) Ma igaljuhul toen poest uue arvuti ka ongame jaoks ,arvan et pikas perspektiivis tuleb investeering kasulik:D


*** kui segaselt inimesed suudavad kirjutada ???

EDIT: kas parem? ;D

gerd84
15.07.09, 11:05
krt kui segaselt inimesed suudavad kirjutada ???
tarmonaator ole hea ja ära vannu:) ma olen hetkel laudades ja päris raske mõelda vb läks tiba viltu sõnastus ,aga kui ei saa aru siis on alati võimalus viisakalt öelda ,et ma ei saand aru mis sa päris selle lausega mõtled ei pea ju kohe siin vanduma hakkama ,minu poolt vabandused ,kui jäi mõnele arusaamatuks mu lauseehitus!

pastilaa
15.07.09, 11:37
Kasuta rohkem punkte ja vähem komasi.

Tigrano
15.07.09, 11:43
redkingsil ka vist masu seda preemiat pole siiani üle tulnd sedA 100 usdi ei tea mis ootavad seal? aga TIGRANO kas oleks võimalik ja ütleks palju sul selel samsung t220 ma kuskilt lugesin tööriistade alt ,et sa soetasid ka endale ,et tahaks ka seda 24 ,aga küss olekski ,et kas sellele 24 monitorile mahub ongames ära 12 lauda kui lauad tõmbad täitsa väikseks ,no mulle ei istu kui jälgida ei saa:):) ,aga poes ei anta nii proovida koju:( no loodan et 12 lauda mahub nii ära,et mul on täielik ülevaade mitte et nad katavad ükstiest ,tahaks ikka täit ülevaadet laudadest:) Ma igaljuhul toen poest uue arvuti ka ongame jaoks ,arvan et pikas perspektiivis tuleb investeering kasulik:D


Ma saatsin sulle PM ja Sinu sada ootab minu käest saamist juba mitu päeva.Tahtsin kinnitust, et kas oled everin777 ja siis saadaksin sulle ka koodi mille alusel saad kätte oma 100$ preemia.

24 tollise monitoriga jääb 12 lauda kattesse, ma ise olen harjunud natuke kates mängima ja osa laudu on ka teise monitoril. Nüüd muidugi seda muret pole, kui üle 12 laua ma ei julge mängida, siis võib soft kokku joosta.

Kui sul boonus läbi saab, siis boonuse saab ka sulle uue.

gerd84
15.07.09, 15:53
*** kui segaselt inimesed suudavad kirjutada ???

EDIT: kas parem? ;D
vabandust, aga msn, pokker ja kõik käsikäes võib vahel jätta soovida mu eesti keele kasutusele. järgmine kord lihtsalt kui kirjutan foorumisse, siis olen mõtetega ainult foorumi juures. ja vanduma ei pea, saab ka viisakalt. edu laudades!

gerd84
15.07.09, 15:54
Ma saatsin sulle PM ja Sinu sada ootab minu käest saamist juba mitu päeva.Tahtsin kinnitust, et kas oled everin777 ja siis saadaksin sulle ka koodi mille alusel saad kätte oma 100$ preemia.

24 tollise monitoriga jääb 12 lauda kattesse, ma ise olen harjunud natuke kates mängima ja osa laudu on ka teise monitoril. Nüüd muidugi seda muret pole, kui üle 12 laua ma ei julge mängida, siis võib soft kokku joosta.

Kui sul boonus läbi saab, siis boonuse saab ka sulle uue.
aitäh tigrano! minu viga oli, et ei vaadanud postkasti. ma tegelikult vaatasin, et hot.ee oli kiri tulnud ja vastasin sinna, aga nüüd asi korras. saatsin sulle pm. tänud!

raidov
17.07.09, 10:00
Ma tean, et see on valesse teemasse, aga rahavahetuse teemas pole ma mingit vastukaja saanud enda pakkumisele.

Tahaks siis vahetada 250$ kas 235$ vastu starsis, FTPs või trios või raha vastu pangas....

Lihtsalt mitte ükski raha väljamaksmise võimalus ei sobi mulle >:(

Tigrano
17.07.09, 15:27
Ma tean, et see on valesse teemasse, aga rahavahetuse teemas pole ma mingit vastukaja saanud enda pakkumisele.

Tahaks siis vahetada 250$ kas 235$ vastu starsis, FTPs või trios või raha vastu pangas....

Lihtsalt mitte ükski raha väljamaksmise võimalus ei sobi mulle >:(


Võin aidata, kui väga hädas oled. Starsi võin vastu kanda.

raidov
17.07.09, 16:32
Oleks väga super.

Mis su kasutaja nimi on Redkingsis ?

Ja kuidas see buddy transferi tegemine redkingsis täpselt käiski ?

BuildUp
25.07.09, 00:36
On reede õhtu, aga fishe õieti et polegi. Mis toimub? ???

Tigrano
25.07.09, 00:56
On reede õhtu, aga fishe õieti et polegi. Mis toimub? ???


On ikka 800kätt ja +300$:)

BuildUp
25.07.09, 01:53
On ikka 800kätt ja +300$:)


Luckiest fish i have ever seen. ;D

BuildUp
27.07.09, 22:34
Jälle mingi nuss ongames. >:( Just tahtsin mängima hakata ning ei saa. :-X

Dear Customer

Something unexpected has just happened at our end to cause this error. If you think that that there may a problem with the website do not hesitate to contact our Customer Service Representatives with the reference number xxxxxxx

Please Note : Without the reference number above, we will not be able to help you with your problem.

Tigrano
27.07.09, 22:36
Jah mul ka probleem, ei tule täna siis mängust välja midagi >:(

BuildUp
27.07.09, 22:40
Jah mul ka probleem, ei tule täna siis mängust välja midagi >:(


See on juba totaalselt jabur. Ma saan aru kui kord poole aasta tagant selline asi juhtuks, aga sellised värgid ongames iga kuu. :(

Tigrano
28.07.09, 11:56
RedKingsis tulemas võidusõit!

Selles Augustis - $60,000 käteralli pluss TÄIENDAVAD auhinnad


$60,000 suurune auhinnafond – 4 turniiri 31 päeva jooksul.


2 000 mängijat, kellel ralli lõikes suurim arv pokkerikäsi mängitud, saavad piletid Freerollidele ja palju muud!


Jälgi oma positsiooni edetabelis iga 48 tunni järel.


Iganädalased kinkekaardiloteriid läbi terve võiduajamise

Auhinnad:

$15,000 Freeroll ainult neile 150-le mängijale
$15,000 Freeroll ainult neile 350-le mängijale
$15,000 Freeroll ainult neile 500-le mängijale
$15,000 Freeroll ainult neile 1 000-le mängijale


Valmistu viimasepeal võiduajamiseks RedKingsis

pastilaa
30.07.09, 13:41
Igaks juhuks küsin üle - kas Red Kingsis saab nüüd krediidilt deposiiti tehes ka samale krediidile hiljem cashouti teha?

Tigrano
30.07.09, 14:20
Igaks juhuks küsin üle - kas Red Kingsis saab nüüd krediidilt deposiiti tehes ka samale krediidile hiljem cashouti teha?


Minuteada Eesti pankade krediitkaardid ei toimi, kuid võin ka eksida.

potreraiser
02.08.09, 15:40
Mul on Redkingsi kahel korral juba raha lauda kinni jäänud. Esimene kord sai asja korda. Teine kord kanti ainult osa tagasi ja ütlevad et nemad ei näe et midagi kinni oleks ja hämatakse või ei vastata üldse. Summa on küll tühine aga ei soovi küll enam nende suppordi ega sarnaste probleemidega tegeleda. Õnneks kohti jagub kus mängida.

Tigrano
02.08.09, 18:03
Mul on Redkingsi kahel korral juba raha lauda kinni jäänud. Esimene kord sai asja korda. Teine kord kanti ainult osa tagasi ja ütlevad et nemad ei näe et midagi kinni oleks ja hämatakse või ei vastata üldse. Summa on küll tühine aga ei soovi küll enam nende suppordi ega sarnaste probleemidega tegeleda. Õnneks kohti jagub kus mängida.


See raha lauda kinni jäämine on Ongames üldine probleem ja RedKings pole selles otseselt süüdi ning raha kantakse arvele tagasi alati 24 või maximum 48h jooksul. Muidugi kindlasti ei ole tegu meeldiva asjaga, mida ikka viimaselajal tihti kipub esinema.

BuildUp
02.08.09, 18:31
Huvitav oleks teada saada redkingsi ja muude tubade müüginumbritest võrreldes aasta taguse ajaga.

Tigrano
02.08.09, 18:40
Huvitav oleks teada saada redkingsi ja muude tubade müüginumbritest võrreldes aasta taguse ajaga.


Kuskilt sai graafikuid võtta Ongame arengust, katsun leida.

potreraiser
02.08.09, 20:01
raha kantakse arvele tagasi alati 24 või maximum 48h jooksul.


Mitte alati. Mul on sellest juba üle nädala möödas, jõudis ainult osa tagasi ja ülejäänu ilmselt ei jõuagi.

Tigrano
02.08.09, 20:05
Mitte alati. Mul on sellest juba üle nädala möödas, jõudis ainult osa tagasi ja ülejäänu ilmselt ei jõuagi.


Tõesti huvitav..Saada mulle PM oma kasutajanimega ja summa, mis peaks puudu olema ning katsun asja ehk kiiremini ajada.

peokuningas
06.08.09, 20:07
Kas kellelgi on veel sellist jama, et ei saa RedKingsi cashieri sisse?
Kui programmist vajutan cashier, siis ei reageeri ta üldse. Kui üritan veebist sisse logida, siis esimesel korral logiks nagu sisse ja koheselt suunab logouti ka.
Imelik süsteem.

Tigrano
06.08.09, 20:33
Kas kellelgi on veel sellist jama, et ei saa RedKingsi cashieri sisse?
Kui programmist vajutan cashier, siis ei reageeri ta üldse. Kui üritan veebist sisse logida, siis esimesel korral logiks nagu sisse ja koheselt suunab logouti ka.
Imelik süsteem.


Seda ikka juhtub vahel, siis vaja kannatust jälle, et oodata, kui softi probleemid jälle lahendatud.

oitarvi
15.09.09, 21:00
No ei leia mina seal toas sellist kohta, kus ma vaadata saan kas ta salvestab ikka hand history kuskile. Tahaks HEM-i seal tööle saada, aga huiat ma ütlen.

alaska
15.09.09, 21:14
No ei leia mina seal toas sellist kohta, kus ma vaadata saan kas ta salvestab ikka hand history kuskile. Tahaks HEM-i seal tööle saada, aga huiat ma ütlen.


Käsi hakkab salvestama automaatselt folderi, mis asub xp peal C:\Documents and Settings\xxx\Local Settings\Application Data\P5\RedKings\handhistory

oitarvi
15.09.09, 21:29
Käsi hakkab salvestama automaatselt folderi, mis asub xp peal C:\Documents and Settings\xxx\Local Settings\Application Data\P5\RedKings\handhistory


Aga vista peal? Ma ei suuda kuidagi leida. :/

alaska
15.09.09, 22:31
vistapeal ma ei tea, aga XP pealt ma kah searchiga ei leidnud seda folderit, vaid copysin sellesama rea PokerTrackerisse ja käed tulid.

PlayerOne
08.10.14, 21:08
Tervist foorumlased.

Mul järgmine mure: Tegin hiljuti RedKings pokkerituppa konto, peamise eesmärgiga tasuta PokerTracker 4 välja grindida. Konto tehtud, depo tehtud, sain mängida paar-kolm päeva ja enam ei lase sisse logida. Tarkvara ütleb: "Your account is blocked. Please contact support." Nojah, mis siis ikka, kiire meil supporti ja tuleb selline vastus:


Thank you for your E-mail regarding your account.

Please be advised that your account is not blocked. You should able log in and play without any issues.

I would like to inform you, that this message you might receive if your Internet provider blocking gaming sites.

Asi on aga selles, et DNS hookus pookus (http://www.hot.ee/itmees/tsensuur/) on tehtud, teised saidid nagu PartyPoker ja PKR töötavad ilma probleemideta ja ei oska nagu enam midagi muud teha. RedKings.com leht avaneb samuti, samas "Instant Play" (e. brauseris mängimine) laeb ära ning siis viskab sama errorit mis tarkvara.

Mingisugust esimese depo boonust on mul vist kah RK-s võimalik lahti mängida ja PT4 triali asemel tahaks kah ikka full versioni lahti saada enne triali lõppu... Niisiis, oskab keegi öelda milles probleem olla võib?

Ette tänades,
Mängija nr. 1