PDA

View Full Version : 6-max NL25 low poket reraised



rrrr
15.06.09, 12:12
Mängin NL25 Everestis 6-maxi. Konkreetset kätt ei taha tuua rohkem räägiks üldprintsiipidest kuna ja mis tingimustel call/bet/fold. Action laias laastus on järgmine:

Saan low pocketi 22-TT, teen standard bet to 0.90 ja saan raise 2.90 peale. Callida on 2 taala. Matemaatiliselt on implied oddsid olemas. Mida teeme?

1) oletame, et olen blindivargusel. Mõistus ütleb siin, et paneks 4-beti otsa - ca 7 taala peale. Äkki võtab aru pähe ja foldib. Seda teeks juhul kui SB või BB on vastane, kes ei allu eeskujulikult blindivargusele. Ja muidugi ei kasutaks seda lüket tihti. Kas call võib olla option?

2) olen OOP. Seti oddsid on sügava stacki jaoks ikka veel olemas kuigi need on nibinnabin piiri peal. Üldiselt olen vastasele otsa vaadanud ning leidnud, et kuradi vähe inffi on kogutud ja foldinud.

3) olen IP. Aga mitte CO ega Button. Vargusele mind ei panda, järelikult tegu hea käega, mis mulle suurema tõenäosusega ka kinni makstakse. Call on vist õige?

alaska
15.06.09, 12:16
Blindivargusel ei ole implied oddse callida, kuna vastasel suure tõenäosusega kätt ei ole ja setminemine ei tasu ära. Raise või fold.

camu
15.06.09, 16:02
1) 99+ on call option, imo. Kui light 3better siis 4bet on parem variant. Üldiselt call tegelikult mulle ei meeldi.
2) Olenevalt vastasest vahepeal callin. Üldjuhul OOP on fold parem.
3) IP deepstacki vastu võib callida.

marguzz22
16.06.09, 17:58
ei sul ei ole impleid oddse