PDA

View Full Version : 6-max guaranteed turniirid



metsnik
15.06.09, 13:10
Mis pokkerituba soovitate 6-max MTT guaranteed turniiride mängimiseks? Trio, PokerStarsi ning FT ülevaade olemas. Kuidas on lood mujal?

vonkartoffel
15.06.09, 13:38
Trios on üks hea 6max 10taalane rebuy, kuskil 17.15 vms algas, overlayd muidugi seal toas enam ei eksisteeri. Pärast esimest tundi kukuvad 50BB+ stackid ka minema nagu ma ei tea mis.

metsnik
15.06.09, 21:22
Oli jah hea turna. Kukkusin just finaallauast esimesena välja. Omasin keskmist stäkki ja sain minraisega BB-lt umbes sarnase stäkiga nupud sisse KK-ga (obv).

Ja noh, ega K muidugi turni tulemata ei jäänud.

vonkartoffel
15.06.09, 21:50
Oli jah hea turna. Kukkusin just finaallauast esimesena välja. Omasin keskmist stäkki ja sain minraisega BB-lt umbes sarnase stäkiga nupud sisse KK-ga (obv).

Ja noh, ega K muidugi turni tulemata ei jäänud.

möh ;D a ja üks veel trios hea nüüd väheke muudetud seda paremaks. 20buy in ja single addon. k vist oli garantii.

metsnik
15.06.09, 22:05
Mitu K-d ning mis kell algas? $20 BI-ga ei meenugi Trios midagi, kuigi omateada Trio turnasid enamvähem tean. Too 12K ning $35 on väga rets, eliit kohal.

hotcocacola
15.06.09, 23:04
Pacificus on pühapäeva õhtul 22.35 (eesti aeg) algav 6max turniir NUTS!
see oli vist 25 000$ GTD ; 50+5$ BI

vonkartoffel
15.06.09, 23:18
Pacificus on pühapäeva õhtul 22.35 (eesti aeg) algav 6max turniir NUTS!
see oli vist 25 000$ GTD ; 50+5$ BI

see on vast liiga haige, seal siuksed sicko callingstationid koos, et isegi full ringi haige mängida turnat. Mis see 6max veel oleks.
Trio 3k alguasaeg meie ajas 20.45 just vaatasin. See oli vanasti unlimited rebuy aga nüüd single addon ja see peaks olema normaalsele rolli järgivale mehele väga hea olema, kuna väga paljud kindlasti ei tee addoni seal.

metsnik
15.06.09, 23:47
OK, meenus ja leidsin üles ka. TOP10 mängib veel ja 2 kohalikku samuti alles.

vonkartoffel
16.06.09, 00:04
Põikasin ka korra läbi ja kui erki1986 on seal kuskil kaugel, siis ei saa eriti kõva tasemega turna olla. Sry kui ta siin elutseb ja solvus praegu ;D

metsnik
16.06.09, 00:33
Mängin 1,5K-d. Hittisin 2 paari üleni potisel flopil. Turnist hittis tüüp nutflushi. Sain odava riveri ja tripsi. Allini ei suutnud ta mitte maha callida. Sellest ka chipleaderiks.

Aga noh, head raha sellelt ilmselt ei võida.

vonkartoffel
16.06.09, 00:50
Mängin 1,5K-d. Hittisin 2 paari üleni potisel flopil. Turnist hittis tüüp nutflushi. Sain odava riveri ja tripsi. Allini ei suutnud ta mitte maha callida. Sellest ka chipleaderiks.

Aga noh, head raha sellelt ilmselt ei võida.

järjekordne möh ;D tõlgi palun oma käsi. Said tripsi ja võitsid vastase nutflushi v:D:D kuidas see käib ja said KK Kturni ja kaotasid:D:D

metsnik
16.06.09, 00:55
Ei, said nüüd veits valesti aru.

Eelmises oli finaallauas mul AA, big blindil KK ning turni K, seega BB võitis allini. Ja siin sain ma floppi 2 paari ning riverisse kolmiku (+ paar ehk siis kokku maja). Selle käe juures jõudsime allini minna alles riveril.

Mul 26o, floppi 2-6-x (kõik potid), turn 8s, river 2.

Vastasel oli poti äss käes.

vonkartoffel
16.06.09, 00:56
irw sa oled erki1986 trios?

metsnik
16.06.09, 00:57
Ei ole.

vonkartoffel
16.06.09, 00:58
Ei, said nüüd veits valesti aru.

Eelmises oli finaallauas mul AA, big blindil KK ning turni K, seega BB võitis allini. Ja siin sain ma floppi 2 paari ning riverisse kolmiku (+ paar ehk siis kokku maja). Selle käe juures jõudsime allini minna alles riveril.

Mul 26o, floppi 2-6-x (kõik potid), turn 8s, river 2.

Vastasel oli poti äss käes.

see mis sa said kutsutakse majaks, või full house ehk boat. Trips on lihtsalt ühe taskukaardiga kolmik.
Kaks head turnat mis, veel short ja mida soovitaks sul pelada on miski lõunane 5+0,5 buyiniga ilma garantiita ja siis õhtune 3+0,3 1,5k. Ära võta seda valesti aga need teised tunduvad vähe ülejõu.

metsnik
16.06.09, 01:00
Ma olen küll fish, aga sellega olen siiski piisavalt kursis :P

metsnik
16.06.09, 01:09
$10 BI-ga kannatas mängida küll, $20 osas raske öelda, aga see $35 küll. Ei pea siis vaid buyini suurust silmas, vaid biiditavust minu silme läbi.


edit:

juhul kui keegi jäi mõttesse, siis see 26o tuli mul blindi pealt limbitud flopist kätte, mitte et sellist kätt lambist mängiks hea põhjuseta

vonkartoffel
16.06.09, 01:28
Kuidas sa neid rebuy omasid mängid? Mitme rebuy peal sul limiit on? Ja neid hande convertirist läbi lasta jüles riputada ei soovi? Oleks huvitav vaadata. Ise paugutasin ka kunagi micros päris hulgi turnasid.

metsnik
16.06.09, 01:38
Mul ei ole limiiti, aga üritan mõistuse piires säästlikult mängida. Muidugi on alguses suurem soov loosemalt mängida ja stäkki ehitada, aga teisalt on see soov ka teistel ning seda on vähemalt madalamate buyinide juures täitsa võimalik ära kasutada. Seega sellest tulenevalt polegi vaja nii hullult rebuysid laksida ja ATC-ga rahmeldada. Olen varem mänginud 10:30 neid turbo 6-max 2K turnasid ja seal on jube lihtne tilti minna, tiltasin seal reeglina oma pokkeripunktide jääke maha. Tõsi, kaugele nii seal ei jõua. Hommikul jõudsin seal ka vist mingile rahakohale, aga enam krt ei mäletagi täpselt.

Konverterit kunagi kasutanud pole, aga neid käsi on muidugi ilusam vaadata. Eks peab selle ka endale üks hetk selgeks tegema.

vonkartoffel
16.06.09, 01:40
Mina vaataks mingeid käsi, mis sinuarvates põnevad olid ja need kaks niisamagi, trio omad tulevad suht normid ilma konvertimata, muidugi keegi võib karjuma hakata aga tundub et siin teemas eriti kedagi rohkem ei käi praegu ;D
Ise proovin hoida end 1rebuy ja 1 addon peal aga ei taha tihti toimida ;D trios tehakse tihti vähe rebuysid ja pärast pead hittima miski top 3et üldse 0gi jääda.

metsnik
16.06.09, 01:42
Hetkel teen 1,5K 6-maxi ning olen esimese vaheaja juures 6. kohal. Loodetavasti tuleb midagi, mida postitada tasub. Kui nii juhtub, siis üritan sellega kuidagi hakkama saada :)

Ilmselt see konverter eriline rocket science pole. Hakkasin rämeda peavaluga mängima, siis Coldrex alla, nüüd juba suht chill, ainult et väsimus hakkab peale tulema.

vonkartoffel
16.06.09, 01:50
Hehh ma olen sinuga isegi päris palju mängind ;D Rohkem muidugi cashi, isegi notesid olemas. Turnast nagu ei tule su nimi küll meelde.

metsnik
16.06.09, 03:24
Sellelt turnalt siis 21. välja. Üsna pikalt liikus mu stäkk 50K juures +/- 5K umbes. Ei saanud pikalt sellest vahemikust ei üles ega alla. Lõpus hakkas stäkk kahanema ning nägin kätt, millega lootsin seisu vähemalt taastada. Ei arva eriti, et stäkki silmas pidades halvasti mängisin kätt, kuna tahtsin kindlasti kedagi blindidest floppi saada. Välja ei lennanud selle käega, aga sisuliselt oli otsustav käsi siiski see, edasi jõudsin 2-3 kätt mängida, millest 2 allini:


http://weaktight.com/1205619

EGERT
16.06.09, 03:33
http://weaktight.com/1205619


Flopis pead bettima ja turnis võiks juba vastase otsuse peale sundida.

Aga,
Proovi PKRis mängida :)
tase üsna soft ja saad veel 3D fishe näha :)

metsnik
16.06.09, 09:56
Tegelt ma ei tea miks, aga rohkemgi jääb mul praegu meelde käsi, kus üks suur stäkk mu blindi 2 korda järjest peedistas. Blind oli 4K, tõstis buttonilt 16K peale, mul oli vist BB. Mul stäkk umbes 45-50K tuuris, temal ca 3 korda suurem.

Käes oli mul KQo ning tundsin, et õige käik oleks shoveda, aga olin wuss ja ei teinud seda vaid foldisin. Ilmselt samal põhjusel stealis ta ka järgmisel korral mu blindi. Ma ei ole päris kindel, mis käega ta mind maha callinud oleks, ruumi selleks jätkunuks, nõrga ässaga seal vast mitte, oleks natuke liiga suurt osa ta chippidest tähendanud. Race'ga oleks ma seal rahul olnud kui callimiseks läinuks, domineerituna floppi minemine olnuks muidugi mõru pill, aga tagantjärele vaadates ei usu ma tegelikult, et ta shovet callinud oleks. Praegu kätt enam käepärast pole, seega postitada moment ei saa. Aga jah, see KQ pani endas kahtlema ja röövis natuke enesekindlust, mille tagajärjel stäkk kahaneski sinna maani kus ma buttonilt KK leidsin. See oli vast 5-10 kohta eespool. 1,5K turna samas selline, et hea raha jaoks tarvis normaalne FT koht saada, jään ma 20. või 30. on rohkem emotsionaalne, mitte bankrolli küsimus.

edit:

ja praegu meenutades jäi suhteliselt valusalt meelde ka enda JJ, mingi preflop raise, positsioone enam ei mäletagi, stäkid sarnased, mul veidi suurem. Flop maha Q-T-x (kaks ruutut). Villain suht insta allin. Mõtlesin pikalt ja lõpuks otsustasin ta ikkagi Q keskmise kickeriga hittis. Mingit AQ-KQ ma ei pidanud eriti reaalseks, aga kartsin ikkagi, et Q-d hittis. Küsisin AQ kohta, lõpuks foldisin ning näitas mulle ATo, mis on ka üsna loogiline. See ka suhteliselt lõpufaasi käsi.

vonkartoffel
16.06.09, 12:13
See KK on küll puhas preflop allin, mitte miskit muud. Saad nii SB ka suure rangeiga kohe kaasa kui sina ees oled. Sellise stackiga tahad sa sinna nii palju mängijaid kui võimalik.

metsnik
16.06.09, 12:17
Oijah, jälle see KK. Lõpetasin just 2K Guaranteed turbo ~35. kohal ja tagant teise rahakohaga. Alustasin hilja ning rahmeldasin alguses rebuysid võtta, kokku tuli ilmselt umbes nulli.

Bubble mäng oli, lauas 5 pässi, mina SB, kõik foldivad minuni, mul KK, mõtlen, et olen kaval ja limbin SB-lt, BB peal suur stäkk (mul ca 30K, tal oma 5 korda rohkem).

Noh, toimiski, BB lükkas insta allini, ma muidugi call ja näitas AK-sooooooted. Riverisse tuli mast ära ja ma välja. Arvasin, et surin bubbles, aga vahepeal oli siiski mull lõhkend ja buyinid enamvähem tasa. Viimase käega rahul. Väga suur stackide vahe ning bubble olukord, minu SB limpi võib ta täiesti ATC-ga shoveda (mida ma ka lootsin).

metsnik
16.06.09, 15:41
Peaks uuesti FullTilti ka uurima. $26 12,5K 6-max Knockout turna oli seal üsna normaalne, rebuyta. Iga mängija eest $4 bounty, algab küll suht kehval ajal, kas 5:00 või 6:00 hommikul Eesti aja järgi. $5 6-max 10K rebuy ka norm. Pole seal mõnda aega nüüd mänginud.

PartyPokeris ei leidnud ühtegi 6-max turnat. Ehk ei osanud otsida.

metsnik
16.06.09, 15:45
Suht fun võib olla 30K super turbo knockout FullTiltis ka (starting with 300 chips), aga arvestades, et BI on $ 110 + 7, siis minu jaoks liig. $10 eest võiks vahest katsetada.

Tundub veider, et kuigi 6-max turbo või super turbo MT turnasid küll Full Tiltis pakutakse (päris mitmeid), on kõik BI-ga üle $100.

metsnik
17.06.09, 19:41
http://weaktight.com/1210216

kellelgi muid ideid?

Olin suht short, alles oli ca 45, ma vist 35.-40. kandis, double up oleks viinud mind ilmselt kuhugi 15. koha kanti. Villaini range oli päris lai.

vonkartoffel
17.06.09, 20:24
30BB pole tänapäeval mingi short enam. Mina suht 95%foldin preflop ja 5% panen seal 4-5BB kanti nagu sina tegid. Flopil shove on küll vääääga paha, sa ei saa mitte ühtegi halvemat kätt kaasa, mingi sheriffi QJ, QKga väga harva. Bet 3,5k, tema shovib ja sina callid. See läheb sinna bad beat kätte alla sellesmõttes, et ära sellised palun postita.

metsnik
18.06.09, 02:26
Ma üldiselt tahtsin preflop poti maha võtta, lootes, et CO foldib (oli suht passiivne). Shovesin kuna flop oli üsna drawine ja ma ei tahtnud kohe üldse turni näha.

Mis callimisse puutub, siis ma ei imestaks, et AQ seal callib, nutflush draw äkki ka, lisaks AA-KK, kuigi need oleks ilmselt preflop reraisenud. Igast draw callid olenevad muidugi rohkem stackidest ka.

vilkar
16.07.09, 10:02
well triobetis on iga päev kell 11 algusega 2k turbo GTD buy in 2.50+0,50 euri ja suht mõnus teha seda

Kestab kuskil 2 tundi või nats peale kui final lauda jõuad

1. koht saab 700+ eurot
2. koht saab 400+ eurot
3. koht saab 300+ eurot

vilkar
23.07.09, 16:38
mida teha siis kui jõuan final tabelisse ?

ise olen proovinud push/fold ja kaartidest mängin pocket paire ja AT+
Muidugi oleneb olukorrast ja stackist kui vaja lükkan QKs ka allinn kui stack koolema hakkab sest blindid final tabelis suured ja seal peab riske võtma ka juba.

Võibolla keegi kogenum oskab öelda, mis range võiks olla final tabelis või seal on juba ATC-iga push/fold? muidugi välja jättes eriti rääpised nagu 2 7 või 9 4 jne ....

ragZag
23.07.09, 17:44
Selle kella 11. 2k turbo turnaga on selline kamm mul, et jõuan tihti rahadeni, aga ei suuda sinna FT'ni jõuda. Alati jääb õnnest puudu. Üldiselt on suht mängitav ja donke leiab küllaga!

vilkar
23.07.09, 20:42
Selle kella 11. 2k turbo turnaga on selline kamm mul, et jõuan tihti rahadeni, aga ei suuda sinna FT'ni jõuda. Alati jääb õnnest puudu. Üldiselt on suht mängitav ja donke leiab küllaga!


oyaa seal donke korralikult ikka.... final tabelis mingi hull lükkas 5-6 korda all inn kuni lõpuks 99 pocketiga ta ära karistasin tal oli mingi 9Jo .... liiga realne vana lihtsalt...

ma finaltabelis 2 korda olnud nüüd ja suht head kohad välja võlunud sealt. rahades korduvalt olnud aga jah vahest seal õnne vaja sest AK vs TJ saad ära sest vend tirib oma rea või paari kokku